New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Tegnap 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Tegnap 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Tegnap 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Tegnap 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Patrick Byers
TémanyitásPatrick Byers
Patrick Byers EmptyCsüt. Május 07 2020, 19:24
Patrick Byers

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Patrick Edward Byers
Becenevek:
Pat, Paddy/Paddie, Patch, Trick/Tricky/Trickie, Patman, Pacman, Pattyboo (volt ilyen), Patterina, PJ
Születési hely, idő:
New York, 1991. január 2.
Kor:
29 éves
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
nem válogat
Családi állapot:
túlságosan válogat
Csoport:
Média, művészet és sport
Egyetem:
Manhattan School of Music (Musical Theatre) - egy év után kiesett
NYU School of Law (jog) - szintén befejezetlen
Munkabeosztás:
sokan szeretnék tudni, mit is csinál, amikor épp nem a bandával zenél, de ez valószínűleg örök rejtély marad
Munkahely:
a Drunken Rats mellett sokszor megfordul a brooklyni állatmenhelyeken és a lakótársa munkahelyén, de egyikért sem kap pénzt sajnos
Hobbi:
basszusgitáros a Drunken Ratsben, mesehősös pólókat gyűjt, ha valaki Disney duetteket énekel saját magával a zuhany alatt, az biztosan ő
Play by:
Brendon 'Disney Princess' Urie

Jellem
Életfilozófia a túl sokat aggodalmaskodóknak: ne tedd! Az élet túl rövid hozzá. Változtathatsz a helyzeten? Akkor változtass! Nem tudsz? Akkor szívj el egy jointot és engedd el!
Életfilozófia a barátságról: ez nem párkapcsolat, ahol vagy van szikra, vagy nincs; minden csak elhivatottság és döntés kérdése. Chace és én jellemben távolabb sem lehetnénk egymástól, mégis évek óta szívunk közös levegőt egy túlságosan (de sajnos nem eléggé) kicsi garzonban, és még egyikünk sem halt bele.
Tettek, amik közel sodorták a halálhoz:
Életfilozófia a bandáról: család vagyunk, Chace, ismerd be, te gyáva nyúl!
Életfilozófia a divatról: kontaktlencse az esetek 80%-ában; lakkcipő vagy sportcipő; a zokni csak úgy zokni, ha nincs rajtad két egyforma; minél szűkebb a farmer, annál jobb; ing + zakó vagy mesehősös póló + zakó, más verzió nincs; a haj belövésére két-három órát rá kell szánni minimum naponta; parfüm vagy kölni, fűszeres és jó drága; gyűrűk minden mennyiségben.
Életfilozófia a szerelemről: van egy elméletem, találó módon "12 órás elmélet"-nek hívom, vagyis ha tizenkét óránál több időt töltesz valakivel, akkor elindul egyfajta kötődés köztetek, ami a végén elvárásokhoz vezet, aztán koppanáshoz, szakításhoz és Disney dalokhoz, amiket csak azért nem tudsz teljes tüdődből üvölteni, mert tele a szád fagyival, ami az egyetlen örömforrásod maradt fájdalmas és nyomorúságos életedben. Szóval, nope, ezt az időintervallumot soha senkivel nem lépem át.
Életfilozófia a családról: nem mi választjuk. Vannak, akik jól belenyúlnak, nekem és a húgomnak például szerencsénk volt, mert apánk a Demokrata Párt tagja, anyánk pedig menő jogász. Ha nem is szólhatsz bele, hova születsz, de azért megpróbálhattok jól kijönni, nem?
Életfilozófia a zenéről: valamiért az emberek nem igazán figyelnek a basszusra, de ki hibáztatná őket? Ott az énekes, akinek be kell töltenie az aurájával az egész teret, ott a dobos a látványos karcsapásaival, ott az erőteljes elektromos gitár. A basszus valahogy elvész az éterben, a gitárosával együtt. Tudod viszont, milyen lenne, ha kivennénk az összhangból? Minden szétesne. A basszus tartja össze a szólamot, az az egésznek a lelke, megfoghatatlan, képlékeny valami, ami táncra perdíti a közönséget a dob és a gitár ütemére, míg teli torokból üvöltik a vokált. Így áll össze az egész, így születik a varázslat.
Életfilozófiája úgy általánosságban: C'est la vie és link

"Mama said
Fulfill the prophecy
Be something greater
Go make a legacy
Manifest destiny"

Múlt


Egy ideje már nyúztam a húrokat, elmélyülten jártak ujjaim a gitár nyakán, testén; még az sem zavart, hogy a hajam egy része az arcomba omlott és eltakarta a kilátást. Csukott szemmel is éreztem az ütemet, a bőröm alatt feszülő idegek finom rezgését. Ketten voltunk csak Ronnie-val a garázsban, Chace-ék kiugrottak cigiért és piáért, szünetet rendelve el, ami nála amúgy is annyit jelentett: "gyakoroljatok tovább, seggfejek, vagy sosem leszünk híresek". Fogalmam sem volt, hány perce ücsörögtünk néma csendben, mikor Ronnie egyszer csak megszólalt.
- Én ismerem ezt a dalt.
- Ja?
Nem fordítottam rá különösebb figyelmet, épp csak elmosolyodtam az orrom alatt, de nem is kellett buzdítanom, magától folytatta.
- Ja, ja, én tényleg ismerem ezt a dalt. De ez nem a miénk, ugye?
Beharaptam az ajkam, hogy fel ne nevessek azon, mennyire törte a fejét, ám nem akartam elárulni a nagy titkot, így csak ártatlanul vállat vontam. Bár a garázs két ellentétes végében terpeszkedtünk, idáig hallottam, hogyan forognak az agytekervényei. Közel fél perces csend után kisebb csattanással ugrott egyet ültében, megvilágosodása jeleként rávágva az egyik cintányérra.
- Haver! Komolyan?! Hakuna Matata?!
- Csihadj már, Chacey itt sincs.
- De ha itt lenne, megint az én dobverőimet akarná a hátsódba dugni.
Lefogtam a húrokat, elfojtva az utolsó akkordokat, majd elgondolkodva magam elé révedtem.
- Lenne ötletem, mit dughatna a hátsómba... - Ronnie olyan arcot vágott, mint aki mindjárt elhányja magát, és egy "fujj, haver" kíséretében inkább felkelt a dobok mögül és elindult kifelé, hogy ne kelljen tovább hallgatnia. - Miért? A legkevésbé sem bánnám! - kiáltottam utána, de csak hátraintett a középső ujjával. Körbenéztem az üres garázson, a magányosan ácsorgó, szétszórt felszerelésen és a kuplerájon, amit az elmúlt néhány próbán kavartunk, aztán lágyan megpengettem a húrokat.
- Csak annyit jelent, szép az élet itt lent...
A telefonom ismerős rezgésére felkaptam a fejem. Félretettem a gitárt az ölemből és változtattam félig fekvő helyzetemen; kezdetnek levettem a lábam a hangfalról, aztán a sarokba ledobált cuccaink közt kezdtem turkálni a bőrdzsekimet keresve. Közel fél perc kitartó kutatómunkával sikerült rálelnem a mobilomra, ám a kijelzőn szereplő név láttán úgy éreztem, feleslegesen erőlködtem. "Kincsem! Ebéd holnap, 12:30. Nehogy megint elfelejtsd! A húgod is jön. Csók, anya" Egy sóhajjal elkönyveltem az infót, a farzsebembe gyűrtem a mobilt és csatlakoztam Ronnie-hoz a garázs előtt.
- Na, látod már azokat a gyönyörű, viharkék szemeket valahol?
Ronnie csak rám nézett a válla felett, arcán sajnálat és együttérzés.
- Pat, nagyon gyorsan hajléktalanná fogsz válni...


Összenéztünk a húgommal az asztal felett, ahogy anya már a sokadik olyan jogász-viccet sütötte el, amiből egyikünk sem értett egy szót sem. Apa eleinte még vele együtt nevetett, de most már ő is csak csendben csipegette a sültet a tányérjáról. Elbambultam egy pillanatra, mire Timothy az előtte lévő, szószos falatot széttörölte az egész arcán, aztán nyúlt, hogy a ruhámon is végigkenje. Szerencsére még időben elkaptam a kezét.
- Hé, hé, Timo, úriemberek szalvétát használnak.
Nem mintha egy szót is értett volna ebből, csak annyit mondott, "sza!", és ahogy kísérletet tettem az említett ruhaneművel eltüntetni a barbecue-t az arcáról, hátával a mellkasomnak dőlt és tiltakozón megrázta a fejét.
- Nyem!
- Vérbeli Byers vagy, ez a szó már nagyon megy. - duruzsoltam neki, és amíg azzal voltam elfoglalva, hogy sikeresen befejezzem a tisztító és etető hadműveletet, észrevettem, hogy az asztalnál mindenki minket bámul az unokaöcsémmel. Anya és a húgom olyan elérzékenyült pillantással, apám pedig büszkén és várakozással telve, hogy kedvem lett volna kihajítani a kissrácot az ölemből.
- Mi az? Ki halt meg?
Nem győztem kapkodni köztük a fejem.
- Aaa! - vágott közbe Timothy az anyja felé nyújtózva, úgyhogy tisztának nyilvánítva visszaadtam őt a húgomnak. Ekkor már sejtettem, mire megy ki az egész. Felismertem anyám mosolyában a veszélyt.
- Nemsokára harminc éves leszel, a te korodban már nem szégyen...
- Megállapodni? Családot alapítani? - szakítottam félbe a gondolatmenetét, mire húgom áruló mód anyánk mellé állt.
- Lenyugodni.
- Nyugodt vagyok.
Észrevettem, hogy Timothy arcán maradt egy kis szósz, úgyhogy fogtam a szalvétát és odahajoltam hozzá, hogy letöröljem. Játéknak vette és huncutul rám csicsorgott, majd az anyján szétterpeszkedve mindent elkövetett, hogy ne érhessem el. Megmosolyogtam a dolgot, míg anyám meg nem köszörülte a torkát, jelezve, figyelmet kér.
- Befejezhetnéd az egyetemet. Tudnék neked munkát szerezni az ügyészségnél.
- Vagy tanulhatnál politológiát is, lenne helyed a pártban - kotyogott közbe apám.
- Ha találnál egy rendes lányt...
- Vagy srácot.
Anya arcjátéka megfagyott, de látszott, hogy igyekszik megőrizni a hidegvérét.
- Persze. Vagy egy kislányt, aki észhez térítene...
Ledobtam magam elé a szalvétát és elfordultam a húgoméktól, hogy végre szembenézzek a szüleimmel. Apát úgy tűnt, nem igazán érdekli a téma, anya azonban vadul stírölt, mintha eltökélte volna, hogy ezen a szent napon érvényesíteni fogja rajtam az akaratát.
- Azt mondtad, ha átjövök, megbeszéljük, adtok-e kölcsön az alagsori terem bérléséhez, amit a bandának találtam a garázs helyett.
- Persze - érkezett a politikailag korrekt verziója anyám szokott elutasításának -, amint megérted, mi csak jót akarunk azzal, hogy egy kislány talán segíthetne ezen az... "Életviteleden", és egy rendes munka, tisztes, saját lakás...
Hogy ezek után mi hangzott el, őszintén szólva nem igazán emlékszem rá. Felkeltem az asztaltól, megpusziltam a húgomat, megráztam a kisember ujjnyi kezét, odaintettem apának és elegánsan távoztam.


A mobiltelefonom idegesítő pittyegésére ébredtem. A fejem szét akart hasadni, ádámcsutkám fel-le liftezett, ahogy megpróbáltam száraz torkomon nedvesíteni valahogy. Minden porcikám sajgott, a fénytől csak elmosódott foltokat és vibráló körvonalakat láttam. A telefonom ismét csippant, mire felmarkoltam az ágy melletti éjjeliszekrényről és a kijelzőre hunyorogtam. 11 nem fogadott hívás, 4 olvasatlan üzenet. Megnyitottam a legfrissebbet, ami Ronnie-tól jött. "Cső! Ez itt a mobilod. Arra való, hogy kommunikálj az emberiséggel. Baszd meg, Pat, hol a büdös francban vagy már megint?" Ez igazán jó kérdés volt. Éreztem a meztelen bőröm köré tekeredő, puha anyagot, és a mellettem szuszogó melegségből kezdtem sejteni, mi történhetett, épp csak az nem állt össze, hol vagyok, ki vagyok, hogy kerültem ide és milyen nap van. Lejjebb görgetve szemet szúrt egy frissebb üzenet is Ronnie-tól: "Ha ennyire akarod, hogy Chace seggbe rakjon, akkor továbbra se adj életjelet magadról. Jó úton haladsz, kurva ideges. Lehet én is beállok a sorba." Ledobtam a mobilt a párnára, a másik két üzenetet meg sem néztem inkább, csak átnyúztam a tenyeremmel az arcom és próbáltam összerakni gondolkodásra képtelen, mosott és lebegő emlékeimből valami értelmes képet. Ebéd a családi házban, aztán az az olcsó bár Manhattanben, a hapsi, akivel táncoltam... Aztán a parkolóban... Aztán a másik bár a másik sráccal, a mosdóban... És utána összemosódó napok és éjszakák, bárok és olcsó lebujok egymás utánban, mellékhelyiségek, motorháztetők és idegen ágyak. A mellettem fekvő alakra hunyorogtam, de igazából nem bántam, hogy nem tudom elhelyezni az idővonalon. Nem akartam tudni.
- Hé. - rázogattam meg, mire lassan ébredezni kezdett. - Milyen nap van? - Nyöszörgött valamit és megpróbálta eltolni a kezem, de addig piszkáltam, míg magához nem tért annyira, hogy elgondolkodjon.
- Nemtom. Kedd? Szerda?
Csodás. A családi ebéd négy napja volt. Összeszedtem a maradék lelki erőm és a telefonom felmarkolva kimásztam az ágyból. A srácot nem igazán foglalkoztatta, hogy a ruháimat keresgélem. Mire felöltöztem és sikerült a fürdőben rendbe tennem magam, már újra aludt. Kiosontam a lakásból és kibotorkáltam az utcára, ahol megcsörgettem Ronnie-t. Első csengésre felvette, köszönés nélkül szólt bele.
- Egyszer komolyan kinyírlak, Byers.
- Figyelj, segítened kéne...


"I don't know how I got this way
I know it's not alright
So I'm breaking the habit
I'm breaking the habit tonight"

mind álarcot viselünk
Patrick Byers
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Patrick Byers Original
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Patrick Byers Tumblr_inline_prboulHWZS1vjg4rh_250
over and over, over and over
★ családi állapot ★ :
Patrick Byers -Three-Days-Grace-three-days-grace-30658096-300-169
I know what's best for me
But I want you instead
I'll keep on wasting all my time
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Patrick Byers Tumblr_p80ho9CV6I1rrpslpo1_1280
★ foglalkozás ★ :
feltörekvő basszusgitáros & munkanélküli nihilista
★ play by ★ :
Brendon Urie
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
Patrick Byers Tumblr_nr50l360D81t07wxao1_540
TémanyitásRe: Patrick Byers
Patrick Byers EmptyPént. Május 08 2020, 13:29
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Patrick!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Meg kell mondanom, teljesen elbűvölt és magába szippantott a lapod, nagyon élveztem olvasni. Tetszett, ahogy a Disney hercegből, a laza, jó fej, "Hakuna Matata" életfilozófiát valló zenésztől a gondos nagybácsin át (akit cseppet sem vonzanak a kötöttségek), eljutottunk a sötétebb oldaladig, a srácig, aki több napnyi dorbézolással igyekszik elűzni, lerázni magáról azt a nyomást, felelősséget, amit a család, vagy épp az élet igyekezne ráaggatni. És aztán arra ébred, azt sem tudja, hol van, mit csinált, a barátai pedig érte aggódnak.
Tudod, anyukádnak egy picikét talán igaza van, amikor több komolyságot várna tőled, viszont szerintem 29 évesen még igenis fiatal vagy (én már csak tudom  Smile ), legalábbis elég fiatal ahhoz, éld az életed, ahogy szeretnéd, és magadtól is eldönthesd, készen állsz-e nagyobb felelősséget vállalni. Hisz egy saját család (férfi vagy "egy rendes kislány" mellett, oly' mindegy), vagy egy felelősségteljesebb állás mindenképpen nagyobb elkötelezettséget jelent, amit nem lehet csak úgy ráerőltetni valakire, viszont az talán nem lenne rossz, ha nem hoznád a frászt a szeretteidre több napi eltűnésekkel.  Patrick Byers 618794435
Na de nem papolok tovább, a lényeg, hogy nagyon bejött a lapod. Már a hobbihoz írt Disney duettekkel megfogtál, a linkjeid és idézeteid szépen színesítették az írásod, és az életfilozófiáid is tetszettek, főleg a barátságra vonatkozó; egyszer még, lehet, téged foglak idézni is... Patrick Byers 2624752903  Patrick Byers 3673325056
De most már nem tartanálak fel tovább. Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Patrick Byers Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Patrick Byers 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Patrick Byers 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Patrick Byers 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Patrick Byers 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Patrick Byers
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Patrick & Eli
» Patrick Morris, my godson
» Ewan Patrick Brooks
» Chace & Patrick & Ronnie
» Patrick Baby & Nishi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: