New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Charlie Lopez
TémanyitásCharlie Lopez
Charlie Lopez EmptyPént. Szept. 18 2020, 18:45
Charlie Lopez

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Charles Lopez
Becenevek:
Charlie, de a "hé te" is megteszi
Születési hely, idő:
New York, 2001. november 8.
Kor:
18
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
elcseszett
Családi állapot:
nincs olyanom
Csoport:
törvényszegők
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
-
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
hajléktalan
Ha dolgozik//Munkahely:
az utca
Hobbi:
életben maradni
Play by:
Benjamin Wadsworth

Jellem
Nem vagyok különösebben tehetséges semmiben. Ha kiborulok, nem tudom elrejteni az érzéseimet, ha jó a kedvem, akkor pedig mindennek örülök. Általában viszont olyan üres vagyok, hogy még gyűlölni sincs erőm az engem körbevevő világot. Csak létezem ebben a valamiben, aminek évek óta úgy tűnik nincsen vége. Talán melankóla, az jellemez leginkább, ha pedig kiborulok, hát olyan agresszív vagyok, amilyen csak lehetek. Csapkodok, ütök, üvöltök, iszok. Ha rossz kedvem van, hát legyen mindenki másnak is az. És tudod mi olyan jó még? Hogy majdnem mindenkinél okosabb vagyok, én mégis az utcán rohadok és próbálom magam életben tartani azzal, hogy lopok. Talán egoista vagyok és nagyképű, de már egyre kevesebb az erőm ennek a maszknak a fenntartásához is... mintha az utca gyengítené az embert. Elvenné még inkább azt, aki.

Múlt
Apám a kandalló mellett állt csendesen, határozottan, ahogyan általában szokott. Rajta volt a gyászruha, amit anyám temetésén is viselt... pedig az már vagy három napja volt. Éreztem a dohány és az alkohol bűzét. Nem volt más választásom, mint besétálni a dolgozószobába. Tizennégy éves voltam csupán, mikor apám közölte: vége. Nem értettem miről beszél, miért mondja ki ezt a szót, ezért csak álltam ott és figyeltem, ahogy nekem háttal, a tüzet bámulva ácsorog.
- Tudom, most majd azt fogod gondolni, hogy nem vagyok jó apa. - Kezdte rekedten, mintha éppen sírt volna. - De... már beszéltem a nagynénéddel, azt mondta szívesen gondodat viseli. Nekem vissza kell mennem Nicaraguába. Te viszont tanulhatsz tovább, mindened meglesz, ami eddig is.
Nem értettem. Még mindig nem értettem és közben úgy éreztem beszorult a levegő a tüdőmbe, nem tudom kifújni. Szép lassan fuldokoltam.
- Nicole vigyázni fog rád. Én pedig jövök, amilyen sűrűn tudok - mondta és még felém is fordult, hatalmas mosollyal az arcán. Nem tűnt boldognak, láttam, hogy könnyen ülnek a szemében. Szinte biztos voltam benne, hogy ma látom utoljára.
Még mindig nem kaptam levegőt. Fájdalmasan hördültem egyet, közben az járt a gondolataim között, hogy meghalok, elájulok... szégyent hozok apámra, a családomra.

...

A nagynéném jól bánt velem, miután beköltöztem hozzájuk New Yorkon kívülre egy kisvárosba. Onnan jártam iskolába, egész jól is tanultam, míg a cserediákságból haza nem tért az unokatestvérem, Ed. Egyetlen kedves szava nem volt hozzám, a fejemhez vágta, hogy ingyenélő vagyok. Folyamatosan szekált és mikor az apám, nem adott többet életjelet magáról, elkezdett fizikálisan is terrorban tartani. Tizenhat éves koromig állandóan vert, kényszerített, hogy megírjam a házifeladatát. De rá untam. Utáltam, hogy sakkban próbál tartani, mind sűrűbben vertem neki vissza. Nem érdekelt, ha után büntetést kaptam, mert miattam lett monokli az arcán. Imádtam, hogy az én kezemben van az irányítás, hogy egyre erősebb vagyok - bár Edhez képest fizikumban alulmaradtam. 170 centinél tovább egyszerűen nem nőttem és mivel állandó étvágytalansággal küzdöttem az izmaim sem fejlődtek olyan gyorsan, mint kellett volna, mégis egyértelműen változni, férfiasodni kezdtem.
Egy napon aztán Ed fáradtan jött haza az iskolából. Úgy vágta be a közös szobánk ajtaját, hogy közben a másik kezével hozzám vágta az edzős cuccát. Valami súlyos dolog talált fejbe, amitől még meg is szédültem.
- Azt mondták, hogy a házim teljes hülyeség! - Üvöltött rám és beletúrt a hajamba, hogy annál fogva rángasson meg. - Rájöttek, hogy nem én írom a házimat és megbuktam spanyolból!
Elvigyorodtam, habár éreztem, hogy a pánikroham megint kezd úrrá lenni rajtam. Éreztem, hogy meghalok, hogy hamarosan vége mindennek... most látom utoljára a fényt... mégsem töröltem le azt a vigyort a képemről. Erős akartam lenni, csak a légzésem váltott furcsán sípolósra.
- Nem vagyok a kibaszott szolgád! - emeltem meg a hangomat és beleütöttem a kezébe, hogy visszahúzza. Eltaszított hát a szoba másik végébe, én pedig neki estem valamelyik bútornak. Éreztem, hogy a bordáim nagyot reccsennek. Nem akartam ezt tovább... elegem volt... elegem volt, hogy csak egy szaros rabszolga vagyok.
Míg ezen agyaltam Ed elővette a bicskájátá. Rám üvöltött, hogy most kivág egy darabot belőlem, hogy megtanuljam hol a helyem. Nem válaszoltam, csak vártam, hogy közelebb jöjjön, majd a korábban hozzám vágott edző cuccot felkapva megütöttem, kiesett a kezéből a fegyvere. Nem volt időm gondolkodni. Hörögve kapkodtam a levegőt, a szemeim már könnyesek voltak, de felkaptam a pengét... így mikor Ed nekem szaladt, egyenesen belerohant a pengébe.
- Te kis... - magyarázta, majd egész egyszerűen elveszítette az eszméletét és összerogyott, hogy a vére bemocskolja a szőnyeget.
Fuldokollva bámultam le rá, miközben a szívem ki akart szakadni a mellkasomból. Rettegtem, rettegtem, hogy kinyitja a szemét és rám támad, kitekeri a nyakamat. Charlie, menned kell.... - és akkor jött a hang. A hang, aki nem hívtam, nem akartam magamnak, csak megjelent, mint egy titkos bajtárs, hogy végig segítsen ezen a pillanaton.

...
New Yorkba szöktem. Véres ruhában, épp csak a zsebpénzemmel, hogy az utcán keressek menedéket. Hamar megtanultam elviselni a bűzt, az éhezést... de a pánikrohamokat nem. Azok egyre sűrűbben törtek rám és csak a drog, a cigaretta és az alkohol segített elnyomni őket valamennyire. Az élet az utcán, más volt, mint amihez szoktam, hozzá kellett keményednem... és rájönnöm, hogy az emberek nem kedvesek, nem segítőkészek, ha az ember mocskos ruhában jár vagy fiatalon ücsörög a szemét mellett. Talán azt hiszik ezt érdemeltem, pedig valójában én is olyan normálisan éltem, mint ők. Volt egy apám, volt egy anyám, jó iskolába jártam. Céljaim is voltak valamikor. Most meg mi van? Lopok, csalók, drogozok, csakhogy túl éljem... de miért is kéne túlélnem?


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Charlie Lopez
Charlie Lopez EmptySzomb. Szept. 19 2020, 19:04
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Charlie!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Életünk során jó pár olyan ütést kapunk az élettől, amitől úgy érezzük képtelenek leszünk felállni. Aztán valami mégiscsak ott van és ösztönöz amiért mondhatni megéri. Amibe lehetőség van kapaszkodni és amely tudtán kívül kihúzza a bajból azt, akinek akkor szüksége van rá. Ellenben minél többször találja valaki magát ennél a pontnál és minél több mindent veszít annál nehezebbé válik számára a folytatás. Tőled sok mindent elvettek. A család biztonságát, majd az otthonét is. Rosszul bántak veled, melyet nem érdemeltél meg, de mindig erőre kaptál és nem hagytad, hogy eltiporjanak. Még akkor sem, hogyha a saját védelmednek végül ára is lett, mellyel az ember aligha képes egyedül megbirkózni. Akaratod ellenére is belekerültél egy olyan körforgásba, melyből még te sem találod a kiutat, ugyanakkor ha nem is vallanád be, még titkon reméled, hogy ezen is túljutsz majd. Remélhetőleg idővel találsz egy célt, akár egy személy, akár bármi más formájában, ami átsegít téged ezeken az időszakokon. Okos srácnak tűnsz, olyannak aki a legnehezebb helyzetekben is képes megoldásra lelni és aki kár lenne, ha elpazarolná ezt a tehetségét. Szurkolok, hogy a továbbiakban jobb dolgok keveredjenek majd az utadba. Charlie Lopez 4146035580
Nehéz időszakokat magába foglaló történetet hoztál nekünk és szerintem sikerült megragadnod azt az érzésvilágot, ami tökéletesen kifejezte mindennek velejáróját.
Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Charlie Lopez A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Charlie Lopez D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Charlie Lopez 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Charlie Lopez
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lopez & Hudson
» Lopez & O'Neal
» Diego Lopez
» Lopez & kis Bennett
» Lopez& Fable- Papa Don't Preach

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: