New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Alastair Carver
tollából
Ma 20:11-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 20:00-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 19:42-kor
David Gallardo
tollából
Ma 19:41-kor
Gabriela Valderrama
tollából
Ma 19:32-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 19:09-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 18:42-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 17:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 17:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Back to school ~
TémanyitásBack to school ~
Back to school ~ EmptyCsüt. Márc. 19 2020, 16:51


Pola & Anabel

Habár az iskola mondhatni sosem tartozott a kedvenc elfoglaltságai közé nagyjából senkinek se, ettől függetlenül az azt megelőző hét mégis mindenkinek kedves volt... Már ami a lányokat illeti. Szerintem nincs olyan nőnemű lény a földön, akit nem hoz lázba az, hogy újra meg kell jelennie a suliban, hiszen egy új év mindig új kihívásokat tartogat. Persze az sem utolsó szempont, hogy nyáron nem feltétlenül van lehetőségünk találkozni egyes iskolatársainkkal, így ezeket a hiányosságokat is pótolhatjuk.
Én mindenesetre az utolsó hetet mindig a nagybevásárlásra tartottam, amit anyával és Isabellel együtt ejtettünk meg. Ilyenkor újítottunk be együtt ruhákból is – határozottan más ízlésünk van, de ennek ellenére is szerintem mind a ketten elég csinos darabokat tudtunk beszerezni – illetve az iskolatáskánkat is lecseréltük. Én néhány tárgyból megtartottam az előző évi, vastagabb füzeteket, viszont mivel a mappáim meg a jegyzettömbök mind elhasználódtak vagy elfogytak, azokból rendre új dolgot kellett venni. Illetve szokásunkká vált egy ideje minden évben beújítani tolltartóból, tesizsákból és iskolatáskából is, mert az előző évben használt dolgainkat eladományoztuk a ruháinkkal együtt. Illetve igyekeztünk nem pazarolni, azaz mindig csak olyan dolgokat vettünk meg, amire valóban szükségünk volt. Másnap együtt mentünk el, hogy átvegyük a legtöbb könyvünket, aztán pedig este gondosan összepakoltuk a cuccainkat, meg a ruháinkat is órákon keresztül válogattuk. Mindenesetre én örültem neki, hogy meg tudtuk tartani az utolsó csajos napokat a nagy hajrá előtt.
Ugyanis végzősök lettünk, érettségizni fogunk, nyakunkon a továbbtanulás. Ezek nem voltak elbagatellizálható problémák. Hogy nekem pontosan merre, arról nagy fogalmam még nem volt. Azt hiszem ebben határozottan osztozott a tesóm is. Persze a színjátszás miatt az én lehetőségeim alapvetően csökkentettek voltak, Isa pedig csak szimplán nem tudta, hogy mit akar csinálni. Ennyiről volt szó és nem többről.
Mindenesetre reggel korán keltem, a testvéremmel együtt pedig reggelit is készítettünk. Most volt ilyesmikre időnk, egy hét múlva pedig a gyümölcsöskosarat fogjuk kifosztani, mert lényegében ennyi fog jutni nekünk.
Szokás szerint megejtettük a már-már szeánsszerű készülődésünket, majd bevitt minket az egyik barátnője kocsival a suliba. Együtt szenvedtük végig a regisztrációt, állítottuk össze az órerendünket, majd pedig váltak el az útjaink, ugyanis én a magam részéről társadalomtörténelemmel kezdtem, ők pedig kémiával, illetve biológiával.
Így hát nem volt mit tenni, a folyosón néhány ismerősnek, mosolyogva köszöngetve sétáltam végig a teremig, aztán pedig helyet foglaltam az egyik padban, ami nagyjából középen volt. Mivel nem tudtam, hogy milyen órákra fogok együtt járni az ismerőseimmel, nem tettem fel a táskámat a székre, egyszerűen csak a székem hátuljára akasztottam, mivel jobb helyet hirtelenjében nem tudtam kitalálni neki. Az biztos, hogy nem akartam letenni a földre.
Igyekeztem viszonylag normálisan előkészülni az órához, így előpakoltam az asztalra a tolltartómat, illetve egy általános jegyzetfüzetet, meg azt a vastagabb, keményfedeles, kifejezetten nehéz noteszt, amibe már évek óta gyűjtögetem a jegyzeteket. Jól fog jönni mindez, amikor majd vizsgára kerül sor. Csupán a szintén vaskos könyvbe írtam bele a nevem, a lila színű tintával fogó tollammal és igyekeztem némi figyelmet fordítani az ajtó felé, hátha valaki ismerős egyszercsak betoppan majd. Egyelőre ilyen nem történt, szóval végül fel is adtam a dolgot, így inkább a telefonommal kezdtem el foglalatoskodni.

outfit •498



This song it's about you, baby
When I'm down, feel like I'm crying, when I can't even pretend to be okay, it's you, you worry about me, it's you, you make me laugh, no need to say, boy, what do you say?
mind álarcot viselünk
Anabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Back to school ~ O4pdLMe
Back to school ~ DepoCLS
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I've lost my faith in this broken system
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate, we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too? Let's start again we could be the renegades
★ családi állapot ★ :
Back to school ~ SEZlPDw
First few times that we hung out
But we fell in love somehow, first time that I met you, I didn't have a damn clue, that I love everything about you, now I can't think of life without you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Back to school ~ WFQcH7g
★ foglalkozás ★ :
Diák, színésznő
★ play by ★ :
Kaylee Bryant
★ hozzászólások száma ★ :
81
★ :
Back to school ~ ODZDa4o
 
Back to school ~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» I'm back, darling; and I'll get you back
» charlie & bae┃new day, new school
» Bridget High School
» Bernard & Charlotte - panic at the school
» #abraham lincoln high school || #baeandhermother

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: