New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 81 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 19:00-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 18:46-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 18:38-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 18:27-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 18:08-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 18:08-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 17:54-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 17:45-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 17:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

A szeretetet és a gyűlöletet csak egy hajszál választja el.
TémanyitásA szeretetet és a gyűlöletet csak egy hajszál választja el.
A szeretetet és a gyűlöletet csak egy hajszál választja el. EmptyVas. 12 Ápr. - 9:05
Moira...

Play by:
Gabriella Wilde A szeretetet és a gyűlöletet csak egy hajszál választja el. 1404455205  talán még Alexandra Daddario
Születési hely:
Amit csak akarsz
Kor:
25 körül
Lakhely:
Passz, hogy hova költöztél azzal a kocka paliddal
Szexuális beállítottság:
Tudtommal hetero, de értek már meglepetések...
Családi állapot:
Az én bizsu gyűrűm nem volt elég. Talán már gyémántot hordasz...
Csoport:
Törvényszegők biztos nem! Hiszen az én életvitelemet is nehéz volt elviselned. Egészségügyet se tartom valószínűnek. Ahhoz te túl kényes vagy. Igazából a bűnüldözést is kizárnám. Az NCIS-től is rosszul vagy. Dolgozol egyáltalán valamit, vagy eltart az a népművészeti agyagedény?!
Történetünk:

Mit is mondhatnék? Talán még emlékszel, hiszen csak egy év telt el, talán már teljesen elfelejtettél amint meglobogtatta előtted a pénzét az a majom. Veled ellentétben én nehezen felejtek. Már nem is igazán tudom eldönteni, hogy milyen érzések kavarognak bennem irántad. A harag az tuti! Úgy itt hagytál, mint eb a szarát. Annyit se mondtál, hogy basszam meg magam. Mégis hogy várnád el ezek után, hogy örömmel gondoljak rád? Baromság! Mintha gyűlölnélek is. De akkor mégis miért nem tudok másra gondolni? Miért látlak magam előtt még csukott szemmel is? Miért képzelem minden romkocsmás, a vécében megejtett gyors numerám arcába a tiédet?! Annyi kérdésem lenne, de nem kapok választ és úgy érzem, lassan belebolondulok. Tényleg igaz a mondás, miszerint a gyűlöletet és a szeretetet csupán egy hajszál választja el egymástól. Egy éve te leléptél valami palimadárral. Nem tudom hova mentetek. Lehet, hogy még az államokat is elhagytátok, hogy ne érhessen utol a haragom. De most megjelensz újra. Csak átutazóban vagytok? Netán a munkája kötelezte őt ide? Ne adj Isten, itt akartok letelepedni?! A tököm se tudja már, hogy mit érzek irántad. (Hazudtam! Az az egyetlen szervem ami még biztosra tudja...) A számodat már rég kitöröltem, mindenhol megszakítottam veled a kapcsolatot, a törött képernyőjű iPhone-om képernyőjéről mégis te nézel vissza rám még mindig. Azokkal a rohadtul gyönyörű szemeiddel. Hogy is van ez?

Az Et-met érdemes elolvasni, ott talán egy kicsit jobban átjön Chace természete. Az hogy mennyire haragtartó, makacs és bosszúálló. Ha kedvet kaptál élete első, de talán nem az egyetlen szerelmének megalkotásához, akkor mindenképp el kell mondanom, hogy nem egy romantikus, újra egymásra találós szerelmi szálat szeretnék. Még nem tudom, hogy képes lenne-e újra bedőlni Moiranak. Az is lehet, hogy Moira már nem is akar tőle semmit, egyszerűen csak meg akarja magyarázni a történteket, hogy mit miért tett, és nem akarja, hogy haraggal gondoljanak egymásra. Ugyanakkor az is lehet, hogy rájött, a pénz nem minden, nem lehet valakit a pénzéért megszeretni, és bár Chacenak nincs belőle sok, mellette mégis boldogabb volt. Számtalan opció létezik még, és ha kedvet kapsz a leányzóhoz, ötletelhetünk tovább. A lehetőségek tárháza majdnem végtelen! Kíváncsi vagyok mit lehet ebből kihozni, úgyhogy várlak!  A szeretetet és a gyűlöletet csak egy hajszál választja el. 2588409867
mind álarcot viselünk
Chace Bryan
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
A szeretetet és a gyűlöletet csak egy hajszál választja el. Tumblr_n65dhnwT181toerilo6_250
A szeretetet és a gyűlöletet csak egy hajszál választja el. Wh6Aek0
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
I HATEeverything about you!
★ családi állapot ★ :
A szeretetet és a gyűlöletet csak egy hajszál választja el. 175d66426acb4519ac60b0d1fc60552606b63ccd
Can YOU save my bastard soul?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
A szeretetet és a gyűlöletet csak egy hajszál választja el. BoilingUntidyGelding-size_restricted
★ idézet ★ :
I hate everything about you! Why do I love you?
★ foglalkozás ★ :
Reincarnation of Kurt Cobain
★ play by ★ :
Adam Gontier
★ szükségem van rád ★ :
The Drunken Rats (Ronnie)
★ hozzászólások száma ★ :
148
★ :
A szeretetet és a gyűlöletet csak egy hajszál választja el. RadI7tr
 
A szeretetet és a gyűlöletet csak egy hajszál választja el.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Apa csak egy van
» Abby és Karin - "Csak barátkozik"
» Kettős ügynök, csak kicsit másképp
» Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg...
» Clyde & Oliver - Csak azt akartam mondani, hogy...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: