New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 126 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 115 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Morgan & Josie - kávézó
TémanyitásMorgan & Josie - kávézó
Morgan & Josie - kávézó EmptyCsüt. Ápr. 02 2020, 21:47

   

   

   
Morgan & Josie
   
szóltam hozzád könnyüléptü béke!

    Szombat. Általában ez a nap a pihenésé. De most egy igazán produktív nap volt a számomra és még csak délután két óra van. Hajnalban megébredtem és annyira éber voltam, hogy bár nagyon igyekeztem, nem tudtam visszaaludni. Így hát hasznosat töltöttem az időt. Elintéztem pár e-mailt, megszerkesztettem néhány cikket, amit a hétfői lapzárta előtt terveztem csak és még egy többfogásos villásreggelit is rittyentettem, mire a férjem felébredt.
Együtt reggeliztünk, majd elmentünk sétálni egyet Central Parkba, ahonnan ő az edzőterembe ment, én pedig a barátnőmhöz. Pár órát töltöttem Esthernél, mert aztán megjöttek a gyerekei. Egyébként imádom őket, ennivalóak, de óhatatlanul is eszembe jut róluk az én kis problémám, amit immár 10 napja súlyos titokként őrzök.  Még mindig nem csináltam meg a tesztet, de ma reggel már majdnem felhívtam a dokit, hogy bejelentkezzek egy vizsgálatra, aztán meggondoltam magam s a szőnyeg alá söpörtem ezt a problémát. Nekem is furcsa, hogy ezt teszem, mert nem szokásom, de most valamiért nem látom a megoldást.
Most otthonról indultam. Kiválasztottam egy egyetemhez közeli kávézót és írtam Morgannek, hogy ott találkozzunk. Azért választottam közelit, mert tudom, hogy most sok dolga van. Nehéz iskola mellett a munkában is jól teljesíteni és én meg nem akartam azzal plusz lelkiismeret furdalást okozni, hogy panaszkodik, mert olyan keveset van velem.
- Egy presszót kérnék és egy savas vizet. - mondtam a pultnál állva. Körbenéztem, Morgant kerestem a tekintetemmel, de még nem láttam sehol. Úgyhogy amint megkaptam a kávét, leültem az egyik széles ablak melletti asztalhoz és belekortyoltam a presszómba.
Nem véletlenül hívtam ide. Persze, ritkám látom és egészen a szívemhez nőtt, jól esik vele beszélgetni, de most egészen konkrét témáról akarom kérdezni. Miben segíthetnék, hogy kicsit javuljon a kapcsolata az apjával? Még nem tudtam, hogyan vezessem fel a témát, de gondoltam majd improvizálok. Csak lesz valami.
megjegyzés, link, stb. |
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Morgan & Josie - kávézó
Morgan & Josie - kávézó EmptyHétf. Ápr. 06 2020, 19:45

To: Nicole




Hosszú és fárasztó hetet tudhatok magam mögött. Teljesen kiment a fejemből, hogy másnap találkozni fogok Nicole-lal. Nem akartam már késő este zargatni, ettől függetlenül elküldtem neki egy gyors üzenetet még hajnali fél 2-kor, hogy részemről még mindig áll a… hát, igazából akkor már a mai nap.
Mindig is szerettem vele beszélgetni. Fura egy kapcsolatunk van nekünk, az biztos. Mióta összejöttek apámmal, mindig is felé húztam a bizalmam tekintetében, nem a tulajdon apám irányába. Adtam neki egy esélyt már a kezdetekkor, és ő élt vele, nem pedig visszaélt, mint ahogy a vér szerinti szülőm tette. Előbb-utóbb biztos be fog gyógyulni ez a seb is, de annak még nem most jött el az ideje – és fogalmam sincs, mikor fog. Átéreztem a fájdalmát és próbáltam neki segíteni, a viszonzás azonban elmaradt az ő részéről. Nem tartom magam egy lelki roncsnak, túltettem magam anyám halálán, és legalább rájöttem, kire számíthatok a családomban.
Elég későn keltem fel, 11-et ütött már az óra az ébredésemkor. Mint akivel épp akkor mosták fel a padlót, úgy éreztem magamat. Ébresztő gyanánt megittam azt a két pohár hideg vizemet és kardióztam egy kicsit, mielőtt a telefonomért nyúltam volna. Épp hívtam volna Nicole-t, mikor tőle kaptam egy üzenetet, hogy hol és mikor találkozzunk. Visszaírtam neki, hogy ott leszek a randinkon, majd a délutáni órákig lefoglaltam magamat.
2 perc késésben voltam, mikor megláttam a kávézót. Sóhajtva gyorsítottam a lépteimen, és alig másfél perc múlva már ott állta Nicole mellett. Kicsit lihegve, tény, de annál mosolygósabban. Széttártam a karjaimat, hogy megölelhessem a nőt. - Kérlek, bocsáss meg a késésért! - nem próbálok magyarázatot keresni, ez teljesen az én saram. - Megbocsátasz még azért is, hogy itt hagylak, míg kikérem a kávémat? - szólalok meg az ölelést követően. Ha utamra enged, akkor gyorsan megrendelem a minden csicsa nélküli fekete kávémat, és visszasétálok hozzá. Leülök az előtte lévő székre és végre kifújom magam.
- Na és mi újság van veled, Nicole? Hogy telt a napod, meg úgy a heted? Bocsánat, hogy nem beszéltünk, de amint időm engedte volna, energiám nem volt.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Morgan & Josie - kávézó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Josie & Jess - Mother & Daughter Cake Time
» Kávézó - Owen & Lawrence
» Jessa & Josie
» Jessa & Morgan
» Josie ✗✗ Daisy ✗✗ az udvar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: