New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 96 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 80 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Nataael Norton
tollából
Ma 9:27 am-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 7:49 am-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 7:33 am-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 7:26 am-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 6:07 am-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 1:32 am-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 11:57 pm-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 11:43 pm-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 11:16 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Seung Choi
TémanyitásSeung Choi
Seung Choi EmptyKedd Júl. 18, 2017 12:09 pm

Seung Choi

Azok az emberek, akiknek titkaik vannak veszélyesek… Meg persze érdekesebbek is.


Karakter típusa: Saját
Teljes név: Seung Choi
Becenevek: LOL
Születési hely, idő:Szöul, 1993. augusztus 9.
Kor: 23
Lakhely: Manhatttan
Szexuális beállítottság: Heteroszexuális
Családi állapot: egyedülálló
Csoport: Törvényszegők
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Informatikus szakon végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Hekker
Ha dolgozik// Munkahely: Otthon dolgozik
Hobbi: programozás, bohóckodás
Antiszociális. Komoly. Őszinte… Na igen és most, hogy leírtam milyen nem vagyok, jöhet a valóság igaz? Nyugodtan foglalj helyet, ez lehet, eltart egy darabig, bár amennyire szeretek mesélni az életemről, szerintem öt perc és végzünk. Szóval hacker vagyok, igen, tudom, hogy rossz, illetve nem, mert a rendőrök vagy nyomozók vagy mik is használnak, de én nem közéjük tartozok. Hupsz! Na mindegy, a lényeg, hogy ennek ellenére nem vagyok emberkerülő, sőt vannak is barátaim. Pár. Néhány. Talán… De vannak! Meg szeretek bulizni járni, kimozdulni otthonról, legrosszabb esetben magammal viszem az egyik gépem, aztán a parkba dolgozok. Aztán, hogy őszinte legyek, ami nem vagyok, mert elég sok titkot őrzök és olykor-olykor megesik, hogy elferdítem az igazságot. Ó, milyen szépen mondtam, mindjárt írok is egy könyvet! Visszatérve, ha az igazat akarom mondani, akkor pont, hogy a tökéletes ellentétje vagyok a komolynak. FIGYELEM KÖZÉRDEKŰ INFÓ! Sose vegyél komolyan. Néha még azt sem szabad elhinni, amit komolyan gondolok. Ehhez meg kell ismerni. Amihez sok sikert és hajrá, mert el fog tartani egy ideig. Egyébként a becenevem sem hiába az, ami. Bár inkább hacker névként használom.
Mit mondjak még magamról? Ó! Szeretem a cicákat. Mondjuk nekem sose volt, mert nem engedték, most meg nem tudnám gondját viselni, de imádom őket. Ezen kívül még programozni szoktam. Főleg játékokat csinálok. Egyszer csináltam egy macskás játékot, de elfelejtettem hozzá a jelszavamat, így még sose játszottam vele… Lehet kéne csinálni egy másikat és azt nem jelszóval levédeni. Ja, egyébként, hogy kicsikét tovább taglaljam milyen vagyok, csak mert most gondolom ezért vagy itt, kedves vagyok. Aranyos, vicces, csak éppen rossz. Nem, ez így nem pontos. Csak ehhez értek, meg jól is keres, szóval nem akarok váltani. Meg, ha majd ennek a kibeszélésnek vége, akkor átmegyünk a vetítő terembe és elmesélem életem történetét. Ami bizarr, mert senkinek se mesélek a múltamról. De hát ma gyereknap van, szóval miért ne? Aztán eszük egy fagyit. Franc, már megint elkalandoztam, ilyenkor rám szólhatnál. Szóval, effektíve én rendes srác vagyok, meg senkinek se akarok szándékosan rosszat, de ha véletlenül azt kérik, hogy a te gépedet törjem fel, akkor fel fogom. Bocsi! Eskü nincs bennem semmi rosszindulat, én csak a parancsot követem. És nem, nem akarok egy menő titkos szolgálathoz, vagy mihez menni dolgozni. Ott mindig melózni kell, itt legalább azt vállalom el, amit én akarok. Szerintem amúgy ennyi volt az érdekes része. Van kérdés? Nincs? Remek. Akkor írány a vetítő.



Meow?

Üdvözlök mindenkit az „Egy idióta srác élete” című film előadásán. Remélem tetszeni fog önöknek. És ne feledjék, Isten nem telefonon fog hívni, szóval kérem önöket halkítsák le telefonjaikat és helyezzék magukat kényelembe. Jó szórakozást!

Hat évesként:

Kedves naplóm!
Apuék ma is későn értek haza. Tudom, hogy már aludnom kéne, de nem tudtam. Meg akartam várni őket. Miért ilyen rossz a munkahelyük, hogy szinte sosincsenek itthon?  Ez annyira nem ér. Remélem, anyu ma is bejön puszit adni úgy, mint minden este. Szeretném megkérdezni tőle, hogy nem válthatnak-e munkát. Én nagyon szeretnék már együtt lenni velük egy este. Ugye te is szeretnéd? Te biztos tudod mit csinálnak, hiszen tőlük kaptalak ajándékba. Mondd… Szeretnek anyuék egyáltalán?

Nyolc évesként:

Kedves naplóm!
Anyáékkal elmentünk az állatkertbe és fantasztikus volt! Olyan sok féle állatot láttam, nem is tudtam, hogy ennyi van a Földön. Persze tudtam, hogy van tigris, meg oroszlán, meg farkas… De tudtad, hogy olyan is van, hogy vörös panda? De nem is úgy néz ki, mint a fekete és fehér változata. Én ezt nem értem. Sokkal kisebb és hosszabb a farka. Akkor miért panda? Miért nem vörös mosómedve? Nekem inkább az jut róla eszembe. De nagyon aranyos volt! Kértem is anyáékat, hogy vegyenek nekem egyet, de azt mondták nem lehet. Milyen kár! Pedig azt hittem, hogyha már cicát nem kapok, akkor ezt legalább megengedik. Viszont nem maradtam ajándék nélkül! Az állatkert előtt még bementünk az optikushoz és az a kedves bácsi adott nekem egy szemüveget. Most már sokkal élesebb minden. Apáék szerint nem kéne annyit játszanom a gépen, de olyan jó játékok vannak. Meg ha ők szinte sose érnek rá, akkor én mit csináljak? A dadám is csak takarít, meg főz. Ma is egyébként, amíg anyu mutogatta nekem az állatokat apa telefonált. Ez a mai az én napom velük, nem a munkáé!

Tizenkét évesen:

Kedves naplóm!
Ma ajándékba egy új gépet kaptam, ami csak az enyém! Az iskolában megtanultuk, hogy milyen részei vannak egy gépnek, így gyorsan szétszedtem és leellenőriztem, hogy minden része megvan-e és jó-e. Anyáék nagyon dühösek voltak rám, de gyorsan összeszereltem és megmutattam nekik, hogy tökéletesen működik, csak megnéztem nem hibás-e. Tátva maradt a szájuk miután újra összeraktam. Én ezt nem értem. Mi olyan különleges ebbe? De a jó hír, hogy ezt megmutattam nekik elkezdtek mindenféle programot kezdtek mutogatni nekem, meg rakhattam új játékokat a gépemre. Bár nem az eddig megszokott módon. Anyuék valami kódokat írogattak a gépen és csak utána indult el. Dackellés? Azt hiszem ezt a szót használta apa, amikor magyarázta mit csinál. Utána én is megpróbáltam párszor, harmadszorra egyedül is ment már. Olyan büszkének tűntek a szüleim, csak nem értem miért. A lényeg az, hogy hatalmas mosoly jelent meg az arcukon, amikor sikerült nekem is ez a kódolásos valami. Olyan boldog voltam! Azt hiszem egyre jobban kezdenek megszeretni.

Tizenöt évesen:

Kedves naplóm!
Ma átmentem a szomszédba, mert véletlenül átrúgtam a labdát hozzájuk. Egyébként mostanában sokkal kevesebb szabadidőm van. Anyáék többet vannak otthon, ami jó, de mindig azt akarják, hogy a gép előtt legyek. Ez nem baj, hiszen szeretek gépezni, főleg most, hogy pár új trükköt is tanultam a szüleim egyik barátjától. Ő hacker, amiről én azt hittem, hogy rossz, de kiderült, hogy nem. Sőt, apáék azt mondták, hogy nagyon örülnének, ha én is az lennék, mert az sokat segítene nekik. Ezért még keményebben dolgozok persze. Azonban kell néha a pihenés és ezért jöttem ma ki játszani.
Miután elindultam a szomszédba a labdáért jöttem rá, hogy még sose jártam ott. De egy kedves néni nyitott ajtót és megengedte, hogy kimenjek a kertjükbe és visszahozzam a labdám. Miközben mentem át a házon egy fiú bukkant fel előttem. Nem is tudtam, hogy lakik itt velem nagyjából egykorú fiú. Udvariasan bemutatkoztam neki, aztán visszakaptam tőle a labdám. Rendes fiúnak nézett ki, szerintem párszor még át fogok menni hozzá. Remélem, anyuék nem haragszanak meg rám nagyon…

Tizenhét évesen:

Kedves naplóm!
Ma van az első munkám. Eddig azt hittem, hogy az, amit teszek jó, de… kiderült, hogy tolvaj családból származom. Na nem mintha érdekelne, amíg a szüleim elismerik a munkám nekem mindegy igazából, hogy mit csinálok. Meg tetszik ez a meló, nem arról van szó. Szimplán nem erre számítottam. De hát lényegtelen, nekem most csak annyi a dolgom, hogy a kamerákat kiiktassam, meg a rendszert feltörjem, hogy apáéknak könnyebb legyen bejutni a bankba. Most csak azért van időm írni, mert a kamerákkal már végeztem, a gépem pedig folyamatosan töri a rendszert. Maximum akkor nézek rá, ha végzett egy művelettel. Hihetetlen, hogy 17 év kellett ahhoz, hogy megtudjam mivel is foglalkozunk. Úgy értem… ember nem voltam sose hülye gyerek el lehetett volna mondani. Na mindegy ez már nem számít.
Ó… közbe anyáék bejutottak. Ne haragudj, most mennem kell. Ígérem, hamarosan jövök és elmesélem mi volt.

Húsz évesen:

Kedves naplóm!
Már 3 éve vagyok benne a családi bizniszben. Gondolkodás nélkül török fel gépeket, rendszereket.
Mindent meghackelek, amit kell és sose vétek hibát. És most… pont most, mikor a toppon voltunk, mikor már annyi pénzünk volt, hogy bármit megtehettünk volna… abbahagytuk! Értem én persze a csúcson kell abbahagyni, de… emiatt elköltözni?! Ugyanis most a Manhattani taxik egyikében utazva írok neked. Persze. Költözzünk el, mert az mindenre megoldás. Az lényegtelen, hogy nekem mondjuk ott voltak barátaim, vagy mondjuk az életem. Na mindegy. Majd megpróbálok valamit itt is csinálni. A jó hír az, hogy a szüleim egy informatikus egyetemre írattak be legalább. Ennyi előnye legalább van.

Huszonkét évesen:

Kedves naplóm!
Végre elköltözhettem a szüleimtől és így nem fognak rajtakapni, ha továbbra is folytatom a munkámat. Remélem te is tudod, hogy mire gondolok. Olyan gyerekesnek tűnik, hogy még mindig naplót írok, de sajnos te vagy az egyedüli, akiben 100%-ig megbízok. Sok dolog van, mit nem merek elmondani másnak, mert attól tartok, hogy kitudódik. Egyszóval hiába dedós nem fogom abbahagyni.

És képszakadás! Ennyi lenne, ami fontos a többi információért már meg kell dolgozni, ahhoz szóba kell velem állni. Esténként bulikban, reggelente kávézókban szokás megtalálni, vagy éppen kocsikázok. Szóval remélem élveztétek, további szép napot!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Seung Choi
Seung Choi EmptyKedd Júl. 18, 2017 9:21 pm

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Seung Seung Choi 4146035580
Hát nem is tudom, elragadott magával, hogy milyen vagy, mert te egy kis különc vagy. Seung Choi 4146035580 Nincs azzal baj, hogy valakinek nincsen 1000 ismerőse facebookon vagy az életben. Very Happy Sosem a mennyiségre, hanem a minőségre kell koncentrálni. Seung Choi 4146035580 Nekem szimpatikus vagy és tetszik, ahogyan írsz. Very Happy
Sajnálom, hogy a szüleid ennyire elhanyagoltak és nem avattak be abba, hogy mit csinálnak. Nincs is rosszabb, mintha az ember szülei nem foglalkoznak annyit a gyermekével, mint kéne. Seung Choi 4146035580 De hát végül kiderült, hogy mit dolgoznak és te is elkezdtél velük dolgozni. Meglepő, hogy egy család ilyennel foglalkozik, de minden megtörténhet. Seung Choi 4146035580
Ne haragudj, hogy nem árasztalak el dicséretekkel, még mindig gyötör a fejfájás, de most menj és játssz. Mert tudom, hogy valaki vár rád. Seung Choi 4146035580 Foglalóznod kell már csak. Wink Üdv itt! Seung Choi 3874598021  


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Seung Choi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Choi Han Se
» Choi Dae Won
» Suzanne Choi
» Suzanne Choi
» Min-Ji & Seung

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: