New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Conrad Easton
TémanyitásConrad Easton
Conrad Easton EmptyCsüt. Feb. 06 2020, 19:15
Conrad Easton

Karakter típusa:
sokszorosan keresett
Teljes név:
Conrad James Easton
Becenevek:
Connie
Születési hely, idő:
Manhattan, 1997.12.25.
Kor:
22
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
egyedülálló, bár Oliver nagyon a nyakába akar varrni valakit
Csoport:
Diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
New York City College of Technology // Electrical Engineering Technology // még tanul, de nagyon el akarja sunnyogni az egyetemet
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
titkon esportoló
Ha dolgozik//Munkahely:
Dignitas Esport, Newark, New Jersey
Hobbi:
nincs, a hobbija az élete
Play by:
Darwin Gray

Jellem
felszippantja az információmorzsákat, akárcsak egy porszívó // csendes // zárkózott // szófukar // telefonfüggő // titokzatos // sunnyogó // türelmes // időnként nemtörődöm // örök agglegény, hacsak nem sózol a nyakába egy másik játékfüggőt // kocka // ambiciózus // hajthatatlan // álomkergető // monotóniatűrő // csapatjátékos // vezéralkat // időnként fogadásokat köt a testvéreivel // felhánytorgatja mások baklövéseit // látszólag tökéletes // rendezett // műszakizseni // célorientált // multifunckionális // elemző // intelligens // semmiképpen sem irodalmár // titoktartó // majdnem mindenttudó kisokos // kitartó // nyugodt // időnként olyan nyelven beszél, amit csak kockák értenek // mindig „gg wp”, de sose „ez”* // adc, avagy lövész // ha nem muszáj, nem mozdul meg // lopakodó üzemmód // anyuci kicsi fia // ne várj tőle véleményt, úgyse mond, mert nem akar megbántani // menekül a családi ebéd elől // gyorsevő //nem szívesen ad kölcsön //
*gg wp = good game, well-played // ez = easy, kocka körökben használatos, meccsek végén


Múlt
Órára kellett volna mennem, ahogy a szüleim elvárták volna tőlem, ha már segítettek fizetni a tandíjat. Én mégis a metrón zötyögtem, és elmélyülve nyomkodtam a mobilomat, miközben üzeneteket váltottam a csapattársaimmal.
Ma különösen korán indultam az albérletből, amelyen néhány másik egyetemistával osztoztam, bár attól, hogy egy fedél alatt éltünk nem jelentette azt, hogy szoros viszonyt ápoltam velük. Most is kíváncsiskodtak, hogy miért megyek ilyen korán. Komolyan mondom, rosszabb volt, mint Oli, amikor bele akarta ütni az orrát a dolgaimba.
Tulajdonképpen, senki nem tudott a szenvedélyemről, ahogy arról sem, hogy egy-két hónapja a Dignitas nevű esport csapat academy csapatához tartoztam.
Az emberek körülöttem folyamatosan cserélődtek, csupán az árnyékukból, a cipőik halvány sziluettjéből és az időnként előforduló szagokból tudtam mindezt.
Majdnem egy óra volt átérni Newarkbe, ahol a csapat főhadiszállása volt. Az a hely, ahol naponta több tucat ember gyakorlással töltötte a mindennapjait.
A telefonomon folyamatosan rezgett a kezemben, ugyanis a srácok nem bírtak magukkal, arról nem is beszélve, hogy anyu folyamatosan írogatott az esedékes családi ebéddel kapcsolatban, amihez nem volt túl sok kedvem, tekintve, hogy az is nehezemre esett, hogy ezt a titkot megtartsam. Szinte biztosra vettem, hogy ők nem ezt az utat szánnák nekem, abba pedig bele sem mernék gondolni, mit szólnának ahhoz, ha tudnák, egy ideje elhanyagoltam a tanulmányaimat. A tanulmányaimat, amikről ők gondoskodtak, mégsem volt merszem eléjük állni, hogy tulajdonképpen gyűlöltem azt a szakot, amin voltam, és szerettem volna olyan irányba elindulni, ami ténylegesen is érdekelt. Arról nem is beszélve, hogy Oli már otthagyta az egyetemet, ha én is leléptem volna erről a pályáról, az nem tudom milyen törést okozott volna bennük.
A versenyszerű játék gyerekkorom óta közel állt a szívemhez, most pedig beköszöntött egy olyan korszak a világban, hogy felemelkedést nyújtott a tehetséges játékosoknak. Lassan egy esportoló nagyobb sztárrá válik, mint egy híres futballista, és ezt egyáltalán nem bántam. Igenis kellett ész az ilyen játékokhoz, a társadalomnak is be kellett ismernie, hogy rengeteg készségen fejlesztenek a hasonló játékok.
Engem például csapatjátékra ösztönzött, arra, hogy krízishelyzetekben a kezembe vegyem a gyeplőt, és egy egész csapatot próbáljak győzelemre vezetni. A kitartás és a türelem szintén két alappillére volt ennek a szakmának, mi sem bizonyítja jobban, hogy kötélidegekkel rendelkeztem, mint a családom, akik folyton bepillantást akartak nyerni az életembe, amelyet véleményem szerint sose értenének meg.
Mindig is jó gyerek voltam: nem ittam magam részegre, nem csináltak hülyeségeket, nem dohányoztam és drogoztam, segítettem otthon, ha kellett… Mégsem tudtam nyitni sem a szüleim, sem pedig a testvéreim irányába, hogy megosszam velük ezt a dolgot.
Olyan erőszakosan rezgett a telefonom, hogy kénytelen voltam visszazökkeni a valóságba. Amikor megláttam az edzőnk számát a kijelzőn, azonnal válaszoltam a hívására.
− Igen, Cole? – szóltam bele a telefonba, miközben igyekeztem kizárni a háttérben felsíró kisbaba hangját, vagy a kettővel odébb viháncoló csajokat.
− Szia Conrad! Csak érdeklődni szeretnék, hogy mikor érsz ide, ugyanis kisebb krízishelyzet áll fent. – Nem teljesen erre a válaszra számítottam. Összeráncolt homlokkal nyújtogattam a nyakamat, hogy lássam a neontáblán kiírt következő megállót.
− Nem tudom pontosan, de hamarosan ott vagyok. Mi a baj? – érdeklődtem, bár idelent borzasztóan rossz volt a vétel, így nehezen vettem ki a szavait.
− Wendyről lenne szó. Megint rosszul van. Rájött az a fura roham, bepánikolt a meccs miatt, és azt hiszem az imént hányt be az asztal alá. Már próbáltuk mindennel megnyugtatni, de tudod, hogy csak rád hallgat.
− Sietek, amint tudok. – Hamar elköszöntem Cole-tól, és most már tényleg reménykedtem abban, hogy minél hamarabb beérek, ugyanis ismertem Wendyt egy ideje, és nem akartam, hogy baja essen.

***

Cseppet sem udvariasan átfurakodtam a tömegen, és önmagamhoz képest szaladni kezdtem még a mozgólépcsőn is, pedig a testmozgás legalább olyan távolállt tőlem, mint az irodalom.
Húsz perc múlva úgy viharzottam be a Dignitas fekete-sárga épületébe, mintha egy megvadult állatcsorda hajtott volna végig a városon.
Kénytelen voltam megtorpanni egy pillanatra, hiszen szúrt az oldalam, és levegőnek is igencsak híján voltam.
Épphogy kettőt fújtam, amikor Cole megjelent a semmiből (ez egyébként is szokása volt, és mindig a frászt hozta rám), és mielőtt megszólalhattam volna az egyik steamerszoba irányába kezdett tuszkolni.
− Próbáltam rávenni, hogy legalább másszon elő az asztal alól, vagy hogy hadd takarítsunk ki, ugyanis olyan szagok vannak odabent, hogy senki nem bírt megmaradni. Kérlek, segíts rajta! Egy óra múlva indul a mérkőzés, de jelenleg egyáltalán nincs olyan állapotban, hogy játsszon, pedig már a pszichológust is odarángattam hozzá.
És Cole csak beszélt és beszélt, egészen addig lökdösött közben, amíg el nem értük azt a termet, ahol Wendy bujkált.
Ott Cole még egyet lökött rajtam, én pedig igyekeztem elvonatkozni a szobában terjengő hányásszagtól, és közelebb araszoltam az asztalokhoz.
− Wendy? Én vagyok az, Conrad.
− Menj innen, Connie!
− Mi a baj?
− Én… Erre nem vagyok képes. El fogom szúrni az egész meccset, és a főnök megmondta, hogy ha még egyszer rajtam csúszik el valami, akkor kitesz a kezdőből. – Remegett a hangja, de nem tudtam eldönteni, hogy most sírt, vagy még a korábbi történtek vannak rá hatással.
− Tudom, hogy úgy érzed, nyomás alatt, vagy de… Hé! – leguggoltam az egyik asztalhoz, ami alatt tényleg ott gubbasztott felhúzott lábakkal. – Nálad jobb támogatót nem is kívánhatnék a csapatba! Mindenkire odafigyelsz, segítesz, ahol tudsz, számíthatunk rád játékban és játékon kívül. Nehezen tudom magam elképzelni más mellett az alsó ösvényen. Szóval, kérlek, próbálj meg egy kicsit lazítani, és gyere ki az asztal alól – nyújtottam ki a kezemet felé, de még hosszú percekig kellett győzködnöm, hogy egyáltalán hajlandó legyen felülni a székbe. Végül sikerült lelket öntenem belé, és olyannyira összeszedte magát, hogy nagyon szép eredményt értünk a meccsen.

***

Nehéz szívvel vonszoltam el magam az ajtóig. Már csak azért is, mert tudtam miről szólt a családi ebéd: anyuék mindenkit kifaggatnak, hogy hogyan telt a hetünk, Clyde lesz a család büszkesége, Oliver is mondja a magáét, miközben engem nyúz, én pedig három dologgal leszek végig elfoglalva: 1. Minél hamarabb megenni a kaját, és futni, amíg nem késő. 2. Courteney-vel versenyt nyomkodjuk majd a telefonjainkat. 3. Jótékonyan mindig a három testvéremre irányítani a figyelmet, hogy még véletlenül se faggassanak az iskoláról, vagy egyéb más dologról velem kapcsolatban.
Így hát kelletlen mosollyal az arcomon nyomtam egy csókot anyám arcára, amikor ajtót nyitott, és amíg ő visszavonult a többiekhez (tekintve, hogy szinte mindig én voltam az utolsó, aki megérkezett), addig én kibújtam a kabátomból és a cipőmből.
Még kelletlenebb és világfájdalmasabb fejet vágva vonultam be az étkezőbe, és foglaltam el a helyemet az asztal bal oldalán, háttal az ablaknak, amely már nem is tudom hány éve volt így egy buta fogadás miatt.
− Sziasztok – köszöntem a testvéreimnek, hiszen apa még nem ült az asztalhoz, majd ezzel a mozdulattal elővettem a telefonomat, és Courteney-hez hasonlóan nyomkodni kezdtem, azonban én nem az Instagramon függtem (nem is voltam szükségem olyan szarokra), hanem éppen Discordon írtam vissza a srácoknak, akik a héten zajlott meccset tárgyalták újra, na meg azt, hogy milyen csodával határos módon tudtam kiszedni Wendyt az asztalon alól, és bírtam játékra.
Lecsúsztam az ülésen, automatikusan lejjebb vettem a mobilom fényerejét, hogy Olinak eszébe se jusson beleolvasni a beszélgetéseimbe, közben pedig félszavakkal válaszolgattam arra, amiről ők beszélgettem.
Istenem, csak hadd legyek hamar túl ezen az ebéden is, anélkül, hogy lebuknék…

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Conrad Easton
Conrad Easton EmptySzomb. Feb. 08 2020, 23:15
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Conrad!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Csak igazat tudok neked adni abban, hogy abban a korban, amiben élünk, épp az ideje annak, hogy az emberek és társadalom egésze elismerje végre, hogy a technológia fejlődése mellett az e-sport művelőit is igenis illik végre megfelelő módon elismerni. Hiszen ahogyan Te is írtad, néha sokkal technikásabbnak és rafináltabbnak kell lennie az illetőnek, ha kiemelkedően akar teljesíteni az e-sportokban. Nagy kár azonban, hogy a sikereket, amiket elértél ezen a területen, vagy magát a tényt, hogy állást szereztél egy ilyen jellegű cégnél, nem oszthatod meg ezt a dicsőséget a családoddal. Kétségtelen, hogy a barátok is fontos szereplői az életünknek és néha a család csak teher tud lenni. Ellenben biztos vagyok benne, hogy a családi vacsorák is sokkal élvezetesebbek lennének, ha szabadon mesélhetnél arról, hogy éppen mi érdekel és milyen pályán folytatnád tovább az életben.  Conrad Easton 2624752903
Ötletesnek találtam a jellemmel kapcsolatos leírásodat, habár be kell vallanom, hogy (talán nem csoda), de a gamer szaknyelv néhány a tulajdonságok között elszórt rövidítése bizony feladta a leckét - na de valószínűleg ezért is lehetséges az, hogy kettőnk közül nem én vagyok az e-sportoló. Laughing Mindenesetre csendben hálát adtam neked, amiért nem hagytál pácban és megtaláltam odabiggyesztve a kis segítséget is, a könnyebb megértés segítése érdekében. Conrad Easton 3673325056
A hosszú várakozásért elnézésedet kérem, remélem nem lesz belőle harag. Conrad Easton 2081954265 Mivel valószínűleg már vár rád az Easton klán többi tagja, nem is szaporítanám tovább a szót, kifejezetten nagy lelkesedéssel irány neked a foglalók felé, aztán pedig ne riadj vissza a játéktértől sem! Conrad Easton 3874598021
Színt és rangot hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Conrad Easton Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Conrad Easton Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Conrad Easton 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Conrad Easton 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Conrad Easton 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Conrad Easton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Conrad Easton
» oliver easton
» Courteney Easton
» Y. Percival Easton
» Camilla Easton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: