New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 108 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 95 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 09:13-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Archibald Fulton
TémanyitásArchibald Fulton
Archibald Fulton EmptyKedd Júl. 11 2017, 11:17

Archibald Andreas Fulton

Iakinek a nyelvét a forró tea megégette. megfújja még a jégcsapot is


Karakter típusa: saját
Teljes név:  dr. Archibald Andreas Fulton
Becenevek: Archie
Születési hely, idő: NY/ 1985.04.23.
Kor: 32
Lakhely: Manhatttan
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: házas
Csoport: egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: végzett általános orvos szakon, majd szakosodtott szülész - nőgyógyásznak
Ha dolgozik// Munkahely:  Manhattanben magán szülész és nőgyógyász
Hobbi: festés
Csak szépen sorban. Komótosan, úgy ahogy a könyvek ülnek a polcon. Higgadtan, mégis tele haraggal. Átgondolva, aztán mindent figyelmen kívül hagyva. Hidegen, ahogy a kávét szeretem, és forrón ahogy a teát. Ölelkezve, öszebújva és messze taszítva. Orvos vagyok. Megfontolt, előrelátó, mindent jól megtervező. Irányítás mániás. Mindennek úgy kell történnie, ahogy azt éN elterveztem. Nem kerülhet porszem a gépezetbe. Felborítana mindent, a feje tetejére állna az egész világ. Elvesznék, és velem vesznél te is. És itt vagy. Porszem a fogaskerekek között. Megrészegítesz, felemésztesz, kicsinálsz. A rabod lettem, láncot vertél rám, éheztetsz, megőrjítesz. Imádsz én pedig gyűlöllek. Mert te vagy minden, ami én nem lehetek. A rendetlenség a rend közepén, kosz a hófehér lapon. Vidámság a szürke hétköznapokban. Rendmániás vagyok, felnőtt, apáskodó férjed. Hűséges, és mégis csalfa. Hozzád értő, és talán mégsem. Követelőző. Ambíciózus és gazdag. Te vagy a kincsem, én pedig a rabod. Hazudtam, pedig nem szoktam.  Megbíztam benned, pedig hiba volt. Az ujjaid köré csavartál, mindent ígértél, én pedig hittem neked. Bálványod voltam, igaz szerelmed Hittem benned, hittem a szerelmedben, és hittem az enyémben. Hibás voltam, de hibáztál te is. Apróságokon zsörtölődöm, hangosan veszekedem, elkényeztetlek. Világjáró vagyok, szinte megfoghatatlan, elérhetetlen. De Te elértél, belém vájtad a karmaid. Megsebeztél, én pedig visszaadtam. Túlélő vagyok, aki esedezne a bocsánatodért, aki elismerné hogy hibázott, de előtte téged vádolna. Precíz vagyok, pontos. Pont neked való.



vízcsepp vagyok, te meg a tenger


Fehérek vagyunk. Te is meg én is. Az én kezem remeg, téged meg a sírás ráz. Nem gondoltuk komolyan a kimondott szavakat, de már késő lenne visszaszívnunk. Mintha én lennék az ördög vasvillával, úgy meredsz rám. A könnyek pedig potyognak a szemedből, akár a gyöngyök az üvegcséből, úgy hullanak alá. Előbb lassan, majd egyre szaporábban.
Ha szokásom lenne, én is sírnék, sőt zokognék, hogy sírni látlak. De a vonásaim megkeményednek, eszembe jut minden bűnöd, és a sajnálkozás helyét a harag sötét érzése veszi át. Felemészt, belülről mardos. Egy gonosz szörny, amely téged akar felfalni.
El kell fordítanom a tekintetemet rólad, nem bírom tovább nézni, ahogy neked fáj, nem bírom tovább hallgattni ahogy zokogsz.
Újra pakolni kezdek. Csak belehajigálom a szépen vasalt ingeket a bőröndbe, rá a nadrágot, a cipőt, közben észre sem veszem, hogy te szipogva ugyan, de elrendezed a ruháimat, miközben fel-felzokogsz. Mintha kést forgatnál a szívemben. Rád szeretnék szólni, hogy hagyd abba, ne gyötörd magad, és ne kínozz engem. Nincsen értelme, hiszen nem segít.  Nem változtathat a történteken. Nem teszi mássá a multunkat, és nem másítja meg a történteket.
Végigsimítok a hajadon.
- Ne sírj kérlek. Nincs értelme.. -
Úgy sutyorgok, mintha te a gyermekem lennél, aki a cukorért balhézik. Belenézek még egyszer a könnytőől áztatott szempárba, és felsóhajtok. Eszembe jutsz. Eszembe jutsz mindig. A régi kacaj, a szerelmes esték, az ágyba reggelik, az ahogy a káosz közepén ülsz, és a ruhákat válogatod. Eszembe jut ahogy nevettél az örömödben, az ahogy közölted velem. Eszembe jut, hogy túl izgatott voltál, hogy mindent előre elterveztél. A nemét, a nevét, a szobáját, a kiságy helyét. De eszembe jut, ahogy sírós hangon hívtál, a vértől ázott nadrágod, és a fájdalom. Az újboli öröm, és azt azt követő óriási fájdalom. Megváltoztál. Szórakozott lettél. Pénzéhes, türlmetlen és kiállhatatlan. Már nem az vagy akibe én beleszerettem. Nem az az életvidám nő vagy, aki egykoron voltál. Hárpia lettél, és elüldöztél. Mindenkit, de főleg engem.
Én a munkába menekültem a fájdalom elől, te meg a pénzköltésbe.
És ide jutottunk. Félelembe, és magányba keveredtünk.
Összeszedem a cuccomat, és a kezedbe nyomom a gyűrűmet.
Itthagylak. Elmegyek. Hátra se nézek.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Archibald Fulton
Archibald Fulton EmptySzer. Júl. 12 2017, 18:10

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Archie Archibald Fulton 4146035580
Hűha, hát nem is tudom, nekem nagyon tetszett a jellemleírásod, bemutattad a karaktert úgy, ahogyan nem sokan szokták. Nekem szimpatikus vagy és imponáló, arról nem is beszélve, hogy mennyire vonzó egy arcot választottál magadnak. Archibald Fulton 4146035580 Hát én is szívesen lennék a beteged vagy a feleséged.. Rolling Eyes Na de térjünk egyről a kettőre, aztán a háromra. Hát ahogyan látszik te is tipikus orvos vagy, meg hát ember.. mindenki szereti a dolgokat a kezében tartani, mindenki szereti ezt. Wink De a pontosság és a precizitás meg hát elvárandó egy orvostól. Archibald Fulton 4146035580
Hűha, elég megható sorokat írtál ide nekünk és nagyon is keserű történetet. Sajnálom, hogy így alakultak a dolgok, hogy ennyire megváltozott a feleséged.. elég megrázó egy gyermek elvesztése, de nem lehet mindent erre fogni, nem lehet minden rossz tettet ezzel magyarázni. Sad Megértem, hogy rosszul esett neki, de téged is megértelek.. mindenkit megértek. Nem lehetett könnyű látni, hogy az egykoron szeretett feleséged hogyan csúszik szét, hogyan öli meg a régi képet, melyet a szívedben hagyott. Talán jól tetted, hogy elhúztál talán nem..
na de menj foglalózni, menj játszani, hisz nincs értelme tovább itt tartani téged. Archibald Fulton 4146035580 Üdv köztünk! Archibald Fulton 3874598021  Archibald Fulton 3874598021  


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Archibald Fulton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Quinn Archibald Goven
» Magdalen Fulton
» Moor H. && dr. Fulton
» Archibald Yim
» Archibald Paulman

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: