New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 6:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 4:03 am-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 4:02 am-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 4:01 am-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 3:54 am-kor
Noel H. Bae
tollából
Ma 2:17 am-kor
Alynne Russel
tollából
Tegnap 9:42 pm-kor
Carmela Grimes
tollából
Tegnap 8:30 pm-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 8:29 pm-kor
Theodore Chambers
tollából
Tegnap 8:23 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

i'll give you the sun
Témanyitási'll give you the sun
i'll give you the sun EmptyCsüt. Ápr. 09, 2020 12:26 pm
Columbus Walter Lancester
FOGLALT
Play by:
Otto Lotz a képen (de Matthew Bell is tökre hasonlít Margaretre)
Születési hely:
USA, New York
Kor:
23
Lakhely:
közös manhattan-i lakás Dee-vel (tudom, visszautasíthatatlan ajánlat)
Szexuális beállítottság:
hetero?
Családi állapot:
ha minden igaz szingli
Csoport:
üzlet/diák/művészet
Történetünk:


Columbus:
Az apja (és haverjai) által alapított Lancester & Co. brókercég apjára eső tulajdonrészének, és minden további vagyonának örököse.
Cole:
Kissé kimért, agyafúrt, megfejthetetlen fiú, bántó őszinteséggel, és becsmérlő tekintettel (erről mondjuk nem tehet, ilyen az arca).
Co:
Valójában egészen beszédes tud lenni, ha akar (kiváltképp politikai témákban), csak megválogatja kivel; barátai körében egyébként egészen kedvelt, néha szórakoztató figura, bár kissé magának való, hiú, nem a csapat lelke, de mindig ad a cigarettájából és észreveszi, ha fodrásznál jártál. Jó vele teniszezni és pókerezni.
Coco:
DeeDee ikertestvére, lelkitársa, jobb keze, bal tüdeje, kis vérköre, gravitációja, kedvenc kávégépe; létezésének összes feltétele.
A kettejük szeretete már-már ijesztő (nem incest), egymáshoz való ragaszkodásuk határtalan, telepátiájuk kialakulóban, közös nyelv kitalálására tett kísérleteik száma három ("kokodí" nyelven háromszáznegyvenhat szó van bejegyezve /egy hatodikos füzetbe/, de ebből már csak nagyjából százra emlékeznek, nyelvtana ugyanaz, mint az angolnak).
Együtt laknak. És valószínűleg örökre együtt fognak lakni, mert hosszútávon csak egymást képesek elviselni.
Vagy... legalábbis Dee így gondolja.
De DeeDee mindig a ragaszkodóbb volt, mindig a gyerekesebb, mindig az álomvilágban élő; mi lesz, ha Coco úgy dönt, egyedül akar élni és ott hagyja őt, vagy ami még rosszabb: talál valakit helyette?

***

PLOT:
Co, a gimit követő években célirányosan az apja és a rá váró vállalat irányába fordult; régi gyerekkori barátaitól, de leginkább gyerekkori önmagától lassan távolodik, húgával ellentétben felfogta, hogy nem lesznek örökké gazdag-szülők-gyerekei, és fel kell nőniük ehhez a világhoz, meg kell tanulniuk mozogni benne.
// És itt számtalan lehetőség kínálkozik, megközelítőleg ezer darab plottal, lényeg: Dee és Co egy csapat másik gazdag-kölökkel tengették gyermekkori éveiket, leginkább a NO/MAD tagjaival. Co kifejezetten megveti ezt a mozgalmat (Dee meg bőszen bólogat), anélkül hogy tudnák, gyerekkori barátaik állnak a hátterében.
(És itt kb millió variáció és ötlet van amúgy, hogy mi lenne, ha megtudnák, Co nyilván ellene van, de közben milyen előnye származhatna belőle, ha nem köpné be őket, vagy épp ellenkezőleg, milyen hátránya lehetne belőle, ha beköpné őket stbstbstb,  de ha jössz, mindent elmagyarázok, és nagyon szívesen ötletelnénk veled együtt<3)

***

ET-ben végig szerepel

***

//PB: örülnék Otto Lotz-nak (vagy Matthewnak), mert színeikben (szemhajbőr) passzolnak Daisyhez, és hát ugye ikrek, meg az sem hátrány, hogy kicsit sznob, arrogáns feje van, DE ha van ötleted, aki szerinted passzolna és vele szeretnéd hozni, akkor csupa fül vagyok!!
SZEMÉLYISÉG: Nem akartam túl sokat megkötni vele kapcsolatban, és amit leírtam, az sincsen kőbe vésve. Én ilyennek képzeltem el, kicsit ridegebb, de nyugodtabb figurának, olyannak, aki vagy olyan, mintha nagyon álmos lenne, vagy olyan, mintha nem kedvelne. De ennél lehet másabb, ilyenebb, olyanabb, bármilyenebb, szabadon lehet gyurmázni vele. Például tökre el tudom képzelni azt is, hogy őt mondjuk érdekli a képzőművészet, és akár a műkereskedelemben érdekelt, de felőlem lehet valami sport is a hobbija, lovagolhat, golfozhat, bármi.
KAPCSOLAT: Egy nagyon bennfentes és közeli ikerkapcsolatot szeretnék a kettejük között, és mielőtt félreértés lenne, szó sincsen testvérek közötti szerelemről, szexualitásról, bármi ilyesmiről. Sőt, kicsit úgy képzelem, hogy az ő kapcsolatuk sokkal közelebbi annál, mintsem ilyesmi szóba jöhetne; mintha nemistudom, spirituálisan, lelkileg lennének összekötve, egy lenne az agyuk, egy ember lennének, egymás kiegészítései; vagy legalábbis ebben a kapcsolatban nőttek fel. És játéktéren leginkább ennek a kapcsolatnak a megingását képzeltem el, amihez rengeteg konfliktust és történést kitalálhatunk: Co egyre felnőttebb, már kicsit távolodik Dee-től (akár önkéntelenül is), Co már nem köt mindent IS a húga orrára, Dee is egyre több olyan dologba keveredik, amiről nem szól a bátyjának, Co-nál szóba jöhet szerelem vagy érdekházasság, amitől Dee a falat kaparná, stb, igazából sok lehetőség van, de az a jó, ha együtt találjuk ki.
NÉV: Szeretném, ha maradna, de ha irtózol a hosszú, furcsa, régimódi nevektől, akkor lehet Col-ként is regisztrálni, vagy ahogy neked tetszik.
MINDEN-MÁS-MINTHA-NEM-LENNE-ÍGY-IS-KICSESZETT-HOSSZÚ: Tudom, hogy soknak tűnik, meg hogy kicsit sok is, de nagyon izgi plotok várnak rá, és két pm alatt elmagyarázok MINDENT, amit nem értesz. Gyereeee <33


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
i'll give you the sun
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» just give me a reason - Ben & Lyn

» Just give me a reason
» When does intelligence give way to madness?
» roe & cole | just give me a reason
» ✘ give me your hand, save me

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: