New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:58-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 00:46-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:04-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 22:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

you get me so high [Aida & Nate] 5th marriage anniversary
TémanyitásRe: you get me so high [Aida & Nate] 5th marriage anniversary
you get me so high [Aida & Nate] 5th marriage anniversary EmptyVas. Nov. 20 2022, 20:30

Jae-ah & Tae-yang



Szinte illegálisnak tűnt egy váltás ruhát tartani az irodában, amikor tartottam magamat annyira rendes embernek, hogy minden este hazajárjak. Nem csak azért, mert otthon volt Mitchie és Aida is. De ami azt illeti, mégis talán ők voltak azok, akik miatt mindig minden este kedvem volt autóba ülni és hazamenni, akik nélkül már képtelen lettem volna elképzelni az életem, de legfőképpen akik nélkül nem tudom hogyan éltem volna túl. Egyesek szerint a nős férfiak amúgy is tovább élnek, mint nőtlen társaik, én pedig teljes mellszélességgel ki tudtam állni ezen állítás mellett. Nem csak azért, mert Aida a megfelelő időpontokban noszogatott, hogy bár harmincon túl még nem kell temetnem magam, azért orvoshoz érdemes rendszeresen járnom, hanem mert boldogabbak azok, akiknek csak egy kicsit is hasonlít a felesége az enyémre. Nem mernék olyan részletekig menni, hogy bárki kedvesét Jae-ah-hoz hasonlítsam, mert egyre inkább kezdtem megtanulni, hogy belőle csak egy van. Nekem pedig azon a napon volt a legnagyobb szerencsém, amikor igent mondott nekem, még ha akkor teljesen más jellegű érzésekkel, mint amelyekkel most viseltetünk egymás iránt.
Öt év házasság távlatában kétségtelenül túl voltunk már jó pár hullámvölgyön, ami a kapcsolatunkat illeti. Ugyanakkor tény és való, hogy nem hiszek abban, hogy létezik tökéletes és harmonikus kapcsolat. Akik soha egyetlen apróságon sem kapnak össze, azoknál máshol kell keresni a problémát. Minden kapcsolat alapja, hogy két ember dolgozik annak működéséért, mi emberek pedig annyifélék vagyunk, hogy nincs olyan párosítás, ahol nem fordulnak elő súrlódások. Kizárólag azok intenzitása lehet különböző mértékű.
Ha teljesen őszinte akarok lenni, akkor be kell vallanom, hogy elég komoly fejtörést okozott nekem ez az évforduló. Nem arról volt szó, hogy elfelejtettem volna a dátumot - ugyanúgy nem menne ki a fejemből, mint a fiam születésének napja. Sokkal inkább az ajándékot illetően estem pánikba, úgy múlt hónap közepén. Egy dolog tudni, hogy milyen anyag jelképezi az ötödik házassági évfordulókat és egy teljesen másik megpróbálni olyan ajándékot találni, ami fából van és jelent is valamit. Tudván, hogy az ékszert ellőttem múlt évben, csupán egy virágcsokorral pedig nem állíthatok oda az Aida által kinézett étterembe, igazából elég rendesen izgultam a belsőzsebemben lapuló ajándék miatt. Nem éreztem úgy, hogy az apró tárgy képes kifejezni az érzéseimet, de mégis jelentéssel bírt. Mert kifejezetten mi voltunk és az egyik - remélhetőleg - legszebb közös emlékünk.
A cégnél mindenki tudta, hogy ma nem kaphatnak el az utolsó tíz percben és ne is próbáljanak meg engem olyan értekezletekre berángatni, amelyik lehetett volna egy szimpla email is. Igazából a feleségem megérdemelte volna, hogy ma egyáltalán ne menjek be dolgozni, még annak ellenére sem, hogy Jae-ah kifejezetten biztatott arra, hogy nem gond, ha most nem gondolkodunk nagyban. A bűntudatommal kapcsolatos érzéseimet rögtön azután terveztem vele megosztani, hogy megérkeztem, de amint felém fordult és megpillantottam a borvörös - amit nálam nagyobb szakértők biztosan teljesen másképp és pontosabban leírtak volna - ruhájában, gyakorlatilag elfelejtettem mindent, ami a fejemben járt. Meg kellett köszörülnöm a torkomat, hogy teljesen magamhoz tudjak térni.
- Szia... - Még mindig egészen magamon kívül voltam, habár most már talán az orromba szökő illatától és az enyémbe fúródó pillantásától. Csak egy dolog járt a fejemben, ami a számon is kicsúszott, akaratlanul is. - Mikor lettem ilyen szerencsés? - Féltem, hogy tönkreteszem a sminkjét, ezért az arcához hajoltam oda, hogy arra nyomjak csókot. Egyébként is fura lett volna egy egész étterem személyzete előtt csókolózni. Nem vagyunk azok a fajták.
- Ami azt illeti, nem - finoman ráztam meg a fejemet. - Megkértem mindenkit, hogy ma ne zavarjanak, hogy el tudjak küldeni valamit. - Így felszabadítottam az egész hétvégémet. Vezetőnek lenni tulajdonképpen azért nehéz, mert a saját teendőimen túl mindenki máséval is foglalkoznom kell. Ha utóbbit teszem a sajátommal nem haladok, és vice versa.
- Neked milyen napod volt? - Egészen addig nem fordultam el tőle, amíg meg nem válaszolta a kérdésemet. Csak aztán emeltem fel a kezemet, amiben eddig is egy csokrot fogtam, most pedig Jae-ah elé emeltem azt. - Boldog évfordulót - mosolyra húzódtak az ajkaim, miután kimondtam ezt.
- Az valami boszorkányság műve, hogy ennyire összeöltöztünk? - Szórakozottan tettem fel a kérdést, mert valójában még mindig lefoglalt az, hogy megpróbáljam levenni a szemeimet Aidáról.

675 | kikérem magamnak, asszony szívecske | öltözék |



So we'll run into the open;
KEEP YOUR HANDS INSIDE OF MINE - And then when everything is over I hope to think of this as better times But if only you could see yourself in my eyes You'd see you shine, you shine I know you'd never leave me behind But I am lost this time. · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·

mind álarcot viselünk
Na Tae-yang
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
you get me so high [Aida & Nate] 5th marriage anniversary Tumblr_inline_ov42ryOSQv1v4gdnb_540
you get me so high [Aida & Nate] 5th marriage anniversary 24377af2d68e6ba925eb19d58e46cda9708077b7
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You got me looking in the mirror for ghosts
I can't believe I let you so close And now I I want to but I can't let you go Lost without your light I can't see myself anymore
★ családi állapot ★ :
you get me so high [Aida & Nate] 5th marriage anniversary 73f55813ce23dfe5bc5ec3b56b2fcef6feff9af9
Like drinking a cup of coffee in the morning
Like the sun rising, facing the west It's so easy to love you It's just like taking a breath Yeah I'm gonna, I'm gonna love you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
you get me so high [Aida & Nate] 5th marriage anniversary PNfQAuY
★ idézet ★ :
"It's not about getting over it; it's about learning to live with it."
★ foglalkozás ★ :
innovációs igazgató
★ play by ★ :
Gong Myung
★ hozzászólások száma ★ :
80
★ :
you get me so high [Aida & Nate] 5th marriage anniversary VhNNK2P
Témanyitásyou get me so high [Aida & Nate] 5th marriage anniversary
you get me so high [Aida & Nate] 5th marriage anniversary EmptyVas. Május 22 2022, 13:03

Mr. & Mrs. Na

Sokat gondolkoztam azon, hogy pontosan hogyan kellene ünnepelnünk Tae-yanggal az ötödik házassági évfordulónkat. Elég sok ötlet volt a fejemben, én elsősorban otthon terveztem volna mindezt, viszont miután pontosan megfogalmazódott bennem az, mit is szeretnék neki ajándékba adni, már másképp terveztem a dolgokat. Alapvetően nem voltam az a fajta nő, aki minden körülmények között elvárta volna, hogy a férjem az összes létező dátumra emlékezzen. Tudtam, hogy az évfordulónk minden bizonnyal neki is fontos dátum, ugyanakkor úgy, hogy én otthon voltam, több lehetőségem volt szervezkedni ezzel kapcsolatban. Ez egy olyan nap volt, amikor tényleg szerettem volna, ha különleges lenne mind a kettőnk számára, szóval nem ünnepelhettünk itthon. Azt majd megtesszük jövőre.
A választásom végül egy olyan étteremre esett, ami vízpart mellett volt, így a stégen meg tudtak nekünk teríteni, emellett gondoskodtam arról, hogy megfelelő mennyiségű dekoráció legyen, amik kizárólag cserepes növényekből és egyéb dolgokból – például égősorok – álltak. Ezeket a későbbiek során terveztem elajándékozni iskoláknak és olyan intézményeknek, akik fel tudják használni a jövőben is mindezt. A legnagyobb pazarlásnak tartottam a vágott virágok használatát ezeken az eseményeken.
Emellett egy új ruhát csináltattam magamnak, mert egyértelmű volt, hogy egy ilyen eseményre szükség lesz erre. A férjemnek azt mondtam, hogy ne gondolkozzon nagyban, mégis miután elment, szinte azonnal fodrászt és sminkest hívattam, illetve a körmeimet is megcsináltattam, hogy minden tökéletes lehessen.
Tudtam, hogy nagyjából mennyi ideig dolgozik, ezért arra kértem, hogy munka után jöjjön a helyszínre, ahol vacsorázni fogunk és átadom neki az ajándékát. Nekem akkor is megfelelt volna, ha lényegében tréning cuccban jelenik meg, attól még az enyém volt és ugyanolyan boldoggá tett az, hogy együtt ünnepelhetjük az ötödik évfordulónkat.
A stég korlátján támaszkodva vártam Tae-yang érkezését, miközben folyamatosan azon gondolkoztam, hogy miért nem voltunk képesek hamarabb kialakítani azt a viszonyt, ami jelenleg közöttünk volt. Az utolsó veszekedésünk óta sokkal jobban képesek vagyunk együtt működni, ezeken a napokon pedig annyira boldognak éreztem magam, hogy már szinte megijesztett. Féltem, hogy ismét elveszítjük a nekünk megadatott pillanatokat és ismét rideggé válunk egymással szemben.
Mikor meghallottam magam mögött a fadeszkák csikorgását, vettem egy mély levegőt, aztán mosolyogva fordultam hátra hozzá. Azokat az ékszereket viseltem, amiket az előző évi évfordulónkra kaptam tőle, illetve azt a parfümöt használtam, amit karácsonyra vásárolt nekem. Ezek annyira különleges ajándékok voltak a szívemnek, hogy egyszerűen pazarlás lett volna a szürke hétköznapokban elővenni őket.
- Szia – halkan szólaltam meg, mivel csak ketten voltunk itt és minden bizonnyal egész jól hallotta a hangom – Elfáradtál?
Fontos volt, hogy elsősorban tudjak a napjáról. Mikor közelebb léptem hozzá, azonnal az ujjai közé fűztem a sajátjaim és úgy néztem fel rá. Tudtam, hogy a mai alkalmunk különleges lesz és azt szerettem volna, hogy ennek az estének soha ne legyen vége.
Ruha 441 szó én Tökfejem.  szívecske  


You are the only one, who can stop this
endless waiting inside me. I will do all the hurting for the both of us, so promise me this one thing instead. Promise me just one thing. Your place will always remain as it is, so if you ever start to miss me again, don’t worry about a thing and, come back to me. Every day, I am in tears endlessly waiting for you.

Na Tae-yang imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aida Jae-ah Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
you get me so high [Aida & Nate] 5th marriage anniversary 0qEkraZ
you get me so high [Aida & Nate] 5th marriage anniversary IJPHuZa
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We are like movie, I feel out of breath
Talking about the old days makes me toss and turn again, while I know there's nothing I can do, I'm reminded once again as I hesitate after seeing pieces of you
♫ :
And July - Heize ft. Dean
I drink cold water, I drink bitter coffee, but it’s so sweet, why? I said it’s killin me softly From A to Z, all of your past, I know everything, so why am I being like this? I can’t even say anything, I’m about to explode, it’s too late to say, that I’m saying this out of heat so I’m only lingering around you
★ családi állapot ★ :
you get me so high [Aida & Nate] 5th marriage anniversary 5N1Tprc
We're like a broken cup, it can never mend
It's okay even if the flame died out, it's okay to pretend that it's love, I don't care if I get hurt, it'll hurt more if I'm no longer in your mind
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
you get me so high [Aida & Nate] 5th marriage anniversary 6wXNCfx
★ foglalkozás ★ :
CEO at Écarlate Cosmétique
★ play by ★ :
Jung Soo Jung
★ hozzászólások száma ★ :
76
★ :
you get me so high [Aida & Nate] 5th marriage anniversary LjSdgul
 
you get me so high [Aida & Nate] 5th marriage anniversary
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nate && Aida
» deep end; Aida & Nate
» skinny love; Nate & Aida
» happy little accidents; Aida × Nate
» that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Egy kis plusz :: Real Time játékok-
Ugrás: