New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 61 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 57 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Roger Arpoline
TémanyitásRoger Arpoline
Roger Arpoline EmptyVas. Márc. 12 2017, 16:27

Roger Arpoline

Ide jön az idézet


Karakter típusa: saját
Teljes név: Roger Arpoline
Becenevek: Rog
Születési hely, idő: New York, 1991. Sep. 08.
Kor: 25
Lakhely: Staten Island
Szexuális beállítottság: Biszex
Családi állapot: Szingli
Csoport: Diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:  
Ha dolgozik//Munkabeosztás: -
Ha dolgozik// Munkahely: -
Hobbi: -
Az igazat megvallva senkire se lehet semmit sem mondani, főleg nem biztosan, mindenkiben van mindenből, csak a mérték nem számít. Én inkább azon emberek közé tartozom, akik kedvesek és barátságosak mindenkivel. Kedvességgel sokkal több mindent el lehet érni, mint bántásokkal és sértegetéssel. Sajnos ezt nem a szüleimtől tanultam, mint minden gazdagban, bennük is ott van az a gőg és felsőbbségérzet, mely bennem nincs meg. Semmivel sem érem magam többnek, mert gazdag és jómódú vagyok, nem a származás számít sosem, hanem hogy milyen az egyén..
Nem mondom, hogy nincsenek emberek, akiket nem bírok, hogy nem beszélek csúnyán és nincsenek előítéleteim, de én is csak emberből vagyok, na meg senki sem tökéletes. Mindenkiben van valami, például én sokszor tudok lenni idegesítő és olyan, aki sokat pofázik, de egyszerűen imádok kommunikálni az embertársaimmal, számomra létszükséglet és nem vagyok zárkózott személyiség sem. Nehéz kihozni a sodromból és nem is sikerült még nagyon senkinek, de ha egyszer ez megtörténik, akkor úgy tudom elképzelni, mint egy atombomba robbanást.
Nagyon nehezen bízom meg másokban és nem vagyok naiv, kiölték belőlem az emberek azzal, hogy kihasználtak és sokszor lóvá tettek. Én mindenkinek segítettem, mindenki mellett ott voltam, de mikor nekem kellett volna segítség, akkor elfordultak tőlem. De a barátaimat nagyon szeretem és tudom, hogy mindent megtennének értem, amit én is megtettem értük. És végül összegezni próbálom a tulajdonságaimat: kedves, bátor, barátságos, beszédes, kissé akaratos, nyugodt, hidegvérű és talán néha egy kicsit visszahúzódó is vagyok, ha érzem, hogy valaki nem kér belőlem.


Ide jön az idézet


8 évvel ezelőtt
Már az agyamra mennek a szüleim, talán pont ezért jöttem át a nagyihoz egy hétre, nem bírok velük lenni tovább, de tényleg lehetetlen.. A nagyi mindig is olyan kedves és aranyos velem, csak azt nem szeretem, ha Armin átjön, mert akkor csak vele foglalkozik, mintha ő szerelmes lenne belé, amiért nem tudnám hibáztatni, mert Armin.. olyan más, mint a többiek. Szeretek vele lenni, ő a legjobb barátom és most is vele készülök találkozni, azonban nem hiszem, hogy jó ötlet.. jelenleg annyira felhúztak a szüleim, hogy senkit sem akarok látni.. Kitalálták, hogy el kell költöznünk Londonba, mert nincs rám jó hatással ez a város és nincsenek is olyan barátaim, akikkel foglalkoznom kéne, mert mindenki csak rosszat akar és én nekem egy jó társaság jár.. áhh.. nem is akarok ezekre a hülyeségekre gondolni, minden egyes szavuk butaság, nem kell nekem sehova sem költöznöm, nem kényszeríthetnek semmire sem, majd ideköltözök a nagyihoz és nem lesz semmi gond. Felnyitom a laptopomat és már rögtön el is kezd hívni Armin, amint látja, hogy online vagyok.. kétszer kinyomom, de hát nem érti meg, hogy nem akarok vele beszélni, végül sóhajtva felveszem.  És elkezdünk beszélni, amjd pár perccel később:
– Nézz a szemembe! – mondja Armin.
– Nem… - mondom neki halkan.
– Azt mondtam nézz a szemembe!- erősködik tovább.
– Mondtam, hogy nem fogok! – nem hagyom magamat!
– Pedig fogsz! –továbbra sem adja fel.
– Ugyan. Mivel tudnál rávenni? – kérdezem, miközben megforgatom a szemeimet.
– Meg akarsz halni? – kérdezi.
– Honnan veszed? – kérdezek vissza, nem tudhat Londonról..
– Nekem ellenkezel! Az felér a Halál önkéntes tanoncával. – mondja ő.
– A Halál önkényes mi? – értetlen fejet vágok és szemébe nézek, mi van?!
– Erről beszéltem. Légy mindig engedelmes és nem kapsz nyaklevest! – feleli ő.
– Fúh te… teee… TEEE! – kezdek kiakadni, nincs jó kedvem, nagyon nincs jó kedvem.
– Én mi? – kérdez.
– Olyan vagy! – felelek kérdésére.
– Olyan milyen? – kérdez vissza megint.
– Ilyen! – mondom neki erőteljesebb hangon.
– Ilyen? – kérdez már harmadszorra vissza.
– Javíthatatlan vagy! – felem és sóhajtok egyet.
– Tudom. Ha érdekel, nem is akarok változni. – ki gondolta volna, hogy nem akar megváltozni?
– Kivel beszélsz kincsem?- Igen, nagyim is nagyon tudja, hogy mikor kell megérkeznie, mert pont benyit a szobámba. – Nem mondtad, hogy elhívod… az egyik barátodat. – mondja, majd körbenéz és értetlen arcot vág.
– Nem hívtam el senkit nagyi. Egyedül vagyok, csak Skype-on beszéltem Armin-nal. magyarázom neki, majd egy bögrét kapok fel és rakom a kamera elé..
– Csókolom Mira néni! Nagyon régen nem láttam, hogy van?! – mondja Armin és a nagyim megint csak körbenéz és keresi Armint, már épp megszólalna, mikor én véget vetek enne az egésznek.
– Most se fogod látni. – motyogom neki és már le is kapcsolom a skypeot, majd a nagyi felé fordulok és szemébe nézek. – most egyedül szeretnék lenni.
Nem mond semmit, csak kimegy a szobámból és én pedig átölelek egy macit és elkezdek gondolkodni.. nem tudnám itt hagyni Armint, erre sosem lennék képes, szeretem őt és talán jobban szeretem őt, mint egy legjobb barátot. Ez helytelen, nem szabadna.. nem szabad és ezt el kell fogadnom, végül felállok és elkezdek pakolni a szekrénybe, bepakolom minden cuccomat, majd később is elmondhatom a nagyinak a dolgot, hogy ha nem engedi meg, hogy itt lakhassak, akkor egy óceán fog minket elválasztani.. Itt nőttem fel, itt van minden barátom és itt van mindenki, aki számít.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Roger Arpoline
Roger Arpoline EmptyHétf. Márc. 13 2017, 01:31

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Roger! Very Happy
Tudod jól, hogy szeretem az ilyen cuki karaktereidet: Néha annyira aranyos srácokat tudsz alkotni, hogy vigyorgok mint a tejbetök, mert ahw Very Happy
Mindig szomorú családi drámákról olvasni és nemtörődöm szülőkről. Büszke lehetsz magadra, hogy nem hasonlítasz rájuk, hogy téged nem emésztett fel a pénz, a gazdagok világa. Nem, te egy nagyon rendes fiú vagy, akinek vajból van a szíve és jobbat érdemel. Egyértelmű, hogy a nagyiddal járnál a legjobban, akkor nem kéne Londonba költöznöd és ő sokkal emberbarátibbnak tűnik, mint a családod, sajnálom, hogy ezt kell róluk mondanom. Sosem fogom megérteni, hogy a szülők, hogy hanyagolhatják el a gyereküket érzelmileg, ez nem helyes, nagyon nem Sad
A kiaakuló szerelmi szál pedig érdekesnek és újnak ígérkezik a fiú életében, biztos lesznek itt még veszekedések és nagy kibékülések az érzelmek háborúja miatt, de a legnagyobb kérdés végig egy lesz: ugyanazt érzitek mindketten? Rolling Eyes
Foglalózz, ha még nem tetted, aztán nyomást hódítani! Razz


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Roger Arpoline 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Roger Arpoline
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Min-Ji & Roger
» Roger & Armin
» Stormie & Roger - Moziest
» ↳ Roger & Armin ~ Első felvonás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: