New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 107 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 96 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Joe Weaver
tollából
Ma 8:18 am-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 7:36 am-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 7:10 am-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 7:04 am-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 12:10 am-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 11:11 pm-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 10:48 pm-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 10:48 pm-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 10:45 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Luna Alvarez
TémanyitásLuna Alvarez
Luna Alvarez EmptySzomb. Márc. 28, 2020 11:22 am
Luna Encinas Castillo Alvarez  

Karakter típusa:
Keresett
Teljes név:
Luna Encinas Castillo Alvarez  
Becenevek:
Luna
Születési hely, idő:
Puerto Rico, San Juan: 1996.03.15
Kor:
24 éves
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Kapcsolatban
Csoport:
Diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:

CUNY/ Astrophysics, Physics Department/ Phd (még tanul)
22 évesen BSc fokozatot szerzett fizikából (alapképzés)
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Négy órás szakács beugró
Ha dolgozik//Munkahely:
OSH (Owen's Steak House)
Hobbi:
Könyvolvasás, *könyv és DVD vásárlás, főzés
Play by:
Zoë Barnard

Jellem

Nevetek, ha valaki vicceset mond. Szívből jövően. És sírok, ha szomorú dolog ért. Érzelmeim rendesen működnek. Egyszerű őket megérteni. Ahogy az emberek 90-%-át is. Hiszen, mindenki kiszámítható egy szintig. Ki jobban, ki kevésbé. Mondjuk, én a félig meddig kiszámíthatóak közé tartozom. A fájdalomtűrő képességem nem annyira jó. Pánikrohamot kapok néha a tömegtől. Nem szeretem a tömeget. Gyűlölöm, utálom.  De a magányt se szeretem. Eléggé introvertált személyiség vagyok, aki gyakran tartja meg magának az ötleteit. Nem szoktam barátkozni, ha ér valami baj, nemes egyszerűséggel elengedem. Ha mindegyikkel foglalkoznék, minden pici aprósággal, belerokkannék. De hát, ez van. Kedves, jó szívű alak vagyok, van hogy hamarabb válaszolok egy kérdésre, mintsem azt felteszik, és elfogulatlan lányként létezem. Sajnálatos módon csokis csigával lefizethető vagyok.  Ha valami olyan információt kapok, amit nem tudok feldolgozni, percekig csak összefüggéstelenül pislogok. Az igazságérzetem a helyén van, és vannak elveim is, melyeket nem lehet pénzért megvásárolni. Drog, alkohol, cigaretta és fegyver. Ez tabu a számomra. Nagyon trehány vagyok, de ez leginkább a szobámra terjed csak ki, máshol mindig szépen összetakarítok magam után. Nagyon szeretem az állatokat, sokszor jobban, mint az embereket. A zárkózottság mögött egy olyan érzelmes ember lakik, aki ha közel enged magához, akkor egy életre a barátjává fogad. A szeretteimért tűzbe megyek, és a végletekig képes vagyok kiállni mellettük. Sokszor mikor túl szétszórt vagyok, és nem tudok koncentrálni, megkapom azt a jelzőt, hogy el vagyok varázsolva...
Amit tudni kell róla:
❅ Haladó szinten beszél lengyelül és oroszul.
❅ Külsejét tekintve egy teljesen átlagos, fiatal nő benyomását kelti. A 175 centiméteres magasságával inkább az középtermetűek táborát gyarapítja, de ezen a számon a megfelelő lábbeli megválasztásával még tud javítani. 66 Kg. Hosszú, sötét gesztenyebarna haja rakoncátlan, hullámai lágyan ölelik körbe arcát. Szintén barna íriszeiben mindig ott lobog a tettvágy izzó lángja. Öltözködésével igyekszik minden alkalomnak megfelelni. De leginkább a laza sportos stílust szereti.
❅Imád főzni! Kedvencei a főtételek. Imádja a pizzát, a lasagne-t, a minestrone-t. Viszont süteményt sütni azt nagyon nem tud és nem is akar. Kedvenc törzshelyén (Hughes´Café) fogyasztja el a kedvenc édes süteményeit.
❅* Minden hónapban bevásárol magának DVD-ből és könyvekből. Csak a minőségre megy, szóval minden új film, amit már meg tud vásárolni egy nagyáruházban, akkor az a film sosem marad ott. Sokat költ ezekre.
❅Imádja a Harry Pottert. Filmek, könyvek pipa.
❅Még az anyjával és egyik bátyával lakik.
❅Imádja Shekespeare műveit
❅Naplót ír
❅Jógázik
Múlt


- Mesélj magadról.
- Én nem... nem kifejezetten tudok válaszolni erre a kérdésre.
- Ez nem egy kérdés volt... Csak érdekel, hogy ki vagy.
- Luna. Csak Luna.
- És... mivel foglalkozol?
Meglehetősen ideges vagyok ettől a szituációtól. Izzad a tenyerem, és a hideg pohár üditő se képes megnyugtatni. Én csak azért jöttem, hogy megnézzem a hirdetés helyszínét. Az éttermet, hogy hol tudom a munkát elvégezni. Erre ilyen kérdéseket tesz fel nekem. SMS-ket küldözgettünk a másiknak, majd it lukadtunk ki. Ja és a chetfelületet se felejtsük el… órákat beszélgettünk azon is. Szerintem nem gáz.
- Mi az, megkukultál?
- Nem...
Nem akartam soha lemaradni, nem akartam én lenni az a kicsi lány akit óvni kell. A saját lábamra akartam állni. Segítő kezek nélkül. És büszkévé tenni édesanyámat, no meg a testvéreimet. Ez még nem nagyon jött össze! Anyámmal élek, az egyik bátyámmal. Jó-e ez így? Még igen. aztán egyszer majd kirepülök én is. A pasimhoz én járok, őt nem akarom nálunk meglátni. Anyáék tudják, hogy van, de ennél többet nem kell tudniuk róla. Majd akkor ha ennél sokkal komolyabban vesszük a dolgokat!
Mindenki másban jó, nincs két ugyan olyan ember a világban, így a saját utamat kellett megtalálnom, nem mehettem azon, amin a bátyám.

Az egyetem által nyújtott lehetőségek, az ott rendelkezésemre álló szakmai segítség, az oktatásokon való részvétel révén olyan alapot kaptam, amivel könnyen tovább tudok lépni. Aki komolyan szeretne foglalkozni a robotikával és hajlandó időt, illetve energiát áldozni rá, annak ebben ez az egyetem a legmegfelelőbb partner. Gondolkodásmódot próbálnak átadni, nem pedig megoldást. Mindenkinek segítenek megtalálni a saját építői nyelvét, a legjobb irányt és módszert, amivel kifejezheti önmagát. Egyszerűen imádom!

Egyik reggelen miközben a törzshelyemre igyekeztem, neki állt szakadni az eső. Kissé vizesen és csapzottan értem végül el kedvenc helyemre. Levettem az ázott kabátomat, majd leültem a helyemre. A szokásos süteményt hozták ki, melyet megköszöntem egy apró mosollyal, végül elnyelt a telefonom online világa. Nem tudom mennyi idő telt el, de megkérdezte tőlem egy úr, helyet foglalhat-e az asztalomnál. Körül néztem. Telt ház volt, még mindig csak jöttek és jöttek, a süteményemből meg még nem is fogyott.
Leült hozzám és meghívott reggelizni, meg egy újabb sütire. Kedvesen nézett rám, érdeklődően figyelt. Csacsogott ezerrel. Figyeltem rá. Pedig nem szoktam figyelni, csak ha meghallom a fontos dolgokat. Az ő szájából minden az volt. Mosolyogtam rá és persze zavarban is voltam. Nekem kávé is kellett. A reggeli nem is volt annyira fontos. Annak örült, hogy nem zavart, mert utálta mikor koloncnak érezte magát valaki nyakán.  
Nem tudom, kedves mosolya mögött mi rejlett, de határozottan megmozgatta az agyam. Annyira, hogy egyetlen pillanatig elfeledkeztem magamról. A villa hangosan csördült a porcelánon, riadót fújt ezzel elkábult agyamnak. Azonnal kapcsoltam, és már tudtam, hogy késő. Zavaromban dadogva kértem elnézést, elszakítottam a tekintetem az övétől, erőszakkal próbáltam magam a valóság sűrű, rideg talajára rángatni. Irtó cuki dögös pasi volt, a maga érdekes módján. Kezembe vettem a villát és a kést, és leszeltem egy keveset a palacsintából.
Hetek teltek el, randik randit követtek.


- Megcsókoltad, ugye?
- Nem.
- Jaj, ne kamuzz már! Mindketten tudjuk, mennyire fontos neked! Ideje lenne lépni, nem? - bátyám az egyik karját felemeli és pattogatott kukoricát pöccint felém, én pedig elhúzom a szám. Van, ami nem változik soha.
- Szerintem nem sülne ki semmi jó abból, ha bonyolítanánk a kapcsolatunkat.
Neki minden könnyűnek, egyszerűnek, természetesnek tűnik, hiszen ő maga is ilyen.
- Tehát nem akarod őt elveszíteni, jól értem?
- Miért is akarnám? Tökéletessé vált köztünk az összhang.
- Na igen, pont erről beszélek! Mi lenne, ha udvarolni kezdene neked?Nem flörtölni, érted. UDVAROLNI. Nagy U-val.
- Te mindig túl romantikus voltál. - nevet, én pedig vele nevetek.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Luna Alvarez
Luna Alvarez EmptyVas. Márc. 29, 2020 8:04 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Luna!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Először is hadd jegyezzem meg, hogy imádom a neved! Very Happy De szintén Harry Potter rajongóként talán te is egyetértesz, hogy ez milyen szép és menő egyszerre. Luna Alvarez 2624752903
Amit a jellemzésedből és történetedből egyaránt leszűrtem: 24 évesként egyrészt egy szép, okos, talpraesett fiatal nő vagy, bizonyos helyzetekben azonban néha még mindig egy kislány, visszafogott, szerény, zárkózott... Nem is tudom, idősebb testvérek mellett ez talán normális is, hiszen a kistesó végül is mindig kistesó marad, akit az idősebbek ugrathatnak... általában meg is teszik...  Luna Alvarez 3673325056
Na de mindegy, mit mond a bátyó, semmit nem éri meg elkapkodni egy kapcsolatban, ha nem állsz készen rá. Csak a szívedre hallgass! Ha neked így jó, boldog vagy, és talán az izgatottnak tűnő pillangók is ott repdesnek a pocakban, szerintem csak hagyd, hogy a dolog a maga tempójában alakuljon tovább. Luna Alvarez 2624752903
A 175 centis magasságodra én azonban a helyedben nagyon büszke lennék, magas sarkú cipővel vagy anélkül, szerintem az már igen szép és dögös és karcsú. Very Happy Vicces módon itt a user és a karakter (a színésznővel együtt) 167 cm, így én mindenképpen felnézek rád.  Luna Alvarez 1404455205

Na de nem szaporítom tovább a szót, így is tovább tartott sajnos ideérnem, mint terveztem.  Luna Alvarez 2451935670

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Luna Alvarez Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Luna Alvarez 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Luna Alvarez 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Luna Alvarez 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Luna Alvarez 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Luna Alvarez
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Javier B. Alvarez
» La familia Alvarez
» Raphael B. Alvarez
» Carmela H. Alvarez
» Salomea-Maria Alvarez

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: