New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 56 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

bromance
Témanyitásbromance
bromance EmptySzomb. Márc. 28 2020, 20:24
Tyrice Greene

Play by:
Chadwick Boseman (vagy bárki más, aki fekete, mint az iccaka)
Születési hely:
rád bízom
Kor:
22-28
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
rád bízom
Csoport:
Üzlet
Történetünk:

Mathias Burke írta:
- Csak hogy tudd, ez az a nap - jelenti ki színpadiasan részlegünk gyöngyszeme, Tyrice Greene, miközben lehuppan az íróasztalommal szemközti gurulós székbe, majd szórakozottan pördül egyet a tengelye körül.
Ha mindenáron meg kellene neveznem valakit legjobb barátomnak, kétségkívül ő lenne az, ám mivel nem tartok igényt olyasfajta szentimentális dolgokra, mint a barátság, maradjunk csak annyiban: a kedvenc ivócimborám. Szerepéből kifolyólag nem minősíthető a nap rejtélyének, min töri éppen a fejét. Hogy idegesítsem, nem kérdezek vissza azonnal, helyette kétszer olyan lassan folytatom az asztalomon lévő papírhalom rendezgetését. Amint észreveszi rajtam a szándékosságot, felvont szemöldökkel, ujjbegyeit egymásnak támasztva kezdd el szuggerálni, míg ki nem csikar belőlem egy feleletet.
- Melyik nap? - Győzelemittas mosollyal dől hátra a székemben, nem mellesleg olyan otthonosan, mintha a saját irodájában tenné. Szinte hallom a válaszát a ki nem mondott méltatlankodásomra: azt hittem, ami a tiéd, az az enyém is, tesó.
- A beba-nap.
Folyt. köv.

Mindenki fiatalabbnak hisz a korodnál. Nem azért, mert annyira fiatalos lenne az arcberendezésed, a szóhasználatod, vagy az életfelfogásod, hanem mert olyan őszinte vidámság árad belőled nulla-huszonnégyben, hogy az már szinte pofátlanságnak számít. Mintha valami párhuzamos univerzumban élnél, mint mi, többiek, és soha nem ért volna semmiféle szívfájdalom vagy csalódás, de még csak nem is fröcskölt volna telibe egy autó sem, miközben a járdán sétáltál, vagy sosem esett volna pofára a frissen elkészített szendvicsed - habár mindketten tudjuk, hogy ez korántsem felel meg a valóságnak. Tudom, mert együtt részegedtünk le, mikor az ex-menyasszonyod otthagyott téged pár héttel az esküvőtök előtt, és mindketten hálásak lehetünk érte, hogy az elfogyasztott alkoholmennyiségnek hála nem emlékszel rá, hogyan zokogtál a vállamon órákon keresztül.
Született marketinges vagy: két perc alatt bárkit leveszel a lábáról, a nőkkel azonban sűrűn meggyűlik a bajod, annak ellenére, hogy senki sem vitatná el tőled a hűséges, ámde kicsit sem vak hősszerelmes szerepét. Visszatérve a marketinghez, mintegy két-három hónappal utánam kerültél a céghez, és hol máshol kaptál volna helyet, mint a mellettem lévő asztalnál. Nem tudom, hogy ha másként alakult volna, mennyi időbe telik megpuhítanod engem, így viszont olyan hamar az agyamra mentél, hogy kénytelen voltam belemenni a haverkodásba.
Azóta is bánom.

// Minden további részlet szabadon alakítható. Nagyon várom az urat! bromance 2451935670
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
bromance
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: