New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 69 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 57 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35-kor
Heather Burton
tollából
Ma 12:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:27-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 12:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 11:49-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 11:48-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 11:39-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

✘ give me your hand, save me
TémanyitásRe: ✘ give me your hand, save me
✘ give me your hand, save me EmptySzomb. Júl. 15 2023, 23:47


Ronnie & Ah In


Ha kiselőadást kellett volna tartanom a koreaiak vallásosságáról, akkor minden bizonnyal sokat kellett volna beszélnem arról, hogy a mi tudatunk nem spiritualitásban rejlik. Emiatt van az, hogy egy Amerikában és egy Dél-Koreában nevelkedett keresztény személy teljesen más nézeteket vall. Mi elsősorban mindenképpen koreaiak vagyunk, csak ezután keresztények, azaz a nemzeti identitásunk erősebb a belénk nevelt spiritualizmusnál. Emiatt elég gyakori volt az ateizmus otthon, és én se lettem kiskoromban megkeresztelve. Nyilván ezt egy olyan területen nem nagyon hangoztatom, ahol elég sok vallásos ember lehet – gondolok itt arra, hogy bőven fordulnak elő latin amerikaiak is – és azért nem akartam, hogy valaki belém kössön azért, mert pogány vagyok. Szerintem ez még nem egyenlő azzal, mint amikor valaki halálos bűnöket követ el, de nyilvánvalóan nem akarok random keresztényeket triggerelni.
Ezektől eltekintve, nekem is volt értékrendem, nem kellett kereszténynek lennem ahhoz és kívülről fújni a Tízparancsolatot, hogy legyenek erkölcsi normáim. Emiatt is, szinte egyértelmű volt, hogy akkor sem hagyok ott egy szerencsétlen gyereket, egyedül, ha az a legnagyobb ellenségem családtagja. Tisztában vagyok vele, hogy milyen egyedül felnőni és olyan problémákat a nyakamba kapni, amiket nem tudok kezelni. Emiatt a síró kisfiú kiléte egyáltalán nem érdekelt, szimplán csak azon voltam, hogy megnyugtassam. Fellélegeztem, amikor végre sikerült rábírnom a rajzolásra, mert ez azt jelentette, hogy még nem veszítettem el teljesen a szívem. Ezekben a pillanatokban úgy éreztem, hogy könnyű embernek maradnom, ami jó volt. Párszor finoman végigsimítottam a kisgyerek rövidre nyírt haján és elmosolyodtam, miközben figyeltem, ahogy rajzolgat. Emlékszem hányszor kértem kistestvért karácsonyra, miután Dae Il elköltözött. Ha nem lenne traumája a gyerekvállalással kapcsolatban, akkor minden bizonnyal szekálnám azzal, hogy csináljon végre nekem egy gyereket, de így nem volt szívem felhozni a témát.
- Talán a rajzolás egy tiltott dolog, amit Gage nem csinálhat? – ezúttal a kezemet automatikusan raktam a kisfiú vállára, mintha legalábbis a saját nővérétől akartam volna védelmezni – Láthatóan szereti a dolgot. Ha nem engeded neki, hogy rajzoljon, akkor majd néha találkozom vele és velem fogja csinálni a dolgot.
Én is tisztában vagyok vele, hogy mennyire irreális dolgot mondtam az előbb, de ettől függetlenül jó volt szívni egy kicsit Ronnie vérét. Nagyon fontos, hogy a gyerekek rajzolni tanuljanak, mert ezzel fontos készségeket tudnak fejleszteni és a kreativitást is növeli. Gage különleges kisfiúnak tűnt, ezért nála kifejezetten fontos lenne az, hogy sokat rajzoljon. Talán azért éltem túl a gyerekkoromat, mert amikor leültem rajzolni, akkor ki tudtam zárni az egész világot.
- Biztos? – nyilván nehéz lehetett a kistesójának nemet mondani, de ettől függetlenül lehetőséget kellett adnom neki arra, hogy megtegye ezt. Ha Gage mindenképpen ragaszkodna, hogy velük menjek, akkor nyilvánvalóan megtenném, mivel nem célom elszomorítani egy kisfiút. Egyetlen pillantást vetettem a gyerekre és azon kaptam magam, hogy a tenyerem megint a feje búbján van és finoman végig simítok rajta annak ellenére is, hogy a nővére határozottan nem engedte meg nekem ezt. Mivel úgy érzékeltem korábban, hogy neki nincs ellenére, bátorkodtam nem visszafogni magam. Furcsa, hogy mennyire utálom mások érintését, mégis a gyerekek és az állatok folyamatosan azt hozták ki belőlem, hogy állandóan hozzájuk akartam érni. Ilyen volt Gage kis tüsi haja is a tenyerem alatt. Kellemesnek találtam ahogy a bőrömet csiklandozza.
- Honnan tudod, talán az összes fagyit megkóstoltad a városban? – én is éreztem, ahogy szélesen elmosolyodom, miközben lejjebb hajolok, hogy megtalálhassam a gyerekkel a szemkontaktust – Ha nem voltál mindegyikben, akkor el kell jönnöd velem az összesbe és majd megbeszéljük utána, hogy melyik a legjobb.
Én se értettem, hogy miért teszek olyan ígéreteket, amiket nem tudtam betartani, de úgy hittem, hogy nem vagyok egy könnyen megjegyezhető személy, amiért túl szürke a személyiségem. A bátyám szerint a külsőm olyan dolog volt, ami miatt az emberek felfigyeltek rám. Ugyanakkor nekem az volt a tapasztalatom otthon, hogy semmivel sem nézek ki jobban, vagy feltűnőbben, mint sok kortársam. Talán a tetoválások miatt egy kicsit más volt a helyzet otthon, de itt cseppet sem tűnök ki. Nem én vagyok az egyetlen ázsiai férfi, aki nem másfél méteres, meg nem hiszem, hogy egy hét éves forma gyerek ez alapján jegyezne meg bárkit. Talán amiatt volt csak valami, ami miatt emlékezhetett rám, hogy megsérült az arcom… A kezemről pedig nem szívesen beszéltem volna.
- Szóval megjegyezted – határozottan tartottam a tenyeremet a vállán, ahogy lepillantottam rá, hirtelen közelebb voltam hozzá, mint korábban bármikor. Leszámítva azt, amikor a metrón majdnem elesett – Hogy laktózérzékeny vagyok.
Mondjuk a kis műsor, amit csaptam, az eléggé az emlékezetébe véshetett, ugyanakkor szerintem senki sem akar feltétlenül rosszul lenni a laktóztól. Tanulásra sokszor egy kávézó amúgy is alkalmatlan, legalábbis én teljes mértékben ezt gondoltam. Délután mindig megjönnek az emberek és én zajban nehezen tudtam koncentrálni, férfitársaimat megszégyenítő módon nem értek a multi taskinghoz.
- Egy olyan lánynak, mint te? – talán túl lekezelő volt a hangom, pedig pont arra akartam utalni magamnak, hogy az ő arcával és testi adottságaival férfiak közé sem feltétlenül kellene mennie – Velem bejöhetsz, de egyedül nem engednélek be. Úgy tudom, hogy Európában egyes bulizóhelyeken eléggé szabadon értelmezik a nyilvános wc-k fogalmát.
Talán egy hongkongi youtuber srácnál láttam, ahogy elmesélte Franciaországban az élményeit. Mondjuk magam elé képzelni azt, ahogy a fiúk pisilnek egymás mellett a piszoárokban, a lányok pedig egymást fogdossák és sorban állnak a vécékhez, közben pedig a srácokkal dumálnak. Azt már nem mondom, hogy ha hasonlót látnék, akkor nem az lenne az első, hogy kifordulok a mosdóból, de ez a történet nem rólam szólt.
- Sokan nem nézik ki belőlem – vontam meg a vállam – Szeretem őket nagyon. Gage cuki. Ha különleges, akkor még értékesebb.
Nem csináltam nagy ügyet a dologból, mivel tisztában vagyok azzal, hogy milyen másnak lenni. Attól függetlenül szeretetet adni egy olyan gyereknek, aki más, mint a többi és egy átlagosnak is, teljesen ugyanolyan. Az, hogy szimpatikusnak talált a kisfiú egy kis mosolyt csalt az arcomra, de nem vittem túlzásba.
- Nem baj, ha zaklatsz a közös munkával – vontam meg a vállam – Ha Gage különleges, akkor kell neki a figyelem, ugye? Így nem tudnám visszautasítani. Különben is, kivel rajzolna, ha már te nem engeded neki a dolgot?
Pont olyan lekezelő stílusban hánytorgattam fel neki ezt, mintha tényleg igaz lenne az, hogy a kisfiú el van tiltva a rajzolástól. Vicces volt így kezelni a lányt, bár valószínűleg ő kicsit sem tartja ezt szórakoztatónak. Én annál inkább.
- Meghívlak titeket, hogy elnyerjem az öcséd bizalmát, ha már szimpi vagyok neki – egy kis félmosoly volt az arcomon, majd amikor kirontott a kisfiú, finoman nyúltam a háta mögé a levegőbe, hogy a nővére felé tudjam terelni – Gage, szerinted melyik fagyi a legfinomabb?

1 062 || ruha


It might be pretty, it might be beautiful
It might be grand, this might be right, this might be justice, but I sing to death the song of lies, dance along to death the dance of the devils, the center of the grand feast, under the big guillotine, to whom does the rolling head belong
mind álarcot viselünk
Jeong Ah In
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
✘ give me your hand, save me IeiGynr
✘ give me your hand, save me JJrXaWb
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I can wait for you at the bottom
I can stay away if you want me to, I'm not afraid of the war you've come to wage against my sins, I'm not okay, but I can try my best to just pretend, I know the pain that you hide behind the smile on your face, and not a day goes by where I don't think I feel the same
★ családi állapot ★ :
✘ give me your hand, save me G5dkzv4
Standing next to you, afterglow
leave ya body golden like the sun and the moon, You know that all night long we rock to this, screaming, I testify this lovin', all night long we flock to this, screaming, I testify that we'll survive the test of time, they can't deny our love, they can't divide us, we'll survive the test of time, I swear that I'll be right here
★ lakhely ★ :
Manhattan Greenwich Village (West Village)
★ :
✘ give me your hand, save me 42QtvL1
★ foglalkozás ★ :
egyetemi hallgató - c&m
★ play by ★ :
Jeon Jeong Guk
★ szükségem van rád ★ :
✘ give me your hand, save me EfSCu05
Brother let’s cry, cry and get it over with
I don’t know much about sadness, but I’m gonna cry anyway, because I feel like dying, when my brother is sad, when my brother is sick, it hurts more than when I’m sick
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
✘ give me your hand, save me ZmPt1C1
TémanyitásRe: ✘ give me your hand, save me
✘ give me your hand, save me EmptyPént. Feb. 18 2022, 23:52

Ah In&&Saffron
'The only real things in life are the unexpected things. Everything else is just an illusion.'
Jellemzően nem vagyok az a típus, aki mindig a legrosszabbra gondol, de persze teljesen naivnak sem mondanám magamat. Nagyon is tisztában vagyok azzal, hogy milyen világban élünk és hogy mire képesek a saját embertársaink egymással. Így amikor Gage nem volt a megbeszélt - egyébként pedig szokásos - helyen, a szívem hevesebben kezdett dobogni, a mellkasomat szorító érzés pedig egyértelműen a pánik miatt volt. Egyelőre fogalmam sem volt, hogy pontosan hol kellene keresnem őt és hogy hová keveredhetett el. Egyáltalán azt sem tudtam eldönteni, hogy elkeveredett, vagy szóba állt valakivel, ami még inkább kikészített. Nem akartam arra gondolni, hogy mi van, ha valaki bántotta az öcsémet, vagy ha saját akaratán kívül egyszerűen baja esett és most nincs aki segítsen neki...
El kellene fogadnom, hogy nem lehetek majd ott az öcsémnek élete minden egyes percében és hogy valójában értelmes fiúról van szó, aki nehezebben bár, mint a környezetében sokan mások, de képes tanulni és megérteni azokat a dolgokat, amelyeket idővel minden felnőttnek meg kell tanulnia. Én mégsem tudtam arra gondolni, hogy mekkora szerencse a mai nap és az egész szituáció, csak mert ez majd segít Gage-nek felnőni. Nem. Sokkal inkább szerettem volna, ha erre jóval később kerül sor.
Leírni sem tudnám az érzést, amit érzek Ah In telefonhívása után. A megkönnyebbülés nem elég, hogy leírja, a hisztéria pedig erős túlzás lenne, mivel jó híreket kaptam a fiútól. Mégis az utóbbit véltem felcsengeni a hangomban, amikor a megadott helyre futottam - ha akartam volna sem tudtam volna nyugodtabban közlekedni a két épület között. Kifulladva értem az aulába, és bár a heves légzésemet igyekeztem csillapítani, illetve pár másodperc alatt megnyugtatni magamat a látvánnyal - azzal, hogy Ah In és Gage tényleg együtt vannak -, a szívem továbbra is hevesen kalapált a mellkasomban.
- Rajzoltatok? – A pillantásom ugyan kérdőn fordul előbb az öcsémre, végül mégis visszatérek Ah Inra. Sosem volt rá okom, hogy azon gondolkozzam, vajon hogy bánik a gyerekekkel - különösen, ha azok a gyerekes speciális igényekkel rendelkeznek -, de ami most fogadott, szinte már meglepett. Nem voltunk egymással minden körülmények között kedvesek, ő is tudott úgy viselkedni, hogy legszívesebben rögtön faképnél hagytam volna és én is voltam már vele nem egyszer undok. Gage-en nyomát sem láttam annak, hogy kényelmetlenül érezné magát, vagy félne a fiútól. Ez pedig szép lassan engem is kezdett megnyugtatni.
Előbb magam sem tudom, hogy mit mondhatnék, amikor az öcsém egyszerűen rákérdez, hogy bővíthetnénk-e a fagyizós programunkat egy újabb résztvevővel, végül nem is én mondom ki a végső ítéletet. Azt hiszem valamilyen szinten tisztában voltam vele, hogy mi lesz Ah In válasza, mégis kicsit rosszul esik.
- Nem rontanál el semmit, jöhetnél velünk. – Nem igazán tudom, hogy érintené a nemleges válasz az öcsémet, ezért is próbálom rögtön győzködni őt. Na meg azért, mert szimplán nem bánnám, ha velünk jönne és bármennyire szeretném elhitetni magammal, hogy azért gondolok ilyeneket, mert India már telebeszélte a fejemet, lehet, hogy ez egyáltalán nincs így. - Oké, menjünk. – Én magam is bólintottam, majd a lehető legkecsesebben igyekeztem felkászálódni a padról, ami nem feltétlenül volt egyszerű manőver, különösen az én magasságommal.
- Nem kell ajánlani helyet, mi tudjuk a legjobbat! - Olyan lelkesedés volt az öcsém arcán, amikor visszavágott - egyébként családilag titkosított információval -, mintha most vették volna fel egyetemre.
Hogy ez a megszólalás, vagy a tény mosolyogtatott-e meg, hogy Gage és én teljesen másként állunk Ah In-hoz már az első pillanattól kezdve, én magam sem tudom. Kétségtelen, hogy nekem több fenntartásom lehetett a fiúval kapcsolatban, amelyeknek néha alapot is adott. Most mégis percről percre kezdte el lerombolni mindezt.
- Tényleg el kellene jönnöd, ha nincs más dolgod. – Nem akartam itt helyben magyarázkodni arról, hogy miért esne jobban Gage számára is, ha megtenné. Egyébként sem volt már túl sok lehetőségem, mert előbb az öcsém keze csúszott az én tenyerembe, aztán Ah Inéi a vállamra, a következő pillanatban pedig már azon kaptam magamat, hogy a megfelelő irányba tol. - Csinálnak laktózmentes fagyit is, tudnál választani. – Kérdőn vontam fel a szemöldökeimet és fordítottam oda a fejemet is, habár amiért hátulról kezdett tolni, nem láttam az arcát teljesen.
- Nem igazán... – Sok tekintetben menedzselhetetlen lenne több épületet és minden diákot összevonni egy fedél alá, így viszont jellemző volt, hogy aki nem kacsintgatott kifelé a normál tanrendjéből, annak a napjai megvoltak számlálva, ami a változatosságot illeti. Ugyanis egy épületbe és ismerős termekbe voltunk száműzve. Én magam is elmondhatom, hogy eddig minden félévemet egy épületben töltöttem, csupán néhány óra képez kivételt ez alól.
- Miért, szerinted kellene, hogy a férfi mosdókban járkáljak? – Viccnek szántam az egészet, az arcom azonban viszonylag komoly maradt. Csak a válaszát követően mosolyodtam el. Abszurdnak tűnt, ahogyan hárman sétáltunk, a férfi mosdót keresve, mégsem akartam egyiküket sem arra kérni, hogy csípjenek meg. Még akkor sem, amikor sikerült megtalálni a megfelelő helyiséget és Gage eltűnt az ajtó mögött. Ekkor fordultam teljesen a srác felé.
- Nem tudtam, hogy ilyen jó vagy a gyerekekkel. – Egy mosoly is megjelent az ajkaimon. - Gage... Egy kicsit különleges. Azért hívott meg, mert szimpi vagy neki. – A különlegessége talán nem volt látható, mint más gyerekek esetében és nekem már volt időm megszokni, illetve kezelni is tudom. Ah Innal viszont nem ez a helyzet, hiába méltó a csodálatomra az, ahogyan eddig kezelte a helyzetet.
- Nem zaklatlak a héten a közös munkával, ha most eljössz. Mit szólsz? – Nem tudom, hogy csak miattam - vagy épp csak Gage miatt - megtenné-e, ezért is ajánlottam valami olyat, ami talán számára minden másnál többet ér, legalábbis azon dolgok közül, amit tőlem kaphat meg. Fair felajánlásnak tartottam, már csak az volt kérdés, hogy ő is így gondolja-e.
918 || ruha || ••


You follow what you feel inside
It's all your own and I can tell You are the thunder and I am the lightning I love the way you know who you are, to me it's exciting When you know it's meant to be Everything comes naturally

Jeong Ah In imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Saffron Jeong
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
✘ give me your hand, save me F408c048b09a025b29cb42ace2865deee74e958c
✘ give me your hand, save me 3bbab92ad1208cf57b8daf3ae95f03f007d52a5e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I thought I was hard to love
'Til you made it seem so easy, seem so easy Touch me 'til I find myself, in a feeling Tell me with your hands that you're never leaving · ·
♫ :
Rare · · LMLY · · Good Years
★ családi állapot ★ :
✘ give me your hand, save me 06d950abb552abec375529875abcc8575915f2da
I can still smell you on my clothes
Always hoping things would change But we went right back to your games Long nights, daydreams Sugar and smoke rings, I've been a fool · ·
★ lakhely ★ :
Fort Greene, Brooklyn
★ :
✘ give me your hand, save me 422f6af206ca0ab4a5f2bb39968708e1b0f7be18
★ idézet ★ :
We must use time creatively, in the knowledge that the time is always right to do right · ·
Martin Luther King, Jr.
★ foglalkozás ★ :
NYU student
★ play by ★ :
Selena Gomez
★ hozzászólások száma ★ :
68
★ :
✘ give me your hand, save me 92ae85158a056b9c2e4e60cfefbc476045fa2861
TémanyitásRe: ✘ give me your hand, save me
✘ give me your hand, save me EmptyKedd Nov. 30 2021, 21:47


Ronnie & Ah In


Miközben a kissrácot próbáltam megnyugtatni, folyamatosan az járt az eszembe, hogy engem mi kötött volna le ennyi idősen egy-egy rosszullétem után. Jobb híján azzal tudtam csak próbálkozni, hogy elterelem a figyelmét arról, ami vele történt… Legyen az bármi. Jobb híján emiatt csak egy gyűrött papírdarabot tudtam előszedni a táskámból és felültetni az egyik székre, néha pedig szórakozottan végigsimítottam a fején. Törékenynek tűnt. Nagyon hasonlított az én kiskori énemre, hiszen sokáig én is elég vékony és alacsony kisfiú voltam, emiatt pedig meg akartam védeni őt.
- Nézd, én is szoktam rajzolni – mivel jobb ötletem nem volt, az orra alá toltam a tetovált karomat – De ezt már nem lehet leszedni. Ha rajzolsz rám valamit, megígérem, hogy ott fog maradni.
Ezúttal már a kézfejemet adtam oda neki, ő pedig lelkesen nyúlt rá az enyémnél jóval kisebb kacsóival. Reménykedtem benne, hogy nem kell betartanom majd a szavam. Nem sok esélye volt annak, hogy ezzel a kisfiúval fogok még találkozni a campus keretein belül. Még akkor sem, ha ő maga Saffron öccse volt.
- Szépen rajzolsz – figyelemmel kísértem azt, ahogyan egy kissé fakó színű, szívecskét firkál a kezemre – Miért ezt?
- Mert azt mondtad, hogy rajtad fog maradni. Akkor szépnek kell lennie, nem?
Egy pillanatig nem tudtam eldönteni, hogy mire kellene vélnem ezt a kisfiútól, akinek egyelőre a nevét sem tudtam. De éreztem, ahogyan lassan elmosolyodok, aztán átfutott az agyamon, hogy talán tényleg szólnom kellene annak a személynek, aki a tetoválásaimat intézte… Az a kőkemény kettő újat, amit a városban csináltattam.
- Mi történt az arcoddal?
- Az arcommal? – egészen csodálkozva pillantottam a fiúra, de aztán rögtön megértettem, hogy pontosan mire gondol. Beleborzongtam az emlékbe, a szétvágott tenyeremet pedig ösztönösen húztam az ingem alá. Nem akartam, hogy lássák az emberek, mert attól féltem, hogy lebukom mások előtt a betegségemmel. Már kezdtem egy kicsit megőrülni az epilepsziám miatt.
- Csak elestem – finoman mosolyodtam el, és simogattam meg a gyerek fejét ismét – Nem fáj már.
Pontosan tudtam, hogy elég béna hazugság volt, de ennek ellenére ez a gyerek képes volt hinni nekem. Csak egy hatalmas bólintással nyugtázta, aztán folytatta a még be nem fejezett rajzát. Én közben azt figyeltem, ahogyan a rövid kis lábait lóbálja a széken és azon agyaltam, hogy merre lehet a nővére. Nem tudom pontosan, hogy meddig foglalhatom le ilyen kis piti trükkökkel. Soha nem tartózkodtam túl sok ideig gyerekek közelében, emiatt pedig bárhogy próbáltam ügyeskedni, tartottam tőle, hogy nem fog sokáig tartani a csoda, amit valahogy sikerült elérni.
Mivel háttal ültem a lánynak, egyáltalán nem volt esélyem figyelni azt, hogy érkezik-e. Szimplán a testvére nevét sikerült elkapnom, én pedig magam sem tudom miért, de elraktároztam az információt az agyam egyik szegletében. Nem fáradtam azzal, hogy hátra forduljak, mivel a lány hamar megkerült annak érdekében, hogy megölelhesse az öccsét. Egy pillanatig ismét a saját gyerekkoromat láttam megelevenedni. Emlékszem arra az esetre, amikor kirepültem a hintából és a bátyám ölelgetett. Emiatt pedig emlékszem arra is, hogy mennyire magatehetetlenül kapaszkodtam belé pár nappal korábban. Mintha rajta kívül senki másra nem számíthatnék már… És az egészben a legőrjítőbb az volt, hogy nem tudtam mennyire igaz ez. Szóval Gage-nek csak azt kívántam, hogy az én koromban majd jobban tudjon bízni a nővérében, mint én a testvéremben.
Csak egy legyintéssel próbáltam jelezni felé, hogy nem tesz semmit az egész. Én magam sem bírtam volna tiszta lelkiismerettel elhagyni egy gyereket az egyetem közepén. Kihúztam a kezemet az ingem aljából, aztán a pillantásom a rajzra futott, amit a kisfiú készített. Némi gondolkodás után pedig egyszerűen eltettem.
- Ezt megtartom – jelentettem ki határozottan – A nővérednek bármikor tudsz ilyet készíteni, szóval most már az enyém a rajz. Legközelebb majd én is rajzolok neked valamit.
Finoman helyeztem a tenyerem a fejére még egyszer és rámosolyogtam. Éppen készültem volna lépni, mivel minden bizonnyal innentől kezdve rám nincs szükség, de visszapillantottam még Saffron szavai miatt, de aztán a tekintetem végül a testvérére, majd ismét a lányra vándorolt.
- Nem akarom tönkre tenni a programotokat – jelentettem ki határozottan - De a mosdóba elkísérhetlek, ha szereted. Megmutatom, hol van, hogy legközelebb tudd.
A fejemmel intettem a lánynak, hogy indulhatunk, én magam egyetlen hosszú lépéssel ki tudtam mászni a pad mögül, de mivel a testvérének nem volt ennyire könnyű dolga, a hóna alá nyúltam és átemeltem, hogy ne kelljen kerülgetnie azt.
- Ajánlanék jó fagyizókat, de nem nagyon eszek ilyeneket – már hozzá vagyok szokva, hogy minden olyan ételt és italt kerülök, amibe laktóz van, így legalább nem kell azzal. szembesülnöm, hogy mondjuk nincs nálam gyógyszer. Figyeltem, ahogyan a kisgyerek lassan Ronnie irányába szökdécsel, aztán a kezéért nyúl. Én a magam részéről nem igazán tudtam, hogy mit kellene mondanom, szimplán a lány vállára tettem mind a két kezem és az ellenkező irányba kezdtem el navigálni.
- Te sem vagy tisztában azzal, hogy merre van a mosdó, mi? – képtelen voltam nem elmosolyodni ezen – Nyilván nem. Gondolom nem szokásod a férfi mellékhelyiségeket kutatni.

799 || ruha


It might be pretty, it might be beautiful
It might be grand, this might be right, this might be justice, but I sing to death the song of lies, dance along to death the dance of the devils, the center of the grand feast, under the big guillotine, to whom does the rolling head belong
mind álarcot viselünk
Jeong Ah In
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
✘ give me your hand, save me IeiGynr
✘ give me your hand, save me JJrXaWb
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I can wait for you at the bottom
I can stay away if you want me to, I'm not afraid of the war you've come to wage against my sins, I'm not okay, but I can try my best to just pretend, I know the pain that you hide behind the smile on your face, and not a day goes by where I don't think I feel the same
★ családi állapot ★ :
✘ give me your hand, save me G5dkzv4
Standing next to you, afterglow
leave ya body golden like the sun and the moon, You know that all night long we rock to this, screaming, I testify this lovin', all night long we flock to this, screaming, I testify that we'll survive the test of time, they can't deny our love, they can't divide us, we'll survive the test of time, I swear that I'll be right here
★ lakhely ★ :
Manhattan Greenwich Village (West Village)
★ :
✘ give me your hand, save me 42QtvL1
★ foglalkozás ★ :
egyetemi hallgató - c&m
★ play by ★ :
Jeon Jeong Guk
★ szükségem van rád ★ :
✘ give me your hand, save me EfSCu05
Brother let’s cry, cry and get it over with
I don’t know much about sadness, but I’m gonna cry anyway, because I feel like dying, when my brother is sad, when my brother is sick, it hurts more than when I’m sick
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
✘ give me your hand, save me ZmPt1C1
TémanyitásRe: ✘ give me your hand, save me
✘ give me your hand, save me EmptyKedd Ápr. 20 2021, 23:45

Ah In&&Saffron
'The only real things in life are the unexpected things. Everything else is just an illusion.'
Az öcsém és én baromi különbözőek vagyunk. Nem csak azért, mert ő történetesen fiú, vagy mert ő sokkal fiatalabb nálam. Az ő életében meghatározónak kell lennie a nyugalomnak, a rutinnak és annak, hogy valaki képes legyen igazán odafigyelni rá, akár a legapróbb jelekből is tudva, ha baj van. Ezzel szemben én néha háromfelé szakadok, ha egy helyen kellene lennem, minden olyan dologban igyekszem részt venni, ami csak egy kicsit is fejleszthet, vagy érdekel és közben nem akarom elhanyagolni a baráti körömet sem. Mindig szakítok időt arra is, hogy velük együtt legyek.
Így van ez az öcsémmel is. Fogalmam sincs hogyan fog ez működni, amikor nem tudok mindig mellette lenni, amikor már nem lesz olyan egyszerű, hogy minden reggel és minden este találkozunk. Nem tudom még, hogy lesz-e olyan ember, aki elegendő időt tud majd rá szakítani és aki annyira fogja őt érteni, mint a szüleim, vagy én. Nyilván nem az én döntésem, hogy ki lehet Gage életének a része, ettől függetlenül viszont nagyon szeretném őt megvédeni minden olyasmitől, ami elvehet a gyerekkorából.
Gage viszont még kicsi - az én szememben mindig az lesz -, így nem gondolkozhatok azon, hogy pontosan mi lesz vele mondjuk tíz-tizenöt éven belül. A saját életemben sem látok olyan messzire, és csak azért, mert az öcsémnek bizonyos dolgok nehézséget okoznak, még nem jelenti azt, hogy ne lennének saját döntései. Abban például kezdetben nagyon nem értettünk egyet anyával, hogy amikor én elviszem fagyizni hetente egyszer, amíg jó idő van, egyedül várjon rám az egyetemnél. Másképp azonban nem tudtuk megoldani, mert Gage így akarta, anyának pedig jellemzően dolgoznia kellett menni.
Sosem fordul viszont még elő, hogy az öcsém ne a megbeszélt helyen várt volna, a megbeszélt időben. Ilyenkor mindig igyekszem elég gyors lenni, hogy ne legyen túl sokáig egyedül, még ha tudja is, hogy gyanús idegenekkel szóba állni nem szabad. Amikor azonban a kis alakja nincs ott a szokásos padon, egyszerűen úgy érzem, hogy menten elájulok. Nem is arra gondolok, hogy ő kóválygott volna el, hanem hogy valami elmebeteg talált rá, aki valami csoda folytán a mi egyetemünkre jár. Körbe kémleltem, hátha meglátom az öcsém jellegzetes tincseit – egyébként sem gondoltam volna, hogy túl sok vele egyidős – és magas – fiú mászkálna a campuson. Amikor ez nem történt meg, egyszerűen odasiettek a legközelebb álló kis csoporthoz.
- Ne haragudjatok. Nem láttatok, egy ilyen magas, barna hajú kisfiút? – Valószínűleg elég mániákusan nézhettem ki, ahogyan kétségbeesetten próbáltam beazonosítani a kezemmel a levegőben Gage magasságát. Amikor megrázták a fejüket és néhány nem választ is kaptam, sóhajtva szaladtam tovább a porta felé, hátha ott tudnak nekem segíteni.
Egyáltalán nem akartam törődni a zsebemben rezgő telefonommal, mert jelenleg jobb dolgom is volt annál, mint hogy felvegyem, akárki legyen is az. Amikor azonban a portás bácsi sem volt nagyobb segítségem, mint az út közben megkérdezett további diákok, megadtam magamat. Legszívesebben leroskadtam volna a földre és őszintén, sírni lett volna kedvem. Ha felveszem a telefont, legalább megtehetem, hogy leteremtem a vonal túlsó végén lévő illetőt, ha valami butaság miatt keres.
- Ah In? – Nyilvánvalóan ő volt az, hiszen a neve is ott virított a képernyőn, de azért szükségét éreztem rákérdezni is, hátha csak a szemem káprázik. Amit nagyon szerettem volna jelen helyzetben, mert akkor azt is jelentette volna, hogy Gage nem veszett el, és minden rendben van. A hangom a sietős léptektől – talán inkább már futásnak is titulálnám – egészen kifulladt volt, de próbáltam nem totálisan úgy viselkedni, mint aki egy maratont futott le. A szívem egyébként is teljesen más dolog miatt kalapált. Részben Gage elvesztése volt rám rettentő hatással, részben azonban az Ah In által közvetített hír volt az, ami miatt meglódult.
Még az sem érdekelt, hogy Ah In egyszerűen rám nyomta a telefont, egyszerűen csak futásnak eredtem a srác által említett hely felé. Mielőtt azonban odaértem volna hozzájuk, próbáltam néhány mély levegőt venni és lelassítani a lépteimet is – utóbbiról nem tudom mekkora sikerrel. - Gage! – Elöntött a megkönnyebbülés, amikor tényleg az öcsémet pillantottam meg, és leguggoltam mellé, hogy jobban szemügyre is vehessem. Amikor egy pillanatra felém fordult, magamhoz is öleltem, a pillantásom viszont tovább vándorolt a mellette ülő Ah Inra. - Köszönöm – szinte csak artikuláltam a szót, de valami suttogás féle mégiscsak kijött belőlem.
A kezeimet Gage arcára vezettem és eltoltam magamtól, hogy ellenőrizhessem, nem esett-e baja. - Ne haragudj rám, amiért nem jöttem korábban, kérlek! Kértük anyával, hogy ne állj fel arról a padról, ahová leültél. – Kis híján hisztérikus nevetés tör ki belőlem, amikor a kisfiú teljes komolysággal a szemembe nézve közli velem, hogy ő csak mosdóba akart kimenni, de nem találta meg. Halkan fújok egyet, hogy megnyugodjak, aztán felegyenesedem és helyet foglalok velük szemben. - Még jó, hogy te találtad meg. Köszönöm, tényleg nem tudom mi lett volna, ha… – Az ajkamba harapok és Gage-re pillantok, aki két tollvonást követően úgy pislog fel, mintha most fejezte volna be a Mona Lisát.
- Ah In eljöhet velünk fagyizni? – Az öcsém őszinte szemeibe nézve hirtelen nem tudok megszólalni, csak finoman elnyílik a szám, a pillantásom pedig az említett személyre vándorol.
827 || ruha || ••


You follow what you feel inside
It's all your own and I can tell You are the thunder and I am the lightning I love the way you know who you are, to me it's exciting When you know it's meant to be Everything comes naturally

Jeong Ah In imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Saffron Jeong
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
✘ give me your hand, save me F408c048b09a025b29cb42ace2865deee74e958c
✘ give me your hand, save me 3bbab92ad1208cf57b8daf3ae95f03f007d52a5e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I thought I was hard to love
'Til you made it seem so easy, seem so easy Touch me 'til I find myself, in a feeling Tell me with your hands that you're never leaving · ·
♫ :
Rare · · LMLY · · Good Years
★ családi állapot ★ :
✘ give me your hand, save me 06d950abb552abec375529875abcc8575915f2da
I can still smell you on my clothes
Always hoping things would change But we went right back to your games Long nights, daydreams Sugar and smoke rings, I've been a fool · ·
★ lakhely ★ :
Fort Greene, Brooklyn
★ :
✘ give me your hand, save me 422f6af206ca0ab4a5f2bb39968708e1b0f7be18
★ idézet ★ :
We must use time creatively, in the knowledge that the time is always right to do right · ·
Martin Luther King, Jr.
★ foglalkozás ★ :
NYU student
★ play by ★ :
Selena Gomez
★ hozzászólások száma ★ :
68
★ :
✘ give me your hand, save me 92ae85158a056b9c2e4e60cfefbc476045fa2861
Témanyitás✘ give me your hand, save me
✘ give me your hand, save me EmptySzer. Márc. 17 2021, 14:14


Ronnie & Ah In


Az életem egy igen boldog fázisba lépett át most, hogy már én magam is forgathattam filmet az órákra. Volt egy kis gyakorlatom a dologban, így a legtöbbekkel ellentétben az órán lényegében csak keretet kaptam ahhoz, hogy pontosan mit kell majd elkészítenem a tanárnak. Nem mondom azt, hogy semmi újat nem tanultam az elmúlt időszakban, de azért határozottan állíthattam azt, hogy sok mindennel találkoztam már korábban, hála a hobbimnak. Mindenesetre dokumentációs céllal, antropológiai filmet még sosem forgattam, és bár arról voltak elképzeléseim, hogy miként fog kinézni ez az egész, azt még nem találtam ki, hogy pontosan milyen témában szeretném megcsinálni a dolgokat.
Nem mondom azt, hogy számomra nem fontos mindaz, amit tanulok. Szimplán csak tudom, hogy ez az egész nem olyan dolog, aminek az ismeretével amúgy rendelkeznem kellene ahhoz, hogy producer legyek. Igazából ahhoz sokkal fontosabb lenne mondjuk egy gazdasági szak. Ugyanakkor én úgy éreztem, hogy ha tényleg jó producer akarok lenni, aki olyan filmes, vagy zenés művekbe fektet be, ami értéket képvisel és számomra is jövedelmezhető lehet, akkor ahhoz elengedhetetlen, hogy maga a közvetítő médiavilágba legalább egy kicsit belelássak. Nem valakinek a pénztárcája akartam lenni, hanem lényegében ugyanolyan partner egy produkcióban, mint a színészek, rendezők, vagy akár a maszkmesterek és fordrászok. Mivel a rám hagyott birtokot eladtam, lényegében a kezdőtőkét ki is pipáltam, innentől kezdve már csak a pénzügyi ismeretek, illetve a média működésének megértése hiányzott. Én magam sem tagadhattam le, hogy a jó eredmények elérése érdekében azért tanultam – még ha nem is vettem részt minden egyes órán – és rengeteg hasznos tudást gyűjtöttem össze. Ha pedig valamit már alapvetően éreztem és láttam a világból, annak most már a szaknevét is megtanultam, tehát nem volt időpocsékolás ez a szak az én szememben.
A folyosón átvágva már indultam is volna haza, viszont a fülemet megütötte egy mellőlem – pontosabban nem szimplán oldalról hallottam a hangot, hanem eléggé lentről is – érkező szipogás, ami határozottan egy gyerekhez tartozott. Egészen elkerekedtek a szemeim, amikor megpillantottam azt a szemüveges, tüsire vágott hajú kisfiút, aki az embertömegben, kétségbeesetten nézelődött. Az meg még inkább meglepett, hogy senki sem érdeklődött afelől, hogy vajon kihez tartozik a gyerek. Részemről nem volt kérdés az, hogy odamenjek hozzá és leguggoljak mellé, ezáltal egy kicsit kitakarva előle a tömeget, ami talán megnyugtathatja.
- Ilyen kicsi vagy, és már egyetemre jársz? – kicsit oldalra billentettem a fejem, ahogyan finoman belecsíptem a kisfiú arcába – Igen okos gyerek lehetsz. Kit vársz?
Egyértelmű volt, hogy csak barátkozni szerettem volna vele, viszont túlságosan félénknek tűnt, ezért megadtam neki azt a pár másodpercet, amíg kisírhatta magát, és végre – ugyan nagy hüppögések közepette – de ki tudta mondani a lány nevét. Egy pillanatra el kellett gondolkoznom, de hamar rájöttem, hogy A fűszer nevű, durcás lányról van szó. Ilyen aranyos kistestvére lenne? Ezek után főleg nem értem, hogy miért ennyire morcos állandóan.
- Ismerem a testvéredet – a fiúcska felé nyújtottam a kezem, aki ugyan valamennyit tétovázott, de aztán megfogta azt – Gyere csak. Keresünk egy padot, és felhívom jó?
Nem messze sikerült is leültetnem a gyereket, és annak érdekében, hogy biztosan abbahagyja a sírást az egyik automatából vásároltam neki egy szelet csokoládét is. Annak idején engem is könnyen le lehetett kenyerezni az édességgel, meg néhány egyetemi barátom családjában is ezt csináltuk a gyerekekkel.
- Nézd – én magam is helyet foglaltam a fiú mellett, aztán előszedtem a táskámból egy papírt és hozzá az egyetlen, feketén fogó tollamat [i]– Rajzolj nekem valamit, amíg Ro… izé Saffie ideér! És mindenképpen írd majd alá jó? Megígéred?[/b]
Mosolyogva tartottam felé a kisujjamat, ő pedig most már nagyobb bizalommal akasztotta bele az övét. Finoman megsimogattam a fejem, aztán kegyetlenül csörgetni kezdtem a lányt Messengeren, és folyamatosan csináltam vele, amíg fel nem vette azt.
- Na végre! – talán túlzottan is házsártosnak hallatszódott a hangom, de jelen helyzetben nem nagyon érdekelt – Nálam van valmi, ami a tiéd, nagyjából a térdemig ér, és hangosan sír, amiért elhagytad. Itt vagyunk a B épület földszintjén az aulában, gyere, mert nagyon aggódott.
Ezzel a lendülettel rá is nyomtam a telefont, és inkább arra kezdtem el figyelni, amit a lány öccse rajzolgat. Az asztalon támaszkodva kérdezgettem, hogy legalább el tudjam terelni a figyelmét, ennek hatására pedig megtudtam, hogy Gage a neve, még általános iskolába jár – amit mondjuk gondoltam is – és nagyon rossz volt az ebéd a menzán, ezért Ronnie kedves nővérként megígérte neki, hogy elviszi fagyizni. Bezzeg nekem hasonlót sosem ajánlott fel… Szépen vagyunk.

715 || ruha


It might be pretty, it might be beautiful
It might be grand, this might be right, this might be justice, but I sing to death the song of lies, dance along to death the dance of the devils, the center of the grand feast, under the big guillotine, to whom does the rolling head belong
mind álarcot viselünk
Jeong Ah In
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
✘ give me your hand, save me IeiGynr
✘ give me your hand, save me JJrXaWb
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I can wait for you at the bottom
I can stay away if you want me to, I'm not afraid of the war you've come to wage against my sins, I'm not okay, but I can try my best to just pretend, I know the pain that you hide behind the smile on your face, and not a day goes by where I don't think I feel the same
★ családi állapot ★ :
✘ give me your hand, save me G5dkzv4
Standing next to you, afterglow
leave ya body golden like the sun and the moon, You know that all night long we rock to this, screaming, I testify this lovin', all night long we flock to this, screaming, I testify that we'll survive the test of time, they can't deny our love, they can't divide us, we'll survive the test of time, I swear that I'll be right here
★ lakhely ★ :
Manhattan Greenwich Village (West Village)
★ :
✘ give me your hand, save me 42QtvL1
★ foglalkozás ★ :
egyetemi hallgató - c&m
★ play by ★ :
Jeon Jeong Guk
★ szükségem van rád ★ :
✘ give me your hand, save me EfSCu05
Brother let’s cry, cry and get it over with
I don’t know much about sadness, but I’m gonna cry anyway, because I feel like dying, when my brother is sad, when my brother is sick, it hurts more than when I’m sick
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
✘ give me your hand, save me ZmPt1C1
TémanyitásRe: ✘ give me your hand, save me
✘ give me your hand, save me Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
✘ give me your hand, save me
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hand in hand.
» Right hand of mine
» Kimy - my right hand
» Dead man's hand - Max&Salome
» Brandon and Mia - The Hand of the Fate

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek-
Ugrás: