New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Seraphine Murphy
tollából
Ma 12:28-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 12:28-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 11:56-kor
Kiki C. González
tollából
Ma 11:16-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 10:56-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 10:54-kor
David Gallardo
tollából
Ma 10:21-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 10:19-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 10:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Őrületem határai... Zachary & Adaline
TémanyitásRe: Őrületem határai... Zachary & Adaline
Őrületem határai... Zachary & Adaline EmptySzer. Ápr. 24 2024, 13:46



Zachary & Adaline




original.gif



E

lég pocsék éjszakám volt és a reggelem még pocsékabban indult, szerintem gyerekkorom óta nem kiabált velem anya ennyit, annak ellenére, hogy kivételesen tényleg ártatlan voltam minden egyes vádpontban, amit felhozott ellenem, hiába hiszi azt, hogy a vádjai megingathatatlan, szilárd talajon álnak, valójában egy légből kapott kártyavár az egész. A szemeim forgatom és csak próbálok úgy tenni, mint aki nagyon is puffog és sértett amiért ilyeneket vágnak a fejéhez, még ha tényleg így történt volna, de esküszöm csak aludtunk, és még azt is mocskos kényelmetlenül.
- Vérig sért még a feltételezés is, hogy olyat tennék ami árthatna a munkádnak anya. Nagylány vagyok már, elég régóta, ami azt illeti, ezt majd otthon megbeszéljük.
Rézszint, hogy mindjárt ideér az orvos tanoncok hada, én meg még nővérruhában feszítek, Zack pedig alszik, szóval gyorsan felrángattam a szerelésem, bármilyen kényelmetlen is, főleg ha az embernek minden porcikája sajog a kényelmes fekhely hiányától, utoljára az akadémián aludtam ilyen rosszul. Majd Őt is felráztam, egy kicsit morcos vagyok, nem zuhanyoztam, és kávém sincs a reggeliről nem is beszélve, kezdek már nagyon éhes lenni, és éhesen még morgósabb vagyok.
- Hát, ha nem ragaszkodtál volna ahhoz, hogy itt aludjak, és haza mehettem volna, most nem lenne ilyen problémád.
Forgattam a szemem, megpaskoltam az arcom és próbáltam életet lehelni magamba, kisebb, nagyobb sikerrel, és nekem még ma le kellene adnom a tegnapi félre sikerült balhé jelentését is, remélem a helyszínelők ettől többre jutottak, és még fel kell vennem Zack vallomását is, hogy teljesen kerek legyen a történet. Szóval hosszú nap elé nézünk. Be tudnék falni egy hatalmas adag palacsintát, vagy baconos tojást, és egy hatalmas bögre fekete kávét.
És persze az sem segít ebben az egyébként elég pocsék reggelben, hogy itt mászkál nekem szinte ruha nélkül, és bár tény, hogy nem tudom levenni róla a szemem, követi minden mozdulatát, mégis most szeretném ha végre lenne rajta ruha.
- Istenem, köszönöm.
Jegyzem meg halkan, inkább csak magamnak a halántékom dörzsölve amikor végre felöltözik, a mai türelmem elég véges és hát nem tudom, hogy üvöltenék vagy ágynak dönteném, de ezt ne most próbáljuk ki.
Amikor azt mondják még több óra csak nagyot sóhajtok, az autómban van a laptopom, amit ha jól tudom elhoztak a parkolóba, szóval amíg Zack kávéért megy én behozom, leülök egy székre és az ölembe téve kezdek el pötyögni rajta, ha már itt kell lennem legalább haladjon az a jelentés is.
- Köszönöm.
Pislogok fel zavartan, hogy nekem is hozott, mondjuk kávét, inkább csak meleg vízre hasonlít, de egynek megteszi.
- Ha már itt ragadtunk még, akkor fel kell vennem a vallomásod, gondolom nem akarsz addig is arról beszélni ami a hazajutásod kulcsa lenne, szóval akkor meséld el nekem részletesen mi a fenét kerestél ott és miért?
Emelem meg a szemöldököm rá nézve, úgy érzem ez egy hosszú menet lesz.





mind álarcot viselünk
Adaline Kavinsky
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Őrületem határai... Zachary & Adaline MTIwOTcyNQ
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ play by ★ :
Claire Estabrook
★ hozzászólások száma ★ :
16
TémanyitásRe: Őrületem határai... Zachary & Adaline
Őrületem határai... Zachary & Adaline EmptyHétf. Ápr. 08 2024, 19:55
Hamar elalszok és arra sem ébredek fel, mikor Ada édesanyja belép a kórterembe és kishíján leszedi a lánya fejét. Nem győzte meg a lány érvelése, hogy kockáztatná-e az állását, hogy egy pár órára jól érezze magát.
- A vágy nagyon sok mindenre ráveszi az embert. Köztetek meg nagyon is izzik a levegő. – Halvány mosoly jelent meg a szája sarkában, ahogy a lányára nézett. A tegnap esti kis civakodásunkból erre következtet és az, hogy egy ágyban talált minket nagyon is érti, hogy mi folyik köztünk, még akkor is ha mi tagadjuk az érzéseinket. Mikor kisétál, csak arra leszek figyelmes, hogy valaki kelteget. Épp a reggeli nyújtózkodásomban vagyok, mikor érzem, hogy nem mozdul a bal karom és nem is érzem.
- Elaludtad a karom… - Panaszkodok, mert alig birom felemelni a karomat és nem is érzem. Az biztos, hogy ennyire még nem aludtam szarul és a cél, hogy majd itt kipihenem magam, az nem jött össze. Most komolyan alig várom, hogy hazamenjek és bebújjak az ágyamba. Bár remélhetőleg nem egyedül fogom élvezni azt. Kimászok a kórházi ágyból, majd lekapom a felsőmet, hogy átvegyem a rendes pólómat. Egy percnél sem akarok több időt itt tölteni, amint megkapom a zárójelentésem. Viszont félmeztelenül állva pásztázom a szobát, hogy hova is kerültek a cuccaim. Úgy emlékszem, hogy a székre tettem őket, de nincsenek ott. Kicsit frusztráló, hogy valaki elpakolta a cuccaim, amíg aludtam. A mellettem lévő ágy melletti szekrényre esik a tekintetem, aminek kihúzom a fiókját, de a telefonomon és az irataimon kivül nincs más ott. Ada felé fordulok, de nem szólok semmit, csak elindulok felé, hogy megkerüljem az ágyat. Elsétálok előtte, egészen a fal melletti akasztós szekrényhez, amit mikor kinyitok meg is találom a ruháimat. Felkapom a pólómat, majd magamra veszem. A nadrágomat kiszedem a szekrényből és odasétálok az ágyhoz, ahova lerakom, majd a nadrágomat is lehúzom. Amint ez megvan, felhúzom a farmeromat és becsatolom az övet. Az, hogy mindezt Ada előtt tettem meg, engem egyáltalán nem zavar, és igazából észre se vettem, hogy esetleg a szemeivel fürkészik vagy, hogy nem kéne előtte öltözködnöm. Most már csak arra várok, hogy megkapjam a papírjaimat és Ada visszavigyen a kocsimhoz. Amíg várom az orvosokat, addig a szemeimet dörzsölöm, hogy a csipáimat kiszedjem és kicsit magamhoz térjek. Majd beletúrok a hajamba, hogy valahogy álljon, ha már fésű vagy hajzselé nem áll a rendelkezésemre. Ekkor lép be az a rengeteg orvos. Meghallgatom, hogy mit mondanak rólam, majd azt is, hogy a zárójelentésem a vizit után kapom meg, pár óra múlva. Sóhajtok egyet, nem hiszem, hogy kibírok pár órát kávé nélkül, de megígérték, hogy sietnek a papírokkal.
- Mindjárt jövök. – Pattanok fel az ágyról, majd kisétálok a kórteremből. Remélem, hogy addigra nem lép le, bár fontos információim vannak neki. Elsétálok az autómatához és kérek két kávét, egyet tejjel, a másikat pedig feketén. A két kávéval a kezemben sétálok vissza a kórterembe és a tejes kávét a kezébe nyomom. Nem a legjobb kávé, sőt semmit sem ér, de valamennyire placeboként használ, amíg nem tudok magamnak rendes kávét szerezni.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Őrületem határai... Zachary & Adaline 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Őrületem határai... Zachary & Adaline 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Őrületem határai... Zachary & Adaline
Őrületem határai... Zachary & Adaline EmptyPént. Feb. 23 2024, 20:44



Zachary & Adaline




original.gif



E

gyszerre volt túl sok és túl kevés az éjszakám, sokáig bámultam a falat mire le tudtam csillapítani a testem minden porcikáját, hisz a levegőben az illata, testemen a karja, és érzem ahogy kifújja a levegőt, közel van, túl közel és én bele borzongok ebbe. Túl sok, még is túl kevés, mert ha engednék annak ami bennem tombol most is sűrű sóhajtozások közepette élveznénk a fekvő felületünket, de nem tehetem, kiszáradt a szám a gondolatától is ahogy hozzám ér, ahogy ujjai vándorolnak végig forró bőrömön, Ada, elég lesz már, miért kínoz engem ennyire ez a srác? Könnyebb lenne ha nem akarná ő is ezt az egészet, de sajnos ahogy mondani szokás a baj sosem jár egyedül, és akárhogy is próbálom elnyomni, én akarom ezt a bajt...
Nem tudom mikor nyomott el az álom, de azt hiszem már kezdtek a nap sugarai felbukni a horizont felett, tudtam, hogy nemsokára jön a reggeli kontroll és most már nem szabad elaludnom, mégsem tudtam parancsolni elnehezülő szemhéjaimnak.
Ismerős hang, anya? Nyitom ki fáradt szemeim és egy pillanatig nem értem miért szid, mint a bokrot, majd lassan szétnéztem és kezdett megvilágosodni minden, Zack még mindig durmolt és az én kezem öleli őt, mi a fenekor fordultam én meg?
- Ne sipítozz, jövök már. Anya kérlek!
Egyből kiment az álom a szememből ahogy meghallottam őrült teóriáját, kikászálódtam az ágybólés a rajtam lévő szerelésre kezdtem felrángatni a nehéz egyenruhám.
- Ezt most így te sem gondolhatod komolyan rólam?! Szerinted kockáztatnám az állásod azzal, hogy itt fekszem le vele?
Vágtam finoman karon a sisakommal.
- Kelj fel hétalvó!
A tőlem telhető legnormálisabb formámat próbáltam elővarázsolni annak ellenére, hogy kettő perce ébredtem fel.
- Egy szót sem a tegnap estéről és viselkedj természetesen.
Már mennyire lehet az, hogy itt vagyok a helyett, hogy jelenleg is a jelentésemet gépelném a cseppet sem a tervek szerint sikerült bevetésről.





mind álarcot viselünk
Adaline Kavinsky
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Őrületem határai... Zachary & Adaline MTIwOTcyNQ
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ play by ★ :
Claire Estabrook
★ hozzászólások száma ★ :
16
TémanyitásRe: Őrületem határai... Zachary & Adaline
Őrületem határai... Zachary & Adaline EmptySzer. Jan. 31 2024, 20:34
Finoman puszilgatom a füle mögött és szivesen tovább mennék, de nem akar felém fordulni, pedig a wc-ben történtek után azt hittem, hogy azért csókolózni fogunk még ma. A kezem még mindig a hasán van és úgy próbálok arra koncentrálni, amit mond, de nem megy. Ahogy hallom neki se megy a beszélgetés. Kicsit szomorú vagyok, mikor kihúzza a kezemet a pólója alól.
- Pedig a szex izgalmas olyan helyen, ahol lebukhatsz. - Suttogom a fülébe, de teljesen letör azzal, hogy a karomat a takaró fölé akarja, hogy tegyem. Na azt már biztos, hogy nem teszem meg.
- Nem teszem ki a karom a takaró fölé, mert akkor fázni fogok és akkor nem tudok aludni. - Mondok egy okot, amiért nem teljesítem a kérését, viszont a kezemet a ruhája felett tartom. Úgyis kicsi az ágy, így könnyebben elférünk és legalább melegít a teste hője. Hiába van fűtés, én fázok jelenleg, azért nálam ennél melegebb szokott lenni a lakásban és nem vagyok hozzá szokva ehhez a hőmérséklethez. Viszont én elég hamar elalszok, hosszú volt a mai nap, így hamarosan hallhatja az egyenletes szuszogásom, már ha nem beszél hozzám, mert akkor figyelek és válaszolok, de ha csendben van, akkor hamar az álmok mezőjére tévedek.

** Másnap Reggel **


Kora reggel Ada anyukája lép be a kórtermembe, amolyan ellenőrzésképp és teljesen ledöbbenve látja, hogy a lánya az ágyamban alszok, sőt nem csak ott, de rajtam. Ebből én semmit sem érzékeltem, majd ha felkelek talán érezni fogom a zsibbadást a karomban. A nő odalép mérgesen az ágy mellé és hiába lenne meghitt a látvány másesetben, ahogy a mellkasomon alszik a lánya, most mégsem örül ennek. Mégis csak a munkahelyén vagyunk és végig futott a fejében az is, hogy azért maradt itt, mert több volt köztünk az éjszaka. Megrázza Ada karját, hogy felkeljen, engem szerencsére ilyenkor csak atombombával lehet felkelteni. Hát igen, nem tévedett tegnap a nő, hogy napok óta nem aludtam, most viszont jól ki fogom magam pihenni. Addig keltegeti a lányát, amíg fel nem kel.
- Elment az eszed kislányom?! Nekem ez a munkahelyem, nem szexelhettek itt, mert engem kirúghatnak! - Dühösen förmed rá Ada-ra. Félti az állását, mert szeret itt dolgozni és tényleg más esetben már a vérét szivná, hogy mennyire tudta, hogy nem vagyunk közömbösek egymáshoz, de most itt nem az jár a fejében. Még az a szerencséje, hogy hamarabb körbe járta a kórtermeket, mint ahogy a vizit ideért. Elég kellemetlen lett volna, ha a főnöke kelti Ada-t az egyik beteg ágyában.
- Mindjárt kezdődik a reggeli vizit, azonnal kelj fel! Mégcsak az kéne, hogy a főnököm itt találjon titeket így. - Toporzékol és hangja elég dacosan hangzik. Gyakran pillantgat az ajtó felé, hogy mikor jönnek a többiek és, hogy addigra Ada hagyja el az ágyamat és szedje össze magát, mint aki most érkezett és nem pedig kelt fel.
- Öltözz fel, szedd rendbe magad majd keltsd fel Zach-et. Hamár ennyire összemelegedtetek. - Azért sunyin mosolyog rá, el tudna engem a lánya mellett képzelni. Amúgy is úgy gondolja, hogy ráférne Ada-ra már egy normális kapcsolat. Amint Ada kiszállt az ágyból, már el is indult az ajtó felé, hogy kimenjen és csatlakozzon a vizithez.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Őrületem határai... Zachary & Adaline 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Őrületem határai... Zachary & Adaline 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Őrületem határai... Zachary & Adaline
Őrületem határai... Zachary & Adaline EmptyVas. Jan. 21 2024, 01:10



Zachary & Adaline




original.gif



E

sküszöm erővel próbálom megmagyarázni az eszemnek, hogy egy gyerek nem lehet ekkora hatással rám, hisz én már rég az életem éltem amikor ő még felfedezte, hogy az ami a lába között lóg mire is jó még, és még is, minden érzékem el tudja tompítani, bármenyire is küzdök és vergődök ellene, ez még is, hogy a fenébe eshet meg? Hisz több kiképzésen és bevetésen is részt vettem már, híresen jó vagyok arról, hogy mindig tiszta a fejem és nem szokásom tévedni. Most még is meg tudnék vadulni az érintésétől, pedig nagyon jól tudom, hogy nem szabad, nem engedhetem le a védelmem, nem szakíthatja el a láncaim, itt és most egészen biztosan nem, pedig annyira szépen kérlelnek ujjai, aminek nyomán forróság önti el a bőröm, nem teheted ezt velem, gyerünk Ada szedd össze magad!
- Khm. Az alku!
Köszörültem a hirtelen mocskosul kiszáradt torkom, valaki öntsön már le egy vödör jeges vízzel, mint egy bagzó macska, gyerünk kislány, próbáld már meg nem elázatni a bugyid.
- Szóval az alku.
Nyaltam meg a szám, ezzel a pár mozdulattal és szóval is időt nyerve magamnak, hogy újra össze szedjem szétesett önmagam és vissza zárjam a szellemet a palackba. Lassan lélegeztem az orromon keresztül és erővel sulykoltam magamban a nem, nem és főleg mondtam már, hogy nem életérzést.
Elég bizonytalanul fogtam meg a kezét, és húztam ki a pólóm alól.
- Szóval, még egyszer, az alku. Az alkunk az volt, hogy itt maradok veled, mert ragaszkodsz az ellenállhatatlan társaságomhoz, vagy csak simán szeretsz büntetni valami miatt ami akkor sem az én hibám volt, emlékeztetlek, hogy én mentettem meg azt a formás hátsód, tehát, kérlek, tartsd magad a szabályokhoz és a kezed maradjon a ruhám de ha lehet a takaród fölött inkább.
Nyíl egyenesen előre néztem, mert tudtam, hogy ha nyomatékosítani akarom és szúrósan rá nézek, meg talál csókolni, és akkor egészen biztos, hogy vége a védelmem minden apró morzsájának.





mind álarcot viselünk
Adaline Kavinsky
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Őrületem határai... Zachary & Adaline MTIwOTcyNQ
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ play by ★ :
Claire Estabrook
★ hozzászólások száma ★ :
16
TémanyitásRe: Őrületem határai... Zachary & Adaline
Őrületem határai... Zachary & Adaline EmptySzomb. Dec. 30 2023, 14:29
Akarom hallani, hogy honnan szerezte a ruhát, de erre még várnom kell. Csak egy apró mosoly jelenik meg az ajkaimon, ahogy megint bepróbálkozik. Miért hiszi, hogy ennyire egyszerű lesz tőlem megszabadulni?
- Az enyém nem egészen esti mese. De megkapod a sztoridat holnap kávé mellett. – Nem hagyom magam, tudom, hogyha most elmondanám, akkor elmenne. De nem adom meg neki ezt az örömet. Amúgy is egy kávé mellett akartam ezt megbeszélni vele, de hamarabb összejött a találkozó, mint gondoltam. Az ágyban fészkelődve, kezdem úgy érezni, hogy elfogy alólam az ágy, így rászólok. Sokkal egyszerűbb ha hátat fordít nekem, úgy valamennyivel “több” helyünk van.
- Nem is... – Horkantok fel, egyáltalán nem sugalltam, hogy dagadt lenne. Attól, hogy túl sokat mocorog, az még nem azt jelenti. Mellesleg nagyon nem is tudunk kényelmesen elfeküdni ezen az ágyon. Jobban örülnék a saját ágyamnak, az kényelmesebb és nagyobb erre a célra. Viszont a hely nagyon is felizgat. Jó tilosban járni, növeli az adrenalint bennem. Nem értem, hogy miért kérdez ilyeneket. Taxival is visszamehetnék ez igaz, de miért szabaditsam meg őt a remek társaságomtól ilyen hamar?
- Miért ne vinnél? – Ráncolom össze a homlokomat, bár aligha lát belőle valamit, mivel háttal van nekem. Belegondolva, nagyon is tehet arról, hogy itt vagyok.
- Hát végtére is de. A te hibád, mert emlékezeteim szerint te kérted a mentőst, hogy idehozzon és ne a helyi kórházba. – Rántom meg a vállaimat, szóval tartozik azzal, hogy visszavigyen a kocsimhoz. Amúgy is együtt töltünk egy kis időt, mert az információmat meg kell hallgatnia. Akkor nem mindegy már? Viszont nem bírom ki, hogy ne próbálkozzak be. Arról nem volt szó, hogy nem is tölthetnénk kellemesen az estét és így legalább gyorsabban is fog telni. Hallom a “szenvedést” a hangjában, ahogy puszilgatom, akarja ő is ez nem kétség. Az már más, hogy a hely neki nem a legjobb, viszont nem értem milyen alkuról beszél.
- Milyen alku? – Suttogok a fülébe, ajkaimmal alig hozzáérve, miközben beszélek, majd amíg várom a választ, addig tovább folytatom, viszont most már egyre lejjebb megyek a nyakára. Közben kezemmel betérek a pólója alá, hogy csupasz bőrén tartsam a meleg kezem. Igazából csak rajta múlik, ha zöldet kapok, akkor egész kellemes este lehet, viszont ha nem akarja, akkor leállok.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Őrületem határai... Zachary & Adaline 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Őrületem határai... Zachary & Adaline 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Őrületem határai... Zachary & Adaline
Őrületem határai... Zachary & Adaline EmptySzomb. Szept. 16 2023, 22:40



Zachary & Adaline




original.gif



Ú

gy érzem ez az este sem lesz egy sima menet, mármint nem, nem úgy... Nem tudok majd könnyen információkat kicsalni belőle, és nem áll szándékomban némi fecsegésért villantani, még ha ezt most nem is a legszebb megfogalmazás, de jelenleg itt és most azt érzem, hogy túl merész lépés lenne még tőlem is ilyen meggondolatlan és elkapkodott döntés. Bármennyire is vonz az a rosszfiús bája, nem is értem önmagam, hisz még sosem érdekelt egy csibész mosolyú ifjú, nagyon is ifjú, Istenem de fiatal, muszáj elsóhajtanom a gondolatot is, bármennyire is bizsereg a bőröm érintései nyomán. Ma nem, most nem!
- Hogy mi? Ja, igen, egyszer, talán, nem olyan izgalmas kis esti mese, mint amit te tudnál nekem elmondani, mondjuk altatónak.
Bár kétlem, hogy amivel elő akar hozakodni nekem egy könnyed esti mese lenne, mint az, hogy szereztem ruhát, aminek utólag nagyon is örülök, hogy eszembe jutott, most haraphatnám a párnát kínomban ha ellenkezőképpen teszek, bár ahogy eddig kiismertem, még az sem lehetetlen, hogy így teszek...
- Csak sugalltad.
Forgattam a szemem, neki háttal fekve, komolyan miért jó ez? Egyikünk se fér el, nem, hogy kényelmesen, de még kényelmetlenül sem, sem pedig sehogy máshogy, ez egy egyszemélyes ágy, és annak is kicsinyke, erre belezsúfol kettőnket, de miért? Kicsinyes bosszú amiért megmentettem egy egész estét kihallgatástól, aminek a végén csak kiböki, hogy velem lett volna találkozója, még ha nem is ott és akkor, a vége ugyan az, és akkor engem vesznek elő, hisz az én kis magán akcióm nem hivatalos, és nem is túl legális, a jelvény sem véd meg mindentől...
- Miből gondolod, hogy vissza viszlek a kocsidhoz? Derogál a taxi? És mielőtt felhorkannál, nem az én hibám még mindig, hogy itt kötöttél ki.
Puffogok magamnak, mert kétlem, hogy annyira meghatná a mondandóm, főleg amikor ajkait érzem bőrömön, finoman harapok alsó ajkamba, elszorítva a feltörni vágyó sóhajt, ezt nem szabad, itt főleg nem, ne tedd ezt velem.
- Nem szabad, az alku nem tért ki ilyen pontokra.
Próbálom összevakarni az agyam maradékát valahonnan a sarokból, ahova száműzte az imént magát.





mind álarcot viselünk
Adaline Kavinsky
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Őrületem határai... Zachary & Adaline MTIwOTcyNQ
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ play by ★ :
Claire Estabrook
★ hozzászólások száma ★ :
16
TémanyitásRe: Őrületem határai... Zachary & Adaline
Őrületem határai... Zachary & Adaline EmptySzer. Május 31 2023, 10:55
Kicsit sajnálom és meg is lep, hogy nem vág vissza arra, hogy majd kipróbálom az ágyát. Be tudom annak, hogy fáradt, bár lett volna frappáns válaszom arra is. Az mondjuk jobban tetszik, mikor csipkelődik, de nem lehet mindig a topon. Őszintén szólva nem akarok elfordulni, mikor átöltözik, amúgy is láttuk már egymást, most ez a kis formalitást, de ha akarja, akkor nem erőszakoskodok, csak elfordulok.
- De majd pár nap múlva elárulhatnád. – Halvány mosoly jelenik meg az arcom szegletében, nem hiszem, hogy a talált tárgyak osztályáról szedte össze a ruhát, valahogy nem tudom belőle kinézni. Az igaz, hogy imponálna, ha tudnám mit csinált érte. Az is lehet, hogy szimplán elkérte az anyjától, ha már itt dolgozik. Azért az ablak visszaverődésében nézem, hogy mit csinál a hátam mögött. Imádom ezt a show-t, bár jobb lenne, ha nem így kéne néznem. Mikor bemászik az ágyba, csak azt veszem észre, hogy folyamat fészkelődik. Nem hiába, ez az ágy nem két emberre lett tervezve.
- Én ilyet nem mondtam… Au. – Ráncolom össze a homlokomat, mert én ilyet nem mondtam. Mondjuk az se tetszik, hogy lök rajtam egyet, már így is eléggé a szélén voltam. Amúgy magamnak se vallanám be, de tetszik a teste úgy, ahogy van. Gonosz mosoly jelenik meg a számon, hogy azt feltételezi rólam, hogy majd elárulom neki, mit is tudok. Ezer százalékig biztos vagyok benne, hogy akkor felkelne és elmenne.
- Majd reggel. Csak, hogy biztos legyek benne, hogy itt éjszakázol velem, ezen a cseppett sem kényelmes valamin. Meghivlak egy kávéra, miután visszavittél a kocsimhoz. – Mosolygok, bár nem hiszem, hogy látja ha a háta mögött fekszek, de biztos vagyok benne, hogy a hangomból kihallotta, hogy mennyire is önelégült vagyok, hogy ezzel itt tudom tartani. Azért ő sem mondta azt, hogy benn kell töltenem az éjszakát. Amitől jobban aggódok, hogy nem hiszem, hogy a banda nagyon is örülni fog ennek a kórházi kitérőnek. Bár, mellettem szóljon, hogy nem terveztem ezt be tényleg. Ki gondolta volna, hogy rosszkor rossz helyen leszek. Viszont az sem kerülte el a figyelmemet, hogy a mosdóban nagyon is benne lett volna többen is, mint beszélgetés. Elsöpröm a haját az arcából, majd az orrommal végig simítok a füle hátsó részénél és meg is puszilom a füle mögött. Persze, ha nem akarja kipróbálni milyen a kórházban, nem fogom erőltetni, de talán más is lehet köztünk. Mindenesetre ha nem állít le, akkor adok még pár puszit a füle mögé.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Őrületem határai... Zachary & Adaline 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Őrületem határai... Zachary & Adaline 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Őrületem határai... Zachary & Adaline
Őrületem határai... Zachary & Adaline EmptyHétf. Ápr. 10 2023, 18:14



Zachary & Adaline




original.gif



M

ondtam már, hogy ezt a ruhát nem a finom lopakodásra tervezték? Kissé nehezemre esik a balett mozdulatok tömkelege amit ebben a göncben kellene tennem a folyosókon, hogy senki se vegyen észre, valahogy kissé, nagyon kilógok a képből. Mindig is én voltam a jó kislány, így az, hogy épp lopni akarok anyám szekrényéből tartalék ruhát eléggé felkavar, a fülemben hallom a szívem dobogását, minden alkalommal, amikor hallom, hogy nővérek beszélgetnek a folyosón, türelmetlen családtagok járkálnak fel és alá, én pedig ebben a kicsit sem könnyű cuccban próbálok eljutni oda és vissza. Fejben már tudom az utat, csak van pár nehezítő körülmény, ami miatt kicsit tovább tart az expedícióm, mint szerettem volna, mondjuk egyáltalán nem állt szándékomban maradni, de Zack aduásza meggyőzött, nagyon alapos érvei vannak...
Szerintem szikrát szórhattak a szemeim, ahogy vissza pillantottam rá, igen, tudom, egy bolond éjszaka volt és egy még bolondabb döntés, amitől azóta sem tudok szabadulni, az emlékek minden alkalommal forrósággal öntenek el, és mielőtt hőhullámaim lesznek, ideje lenne lehűtenem magam, mondjuk úgy, hogy tévedés volt, még akkor is ha nem szép ezt mondani, de nem akarom tovább pörgetni az agyamban a gondolatokat, mert még a szám is kiszáradt. Komolyan próbálkozom nem seggre esni és nem fellökni semmit, amíg egyáltalán nem nőiesen lerángatom a cseppet sem pehely súlyú ruházatom.
- Mindenkinek vannak titkai, ez hadd legyen az enyém.
Bár bizonyára imponálna neki ha elárulnám, hogy loptam, ez erős szó, kölcsön vettem, bár azt még nem tudom, hogy fogom vissza tenni, vagy reggel kijutni, ezen még nem is gondolkoztam... Talán jobb lenne hajnalban kilógni...
- Problémád van az alkatommal vagy a súlyommal?
Vontam fel a szemöldököm ahogy próbáltam bemászni és direkt löktem is egyet rajta, ha már sok hely kell nekem...
Arra nem voltam felkészülve, hogy át is ölel. Éreztem ahogy elönti az arcom a forróság, basszus, a fülemig vörösödtem, még szerencse, hogy takar annyit a hajam, s nem veszi észre.
- Nem arról volt szó, hogy te dalolsz nekem?
Próbálom elterelni a témát, végül is ígért valamit, amiért itt maradtam...





[/quote]
mind álarcot viselünk
Adaline Kavinsky
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Őrületem határai... Zachary & Adaline MTIwOTcyNQ
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ play by ★ :
Claire Estabrook
★ hozzászólások száma ★ :
16
TémanyitásRe: Őrületem határai... Zachary & Adaline
Őrületem határai... Zachary & Adaline EmptySzomb. Jan. 14 2023, 01:35
Sejtelmes mosollyal az arcán csak némán áll Ada mellett és megforgatja a szemeit. Látja, hogy a lánya kínosan érzi magát, de nem érti, hogy miért. Amint elkezdtem a duzzogásomat, már le is lépett és Ada-nak is azért felhivta a figyelmét arra, hogy ne maradjon sokáig.
Amint kilépett, már szóltam is a lányhoz, hogy mik a terveim vele. Azt látom, hogy nem tetszik neki egyáltalán, se az ötletem, se a beszólásom, de folytatom.
- Jól van akkor játszadozz csak rendőrösdit… De kényelmetlen lesz ebben a cuccban aludni. – Rántom meg a vállaimat, mert még mindig nehezen hiszem el, hogy FBI-os annak ellenére, hogy látom teljes felszereltségben. Viszont nem hagyom, hogy elmenjen, mert ha én szenvedek, akkor ő is. Elvégre ő miatta kerültünk ide. Én még mindig ott vagyok, hogy semmi rosszat nem tettem, így bent sem tarthattak volna. De mivel nyertem itt egy éjszakát, ezért ő is kihagyja a kényelmes ágyát ma.
- Majd kipróbálom. – Kacsintok rá egyet, hogy húzzam az agyát. Élvezem mikor megbotránkozva tiltakozik. De ahogy hallom, nagyon nem akar itt maradni, szóval bedobom az aduászom. Az arcát elnézve, nyert ügyem van és hajlik arra, hogy itt maradjon. Addig nem kap infót. Igaz, hogy neki is van valami a kezében rólam, de sokkal jobban izgatja a barátnője biztonsága, minthogy ezzel visszavágjon. Igaz ebben már nem vagyok annyira biztos, mert bár biztosított róla, hogy marad mégis ahogy kimegy a szobából, valahogy olyan érzésem van, hogy a kijárat felé vette az irányt. Talán mégsem sikerült annyira felkeltenem az érdeklődését, hogy itt maradjon. Felülök az ágyra, a párnát úgy igazítom, hogy a kényelmesen neki tudjak dőlni. Attól próbálok eltekinteni, hogy ahol a hátam érintkezik a jéghideg csempével ott szabályosan kiráz a hideg. Azaz érzésem, hogy nem jön vissza így a kezembe veszem a telefont. Kicsit megdöbbent, hogy mégis csak visszajött, így halvány mosollyal az arcomon kiszállok az ágyból és felé fordulok. Összeráncolom a homlokom, mikor arra kér, hogy forduljak el. Ugyan mégis minek? Nincs rajta semmi új, amit ne láttam volna.
- De hát láttalak már meztelenül… - Vonom fel az egyik szemöldököm, de ahogy ezt kimondtam és ránéztem, lehet, hogy nem kellett volna. - Nem szóltam. – Tartom fel a kezeimet, nehogy megöljön a szemeivel, majd megfordulok. Tényleg nem leskelődök, pedig az ablakból visszatükröződik, hogy mit csinál mögöttem. Szeretem mikor odakint sötét van és ég a lámpa. Apró mosoly jelenik meg az arcomon, bár tényleg nem értem, hogy miért szégyenlősködik, mikor voltunk már meztelenek egymás mellett.
- Honnan van ez a ruha? – Teszem fel az első kérdésem, mikor felé fordulok. Azt hittem, hogy ő is valami hasonlót csen el, mint ami rajtam van. De az övét sokkal lehet kényelmesebb pizsomának mondani, mint az enyémet. Bebújok a takaró alá, majd várom, hogy csatlakozzon ő is. Kicsit oldalra fordulok és hátrébb csúszok, hogy legyen neki is hely, de nem tudok túl “messzire” menni, viszont úgy gondolom, hogy elég lesz nekünk.
- Mennyi hely kell neked? Csak fordulj az oldaladra. – Ahogy fészkelődik, szinte lelök az ágyról, bár szerencse, hogy van korlátja mögöttem. Ha végre oldalra fekszik, akkor átölelem hátulról, így már mindjárt több helyünk van. Fura számomra, de tetszik ez a szituáció.
- Szóval utánam néztél? – Kérdezem, bár még mindig idegesít, hogy annak ellenére, hogy azt mondta nem néz utánam, mégis olyan információval jött elő, amit nem mondtam.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Őrületem határai... Zachary & Adaline 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Őrületem határai... Zachary & Adaline 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Őrületem határai... Zachary & Adaline
Őrületem határai... Zachary & Adaline EmptyHétf. Nov. 07 2022, 19:25



Zachary & Adaline




original.gif



H

át azt hiszem határozottan állíthatom azt, hogy ez a nap sem úgy sikerült ahogy az abban a bizonyos nagy könyvben meg volt írva, sőt, szerintem egyetlen betű sem volt ugyan ott ahol kellett volna, annyira sima ügynek tűnt, rárúgni az ajtót a kiszemelt célpontra, füstgránát be, aztán amíg mindenki fuldoklik földre teríteni, beletérdelni a lapockájába, bilincs és mehetnek is köhécselni tovább a rendőrautókba, de nem, ennek a nem is tudom mit mondjak rá, talán a problémám lenne a legjobb és kifejezőbb megnevezés, hiszen amióta csak ismerem kuszáljuk egymás életét, hibákat követünk el, vagyis az Ő nevében nem nyilatkozhatok, de én, összeálltam egy idegennel, és le is feküdtem vele, szó szerint a bébi szittere is lehettem volna, Ada, komolyan hol a fejed? Ja, hogy ott... Akkor nagyon gyorsan húzd ki a lábad közül...
- Anyaaa, kérlek, olyan vagy, mint egy tini, viselkedj már.  
Dörzsölgetem a homlokom, és úgy érzem ilyen téren érettebb vagyok anyánál, vagy csak már rég feladtam az ilyen jellegű témák kitárgyalását, főleg nyilvános helyen, szeretem anyát, mindenben tudok rá számítani, órákat tudunk beszélgetni egy üveg bor társaságában pizsamában az erkélyen, de ez most nem az a hely és idő, és persze borom sincs....
- Mi az, hogy nem illik hozzám?!
Csattant fel a hangom, lehet, hogy egy kicsit hangosabban, mint kellett volna, remélem épp most nem akart senki erre lófrálni a folyosón, mert az tuti eldobta volna a tálcát a kezéből.
- Honnan is tudhatnád, hogy milyen kényelmes is az én ágyam.
ontam fel a szemöldököm és fontam a melleim alatt össze a karom magam előtt.
Arcomra dermedt a mosolyom szavai hallatán, vajon tényleg tud valamit? Nagyon ajánlom neki, mert nagyon könnyen tudnék nyolc napon túl gyógyuló sérülést okozni, biztosítva, hogy tutira itt kelljen maradnia ha most csak játszadozik velem....
- Rendben, maradok. Mindjárt jövök.  
Anyának mindig van bent több váltás ruhája is, mert nála sosem lehet tudni mikor lesz rá szüksége, így kiosontam, és elcsentem tőle egyet, tudom hol a szekrénye, és itt mindig nagy a káosz, senki nem vett észre, bocsi anyu, reggel vissza hozom....
- Cuki pizsi csak a betegeknek jár, szóval nekem be kell érnem mással, nehogy leskelődni merj.
Emeltem fel az ujjam ahogy elvonultam megszabadulni a cseppet sem kényelmes cuccaimtól, és csak remélem, hogy nem borulok el, miközben cibálom le magamról....





mind álarcot viselünk
Adaline Kavinsky
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Őrületem határai... Zachary & Adaline MTIwOTcyNQ
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ play by ★ :
Claire Estabrook
★ hozzászólások száma ★ :
16
TémanyitásRe: Őrületem határai... Zachary & Adaline
Őrületem határai... Zachary & Adaline EmptyHétf. Okt. 17 2022, 00:18
Már most elegem van és olyan hülyeségeket magyaráznak. Legalább Ada elmondhatta volna az igazat az anyjának. Hátha akkor ki tudott volna találni valamit, amiért nem kell bent lennem. Csak magamban forrok, szinte már érzem ahogy az agyvizem gőze kiszáll a füleimből. Még is fogat csikorgatva tűrök. Még a pizsit is elveszem némán a nővértől, és eltűnök az ajtó mögött.
Addig amíg nem vagyok a szobában, Ada anyja jól meg tudott engem nézni, így természetesen a lányával is megosztja a gondolatait. Elégedett mosoly jelenik meg az arcán, mert neki ennyi bőven elég volt ahhoz, hogy tudja én vagyok az, akivel töltötte az éjszakát. Az is megfordult a fejében, hogy összeboronáljon minket, mert Ada elmondása szerint először érezte magát nagyon jól valakivel és ennek őszintén örül.
- Most mi az? Látom rajtad, hogy tetszik neked. Ééés, neki sem vagy közömbös, ahogy elnéztem. – Finoman meglökdösi a mellette álló lányt. Ő külső szemmel jobban érzékeli a kettőnk közt lévő szikrát. Az éjszaka óta, amit együtt töltöttünk, én sem tudom kiverni a fejemből. Ez pedig bosszant, hiszen zsaru. Mielőtt visszamennék hozzájuk végig nézek magamon. Hát ez tök gáz. Akkor már inkább aludnék az alsó gatyámban… Bosszankodok és ki is fújom a levegőt, mielőtt az ajtót kinyitom. Csendben sétálok vissza hozzájuk és úgy ülök le az ágyra. Nem is figyelek arra, amit Ada anyja mond nekem, csak megvárom mig kilép a szobából. Nem tetszik az, ahogy visszakérdez, mert ezzel tartozik nekem, ha már itt kell töltenem az éjszakát. Mellesleg azt sem fogom tudni megmagyarázni a bandának, hogy megint miért hagytam ki egy esti fuvart.
- Vetkőzől, mert itt alszol. Amúgy sem illik hozzád ez a ruha. – Kötekedek, mert azt észrevettem, hogy ezzel fel tudom idegesíteni. Az pedig tetszik. Végig nézek rajta, azért azt sajnálom, hogy nem az én ágyamban kötöttünk ki, de talán itt sem lesz annyira rossz. Az izgalom, ami abból jön, hogy lebukhatsz, még jobbá teszi. Viszont nem tetszik az, amit mond és össze is szűkítem a szemeimet, hogy majd egy frappáns válasszal leszereljem. Viszont semmi sem jut eszembe és az sem segít, hogy pontosan tudom, hogy mi van rajtam. Már épp szólásra nyitottam a számat, mikor letekintettem magam. Az a helyzet, hogy igaza van. Elég gáz ez a cucc rajtam. Csak kifújom a levegőt, hogy ne szóljak neki vissza.
- Pedig itt maradsz. Te tehetsz róla, hogy itt kell éjszakáznom, szóval te sem fogsz kényelmes ágyban aludni. – Szögezem le ezt neki. Azért ennyivel tartozik, de ha még mindig húzná a fogát, van egy aduászom, amiben 100%-ig biztos vagyok, hogy hatni fog rá. Azért megvárom, hogy mit felel rá és ha még mindig ellenkezik, akkor közelebb lépkedek hozzá.
- Tudod, miért voltam abban a bárban? Mert épp a kávé után akartalak hivni. Az egyik haveromnak volt pár infója a barátnőd legújabb barátjáról… - Lépkedek közelebb hozzá, titokzatosság van a hangomban. Direkt mondom így, hogy felizgassam és akarja tudni azt, amit megtudtam. Biztos vagyok benne, hogy bármit megtenne érte. Ezért is vagyok magabiztos, mikor újból megszólalok.
- És ezt csak akkor tudod meg, ha itt éjszakázol. Szóval vetkőzz. – Önelégült vigyor jelenik meg az arcomon, mert arra rájöttem, hogy aggódik annyira a barátnőjéért, hogy ilyet bevállaljon az infóért.
- Ha akarod, odaadhatom a pizsi felsőm alvásra. – Mosolygok, mert élvezem a helyzetet. Viszont ha tényleg nagyon akarja a felsőm, akkor odaadom neki, ezen ne múljon, úgyis láttuk már egymást meztelenül.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Őrületem határai... Zachary & Adaline 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Őrületem határai... Zachary & Adaline 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Őrületem határai... Zachary & Adaline
Őrületem határai... Zachary & Adaline EmptyHétf. Szept. 26 2022, 17:01



Zachary & Adaline




original.gif



M

ondanám, hogy aucs, ez nem pont így volt betervezve, bár ezt most én szúrtam el, mert tudhattam volna, hogy nem engedik haza, vannak kötelező körök, és, hogy nem vállalhatják a kockázatot, hogy valaki rosszul lesz, balesetet okoz vagy bármi hasonló, de akkor ezt az egyetlen kiutat láttam igencsak szorult helyzetünkből, és örülök, hogy el is hitték, és mondjuk nem törte el a karját, mert elég nagy erővel kapta el és vágta a falhoz a cseppet sem kedves kolléga, de neki is igaza van, hisz csak meg akart védeni, na, nem mintha rá szorultam volna, hé, meg tudom én egyedül is oldani a problémáimat...
Azon kapom magam, hogy összefront karral bámulom az automatát és közben puffogva forgatom a szemem, még jó, hogy csak sajátmagamban magyaráztam és nem adtam neki hangot, tény, hogy nincs messze a pszichiátria, de azért még nem tölteném itt az éjszakát, csak mert nem bírtam ki, hogy hangot ne adjak a dühömnek, és az ha egy kórházban az automatához beszél, cseppet sem megszokott öltözékben, semmi jóhoz nem vezet...
Anya nem kimondottan szereti ha feleslegesen tartják fel az orvosokat és a nővéreket, és meg is értem maximálisan, szóval addig próbáltam köddé válni amíg elül a por és többet nem hajtogatja már az "Ada tudja" kezdetű és végű monológokat, szerencsére anya komolyan hisz abban, hogy ok nélkül senkit nem rángatnék be a kórházba, így ezt majd akkor mesélem el neki, ha már csak nagyokat nevethetünk az egészen.
- Anya, shhh már, ezt nem itt és nem most fogjuk megbeszélni.  
MPróbálom csitítani miközben majdnem fülig ér a szája én meg majd elsüllyedek szégyenemben.
- Anyaaaa.
Forgatom a szemeim, és tenyerembe temetem az arcom, nem nyílhatna meg a föld alattam? Mondjuk úgy most, nem mi? Gondoltam...
- Hogy mit csinálok?
Pislogtam nagyokat arra, hogy vetkőzzek és helyezzem magam kényelmetlen helyzetbe.
- Nem mindenki kap egy ilyen cuki pizsit.  
Vihogtam halkan ahogy vissza kászálódik a helyére, ledobtam a mellényem.
- Ennyit tudok tenni az ügyed érdekében, de azt nagyon gyorsan felejtsd el, hogy én abban a kényelmetlen, ülésre se való valamiben töltöm az éjszakát, majd reggel jövök, ha vissza kaptad a ruhád.
Komolyan nehéz vissza tartani a nevetésem, akkor is ha épp szemmel öl, és nem kapkodná el.





mind álarcot viselünk
Adaline Kavinsky
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Őrületem határai... Zachary & Adaline MTIwOTcyNQ
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ play by ★ :
Claire Estabrook
★ hozzászólások száma ★ :
16
TémanyitásRe: Őrületem határai... Zachary & Adaline
Őrületem határai... Zachary & Adaline EmptyHétf. Aug. 29 2022, 01:42
Vonom fel kérdőn a szemöldökömet, nem értem, hogy mire érti. Egyetlen egy kérdést tettem fel neki, de most rengeteg merült fel bennem. Ezeket nem is rejtem véka alá, akarom tudni, hogy mi a tervem amikor kimegyek innen, mert azt nem fogadom el, hogy oldjam meg magam.
- Egy kérdést tettem fel, hogy miért idejöttünk? Én Queens-ben lakok, a kocsim meg ott maradt Brooklyn-ban. Vagy visszafuvarozol? Mert nem hiszem. – Dühös vagyok rá, mert nem ez volt a terv. Ha ezt veti fel, biztos, hogy nemet mondok és inkább bemegyek az őrsre. Elvégre nem csináltam semmit, csak egy kávét ittam meg. Pechemre épp a rossz bárba mentem, hogy a fekete ébresztőm megigyam. Bosszankodok magamban és kíváncsi vagyok a válaszára, miközben egy nővér is bejön, de hamar megtudom, hogy ki is valóban.
- Anya?! – Szinte tátva marad a szám. Szóval akkor ez az oka, hogy idejöttünk. Akkor remélem, hogy pár perc múlva ki is engednek. Legalább legyen már valami haszna, hogy az anyja itt dolgozik. Viszont, amit hallok tőle az nagyon nem tetszik és ennek hangot is adok.
- Mi?! Én biztos nem maradok éjszakára! – Csattanok fel, mert biztos, hogy nem maradok itt. Nekem még rengeteg dolgom van és a banda is ki fog nyírni, ha megint kihagyok egy napot. Így is állandóan a fejemen ugrálnak, hogy úgy viselkedek mint egy főnök és különben sem veszem ki a részem a melóból. Csak azt nagyon sokszor elfelejtik, hogy nekem van rendes munkám is, amivel próbálom a bevételem fedni a családom előtt. Ada anyjának a hangja térít vissza, így felé nézek.
- Zach… - Hallom a nevem, de mielőtt bármit is tudna mondani, megszólalok.
- Zachary-nek hívnak. – Csak ennyit motyogok dühösen, kezd elegem lenni, hogy mindenki lehagyja a fél nevem. Nem vagyok jó passzban, szerintem ez érezhető is rajtam.
- Bocsánat… Zachary, nem mehetsz haza, a füstmérgezés nem játék. – Kedves hangon kér tőlem elnézést, majd kijavítva magát folytatja. De megint mire bármit is mondhatna, felcsattanok.
- Nincs is füstmérgezésem! Mondd meg neki! – Mondom az anyjának dühösen az első mondatom, majd Ada-hoz fordulok. Ő pontosan tudja, hogy ez az egész csak megvan játszva. Legalább lenne valami hasznom abból, hogy ide jöttünk. De mielőtt a lány meg tudott volna szólalni, megint az anyja vette át a szót. Sóhajtva kezd bele, én pedig ráemelem a tekintetem.
- Nézd, tudom, hogy nem akarsz itt maradni. De néhány évvel ezelőtt volt egy betegünk, akit ugyanúgy füstmérgezéssel hoztak be. Állította, hogy jól van. Haza ment. Reggel pedig nem ébredt fel többé. A családja perelni akart. – Továbbra is kedvesen mesél nekem, ha nem lennék ennyire ideges, akkor hozzábújnék. Annyira kellemesen nyugtató a hangja, hogy annak ellenére, hogy nem ismerem, tényleg megölelném. A fene, mi van velem? A saját anyámnál nem gondolok ilyenekre. Amúgy is, hol érdekel engem ez a történet? Én nem is kaptam füstmérgezést.
- Nekem nincs füstmérgezésem és ezt Ada is tudja. – Tovább duzzogok, mert nem akarok itt maradni. Dühös vagyok, mert erről nem volt szó. Össze is fonom a karomat a mellkasom előtt és amint meghallom, hogy Ada távozni készül, ráemelem a tekintetemet. Látom, hogy nem néz rám, én viszont összeszükített szemekkel végig kísérem, ahogy kilép a szobából. Ebben a percben meg a doctor lép be, pont helyet cserélve.
- Mr. Price. Dr. Hemming vagyok. Elvégzünk néhány vizsgálatot, addig a nővér előkészíti magának a szobát. Ha minden rendben, holnap reggel mehet is haza! – Sóhajtok egyet, erre a kijelentésére és megpróbálom neki is elmondani, hogy nincs kedvem itt maradni. Amúgy sem lenne időm, várnak rám és még a kocsimért is valahogy vissza kell jutnom Brooklyn-ba.
- Nem akarok itt maradni. – Mondom kicsit nyugodtabb, de annál határozottabb hangon. Valahogy éreztem, hogy nem fog még saját felelősségre se elengedni, pedig igazán megtehetné.
- Megértem. Senki se szeret kórházban éjszakázni, de megígérem, hogy a vizit után egyből megkapja a zárójelentését és mehet is haza. – Egy mosoly villan fel az arcán és már el is tűnt a szobából. Pont ekkor lép vissza Ada anyja a szobába, remélhetőleg a lánya is ott van mögötte, mert a vizsgálat alatt vagy 20 millió féleképp öltem meg. A nővér odaadja a kórházi pizsomát és a mosdó felé mutat, hogy ott átvehetem. Én odafordulok és csak egy beletörődő sóhaj kíséretében, csendben elvonulok átöltözni. Dühöngök magamban, hogy itt kell maradnom éjszakára. A kocsim nem épp a legjobb környéken maradt, szóval nagyon ajánlom, hogy egyben legyen, mikor érte megyek.
Eközben Ada anyja megbökdösi a lányát, sejtelmes vigyorral az arcán.
- Ő az, akiről beszéltél? – Nagyon is sejti, hogy rólam beszélt, mikor elmondta, hogy együtt töltöttük az éjszakát. Elvégre mindkettőnkön látja, hogy nem vagyunk közömbösek, hiába próbáljuk tagadni.
- Nagyon helyes srác. – Folytatja, kicsit közelebb hajolva Ada-hoz, mint aki nem bánná, ha mi összejönnénk. Miután felöltöztem, csak sóhajtok egyet dühösen a mosdóban mielőtt kilépnék. A kezeimben fogom a ruhát és úgy sétálok vissza az ágyhoz csendben.
- Zachary… Tudom, hogy nem akarsz itt lenni, de nézd a jó oldalát. Amilyen táskák vannak a szemeid alatt, le merem fogadni, hogy napok óta csak pár órát alszol, ami nem egészséges. Itt legalább végre kipihenheted magad, és holnap reggel frissen és üdén kezdheted a napot. – Hangja még mindig kedves és nyugodt, de én nem nézek rá. Meg se szólalok, csak őrlődök magamban. Igazából van igazság abban, amit mond, de akkor is bosszantó, hogy rosszul sült el ez a játszd el, hogy fuldokolsz a füsttől. Mivel érdemi reakciót nem kap tőlem, így csak odalép Ada-hoz és a fejére ad egy puszit.
- Ne maradj sokáig, kérlek. – Mondja Ada-nak, majd elhagyja a szobát. Hallom, ahogy becsukja maga mögött az ajtót, én pedig ekkor emelem fel a fejem, hogy lássam a lány arcát.
- Vetkőzz, mert te is itt alszol! – Csak ennyit mondok neki. Majd azt hiszi, hogy ő a kényelmes ágyában alszik, amíg én itt szenvedek a semmiért.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Őrületem határai... Zachary & Adaline 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Őrületem határai... Zachary & Adaline 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Őrületem határai... Zachary & Adaline
Őrületem határai... Zachary & Adaline EmptyVas. Aug. 21 2022, 20:33



Zachary & Adaline




original.gif



K

omolyan úgy érzem, hogy a nap végére erős fejfájástól fogok szenvedni, és nem, nem a tömény füsttől, ahhoz már volt szerencsém hozzá edzeni a tüdőm és a vérkeringésem, sokkal inkább ez a gyerekes hiszti megy az agyamra, úgy érzem a gyermek vállalás nem az én sportom lesz, képzelj el egy olyan fiú gyereket aki hasonló vergődéssel próbálja kierőszakolni a csokiját egy bolt padlóján fetrengve, szinte megelevenedik előttem a kép ahogy sehogy sem hallgatva a józan észre tiltakozik mindentől is Zack, már minden középiskolás volt osztálytársam babakocsit tologat és a szokásos neked mikor lesz kérdések, hát látva ezt a képet, soha, komolyan mondom, jó nekem így, valakinek macskás néninek is kell lennie, nem?
Homlokomat dörzsölgetve lehajtott fejjel követem őt, már rutinosan villantom a jelvényem, bár itt nem mintha túl nagy szükségem lenne rá, már láttak mindenféle öltözékben anyához jönni, mondanám, hogy második otthon, de egyáltalán lehet ilyet mondani egy kórházra?!
- Nem gondolod, hogy túl sok a kérdés? Nem, hogy inkább örülnél, hogy megmentettem a bőröd, még ha csak egy éjszakára is,  legalább ma kikerülted a törvény szorgos kis mancsait.
Még imitálva meg is emeltem a kezem és élénken mozgattam az ujjaim a levegőben, nem jött át mi? Az én időmben még vicces volt, te jó ég, tényleg milyen piszkosul is fiatal, már majdnem elfelejtettem, hogy  az öcsém lehetne, ha lenne, kikezdtem a szomszéd kissráccal, tudjátok, mint mikor a babysitter rányomul arra akire épp vigyáznia kell, nagy sóhaj hagyja el az ajkaim, komolyan néha hol az eszem?!
- Szia anya. Ha végeztetek még kihallgatnám mielőtt haza engeditek.
- Lesz rá időd bőven reggelig.
- Reggelig? Ezt, hogy érted?
- Megfigyeljük éjszakára, tudod jól, hogy a fulladás nem játék.
- Oké, köszönöm, kimegyek, szóljatok ha végeztetek, addig hozok egy kávét.
Próbáltam úgy kiosonni, hogy ne lássam amint Zack szemmel öl, jaj de fogok én még ezért kapni, de várjunk csak, ez engem még is mi a fenéért is érdekel?!





mind álarcot viselünk
Adaline Kavinsky
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Őrületem határai... Zachary & Adaline MTIwOTcyNQ
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ play by ★ :
Claire Estabrook
★ hozzászólások száma ★ :
16
TémanyitásRe: Őrületem határai... Zachary & Adaline
Őrületem határai... Zachary & Adaline EmptySzer. Aug. 10 2022, 20:34
Már épp meg akartam csókolni, amikor a kollégái berontottak és a falhoz nyomtak. Meglepődésemben még sikerült is félrenyelnem, így nem kamu köhögések hagyják el a számat. Viszont az egyre szorító érzés, ahogy a falhoz préselnek, azt váltja ki belőlem, hogy sípoló hangot adok ki köhögéssel. Azt hittem az örökké valóságig fog ez tartani, de szerencsére hallgattak Ada-ra és elengedtek. Viszont csak jobban kell köhögnöm, ahogy kapkodok levegő után is. Ez még rosszabb, mintha szimplán kisétáltunk volna. Odamegyek a nő mellé és kimegyek vele az ajtón, miközben hallgatom, amit mond.
- Eddig is azt csináltam. – Köhögök még mindig, utálok félrenyelni, de ilyen heves letámadásra nem számítottam. – Félrenyeltem… - Próbálok jobban lenni, de ez a fuldokolva köhögés legalább nem fog lebuktatni minket. Tényleg nagyon rossz. Próbálom a pulcsim ujját a szám elé tűrni és bár nem füllödt hozzá a fogam, mégis csak átkaroltam, ahogy mondta. Így botorkálok ki, de egyáltalán nem nehezedek rá, mégis külső szemek úgy láthatják.
Amint kiérünk a mentőhöz, beszállok és leülök. A maszk nem kell, de minden tiltakozásom ellenére a fejemre nyomja, mielőtt meg tudtam volna szólalni, hogy miért pont a Manhattan-i kórházba megyünk. Azért ha szemmel lehetne ölni, Ada már halott lenne. Miután elindultunk, azért próbáltam magamról leoperálni a maszkot. Elég fura érzés úgy tiszta oxigént kapni, hogy gyakorlatilag semmi bajom. Hála az égnek, hogy nem ellenkeznek és hagyják, hogy leszedjem. Azért még belemásznak a képembe, hogy biztosan azért szedtem le, mert jól vagyok és nem azért, mert épp hányni készülök vagy mert rosszul vagyok.
- Már jobban vagyok. – Mondom kicsit rekedtes hangon, azért rájátszok erre. Egy-két köhintés még, csak a játék miatt, majd azt is abbahagyom. Kedvem lenne rászólni Ada-ra, de az furán venné ki magát. De az a lényeg, hogy meggyőztem a mentősöket, hogy jól vagyok, így nem próbálják meg visszarakni azt a szart a fejemre. Azért elég sok minden megfordul a fejemben, hogy mit is fogok Ada-nak mondani, amint kettesben leszünk. Kezdve azzal, hogy miért pont ez a kórház és miért nem maradtunk Brooklyn-ban. A kocsimért fogalmam sincs, hogy hogyan fogok visszamenni. Már ha ott lesz és nem szedik szét. Bosszús leszek erre a gondolatra és próbálom minél hamarabb elhesegetni ezeket.
Amint megérkezünk a kórház bejáratához és megálltunk, már állnék fel az ágyról, de a mentős a vállamra helyezi a kezét és az ágyban tart. Sóhajtok egyet, már mennék. Ekkor nyílik az ajtó és meglátok egy tolószéket.
- Na nem! Nincs semmi szükség erre! Már jól vagyok! – Morgom és felállok az ágyról, kiszállva a mentőből. A tolószékbe biztos, hogy nem ültetnek le. Sétálva megyek be a kórházba és követem az ápolót, aki egészen egy szobáig kísér. Elég nagy felhajtás, hogy egy doki azt mondja jól vagyok és mehessek. Amint egyedül maradtunk Ada-val a szobában, feléfordulok.
- Miért idejöttünk? Van közelebbi kórház is. – Ripakodok rá dühösen és felé is lépek egyet. Utálom ezt az egész tervet, amit kitalált. Nem csináltam semmit, ami miatt bent tarthattak volna a kihallgatóban. Már nyilna a szám egy újabb kérdésre, amikor egy bájos női hangot hallok magam mögül. Oda is fordulok.
- Üdvözlöm Mr. Price. Hamarosan jön egy orvos és megvizsgálja. – Kedvesen mosolyog rám és olyan nyugtató hangja van. Mire bármit is mondhatnék már mellettünk is termett és Ada-hoz lép közelebb.
- Szia Kicsim! – Ad egy puszit Ada arcára, én meg teljesen le vagyok döbbenve. Ki ez a nő? Az anyja lenne?
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Őrületem határai... Zachary & Adaline 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Őrületem határai... Zachary & Adaline 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásŐrületem határai... Zachary & Adaline
Őrületem határai... Zachary & Adaline EmptyVas. Júl. 31 2022, 20:44



Zachary & Adaline




original.gif



Ó

, hogy az a retkes.... Nem, nem káromkodsz Ada, még magadban sem, de ezt az egész felesleges cécót megúszhattuk volna, ha egy percig is képes azt tenni amit mondok, tudom, tudom, nő vagyok és ráadásul zsaru is, ezt már nem veszi be a gyomra, de mivel jobb a falnak kenődni azért mert sosem képes rám hallgatni?! Persze, Ő nagyfiú és majd megoldja egyedül, hát nagyon sikeresen össze jött, gratulálok... Most legszívesebben üvöltenék és toporzékolnék, hogy mindezt simán elkerülhettük volna és már rég szabadok lehetnénk, igaz, útban a mentővel a kórház felé, de akkor sem arccal a téglafalban, ha csak egy picit enged és megérti, hogy ezen a téren itt és most nekem van hatalmam.
- Minden rendben van, civil, fuldokolva találtam rá a padlón, kórházba kell vinni!
Igyekeztem a lehető legkevesebb remegéssel a hangomban átadni a határozott kérésem, ami inkább már utasítás, sőt simán nevezhetjük annak. Vennem kellett pár mély levegőt amíg az értetlenül álló ügynök nem értette a körülötte kialakuló helyzetet.
- Rajta, engedd már el, mielőtt megfullad ott szerencsétlen, először a füst és most a fal szorítja a mellkasát.
Nem szokásom imádkozni, de most magamban hallkan mormolgattam, hogy kérlek, kezdj már el köhécselni, legyen már hiteles is ami elhagyja a számat, különben nem csak a hitelem, de az állásom is elveszíthetem, mert szöktetni próbálok valakit, akit gyanúsnak ítélt meg egy másik társam.
- Köszönöm, majd én kiviszem.
Bólintottam felé, ahogy lassan távozott, továbbra is szemmel tartva minket.
- Kérlek, most tedd amit mondok, támaszkodj a vállamra, takard el az arcod, és próbálj meg úgy tenni, mint aki piszkosul szenved, mivel lebuktunk, csak így van esélyed, hogy ne a kihallgatóban töltsd az éjszakát, hidd el végre nekem, kérlek.
Szerencsére minden nagyobb balhéhoz ki van rendelve pár mentőautó is, hogyha esetleg civil vagy rendőr sérül azonnali ellátásban tudják részesíteni, vagy kórházba szállítani.
- Civil, a padlón találtam rá, füst gránát. Manhattan - i kórházba kell vinni.
Nem szoktam túlmagyarázni semmilyen információt, csak egymás idejét rabolnánk ezzel.
- Vele kell mennem, hogy ha jobban van felvegyem a vallomását, igen, igen, ez sajnos muszáj.
Remélem mindenki kíváncsiságát kielégítettem egy időre, Zack pedig egyelőre úgysem tud tiltakozni, a tömény oxigéntől a képében és ez nekem most csak jól jön...






mind álarcot viselünk
Adaline Kavinsky
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Őrületem határai... Zachary & Adaline MTIwOTcyNQ
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ play by ★ :
Claire Estabrook
★ hozzászólások száma ★ :
16
TémanyitásRe: Őrületem határai... Zachary & Adaline
Őrületem határai... Zachary & Adaline Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Őrületem határai... Zachary & Adaline
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Oops... we did it again | Zachary & Adaline
» Adaline & Zachary - Közös éjszakánk?
» Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem
» Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök
» Adaline Koroleva

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek :: Presbyterian Hospital-
Ugrás: