New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Declan McLennan
tollából
Ma 16:49-kor
Peter Panborne
tollából
Ma 16:49-kor
Braylen Yang
tollából
Ma 16:48-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 16:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 16:44-kor
Theodore Chambers
tollából
Ma 16:23-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 15:38-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 15:10-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 15:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Choi Han Se
TémanyitásChoi Han Se
Choi Han Se EmptyCsüt. 22 Ápr. - 20:50
Choi Han Se

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Choi Han Se
Becenevek:
Han
Születési hely, idő:
Busan, Dél-Korea, 2000.02.14.
Kor:
21
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
diákok
Egyetem:
Columbia, computer engineering (még tanul)
Munkabeosztás:
szoftvermérnök gyakornok
Munkahely:
MINWIRE Szoftverfejlesztő Cég
Hobbi:
olvasás, gitározás, kick box
Play by:
Kim Young Kyun "Hwiyoung"

Jellem
Carter szerint egy segg. De, Carter csak a teremből ismeri, ahol tényleg egy segg. Amolyan világi bunkó, akinek a szalmaszál a szája sarkából lóg, és szappannal kellene kimosni a száját, mert képtelen káromkodás nélkül végigvinni egy mondatot. Aki miatt átmész esténként a túloldalra, pedig ő igazából az a srác, akire rábízhatod az italod.

Az apja szerint reménytelen eset. Büszke ugyan rá, amiért az esze a helyén van, de elmondása szerint túl sokat foglalkozik azzal, amit a szíve súg neki, ez pedig túl messzire sodorja attól, amivel valójában foglalkoznia kellene, érzékeny és hallgatag. Túl csendes, és képtelen magát érvényesíteni. Nos, ilyen volt. Másfél évvel ezelőttig, míg vissza nem tért a cserediák programról. Ezek után a feje tetejére fordult. Hangossá vált. Visszaszólt. Edzeni kezdett, és vett magának egy olyan motort, amitől az édesanyjának biztosan kihagyott egy ütemet a szíve. Lányokkal tért haza, akiket szülei többet sosem láttak, aztán mikor egyikük állandó vendéggé vált Han szinté szellemmé alakult.

Én már százszor kértem, hogy adja el azt a micsodát! Han édesanyja utálja a Harleyt. Utálja, hogy a garázsban áll, utálja a hangját, utálja a fia bőrdzsekijét, és ki nem állhatja a lányt, aki képes lenne acél kesztyűben virágot ültetni, utálja, hogy Han csak lézeng, mint akinek lerombolták a világát, és utálja magát, amiért nem tud segíteni a fián. Han jószívű és kedves. Ennyit mondott róla, de a szemében ezernyi érzelem tükrözte, hogy mennyire félti ezt a kedves fiút, aki talán sosem fogja kiheverni az első szerelmét - akármennyire nyálasan is hangzik ez. Oh, és. Igen. Utálja azt a durva sportot is!

Ha végre visszamegy Amerikába, enyém lesz a szobája. Kell a hely, az enyém a kisebb, pedig tele vagyok cucokkal. Neki meg csak egy ágya, meg az a nyamvadt gitárja van. Han húga szomorú. De a szomorúság megélése helyett a bátyja vérét szívja és úgy tesz mint aki nem hal bele, hogy a fiú ismét elhagyja. Különleges a kapcsolat köztük. Han érti, hogy a civakodás mögött a szomorúság áll. A húga pedig érti, hogy a szellemmé válás oka a lány, akit a bátyja túl későn kapott meg ahhoz, hogy meg tudja tartani.
Múlt
Nézem őt. Nézem, ahogy az anyámmal beszélget, miközben apró kis kezein citromsárgán virít a vastag kesztyű, hogy a rózsa tövise ne okozhasson fájdalmat neki.
Figyelem, ahogy nevetnek, ahogy anyám a vállára simítja a kezét, ahogy a húgom limonádét nyújt felé. Három gyönyörű és csodás nő. Szerencsésnek kellene éreznem magam, de képtelen vagyok rá. A fehér borítékot szorongatom a kezemben, és a gombóc a torkomban akkora, hogy attól félek perceken belül elzárja a légcsövemet. A mosogató szélét markolom, az ujjbegyeim hófehérre színeződnek.
Rám néz. Apró, félszeg, ártatlan mosolyt küld felém, a gyomrom pedig felkavarodik, mert nem vágyom másra, csak hogy az a mosoly másé legyen. A kesztyűk lekerülnek a kezeiről, figyelem ahogy lassú, megfontolt léptekkel halad felém, tárja az ajtót és már előttem is áll, puha keze az arcomra simul, de a szemeim nem az érintés finomsága miatt csukódnak le - rá gondolok. Mikor újra kinyitom őket, és a szemébe nézek kérlelést látok, de ő az enyémben csak üres ígéretekkel találkozhat. Ígérettel, melyben esküszöm neki, hogy csak ő lesz nekem, mégis minden alkalommal a fekete tincsek helyét a fejemben a vörös szín váltja fel, és olyankor úgy érzem megfulladok. Megfulladok a világban, amiben élek. Ki akarok törni. Elmenni, és soha többé vissza sem nézni, és a kezemben szorongatott, rongyosra gyűrt levél lehet az esélyem - de, mire? Arra, hogy újra lássam Őt? Talán apám korholó tekintetetében kellene megbíznom; ahogy elhalad mellettünk, hallani vélem a gondolatát. A gondolatát, melyben megszid és megvádol, mert jobban ismer engem, mint a saját tenyerét.

"- Miért pont New York, fiam? Idehaza is remek lehetőségek állnak előtted - képtelen vagyok választ adni. Az a város vonz, magával ragad és teljesen megszédít.
- Ez egy nagyon jó lehetőség - a vállamat rándítom, mintha csak ennyi lenne az egész. De, a tekintete szinte ordít velem, ahogy közelebb hajol, hogy a következő mondatát csak az én füleim hallhassák - Felejtsd el végre azt a kislányt."


Az emlék tornádóként seper végig az egész testemen. A rajtam csüngő lány pedig az idegszálaimat kezdi kapirgálni. Azt kérdezte, elolvastam már-e a levelet, de a hangjában nem az érdeklődés bújik meg, sokkal inkább a dac és a fájdalom. Az irat, ami nekem a szabadságot jelenti, számára valaminek a vége lesz. Vége az öt hónapja tartó színjátéknak, az öt hónapja tartó sakk játszmának, amiben folyton vesztésre áll, mert képtelen a kapcsolatunkat a helyén kezelni - mikor akart engem, nem mondtam nemet. De, tudta jól, hogy a testemnél és az időmnél többet képtelen vagyok adni neki. Tudta, hogy jól fogok bánni vele, és talán azt remélte, ha elegendő időt hagy nekem, a szívemet is megkaparinthatja. Túl szomorú, hogy mennyire rosszul gondolta.
- Nyisd ki! - hangja parancsoló volt. Minden idegvégződésem felélénkült, ahogy biccentettem egyet mielőtt tépni kezdtem a papírt. Bárgyú mosoly kúszott az ajkaimra, miközben az ő szemében könnycseppek gyűltek. Tudta, hogy ez számára a végét jelenti valaminek, ami sosem volt az övé. Számomra pedig a folytatást jelentette.
- Ugye bent vagy? - a húgom magasan csiripelő hangja üti meg a fülem, és amikor felnézek nem egy, hanem rögtön négy kíváncsi szempár pislog rám, hogy mondjak végre valamit.

°°°

- Jó napot, Mr. Foster! Igen, tudom, hogy hetek óta nem jelentkeztem, de... Igen. Nem, vele már nagyon rég nem beszéltem... Nagyon hálás lennék érte - még mormog valamit, én lefirkantom, az információk fejvesztve szaladnak a vonal túlsó oldalára és vissza, Jadie nevének említésére pedig minden porcikám összerezzen. A gondolatot forgatom magamban, a nyelvem hegyén van a kérdés, hogy mégis mi van a kis vörös ördögömmel, de a valóság ott kondít fejbe, hogy nem az én vöröském, és az a legjobb, ha nem is lesz az enyém. Barátok, Han. Barátok.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Choi Han Se
Choi Han Se EmptyCsüt. 22 Ápr. - 23:57
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Han Se!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Vannak, akik abban hisznek, hogy fiú és lány között, férfi és nő között nem létezhet barátság. Mindig kell, hogy legyen több abban a kapcsolatban, mert ez a világ rendje... Én abban hiszek, hogy Te kezdetektől fogva nem barátként tekintettél Jade-re, még ha oly' nagyon próbálod most meggyőzni magadat arról, hogy mégis lehet közöttetek ilyen kapcsolat. Tedd fel magadnak a kérdést és őszintén válaszolj: mit éreznél, ha Jade-et mással látnád, más srác karjaiban? Na és akkor mit éreznél, ha emlékezne még rád - kettőtökre - és a szíve is várva vissza Téged? Choi Han Se 2624752903
A szülők hajlamosak arra, hogy túlféltsék a gyerekeiket és arra is, hogy kéretlen tanácsokkal lássák el őket. Ők az első szerelem helyett arra gondolnak, hogy milyen sikeresek leszünk a munkánkban, hogy élvezni fogjuk-e azt, amit csinálunk és hogy ki tehet minket minimálisan is, de boldoggá. Ezekkel a részletekkel kapcsolatban azokban mi magunknak - jelen esetben pedig Neked magadnak kell döntést hoznod. Talán édesapád, vagy a józan eszed azt mondaná, hogy az élet akkor is élet, ha nem utazol újra New Yorkba, de vajon a szíved megbocsátana neked valaha, ha nem rá hallgatsz?
Gördülékeny és lényegre törő voltál, mégis sok részlet rejlett meg a soraidban, de úgy érzem mindezek egy középpont körül forogtam. Te is tudod mire - kire! Razz - gondolok, így nem tartalak fel tovább, gördülj tovább a foglalók és a játéktér felé is.
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Choi Han Se Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Choi Han Se Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Choi Han Se 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Choi Han Se 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Choi Han Se 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Choi Han Se
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Choi Dae Won
» Seung Choi
» Suzanne Choi
» Suzanne Choi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: