New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 48 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Tegnap 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 19:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Vainnes Maelin
TémanyitásVainnes Maelin
Vainnes Maelin EmptySzomb. Júl. 22 2017, 16:47

Vainnes Maelin

your kiss is a gateway drug


Karakter típusa: saját
Teljes név: Vainnes Maeiln
Becenevek: Vain, Vani, Nessi
Születési hely, idő: Manhattan, 1999. 10. 12.
Kor: 17
Lakhely: Bronx
Szexuális beállítottság: nem válogatok
Családi állapot: kapcsolatban
Csoport: Diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Gimnáziumba járok még
Ha dolgozik//Munkabeosztás: végzős vagyok
Ha dolgozik// Munkahely: -
Hobbi: a tánc a hobbim, és szeretnék is abból megélni, nem tudom erre mennyi esély van, ha nem sztriptízbárokban akarok táncolni, de meg kell próbálni.
Pozitív tulajdonságaim:
● olykor kedves tudok lenni
● megvédem azokat, akiket megkedvelek
● stílus tanácsokat adok
● sok szép ruhám van, kölcsön tudom adni
● nem unalmas velem az élet
● megtaníthatok táncolni bárkit
● kitartó vagyok
● jó illatom van, szinte mindig orchidea illatom
● tudok vicces is lenni
● és szarkasztikus
● mesterien forgatom a szemeimet, különböző jelentésekkel
● a mimikám és a testem olykor nagyon árulkodó
● de ha hazudni kell, könnyen megy
● folyton mosolygok.

Negatív tulajdonságaim:
● makacs vagyok, borzasztóan
● minden vitában az enyém az utolsó szó
● hirtelen haragú vagyok
● haragtartó is
● nem vagyok egy törékeny virágszál, inkább egy dög
● könnyen átgázolok bárkin a saját érdekeimet szem előtt tartva
● általában tekintetem gyűlöletet áraszt
● a mosoly ellenére is
● bármiből képes vagyok feladatot csinálni
● amit meg is akarok nyerni
● a vesztést pedig nem tudom elviselni
● érzelmekre szinte képtelen vagyok, csak egy ember irányába érzek olykor pozotív dolgokat
● csak nagyon minimálisan működik felé is
● együttérzés viszont egyáltalán nincs bennem.

Dolgok, amiket szeretek:
● Napsütés, és meleg
● eső, imádom, ahogy kopog az ablakomon
● virágok, minden mennyiségben
● virág illat
● sütemények
● természet
● erdők
● plüssök
● táncolás, főleg az esőben, az olyan szép.

Dolgok, amiket nem szeretek:
● Vihar, hiába szeretem az eső, a villámok és a dörgés az ellenségeim
● divatja múlt ruhák, kiakasztóak
● sötét
● párátlan levegő
● párás levegő, mert az meg a hajamat teszi tönkre
● erdőirtás, gusztustalan dolog
● mentás csoki, nem tudom, hogy lehet ezeket összepárosítani
● figyelmetlenség, főleg az én irányomba
● cigaretta, büdös lesz tőle az ember szája
● tűz, félek minden nyílt lángtól.


Once you get one, it's never enough

A kurva napfényre ébredek, hogy én ezt mennyire utálom. Pedig nagyon kicsi helye van csak arra, hogy bejusson, mégis sikerül neki, én meg fejemet a párnába dörgölöm, hogy ne vakítson ki, és ne is melegítse az arcom. Hajam így arcom másik felét is ellepi, a sűrű sötét tincsek látszódnak most csak, és így már jóval kényelmesebb. Próbálok visszaaludni, de nem megy, hiszen az orrom, és a szám is nyomja a párna, így muszáj visszafordulnom, hogy meg ne fulladjak. Istenem, az borzasztó, nem lehet még aludni sem nyugodtan, mert az a szar az égen van, és muszáj neki az arcomba tolnia, hogy ragyog. A teletabik óta utálom azt a rohadt napot, főleg, hogy az úgy vigyorgott az emberek pofájába, mint a hétszentség. Nem a babával volt a bajom, azzal volt, hogy egy rohadt nap kapta a gyerek fejét, és hol bömbölt, hogy a nyálát kifröccsentve vigyorgott. Nem tudom melyik vadbarom volt, akinek ez eszébe jutott, de megnézném mit tenne, ha rémálmaiban visszaköszönne az a szar.
Megint megpróbálok elbújni a párnába, de csak akkor érzem meg az illatot, amit nem szoktam meg, ez nem az én illatom, sokkal inkább valaki másé, és a baj az, hogy túl ismerős, és túl finom. De az nem lehet, nem? Vagy igen? A picsába. Nehezen ráveszem magam arra, hogy megforduljak, minden porcikám zsibbadt, mintha egész nap edzésen lettem volna, vagy a várost futottam volna körbe minimum négyszer. Nem fáj az, hogy mozgok, de nem is olyan jó érzés, mintha súlyok nehezednének rám, mégis átfordulok másik oldalamra, hogy megnézzem, kivel is vagyok. Ha az megvan, a hol is meglesz, csak reménykedem abban, hogy máshoz is ilyen illat tartozik, pedig tudom, én is tudom, hogy ilyen illat senki máshoz sem tartozhat, de nagyon reménykedem, még talán egy imádságot is elmormolok magamban.
- Bassza meg! - suttogom magam elé a szavakat, mikor meglátom a mellettem fekvőt. Sötét tincsei, és arca vonásai összekeverhetetlenek máséval, így biztos vagyok benne, hogy ez nem úgy alakult, ahogy terveztem. Az emlékekről eddig azt hittem, csak álmodtam, sőt biztos voltam benne, de ez a kép most oszlott fel. Varázslatos. Nem tudom mit kéne tenném, sok lehetőségem nincs, csak az, hogy lelépek, akkor a számomra kínos beszélgetést megúszom, de az szánalmas lépés is lenne, így egy dolog lehet. Ami csak az, hogy itt maradok és várok. Annyira nem is rossz, maga az ágy elég kényelmes. Remélem hamar felkel, és elmehetek, mert maga a helyzet viszont kényelmetlen.
Eleinte éppen emiatt csak forgolódom, nem találom a helyemet, és reménykedek abban, hogy felkel erre, hiszen, ha felkel, akkor összeszedhetem a cuccaimat, és leléphetek. De nem mozdul, még hosszú percek múlva sem, ami számomra végtelenségnek tűnik, hiába telik el igazából csak tíz perc. Ezért fogom magam inkább és ruháimat összeszedve indulok el kifelé, a gond csak az, hogy a szoknyám, és a felsőm meglett, a fél pár cipőm, és a fehérneműm viszont nem. Az ágy alá nem mertem benézni, mert már így is ébredezett, így ezek nélkül léptem le. Nem szabad nekem innom, soha többet nem is fogok, nekem párkapcsolatom van, nem csinálhatok ilyeneket.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Vainnes Maelin
Vainnes Maelin EmptySzomb. Júl. 22 2017, 18:08

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Vainnes Smile
Hát te nem vagy valami egyszerű eset, az már biztos. Te egy igazi független és erős nőnek tűnsz, akinek nincs szüksége arra, hogy egy férfi legyen mellette, ez pedig jó. Amúgy is, csak idegesítenek minket és a sok megkötést, nem értenek meg semmit sem, sosem és ez.. ahh.. Én is pontosan tudom milyen ez és rengeteg mindenben hasonlítunk, ezért is leszel ilyen szimpatikus számomra. Amúgy nem értem miért gondolod azokat a dolgokat negatívnak, én egészen pozitív dolognak látom ezeket.
Hát nem kellett volna ezen parázni, talán csak együtt aludtatok és beszélgettetek, mondjuk meztelenül?.. Igen, én hiszek benne, hogy semmi olyat nem tettél, amivel megbántod a párodat. Nem tűnsz te olyan lánynak, ha pedig mégis történt volna valami, akkor csakis a pia miatt, az pedig nem számít semminek. De tényleg, hisz módosította a józan eszedet.. na de ne is gondolkodjunk ezen.
Menj foglalózni, üdv itt! Érezd jól magad!


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Vainnes Maelin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Demmie & Vainnes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: