New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 6:39 pm-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 6:18 pm-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 6:15 pm-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 6:13 pm-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 5:53 pm-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 5:50 pm-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 5:47 pm-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 5:37 pm-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 4:53 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Sons of Lucifer
TémanyitásSons of Lucifer
Sons of  Lucifer EmptyVas. Ápr. 05, 2020 3:29 pm
FOGLALT! Sons of  Lucifer 3874598021  Sons of  Lucifer 1404455205
Csodás neved

Play by:
Zayn Malik
Születési hely:
Amerika?
Kor:
27-28
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
Gondolom heteró
Családi állapot:
A legyet is röptében?
Csoport:
Lepj meg
Történetünk:

New York, Brooklyn.
Sötét felhők gyülekeznek a mindig nyüzsgő város felett. Az időjárás tökéletesen tükrözi azokat az érzéseket, amik bennem kavarognak, miközben rád várok. Magam sem tudnám már pontosan felidézni azt a pillanatot, amikor először volt szerencsétlenségem találkozni veled. Az apró kis lakás, aminek falai között élem az életem a kislányommal együtt a te tulajdonodban áll. Közel másfél évvel ezelőtt a nagybátyád és köztem köttetett meg a lakás szerződés. Minden hónap utolsó napján, szinte percre pontosan kopogtatsz az ajtón a jussodat követelve. Igazán próbálok, mindent megteszek azért, hogy időben fizethessek, de sajnos ez nem mindig sikerül. Sajnos szinte soha nem sikerül.
Arrogáns vagy, ördögi, kegyetlen és bunkó. Legalábbis én ezekkel a jelzőkkel tudlak leginkább illetni. Arról fogalmam sincs, hogy másokhoz hogyan viszonyulsz. Azon kívül, hogy van néhány lakásod, aminek áraival, a keményen dolgozó bérlőket rövidíted meg, nem tudom, hogy mivel foglalkozol, gyanítom semmi törvényessel. Nem vagyunk olyan kapcsolatban, hogy az ilyen jellegű dolgokat megbeszéld velem. Őszintén? Nem is akarok ilyen közeli kapcsolatba kerülni veled. Habár minden lehetséges plusz bevételt megpróbálok megspórolni már így is több havi lakbérrel tartozom neked.
Kihasználod a lehetőséget. Kihasználsz engem és a megbánásnak egy aprócska szikrája sem fedezhető fel benned. Sőt, szerintem kifejezetten élvezed. Miért pont én? Talán azért, mert tisztában vagy azzal, hogy nekem nincs más lehetőségem? Hogy bármit is kérsz, kénytelen vagyok hatalmasat nyelni és bólintani, mert nincs hová mennem? A múltam elől menekültem ide, egy jobb élet reményében, ehelyett viszont magával az ördöggel sikerült találkoznom.
Vajon van másik éned is? Tudnál meglepetést okozni nekem? Van még benned valami emberi? Bármi, aprócska reménysugár? Kérdések, amiket talán soha nem fogok feltenni neked, amikre talán nincs is válasz.
Nem titkolom, hogy nem kedvellek, viszont kénytelen vagyok elviselni téged, mert nincs hová mennem, nincs senki, aki segíthetne nekem. Ígérem, hogy mindaz amit általad kell elviselnem, egyszer kamatostól visszakapod, az élettől vagy talán tőlem.
Valószínűleg senki nem mondta neked, hogy a magas lóról nagyot lehet zuhanni.



Mathias

Play by:
Josh Duhamel, vagy bárki más
Születési hely:
Franciország
Kor:
45-47
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
Heteró
Családi állapot:
Házas
Csoport:
Üzlet
Történetünk:

Valahol Franciaországban.
Fogalmam sincs hol vagy most és mit csinálsz. Minden bizonnyal minden erőddel azon vagy, hogy megtalálj. Szinte még kislányként, tizenhat évesen adtak hozzád feleségül, te akkor közel harminchat éves voltál. Apámnak fontos volt, hogy ez az esküvő megvalósuljon, mert ezzel szorosabbra fonódott kettőtök között az üzleti kapcsolat. Fejet hajtottam és engedelmeskedtem az akaratának, habár soha nem alakult ki bennem szerelem irányodba mégis ahogyan teltek az évek megpróbáltam jó feleség lenni. Nem volt könnyű, hiszen tulajdonképpen melletted nőttem fel és vált belőlem nő. Nem tudom, hogy számodra csak egy jó üzleti ajánlat voltam vagy esetleg az együtt töltött évek alatt kialakult irántam bármiféle érzelem is. Soha nem bántottál, legalábbis tettekkel nem, de a szavakat egyáltalán nem válogattad meg amikor velem beszéltél. Tudom, nagy általánosságban mindenkivel ilyen a stílusod.
Másfél évvel ezelőtt, egy éjszaka alatt váltam köddé, a szívem alatt növekvő gyerekünkkel, amiről neked fogalmad sincs. Nem akartam, hogy olyan életet keljen élnie amilyen nekem is jutott. Van egy lányod. A legtündéribb, legokosabb, legszebb kislány a földön, remélem, hogy soha nem ismered meg.
Milyen ember is vagy valójában? Komoly, tekintélyt parancsoló, munkamániás.
Azért néha voltak jó pillanataink is, kifejezetten szerettem, amikor megcsillogtattad a humorérzéked, előfordult az is, hogy a tenyereden hordoztál, viszont az ellenszegülést soha nem tűrted. Kicsit hasonló a személyiséged az apáméhoz. Sok-sok év, és a bennem növekvő új élet kellett ahhoz, hogy képes legyek lelépni.
Megloptalak, mindent, amit pénzzé tudtam tenni magammal hoztam, hiszen itt, Amerikában nagy szükségem volt rá. Biztos vagyok benne, hogy soha nem nyugszol, minden követ megmozgatsz, hogy megtalálj. Mi fog történni, ha ilyen hosszú idő után végre a nyomomra bukkansz? Hogyan fogsz reagálni, ha kiderül van egy lányod? Nem olyan embernek ismerlek, aki nem tesz meg mindent majd azért, hogy bosszút álljon rajtam. .
mind álarcot viselünk
Dominique Léah Chevaliér
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sons of  Lucifer Tumblr_onqx56dAPk1uxsz7go8_250

Sons of  Lucifer 73e10dc6b70156f753d561b6c6ed39083ce749ac
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Sons of  Lucifer Eec87a9de6c45d887c121834cfca2cd4440eb09f
Feelings change, but memories don't
♫ :
I'm your hell
I'm your dream
I'm nothing in between
You know you wouldn't want it any other way

★ családi állapot ★ :
Sons of  Lucifer Tumblr_inline_ocse42VJV51qlt39u_250
You showed me colors
You
know I can't see with anyone else
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Sons of  Lucifer 68f70507f94f7f47bd603209ab9e22f5f711d993
★ idézet ★ :
Some mistakes are too good to make only once
★ foglalkozás ★ :
Pincérlány
★ play by ★ :
Giza Lagarce
★ szükségem van rád ★ :
Charlotte
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
Sons of  Lucifer Tumblr_onqxd7nAB71uxsz7go2_250
 
Sons of Lucifer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Les sons français - Céline & Tim
» Lucifer D. Melgren
» i need your help - Lucifer & Willa
» Lucifer Nightclub&Bar
» lucifer's angel & csilisbabos m&m's

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: