New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Caesar Harlow
tollából
Ma 7:00 pm-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 6:58 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 6:41 pm-kor
Millie Crawford
tollából
Ma 6:12 pm-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 6:09 pm-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 5:36 pm-kor
Thomas A. Kershaw
tollából
Ma 5:19 pm-kor
Sora Ryu
tollából
Ma 5:12 pm-kor
Roxanne Carlton
tollából
Ma 4:57 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

deep end; Aida & Nate
Témanyitásdeep end; Aida & Nate
deep end; Aida & Nate EmptySzomb. Jún. 27, 2020 6:05 pm

Aida & Taeyang
"A relationship with no arguments is a relationship with a lot of secrets."


Megdörzsölöm a szemeimet, majd a falra függesztett órára pillantok. Rögtön kiejtem a kezemből az eddig nézegetett papírt, s mély sóhajt hallatva dőlök hátra, lehunyt szemekkel élve meg a felismerés pillanatát: megint túl hosszúra nyúlt a nap, s túl sok idő ment el a banki kimutatásokkal, üzleti utak szervezésével és egyeztető telefonhívásokkal. Amikor kora délután Aidával váltottunk néhány üzenetet, még próbáltam észben tartani, hogy minél előbb igyekezzek végezni a dolgaimmal, hogy hamarabb indulhassak haza, de egyik dolog és feladat követte a másikat. A saját magamnak tett ígéret pedig valahol út közben teljesen elveszett. Újabb sóhaj kíséretében túrok bele a hajamba, s emelem a pillantásom az asztalomon álló laptopra és a környékén heverő papírokra.
Az egész napos ingerültségem okát egy egyszerű fúzió képezi, ami természetesen nem a saját cégemet foglalja magába, hanem egy olyan start upot, amelyet mi támogatunk. Így dől a negyedéves költségvetés és a nyugalom is, ami ebben a negyedévben meglehetett volna. Reggel óta ezen jár az agyam és az a két megbeszélés, amit már nem tudtam lemondani, amikor beérve az irodába megkaptam a hírt, nem segített a probléma megoldásában. Csak elvonta a figyelmemet. Ha meg akarnám várni apám fejmosását, még legalább másfél órát bent kellene ülnöm a cégnél, hogy a Föld másik felén is olyan órát üssön az idő, amikor már illik felhívni a másikat. Ilyen alapon viszont már mindegy, ha otthonról intézem el, a feleségem és a fiam közelében.
Ha szerencsém van és nem túl nagy a forgalom, negyven perc alatt megoldom, hogy otthon legyek, úgy pedig még mindig van szűk egy órám enni valamit és bepótolni a kimaradt ebédet, na meg ránézni a kis családomra is. Mindezt persze akkor ha mire hazaérek lesz egy emailem apámtól azzal kapcsolatban, hogy szükséges az a bizonyos hívás.
Már az irodát tervezem elhagyni, amikor megrezzen a telefonom a zakóm belső zsebében. Habár valamilyen szinten számítok Aida nevére is a képernyőn, nem ő keres, hanem az egyik pénzügyesünk, akinek már elvileg otthon kellene lennie.
- Öt percen belül visszahívlak a kocsiból, rendben? - Nem is hagyok neki túl sok lehetőséget a válaszadásra, amikor hallom, hogy megértette a dolgot, kinyomom a telefont. A hazafelé úton azonban eleget teszek a korábbi vállalásomnak és végig vele beszélek. Így nem is tűnik olyan végzetesnek a negyven perc, amit a kocsiban töltök, sőt meglepődve tapasztalom, hogy a telefonbeszélgetés utolsó hét percét már úgy töltöttük, hogy én a feljárón parkoló autómban ültem.
Nem sikerült hát teljesen magam mögött hagynom a munkát, amellyel tele a fejem még akkor is, amikor belépek a házunkba. - Sziasztok! - A szokásosnál hangosabban szólalok meg, hogy jelezzem a megérkezésem. Automatikusan a nappali és konyha irányába indulok, az aktatáskámat a pultra fektetem. - Hello. - szólalok meg újra, amikor megpillantom a feleségem a nappaliban, akinek az irányába el is indulok, hogy megpróbálkozzam egy gyors csókkal a feje búbjára, ha hagyja is. - Valószínűleg később lesz még egy megbeszélésem apámmal, ha felkelt az üzlet odaát is, de nem fog nekem örülni. Egész nap próbáltam eltakarítani valamit, de most beszéltem a pénzügyessel és nem fog sikerülni. - Mélyet sóhajtok, s ezzel együtt meg is próbálom elengedni ezt a témát legalább addig, amíg megtudom, hogy milyen napja volt a kis családomnak nélkülem. - De mindegy is, veletek mi a helyzet? Milyen napotok volt? - Azzal a lendülettel a konyha és egészen pontosan a hűtő felé indulok, hogy ne csak azt ellenőrizzem, hogy van-e még sör behűtve, amit elfogyaszthatok, ha ténylegesen pontot tettem a nap végére, habár ha okosabb döntést próbálnék hozni, talán nem kezdenék rögvest alkoholizálni, két perccel azután, hogy hazaértem.
580 | deep end; Aida & Nate 2373327048 | öltözék |



So we'll run into the open;
KEEP YOUR HANDS INSIDE OF MINE - And then when everything is over I hope to think of this as better times But if only you could see yourself in my eyes You'd see you shine, you shine I know you'd never leave me behind But I am lost this time. · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Aida Jae-ah Na imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Na Tae-yang
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
deep end; Aida & Nate Tumblr_inline_ov42ryOSQv1v4gdnb_540
deep end; Aida & Nate 24377af2d68e6ba925eb19d58e46cda9708077b7
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You got me looking in the mirror for ghosts
I can't believe I let you so close And now I I want to but I can't let you go Lost without your light I can't see myself anymore
★ családi állapot ★ :
deep end; Aida & Nate 73f55813ce23dfe5bc5ec3b56b2fcef6feff9af9
Like drinking a cup of coffee in the morning
Like the sun rising, facing the west It's so easy to love you It's just like taking a breath Yeah I'm gonna, I'm gonna love you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
deep end; Aida & Nate PNfQAuY
★ idézet ★ :
"It's not about getting over it; it's about learning to live with it."
★ foglalkozás ★ :
innovációs igazgató
★ play by ★ :
Gong Myung
★ hozzászólások száma ★ :
80
★ :
deep end; Aida & Nate VhNNK2P
TémanyitásRe: deep end; Aida & Nate
deep end; Aida & Nate EmptyKedd Jún. 30, 2020 9:13 pm


Nate & Aida

Még egyszer utoljára átkavartam a tűzhelyen a készülő Jajangmyeont, amit pont úgy készítettem el, ahogyan Tae Yang szereti. Pontosan tudom, hogy külön a húst és a kimchit szereti összekeverni a feketebabos szósszal, ezért bőven tettem rá belőle neki. Közben fél kézzel Mitchellt igyekeztem támogatni, aki ismét azt találta a legnagyobb szórakozásának, hogy a délután gondosan besütött tincseimet nyálazta össze és rágcsálta. Én a magam részéről most nem tudtam rászólni és az sem érdekelt, ha telehajazom az ételt. A férjem annyira jó az emberek felesleges megbántásában, hogy lényegében magamban durcázva arra tudtam gondolni, hogy bele kéne köpnöm minimum a tésztába. Természetesen nem tettem meg.
- Mitchie, nehéz vagy – sóhajtottam fel halkan, miközben áttettem a kész ételt egy hideg főzőlapra, közben pedig a fejemet az övének döntöttem – Mindjárt elalszol a karomban... Inkább lefektetlek, hogy ébren legyél, amikor apa hazaér.
Valószínűleg ha nagyobb lesz, kifejezetten apásnak számít majd. A majdnem egy éves kisfiunk mostanában folyamatosan karattyol, ezért igyekszem egyetlen pillanatra sem egyedül hagyni. Sokat beszélünk hozzá, mert mind a ketten türelmetlenül várjuk azt, hogy mi lesz a kisfiunk első szava. Én csak reménykedni merek abban, hogy a közös vásárolgatások alkalmával semmi olyan nem ragadt rá, a sorban állás közben, amit nem szívesen hallanék a szájából.
Pillanatok alatt ágyba dugtam a picit, aztán a fürdőbe vonultam és átkeféltem egyszer a hajamat. Így a laza kis hullámok lassan kibomlottak, a hajam pedig a természetes valójában hullottak alá. Csinosan felöltöztem ma, szimplán a nadrágomat cseréltem le egy kényelmesebbre, miután a férjem közölte vele, hogy nem tart igényt az ebédjére... Amit én hülye képes voltam a tűzhelyen felmelegíteni neki! Miközben bevásároltam, kitakarítottam a házat és megfőztem neki az ebédjét... Talán el kellett volna engednem a mai beszélgetésünket a nap folyamán, de csak még jobban behergeltem magam ettől. Végül összekucorodtam a kanapén egy pokróccal az ölemben és úgy döntöttem: mind a kettőnknek talán az a legjobb, ha a munkámmal foglalkozom a továbbiakban.
Egyre inkább kezdjük a céggel elérni a nagyobb eredményeket, ami miatt a bőrápolási piacra is szeretnénk betörni. A koncepció egyszerű: kedvező áron magas minőség, természetesen... Emiatt az összetevőkkel nem igazán akar kijönni az erre szánt költségvetésünk, amibe jó lenne bepasszírozni a dolgokat. Én sem akarok engedni, kölcsönt nem fogunk felvenni egy olyan projekt érdekében, ami lehet, hogy nem is lesz elég jó, illetve a többi, már befutott és kedvelt termékünk gyártásából sem akarom elvenni a pénzt. Emiatt bőven van elég fejfájásom, így ha őszintének kéne lennem... Nem vártam nagy örömmel haza a férjemet.
Igyekeztem eljátszani azt, hogy teljesen belefeledkeztem a munkába annak ellenére is, hogy hallottam a köszönését. Mégsem éreztem azt, hogy foglalkoznom kellene vele a délutániak után, hiszen nagyon sok mindenért így sem szólok neki... Pedig megtehetném. Sok nővel ellentétben viszont próbálok tökéletesen megfelelni az összes elvárásának. Ezért a fejem búbjára adott puszira sem reagáltam, a tekintetemet mereven a laptopom képernyőjére szegeztem.
- Mitchie alszik – jelentettem ki, csak a kérdésének arra a részére reagálva, ami a kisfiunkról szólt – Végigmászta a nappaliját, rágcsálta a játékait... A hajamat. Csak a szokásos.
Csak egy pillanatra fordultam felé, visszafojtva a kényszert arra, hogy rászóljak a pultra tett aktatáska miatt. Nem elég, hogy hazajön és egyből a munkáról kezd el beszélni – amit megjegyezném, hogy sosem csinál – az első dolga az, hogy a pultra pakolja a cuccait. Tudja jól, hogy a konyhában nagyon odafigyelek a higéniára, éppen ezért nem is értem miért kell ezt már ezredjére is eljátszania. Az egész napos mérgem pedig akkor csúcsosodott ki igazán, amikor megláttam, hogy mit vett elő a hűtőből.
- Remélem azért enni is fogsz valamit – talán egy fokkal csípősebben jegyeztem meg, mint ahogyan szerettem volna, és a tekintetem is keményebb volt. Mégsem érdekelt kifejezetten, szóval gyorsan vissza is bújtam a laptopom óvó biztonságába.

Outfit »« Szószám: 608


You are the only one, who can stop this
endless waiting inside me. I will do all the hurting for the both of us, so promise me this one thing instead. Promise me just one thing. Your place will always remain as it is, so if you ever start to miss me again, don’t worry about a thing and, come back to me. Every day, I am in tears endlessly waiting for you.
mind álarcot viselünk
Aida Jae-ah Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
deep end; Aida & Nate 0qEkraZ
deep end; Aida & Nate IJPHuZa
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We are like movie, I feel out of breath
Talking about the old days makes me toss and turn again, while I know there's nothing I can do, I'm reminded once again as I hesitate after seeing pieces of you
♫ :
And July - Heize ft. Dean
I drink cold water, I drink bitter coffee, but it’s so sweet, why? I said it’s killin me softly From A to Z, all of your past, I know everything, so why am I being like this? I can’t even say anything, I’m about to explode, it’s too late to say, that I’m saying this out of heat so I’m only lingering around you
★ családi állapot ★ :
deep end; Aida & Nate 5N1Tprc
We're like a broken cup, it can never mend
It's okay even if the flame died out, it's okay to pretend that it's love, I don't care if I get hurt, it'll hurt more if I'm no longer in your mind
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
deep end; Aida & Nate 6wXNCfx
★ foglalkozás ★ :
CEO at Écarlate Cosmétique
★ play by ★ :
Jung Soo Jung
★ hozzászólások száma ★ :
76
★ :
deep end; Aida & Nate LjSdgul
TémanyitásRe: deep end; Aida & Nate
deep end; Aida & Nate EmptyHétf. Aug. 03, 2020 4:52 pm

Aida & Taeyang
"A relationship with no arguments is a relationship with a lot of secrets."


Sokszor vágyom arra, hogy legyenek napok, amikor egyszerűen csak hátradőlhetek, nem kell a munkára gondolnom, utazásokat tervezgetnem, vagy bármi máson járatni az agyamat a feleségemen és a fiamon kívül. Sőt, határozottan az utóbbi kettő mellé, a "legfontosabbak" kategóriába sorolnám a húgomat is, főleg mióta ő is New Yorkban van. Ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy a családom többi tagja, a szüleim, vagy épp Aida rokonai ne lennének fontosabb, mindenkinek van azonban egy prioritási sorrendje. Nekem nyilván azoknak a biztonsága - anyagi és fizikai - számít, akik ténylegesen is körülvesznek, hiszen a világ másik végére nehezen tudnék rohangálni, hogy a szüleimért is én feleljek személyesen.
Luxus lenne azonban a semmittevés és az, hogy ne dolgozzak, még annak ellenére is, hogy én magam is szeretem hangoztatni Aidának, hogy néha kevesebbet kellene törődnie a munkájával. Ha úgy döntenénk, hogy egy ideig nem akarunk dolgozni, minden további nélkül megtehetnénk és élvezhetnénk azt az életet, amit megteremtettünk magunknak, minden velejárójával. Egyikünk sem az a típus azonban, aki szeret a hátsóján ülni és céltalanul, küzdés nélkül élni a mindennapjait, csak úgy bele a semmibe. Az azonban már talán számomra is extrémnek számít, hogy hazavigyem a munkát és olyannyira bele legyek merülve, hogy nem tudom elengedni, amikor belépek a házunk ajtaján.
Jellemzően megpróbálok így tenni, hogy nyugalmas legyen a házas élet - már amennyire képesek vagyunk mi ilyenre Aidával -, és ne menjek a feleségem agyára azzal, hogy kikapcs gomb nélkül magyarázok neki olyasmikről, amelyek jobb esetben nem is érdeklik őt. Én sem vagyok minden dologgal tisztában, ami az ő vállalkozását és cégét illeti, de személy szerint nem is érzek hozzá semmiféle affinitást, hogy ezen változtassak. A pénzügyi része nyilván érdekel és szeretném, ha sikeres lenne, de hogy milyen smink termékek vagy arckrémek, vagy bármik formulálása zajlik épp az aktuális projektjeiben, na az nem az én világom.
- Később majd benézek hozzá. Reméltem, hogy még fent van, de akkor gondolom eléggé kifárasztotta magát... - magamban hümmögök néhányat, ahogyan átgondolom, hogy megint mennyi mindenről maradhattam le. Ha nem én lennék az ügyvivő igazgató a cégnél, valószínűleg már régen megkértem volna valakit, hogy alakítsuk át a munkarendemet, hadd legyek minél többet itthon. Ez viszont jelenleg csak felesleges álmodozás.
- És Te? - kérdezem, belefeledkezve a hűtő tanulmányozásába, gondolatban nem is teljesen jelen ebben a beszélgetésben. Nyilvánvalóan amit keresek, már meg is találom, s amint kihalásztam az üveget a hűtőből, a csaphoz lépek, hogy legalább egy kézmosással előrébb legyek, ha már a zakómtól nem szabadultam még meg.
- Hm? Főztél valamit? - Épp azzal vagyok elfoglalva, hogy letépjek egy kockát a papírtörlőből, majd miután megtöröltem vele a vizes kezemet, beletaláljak a gombóccal a kukába, habár tíz centiről és úgy, hogy nem játszom kosárjátékost, hanem illedelmesen beledobom a dolgot, nem nehéz betalálni. - Miért, mi baj van azzal, a megiszok egy sört? - Hamarabb jár a szám, mint az eszem és erre én is rögtön rájövök, pontosan azután, hogy elkövettem a hibát és ráléptem arra a bizonyos aknára, amiből most könnyedén születhet haláleset - mégpedig a sajátom.
- Talán baj van? - Előkapom a fiókból a sörbontót, s Aida korábbi beszólása ellenére is felnyitom, mivel egy sör nem fog megártani, ezzel tisztában kellene lennie neki is. - Mit nézegetsz? - Közelebb sétálok hozzá, s a kanapétól nem messze elhelyezkedő fotel karfáján foglalok helyet, a karomat a háttámlára fektetve, ami valójában egészen kényelmes pozitúrának bizonyul.
Meg sem fordul a fejemben mindaz, ami délután történt, ugyanis olyan intenzitással koncentráltam eddig számlákra és elemzésekre, banki utalásokra és a sorok között megbújó szerződésrészletekre, hogy teljesen felülírták a kis sms háborúnkat. Ezért is a teljesen őszintén kérdő pillantás a feleségem felé, akinek a viselkedését jelenleg - sörrel a kezemben - határozottan nem tudom hová tenni.

602 | deep end; Aida & Nate 2373327048 | öltözék |



So we'll run into the open;
KEEP YOUR HANDS INSIDE OF MINE - And then when everything is over I hope to think of this as better times But if only you could see yourself in my eyes You'd see you shine, you shine I know you'd never leave me behind But I am lost this time. · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Aida Jae-ah Na imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Na Tae-yang
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
deep end; Aida & Nate Tumblr_inline_ov42ryOSQv1v4gdnb_540
deep end; Aida & Nate 24377af2d68e6ba925eb19d58e46cda9708077b7
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You got me looking in the mirror for ghosts
I can't believe I let you so close And now I I want to but I can't let you go Lost without your light I can't see myself anymore
★ családi állapot ★ :
deep end; Aida & Nate 73f55813ce23dfe5bc5ec3b56b2fcef6feff9af9
Like drinking a cup of coffee in the morning
Like the sun rising, facing the west It's so easy to love you It's just like taking a breath Yeah I'm gonna, I'm gonna love you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
deep end; Aida & Nate PNfQAuY
★ idézet ★ :
"It's not about getting over it; it's about learning to live with it."
★ foglalkozás ★ :
innovációs igazgató
★ play by ★ :
Gong Myung
★ hozzászólások száma ★ :
80
★ :
deep end; Aida & Nate VhNNK2P
TémanyitásRe: deep end; Aida & Nate
deep end; Aida & Nate EmptySzomb. Okt. 24, 2020 11:21 am


Nate & Aida

Nem a mai az első eset az, hogy Tae Yang hűvösen beszélt velem. Tisztában voltam azzal a ténnyel, amikor feleségül mentem hozzá, hogy nem feltétlenül lesz egyszerű kör a mi házasságunk, de ettől függetlenül voltak dolgok, amiket elvártam a kapcsolatunkban. Ezek nem mindig jöttek össze teljesen és talán pont ez volt az ára annak, amit az élet megkövetelt tőlünk. Játszottuk a tökéletes házasokat, mindenki irigykedett a szép életünkre, és itt hibádzott leginkább a történet... Hogy nem lett volna miért komolyan irigykedni. Mi is csak egy voltunk azok közül, akiket a szülők érdekből házasítottak össze.
Az pedig, hogy ennyi év után még mindig itt tartunk, és erre kell magam emlékeztetnem... Fájdalmas volt. Talán nem kellett volna meglepődnöm a dolgon, de ettől függetlenül dühös lettem a férjemre és fájdalmat okozott nekem. Gondoskodni akartam róla és kedves akartam lenni hozzá. Talán az én próbálkozásom ment megint félre? Valamit nem jól csináltam? Túlságosan nyomulós voltam, vagy fel kellett volna hívnom? Egyáltalán van jogom sértettséget érezni miatta? Ilyenkor mindig megkérdőjelezem az itthoni munkámat. Hiába érzem azt, hogy igyekszem jó feleség lenni, minden alkalommal, amikor egy próbálkozásom félremegy, csak azt érzem, hogy sosem lehetek elég neki. Ugyanakkor most, hogy már van egy kisfiunk is, ebből a házasságból nem fog tudni megmenekülni annyira egyszerűen. Hiába hozott össze egy időre jobban minket Mitchie születése, nem vált felhőtlenné a kapcsolatunk.
- Megvagyok – rövidre zártam a hozzám intézett kérdését. Bármennyire éreztem magam rossznak és hibásnak jelenleg, ugyanakkor volt annyi tartásom, hogy ne rohanjak oda hozzá és kezdjem el kiszolgálni a délután történtek után. Ha akkor meg tudta oldani, hogy egyen valamit, akkor nekem aztán főleg nem kell most összetörnöm magam annak érdekében, hogy ne maradjon üres a gyomra. Igyekeztem belemélyedni abba, amit előzőleg kezdtem el csinálni, de Tae Yang hazaérkezése eléggé megzavart ebben és képtelen voltam már a munkámra koncentrálni. Ha most jobb kedvem lenne és nem idegesített volna fel, talán kérnék tőle pénzügyi tanácsokat.
- Mikor nem főzök? – csak az orrom alatt motyogtam a kérdést, talán meg sem fogja hallani. Igazából sok korombeli „háziasszony” egyszerűen csak felvesz egy személyzetet, akik főznek mosnak takarítanak helyette, sőt még a gyerekét is felnevelik, ha arról van szó. Én nem feltétlenül akartam ilyen lenni, de néha megérdemelné a férjem azt, hogy körmöshöz rohangáljak és más lássa el az én feladataimat. Ugyanakkor képtelen lennék levetkőzni a szégyenérzetet és a féltékenységet, amiért a férjem más ételét eszi, a gyerekemet más fekteti le aludni, és alapvetően a tulajdon házamban más dolgozik meg a tisztaságért. Ezzel pedig határozottan ki lennék szorítva a felségterületemről.
- Tudod jól, hogy nem szeretem, ha itthon iszol – ahogy rápillantottam, talán villanhatott is egyet a tekintetem. Általában mondjuk nem szoktam szóvá tenni a dolgot, de apámtól sem értettem meg soha azt, hogy miért kell hétköznap inni. Holnap reggel fel kell kelnie, ugyanúgy munkanap lesz... És nem egy gyárban dolgozik, ahol elfér a másnaposság, vagy bármi. Ismerem a férjem alkoholfogyasztási szokásait, tehát az egy sör, valószínűleg a mai este folyamán több lesz majd.
- Először egyél – erélyesebben szóltam neki, de még mindig nyugodt volt a hangom. Kíváncsi lettem volna arra, hogy hogyan oldotta meg az ebédet. Tisztában vagyok vele, hogy a a férjem annyira munkamániás, hogy betegen is dolgozni jár... Ha dolga van, minden bizonnyal pont nem az éhség fogja visszatartani attól, hogy azt megcsinálja. Ugyanakkor meg már vagy hat dologgal idegesített fel tíz perc alatt, én pedig egyre nehezebben fogtam vissza magam. Tehát nem most fogom megsajnálni.
Amikor mögém jött, egyetlen pillanatra egészen elgyengültem a közelségétől, de nem tartott sokáig a dolog. Nehezen voltam meggyőzhető azokban a helyzetekben, amikor éppenséggel megbántott, vagy felhúzott. Tae Yang azon férfiak egyike, akik hajlamosak elsiklani a saját hibáik felett és csak az általuk ismert verziót fújják. Én pedig addig nem szólok hozzá sokszor a másikhoz, amíg bocsánatot nem kér, ha megbánt. Magam sem tudom sokszor hogyan békülünk ki az ilyen helyzetek után.
- Semmi különöset – a tekintetem kifürkészhetetlen volt, amikor ránéztem – Ott fogod hagyni az aktatáskát a pulton? Mondtam, hogy egyél mielőtt nekiállsz inni.
Határozottan most én nyitogatom a bicskát az ő zsebében, de végül a laptopomat a kanapéra fektettem, majd én magam mentem oda a pulthoz, hogy levegyem róla a táskát, majd fertőtlenítettem le a felületet. Itt él egy baba a házban, aki végigmászik az egész házban, pont a konyhában kellene megtartanunk a makulátlan tisztaságot annak érdekében, hogy  Mitchie is egészséges maradhasson.

Outfit »« Szószám: 716


You are the only one, who can stop this
endless waiting inside me. I will do all the hurting for the both of us, so promise me this one thing instead. Promise me just one thing. Your place will always remain as it is, so if you ever start to miss me again, don’t worry about a thing and, come back to me. Every day, I am in tears endlessly waiting for you.
mind álarcot viselünk
Aida Jae-ah Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
deep end; Aida & Nate 0qEkraZ
deep end; Aida & Nate IJPHuZa
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We are like movie, I feel out of breath
Talking about the old days makes me toss and turn again, while I know there's nothing I can do, I'm reminded once again as I hesitate after seeing pieces of you
♫ :
And July - Heize ft. Dean
I drink cold water, I drink bitter coffee, but it’s so sweet, why? I said it’s killin me softly From A to Z, all of your past, I know everything, so why am I being like this? I can’t even say anything, I’m about to explode, it’s too late to say, that I’m saying this out of heat so I’m only lingering around you
★ családi állapot ★ :
deep end; Aida & Nate 5N1Tprc
We're like a broken cup, it can never mend
It's okay even if the flame died out, it's okay to pretend that it's love, I don't care if I get hurt, it'll hurt more if I'm no longer in your mind
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
deep end; Aida & Nate 6wXNCfx
★ foglalkozás ★ :
CEO at Écarlate Cosmétique
★ play by ★ :
Jung Soo Jung
★ hozzászólások száma ★ :
76
★ :
deep end; Aida & Nate LjSdgul
TémanyitásRe: deep end; Aida & Nate
deep end; Aida & Nate EmptySzer. Nov. 18, 2020 10:04 pm

Aida & Taeyang
"A relationship with no arguments is a relationship with a lot of secrets."


Fiatalabb koromban apám határozottan szeretett nekem tanácsokat osztogatni és megosztani velem az olyan jellegű tapasztalatait, amelyeket relevánsnak gondolt tanulás szempontjából. Sokáig képtelen voltam ezeket értékelni, sőt kifejezetten felháborítónak tartottam, hogy az én életemet is a kezében akarta tartani és olyan dolgokra is nemet mondott, amit egyértelműen élveztem és szerettem volna megtartani magamnak. Újabban nem panaszkodhatom ilyesmire, mivel a kapcsolatunk a nyilvánvalón túl jórészt kimerül a közös üzleti teendőkben és szükséges megbeszélésekben. Sőt, vannak olyan napok, amikor még örülnék is a kioktatásának, vagy a tanácsainak, Például a házassággal kapcsolatban, amit ő valahogy mindig is képes volt sikeresen csinálni. Nem emlékszem olyan helyzetekre, amikor ő és anya látható problémákkal küzdöttek volna. Míg Aida és én néha csak hajszálnyira vagyunk attól, hogy a nyilvánosság előtt is megmutassuk a házasságunk valódi állapotát és azt, hogy mennyire nem vagyunk tökéletesek és boldogok.
- Rendben. - Úgy felelek neki, hogy közben nem is fogom fel igazán Ő mit mondott. Lehet, hogy egy komplett, összetett mondat jött ki a száján és elmesélte az egész napját, de az is lehet, hogy gyakorlatilag nem is szólt hozzám. Az én fejem még mindig a munkán jár, hiába érdeklődöm a családom után.
- Senki nem kötelez rá, hogy főzz. Innentől kezdve... - megvonom a vállam, miközben visszafordítom a pillantásomat a feleségemről a hűtő tartalmára, ahol ezúttal nem azt próbálom felfedezni, hogy változott-e valami, mióta pár másodperccel ezelőtt elkaptam a pillantásom, hanem igyekszem megtalálni, amit kerestem.
- Azt sem szereted, ha házon kívül iszom. Akkor mit csinálhatok? - Személy szerint abban hiszek, hogy nincs azzal semmi gond, ha hazajövök és megiszok valamit, mivel arra a szintre én magam sem szeretek eljutni, amikor már magamról sem tudok. Viszont kifejezetten jó stresszoldó hatása van. Ráadásul a Dannal való barátságom megtanított arra, hogy bizony jobb, ha belátható távolságon belül van az illető aki alkoholt fogyaszt, mint hogy elveszítsem szem elől. Így inkább Aidának is örülnie kellene.
- Mindjárt - megint csak eléggé figyelmetlenül nyögöm oda ezt, mivel időközben a környezetemet pásztázom és arra próbálok rájönni, hogy a telefonomat hova tehettem. Hamar rájövök azonban, mivel a zsebeim végigtapogatása után megérzem a készüléket magamnál. Csak arra az esetre, ha apám korábban ráérne a beszélgetésre és ezt jelezni akarná felém.
Száz százalékban szeretném igaznak gondolni azt, hogy normál esetben nem szeretek munkát hazahozni és igyekszem megszabadulni az engem aggasztó gondolatoktól még az ajtó előtt, hogy amikor belépek a házunkba a feleségemhez és a gyerekünkhöz, ne az járjon a fejemben, hogy hány üzleti utat kell leszerveznem a következő hétre, vagy milyen számlák átnézésére nem jutott időm épp. Aidánál más a helyzet, ő már így is rengeteg dolgot itthonról kezel, ami egy gyerek mellett egyébként teljesen érthető és ha csak a profit érdekelné, nem pedig a cége tényleges üzenete és jelentősége, azt is megtehetné, hogy csak névben válik igazgatóvá, a többi másokra hagyja. Az én feleségem azonban azt hiszem jobban szeret egyszerre több feladattal egyensúlyozni. Talán azért olyan paprikás a hangulata ezúttal is, mert néha nem úgy alakulnak a dolgok, mint ahogyan tervezi.
- Mitchie alszik, nem most fogja végignyalni a pultot, szerintem egyszer kibírod - jelentem ki szárazon. - Még egyszer elmondom a biztonság kedvéért, hogy egy sörtől nem megyek a falnak, Te is tudhatnád. - Sóhajtva állok fel és sétálok át a konyhába majd helyezem le a sörös üveget egyetlen fokkal erősebben a pultra, mint ahogyan illene. Nem tudtam volna megfogni az okát ennek a mostani csatározásnak kettőnk között, az igazság pedig az, hogy már a fennállása is kezdett idegesíteni. Épp eléggé megterhelő napon vagyok túl és közöltem is a feleségemmel, hogy még nincs vége. Ezen a ponton nincs szükségem még egy tényezőre, ami megemeli a vérnyomásom. - Örülnék neki, ha ezt nem rajtam vezetnéd le. - Igyekszem nem ingerült lenni, amikor Aidára pillantok, abban viszont egyáltalán nem vagyok biztos, hogy sikerül-e higgadtnak maradnom és annak is hangoznom.

625 | deep end; Aida & Nate 2373327048 | öltözék |



So we'll run into the open;
KEEP YOUR HANDS INSIDE OF MINE - And then when everything is over I hope to think of this as better times But if only you could see yourself in my eyes You'd see you shine, you shine I know you'd never leave me behind But I am lost this time. · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Aida Jae-ah Na imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Na Tae-yang
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
deep end; Aida & Nate Tumblr_inline_ov42ryOSQv1v4gdnb_540
deep end; Aida & Nate 24377af2d68e6ba925eb19d58e46cda9708077b7
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You got me looking in the mirror for ghosts
I can't believe I let you so close And now I I want to but I can't let you go Lost without your light I can't see myself anymore
★ családi állapot ★ :
deep end; Aida & Nate 73f55813ce23dfe5bc5ec3b56b2fcef6feff9af9
Like drinking a cup of coffee in the morning
Like the sun rising, facing the west It's so easy to love you It's just like taking a breath Yeah I'm gonna, I'm gonna love you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
deep end; Aida & Nate PNfQAuY
★ idézet ★ :
"It's not about getting over it; it's about learning to live with it."
★ foglalkozás ★ :
innovációs igazgató
★ play by ★ :
Gong Myung
★ hozzászólások száma ★ :
80
★ :
deep end; Aida & Nate VhNNK2P
TémanyitásRe: deep end; Aida & Nate
deep end; Aida & Nate EmptySzomb. Jan. 30, 2021 10:16 am


Nate & Aida

Hiába éltem már együtt több éve a férjemmel, egyszerűen képtelen voltam arra rájönni néha, hogy pontosan mi jár a fejében. Ezek a dolgok miatt pedig határozottan úgy éreztem magam, mintha rossz feleség lennék, én pedig mindezt kudarcnak éltem meg. Igyekeztem mindig kihozni az életemből a lehető legtöbbet, ehhez pedig határozottan hozzátartozott az, hogy nem csak látszatra sikeres a házasságom Tae Yanggal. Nagyon szerettem volna azt, ha tényleg elmondhatta volna magáról, hogy meg tudtam teremteni azt az otthoni környezetet a számára, amibe szeret hazatérni és boldog lehet. Ugyanakkor nem voltam az a fajta nő, akinek csak úgy be lehetett volna fogni a száját, és amikor megbántott, akkor azt sosem féltem kimutatni neki. Már más kérdés, hogy megoldásokat egyetlen alkalommal sem tudtunk találni, ami miatt néha kételkedtem benne. Tudtam, hogy megcsalni sosem fog és sokszor éreztem azt, hogy ha nőként nem is feltétlenül, legalább emberként szeret engem. Viszont a habitusa miatt a rossz napjai néha ezt képesek voltak elfeledtetni velem, én pedig csak egy buta fruskának éreztem magam minden alkalommal, amiért igyekszem többet és jobbat adni nekik, de ő nincs olyan hangulatában, hogy mindezt elfogadja… És feltűnjön neki, ha komolyan megbántott.
- Akkor innentől kezdve eheted azt, amit más nő fog főzni – a hangom nyugodt volt, de a kijelentése mélyen megbántott. Én mindig úgy gondoltam, hogy egy nőnek az is a feladata, hogy maradéktalanul kiszolgálja a családját, hogy olyan nőként éljen, akit a férje csodálni tud. Én szerettem volna karriert magamnak, viszont hiába engedhettük meg magunknak azt, hogy bejárónőt vegyünk fel, én nem akartam ezt. És bár nem kötelességem főzni és takarítani, ennek ellenére mégis azt hittem, hogy jobban értékeli az igyekezetemet. Mert nekem fontos volt az egészsége és az, hogy szeresse az itthon lenni. Ezek szerint feleslegesen erőlködtem ennyi éven át.
- Nem hinném, hogy nagyon érdekelne az téged, hogy mit szeretek és mit nem – ezen a ponton már arra sem vettem a fáradtságot, hogy ránézzek a férjemre – Azt csinálsz akkor, amit akarsz.
Úgy gondoltam mindig is, hogy mivel ketten éltünk ebben a házban – illetve most már hárman – ezért én is hozhatok bizonyos szabályokat, mert az együttélés ezt egyszerűen elkerülhetetlenné teszi. Sosem mondtam azt neki, hogy ha valami nem tetszik, akkor el lehet menni máshova, de ma kifejezetten azt éreztem, mintha direkt akarna idegesíteni. Ma is, ha pontosabb akarok lenni.
- Ennek ellenére is tudod, hogy utálom, de direkt csinálod? – ezen a ponton már volt egy él a hangomban, de nem kiabáltam a férjemmel pont azért, mert Mitchie tényleg aludt és semmi értelme nem volt felkelteni és megríkatni azért, mert mi éppen megint egymás torkának akarunk ugrani – Mennyivel lenne nehezebb a székre pakolni? Két méterrel kellett volna arrébb tenned azt a táskát.
Szerencsémre mivel még mindig a konyhában tevékenykedett, így volt időm visszapislogni a már szemembe szökő könnycseppeket. Magam sem tudtam, hogy ezt a keserűség, vagy pedig a düh szülte, amiért az egész napos igyekezetem egyszerűen csak kárba veszett és úgy vált köddé, mintha soha nem próbáltam volna meg a férjem kedvében járni. Holott én tökéletesen tisztában voltam az igazsággal, de mégis magamat éreztem a bűnösnek, amiért hazajött a munkából, fáradt volt, én pedig elkezdtem vele veszekedni. És pont ezért volt az egész még rosszabb.
- Megmondtam, hogy azt csinálsz, amit akarsz. És csapkodhatsz nyugodtan – az utolsó pár szót inkább csak magamnak jegyeztem meg, egyáltalán nem akartam, hogy meghallja őket. Innentől kezdve talán az lett volna a helyes döntés, ha egyáltalán nem szólok hozzá a férjemhez, bár nem egyszer volt már arra is példa, hogy a hallgatás miatt veszekedtünk. A mi házasságunkban nem volt helyes döntés a kommunikációt illetően.
Amikor immáron magam mellől hallottam meg a szavait, némán néztem Tae Yang szemeire, az arcomon pedig határozottan látszott a düh. Összeszorított ajkakkal próbáltam megállni azt, hogy valami olyat vágjak a fejéhez, amit a későbbiek során majd megbánhatok.
- Nem is tudom kettőnk közül ki volt az, aki hazahozta a munkáját és a nap folyamán először lekezelte a másikat – minden bizonnyal neki ez semmit sem jelentett, és már el is felejtette azt az sms váltást, ami a délután folyamán ment le közöttünk. Vagy éppenséggel egyetlen pillanatig sem számított neki az, hogy mennyire nem értékeli az erőfeszítéseimet és az aggódásomat. Innentől kezdve akkor majd elengedem az egészet.
- De akkor holnaptól minden megváltozik majd – lassan álltam fel és helyeztem a gépemet a dohányzóasztalra – Majd felveszünk valakit, aki mossa a ruháidat és ételt csinál neked, meg törődik az érzéseiddel. Én befejeztem.

Outfit »« Szószám: 608


You are the only one, who can stop this
endless waiting inside me. I will do all the hurting for the both of us, so promise me this one thing instead. Promise me just one thing. Your place will always remain as it is, so if you ever start to miss me again, don’t worry about a thing and, come back to me. Every day, I am in tears endlessly waiting for you.
mind álarcot viselünk
Aida Jae-ah Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
deep end; Aida & Nate 0qEkraZ
deep end; Aida & Nate IJPHuZa
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We are like movie, I feel out of breath
Talking about the old days makes me toss and turn again, while I know there's nothing I can do, I'm reminded once again as I hesitate after seeing pieces of you
♫ :
And July - Heize ft. Dean
I drink cold water, I drink bitter coffee, but it’s so sweet, why? I said it’s killin me softly From A to Z, all of your past, I know everything, so why am I being like this? I can’t even say anything, I’m about to explode, it’s too late to say, that I’m saying this out of heat so I’m only lingering around you
★ családi állapot ★ :
deep end; Aida & Nate 5N1Tprc
We're like a broken cup, it can never mend
It's okay even if the flame died out, it's okay to pretend that it's love, I don't care if I get hurt, it'll hurt more if I'm no longer in your mind
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
deep end; Aida & Nate 6wXNCfx
★ foglalkozás ★ :
CEO at Écarlate Cosmétique
★ play by ★ :
Jung Soo Jung
★ hozzászólások száma ★ :
76
★ :
deep end; Aida & Nate LjSdgul
TémanyitásRe: deep end; Aida & Nate
deep end; Aida & Nate EmptyHétf. Feb. 01, 2021 8:52 pm

Aida & Taeyang
"A relationship with no arguments is a relationship with a lot of secrets."


Szerettem volna azt hinni, hogy maga a tény, hogy két diplomát sikerült megszereznem és egy sikeres vállalkozás igazgatásában veszek részt, egyúttal feljogosít arra is, hogy ha minimálisan is, de intelligensnek érezhessem magamat az élet minden területén. Az évek során azonban rá kellett jönnöm, hogy a tudásbeli előnyök nem jelenek értelmi érettséget; az pedig, hogy pontosan hány nullás összes virít a bankszámlámon, nem egyenlő azzal, hogy hibátlan és tökéletes életem legyen. A pénz tulajdonképpen nem old meg semmit, különösen nem azokat az emberi kapcsolatokat, amelyek a legfontosabbak számunkra és lehetetlen őket pusztán anyagilag ápolni.
Ez az, amit egyik egyetemen sem tanítanak és nincsenek könyvek, amelyek segíthetnének a fejlesztésében. Bár harmincegy évesen élt bennem a remény arra vonatkozóan, hogy a leélt éveim számával talán a bölcsességem is gyarapodni fog, az Aidával folytatott minden egyes veszekedést követően rá kellett jönnöm, hogy ez nincs így. Hiába akarok jó lenni hozzá és a saját démonaimtól megvédeni, minden alkalommal csak ártok neki és magunknak.
- Nem azon fog múlni, hogy kinek a férje vagyok, hogy ki főz rám éppen. - Lehet, hogy később, amikor újra átgondolom ezt az egész helyzetet, rá fogok jönni, hogy én voltam az az ember, aki azt az ágat fűrészelte a fán, amelyiken éppen álldogált, a pillanat hevében azonban nem tudok parancsolni a számnak. Ilyenkor mindig az a fiú vagyok, akinek még szüksége van az apja okítására és aki naivan áll a világ nagy dolgai előtt. Talán az, ami Ingriddel történt, semmit nem változtatott rajtam, én pedig egy fokkal sem vagyok okosabb, mint akkor.
- Mikor kértem tőled olyasmit, amiről tudtam, hogy nem szereted? - Sok dolog van a házassági szerződésünkben, aminek meg kell felelnünk, de nem úgy élünk, mintha börtön lenne a másik társasága. Sosem akartam megmondani a feleségemnek, hogy mit hogyan kellene csinálni - igen, gyakran felhoztam neki, hogy vállalhatna kevesebbet is a háztartás menedzseléséből, de pontosan és kizárólag azért tettem, mert szerettem volna, ha a feladatai, amelyeket adott esetben egy feleségnek titulálnak, nem érződtek volna kötelességnek. - Így van - jegyzem meg epésen. A saját fejemben ez így működött. Ha én nem kényszerítem olyasmire Aidát, amit nem akar, akkor ő is hagyhat nekem legalább ugyanannyi teret.
- Hogyne, direkt azért raktam oda, mert téged akartalak idegesíteni - hitetlenkedve magyarázok, inkább magam elé bámulva, mintsem Aidának. Szabad kezemet a szemöldökeim fölé nyomtam és két irányba lassan végigsimítottam a homlokomon az ujjaimmal. Épp eléggé kellemetlen napom volt ahhoz, hogy ne akarjak most egy ilyen veszekedésbe csöppenni, de úgy tűnik egyikünknek sincs nyugta ma este. - Legközelebb nem pakolom sehova. - "Legközelebb" alatt pedig a jelenlegi fejemmel arra gondolok, hogy az elkövetkezendő egy hétben valószínűleg tenni fogok róla, hogy ne érjek haza olyan korán a munkából. Az ideális talán az lenne mindkettőnk számára, ha pár napra elutaznék üzleti ügyben, de még én sem voltam képes arra, hogy valahonnan varázsoljak magamnak munkát az ország másik felén.
- Örülök neki, hogy megengeded. Akkor tulajdonképpen miért is kellett nekem esni? - Persze utólag ennek az okára is rá fogok jönni, hacsak nem világosít most fel a feleségem. De azzal, hogy gyakorlatilag engedélyt adott, teljesen feleslegesnek tűnt az eddigi vitánk. Tehát jól felidegesítettük magunkat mindketten, a semmiért.
- Mikor kezeltelek én le? - A hangomból hitetlenkedés csengett. Összevont szemöldökökkel néztem Aidára, akinek a szájából most már roppant mód vágytam arra a magyarázatra, ami segített volna megérteni számomra ezt a helyzetet. A nyelvemet a szám sarkának nyomom, majd finoman megrázom a fejem, végül pedig egy rezignált mosollyal nézek Aidára. - Jó. Akkor mostantól a munkám sem tartozik rád. - Más hozzánk hasonló párossal ellentétben mi tényleg nem az üzleti kapcsolatainkra alapoztuk a kapcsolatunkat. A jelenlegi állás szerint viszont úgy tűnik jobb lesz, ha minden alkalommal két szóban zárom le a milyen-napod-volt köröket.
- Mit akarsz ezzel mondani, Aida? - A pillantásom egészen megkeményedett, ahogyan őt néztem már-már azt várva, hogy azt mondja: válni akar. Mielőtt azonban válaszolhatott volna, én folytattam: - Elegem van belőle, hogy olyan dolgokért ugrassz a torkomnak, amit nem osztasz meg velem. Ha hibáztam, mondd meg és beszéljük meg, de annak semmi értelme, hogy feleslegesen sértegessük egymást, aztán valaki felhúzza az orrát és két hét múlva úgy csináljunk, mintha semmi nem történt volna. Mondd ki, mit vársz tőlem.
687 | deep end; Aida & Nate 2373327048 | öltözék |



So we'll run into the open;
KEEP YOUR HANDS INSIDE OF MINE - And then when everything is over I hope to think of this as better times But if only you could see yourself in my eyes You'd see you shine, you shine I know you'd never leave me behind But I am lost this time. · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·

mind álarcot viselünk
Na Tae-yang
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
deep end; Aida & Nate Tumblr_inline_ov42ryOSQv1v4gdnb_540
deep end; Aida & Nate 24377af2d68e6ba925eb19d58e46cda9708077b7
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You got me looking in the mirror for ghosts
I can't believe I let you so close And now I I want to but I can't let you go Lost without your light I can't see myself anymore
★ családi állapot ★ :
deep end; Aida & Nate 73f55813ce23dfe5bc5ec3b56b2fcef6feff9af9
Like drinking a cup of coffee in the morning
Like the sun rising, facing the west It's so easy to love you It's just like taking a breath Yeah I'm gonna, I'm gonna love you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
deep end; Aida & Nate PNfQAuY
★ idézet ★ :
"It's not about getting over it; it's about learning to live with it."
★ foglalkozás ★ :
innovációs igazgató
★ play by ★ :
Gong Myung
★ hozzászólások száma ★ :
80
★ :
deep end; Aida & Nate VhNNK2P
TémanyitásRe: deep end; Aida & Nate
deep end; Aida & Nate EmptyCsüt. Ápr. 15, 2021 9:29 pm


Nate & Aida

Azt hiszem elmondhatom magamról, hogy világ életemben kitartó ember voltam. Igyekeztem a szüleimet lenyűgözni a jó eredményeimmel a suliban, illetve annak idején tökéletesen megtanultam belesimulni abba a társadalmi rétegbe, ahova mi is tartozunk. Ennek ellenére saját magamnak is meg akartam felelni, amiért karrierista nő vált belőlem; és talán a sors iróniája, hogy a saját karrierem és a családunkból való kitörés érdekében férjhez kellett mennem. Annak idején fiatal és tapasztalatlan voltam, és egyáltalán nem éreztem mindezt tehernek, hiszen Tae Yang egy olyan férfi volt, akit elfogadott mindkét testvérem is, illetve nem kell játszanom a hülyét és a vakot, számomra is teljes mértékben vonzó volt. A mai napig csodálatos embernek gondolom őt, mellette pedig egyenesen gyönyörűnek tűnt a számomra, de mindezt sosem mertem elég vehemensen kimutatni az irányába. Mindig úgy voltam vele, hogy talán a kapcsolatunkban a legnagyobb úrként a kényszer van jelen, én pedig vagyok annyira önző, hogy őt megpróbáljam magam mellett tartani, ami miatt rossz embernek tartom magam. Szimplán féltem tőle, hogy ha egy bizonyos pillanatban elfeledkezem magamról, ő pedig kereket old majd. És talán pont ezek a pillanatok tartottak éberen, ugyanakkor fájdalmasabbak voltak szinte bármi másnál is.
- Akkor innentől engem már nem is érdekel, hogy mit eszel vagy mit nem – egészen halkan jegyeztem meg a dolgot és elfordítottam a fejem. Éreztem, ahogyan lassan könnyek gyűlnek a szemembe, de erővel pislogtam vissza őket. Utáltam volna, ha a férjem egy olyan haszontalan asszonyt tudna maga mellett, aki még arra sem képes, hogy biztosítson számára mindent, ami kényelmet hozhat az életébe. Mert rengeteget dolgozik, apaként is igyekszik helyt állni… Eddig nem éreztem magam fáradtnak attól, hogy sok felé próbálok szakadni, de ebben a pillanatban valahogy haszontalannak tűnt minden áldozat, amit valaha hoztam érte. És minden bizonnyal túlságosan szeretem őt, amiért továbbra sem érzem ezeket hiábavalónak… Ez fog engem az őrületbe kergetni, de még sosem voltam elég bátor ahhoz, hogy a válási papírokat ki merjem kérni. Nem azért, mert attól tartanék, hogy milyen következmények várnak rám. Sokkal inkább lett volna nehéz őt nyomtalanul kitörölni az életemből. Talán toxikus és fájdalmas a mi kapcsolatunk, de nem ugyanezt érezném, ha elveszíteném őt?
- És én mikor hoztam fel neked bármikor, hogy esetleg, amit te csinálsz, kényelmetlen lehet a számomra, vagy éppenséggel kellemetlenül érint valami? Vagy már minden rendben van, mert te azt csinálsz, amit akarsz? Legközelebb akkor azzal sem fáradok, hogy hazafuvarozzalak, amikor túl sokat iszol, mert nem akarom megcsinálni.
Egyáltalán nem szokásom másokat gyilkos pillantásokkal illetni, de ezen a ponton mégis elég csúnyán néztem a férjemre. Ha a házasságunk abból állna, hogy mind a ketten azt csinálunk, amit akarunk, akkor szerintem már nem lennénk együtt. Nekem pedig kezd elegem lenni abból, hogy már lassan mindent el kell néznem neki, ő pedig arra sem veszi a fáradtságot, hogy egyáltalán emlékezzen arra, hogy mikor viselkedik bántóan velem.
- Befejezted a hisztizést végre? – ezen a ponton már nekem is lett volna kedvem inni valamit annak ellenére is, hogy mindig annak voltam a híve, hogy az alkohol semmire sem megoldás. Ettől függetlenül igyekeztem mindig finoman közölni vele, ha túl sokat ivott, bár ezek általában olyannyira diszkrét megjegyzések lesznek, hogy lényegében alig érzékeli őket. Nekem később pedig rendszerint elegem lesz, és akkor történnek hasonló balesetek, mint a mostani.
- Harmincegy éves vagy, tanulj meg felelősséget vállalni a szavaid után – jegyeztem meg ugyanolyan hangon, ahogyan eddig ő is beszélt velem – És ne tőlem várd azt, hogy elmagyarázzam azt, hogy esetleg mikor nem beszélsz úgy az emberrel, ahogyan azt mondjuk megérdemelné. Te magad mondtad, hogy azt csinálsz, amit akarsz.
Ezen a ponton már én is felálltam inkább és már azon gondolkoztam, hogy talán jobb lenne faképnél hagynom őt, mielőtt olyat mondanék neki, amit mind a ketten meg fogunk bánni. Egy finom mozdulattal simítottam hátra pár tincset az arcomból, ezen a ponton már nem voltam hajlandó a szemébe nézni. És készültem volna arra, hogy ténylegesen magamra zárjam a szobám ajtaját, amikor újra olyan szavakat mondott ki, amik erősen vájtak a szívembe.
- Persze, nem tartozik rám – egy egészen keserű mosoly ült ki az arcomra, amikor megint megkerestem vele a szemkontaktust – Amúgy sem beszélsz róla soha, sosem tartozott rám. Ahogyan az sem, hogy mit csinálsz, ugye? Végül is csak a feleséged vagyok. Akkor is, ha te ezt nem akartad.
Biztos voltak annak idején más jelöltek is. Sokszor elgondolkoztam azon, hogy vajon mi vezérelte felém, hogy miért voltak olyan pillanatok, amikor az intimitás is teljesen működött közöttünk, ha alapvetően ilyenek vagyunk. Nem lehetett teljesen fekete a kapcsolatunk, ha megszületett a kisfiunk… Mert senki más nem lehetett az apja rajta kívül.
- Ahhoz, hogy egyáltalán meg tudjunk beszélni valamit, egyszer az életben magadba kellene nézned! – jelentettem ki határozottan, aztán a fejemet megrázva mentem el mellette, miközben finoman arrébb toltam őt, hogy elférjek közte és a kanapé között. Egyre nehezebb volt vele úgy veszekednem, hogy összefüggően tudjak beszélni vele anélkül, hogy az agyamat elöntené a vörös köd, vagy pedig éppenséggel el akarnám magam sírni.
- Nekem pedig abból van elegem, hogy bármi történik közöttünk, én vagyok a boszorkány csak azért, mert te képtelen vagy arra, hogy megmondjad tisztán, ha nem akarsz látni, vagy nincs szükséged rám. Hidd el, akkor nem akarnék a kedvedben járni és átadnám valaki olyannak a terepet, aki talán megteheti – utáltam, hogy az utolsó mondatnál elcsuklott a hangom. Ezen a ponton már tényleg képtelen voltam az arcára nézni, a pillantásommal egy olyan cipőt akartam keresni, ami elég meleg és kényelmes ahhoz, hogy rendesen tudjak benne sétálni.
- Mitchie már vacsorázott, de lehet meg fog majd éhezni… Kérlek nézz majd rá – egészen halk volt már ezen a ponton a hangom, közben pedig sikeresen megtaláltam azt a lábbelit, ami megfelelt minden kritériumnak, amiket korábban szempontként számon tartottam. A kezem finoman remegett, miközben a kabátomért nyúltam. Mindkettőnknek jobb lesz, ha egy valaki nem tölti ebben a házban az éjszakát.

Outfit »« Szószám: 954


You are the only one, who can stop this
endless waiting inside me. I will do all the hurting for the both of us, so promise me this one thing instead. Promise me just one thing. Your place will always remain as it is, so if you ever start to miss me again, don’t worry about a thing and, come back to me. Every day, I am in tears endlessly waiting for you.
mind álarcot viselünk
Aida Jae-ah Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
deep end; Aida & Nate 0qEkraZ
deep end; Aida & Nate IJPHuZa
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We are like movie, I feel out of breath
Talking about the old days makes me toss and turn again, while I know there's nothing I can do, I'm reminded once again as I hesitate after seeing pieces of you
♫ :
And July - Heize ft. Dean
I drink cold water, I drink bitter coffee, but it’s so sweet, why? I said it’s killin me softly From A to Z, all of your past, I know everything, so why am I being like this? I can’t even say anything, I’m about to explode, it’s too late to say, that I’m saying this out of heat so I’m only lingering around you
★ családi állapot ★ :
deep end; Aida & Nate 5N1Tprc
We're like a broken cup, it can never mend
It's okay even if the flame died out, it's okay to pretend that it's love, I don't care if I get hurt, it'll hurt more if I'm no longer in your mind
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
deep end; Aida & Nate 6wXNCfx
★ foglalkozás ★ :
CEO at Écarlate Cosmétique
★ play by ★ :
Jung Soo Jung
★ hozzászólások száma ★ :
76
★ :
deep end; Aida & Nate LjSdgul
TémanyitásRe: deep end; Aida & Nate
deep end; Aida & Nate EmptySzomb. Júl. 10, 2021 11:22 pm

Aida & Taeyang
"A relationship with no arguments is a relationship with a lot of secrets."


Hiába ígérem meg mindig magamnak, hogy munkát nem hozok haza, nehéz teljesen felülemelkedni azon, amilyen napom az irodában, vagy szimplán az üzlettel kapcsolatban volt, csak azért mert más az a négy fal, ami között vagyok. Nem is igazán hiszek abban, hogy a munkát és a magánéletet száz százalékban függetleníteni lehetne egymástól, inkább rá kell bukkanni arra az egészséges egyensúlyra, ami mellett még lehetnek olyan emberek az életünkben, akikkel megoszthatjuk azt, ha valami munkával kapcsolatos nyomja a szívünket. Aida és én mindig próbáltuk viszonylag lazán kezelni ezeket a helyzeteket. Tisztában voltunk azzal, hogy mit csinál a másik, de soha nem másztunk bele egymás dolgába annyira, hogy abból baj legyen. Az én agyam is sokszor járt még egy-egy kidolgozás alatt álló tervünk, vagy egy izgalmas vállalkozás irányába, így elképzelni sem tudtam, hogy a feleségem, aki a munkája nagy részét a gyereknevelés mellett itthonról oldja meg, pontosan hogy birkózik meg azzal, hogy egyszerre nevezheti a lakás bármely pontját egyben az irodájának is. Nem gondolom azonban, hogy pusztán ebből adódtak volna azok az ellentétek, amelyek rendszeresen visszatértek közöttünk, hiszen azok már a kapcsolatunk elején is megvoltak.
- Akkor étterembe se járjunk, mert ott más főz ránk. - Úgy lőttem vissza a megjegyzést, mintha kötelező lett volna megszólalnom. Apámnak egészen tinédzser korom óta megvolt az a tulajdonsága, hogy képes volt akkor elhallgattatni, amikor forrtam a dühtől. Hiába nem kegyelmeztünk egymásnak Aidával, valahogy soha nem éreztem meg, hogy melyik volt az a pont, ahonnan nem kellett volna tovább lépnem.
Jelen pillanatban úgy éreztem azért vagyok képes ilyen könnyedén beszélni, mert különösebben fogalmam sem volt arról, hogy pontosan mi robbantotta ki a vitát. Lehet, hogy én magam voltam a bűnös, mert nem figyeltem arra, hogy mit mondok, vagy épp mit hová teszek, amikor hazaérkezem, de normál esetben is képesek vagyunk kellemesebb hangulatban fogadni egymást, aminek a hiánya most egyszerűen kihozta belőlem azt az énemet, akivel nem voltam kibékülve Ingrid óta.
- Nem szereted, ha iszom, rendben. Ezt már hallottam... Akkor mi az, ami még zavar, Aida? Mi érint annyira kellemetlenül? - Olyan provokatívra sikerült a hangsúlyom, hogy némiképp talán még magamat is megleptem vele, mégis kifejezetten határozottan néztem a feleségem arcát. Talán ha tud konkrétummal szolgálni azt illetően, ami nem tetszik neki, később tudok rajta változtatni. Nem mintha ezen a ponton meglett volna bennem a hajlandóság, de később, némi reflektálást követően biztosan meglesz. - Mintha valaha megmondtam volna neked, hogy mit csinálj és mit nem. - Horkantva nevetek fel, miközben elfordítom a fejemet, amit ezúttal finoman meg is rázok. Lehunyom a szemeimet és egy pillanattal tovább tartom őket csukva, hogy még beleférjek a pislogás kategóriába.
- És te? - Felvont szemöldökökkel fordultam újra Aida felé. Ott volt a tekintetében, hogy ha nem figyelek, szívesen leszúr egy vajazó késsel és addig csinálja, amíg nem könyörgök inkább valamilyen gyors halálért, de sértette a büszkeségemet, hogy nekem kellett volna lennem annak a személynek, aki meghátrál úgy, hogy fogalmam sem volt róla, mit tettem. Egyszerűbb lett volna, ha azzal jön, szerinte mit rontottam el, nem pedig kinyírjuk egymást, mielőtt kiderülne min kell javítanunk később.
- Mikor nem tettem meg, amit megígértem? - Összeszorított állkapoccsal vártam a válaszát. Könnyedén egymás fejéhez vághatnánk, hogy az esküvői fogadalmunk volt az első olyan dolog, ahol lényegében hazudtunk egymásnak, de az legalább olyan igaz lett volna rá is, mint énrám. - Szép és jó, hogy elvárod, hogy úgy beszéljek veled, mint egy hímes tojással, de nekem sincs kedvem ehhez. Hazajövök és úgy ugrasz nekem, mintha bűnt követnék el. - Pedig a mi háztartásunkban még így is sokkal kevesebb szabály volt érvényben, mint akár a szüleinkében, vagy más ismerőseinkében, akik hozzánk hasonló anyagi helyzetben vannak.
- El kellene döntened, hogy mit vársz tőlem. Ne hozzam haza a munkát, de beszéljek róla, most pedig megint csak minek hoztam fel... - Sóhajtva túrok a hajamba és próbálom elengedni a dolgot. Én lennék az egyetlen, aki teljesen össze van zavarodva azzal kapcsolatban, hogy mit is vár el tőlem a saját feleségem? Miért van az, hogy hiába telnek együtt a hónapok és évek, én mindig úgy érzem, hogy egy kicsit sem kerültem közelebb ahhoz, hogy megértsem a női gondolkodást? Pedig én magam is egy lánytestvérrel vagyok megáldva, Aidának pedig van tapasztalata a férfiakkal a két testvére képében.
Nem nyitottam válaszra a számat, amikor azt mondta nekem, hogy magamba kellene néznem, mert tisztában voltam vele, hogy mennyire hevesen tudtam volna reagálni, ha megteszem. Mást sem csinálok évek óta, csak megpróbálok magamba nézni. Így jutottam arra a következtetésre is, hogy ami Ingrid halálát okozta, nem okozhat fájdalmat Aidának. Mégis itt tartunk, úgy marjuk egymást, mintha ez állna kötelezően a szerződésünkben.
- A délutániról van szó? Az ebédről? - Úgy esik le, mint egy mázsás kőszikla, a koppanását talán még a szomszédságban is meghallották. Egyszerre megkönnyebbült és frusztrált sóhaj hagyja el a számat. Ha belegondolok, hogy mennyire összekaptunk... Fáradtan dörzsölöm meg az orrnyergemet és igyekszem alternatívát találni magunknak ebben a helyzetben. - Megmondtam akkor, hogy nem alkalmas, és hogy nem szeretném, hogy azért fáradj, hogy utána öt percnél tovább ne tudjunk találkozni. Mi volt ebben olyan durva? Egyáltalán mikor mondtam én olyat, hogy te boszorkány vagy? - A feleségemet olyan nőnek tartom, aki nem csak a szépségével, hanem az eszével is lenyűgöz minden alkalommal. Képtelen lennék boszorkánynak tartani őt valaha is.
- Aida... - Teszek néhány lépést és a csuklója után nyúlok, majd megpróbálom magam felé fordítani, mindenféle durvaság nélkül. - Hová mész? - Viszonylag halk hangon kérdeztem ezt tőle. - Menj fel Mitchiehez te. Nem kell elmenned. - Úgy éreztem, hideg telepedig a mellkasomra, még ha a szívemben nagyon is tudtam, mit érzek a feleségem iránt. Mégsem állhattam most ezzel elő, ami miatt a hangom is viszonylag érzelemmentes volt. - El kell intéznem egy telefont még ma, de utána elmegyek. - Nem pontosítottam, hogy pontosan hová, vagy mennyi ideig, de ebben a helyzetben nem is volt ilyesmire szükség. Ha valakinek mennie kell - mert egyértelmű volt, hogy nem férünk meg jelenleg a házban mindketten -, akkor ne a gyerekem édesanyja legyen. Mitchie könnyebben nélkülözi az apját, akármilyen szomorú is legyen számomra ezt a tényt realizálni. Hiszen ha a kisfiú egyszer képes rá, hosszútávon talán elfelejteni is képes lenne. Csak én nem bírnám elengedni Aidát és őt.

1014 | deep end; Aida & Nate 2373327048 | öltözék |



So we'll run into the open;
KEEP YOUR HANDS INSIDE OF MINE - And then when everything is over I hope to think of this as better times But if only you could see yourself in my eyes You'd see you shine, you shine I know you'd never leave me behind But I am lost this time. · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Aida Jae-ah Na imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Na Tae-yang
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
deep end; Aida & Nate Tumblr_inline_ov42ryOSQv1v4gdnb_540
deep end; Aida & Nate 24377af2d68e6ba925eb19d58e46cda9708077b7
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You got me looking in the mirror for ghosts
I can't believe I let you so close And now I I want to but I can't let you go Lost without your light I can't see myself anymore
★ családi állapot ★ :
deep end; Aida & Nate 73f55813ce23dfe5bc5ec3b56b2fcef6feff9af9
Like drinking a cup of coffee in the morning
Like the sun rising, facing the west It's so easy to love you It's just like taking a breath Yeah I'm gonna, I'm gonna love you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
deep end; Aida & Nate PNfQAuY
★ idézet ★ :
"It's not about getting over it; it's about learning to live with it."
★ foglalkozás ★ :
innovációs igazgató
★ play by ★ :
Gong Myung
★ hozzászólások száma ★ :
80
★ :
deep end; Aida & Nate VhNNK2P
TémanyitásRe: deep end; Aida & Nate
deep end; Aida & Nate EmptyCsüt. Dec. 02, 2021 9:47 pm


Nate & Aida

Világ életemben olyan ember voltam, akit kifejezetten nehéz kihozni a béketűrésből. Ennek ellenére határozottan állíthatom azt, hogy mindig igyekeztem kiállni a magam igazáért és rendelkeztem némi tekintéllyel. Nem tudom pontosan, hogy a házasságomban mi mehetett annyira félre, hogy ez az egész egyszerűen megsemmisült. Nem arról van szó, hogy a férjem ne tisztelne, én magam is tudtam, hogy nagyon súlyos hazugság lenne ezt állítani. Pontosan tudtam, hogy a legtöbb nő a me too nevében képesek tönkre tenni egyes férfiak életét. Én annál sokkal jobban szerettem a férjem, hogy valami hasonlóval próbálkozzak, ugyanakkor tagadhatatlan tény volt, hogy senki nem tudott annyira felidegesíteni, mint ő. Én magam ezt az egészet annak tudtam be, hogy tényleg anyatigrissé váltam, mióta megszületett a gyerekem, és talán alaptalanul is védeni próbáltam a területemet. Talán én voltam túl erőszakos a gondoskodásommal… Talán többször kellene magam arra emlékeztetnem, hogy a mi házasságunk nem olyan, mint a többi. Emiatt lehet, hogy a férjem több önállóságra vágyna.
Mégis, nagyon fájtak azok a szavak, amiket a fejemhez vágott. Éreztem, ahogyan lassan szúrni kezdik a könnyeim a szemeimet, én pedig minden alkalommal ugyanazt éreztem. Nem kellene ennyire ragaszkodnom hozzá, mert a végén minden esetben én leszek az, aki megsérül. És mindezért őt okolni sem lehet, hiszen én voltam az, aki belement az üzletbe a házasságunkkal kapcsolatban… Az már részletkérdés, hogy elgyengültem és megláttam, hogy ő mennyire csodálatos ember. Egyszerre voltam büszke rá, hogy a férjem, és fájt veszettül az, hogy ő az a személy, aki a legtávolabb áll tőlem. Képtelen voltam ezt elfogadni.
- Jó, akkor ne menjünk. Vagy tudod mit? Menj azzal, akivel akarsz, de velem ne – egyre jobban reszketett. Már magam sem tudtam, hogy a dühtől, vagy a fájdalomtól, amit minden veszekedésünk okozott – Innentől kezdve tényleg nem érdekel.
Egészen halkan tettem hozzá ezeket a szavakat. Nem ez az első alkalom, hogy kimondtam őket. Sokszor éreztem úgy, hogy Tae Yang sokszor egyszerűen semmibe veszi az erőfeszítéseimet, amivel boldoggá akartam tenni őt. Tényleg a felesége szerettem volna lenni, nem pedig egy olyan nő, akitől végül gyermeke született. A magam részéről nagyon szeretem őt, viszont csak pár foszlány alapján volt szerencsém eldönteni azt, hogy ő miként érez irántam. Ezeket pedig nagyon megnehezítették a veszekedéseink, amik sajnos az évek alatt a mindennapjaink részévé váltak. Összetörte a szívem, hogy ezen Mitchie születése sem tudott változtatni.
- Szerintem téged nem érdekel, hogy mi érint engem kellemetlenül – határozottan mondtam, egyenesen a szemébe nézve – De az én hibáimat mindig szereted felhánytorgatni. Jó lenne, ha egyszer az életben a helyén tudnád kezelni azt is, hogy esetleg mi miért zavarhat engem.
Nem akartam a fejéhez vágni, hogy pontosan mit gondolok az ivászatairól. Magamban is megterhelő lett volna kimondani, hogy kezdetleges alkoholistának tartom őt és attól szerettem volna megóvni, hogy az egész eldurvuljon. Rosszul érintett az, hogy itt vagyok neki, de ahelyett, hogy mondjuk a társaságomban keresné meg a lazítási lehetőséget, vagy nekem mondaná el, hogy mi bántja, a piához nyúl. Emiatt nehéz volt úgy éreznem, hogy a szülésem óta tényleg nőként gondol még rám… Főleg azért, mert amióta a kisfiunk megszületett és én újra munkába jártam, még annyi, kevés idő se jutott egymásra, mint korábban. Én pedig nem láttam a fejébe. Nem tudtam eldönteni, hogy miként vélekedik rólam, csak arra lettem figyelmes, hogy a testem megváltozott.
- Szerintem te egyáltalán nem érted, hogy mi a problémám – ezen a ponton már teljes mértékben lemondtam arról, hogy megpróbáljam megmagyarázni neki – Tudod mit? Felejtsük el. Csinálj bármit, amit szeretnél, innentől kezdve egyetlen szót sem szólok semmire. Ha majd szándékozol kikérni a véleményem valamiről, akkor pedig csak bólogatok.
Nem tudom mennyire lettem volna így élni az életem, de pontosan tudtam, hogy rossz szavakat ejtettem ki a számon. Már előre borítékoltam a válaszát azzal kapcsolatban, hogy ő erre engem sose kért, és nem várja el. A probléma szimplán az volt, hogy már magam sem tudtam, hogy merre tart a házasságunk, és van-e értelme a jelenlétemmel terhelnem őt, ha ennyire nem jövünk ki egymással. Mi lesz, ha mindezt nem tudjuk majd megoldani, Mitchellnek pedig egy olyan családban kell majd felnőnie, ahol szenvedni fog a szülei miatt? Ha pedig most benyújtanám a válást, azzal nem szakítanám el a férjemet a kisfiától? Magam sem voltam teljesen biztos abban, hogy jelen helyzetben mi lenne a kiút. Azt tudtam, hogy ha színt vallok az érzelmeimről, akkor mindent elveszítek. Én pedig túl önző voltam ahhoz, hogy feladjam Őt. Inkább voltam néha boldogtalan, azért a pár pillanatért, amikor tényleg úgy érzem, hogy rendben vagyunk. És bármennyire szerettem őt, bármennyire számított a boldogsága. Belehalnék abba, ha más nővel látnám együtt. Nem álltam készen arra, hogy csak úgy elengedjem a férjem.
- Sosem vártam el, hogy úgy beszélj velem – éreztem, hogy a kezem lassan ökölbe szorul. Néha úgy érzem, hogy el tudnám verni őt, amiért ennyire vak – Én csak azt szeretném, hogy kezelj a feleségedként. Nem kell gondoskodnod rólam, vagy olyan dolgokat megtenned, amiket képtelen vagy. Innentől kezdve járj egyedül azokra az estélyekre, ahol meg tudod játszani a tökéletes férjet, mert én már kezdek belefáradni a színjátékba. Ha annyit sem jelentek neked, hogy tényleg a feleségedként kezelj, akkor teljesen feleslegesen tartjuk fenn a látszatot.
Rosszabbak voltunk a botrányos családoknál, mert mi makulátlansággal próbáltuk álcázni azt, hogy mennyire nem működőképes a kapcsolatunk. Innentől kezdve én már fárasztónak gondoltam ezt. A legtöbbször nem szóltam azért, ha túl sokat ivott egy-egy eseményen, általában a részegség az autóban kapta el, mindig normálisan viselkedett. Ugyanakkor én magam leginkább úgy éreztem, hogy egyfajta pajzsként vagyok jelen az életében. Pontosan tudom, hogy ebbe mentem bele a házasságunk elején. Hogy én is így gondoltam rá. Ugyanakkor, bőven válogathattam a jelöltekből, és nem a semmiért akartam őt. Azon a ponton már mindegy lett volna, hogy kit választok, szóval egy szűk kategórián belül ugyan, de a szívemre hallgattam.
- Ezerszer elmondtam már neked, hogy mit szeretnék – minden veszekedésünk alkalmával csak ismételgetem magam – Minek tépjem tovább a szám? Szerintem téged az érdekel, hogy te mit szeretnél.
Szerettem volna tudni annak az okát, hogy miért tartott két lépés távolságot ennyi együtt töltött év után. Értem én, hogy nincsen tökéletes emberi kapcsolat. Hogy mindenki vitázik a másikkal, de mi már annyi időt együtt töltöttünk, hogy jobban kellene ismernünk egymás szokásait, mint bárki másét. Ezek szerint mi mindig idegenek maradtunk egymás számára, ez pedig még jobban fájt. Tudtam, hogy én is rengeteget bántottam őt. Az, hogy még mindig ugyanott tartunk, mint pár évvel ezelőtt, a saját bukásomat is alátámasztotta. Hogy nem fejlődtem eleget jellemileg. Talán ez az egész kirobbant veszekedés is az én hibám volt.
- Miért gondolod azt, hogy nekem fáradtság lett volna? – egészen halkan suttogtam magam elé a szavakat – Nem érdekelt volna, ha nem tudunk beszélni. Csak azt akartam, hogy egyél. Nem szeretem, amikor étkezéseket hagysz ki. Azt hittem, hogy jobban szereted azt, amit én főzök neked és feltöltődsz attól az ételtől, amit készítek. Ez számomra nem fáradtság, csak gondoskodás. Egy feleség gondoskodása a férjéről.
Nem értettem, hogy teljesen normális dolgok egyszerűen miért nem működnek a mi kapcsolatunkban. Minél többet gondolkoztam azon, hogy mi lehet a buktató, annál fájdalmasabb volt beismerni, hogy talán kudarcot vallottam azzal kapcsolatban, hogy szeretni kezdtem őt. Melyik nő ne szeretne egy ilyen férfit?
Talán éppen ezért is húztam el a karom, és kerültem a tekintetét. Éreztem, ahogyan a vonásaim lassan megkeményednek, de kellett pár pillanat amíg össze tudtam szedni magam és a szemébe nézhettem.
- Ez a te házad is. Nem kell elmenned – vettem egy mély levegőt, és folytattam – Nem te zavarsz. Friss levegőre van szükségem. Kérlek, hadd menjek el.
Éreztem, hogy a hangom valóban kérlelő volt. Ha még egy perccel tovább kell maradnom a nappalinkban, akkor előtte fogom elsírni magam. Én pedig nem terhelhettem a könnyeimmel egy ilyen veszekedés után.
- Telefonálj, aztán menj fel hozzá. Vigyázz rá kérlek – ezen a ponton éreztem, ahogyan elcsuklik a hangom, mivel jelen helyzetben életem két legfontosabb férfiját akarom magam mögött hagyni. Ha még egy pillanatig a szemébe néztem volna, akkor talán képes lettem volna maradni, éppen ezért minden erőmet összeszedve fordultam meg. Bármennyire próbáltam összeszedetten járni, magam is tudtam, hogy valószínűleg túl hosszú léptekkel tettem meg a rövid utat az előszobánkig. Menekültem.

Outfit »« Szószám: 1 328


You are the only one, who can stop this
endless waiting inside me. I will do all the hurting for the both of us, so promise me this one thing instead. Promise me just one thing. Your place will always remain as it is, so if you ever start to miss me again, don’t worry about a thing and, come back to me. Every day, I am in tears endlessly waiting for you.
mind álarcot viselünk
Aida Jae-ah Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
deep end; Aida & Nate 0qEkraZ
deep end; Aida & Nate IJPHuZa
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We are like movie, I feel out of breath
Talking about the old days makes me toss and turn again, while I know there's nothing I can do, I'm reminded once again as I hesitate after seeing pieces of you
♫ :
And July - Heize ft. Dean
I drink cold water, I drink bitter coffee, but it’s so sweet, why? I said it’s killin me softly From A to Z, all of your past, I know everything, so why am I being like this? I can’t even say anything, I’m about to explode, it’s too late to say, that I’m saying this out of heat so I’m only lingering around you
★ családi állapot ★ :
deep end; Aida & Nate 5N1Tprc
We're like a broken cup, it can never mend
It's okay even if the flame died out, it's okay to pretend that it's love, I don't care if I get hurt, it'll hurt more if I'm no longer in your mind
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
deep end; Aida & Nate 6wXNCfx
★ foglalkozás ★ :
CEO at Écarlate Cosmétique
★ play by ★ :
Jung Soo Jung
★ hozzászólások száma ★ :
76
★ :
deep end; Aida & Nate LjSdgul
TémanyitásRe: deep end; Aida & Nate
deep end; Aida & Nate EmptyPént. Feb. 04, 2022 8:33 pm

Aida & Taeyang
"A relationship with no arguments is a relationship with a lot of secrets."


- Hogyne, mert pont azt mondtam, hogy mással akarok menni. Ne adj szavakat a számba. - Ingerültté tett a feltételezés, amivel a saját feleségem támadott hátba. Jelen helyzetben legalábbis nagyon ezt az érzést keltette bennem, még ha nem is feltétlenül mondta ki, hogy más nők társaságára gondol. Nyilván az emberekben van egyfajta előfeltételezés, ami miatt az ilyen megjegyzéseket követően rögtön arra gondolunk, hogy az illető, akiről szó van, képes lenne nyilvánosan is alapot adni bizonyos pletykáknak. Nem csak a közöttünk lévő szóbeli megállapodás miatt lettem volna képtelen erre, egyszerűen én magam is érzékeltem és rendelkeztem néhány saját magammal szemben állított alapszabállyal, amelyeket nem szabad átlépnem. Túlságosan becsülöm ahhoz a feleségemet, hogy a háta mögött csináljak belőle bolondot. Aida többet ér annál, mint hogy dologtalan feleségek a szájukra vegyék őt.
- Remek. - Sóhajtva ráztam meg a fejemet, miközben egyik kezemmel a hajamba túrtam, ami egyébként is enyhén hullámos volt, ezen a ponton pedig valószínűleg még rendezetlenebbnek tűnhetett.
- Gondolod? - Elnyomtam a cinikus nevetést, ami kitörni készülődött belőlem, mert úgy gondoltam, hogy ha Aidával képesek lennénk egymás fejébe látni, akkor másképp gondolná azt, amit épp a fejemhez vágott. Talán bizonyos helyzeteket nem úgy kezelek, mint ahogyan a feleségem elvárja ezt tőlem, és az otthonunk falai több veszekedést láttak már, mint kéményseprőt, de ettől függetlenül is tartottam magamat ahhoz, hogy az esetek többségében képes legyek értelmes, felnőtt emberként viselkedni, aki jó férj és gondoskodik a feleségéről és a gyerekéről.
- Úgy csinálsz, mintha nem te és Mitchie lennétek az első helyen. Te is tudod, hogy így van. - Sem pénzt, sem pedig energiát nem sajnáltam volna soha, ha erről a két emberről van szó. Bele kell még kalkulálni ebbe az egészbe persze azt is, hogy mi történik, ha valamelyikünk családjának van szüksége a mi támogatásunkra, de azzal a nappal, amikor elvettem Aidát, ő került az első helyre. Még ha Ingrid be is árnyékolta mindazt, ami mi lehettünk volna. Talán önző volt tőlem ezt csinálni Aidával, és ennyi év, illetve egy közös gyerek után nem nyugtathattam magamat azzal a rövidlátó és tuskó felfogással, hogy neki csak szüksége volt valakire, akihez hozzámehetett, hogy leszálljon róla a családja. De mégis úgy hittem, hogy ha lehetőség szerint megadok nekik mindent, anélkül, hogy én bármit elvárnék cserébe, akkor minden rendben lehet. Azzal nem kalkuláltam, hogy Aida a maga módján ugyanezt teszi és értem aggódik, amikor újra meg újra megszól amiatt, hogy mennyit iszom, vagy épp mennyit dolgozom és hányszor eszem egy nap.
- Rossz helyre tettem a táskát, oké, bocsánat. - Ezt a bocsánatkérést pedig komolyan is gondoltam, még ha siettetettnek tűnt is. - De nehogy azt mondd, hogy ez az egész fesztivál azért van, mert meg akarok inni egy sört. - Amerikában a szesztilalom óta erősen megnyirbálták az alkohol főzdék lehetőségeit és azt, hogy milyen erős lehet egy-egy ital.
- Aida. - Pár pillanatig csak néztem őt, és szinte tisztában voltam vele, hogy ő is tudja mit fogok ezek után mondani. - Ha valóban le tudnád élni az életedet olyan ember mellett, aki megmondja neked, hogy mit tehetsz meg és mit nem, akkor nem jössz hozzám. - Akármit is vágott a fejemhez, elég jól ismerem ahhoz, hogy tudjam; nem bírná ki, hogy ne legyen beleszólása a saját életébe. De valamiért én még abban a hitben éltem, hogy van nekünk egyéni identitásunk és néha csak önfejűen élünk bele a világba. Csak miután kimondtam a szavaimat, hasított belém a felismerés, hogy mennyire fájna, ha most azzal jönne, hogy talán mást kellett volna választania, mert nem bírja mellettem. Ha ezt mondja, tudni fogom, hogy nem voltam elég jó hozzá.
- Miért, szerinted hogy kezellek, ha nem a feleségemként? - Értetlenül néztem a nőt, mivel tényleg fogalmam sem volt róla, hogy mit vár tőlem, ha nem azt, amit eddig is megtettem érte. - Ha szerinted ez felesleges, akkor mit szeretnél? Hm? - Újra ingerültebbé vált a hangom, mert bár rendszeresek voltak a vitáink, azt sosem mondta ki egyikünk sem, hogy fel akarja rúgni ezt a helyzetet. Egyrészt túl komoly következményei lettek volna, másrészt sok mindent megbonyolított az, hogy Mitchie megszületett. De ha úgy vesszük, már annak is jelentése van, hogy egyáltalán lett egy gyerekünk.
- Hát persze, az én hibám minden. Legyen, de lépjünk túl ezen, mert már kezd unalmas lenni. - Szerencsésnek mondhatom magamat, amiért nem az apósom az üzlettársam, mert képtelen lennék úgy leülni egy telefonhívás mellé ez után az egész után, hogy normálisan végig tudjam csinálni. Apám is biztosan érezni fogja rajtam, hogy történt valami, mert mindig is jók voltak a megérzései. De az ő dorgálását még mindig előbb elfogadom, mint azt, hogy az apósom tudjon arról, hogy miért tartok két lépés távolságot a lányától, ennyi együtt töltött év után is.
- Mert beautózni Manhattanig és vissza az. - Én például gyakran örültem volna annak, ha az alkalmazottaimnak nincs rám fizikailag is szüksége, vagy épp nem kell az ország másik végébe utaznom ahhoz, hogy nyélbe üssek egy üzletet. Különösen azóta van ez így, hogy a kisfiam megszületett. - Nekem ugyanolyan jó az is, ha itthon vagy és együtt tudunk vacsorázni... Vagy nem. - Magam sem tudom, hogy ezt a rövidke megjegyzést viccnek szántam-e, de talán jobb is nem ezen rugózni. - Ha már eljössz odáig, akkor minimum akarok időt is szánni rád, de ha látom, hogy nem tudom megoldani, akkor nem rángatlak be feleslegesen a város másik végébe. Ez nem arról szól, hogy nem akarom a te főztödet enni, vagy hogy a feleségem legyél. - Persze, hogy akartam, hogy az legyen. Szerettem volna azt mondani neki, hogy szeretem, reggelente mellette ébredni és egy rossz rémálomként emlékezni csak azokra a kellemetlen pillanatokra és hullámvölgyekre amelyeket egymásnak okoztunk. De nem ment. Féltem tőle, hogy akkor ugyanúgy elveszítem őt, mint Ingridet.
Hiába azonban a két lépés távolság és egymás kerülgetése, ha így is elveszítem Aidát. Nem akartam pánikba esni, amiért nem hallgatott rám, de egyre inkább úgy éreztem, hogy semmiképp sem nyerhetek és nem tudok mit tenni, úgy hullik szét körülöttem mindaz, amit olyan biztosnak hittem, mintha örökké ezért dolgoztam volna. - Én meg azt nem szeretném, ha te mennél el. - Melyik épeszű férfi engedte volna el a feleségét este, egy heves vita után, ilyen lelkiállapotban? - Mikor jössz vissza? - Eszemben sem volt úgy feltenni a kérdést, mintha arra számítanék, hogy esetleg nem jön vissza. Az nem történhet meg, ez az érzés pedig a szemeimben is ott tükröződött, ahogyan őt figyeltem. Közelebb léptem ugyan, de elhúzódott előlem, épp ezért nem akartam erőszakoskodni és rákényszeríteni, hogy nézzen a szemembe, bármennyire is vágytam rá. Túl zaklatottak voltunk ahhoz, hogy ezt normálisan kezelni tudjuk, de részemről nem azt gondoltam a megfelelő megoldásnak, ha ő megy el. Mégsem állíthattam meg, mert akkor pontosan azzá az emberré váltam volna, aki mellett Aidának nem lenne lehetősége saját döntéseket hozva olyan életet élni, amilyet csak szeretne magának.
- Vigyázni fogok rá, de kérlek te is tedd ezt. - Nem tudnék együtt élni magammal, ha ezek után a feleségemnek baja esik, mert tisztában vagyok vele, hogy én engedtem el és én hagytam, hogy hátat fordítson nekem. - És gyere vissza hozzánk. - Ezt már jóval halkabban mondtam ki, talán csak saját magamnak és a nappali bútorainak, abban már nem lehettem biztos, hogy Aida hallotta a szavaimat. Mégis hittem abban, hogy tudni fogja, hogy erre vágyom. Hogy alig hagyta el a helyiséget, én máris azt várom, hogy mikor látom újra.
1204 | deep end; Aida & Nate 2373327048 | öltözék |



So we'll run into the open;
KEEP YOUR HANDS INSIDE OF MINE - And then when everything is over I hope to think of this as better times But if only you could see yourself in my eyes You'd see you shine, you shine I know you'd never leave me behind But I am lost this time. · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Aida Jae-ah Na imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Na Tae-yang
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
deep end; Aida & Nate Tumblr_inline_ov42ryOSQv1v4gdnb_540
deep end; Aida & Nate 24377af2d68e6ba925eb19d58e46cda9708077b7
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You got me looking in the mirror for ghosts
I can't believe I let you so close And now I I want to but I can't let you go Lost without your light I can't see myself anymore
★ családi állapot ★ :
deep end; Aida & Nate 73f55813ce23dfe5bc5ec3b56b2fcef6feff9af9
Like drinking a cup of coffee in the morning
Like the sun rising, facing the west It's so easy to love you It's just like taking a breath Yeah I'm gonna, I'm gonna love you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
deep end; Aida & Nate PNfQAuY
★ idézet ★ :
"It's not about getting over it; it's about learning to live with it."
★ foglalkozás ★ :
innovációs igazgató
★ play by ★ :
Gong Myung
★ hozzászólások száma ★ :
80
★ :
deep end; Aida & Nate VhNNK2P
TémanyitásRe: deep end; Aida & Nate
deep end; Aida & Nate EmptyVas. Dec. 04, 2022 2:00 pm


Nate & Aida

- Én sem azt mondtam, hogy mással akarsz menni – ezen a ponton már az én hangom is jóval szigorúbban csengett, mivel képtelen voltam a továbbiakban megőrizni a hidegvérem, de így is messze álltam attól, hogy elkezdjek kiabálni vele – Ki is adja a másik szájába a szavakat?
Annak ellenére, hogy utáltam, amikor így viselkedtünk egymással, ugyanúgy képtelen voltam leállni, ha valami elromlott, mint ő. Voltak pillanatok, amikor nemes egyszerűséggel csak tűzbe tudtam volna tenni a kezemet magunkért és a lehető legnagyobb meggyőződéssel állítottam, hogy ő és én egymásnak lettünk teremtve. A probléma ezzel az volt, hogy soha nem mertem volna megmondani neki, bár nem voltam benne biztos, hogy a jelenlegi helyzetünkön már lehetne rontani. Mégis bennem volt az érzés, hogy ha vallomást teszek neki, azzal gyakorlatilag csak annyit fogok elérni, hogy távolabb lököm őt. Emellett pedig nem lettem volna hajlandó egy érzelmi befolyásoláshoz folyamodni csak azért, hogy rendben legyünk a férjemmel. Inkább veszekedtem vele őszintén, minthogy erőszakkal akarjam elérni a céljaimat.
- Szerintem nekünk semmi fogalmunk nincs arról, hogy valójában mit gondol a másik – talán kemény szavak voltak, de ezen a ponton már tényleg képtelen voltam megálljt parancsolni magamnak. Még mindig messze álltam attól, hogy elkezdjek vele üvöltözni, valószínűleg azért, mert tényleg jobban szerettem őt annál, hogy hasonlóval megalázzam. Illetve véletlenül sem szerettem volna megkockáztatni azt, hogy a kisfiunk megijedjen tőlem, vagy éppenséggel az apjától. Neki mi voltunk a szülei, jelenleg pedig olyan keveset értett a világból, hogy szüksége volt mind a kettőnkre. Ha azt érzi, hogy már mi sem tudjuk megvédeni, akkor nagyot buktunk szülőként, ez már vitathatatlan.
- Tudom, hogy szereted a fiadat és ezt soha nem akartam elvitatni – a magam nevében már nem mertem beszélni, mivel túlságosan féltem az igazságtól – Én pedig nem várom el azt, hogy az első helyen legyek nálad. Csak jó lenne tudni, hogy néha nem kerülök leghátulra.
Alig tudtam megálljt parancsolni a szemembe szökő könnyeknek, emiatt egy pillanatra el kellett engednem a férjem tekintetét, utána viszont megint a saját, acélos pillantásomat emeltem rá. Jelen helyzetben úgy éreztem, hogy nekem nem volt mit elismernem azon kívül, hogy miután hazaért tényleg szándékosan kezdtem el kötözködni vele. Ugyanakkor ő meg félvállról kezeli azt, amikor megbánt, vagy fájdalmat okoz nekem. Olyanok lennénk, mint a gyerekek? Talán így van, de nagyon nehéz lehet mind a kettőnk számára, hogy egy ennyire biztos kapcsolatban mégis túl óvatosak vagyunk. Talán mi magunk tesszük egyre képlékenyebbé és gyengébbé a házasságunkat.
- Nincs semmi baj – tisztában voltam vele, hogy az őszinteségét firtatni a bocsánatkéréssel kapcsolatban csak egy újabb veszekedést indítana el közöttünk, amiben szervesen részt vennék azzal, hogy megkérdőjelezem a férjem. Most már tényleg csak lezárni akartam az egészet, de annyi minden nyomta a szívem, hogy nem tudtam teljesen logikusan gondolkozni, ki kellett mondanom azt, ami bennem kavargott – Azzal már annál inkább, hogy ilyen pofátlan jókedvvel jössz haza azok után, hogy összetörted a szívemet.
Én is éreztem, hogy mennyire remeg a hangom, ami miatt lassan visszavonulót kellene fújnom. Képtelen lettem volna olyan méltóságon aluli nőként viselkedni, aki a hozzátartozóit könnyekkel kezdi el befolyásolni még akkor is, ha valós fájdalmon mentem keresztül. Talán az én szemszögemből volt egy saját igazságom, de ugyanezt nem vehettem el a férjemtől se, akinek én is mondtam olyan dolgokat, amik fájdalmat okoztak neki.
- Talán egyszerűbb valaki cselédjeként élni, mint a te feleségedként – abba már nem mentem bele, hogy mennyivel lehet boldogabb egy ilyen élet. Biztos voltam benne, hogy az egyszerű utak valójában nem annyira járhatóak, mert ha az élettől különböző könnyítéseket kapunk, akkor végső soron mindig ugyanaz történik majd. Ahol megragadunk egy lehetőséget, azzal együtt jár egy kihívás is, amit nem mindig lehet egyszerűen megoldani. Ha hozzámentem volna egy olyan férfihez, akinek az igényei annyiban kimerülnek, hogy eljárunk nevetgélni az eseményekre, amúgy meg csak szülnöm kell neki a gyerekeket és főzni rájuk, meg vezetni a háztartást, miközben minden üzlettársára mosolygok, akkor soha nem lettem volna boldog. Ellenben egy csomó olyan feladatom lenne, amivel könnyen megbirkózom, mivel most is lényegében az életem része ez a dolog. A különbség az, hogy ezt nem kötelességből, hanem szeretetből teszem meg. Még akkor is, ha ezt Tae Yang nem igényli.
- Tedd félre azt a szeletet, amit a világból ismersz, és gondolj arra, hogy hány olyan házaspár van, mint mi ketten – remegő kezekkel simítottam hátra pár tincset a hajamból – Vagy csak gondolj Hazelre és Irára. Szerinted mi úgy élünk, mint ők? Mert én egyre inkább azt érzem, hogy csak arra vagyunk képesek, hogy az emberekkel elhitessünk valamit a házasságunkról, ami nem a valóság. Én szimplán annyit szeretnék, hogy legyünk végre igaziak.
Nem éreztem a késztetést arra, hogy álmában kinyírjam, de az elég egyértelmű volt, hogy mi ketten már túlságosan sok mindent meg merünk engedni magunknak és soha nem vagyunk képesek rendesen megoldani a dolgokat. Mintha minden veszekedés közöttünk egyre feszültebbé válna, mert valójában soha semmit nem beszéltünk meg rendesen. Egyszerűen csak elkezdtünk egymáshoz szólni, miután megnyugodtunk. Ennek a terhe nyomta most valószínűleg mind a kettőnk szívét, amitől ez az egész csak fájdalmasabbá vált.
- Sajnálom, hogy untatlak – nem sok erő volt már a hangomban, mikor ezt kimondtam. Én is éreztem, hogy rövid időn belül visszavonulót fogok fújni, mert már egyre nehezebben viseltem el ezt a helyzetet. Valószínűleg a férjem a természetéből adódóan nehezebben lépett meg hasonlót, mivel könnyen bele lehetett hergelni a veszekedésbe, utána pedig csak a saját igazát fújta.
- Elég legyen ebből! – ezen a ponton már tényleg úgy csattantam fel, hogy saját magam is megleptem – Az, hogy megint magadból indulsz ki, egy dolog. De ne magyarázd meg, hogy én mit tartok fáradtságnak és mit nem. Fogadd el, hogy máshogy gondolkozom és nekem nem fáradtság a férjemmel törődni még akkor sem, ha öt percre látlak. Miért gondolod azt, hogy megtenném érted ezt, ha nem akarnám?
Ezen a ponton már képtelen voltam megálljt parancsolni az érzéseimnek, el kellett fordulnom, hogy feltűnés nélkül tudjam letörölni az arcomon legördülő könnycseppeket. Soha nem sírtam előtte leszámítva azt az időszakot, amíg Mitchie-t vártuk. Nem tudom, hogy ez apám nevelésének az eredménye-e, vagy pedig egyszerűen már egészen kicsi korom óta, még a házasságomban is szerepet játszottam, amivel végső soron magamat sodortam a boldogtalanság felé. Talán tényleg csak meg kellene mondanom neki, hogy mennyire szeretem őt, de amikor ismét szembefordultam vele, egyetlen hang sem hagyta el a torkomat. Legalábbis azt a szót, amit már évek óta annyira ki akartam neki mondani, most sem tudtam.
- Szeretnék levegőzni – magam sem tudtam, hogy pontosan mit kellett volna mondanom, de tudtam, hogy ha ránézek, akkor már képtelen leszek hideg fejjel gondolkozni. Féltem tőle, hogy először felpofozom, aztán megráncigálom, miközben sírva üvöltözök vele arról, hogy mennyire nem akarom őt elveszíteni. Nem akarom, hogy mániákusnak gondoljon, mégis úgy éreztem magam, hogy ha mi ketten ezt nem oldjuk meg, akkor soha többé nem fogok tudni könnyedén levegőt venni. Olyan, mintha a házasságunk összes problémája egyszerre nyomta volna a vállamat, én pedig már alig tudtam elbírni ezeket és szinte láttam magam előtt, ahogy összeroskadok.
- Nem tudom – a lehető legrosszabb válasz volt, amit adhattam neki, mivel ezzel utalhattam arra is, hogy még ma éjjel, de azt is jelentette, hogy soha többé nem látjuk egymást. Azok után, hogy megkértem, hogy gondoskodjon a fiunkról, nem tudtam volna elítélni, ha arra gondol, hogy mi ketten többé már nem látjuk egymást.
- Tae Yang-ah – mikor visszafordultam hozzá, a hangomban már nem volt harag, mégis szomorúan, üresen csengett az. Magam sem tudom, hogy mit akartam neki mondani, amikor pedig újra találkozott a pillantásunk, csak az első eszembe ötlő gondolatot voltam képes kimondani – Elfogyott a tésztánk, amit szeretsz. Ha azt ennél, már nem fogsz találni.
Magam sem értettem, hogy mi volt ez, szóval valósággal menekültem ki a bejárati ajtón, aminek következtében a cipőm miatt megbotlottam a verandán. Mégis hosszú, határozott léptekkel szeltem át az előkertünket, majd az utcánkat, mert pontosan tudtam, hogy a szomszédjaink mindent látnak és hallanak.

Outfit »« Szószám: 1 285


You are the only one, who can stop this
endless waiting inside me. I will do all the hurting for the both of us, so promise me this one thing instead. Promise me just one thing. Your place will always remain as it is, so if you ever start to miss me again, don’t worry about a thing and, come back to me. Every day, I am in tears endlessly waiting for you.
mind álarcot viselünk
Aida Jae-ah Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
deep end; Aida & Nate 0qEkraZ
deep end; Aida & Nate IJPHuZa
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We are like movie, I feel out of breath
Talking about the old days makes me toss and turn again, while I know there's nothing I can do, I'm reminded once again as I hesitate after seeing pieces of you
♫ :
And July - Heize ft. Dean
I drink cold water, I drink bitter coffee, but it’s so sweet, why? I said it’s killin me softly From A to Z, all of your past, I know everything, so why am I being like this? I can’t even say anything, I’m about to explode, it’s too late to say, that I’m saying this out of heat so I’m only lingering around you
★ családi állapot ★ :
deep end; Aida & Nate 5N1Tprc
We're like a broken cup, it can never mend
It's okay even if the flame died out, it's okay to pretend that it's love, I don't care if I get hurt, it'll hurt more if I'm no longer in your mind
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
deep end; Aida & Nate 6wXNCfx
★ foglalkozás ★ :
CEO at Écarlate Cosmétique
★ play by ★ :
Jung Soo Jung
★ hozzászólások száma ★ :
76
★ :
deep end; Aida & Nate LjSdgul
TémanyitásRe: deep end; Aida & Nate
deep end; Aida & Nate Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
deep end; Aida & Nate
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ruby and Wayne - Deep deep trouble
» Stranded Deep
» happy little accidents; Aida × Nate
» Deep water?
» you get me so high [Aida & Nate] 5th marriage anniversary

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: