New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 10:26-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 09:47-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:59-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Josephine Nicole Moody
TémanyitásJosephine Nicole Moody
Josephine Nicole Moody EmptyHétf. Márc. 30 2020, 11:21
Josie Moody

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Josephine Nicole Moody
Becenevek:
Van, aki úgy hív: szipirtyó. Egyesek úgy, hogy Jolene, Josie, a lustábbak úgy, hogy Jo. Egyetlen csodás ember úgy hív: Nicole. Egy nagyon fontos ember úgy hív: Életem és egy még fontosabb úgy, hogy Anya.
Születési hely, idő:
1977 májusának végén Manhattanben jöttem világra és azóta sem hagyom el szivesen a szigetet.
Kor:
Csak az számít, amennyinek kinézek. Legyen annyi elég, hogy a harmincötödik szülinapomat körülbelül 5-6 éve ünnepeltem. Na jó, lehet, hogy 7.
Lakhely:
Manhattan, természetesen. Az első nagy szerelmem.
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
Házas. Másodszor is. Na és?
Csoport:
média
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Képzőművészetet tanultam a Columbián, de már közel 20 éve végeztem.
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
újságíró, méghozzá a legjobb
Ha dolgozik//Munkahely:
The New York Times
Hobbi:
Közhelyes, de rám igaz, hogy a munkám a hobbim. Ki ne szeretne a The New York Times újságírója lenni. Emellett beugró munkatárs vagyok a Vogue-nál és most kezdtem bele életem első könyvébe is. Ha nem írok, akkor kamatoztatom az egyetemen szerzett tudásom és amatőr festők galériájában tanácsokat adok a frissensült képzőművészeknek.
Play by:
Penelope Cruz

Jellem
Az első, ami eszembe jut magamról, ha valaki a jellememről kérdez az az, hogy rendkívül tudatos vagyok. Alapvetően borzalmasan hangos, harsány, szenvedélyes, olykor haragos természetű tudok lenni, de az elmúlt negyvenkét év alatt megtanultam visszafogni magam. Ha megfeledkezem magamról, akkor sok vagyok. Ha olyan közegben vagyok, ahol ezt megengedhetem, akkor nem erőlködöm nagyon azért, hogy ezt a pezsgő, latinos vonást magamban. Olykor csak belekezdek a mondandómban és anélkül, hogy bárki közbeszólna, válaszolna, megerősítene vagy megcáfolni, képes vagyok pár perc alatt végigvonultatni a rendkívül széles érzelmi skálám minden egyes elemét.
Nagyon nagy önuralommal rendelkezem, ennek ellenére. A munkahelyi kapcsolataimat a mértékletesség, a távolságtartás jellemzi, ennek ellenér céltudatos, akaratos és makacs nő vagyok. Ha nem lennék az, nem jutottam volna el oda, ahol vagyok.
Szenvedélyes, romantikus jellem vagyok, valószínűleg ezért mentem hozzá az első szerelmemhez és ezért is váltam el tőle pár évvel később. Nem mondom, hogy az első szerelmek minden esetben válással, szakítással végződnek, hiszen vannak olyan szerelmi történetek, amelyek örökké tartanak. Én nem az a típusú ember vagyok. A lobbanékonyságom és bennem rejlő töménytelen szerelemvágy juttatott el minket a váláshoz. Nem azért, mert bármelyikünk rossz ember, hanem azért, mert húszévesen még nem tudjuk, melyik szerelem lesz tartós. Gyorsan lobbantam lángra, de hamarabb kihunytam.

Múlt

"Testünk csak csillogva
ragyog a fényben
és az útszélről mégis
szemérmetlen szerzetes-
füvek nyújtóznak fel
hogy lássák csókjainkat!"

- Az a kis... - dühöngtem magamban, miközben a reggeli újságom olvastam és az oldal alján megakadt a szemem egy divatéleti cikken, amelyben az én kislányom bálványát fényezik. Egyébként nincsen semmi bajom a nővel. Szerintem jó szakember és kedves. Azaz egy dolog zavar benne, ami elvileg nem is zavarhatna. A lányom nála dolgozik és ezért hálás is vagyok. Jessa nagyon tehetséges és ahhoz, hogy kibontakoztathassa a tehetségét és még többet tanulhasson, kellett ez a nő is. Az zavar csak benne, hogy szinte többször látja a lányomat, mint én. Nem rossz a kapcsolatom Jessával és sosem akartam az a fajta anya lenni, aki rögeszmésen rákényszeríti magát  a gyerekére, de azért azt még se akarom, hogy a volt férjem új feleségét szívesebben látogassa, mint engem.
Nem sűrűn jár haza a férjem miatt, ezt tudom és nem tudom, mit tehetnék ez ellen. Egyszerűen elképzelni sem tudom, hogy mi baja lehet ennek a lánynak a férjemmel. Eddig azt gondoltam eltekintek ettől a helyzettől és majd megoldja magát, de úgy tűnik nem fogja.
- Csigavér, Életem. - mosolygott rám Liam az asztal túlsó végéből. Féloldalas mosolyát és csibészes fényben csillogó szemeit kidugta a saját reggeli lapja mögül, majd kortyolt egyet a kávéjából.
- Így kell indulnia a reggelemnek! - csattantam fel és a képébe nyomtam az újságot. - És tudod ki írta ezt a cikket? A gyakornokom. - csóváltam a fejem hitetlenkedve és elhajítottam az újságot az asztal másik felébe. - Árulás! - csaptam az asztal.
Egy ideig megpróbált komolyan venni, de aztán hangosan elnevette magát, amin nekem is el kellett mosolyodnom.
- Túlreagálod. - szólt rám finoman és, miközben felállt az asztaltól egy csókot nyomott az ajkaimra. Beállt a tükörbe és elkezdte igazgatni az öltönyét.
Igaza volt. Annyira nem érdekelt, hogy felizgassam magam rajta. Lehúztam a presszóm és közelebb léptem hozzá.
- Kinek akarsz így tetszeni, bébim? - kérdeztem rá vigyorogva, mikor már öt perce csak azt néztem, ahogy fésülgeti a haját, igazgatja  a nyakkendőjét.
- Hát tudod, van egy új titkárnő a személyzetiseknél, őrülten hosszú, dögös combokkal... - kezdte el kaján vigyorral a száján.
- Szemét vagy. - löktem meg játékosan, mire magához húzott és megcsókolt.
Megdobbant a szívem, száguldott a vér az ereimben és meglágyultak a végtagjaim. Teljesen az övé voltam, az ő része.
- Együtt ebédelünk? - kérdezte, miközben már elindult az ajtó felé.
- Ma a Met-be megyek interjúztatni, de egyre végzek. - motyogtam félkábultan a csók után.
- A Met lépcsőjén várlak majd. - mondta, majd még küldött egy utolsó puszit és elindult dolgozni.
A tükör elé álltam és igyekeztem mihamarabb rendbe szedni magam, hiszen pár percem volt az indulásig. Szépítkezés közben elterveztem, hogy még a taxiban felhívom Jessát és Morgant, hogy jöjjenek haza a hétvégén, legalább egy napra, hogy együtt vacsorázhassunk.
Miközben a táskámban turkálva a kulcsokat kerestem megláttam valamit, amit még egy hete vettem és jó mélyre dugtam, hogy még én se lássam meg. Egy terhességi tesztet. Már nyolc napja késik, de nem mertem megcsinálni a tesztet. Mikor Liam és én összeházasodtunk, akkor előtte sorra végigbeszéltünk mindent és megegyeztünk, hogy nem lesz közös gyermekünk. Neki is van egy és nekem is és így is szépen megvagyunk. Emellett ő is és én is kizárólag a karrierre akartunk koncentrálni. Az elmúlt húsz évem csak a gyerekről szóltak, most akarok kiteljesedni a karrieremben, de terhesen nem tudok ide-oda mászkálni, könyveket írni és több újságba írni egyszerre. Egyszerűen féltem az eredménytől és főleg attól, hogy mit szól majd ehhez Liam.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Josephine Nicole Moody
Josephine Nicole Moody EmptyKedd Márc. 31 2020, 09:55
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Josie!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Először is az avatárod...ah, annyira jó választás ez az alapvetően temperamentumos és nagyon vidám, szép mosolyú Penelope. Olvasva pedig a jellemet még inkább megerősíti bennem ezt.
Mondják, hogy a nő az évek előrehaladtával még inkább kiteljesedik, főleg miután gyermeke születik. Nagyon nehéz összeegyeztetni a munkát és a magánéletet de úgy tűnik, hogy neked mégis sikerült. Még akkor is ha az első házasságod válással végződött, ám a történetedből úgy tűnik, hogy másodszorra megtaláltad a boldogságot és remélhetőleg ez tartósabb lesz. Kicsit úgy tűnik nekem mégis, hogy a lányoddal nem éppen felhőtlen a kapcsolatod, és csak remélni merem, hogy a későbbiekben ez mégis rendeződni fog, hiszen bárhogy is alakult az életed, bárhogy is alakult az első házasságod, a lányod mégis az egyetlen akihez mindig minden körülmények között ragaszkodnod kell. Érte te tartozol felelősséggel, teljesen mindegy, hogy milyen őrültségeket fog elkövetni az életben. Egyébként nagyon tetszett az a kis reggeli jelenet amit leírtál, és amiből tényleg tökéletesen kitűnik, amire a jellem résznél utaltál, hogy gyakorlatilag pillanatokon belül képes változni a hangulatod.
Ess át a foglalókon kérlek, és vedd birtokba a játékteret, a szeretteid minden bizonnyal már nagyon várnak. Jó játékokat kívánok! Josephine Nicole Moody 2496992409
Színt admin ad majd neked.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Josephine Nicole Moody
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Josephine F. Moreau
» Isaac & Josephine || Nice to meet you
» J. N. Moody
» Morgan Moody
» Morgan Moody

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: