New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 91 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 74 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. 2024 - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lora Spencer
tollából
Ma 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Ma 20:51-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 20:37-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 20:37-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:09-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 20:04-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 19:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

some of Easton clan
TémanyitásRe: some of Easton clan
some of Easton clan EmptySzomb. 21 Márc. 2020 - 20:03
Y… vagy N… Easton foglalt

Play by:
Britt Robertson (közös képek miatt, de amúgy bárki korban ideillő)
Születési hely:
New York
Kor:
17-21
Lakhely:
mi Manhattan-iek vagyunk, de lehet te elköltöztél
Szexuális beállítottság:
bármi
Családi állapot:
bármi
Csoport:
törvényszegőt leszámítva bármi
Történetünk:

Nem szeretnék túl sok dolgot meghatározni:
- A családi összejöveteleken mindig Courteney mellett ül.
- Egészen pici koruk óta elválaszthatatlanok.
- Ugyanolyan közösségi média függő, mint Court.
- Ők ketten egész életükben összefogtak az idősebb fiúk ellen a családban és mindenféle csínnyel szivatták őket, de túl cukik voltak ahhoz, hogy lebukjanak, így mindig Olivert sározták be és ő vitte el a balhét.
- Ha még végzős gimnazista, mint Court, akkor annyi a különbség köztük, hogy ő fixen tudja mit akar a jövőjétől.
- Ha már egyetemre jár, akkor pontosan azt csinálja, mint amire már egész életében készült.
- Elég pozitív személyiség és szeret irányítani.
- Az irányítási mániája miatt voltak nézeteltérései Courteney-val régebben.
- A jó barátság és unokatestvéri kapcsolat mellett hatalmas a versenyszellem köztük.
- Eldöntheted, hogy a neved Y-nal vagy N-nel kezdődik. Ha az előbbi, akkor Y. Percival Eastont keresd fel, mint bátyádat. Ebben az esetben egy késői, talán be sem tervezett gyerek vagy.
- Ha N betűvel kezdődik a neved, akkor a közvetlen családban minden rád van bízva.

//Közérdekű információk: 5 Easton létezik már az oldalon, és ez még csak a család töredéke, úgyhogy plotból bőven akad. Ha Perci tesója lennél, akkor az Y-os névre keresztelődtél, ha a harmadik ágról lennél unokatesó, akkor N, de hosszabban elmagyarázom PM-ben, mi miért van.
A pb szempontjából még annyit megjegyeznék hogy ez a kép ITT adta az ötletet, hogy Britt legyen plusz Perci is szőke, így illenének egymás mellé tesónak.Smile//

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Témanyitássome of Easton clan
some of Easton clan EmptySzomb. 21 Márc. 2020 - 19:26
Y… vagy N… Easton elkelt

Play by:
Willa Fitzgerald, vagy legyen más, de legyen baba arca
Születési hely:
max Amerikában, de valószínűbb NY (csóró család rip.)
Kor:
26-30 (Ha Perci tesója akarsz lenni, akkor csekkold az ő korát is)
Lakhely:
mi Manhattan-iek vagyunk, de lehet te elköltöztél
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
eljegyzett vagy házas
Csoport:
bármi lehet a törvényszegőket és a diákokat leszámítva
Történetünk:

Mikor megszülettem, te éppen a szerepjátékos korszakodat élted. Rengeteg időt töltöttél nálunk, imádtad, hogy a házunk tele van kisgyerekekkel, akiket élő babáknak használtál. Az se kizárt, hogy Clydeot is belevontad a játékaidba, hogy ő játssza el az apukát, és mi Connieval legyünk a gyerekitek. Minden esetre engem különösen imádtál ráncigálni, élvezted, hogy már vagy olyan idős, hogy anya a kezedbe merjen adni. Tologattál a babakocsiban, kikönyörögted anyától, hogy megetethess, persze csak szigorú szülői felügyelet alatt. Hajlamos voltál túl agresszíven játszani, és letolni a torkomon az egész cumisüveget.
Ahogy együtt cseperedtünk, te nem hagytál fel a dédelgetésemmel. Az összes családi rendezvényen mellettem ültél. Felvágtad nekem a husikat falatokra, mikor még nem tudtam kést használni, és mindig megvédtél a többi testvérrel, unokatestvérrel szemben.
Egy idő után nagyon utáltam, és kínosnak éreztem, hogy állandóan pátyolgatsz. Mostanra viszont már fel se tűnik, mikor a karácsonyi ebédeken megigazítod az ingem gallérját, vagy ha hajamat fésülgeted az ujjaiddal. Van köztünk egyfajta kölcsönös bizalom, rád még talán hallgatni is hajlandó vagyok, mert az elmúlt 20 évben úgy gondoskodtál rólam, mintha a második anyukám lennél.
Apropó anyuka. A családcentrikus gének benne vannak az Easton vérben, benned különösen koncentrálódik, egészen biztos vagyok benne, hogy mikor én születtem, már akkor is tudtad milyen esküvőre vágysz.
Úgy képzelem, hogy vagy az esküvő előtt állsz, vagy már házas is vagy. Mindenesetre a vőlegényedből, avagy férjedből kiváló papucsot csináltál. Nem is eljegyzett, inkább eljegyzetetted magad. Mindenesetre az egész család szívből gratulált.

//Közérdekű információk: 5 Easton létezik már az oldalon, és ez még csak a család töredéke, úgyhogy plotból bőven akad. Ha Perci tesója lennél, akkor az Y-os névre keresztelődtél, ha a harmadik ágról lennél unokatesó, akkor N, de hosszabban elmagyarázom PM-ben, mi miért van. //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
some of Easton clan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» clyde easton
» oliver easton
» Courteney Easton
» Conrad Easton
» Y. Percival Easton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: