New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

nancy easton-hammond
Témanyitásnancy easton-hammond
nancy easton-hammond EmptyKedd Márc. 24 2020, 11:42
Nancy Easton-Hammond

Karakter típusa:
keresett, duplán
Teljes név:
Nadine Miriam Easton-Hammond
Becenevek:
Nancy, Nana
Születési hely, idő:
New York, 1990. június 20.
Kor:
29
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
a férfiakat preferálja, de egyébként mindenkit szeret.
Családi állapot:
válófélben
Csoport:
egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Long Island University Brooklyn – Harriet Rothkopf Heilbrunn School of Nursing (BS, Ápolónői képzés) - végzett (2011)
New York University - MSN (ápolónői mesterdiploma), ápolói adminisztráció szakirány
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Nurse Practitioner; sürgősségis ápolónő
Ha dolgozik//Munkahely:
New York Presbiteriánus Kórház
Hobbi:
szeret eljárni sétálni, akár a városban, akár azon kívül; imád enni is, de a főzőtudománya finoman szólva hiányos; szeret új dolgokkal, emberekkel megismerkedni, kulturális eseményekre járni; ugyanakkor meg sokszor a kanapéburgonya életmódot is tudja folytatni egy ideig
Play by:
Jenna Coleman

Jellem
Barna haj. Barna szem. 158 centiméter. Ikrek. ENFJ. Teszttől függ, vajon Kettes vagy Hármas típusú személyiség-e. Szangvinikus.
Ezek csak töredékinformációk, amik nem igazán fejezik ki, valójában milyen ember is, mégis minden adatlapon ott szerepelnek. Jó, talán nem mindegyik, a személyiségtípusokat ritkán kérdezik, pedig Nana véleménye szerint már abból is sokat meg lehet tudni, az ember mit hazudna be egy állásinterjún.

Ami elsőre is egyértelmű vele kapcsolatban, találkozzunk vele professzionális, szabadidős vagy családi körben, hogy felettébb cserfes, mosolygós, mint valami járkáló napsugár. Barátságos, extrovertált típus, akinek a munkája a hivatása és hitvallása is; élete egyik fő céljának azt tekinti, hogy másokon segíthessen. A másiknak pedig azt, hogy ezt mások észre is vegyék. Bár nyíltan ritkán mondja ki, lételeme az elismerés, szüksége van arra, hogy szükség legyen rá, és van egy adott mennyiségű rivaldafény és dicséret, amelyet elvár, különben úgy érzi, valamit rosszul csinált.
Nehéz nem kedvelni alapvető optimizmusa és emberekhez való ösztönös kötődése végett, valahogy egészen természetesen oldja meg, hogy már néhány perc után úgy érezd, mintha mindig is barátok lettetek volna. Nehéz; de lehet. Például azért, mert bár a munkahelyi stresszt könnyedén elnyeli, ha személyes problémája akad, az előbb-utóbb kibukik belőle, olyankor pedig ugyanazon napsugarak, amik általában az ember lelkét melengetik, jégcsapként szúrnak-böknek-csípnek mindenkit, aki rosszul szól hozzá. Utólag persze mindig bocsánatot kér, talán nem is kell hozzá sok idő, általában rögtön észreveszi magát, de attól még vannak napok, még ha ritkán is, amikor az ember inkább tesz két lépést hátra. Sokan nem nézik ki belőle, de bosszúálló típus, idegenekkel, piti dolgok miatt nem annyira, de ha valaki hozzá közelálló komolyan megsérti, azt képes évekig emlegetni, és dacosan haragvó maradni.
Nagyon család-orientált, legyen az amelyikbe beleszületett, vagy amelyiket maga választotta. A barátai is családtagnak számítanak, és jó kliséhez méltóan mindent megtesz értük; már amíg ez saját értékrendjébe nem ütközik. Szeret, sőt, imád gondoskodni másokról, nem csak egyértelmű módon, de akár úgy is, hogy kedves üzeneteket hagy, vagy áthoz egy tányér levest, ha megemlítetted, hogy kicsit náthás vagy. Egyébként szeret főzni, csak nem tud, néhány jól kigyakorolt fogást leszámítva, de ez sosem rettentette el attól, hogy próbálkozzon.
Közvetlen, ölelkezős típus, aki kifejezetten igényli a fizikai kontaktust; babráljanak a hajával, tapadjanak rá otthoni mozizás közben, igazán nem zavarja, bár próbálja tiszteletben tartani, ha mást igen. Fontos kiemelni, hogy minden bája és tündérmókussága ellenére nagyon is határozott típus, aki szentül hiszi, hogy rengeteg dologban mindent is jobban tud másoknál; nem annyira lexikális tudásban, bár ő maga is jóval intelligensebb és szemfülesebb, mint azt sokan gondolják róla, inkább azt illetően, milyen a világ, és mit kell tenni, hogy ne csak túléljük, de élvezzük is.
Hajlamos rizikókat vállalni, olyanokkal ismerkedni, olyan helyekre menni, amitől mások esetleg ódzkodnának. Hamis vád lenne naivsággal vádolni; mindig figyel, és életveszélyes helyzetbe azért nem kerülne, de a kényelmes otthoni burkában sem feltétlenül maradna meg örökre.  

Múlt

– Anyaaaa! Nemo nem akar játszani velem!
– Nem így hívnak!
– Gyerekek, egy kicsit csendesebben! Felébresztitek apátokat.
– De anyaaaa! Mondd meg neki!
– Én játszok veled.
– Veled nem akarok!
– Nana, nem mindegy, melyik bátyád játszik veled?
– Ezt válaszra sem méltatom!

* * *

– Itt van az unokanővéretek.
– Ez nem hír. Mindig itt van.
– Clyde, mit mondtam? Nem beszélünk így a vendégekkel.
– De ő nem vendég! Inkább bútor.
– Ne aggódjon Kate néni, majd megnevelem. Jó, elment.
– Mit játszunk?
– Én leszek az anyuka. Ez lesz a konyha...
– Jajj, ne már! Megint?
– Csönd, Connie! Én vagyok az anyukád. Fogadd el. Írj házit!
– Nyár van...!
– Ne feleselj, vagy szólok apádnak!
– Az ki?
– Te.
– Én nem is játszok!
– Ez nem demokrácia, Clyde!

* * *

– Edd meg a kelbimbót.
– De nem szeretem.
– Nem kérdeztem. Edd meg. Tele van karotinnal, C-vitaminnal és fehérjével.
– Anya szokott adni C-vitamint.
– Jó. Én meg kelbimbót.
– Tudod, ez nem hangzik olyan jól, mint gondolod, hogy hangzik...
– Ne szólj már bele a nevelési módszerembe!
– Nem is vagyok a gyereked! Fújj, hagyj már...! Anyaaa!
– Hiába futsz, elkaplak, te kis szaros! És kelbimbót fogsz enni!

* * *


Vannak olyan napok az ember életében, amikor minden összejönni látszik, amikor egyszerűen szerencsés; energikusan kel fel, pont kellemesre sikerül a kávé-tej-cukor arány az ébresztőjében, elsőre jól belövi a melegvizes csapot, talál egy bankjegyet az utcán, csodák csodájára a metrón is talál helyet... És akkor valahogy úgy érzi, az univerzum az ő pártján áll, és nagy dolgokra hívatott.
Az esküvőnket megelőző napok, órák, de még percek sem ilyenek voltak, én pedig lassacskán az összeomlás szélére kerültem.
Gyerekkorom óta álmodoztam a tökéletes esküvőről. Tudom, minden kislány gondolkodik ilyesmin, de egyiküknek sincs már hatszáz oldalas lefűzős mappája tizenkét évese, én mondom! De fél szívvel semmit sem éri meg csinálni, mindent bele kell adni, és ez olyan pillanat, ami egyetlen egyszer jön el az ember életében – úgyhogy tökéletesnek kell lennie.
Ezen a napon viszont mintha minden összeesküdött volna ellenem. Mármint, ellenünk. Donny bácsi viccelődött is azzal, hogy talán Neal imái hallgattattak meg, de még azelőtt odébb vonta valamelyik C-szekciós, hogy a torkának tudtam volna ugrani. Hé, nyugodj meg. Ez a legrosszabb dolog, amit ilyenkor bárki mondhat. Hogy nyugodhatnék meg, ha az évek óta dédelgetett álmom, a gondosan, utolsó másodpercig A, B, C és még D menekülési útvonalakkal is feltérképezett, kigondolt, mindenkivel tízszer átnyálaztatott forgatókönyvem egyszerűen a szemeim előtt hullik darabjaira.
Ami tönkremehetett, az tönkre is ment, mintha egy láthatatlan dominó-áradat indult volna meg és mindent letarolt volna. Először a templom, az a csodaszép templom, ahol anyáék is esküdtek, a felújítási munkálatokkal kezdtek csúszni, majd az éttermünkről derült ki, hogy valamiféle fertőzést találtak náluk, és bizonytalan időre meg kell szüntetniük a szolgáltatást. Aztán a fogadásra kibérelt teremben ütött ki tűz, az esküvő előtt két nappal, ráadásul valahogy a darazsak is elszaporodtak a kertben, ahová áthelyeztettük az egészet, ráadásul kevesebb széket hoztak ki, a székhuzatok pedig nem ekrü színűek lettek, hanem tojáshéj. Tojáshéj! Ezek után már meg sem lepett, hogy a hajam sem akart megmaradni a kontyban, a stressz miatt pedig annyit fogytam, hogy a ruha folyamatosan le akart csúszni rólam.
Amikor viszont beléptem a széksorok közti, virágszirmokkal felszórt sávra – mert hogy szőnyegből is tojáshéj színűt hoztak ki, és valaki, gondolom a fiúk, nagyon komolyan vették a fenyegetésem, hogy ha meglátom, megölök valakit –, és megláttam Nealt a szmokingjában, ő pedig rám nézett, valahogy... Minden a helyére került. Pontosabban, inkább semmi sem számított.
Na, ennyire azért nem kell sietni –  mondja mellettem halkan apa, a hangjában viszont nyoma sincs rosszallásnak; mosolyog. Sőt, ha kicsit jobban megnézném, talán még vöröslik is egy kicsit a szeme a könnyektől. Szigorúan csak akkor, ha nem látjuk, sem mi, sem a kamerák. Easton államügyész egyik kezével a bűnözési rátát csökkenti, a másikkal pedig zsebkendő után nyúl.
Vissza kell fognia, olyan hévvel indultam meg előre. Még nem áll készen hagyni, hogy elszaladjak előle. Elvégre, én vagyok az egyetlen lánya. Azért néhány dolog mégis úgy van, ahogy annak lennie kell.
A másodpercek lassan vánszorognak, ahogy szinte fájdalmasan széles mosollyal, kényelmetlen, de gyönyörű cipőben suhanok apa karján. Mint egy felhő. Vagy habcsók. Nem tudom, ezek bókok voltak-e, de korában megkaptam már őket, és amúgy sem érdekelt. Magamon érzem mindenki tekintetét, és remélem, sőt, biztos vagyok benne, hogy nekik is annyit jelent ez a pillanat, mint nekem, legalábbis majdnem; aki itt van, és értem van itt, az tudja, milyen régóta várok erre. És hogy megérdemlem.
Szinte mintha a lábam sem érné a földet, megbabonázva lépkedek, a tekintetem összefonódik Nealével. A tanúja mond neki valamit, ő pedig válaszol, de nem hallom, mit. Apa megáll a Boldogságkapu alatt felállított kis oltárhoz vezető két lépcsőfok előtt.
És tudod, ha bármikor el kéne látni valaki baját...! – Félreérthetetlen jelzést tesz Neal felé, félreérthetetlenül viccből. Csak kuncogok, aztán felpipiskedem, hogy csókot nyomjak az arcára. Azt hiszem, szipog egyet, de megpróbálja köhintésnek álcázni.
Amint felsétálok a lépcsőfokokon, Neal pedig a kezét nyújtja felém, hogy felsegítsen rajtuk, és aztán ne is engedjen el, a korábban kínzó lassúságúnak tűnő idő felgyorsul. Egy pislogás, és már a fogadáson ülök, ismerősök, családtagok gyűrűjében. A hófehér esküvői ruhámat egy nyáriasabb, táncolásra alkalmasabb darabra cseréltem, a súly hiánya végett pedig egészen olyan érzésem van, mintha szárnyalnék. Olyan eufórikus boldogság önt el (nos, meglehet, hogy néhány pohár borocska is hozzájárult), hogy először fel sem tűnik, egyedül vagyok. Mármint, Neal nem ül mellettem, és ahogy körbenézek, nem ismerem fel az arcok között.
Hát nem gyönyörű? – kérdezi tőlem egy félig ismeretlen női hang. Az irányába nézek, halványan ismerős, azt hiszem, Neal nagynénje. Vagy kuzinja. Igazából fogalmam sincs, de van képe nem rólam beszélni, hanem a kezemben lévő... babáról.
Valahogy észre sem vettem, talán azért, mert alig mozog. Alszik, de halkabban és mozdulatlanabbul, mint akármelyik baba, akit valaha láttam.
Szeretnék mondani valami okosat és szépet, de... Nos, a baba szemei túl közel ülnek, a haja pedig olyan csúnyán loboncos, ráadásul egészen buta feje van még így alvás közben is.
Azt hiszem, a fintor és a tanakodás valahogy kiült az arcomra, mert arra eszmélek, hogy a nő haragvóan rántja ki a kezeim közül, én pedig bár utána nyúlnék, nem érem el. Nem tudom mire vélni a helyzetet. Nem én tehetek róla, hogy csúnya a gyereke!
Kiiszom a borom maradékát, aztán felállok, és besétálok az udvarházba, Nealt keresve. Ha kint nincs, bent kell lennie. Talán hívták a munkahelyéről. Ami igazán nem jó kifogás, hiszen megmondtam és ő is megmondta, hogy ezen az egy napon hagyják békén! De főleg én mondtam!
Magamban már tudom is, mit fogok mondani neki, erről az undok nagynénjéről, akit mostantól direkt a konyhaajtó melletti asztalhoz kell majd ültetnünk a ronda gyerekével együtt, mert van képe az esküvőmön megsértődni rám...!
Aztán benyitok az egyik szobába, abba, ahol öltöztem, az esküvői ruhámat rejtő zsák még mindig ott lóg a szekrény nyílt ajtajára akasztva, Neal pedig olyan hévvel csókolózik egy nővel az ágyon, mintha az életet akarná kiszívni belőle.
A nyíló hangra felnéznek, a nőről igazából fogalmam sincs, kicsoda, de nem is érdekel, a tekintetem Neal arcára tapad, és teljes döbbenettel figyelem, ahogy rezzenéstelen arccal közli:
Erre igazából számíthattál volna.
Valahol leejtenek egy poharat, de úgy hangzik, mintha egyenest a fülem mellett törne szét a falon, az éles hang pedig visszaránt a valóságba.

Zihálva ülök fel az ágyban, mintha maratont futottam volna. Éjjeli sötétség uralkodik a hálóban, a sötétítő viszont nincs teljesen elhúzva, így New York utcai fényei sávosan ragyogják be a szobát. Az utcai forgalmat is hallom, és az egyik szomszéd tévéjét; nyitva az ablak, annak ellenére, hogy még mindig majd' megfagyok. Ebben a városban sosem enyhe a kora tavasz.
Nagyon sokáig nem mertem kitakarózni. Gyerekkori rossz tulajdonság volt, logikusan tudtam, hogy nem fér be egy szörny az ágyam alá, mindegy, Nemo mit hazudott nekem négy évesen (tudom, hogy nem fér, mert ellenőríztem!), ha pedig egy késes gyilkos kívánna kirabolni éjjel, aligha a paplanom mentene meg, mégis... Egyszerűen nem éreztem úgy magam biztonságban. Mióta Neallel aludtam, lassanként megbékéltem azzal, hogy ha a takaró nem is véd meg, Ő majd igen.
Most viszont egyedül voltam, és az üres lakás kongó némasága az őrületbe kergetett. Úgyhogy inkább ablakot nyitottam a világ zajaira, hogy elkergesse a sarokban nevető szellemet.
Egyedül voltam, mert Neal egy hotelbe költözött. Innen nem láttam a nyitott ajtón keresztül se, de tudtam, hogy a válási papírokat tartalmazó sárga boríték még mindig ott van az asztalon, ahol hagytam. Aláíratlanul, vöröslő bor- és elmosódott könnycseppekkel.
Elemi erővel tör rám a sírás, jószerivel bömbölés, mint egy kisgyerek, épp csak olyan hevesen, hogy hang se jön ki a torkomon. Felülök, az ágytámlának vetem a hátam, a mellkasomhoz ölelem a lábaim, és addig sírok, amíg már fáj. Aztán megtörlöm az arcomat, azt hiszem, taknyos lesz a hálóingem ujja, és kibújok a takaró alól. A kutya csúnyán néz rám a tetejéről, mert véletlenül megrúgom, de aztán tovább alszik, mikor meglátja, hogy csak a fürdőbe megyek, hogy igyak egy pohár vizet.
Nincs szükségem tükörbe nézni ahhoz, hogy tudjam, iszonyatosan pocsékul festek. Nem aludtam többet két-három óránál, mióta Neal bevallotta a dolgot, és széthullott minden. Három napja nem is fésülködtem, a munkahelyemen pedig beteget jelentettem. Szerintem tudták, de nem érdekelt.
Visszasétálok az ágyhoz, de nem fekszem le, csak leülök; egészen olyan, mintha minden érzelmet kisírtam volna magamból, és csak az üres váz maradt volna. Szinte érdektelenül, flegmán könyöklök a combomra és bámulom a mozgó világos sávokat, amiket az elhaladó autók fénye vet a padlóra.
Pillantásom aztán az éjjeliszekrényre vetül, és hirtelen döntéstől vezérelve kihúzom a felső fiókot, elővéve egy pakk cigarettát és egy üveg hamutartót, amit évezredek óta nem használhattak. A doboz már bontott, benne van egy NYPD-logóval ellátott öngyújtó is. A számba illesztek egy szálat, mintha természetes volna, és megpróbálom meggyújtani; sikertelenül. Kifogyott.
Akkor baszd meg.
A félig teli doboz cigaretta jóval lassabban ér földet valahol két emelettel lejjebb, mint a hamutartó.
Úgy takarózom vissza, összefonva a karjaim, mintha duzzognék. Pedig én nem duzzogok. Még csak nem is haragszom, dehogy. Bosszús vagyok.
Négy csörgés után veszi fel. Az ágy mellett lehetett a telefon, csak nem számított hívásra.
– Igen?
– Én vagyok, apa.
– Nancy? Hány ó- Nancy, hajnali négy van, mégis miért...? Történt valami? Jól vagy?
– Jól vagyok – bólintok határozottan, a gardróbszekrény azon felét vizslatva, amelyből a legtöbb ruhadarabot kapkodva, valószínűleg gyűrötten dugtak egy sporttáskába. – De kérnem kell tőled egy szívességet.

Akkor baszd meg, Neal Hammond.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: nancy easton-hammond
nancy easton-hammond EmptySzer. Márc. 25 2020, 10:59
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Nancy!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Először is megkérném azokat a nézőinket, akiknek az idegei nem viselik jól az ömlengést, a csöpögős fangirl megnyilvánulásokat, hogy MOST kapcsoljanak át másik csatornára!  :shop: Csak mert annyira oda vagyok ezért a lapért és a karakterért, hogy nem valószínű, hogy nagyban vissza tudnám fogni magam.  nancy easton-hammond 2451935670  pompom
Már ahogy elkezdtem olvasni a lapodat, az járt a fejemben, hogy ó, igen, ezt a kedves, bájos arcú diplomás nővért a sürgősségiről akár két karakterem is ismerheti.  nancy easton-hammond 2624752903 Egy percig sem tagadom, nagyon csípem Jenna Colemant, és az ő pofijával már a hobbi leírása is kicsit megadta az alaphangulatot, vázolt elém egy elképzelést, hogy milyen leszel, és már az elején megkedveltem ezt a kis alkalmi kanapéburgonyát. Smile
Na de annak ellenére, hogy volt egy halovány sejtésem, mit találhatok a jellemzésben, nem csupán megvalósítottad, de túlszárnyaltad azt, és máris még jobban kedveltelek érte. Egy barátságos, kedves napsugár, aki fényt hoz mások életébe, úgy a barátaiéba, szeretteiébe, mint a betegeiébe. Csípem benne, hogy cserfes és ölelkezős, de ha kell, határozott, és a sarkára áll. (Lefogadom, hogy olyankor is legtöbbször aranyos a maga durcás kislánynak látszó módján).
A szereppéldából viszont az is kiderült, hogy néha icipicit irányításmániás is. Bár a saját esküvője megszervezésében melyik menyasszony ne volna az? Very Happy Ugyanakkor ez a határozottság, makacs gondoskodás és anyáskodás egyértelmű, hogy már gyerekként is ott volt benned.
A baba váratlan felbukkanása után kezdtek kicsit szürreálissá válni az ünnepi események, rémálomszerűvé, és valóban azt vártam, mikor is ébredhetünk fel ebből. Amikor Nancy ezután felriadt, már-már beleborzongtam az érzésbe, olyan jól megírtad. Azon kívül, hogy végig csöpögős-nyálas-rajongom az írásodat, ezért a tehetségért egy kicsit irigykedem is.  nancy easton-hammond 2591762830 Smile
Mindezek után ugyan nem hiszem, hogy Neal túl sok szót érdemelne, vagy bármi mást az életben, de azért térjünk ki rá is: ritka nagy féreg. Nem is értem, hogy képes valaki így bánni egy ilyen kedves napsugár-lánnyal. Ha nem érzett magában elég elköteleződést, elszántságot, szerelmet, vagy ki tudja mit, visszaléphetett volna hamarabb is, anélkül hogy ennyire összetörne és megalázna. Az ilyenért miért nem jár törvényileg automatikus kasztrálás?  nancy easton-hammond 2271796702 Remélem, apád elintézi. Vagy valaki más. A karma, ha más nem.  nancy easton-hammond 1130496352 Neked meg fel a fejjel! Ennél úgyis csak jobbat érdemelsz!  nancy easton-hammond 757797015

Ömlengés vége. Balra el!  nancy easton-hammond 2081954265

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
nancy easton-hammond Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
nancy easton-hammond 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
nancy easton-hammond 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
nancy easton-hammond 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
861
★ :
nancy easton-hammond 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
nancy easton-hammond
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» oliver easton
» Dragan Hammond
» Neal Hammond
» Camilla Easton
» clyde easton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: