New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 51 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

La familia Alvarez
TémanyitásLa familia Alvarez
La familia Alvarez EmptyCsüt. Márc. 12 2020, 09:20
Miután édesapánk meghalt, anyánk egyedül San Juanban nem tudott eltartani egy négy gyerekes családot, így gyorsan lépésre szánta el magát. 2002-ben költöztünk az Egyesült Államokba. Kezdetekben nem sok pénzünk volt, a költözés a vagyonunk nagy részét elvitte, bár mélyszegénységben azért nem szenvedtünk, minden nap ettünk, voltak rendes ruháink, ugyanakkor egy kis lakásban éltünk sok éven keresztül 5-en. Volt, hogy hárman osztoztunk egy szobán, aki pedig nyugalomra vágyott (vagy büntit kapott), anyánk mellett aludt a szomszédszobában. Lehet, hogy nem voltak legkényelmesebbek a mindennapjaink, de mi életet vittünk minden percébe, rengeteget beszélgettünk, zenéltünk, szórakoztunk együtt, ami által rendkívül összetartó lett a család a mai napig.
Otthon szigorúan spanyol a nyelvünk, latin-amerikai ételeket eszünk és a a szomszédok szerint nagyon hangosak tudunk lenni. Fontos tudni, hogy vallásos, templomba járó családról van szó, legalábbis gyerekkorukban biztosan, ettől függetlenül belefér, ha valamelyik gyerek már nem gyakorolja annyira hitét, mint a felmenők. (Javier és Raphael még igen.)

Gyorsan összefoglalva az Alvarez gyerekek:
- Bátyám: kevésé szentimentális, tárgyias, lángész
- Én: extrovertált, érzelmes, művészlélek
- Nagyobbik húgom (Carmela): extrovertált, céltudatos, erős és hangos jellem
- Kisebbik húgom: introvertált, érzelmes, gyengéd

Alvarez mama:
Egy kicsit ducika, vérbeli latina erős nőt kell elképzelni, aki csupa szív, csak senki se merje bántani a gyerekeit, mert a cuki néniből sárkány lesz.

Nevek: Minden gyerek vezetékneve(i) Castillo Alvarez. Ezeket (általában) két(??) keresztnév előzi meg, melyek az egyes testvérek esetében:
- Legidősebb tesó?
- Javier Benito Castillo Alvarez
- Carmela ? Castillo Alvarez
- Legkisebb tesó??

Kisebb húgom

Play by:
Zoë Barnard? Martina Stoessel? De választható.
Születési hely:
San Juan, Puerto Rico
Kor:
24-25
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Szerintem hetero
Családi állapot:
Én úgy tudom, hogy szingli
Csoport:
Diák
Történetünk:

Te vagy a legcsöndesebb, leginkább melankolikusabb személy a családban, lehet azért, mert megszoktad, hogy a többiek úgyis túlkiabálják egymást és neked van egyedül eszed, hogy megvárd, amíg valaki befejez egy mondatot. Már itt leszögezném, hogy hiába vagy ~24 éves, nekünk mindig te maradsz a legkisebb, a mi "kishúgunk".
Téged és a nővéredet szinte ikrekként kezelünk (és kicsit magatokra is úgy néztek) mivel nagyon kicsi köztetek a korkülönbség és lényegében egyszerre nőttetek fel. Gimnáziumig valóban össze is voltatok nőve, csak aztán nővéred elkezdte fejébe venni, hogy énekes szeretne lenni és ezt te nem tudtad hova tenni. Kiderült, hogy teljesen más dolgok érdekelnek titeket, amivel az égvilágon semmi baj nincs, csupán kezdetben nehezen viselted, hogy a nővéred képletesen levált mellőled és pikk-pakk egyedül találtad magad a világban, s bár tagadod, tudom, hogy azóta is neheztelsz rá emiatt.
Meglehetősen introvertált vagy, a legjobban közülünk, úgyhogy a könyvek és az online felületek váltak nagy barátaiddá. Könnyebben szerzel barátokat interneten keresztül, mintsem a való életben. Egy sráccal beszélgetsz már hetek óta, akit nem tudsz kiverni a fejedből, ám a mézes madzag nem is annyira mézes, mint tűnik. Találkozót beszéltek meg, s te elmész rá, várod de nem jön el, aztán... mégis megjelenik, mikor már megy le a nap. Életed első igazi pasija és te úgy érzed, fülig szerelmes vagy belé. Ki tudja, talán pont olyan mint te, vagy épp az ellentéted?

Még anyával és velem együtt élsz egy háztartásban, mindketten sokat segítünk főzni, sütni, takarítani a már igencsak lábát fájlaló édesanyánknak.

Diáknak képzelem el, aki a bátyjaihoz hasonlóan valamilyen mesterképzésen gyarapítja tudását. Nagyon adnám, ha valami furcsa dolog érdekelné, mondjuk a robotika, vagy valamilyen fizikai irány, esetleg asztrofizika, ha már az eget nagyon szereti bámulni. Ha így lenne, akkor ő és a legidősebb testvér között meglehetősen szoros lenne a kapcsolat, akár lehetnének egy egyetemen is, ahol bátyja oktat és kutat, míg ő tanul. Sőt, azt is szuper lenne, ha ugyanaz a téma érdekelné mindkettőjüket, így a húgi részt venne az idősebb fiú kutatásaiban (asztrofizika) és otthon ebédeknél mást se lehetne hallani, csak kettejük szakmai meséit. Vicces lenne. Mindezek csak ötletek, bármi lehet ám belőle, ami személyiségéhez köthető.


Nagyobbik húgom

Play by:
választható
Születési hely:
San Juan, Puerto Rico
Kor:
26
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Kapcsolatban?
Csoport:
Választható
Történetünk:

Egy kisebb szünet volt anyámnak a kettőnk közti időszak, ami a gyereknevelést illeti, de esküszöm nem azért, mert annyira rossz gyerek lettem volna, hogy megfogadja, nem akar egy ideig több gyereket. Én nem is voltam rosszcsont, na de Te, te igen. A családban te képviseled a merész, vadóc, bevállalós szerepet. Szerintem mi majdhogynem ellentétek is vagyunk. Mindig próbálsz noszogatni, hogy szedjek már össze egy lányt és számtalanszor a fejemhez vágod, hogy ha te lennél a feleségem, akkor hatalmas papucs lennék. Nos, egyszer sem tudtam vitatkozni ezzel.
Hiába vagyunk más jellem, mindig is rengeteg idő töltöttünk együtt azokon az időköd túl, amikor együtt volt/van a teljes család, ami pedig összeköt minket, az a zene. Jennifer Lopez, Shakira és más híres latin-amerikai énekesnők soraiba szeretnél lépni és én elhiszem neked, hogy nem csak a hírnév vonzz. Kiskorunk óta együtt zenélünk, vagyis az esetek többségében én gitározok neked, te pedig énekelsz. Éveken át a legnagyobb kritikusod én voltam, sokszor össze is vesztél velem, amiért ki mertem mondani, hogy "még nem elég jó", de mindig adtál a véleményemre és néhány duzzogó perc után beláttad, hogy lehet nem ártana még egyszer elénekelni a sorokat.
Aztán összejött minden, egy csettintésre váltál híressé, mivel az egyik osztálytársad ismerte az egyik híres énekest és vele jóban lettél, duetteztetek és máris bekerültél abba a listába, akikről az emberek tudják, hogy létezik.
Volt egy időszak, amikor kicsit eltávolodtál tőlünk, hirtelen rengeteg ajánlatot kaptál és a vasárnapi családi ebédek valamiért pótlásra szorultak, de aztán beláttad, hogy nem teljes az életed nélkülünk.
Még mai napig írunk együtt dalokat és hiába mondom, hogy írd be nyugodtan magadat a dalszerző rubrikába, te ragaszkodsz hozzá, hogy én szerepeljek rajta és ez a szerénységem mellett nagyon jól esik. Ugyanúgy te kezdted elültetni a fülemben, hogy a beszélőkém miatt jó műsorvezető lennék, be is ajánlottál és egy évvel később ott tartok, hogy Amerika egyik leghíresebb műsorát vezényelhettem le, de ami még jobb, tényleg élvezem! Sokat köszönhetünk egymásnak és remélem, hogy az együttműködésünk továbbra is megmarad majd, de azért tudd, hogy lehetsz bármennyire is híres, én akkor is megeszem előled a rizspudingot!

Kicsit amolyan latina dívának képzeltem el, akire a pasik csorgatják a nyálukat, viszont nem egy kurva, vigyáz a testére, ez kicsit megközelíthetetlennek állítja be, ami persze lehet még vonzóbbá is teszi. Azonban nála is bármi változtatható, nem kell énekesnek lennie feltétlenül, csak a zene iránti közös szeretetünk maradjon meg. Valamiért úgy képzeltem el, hogy már külön költözött a családtól.



Bátyám

Play by:
Michiel Van Wyngaarden / Michiel Huisman / választható
Születési hely:
San Juan, Puerto Rico
Kor:
34
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Én házasnak gondolnám, de rád bízom
Csoport:
Kutatás és oktatás
Történetünk:

Anyám mindig azt mondja, hogyha összegyúrná a legidősebb és legfiatalabb gyerekét, akkor megkapna engem, én pedig nem tudok ez ellen vitatkozni. Te vagy a család esze. Igen, hiába van PhD-m, hozzád képest még én is elmaradok, de sosem versenyeztünk, nem voltam rád féltékeny, inkább hálás, amiért rengeteget segítettél nekem és a lányoknak is a legtöbb - főként reálos - tantárgyban.
Nagyon jól felismerted a helyzetet anno, azt állítottad, hogy: "Ahhoz, hogy a mi adottságainkkal jobb és más életet éljünk, mint amibe beleszülettünk, tanulnunk kell." Nem kis stréber voltál és vagy is (én is az voltam), de te nem csak okos vagy, hanem önzetlen is. Nagyon belejöttél abba, hogy a testvéreidet tanítsd, nekem egyik este bevallottad, hogy igazán jó érzés tölt el, amikor látod a húgaink arcán az örömöt, mikor jó jegyet szereztek általad. Egyszerűen csak örülsz, ha segíthetsz és én ezért is felnézek rád. Jó ember vagy!
Ezek után nem is lepődtem meg, hogy az egyetemen ragadtál. A hallgatók imádják azokat az órákat, amiket te tartasz. Meg még a hangulat is jó, biztosan kitűnő lehet a hallgató-oktató viszony.
Én téged szeretlek és tisztellek. Lehet fiúból lett férfi testvérekként talán már ciki ilyet mondani, de én nem sajnálom a szavakat tőled. Noha munkád (a tanítás mellett elszánt kutató is vagy) miatt négyünk közül neked van a legkevesebb időd, azért nem egyszer összefutunk a héten.
Már nem élsz köztünk, megnősültél, amiért irigykedem, én is nagyon vágynék már egy tartós kapcsolatra, de veled ellentétben én nem vagyok annyira macsó, mint te. Persze erre sosem tudtál megtanítani...
Te vagy az a családban, aki ha elromlik valami anyánál, elsőként otthon teremsz és nyugodtan, biztatóan azt mondod: "Ne aggódj anya, mindjárt megjavítjuk". Apa halála óta te lettél a családban a rangidős férfi és nagyon jól sikerült átvenned a feladatait.

Szinte minden változtatható a karakterben. Ha nem oktató-kutatónak képzelnéd el, meg tudsz győzni, egyedül annyit kérnék, hogy ne legyen törvényszegő, mivel ez a család nem illik azokba a történetekbe.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: La familia Alvarez
La familia Alvarez EmptyKedd Május 26 2020, 21:35
Ismét nagyon várom a testvéreket!

La familia Alvarez 3874598021   La familia Alvarez 1404455205    La familia Alvarez 3874598021
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
La familia Alvarez
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» a burkhart família
» A maffia família és mások
» Luna Alvarez
» Javier B. Alvarez
» Salomea-Maria Alvarez

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: