New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök
TémanyitásZachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök
Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök EmptySzer. Júl. 29 2020, 21:50

Zachary & Adaline
It doesn't matter what we face



Akadnak olyan tárgyak, amelyeket, ha nem találsz, akkor lábon hordod ki a szívinfarktust. Példának okáért erre, ugye, ott a telefonod. Nos, amennyiben pedig a fegyveres erők kötelékében dolgozol a jelvényed és a szolgálati fegyvered ugyanilyen kategóriába avanzsál. Teszem hozzá, elég gyorsan.

Szóval, miután hazaértem... Jobbnak láttam, ha a napokban történt dolgokat minél előbb elkezdem kitörölni az emlékezetemből. Persze, ez nem igazán ment varázsütésre, így csak lecsaptam a táskámat, és más elfoglaltság után néztem. Ez egészen addig tartozott a tökéletes döntések közé, amíg eszembe nem jutott, hogy a fontos dolgaimat nem pakoltam el a megfelelő helyekre. Ilyen az, ha az otthoni szabályok szerint, fegyver a lakásban tilos.
Ami nem igazán egy kellemes helyzet, ha a munkahelyi előírás pedig, hogy a pisztolynak és a jelvénynek mindig nálad kell lennie. Szóval, persze, végig túrod a kocsidat, remélve előkerül az elhagyott tárgy. A lakásom áttúrására, másnap reggel kerítettem sort. Segítek, hiába.
A konyhapulton doboltam az ujjaimmal, valami ihletet várva, hogy hol lehet az a kicseszett fegyver. Mindezt úgy, hogy olyan helyeken is kerestem, amikben még a logikát sem találtam. Mert, ugyan mit keresne egy Glock a hűtőben?
Nyugalom, nyugalom. Gondoljuk végig, hol jártam én tegnap és tegnap előtt. Nos, egyszer volt az iroda, aztán a kávézó, aztán a bokor. Ja, a bokorban még meg volt! Utána voltam itthon, és lerobbantam… Baszki! Az nem lehet. Légyszi, ne! Nem, nem! Tuti nem!  Csak van valami más megoldás! Az arcomat a kezeimbe temettem, a gondolatra, hogy nekem vissza kell mennem Zachary-hoz. Főleg a… az után. Francba, de nem vágom a címét! Mármint, miért jegyezném meg egy kalandom címét?
Lemondó sóhajjal mentem a telefonomért, tárcsázva egy kolléganőm számát. Hamar felkapta a telefont, és a csicsergő hangja, most minden volt, csak nem megnyugtató. Más választásom meg nagyon nem volt, hogy honnan kaparjam elő a srác címét. A telefonba azt hazudtam, nálam maradt a pulcsija, és bedobnám a postaládájába, ezért kell az infó.
- Hű, kislány! Te aztán belenyúltál a közepébe! Vágod, én elsőre meg sem mondanám a srácról, hogy 22! – erre kipattantak a szemeim, miközben az asztalon támaszkodtam. Aztán egy sóhajt hallok a vonal túloldaláról. – De miért van az, hogyha szívdöglesztő a faszi, akkor tuti sáros is?
- Mi, a fegyveres rablásra gondolsz? – ami, maradjunk annyiban elég elhanyagolhatónak tűnt a korához képest. Jézusom, az öcsém lehetne! Én meg lefeküdtem vele? Kétszer is?!
- Jaj, dehogy! Ő csak őrködött a jelentés szerint. Ezért úszta meg. Viszont, Észak-Dakotába küldték miatta. – álljunk meg egy kurva pillanatra! Mi van?! Úgy érzem, a rám zúduló infó tömegtől, feladja az agyam a szolgálatot. Megsürgetem a nőt, aki így is árasztja róla az adatokat, míg nekem csak egy rohadt lakcím kellett volna.
***
Nem sokkal később, újra Queensben találom magam, a másik kocsival, amit anyám használ. Hiába parkolok három utcával messzebb, nem merek kiszállni. A gyomrom görcsbe rándult, szívem szerint elbőgném magam. Na, ezt azonnal fejezd be! Ügynök vagy, az ég szerelmére! Meg lesz a fegyver, ledobbantasz, és elfelejted ezt az egészet. Kész. Ennyi.
A lakása felé sétálok, nem kellemes érzésekkel. Miközben végig abban bízom, valami megakadályoz a dolgomban. Nyilvánvalóan nem így történik, amikor egy ott lakó férfi előre enged egyenesen be a lépcsőházba. A földszinten toporgok, mint egy idióta, mert a lábaim nem akarnak indulni fel az elsőre. Jézusom, azt se tudom, mit mondjak. „Szia! Nem láttad véletlenül a fegyverem?”
Persze, még csak az kellene. Így is azt fogja hinni, hogy azt hiszem, hogy elvette. Tuti van rá más magyarázat. Például, kieshetett valahol, és nem vettük észre. Légyszi, legyen így! Kérlek!
Jó, de az ajtaja előtt sem szobrozhatok egész délelőtt. Mély levegő, dupla vagy semmi. Majd azzal a lendülettel megnyomtam a csengőt.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök
Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök EmptySzer. Júl. 29 2020, 22:46
Folyik a szememből a könny és nem azért mert sírok, de olyan szinten érzem, hogy begyulladt a nem alvástól, hogy hozzá nem bírok érni, annyira fájnak. Ma viszont megbeszéltem a srácokkal, hogy ez így nem mehet tovább, muszáj aludnom. Legalább egy napot bírjanak ki nélkülem.
Miután kifaggattak arról is, hogy milyen csajt húztam meg – nem mellesleg remekül tudok hazudni -, el tudtam tőlük szabadulni. Senkit sem akarok se látni, se hallani, csak az ágyamat akarom. Amint vízszintesbe kerülök, onnan a bomba se fog kirobbantani. Kivételesen taxival megyek haza és nagyon kellett koncentrálnom, hogy még véletlen se csukódjanak le a szemeim, mert akkor innen nem szed ki senki. Másnap meg nézhetem kerek szemekkel a taxi számlát.
Kifizetem, majd valahogy felvonszolom magam a lépcsőn. De örülök annak, hogy csak az elsőig kell mennem és nem tovább. Belépve az ajtón, bezárom magam után, majd lerúgom a cipőimet, esik ahol puffan, a felsőmet leszedem a nappaliba beérve és így ahogy vagyok farmerostul estem be az ágyba. Pár pillanat és már el is aludtam.
Annyira jól esik az alvás, még mindig érzem, ahogy a szemeim be vannak dagadva és a könnyem is csipává formálódott, ezzel összetapasztva a szempilláimat, mintha csak be lenne gyulladva a szemeim. Őszintén szólva, nem vagyok orvos, de szerintem nem járok messze a saját magam felállított diagnózisomtól.
Kicsit megrázkódok az ágyban, mikor éles hangot hallok, de nem mozdulok meg, viszont újból érzem, hogy nem vagyok mélyálomban. Viszont csukott szemmel, megint elmerülnék az álomban, amikor megint valami éles hang hoz vissza az ébren lévők világába.
- Nem, neeeem! F@szom, ki a retkes f@szom hív?!?! – Morgok az ágyba, mikor a karomat elég nehezen, de valahogy a zsebemhez vonszolom, hogy kihúzzam a telóm. Abba maradt, remek. Ezzel a lendülettel ki is esik a kezemből a telefon, és hangos puffanás jelzi, hogy a föld vendégszeretetét élvezi. Bánom is én. Aludnék vissza, amikor megint éles hang, de most már hosszabb ideig van. Édes f@szom, mi van már. Gondolataimban átkozok mindent, azt se tudom jelenleg, hogy melyik bolygón vagyok. Szemeimet nem bírom kinyitni, leragadtak és annyira fáj, ahogy próbálom kinyitni őket. Fel is szisszenek, majd egyik kezemmel elkezdem dörzsölni. Ekkor érzem, hogy a szempilláim összeragadtak. Kidörzsölöm mindkét kezemmel, de továbbra is hallom az éles hangot, mintha csak egy fürdős k*rv@ visítana. Szemeim vérvörösek, hajam kócos, alig bírok kikelni az ágyból, leginkább csak kicsúszok belőle. Az éjjeli szekrényre támaszkodva, húzom fel magam. Ez a pár óra annyi erőt adott nekem, hogy legalább a két lábam nem csuklik össze alattam. A szemeimet dörzsölöm, amik egyre jobban fájnak ettől a mozdulattól.
- Mi az? – Dühösen leginkább magam elé morgom, ami más esetben üvöltés lenne, hogyha egy retek biblia szakkör miatt zargató nők állnak az ajtóm előtt, akkor érezzék, hogy az Istenük most nem fogja megmenteni őket, ha ajtót nyitok.
Zörgök a kulccsal, majd nagy nehezen sikerül elfordítanom a zárban. Még mindig jelenleg fogalmam sincs, hogy hol vagyok. Félmeztelenül, totál kómás fejjel nyitok ajtót, amikor meglátom Ada-t.
- Te?! Ajj, ne már! Mondtam, hogy majd hívlak, ha megtudok valamit a srácról… Nem kell a nyakamra járni. –  Sóhajtok egyet, nagyon bosszús vagyok, hogy Ada van itt. Mégis mi a fenéért jött volna ide, ha nem azért, hogy a barátnője pasijáról információkat szerezzen. A szememet kezdem el dörzsölni a szabad kezemmel, míg a másikkal az ajtót támasztom. Most jelen pillanatban itt, így el tudnék aludni. Lehet azért nem is csapom rá az ajtót, mert nincs erőm hozzá. Elég megterhelő volt az ágytól az ajtóig eljönni, pedig nincs messze a kettő egymástól.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök
Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök EmptySzer. Júl. 29 2020, 23:57

Zachary & Adaline
It doesn't matter what we face



Tíz percig se mondom, hogy titkon abban reménykedek, nincs itthon. Na, meg valahogy abban is, ez az egész egy rossz álom. Mert ezt még poénnak sem lehetne felfogni. Aztán eszembe jut az, mekkora szarba keverhetem őt is, ha ez kiderül. Főleg, most, hogy már olyat is tudok róla, amit jobb lett volna tőle hallani. A gondolat, miszerint hiába mondom el az igazat és belső vizsgálat folyna ellenem, azt még kibírnám. Láttam már ilyet. Viszont, amennyiben magammal rántanám ebbe őt is… Nos, kettőnk közül nem én húznám a rövidebbet. Nem azért, mert összetartunk. A korruptakat mi is utáljuk, de neki az előélete problémás. Így, egy szerencsétlen helyzet miatt, olyat is húzhatnak a nyakába, amit nem kéne.
Oké, fejezzük be a rossz gondolatokat. Meg lesz a Glock, aztán itt sem vagyok, és remélem, minél előbb megtaláljuk. Bár, amíg az ajtója előtt várok, a percek inkább tűnnek óráknak. Én meg egyik lábamról állok a másikra, miközben a karjaimat dörzsölöm. Egyáltalán nincs hideg, még is úgy érzem, fázom. Na, vegyünk vissza a lendületből! Ennyire nem félhetek tőle. Az ajtót nézve a homlokomat ráncolom. Képtelen vagyok eldönteni, én most az idegességtől remegek vagy, mert tényleg félek?
Hallom a szöszmötölést az ajtó túlsó oldalán. Ilyen vékonyak itt a falak? Lehet, hálát kellene adnom, hogy nálunk maximum a gyerekzsivaj hallatszik át a szomszédból. Meredek lenne, ha a saját gondolataimat nem hallanám a szomszéd napi rutinja miatt. A kulcs zörgését hallom a zárban, az idegességem meg, egyre inkább fokozódik. Azért a látványra totál nem voltam felkészülve, így meglepetten pislogok egyet. Ha még nem vette észre mellé azt is, hogy megugrottam ijedtemben. Remélem, nem.
A figyelmemet nem igazán az ragadja meg, mely szerint nincs rajta felső. Hanem a kómás feje az, ami lesokkol. Meg mellé az is, nincs éppen a legjobb passzban. Megfogom a fejem lányos zavaromban. Ezzel párhuzamosan igyekszem megnyugtatni magam lelkiekben, hogy csak fáradt. Meg nem biztos, hogy jól van. Sőt! Na, gyorsan találjuk meg azt a kurva pisztolyt.
Ne akadj ki. Ada, ki ne akadj! Csak fáradt. Szóval, nyugi. Mély levegőt veszek, és igyekszem a legnormálisabb hangnemben beszélni vele. Pláne, így, hogy egyikünk sincs valami eszméletlenül jó hangulatban.
- Nem az miatt vagyok itt. – mondom, ahogy a nyakamat dörzsölöm az egyik kezemmel. – Azt hiszem itt hagytam nálad valamit, aminek mindenképpen meg kellene lennie. – sütöm le a szemeim. Igen, jól látja, szégyellem magam. – Igen, otthon mindent átnéztem miatta. – valahogy, ha tippelnem kellene… Morogva közölné, miért nem keresem az elhagyott dolgot a lakásomon. Ezért inkább előre válaszolok, míg igyekszem a lelkére hatni. Legalább annyira, hogy körül nézzek, aztán már itt sem vagyok.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök
Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök EmptyCsüt. Júl. 30 2020, 08:09
Baromira nehezemre esik kikászálódni az ágyból, de nagyon nem akarják abba hagyni a csengetést és eltakarodni innen. Remélem, hogy ég a ház és azért b@sztatnak. Hunyorítok, zavar a fény, sokkal jobban zavar most, mint máskor. Gondolom a szemeimnek köszönhető is. Ha nem utálnék ennyire orvoshoz járni, akkor már rég ott lennék, hogy adjon valami fájdalomcsillapítót és szemcseppet. Egyre rosszabb lesz, ahogy dörzsölgetni kezdem a szemeimet a kezeimmel. Még pirosabb lesz a szemem körül és így lehet nem a legideálisabb ajtót nyitni, de nem tehetek róla. Valószínűleg meggyógyulna magától egy kiadós alvástól.
Nagy nehezen sikerül kinyitnom az ajtót, de nyitás közben majdnem lefejelem, mert túl gyorsan sikerült, mint ahogy elképzeltem. Le vagyok lassulva, még nem ébredtem fel egészen. Kótyagos a fejem és félő, hogy összerogynak a lábaim magam alatt. Hallgatom, amit mond illetve nem egészen jön át, hogy mit akar, olyan mint egy hal az akváriumban, csak tátog.
- Muszáj pont most? – Orrnyergemet megmasszírozom, miközben lecsukom a szemeimet, ebből érzékelheti, hogy baromira nincs kedvem most ehhez. Nyűgös vagyok, mert kiugrasztott az ágyamból, bejelentkezés nélkül, bár nem tudom, hogy megvan-e egyáltalán a számom. Titkon remélem, hogy nincs mert a végén még azon is zaklatna, nem csak a lakásomon. Alig jönnek át a szavai, homályosan látom, hogy mozog a szája, de csak egy-két szó az, ami el is jut a tudatomig. Kicsit olyan érzésem van, mintha egy álomban lennék.
- Azért mert itt hagytad a karkötőd vagy az egyik pár zoknidat, attól még igazán várhattál volna ezzel délutánig. – Morgok, de ha már felkeltem, akkor már mindegy. Sóhajtok egyet, majd félre állok, hogy jöjjön be, bármit is akar azt gyorsan tegye. Becsukom az ajtót mögötte és nyújtózkodva bemegyek a nappaliba utána.
- Mit keresel? – Érzem, hogy leragadnak a szemeim, ráadásul a tény, hogy rettentően fájnak, nem segít, hogy nyitva tartsam őket. Alig látok ki a fejemből, csak egy-két szót tudok a mondataiból kivenni, annyira nem vagyok még magamnál. Máskor lehet örülnék a társaságának, de most a hátam közepére se kívánom. Felveszem a pólóm a földről, ahova ejtettem mikor holtkórosan bementem a szobába és magamra kapom, de iszonyat lassan. Mintha csak az izmaim is azt visítanák, hogy menjek vissza aludni, mert kell nekik az a kis törődés. Megállok a kanapé mögött és a támlájára támaszkodok. Félek, ha most leülnék, akkor mentem elaludnék, bár most sem vagyok messze tőle, így álló helyzetemben. Egyre nehezebbnek érzem a fejem, ha gyorsan nem kerülök vízszintesbe megint, biztos, hogy összeesek.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök
Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök EmptyCsüt. Júl. 30 2020, 19:50

Zachary & Adaline
It doesn't matter what we face



Nagyon rosszul érzem magam a kialakult helyzet miatt. Rá férne egy kiadós alvás, mert elég betegen fest. Látszik is rajta, az ajtót is majdnem lefejelte. Arról nem is beszélve, hogy hiába beszélek neki, már annak örülhetek, ha felfogja, mi van.
- Aha, jó lenne, ha minél előbb túleshetnénk rajta. – egy esetleges belső vizsgálat elkerülése miatt is. Meg, mert sosem tudhatom, mikor rendel be a főnököm. Igen, még a kényszer szabadság ellenére is. Az megint csak egy fontos tényezőként játszik, hogy a számát sem tudom. Szóval, még azt sem mondhatom, visszajövök délután, de előtte felhívlak.
Nem igazán szeretném csuklóból az orrára kötni mit hagytam nála. Vagy csak egy esetleges kiabálást akarok elodázni? Tudja, a fene. Mindenesetre, ha egy karkötőről vagy zokniról lenne szó, inkább vennék másikat. Eszembe se jutna ilyenekért a lakására menni. Viszont, egy szolgálati fegyver teljesen más tészta. Nem az van ilyenkor, hogy bemész a fegyver boltba, veszel egy újat, aztán rámondod, hogy ezt használod szolgálatban. Ja, örülnék, ha ennyire könnyű lenne. Példának okáért, mert őt sem kéne, akkor most zavarnom.
Mindenesetre örülök, hogy beenged. Elsőnek a fogas körül nézek körbe, mert tudom, felakasztottam ide a táskámat. Aztán, ha jól emlékszem, valamit megnéztem a telefonomon, ez után vittem be a nappalijába. A kanapéra tettem le, szóval itt nézek körbe elsőnek. A legkevésbé sincs szerencsém, amikor felteszi azt a kérdést, amit nem igazán akartam hallani. Pontosabban, azt a kérdést, amit a leginkább szerettem volna elkerülni.
- A szolgálati fegyverem. – fogom meg a fejem, egy nyüszítés kíséretében. – Egy Glock 19-es. – ahogy ezt kimondom a borzongás fut végig rajtam. Ha erre nem ébred fel agyban, akkor semmire. Arról nem is beszélve, szerintem lekiabálja ezért a fejem. Teszem hozzá, jogosan. Körülnézek a kanapé körül, azokat a helyeket is beleértve, amik úgymond „eldugottnak” tűnnek. A fegyver sehol, én meg kezdek egyre idegesebb lenni. Jól van, nyugalom. Becsúszhatott valahova.
Nem telik bele pár perc, de már pólóban díszeleg. Csodálom, hogy nem dőlt vissza az ágyára. Mondjuk, ki tenne ilyet, ha valaki van nála? A kanapé támlájára támaszkodik, ami nem igazán lesz nagy segítség. Na, nem azért, mert annyira elvárnám tőle a segítséget. Viszont, ha ennyire le van lassulva, én meg éppen a kanapéját túrom fel, nekem is figyelnem kell, hogy ne vágjam orrba. Vagy fejen. Véletlenül, úgy, mint, amikor megijesztett az autómnál.  
- Megnézhetem ezek alatt is? – mutatok a párnákra a kanapén. Mármint, volt gyerekszobám, azért nem ugrok bele a heves kutatásba. Elvégre ez nem egy házkutatás, az ég szerelmére. Ha belemegy, akkor neki is állok. Csak, a legkevésbé szeretnék bunkónak tűnni. Bár, most már mindegy.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök
Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök EmptyPént. Júl. 31 2020, 08:10
Az ajtóban nem várt vendéget látok, más esetben lehet, hogy örülnék neki, de most a jelenlegi helyzetemben, nem. Nagyon hívogat az ágyam és legszívesebben rácsapnám az ajtót, ha lenne hozzá erőm. Végül csak beengedem, hogy szedje össze a holmiját, bár nem emlékszem, hogy bármibe is belebotlottam volna, ami az övé. Azért utána megyek és ahogy látom, hogy kezdi szétszedni a kanapém, csak furcsán nézek rá. Elég jó emlékek kúsznak be, ahogy a kanapén szeretkezünk. De most nem is ezzel foglalkozok, hanem azzal, hogy mi a fenét keres ilyen lázasan. Fel se fogom, el se jutnak a szavai hozzám, csak valami számot emleget. Az igazán ráérhetett volna délutánig.
- 19 mit? Milyen 19-et? – Hunyorítok még mindig, nagyon zavarja az ablakon beszűrődő fény a szememet, aztán valami mintha bekattant volna, úgy ismerem fel, hogy miről beszél. Hirtelen pattannak ki a szemeim. - Várj, mi?! – Ráncolom össze a homlokomat a felismeréstől és egyből ideges leszek. Szívem hevesebben is kezd el verni, pedig ebben most ártatlan vagyok.
- Te fegyvert keresel nálam??? Mondtam már, hogy nem fegyveres rablásban vettem részt! Amúgy is 6 éve volt, már elévült. – Sóhajtok idegesen, nem hiszem el, hogy ez miatt jött ide, hogy bizonyítékot keressen ellenem. Már rég megfizettem azért a bűnömért, duplán is. El is kellett érte mennem Észak-Dakotába.. Na várjunk, tuti, hogy utánam nézett és azért próbál most elrejteni valamit, majd a legközelebbi rablásnál tuti, hogy engem mond be, mint egy lehetséges elkövető. Ekkor teszi fel a kérdést, hogy még jobban széttúrná a kanapém. Sokkal idegesebb leszek, fel is egyenesedek a kanapé támlájáról. Hirtelen el is felejtem, hogy épp a legszebb álmaimból vert fel egy ilyen hülyeség miatt.
- Na neeem! Ne nézz hülyének! Húzz el innen a francba most! Még csak az kéne, hogy rám fogj valamit, amihez semmi közöm! – Megyek közelebb hozzá, hogyha ő maga nem akar elindulni, akkor segítek neki. Még nem érek hozzá, csak mellette vagyok, mivel fegyvert keres nálam, ami nincs, így még inkább feszültebb leszek. Azt hiszem az álmosság is kiment a szemeimből, adrenalin ég bennem.
- Ez amúgy is bosszúnak elég kicsinyes a múltkori miatt. Most akarsz nálam elrejteni egy pisztolyt, csak azért mert lefeküdtünk… Agyam eldobom. – Rajta tartom a szemeim, mert biztos vagyok benne, hogy most akar valamit a kanapé párnái alá csúsztatni. Utána meg szépen kisétál innen, hogy nem találja, amit keres, majd a következő pillanatban rám rúgják az ajtót házkutatás címszó alatt. Egyet hátralépek, hogy ki tudjon jönni a kanapé elől.
- Húzz el innen! – Mutatok az ajtómra, ehhez most végképp nincs energiám, hogy tovább veszekedjek egy olyan miatt, amit el sem követtem. Nem akarom, hogy itt legyen a lakásomban, aludni akarok.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök
Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök EmptyPént. Júl. 31 2020, 20:27

Zachary & Adaline
It doesn't matter what we face



Csak feltételezéseim voltak azzal kapcsolatban, hogy mit fog hozni ez a helyzet. Nos, nem sok jót. Ha jobban belegondolok, nem direkt, de ködösítettem előtte. Ezzel is időt nyerve magamnak, mert ez a bomba is hamarosan robban. Én meg jól teszem, ha előrukkolok valami ésszerűvel. Viszont, azt sose gondoltam, hogy a munkám ennyire az életem szerves részévé válik. Az ajtója előtt egyszerűen még ötletem sem volt, melyik irányból fogjak bele. Erre most ott tartok, miszerint tudat alatt direkt odáztam el egy balhét.
Éppen annyira volt időm, hogy visszarendezzem a kanapéját, a következő lépésemen agyalva. Mert a kanapén nem volt a fegyver. Apropó kanapé… Na, ezt most felejtsd el! A legkisebb problémád is nagyobb annál, mint egy túl jól sikerült estén gondolkodj.
- Munkahelyi előírás. – válaszolok tömören, de ez most nem fog segíteni. Inkább ez olaj lesz a tűzre, főleg, ha még kiderül, hogy utánanéztem. Oké! Mosom kezeimet, ott a munkatársam pletykássága volt a bökkenő.
- Biztos, csak kiesett valahol. – nem hazudtam, hiszen így gondolom. Viszont, a köcsög zsaru-gonosz zsaru mentalitása miatt, olyan lesz, mintha a falnak beszélnék. – Ja, és még négy év, aztán nyoma sem lesz. Nem, hogy a rendőrséget nem érdekli, még az FBI-t se mozgatja meg. – íme, az első jele annak, kezdek kiakadni. Nem gondolom végig, mit mondok. Különben is, nem mozgott jó körökben, senkinek nem jutott eszébe felsötétíteni őt? Mármint, ha priuszod van, az a rendszerben marad a bűnödtől függően. Ám, ha még azt is megúszod, és húsz év távlatából kotorják elő az aktádat, jó eséllyel nem érdeklődnek. Feltéve, ha tiszta maradsz addig. Amúgy sem értem mit rugózik ezen. Elmúlt. Eltelt hat év, de bevinni, nem vitték be az óta. Kész. Ennyi volt.
Rá pislogok, és eddig sikerült visszafognom magam. Persze, tényleg, nincs is jobb dolgom! A rohadt életbe! Ne szórakozzunk már! Bár, ahogy ránézek ösztönösen lépek hátra egyet. Rossz emlékek jutnak eszembe, az exemmel kapcsolatban. Egy kalap alá nem venném a két srácot, de ami berögzült az ellen, nincs mit tenni.
- Pont, azért akarom megtalálni, hogy ne rántsalak magammal, ha egy belső vizsgálatot kapok, mert nincs meg! – fonom karba a kezeimet. – Ha annyira azt hinném, amit te gondolsz… Szerinted lennék olyan hülye, hogy egyedül jöjjek ide védelem nélkül?! – remélem, ezzel tudok hatni a józan eszére. Nem hazudok, a francba is! Legyen meg az a tetves fegyver, és itt sem vagyok. A többi meg már nem az ő gondja.
Hisztérikusan elnevetem magam, amint felfogom, miről beszél. Az agyam megáll!
- Persze! Tényleg! – megfogom a fejem, mert egyre és egyre dühösebb vagyok. – Mert nincs jobb dolgom, miután falhoz vágott egy kibaszott bomba, hogy ilyenekkel szórakozzak! - nem árulok zsákbamacskát, ezt hallhatta a hírekben is. – Mert a rohadt remediációs tréningre való készülés mellett aztán még annyira érdekel, hogy mit gondol más! Nem szokásom ártatlanokat a semmiből magammal rántani a mélybe! Nem tudom, ki volt az a fasz, akivel te akkor találkoztál, de nincs közöm az egészhez! Meg akarom találni azt a kurva fegyvert és ennyi! – ekkor pedig érzem, hogy valami meleg folyik végig az arcomon. Na, fasza. Még ez is! Elfordulok, és gyorsan letörlöm a könnyeim.
Kezdem unni az egész szarságot, hogy mindig minden az én nyakamba szakad, mert én vagyok a zsaru. Zsaru és zsaru között is akad bőséggel probléma. Arról nem is beszélve, egy barátnőm elkezdett cuccozni, és folyamat azon kattogok miért. Nem elég, hogy a robbantás után mindenki tojáshéjakon lépked előttünk, mert mi lesz, ha kiakadunk. Sosem panaszkodtam, ha a munkahelyemen fellépett valami nehézség, de elegem van. Nő vagyok, eleve hátránnyal indulok! Mindennek ellenére tudom mit vállaltam, sok emberen segítünk. Azért, mert volt egy köcsög, aki gyerekként nem a megfelelő módon kezelte az ügyét… Az nem az én saram!
- Kérlek, csak hadd keressem meg! – próbálok lehiggadni. Jó, ez tőlem is durva volt, de tényleg nem akarok neki ártani. – Kérlek! Megkeresem, legyen bármi a kimenetele, végeztem, elhúzok. A többi onnantól meg az én problémám. – így is lesz. Ha nincs meg, az egész ezzel járó procedúra az én nyakamba szakad. Neki ehhez nem lesz köze. Csak lássa már be, hogy nem ellene játszom!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök
Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök EmptyVas. Aug. 02 2020, 12:49
Nem vagyok túl jól, mert nem aludtam hosszú ideje. Amúgy is elég nyűgös tudok lenni, ha valaki felkelt, de most különösen rosszkor jött Ada. Először nem is értem, hogy mit kutakodik a lakásomban, majd leesik. Egyből hevesebben kezd el verni a szívem, hogy rám akar valamit verni, mert lefeküdtünk. Összeráncolom a homlokomat, mert én biztos vagyok benne, hogy nincs itt pisztoly, hiába forgatná fel a lakásomat.
- Miből gondolod, hogy itt? – Nézek rá vérvörös szemekkel, és kezdem azt látni, hogy Ada egy sétáló párna. Kicsit megrázom a fejemet, hogy ezt kiverjem belőle, majd visszaváltozik élővé. Nem bízok benne, mégis csak zsaru. Ki tudja, hogy mikor mond igaza. Az meg más dolog, hogy baromi jó volt vele a szex. Megint mi a francon gondolkozok? Eltekintek a konyha felé, csak hogy inkább a kajára gondoljak, mint rá.
- Nem érdekli mi? Mégis elkönyvelsz egy piti kis tolvajnak, csak azért mert tinédzserkoromba belekeveredtem egy rablásba. – Pillantok újból rá, mert tudom, hogy miről gondol. A szemében én csak egy bűnöző vagyok, pedig azóta nem kaptak el. Az már egy másik dolog, hogy mégis csak illegális dolgokat csinálok másodállásban. Közelebb lépek hozzá csak, hogy biztos legyek benne, hogy eltűnik a lakásomból. Az nem kerüli el a figyelmemet, hogy hátrálni kezdett.
- Védelem nélkül?! Mi van félsz tőlem? Azt hiszed bántani foglak? – Szűkítem össze a szemeimet, majd mielőtt meg tudna szólalni, tovább beszélek. - Persze, hogy azt hiszed, hisz hátrálsz. – Megyek még közelebb hozzá. Sosem bántottam nőt és el is ítélem ezt, már mondtam neki a bokorban. De rájövök, hogy mivel az ő szemében bűnöző vagyok, biztos vagyok benne, hogy nem hitt nekem, ahogy most sem.
Hallgatom a kifakadását, kicsit meg is lepődök, de nem tudok rendesen reagálni erre. Nagyon fájnak a szemeim, és le is ragadnak. Fogalmam sincs miért, de közelebb lépek hozzá és megölelem. Közre játszhat bennem az, hogy megint mozgó párnának érzékelem. A fejére hajtom a fejem, ha már magasabb vagyok nála és így ölelem. Talán megnyugszik, én pedig egy kicsit le tudom hunyni a szemeimet. Pár perccel később eszmélek fel megint és ahogy érzékelem, hogy ölelem Ada-t, egyből elengedem és hátrálok. Utasítom, hogy hagyja el a lakásomat, de csak kérlelget.
- Nem vettem el! – Leülök a kanapéra, de ez lehet nem a legjobb ötlet, mert rettentően csípi a szemeimet az álmosság. Nem vagyok jól, kezdem úgy érezni, hogy rosszul vagyok. Elkezdem dörzsölni a szemeimet, de csak még jobban égnek.
Felkelek, majd elkezdem a párnákat szétdobálni, az sem érdekel, ha valamit leverek vele. Kezdek dühös lenni, az álmosság miatt.
- Nincs itt az a k*rva fegyver… Biztos egy másik kalandodnál hagytad… - Morgok az orrom alá miközben a kanapéról az ülő párnákat is leszedtem, de ott sincs. Kezd nagyon elpattanni az ideg, így hátrébb lépve, eltolom a kanapét, hogy alatta megnézzem, de ott sincs.
- Baszott életbe! – Káromkodok, majd belerúgok a dohányzó asztalba. Megakad a szememen valamin, ő abból a szögből nem láthatja, majd leguggolok és odébb tolva az asztalt, a fegyver markolata tűnik fel. Felveszem és a kezemben tartom, de úgy hogy nem felé. Pár percig forgatom, nézegetem, majd megnyomom a gombot és megnézem a tárat.
- Töltött fegyvert hoztál a lakásomra? – Nézek fel rá dühösen, eléggé pszichopatán nézhetek ki a vörös szemeimmel, nyúzott fejemmel, pisztollyal a kezemben. Még mindig nem tartom felé, inkább a plafon felé néz a cső. A tárat nem tolom vissza, hanem a zsebembe csúsztatom, majd hátrahúzva a fegyvert, megnézem hogy van-e benne golyó. Kiszedem belőle, majd közelebb lépek Ada felé. A zsebemből kiveszem a tárat, és odaadom neki külön.
- Még egyszer ne merj fegyvert hozni ide! – Mondom a szemeibe, majd még közelebb lépek felé, így már alig van köztünk hely, ha nem hátrált.
- Tegyél rendet, és kívülről csukd be az ajtót! – Mondom hidegen, fenyegetően, majd elvonulok a konyhába.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök
Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök EmptyVas. Aug. 02 2020, 19:48

Zachary & Adaline
It doesn't matter what we face



Fogalmazzunk úgy, hogy a vérnyomásom már a plafont verdesi. A kanapé körül nincs ez a szar, és a vita sem segít perpillanat. Nem szeretném hibáztatni, látom, hogy nincsen jól. Viszont, a vitatkozás nem visz előre senkit sem. Az meg a másik, miért hiszi folyamatosan azt, miszerint rá akarok kenni valamit? Vagy hogy bűnözőnek tartom? Hiszen tiszta, vagy nem?
Ekkor férkőzik eszembe a gondolat… Lehet, hogy csak látszólag tiszta, attól még ugyan úgy benne lehet valamiben. Jó, ez nem az én dolgom.
- Mert máshol mindenhol megnéztem. – nézek rá, miközben azért fohászkodok, higgye már el, nem hazudok neki! Ám, a hideg fut végig rajtam a szavait hallva, és kezdem azt érezni, elszakad nálam a cérna.
- Honnan szedsz ekkora faszságot?! Egy rohadt szóval nem mondtam ilyet! – pislogok rá. Még csak nem is éreztettem vele. A bokorban való találkozásunk óta, még gondolni sem gondoltam ilyenre. Különben is, miért érdekli őt, én mit gondolok róla?
Nagyon utálom ezt a fajta mentalitást, hogy a zsaru az csak egy szemét dög lehet, akinek a legfontosabb célja, mások életének megnyomorítása. Üvölteni lenne kedvem, mondván ne legyen már ennyire gyerekes. Bár, az sem segít a jelenlegi helyzetünkön.
Egyet léptem hátra, azt sem kifejezetten miatta. Hiszen tudom, ő és az exem az nem ugyanaz a kategória, de akkor, amit abban a pillanatban a szemében láttam… Tényleg megijedtem, de csak átmenetileg. Közelebb jön hozzám, és megacélozom magam. Nem félek tőle. Ő nem az exem. Szóval, nem mozdulok, remélve, belátja ez nem miatta van.
Hülyeség lenne ilyen reményekben ringatnom magam, mert a szemében én még mindig csak a rossz zsaru vagyok. Ha olyan rossz lennék, mint amennyire hiszi, már rég alátettem volna. Viszont, nem tettem meg!
Így is túl sokat mondtam el neki azzal, hogy kiakadtam, a hátrálásom miatt meg a legkevésbé sem akarok neki magyarázkodni. Az, hogy mi történt pár évvel ezelőtt, az nem az ő dolga. Téma lezárva.
Akkor lepődök meg legjobban, amikor megölel. Jó érzés, ezt aláírom, de ahogy leesik neki mit művel, elhátrál. Talán, mondhatom azt nála ez a szokásos?
- Mondtam már, hogy biztos csak kiesett! – fonom karba a kezeimet. – Egy szóval se mondtam, hogy elvetted! Nem is gondoltam ilyenre! – mérgelődök.
Persze, mert két-három nap elteltével aztán már új pasi után nézek. Ne legyen már ennyire hülye! Más dolgaim is vannak, mint jobbra-balra kefélni ismeretlen srácokkal. Megforgatom a szemeimet. A reakciója nem lep meg, csak a fejemet fogom, miszerint most ezzel előrébb vagyunk? Mert nem hiszem. El is káromkodja magát, amihez nekem is most már ingerem van. Aztán mire feleszmélek már leguggol, kicsit közelebb lépek mit csinál. Egyszerre esik le nagy kő a szívemről, és egyszerre fog el a szorongás újból. Nem fog lelőni, ez tiszta. Ugyanakkor, ez még inkább csak olaj arra a rohadt tűzre. Ami alapból nem is zavarna, ha nem tudnám, most teljes mértékben igaza van.
A szégyen miatt csak állok ott, kezdem azt érezni, hogy forog velem a világ, de még tartom magam. Érdeklődve nézek rá, mit csinál. Eszem ágában sincs odamenni, majd kivenni a kezéből. Bízok benne annyira, hogy visszaadja. Elég rutinosan szedi szét a fegyvert, ami kicsit meglep, tekintve, hogy ennyire ki van akadva miatta. Na, jó, ez itt végül is, Amerika és nem nagyon kéne meglepnie ennek. Akkor veszem el tőle, amikor odaadja. A tárat a zsebembe csúsztatom, a fegyvert pedig a táskámba rakom.
Nem hátrálok el, még úgy sem, alig van közöttünk hely. Inkább csak felfelé nézek rá, várva ezek után mi történik. Furcsállom, ahogy azt mondja még egyszer. Megrázom a fejem, elhessegetve olyan gondolatokat, mint legyen a pár nappal ezelőtt történteknek folytatása. Helyette szépen rendet rakok, ahogy erre kér. Miután végeztem, tudtam mennem kellene. Erre mit csinálok, én totál idióta?
- Nézd… - állok meg a konyha küszöbén. – Csak bocsánatot akarok kérni, meg, hogy köszönöm. – mondom mindezt, miközben a zsebembe csúsztatom a kezeimet. Aztán kifordulok, elindulva az ajtója felé, ha nem fog vissza, valahogy. Így is azt ígértem, amint megtaláljuk lelépek. Mivel rosszul van ez meg pláne indokolt. Ha csak nem azt szeretné, hogy egy zsaru anyáskodjon felette míg jobban nem lesz. Szerintem maximum, akkor kérne meg ilyenre, amikor majd piros hó esik.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök
Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Oops... we did it again | Zachary & Adaline
» Őrületem határai... Zachary & Adaline
» Adaline & Zachary - Közös éjszakánk?
» Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem
» A falka életben marad, a magányos farkas elpusztul

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: