New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 94 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 92 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Magdalen Fulton
TémanyitásMagdalen Fulton
Magdalen Fulton EmptyPént. Júl. 14 2017, 09:49

Magdalen Fulton

How terrible it is to love something that death can touch.


Karakter típusa: égen-földön keresett
Teljes név: Magdalen Fulton
Becenevek: Dale, Dalen
Születési hely, idő: 1989. 05. 13., Manhattan, NYC
Kor: 28 éves
Lakhely: Manhatttan
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Családi állapot: férjezett
Csoport: média, művészet és sport
Ha dolgozik// Munkahely: Dalen művésznévvel adja el iparművészeti alkotásait
Hobbi: olvasni egy nagy kád, habos vízben
Elbűvölő. Szeretetreméltó, élvezet a társasága, jó hallgatóság. Ugyanakkor manipulatív, sőt, kissé simlis; túl simának és megtévesztőnek tűnhet a modora. Hibáit hajlamos másokra kenni, és könnyebben meglátja a szemedben a szálkát, mint a maga gerendáját. Jó az üzleti érzéke.

Kapcsolatorientált. Könnyen kiismeri az embereket, és tudja, hogyan bánjon velük. Társaságban elemében van, gyakran viszi egy beszélgetés fonalát; másokkal jól együttműködik párban vagy kisebb csoportban. Zavarban van, ha olyasmit kell prezentálnia, amiért egyedül ő a felelős. Modortalannak tűnhet, hajlamos a fecsegésre és sokszor csak a szája jár.

Kitartó. Töretlenül küzd, nem nyugszik bele a kudarcaiba, de a hozzá közelállók véleménye nagyobb hatást gyakorol rá, mint amennyire azt felfedi. Makacsul köti az ebet a karóhoz, mert általában nem lát mást, csak a maga igazát.

Szívélyes és megnyerő. Kedves, gondoskodó és segítőkész; szereti a babusgatást, és ő is szívesen kényeztet másokat, akár erején felül. Sosem mondana másokról semmi negatívat, nem pletykál. Ugyanakkor hiszékenységét könnyű kihasználni. Döntéseit gyakran inkább az érzelmei vezérlik, mint a józan esze.

Önfeledt. Hátsó szándékok nélkül laza, hiteles és bizalomkeltő. Koraérett, ugyanakkor könnyen szórakozottnak tűnhet, mint aki máshol jár.

Figyelemsóvár. Szórakoztató és jópofa; pontosan tudja, hogyan tegye magát érdekessé. Egocentrikusnak mutatkozhat, mint aki nem törődik másokkal. Nagyképűnek, szeszélyesnek, elkényeztetettnek tűnhet.

Sértő. Mivel jó emberismerő, könnyen kiismeri mások nehézségeit, hibáit, és egy vitától túlfűtött helyzetben nem szégyell erre teljes erővel rátaposni. Utólag ezt gyakran megbánja.
• • •

Kreatív káosz. Vagy csak ő tartja kreatívnak. Dalen utál rendet tartani, és utálja, ha mások buzdítják takarításra. Utál port törölni, utál számlákat lefűzni, utál vécét pucolni. A munkahelyén messziről meg lehet mondani, melyik asztalnál szokta rágni a tollainak végeit. Nem igénytelen, még csak az kéne! Sosem hord magánál napok óta romló banánt vagy szendvicset, a megjelenése mindig ápolt és elbűvölő. De minden egyes nap, amikor megpróbálja ABC rendbe rakni a papírjait... nos, félbehagyja és inkább iszik egy melange-ot a közeli kávézóban.

Fogmosás közben járkál a lakásban. A legjobb gondolatok általában fogkrémes szájjal és pizsamában jutnak eszébe, és míg együtt éltek, kizártnak tartotta, hogy ezeket ne ossza meg azonnal a férjével, még akkor is, ha közben esetleg összecsöpögteti a parkettát.

Elvetélt. Kétszer. Először hüvelyi fertőzés, másodszor sárgatest-elégtelenség következtében. Azóta, a pszichológus utasítására, kedély-javítókat és magnéziumot szed.


A lot of people lacked that gift: knowing when to fuck off.

Retsinát iszom, félretolom a húgom csikkeivel megtöltött hamutartót, míg Manhattan üresen ásít a nyári éjszakában, mint egy kráter a múltamban, ahová jobb ötletem nem lévén, visszatértem. A régi szobámból nyíló balkonon ülök, ujjaim a hideg korláton játszanak, előre dőlök a térdemen, hánynom kell, de sosem hányok. Mikor vált minden ilyen kiismerhetetlenné? Mikor veszítette értelmét a mozdulat, vagy a puszta légvétel? Mi ez a súly, amit minduntalan a gyomromban érzek, amit magammal hurcolok, akár a pszichológusomhoz, akár a műterembe megyek?

Tudom a választ. Bélyegként hordom a karomon, a homlokomon. Anya vagyok, két gyermek édesanyja, akik sosem jöttek világra, sosem ölelik át a nyakam, sosem nyomunk cuppanós medvepuszit egymás arcára. Már láttam őket, éreztem őket, hallottam a szívveréseiket, amire az enyém csendesen megszakadt. Az ujjaimban érzem a mozdulatot, amivel betakargattam volna őket éjszakánként, minden hámsejtem jelzi, ez a tiéd, erre vágytál, de a levegő üres, hideg, akár az üveg érintése a kezemben, akár a hártyavékony papír a merítőben.  

Ritkán engedem meg magamnak, hogy a gondolataim Archie felé kalandozzanak. Anya szerint jobban járok, ha elengedem őt. A válásunkat sürgeti, mert úgy látja, sosem állok talpra, amíg a múlt a bőrömbe kapaszkodik, amíg leránt a padlóra. Ő jól ismer, ő látja, hogy nem vagyok elég erős. Ezúttal nem. Apa persze úgy viselkedik, valahányszor a téma szóba kerül, mintha csak egy idegen lenne, egy szomszéd, aki csak átugrott, kölcsönkérni a grillt. A véleményét jól ismerem. A húgom, talán egyedüliként, tartózkodik ebben a helyzetben, megpróbálja csendesen velem hordozni a hordozhatatlant. Segíteni próbál, pedig pontosan tudom, és talán ő is sejti, hogy nincs segítő kéz, ami felállíthat, ami leporolhat, ami feldíszíthet. Megtörettem, véglegesen, mint egy régről maradt, sarokba hajított játékszer. Nincs kéz, amiben újra élőnek, hasznosnak, egésznek érezném magam.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Magdalen Fulton
Magdalen Fulton EmptyHétf. Júl. 17 2017, 20:40

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Dalen! Magdalen Fulton 1735856013
Első körben elnézésedet kérem, amiért most értünk el idáig, azonban a fő az, hogy most mindennél inkább szándékomban áll elfogadni téged. Razz
Hűűű... azaz... hmm.... Egy kicsit nehéz megszólalni, leírni, amit érzek. Ez már önmagában is egy szívszaggató történet, illetve téma. Szóval most elcsendesültem, elfancsalodtam, és a sírás kerülget... Bármennyire is furcsán hangzik a körülmények fényében, de ez pozitív. Azt jelenti ráléptél a karakter útjára, jól ragadtad meg és varázsoltad képekké az érzéseket, gondolatokat, amik hatásosak. Nem is kicsit - nyilván elég érzelmi töltetet ad a helyzet maga is, hiszen a nők számára a gyerek téma, az anyaszerep világéletükben az egyik legfontosabb marad, viszont sok múlik a kivitelezésen. Nem hosszú, ám annál többet mondóbb.  Bravó. Emelem kalapom (sajnos olyan emotikont nem találtam xD) Magdalen Fulton 690269075
A jellemed olvasása közben arra lettem figyelmes csaknem minden ponton a művészre ismerek, a káosz urára, a megszállottra, a bohókás bájra, ami jellemzi őket, és egy fiatalos, pörgő feleségre, egy pezsgő élettel. Aztán az utolsó pár sorral belémszúrtad a kést. Fájdalmas volt, nem mondom. Azzal kapcsolatban maradt egy leheletnyi űr bennem, hogy miért adtátok be a válókeresetet, hiszen köztetek elsőre úgy tűnt minden rendben. Aztán az előtörténeted megadta rá a tragikus választ, ami a ti felhőtlen, ám olykor nagyon is felhős kapcsolatotokra is rányomta a bélyegét, amivel kapcsolatban a szüleid közönyösek, talán félig örülnek is neki. Jól van ez így? Pont a férjedre volna igazán szükséged, kettőtökre, ahhoz, hogy helyrejöjjön szíved, lelked. Depresszív és súlyos teher. Kívánom, hogy segítségre lelj! És azzá légy, akit elvett tőled a világ a magzatokkal. Azzá a jókedélyű, kissé talán szétszórt nővé, akivel a legnagyobb gondok sem voltak igaziak. Ha így nem, akkor fogadjatok örökbe valakit! Egy anyátlan, apátlan árva életét ugyanúgy adhatod, mindannyian megmentenétek egymást. Smile - társadalmi célú reklámot hallhattak George jótékonysági műsorában. És hogy valóban karakterhű legyek: Eskü, biztosítok neked egy ingyenjegyet és körutat az állatkertben, ha benézel. Very Happy
Utólag kíváncsiságból elolvastam a hirdetésed is, aminek úgy találtam tökéletesen megfeleltél, remélem Archibald szemében is túlszárnyaltad a vártakat, és miért is tartanálak fel tovább? Ideje a játéktéren is bizonyítani! Természetesen a foglalókat követően. Wink


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Magdalen Fulton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Magdalen and Archie. like thousand years
» Mrs. Fulton
» Moor H. && dr. Fulton
» Archibald Fulton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: