New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 80 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 71 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Ma 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Ma 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Ma 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Ma 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Ma 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Kettős ügynök, csak kicsit másképp
TémanyitásKettős ügynök, csak kicsit másképp
Kettős ügynök, csak kicsit másképp EmptyHétf. 19 Feb. - 13:25

Evan? Beregisztrált!


Teljes név: Evan..
Play by: Iain De Caestecker
Születési hely:Brooklyn
Kor: 29-30
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: zavaros, akárcsak te
Csoport: egészségügy?
Drága Evan!
Olyan kis kapós vagy, hogy ketten is várunk rád, így először drága mostohahúgod, Raelyn szemszögéből mutatnálak be:
A mostohabátyám vagy. Apám háromszor nősült, utoljára édesanyádat, Esthert vette feleségül, aki végül anyám helyett anyám lett. Okos nő, sokáig ügyvédként dolgozott, aztán ő indította el apát a politikai pályáján. Bár leginkább csak az ünnepeket töltötted nálunk, mégis mondhatjuk, hogy többé-kevésbé együtt nőttünk fel. Láttalak jó és rossz passzban is, figyelemmel kísérhettem, amint esetlen kamaszból férfivá válsz, ahogy te is ott voltál mellettem miközben tönkrement a házasságom – amit egyébként sosem néztél jó szemmel, mégsem mondtál semmit. Most azonban támogatsz a válásnál, számíthatok rád, ami nekem sokat jelent, hisz lehet, hogy a vér nem köt bennünket egymáshoz, mégis te vagy az egyetlen testvérem.

És ahogyan én ismerlek...

Egy szakítás kellős közepén tartottál, amikor először találkoztunk. Szó szerint. Aktuális barátnődet hoztad be hozzám azzal vádolva a lányt, hogy valami nincsen rendben az agyával, meg az idegeivel sem, amiért más pasik után nézelődik, én meg hiába hangoztattam, hogy ez nem rám tartozik, ti ennek ellenére egy órán keresztül veszekedtetek az irodám falai között, melyet az első sorból nézhettem végig. Másfél órával később egy távolságtartási végzés ígéretével lettél gazdagabb a lány jóvoltából, meg egy vissza nem váltható jeggyel melegebb éghajlatra, én pedig ott maradtam veled meg az értelmetlen kifejezéseddel az arcodon. Te voltál a legkönnyebben kezelhető nem-páciensem, aki kérés nélkül avatott be életének olyan részleteibe is, amire normális körülmények között nem lettem volna kíváncsi. Többek között azt is megosztottad, hogy belefáradtál már a csapongó életedbe és szeretnél lenyugodni, én meg olyan katasztrofális roncsnak tűnök, akinek kijár a segítség. Azt hiszem sosem arról voltál híres, hogy ne lettél volna őszinte az emberekkel, legyen az bármennyire is sértő a másikra nézve. Abban viszont teljesen igazad volt, hogy szükségem volt egy szárnysegédre, így kaptál az alkalmon, hogy bizonyos megengedett keretek között az asszisztensemmé válj. Immáron egy éve boldogítjuk és kergetjük őrületbe egymást. Te az aktuális partnereid szokásait felvéve érzel szükséget, hogy rajtam vagy a környezetemen alkalmazzad mindezt, míg én állandó ellenkezésemmel kergetlek ki a világból. Mindezek ellenére kedvellek, bár akkor nem igazán, amikor a fejemhez vágod, hogy nélküled normálisan levegőt se tudnék venni, de ezektől eltekintve végtelenül megbízható és lojális vagy, ha rólam van szó. Olykor a páciensemmé válsz, máskor fordítva történik mindez, hiszen te szereted a határaimat feszegetni, és olyan dolgokra késztetni, amiket magamtól nem tennék meg. Találhatnék nálad jobb segítséget? Biztosan, de nem akarok, mert valahogy hozzászoktam és talán megkedveltem a különleges személyiségedet, ami nélkül az életem már valóban nem lenne ugyanaz.

/Lényegében ennyi lenne. A pofihoz ragaszkodnánk, a vezetéknév pedig szabadon választható Smile Kettős ügynök, csak kicsit másképp 2624752903 Ha megérkeztél, akkor dobj meg egyikünket/mindkettőnket egy üzenettel, és mindent átbeszélünk. Kettős ügynök, csak kicsit másképp 4146035580 Nagyon váruuunk!  Kettős ügynök, csak kicsit másképp 3874598021 /






mind álarcot viselünk
Madelaine Lester-Riggs
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kettős ügynök, csak kicsit másképp 935a042cf4e74c87af9651e1f5dd8a7754a297eb
Kettős ügynök, csak kicsit másképp Fce8884116c5e9a87fc902d35eb422077498c0f5
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
If chaos is a work of art
then my heart is a masterpiece
★ családi állapot ★ :
Kettős ügynök, csak kicsit másképp 6c31ba6d7c2e4781f116a390d655c2b37c0e4f45
I never minded being on my own
Then something broke in me
and I wanted to go home
To be where you are ♡
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kettős ügynök, csak kicsit másképp 1fd0a01867cef9ebef2d5b13cdb1f62cd6aaed3d
★ idézet ★ :
• Hello, I am Madelaine, your personal healthcare companion. On a scale of one to ten, how would you rate your pain? •
★ foglalkozás ★ :
pszichológus
★ play by ★ :
✿ margot elise robbie ✿
★ hozzászólások száma ★ :
382
 
Kettős ügynök, csak kicsit másképp
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Beépített ügynök
» Timothy & Flor - Önbizalomfejlesztő kicsit másképpen
» Apa csak egy van
» Abby és Karin - "Csak barátkozik"
» Julian & Roman || Ez is csak velünk történhet meg...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: