New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 71 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 71 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Morgan & Josie
TémanyitásRe: Morgan & Josie
Morgan & Josie EmptySzer. Ápr. 01 2020, 20:54

Morgan
Alig várom.  Smile  Smile  Jó munkát, apád puszil. Vigyázz magadra és a húgodra is.  Morgan & Josie 1471401822  Morgan & Josie 1471401822  




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Morgan & Josie
Morgan & Josie EmptySzer. Ápr. 01 2020, 15:04

Nicole

Még egy ilyen, Nicole, és nem megyek többet  haza  Morgan & Josie 3673325056
Majd, ha én 35 éves nő leszek, szerintem elgondolkozom az életemen, meg a döntéseimen, amik oda vezettek.  Morgan & Josie 3673325056
Na de jól van. Akkor megbeszéltük, szombaton délután beülünk valahova és dumcsizgatunk egy kávé fölött. Alig várom. Viszont nemsoká dolgom lesz, így én most elköszönök. Majd pénteken még hívlak, és akkor egyeztetünk.
Csók, aztán vigyázz magadra, te 35 éves  Morgan & Josie 3673325056  Morgan & Josie 1471401822




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Morgan & Josie
Morgan & Josie EmptyKedd Márc. 31 2020, 17:57

Morgan
Jaj, szívecském, nem feltétlen olyasmire gondoltam, de persze nem tagadom, sok mindenre rá tudom venni.  Cool Na jó, csak húzom az agyad.  
Akkor következő hétvégén korán gyere és főzhetünk együtt.  Morgan & Josie 560292900  Morgan & Josie 1471401822  Ígérem, megpróbálok nem beleszólni a te dolgodba.  Rolling Eyes
Majd, ha te is 35 éves nő leszel, akkor megérted, mi izgat az absztraktokban. Addig is elég, ha szereted olvasni a cikkeim.  Morgan & Josie 4146035580




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Morgan & Josie
Morgan & Josie EmptyKedd Márc. 31 2020, 17:34

Nicole

Hát... erre nem voltam kíváncsi, és lehetőleg ne beszéljünk többet arról, hogy te milyen akaratos vagy apámmal, meg hogy mire veszed rá Shocked
Rendben. A kávé jó ötlet. Majd kitaláljuk, hogy hova menjünk Very Happy
A kaja tekintetében meg tudod, hogy megígértem, legközelebb én főzök, ha hazamegyünk. Szeretek főzni, de te sosem hagysz érvényesülni Very Happy Jó, mondjuk a sok-sok év és sok-sok tapasztalat, ami ezzel jár... Mind a 35 évedé  Morgan & Josie 3673325056  Morgan & Josie 1471401822
Na kíváncsi leszek rá! Bár magunk közt szólva a cikkjeid továbbra is érdekesebbek lesznek, mint bármelyik absztrakt mű. De lehet csak én vagyok szűk látókörű. Morgan & Josie 3673325056




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Morgan & Josie
Morgan & Josie EmptyKedd Márc. 31 2020, 17:19

Morgan
Fenébe, apád azt mondta, hogy legyek olyan akaratos ezzel a meghívással, mint, amilyen akaratos vele szoktam lenni.  Morgan & Josie 3673325056
De ha nagyon szűkös a hétvégéd, akkor nem erőlködöm, pihenned is kell, apád majd megérti. Legyen akkor a következő hét, viszont ezen a szombaton legalább egy sütire, vagy kávéra hívj meg. Én délután ráérek.  Morgan & Josie 1471401822
Jessának meg üzenem, hogy neki nincs választása, az egész hétvégéjét akarom. Morgan & Josie 3874598021
Ja, és holnap megjelenik egy cikkem, amiben ódákat zengek ezekről az absztrakt művekről. Majd lefotózom neked, hogy értsd.  Razz  Razz





mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Morgan & Josie
Morgan & Josie EmptyKedd Márc. 31 2020, 17:03

Nicole

Jaj, te és a te absztrakt művészeted... Very Happy Tudod, hogy imádlak, de nem fogom tudni sosem megérteni, egy-két dologban mit eszel annyira. Absztrakt művészet, vagy akár apám, hogy csak kettőt mondjak. lol!
Jól hangzik, de szerintem ezen a hétvégén nem fogok tudni hazamenni. Pénteken késő estig dolgozom, illetve hétfőn már kora reggel kezdek. Talán szombaton még haza tudok ugrani, de legkésőbb este jövök vissza. De Jessának szólok mindenképpen.
Viszont a jövő héten már pénteken is el tudok jönni a koliból, szóval akkor is tervezek haza menni. Nehogy a végén túl sok legyen belőlem Very Happy




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Morgan & Josie
Morgan & Josie EmptyKedd Márc. 31 2020, 15:38

Morgan
Bridget Riley kiállítás volt a Metben, baromi sokan voltak, apád meg már ötször megcsörgetett, hogy hol vagyok. Morgan & Josie 1811199453
Épp azt akartam mondani, hogy gyere hétvégén és csalogasd el magaddal a lányomat is, mert ő sem néz felém túl sokszor. Morgan & Josie 560292900 A vénséged nem dolgozik, szabad hétvégét kapott és felhatalmazott rá, hogy eldugjam a telefonját, meg a lap topját is, úgyhogy tuti nem zavar meg semmi.
A kedvencedet főzőm! Morgan & Josie 2624752903
Smile




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Morgan & Josie
Morgan & Josie EmptyKedd Márc. 31 2020, 14:54

Nicole

Igen, te is hiányzol már nekem. Viszont nem tudom, hogy mikor fogunk tudni elszakadni, mert Jessnek van elég munkája, és most már nekem is. Gondolkoztunk egyébként, hogy valamikor haza kellene mennünk, de úgy sem tudnánk mindannyian összeülni, mert mindig valaki munkában van, vagy te, vagy a vénember. Bár most, hogy említem őt, mikor dolgozik hétvégén? Mert akkor hazaugrok.
Na de milyen kiállítás volt ez, amiből ilyen dugóba sikerült kerülnöd? Morgan & Josie 3673325056




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Morgan & Josie
Morgan & Josie EmptyKedd Márc. 31 2020, 14:37

Morgan
Ja, persze, emlékszem. Meséltem is erről annak a "vénségnek". Nagyon büszke rád, csak szeretne már látni is, ahogy én is.  Morgan & Josie 560292900
Itthon minden rendben, mi is el vagyunk havazva. Most jövök egy kiállításról és ülök a dugóban egy taxiban. Apáddal kéne összefutnom egy ebédre, de úgy tűnik most egy kicsit többet kell rám várnia.  Razz
Egyébként az agyamra még nem ment, de már nagyon közel jár hozzá. A drágaság egész nap vagy az óráját vagy a szemüvegét keresi, utóbbi persze mindig a feje búbján van. Ez már az öregség jele.  Morgan & Josie 3673325056  Smile




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Morgan & Josie
Morgan & Josie EmptyKedd Márc. 31 2020, 13:41

Nicole
Jó „reggelt!"  Morgan & Josie 1471401822
Nem igazán mondhatnék sokat. A szokásos. Én megteszek minden tőlem telhetőt, de most jobban lefoglal a gyakornoki meló, tudod, ahol hónap elején kezdtem. De egyébként minden rendben van, csak kicsit zsúfoltak lettek így a napjaim.
Na és otthon mi újság van veletek az apámmal? Nem ment még az agyadra a vénség?  Smile




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásMorgan & Josie
Morgan & Josie EmptyKedd Márc. 31 2020, 13:26

Morgan
Szia szívem, hogy megy a suli? Ráérsz hétvégén?  Smile




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Morgan & Josie
Morgan & Josie Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Morgan & Josie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Morgan & Josie - kávézó
» Jessa & Josie
» Josie & Jamie
» Josie ✗✗ Daisy ✗✗ az udvar
» Josie & Jess - Mother & Daughter Cake Time

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Technika részleg-
Ugrás: