New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Archibald Yim
TémanyitásArchibald Yim
Archibald Yim EmptyHétf. Nov. 16 2020, 12:50
Archibald valami koreai Yim

Play by:
Kang Younghyun "Young K"
Születési hely:
Sydney
Kor:
23 és felette
Lakhely:
igazából teljesen rád bízva
Szexuális beállítottság:
majd megdumáljuk
Családi állapot:
legjobb tudásom szerint egyedülálló
Csoport:
törvényenkívülin kívül amit csak szeretnél
Történetünk:

Te vagy az én elképesztő mostohatestvérem. Az én bátyám, aki már-már példakép volt számomra az eddigi évek során, hiszen te pontosan olyan vagy, amilyen én sosem lehettem: nagy erős, és okos, akinek rengeteg barátja van. Velem ellentétben tökéletes szociális életed van, viszont téged sosem zavart az én zárkózottságom. Egészen pici korunktól fogva elkötelezettséget éreztél irántam, ami miatt elmondhatom, hogy nagyon jó testvérek voltunk...
Egészen a szüleink haláláig. A nagyszüleink figyelmetlensége miatt tudtad meg, hogy mi nem vagyok egy vérből valóak, ami engem is megdöbbentett. A hasonlóságunk soha nem vetett fel hasonló kérdéseket a családunkban. Nem különböztettek meg téged, ahogy én sem élveztem a kivételezést. Talán egyetlen egyszer vesztünk össze az eset előtt, de akkor apa mind a kettőnk kezét megfogta, és elmagyarázta nekünk, hogy testvérek vagyunk. Neked kiemelte, hogy vigyáznod kell rám, nekem pedig azt mondta, hogy minden körülmények között hallgatnom kell rád... Mivel a végén úgyis csak egymásra számíthatunk majd.
Ennek ellenére mind a kettőnk számára távoli volt a szüleink elvesztése, és sosem gondoltunk bele abba, hogy a nyugodt és tökéletes családi életünket egy olyan tragikus autóbaleset fogja tönkretenni. Ezáltal felszínre került az igazság, te pedig kiborultál. Egyik napról a másikra tűntél el, én pedig hiába kerestelek bárhol, egyszerűen nem találtalak meg. Később a nagyiék persze elmondták, hogy mi történt és azt is, hogy képtelenek voltak téged megállítani. Nem tudták, hogy hova mentél, így rám került a sor, hogy ezt kideríthessem.
Féltelek. Félek, hogy rossz döntéseket fogsz hozni a jövőben, és nem lesz melletted senki, amiért ellöktél magadtól engem is. Tudom, hogy szomorú és magányos vagy. Hogy minden bizonnyal az én arcomat szeretnéd a legkevésbé látni, de ennek ellenére is, én veled vagyok. Nem az érdekel, hogy miféle vérkötelék köt minket össze, hanem az, hogy mi ennek ellenére testvérekként éltük le az egész életünket.
Én nélküled elveszettnek és jelentéktelennek érzem magam. És minden bizonnyal a kialakult helyzet miatt te is borzalmas dolgokon mész keresztül... És az egyetlen dolog amit szeretnék neked adni az a saját segítségem. Mert kettőnk közül így is neked fordult fel jobban az életed. Viszont nem fogok tudni örökké futni utánad, így örülnék, ha lassan belátnád a tényeket és te is ki tudnád mondani: a végén úgyis csak mi maradunk egymásnak.

// Na hát nagyjából ennyi lenne az, amit én szeretnék megszabni. Egyéb információkat rólam az előtörténetemben mindenképp találsz, ha valami kérdés felmerülne, kérlek bizalommal fordulj hozzám.  <3  PB terén annyi kikötésem mindenképp lenne, hogy az eredeti elképzelésemtől ha a tiéd eltérne, akkor is egy magas, erősebb alkatú, mindenképpen férfias, húszas évei közepe/vége fele járó férfit szeretnék, aki valamennyire hordozza az én arcom jellegzetességeit... ugyanakkor szeretném felhívni a figyelmed erre a csodás hasonlóságra itt esetleg itt
mind álarcot viselünk
Blayze M. Yim
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Archibald Yim AaFISx7
Archibald Yim 1vPqi4u
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
Like that streetlight
In the middle of a lonely night, I just look bright, after the end of a lonely day, and you’re gonna stand there, in the middle of a lonely night, and try to smile brightly
★ családi állapot ★ :
Archibald Yim Nzmh3Yh
If I look at your eyes
I bloom inside you, hands that hold each other, at the end of the cold winter, you who’s waiting for me, everytime I walk with you, my winter is beyond time, now I meet you, who’s like spring one by one, I fill up with you
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Archibald Yim Qtrn06o
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, gyakornok
★ play by ★ :
Han Jisung
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
Archibald Yim NmWhNcH
 
Archibald Yim
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Archibald Fulton
» Archibald Paulman
» Quinn Archibald Goven
» Archibald x Cornelia - This is the beginning of a beautiful friendship

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: