New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 83 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 12:04 am-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 11:31 pm-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 11:24 pm-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 10:32 pm-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 10:25 pm-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 10:14 pm-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 10:09 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Penelope Grace Nightfall
TémanyitásPenelope Grace Nightfall
Penelope Grace Nightfall EmptyHétf. Feb. 13, 2017 11:15 pm

Penelope Grace Nightfall

We all know, this game will never end


Karakter típusa: keresett+saját
Teljes név: Penelope Grace Nightfall
Becenevek: Penny, Gracie, PG
Születési hely, idő: 1999. augusztus 12.
Kor: 17
Lakhely: Queens
Szexuális beállítottság: biszexuális
Családi állapot: leülsz, vagy inkább hanyagoljuk a témát?
Csoport: diákok
Egyetem: -
Munkabeosztás: -
Munkahely: -
Hobbi: pomponlány, iskolai rendezvényszervező bizottság tagja, koncertekre jár, vasárnaponként egy nagy adag sütit visz el a közeli árvaházba, szeret sütni
◆ Mivel pomponlány, így elég népszerű az iskolájában.
◆ Még nem döntötte el, hogy milyen téren szeretné majd folytatni a tanulmányait és később dolgozni is azon a szakmán belül: táncos vagy rendezvényszervező, de a modellkedésen is többször elgondolkozott, ahogy a cukrász és az óvónő is megfordult a fejében. Eléggé tanácstalan.
◆ Nem tud úszni, pedig szívesen megtanulna szörfözni is, azonban víziszonyos.
◆ Vadóc, vagyis néha túlveti a sulykot.
◆ Magabiztos.
◆ Szereti, ha a srácok megfordulnak utána és ezért tesz is az öltözködésével, persze bizonyos határokon belül.
◆ A vörös rúzs már szinte a védjegyévé vált.
◆ Fánk és Muffin.
◆ Tejeskávé tejszínhabbal.
◆ Nem könnyű elnyerni a bizalmát.
◆ Tudja, hogy a legtöbb barátja valójában nem is ismeri olyan jól.
◆ Már több fiút is sikeresen az ujjai köré csavart.
◆ Egyszer szeretné kipróbálni a bungee jumpingot.
◆ Fontos számára, hogy mit gondolnak róla mások, mindenki elvárásainak meg akar felelni.
◆ Az összes pletykát ismeri, amit róla terjesztenek.
◆ Imádja a rock zenét, bár a baráti köréből senki más rajta kívül.
◆ Egyedül is eljár koncertekre, de a szüleinek ilyenkor azt mondja, hogy a barátaival megy.
◆ A vörös a természetes hajszíne.
◆ Általában túlságosan is őszinte, tehát kimondja hangosan a véleményét, akár megsérti ezzel az illetőt, akár megdicséri.
◆ Bár erről a legtöbben nem tudnak, de minden vasárnap egy hatalmas nagy adag sütit visz el a helyi árvaházba, ilyenkor néha még egy kicsit játszani is marad a lányokkal, ha van rá ideje.
◆ Nagyon szeret sütni, ha van rá ideje. Persze megenni is szereti a sütiket, de jobban szereti elkészíteni, kidekorálni őket és nézni, hogy másokat teljesen levesz a lábukról az ilyen műveivel.
◆ Egyébként nem tud szépen rajzolni, de a süteménydekorálásban nagyon ügyes.
◆ Szereti a gyerekeket.
◆ Retteg a pókoktól.


I now it’s hard to believe but it’s gonna be like that

Olyannak indult az az este is, mint a többi. Anyuéknak mondtam, hogy a csajokkal koncertre megyünk, persze, szokás szerint egyedül mentem. Nem tudom mi baj van a környezetemben élőkkel, hogy nem tudják, mi a jó zene... Oké, elismerem, én is eljárok velük bulizni, hogy aztán cseppet sem józanul, vihogva hazaérjek, miközben anya ott vár a lépcső tetején. Már megszokta, de sosem tud addig elaludni, amíg haza nem érek, de egyszerűen nem érti, hogy Missy és én miért különbözünk ennyire. Ő nem csinált ilyen dolgokat az én koromban, jó kislány volt meg minden, velem meg nem tudnak mit kezdeni, hiszen olyan ellentmondásokkal vagyok tele, hogy még ők sem igazodnak ki rajtam, pedig ők a szüleim. Az egyik pillanatban sütit viszek az árvaházba, a másikban pomponlány vagyok, a harmadikban meg részegen állítok haza egy buliból. Kiszámíthatatlanság a köbön...
Azt sem tudták, hogy aznap este a koncert egy hajón lesz, különben nem engedtek volna el. Hat éves korom óta félek a víztől, akkor ugyanis beleestem a strandon a mély vízbe, de úszni nem tudtam és a karúszóim sem voltak rajtam. A vízi mentő persze tömte a hasát, szóval nem húzott ki túl gyorsan és kórházba kerültem. Anyáék beperelték a strandot a pocsék személyzete miatt, de mivel nem fulladtam meg, így elvesztették az ügyet, én meg azóta irtózom a víztől. Szeretem nézni, szeretek ücsörögni mellette vagy napozni, de maximum annyira megyek bele, amíg a bokámig ér. Vagy ötször átgondoltam, hogy mi legyen, vegyek-e jegyet vagy sem, de az érv, hogy a kedvenc bandámról volt szó, elég erősnek bizonyult. A probléma viszont nem is a koncerten volt, az szokás szerint eszméletlen volt, hanem az utána lévő afterparty... Volt ott három pasas, nem tudom min balhéztak össze, de nagyon nem szívlelhették egymást, hiszen összevissza lökdösődtek meg verekedtek, engem meg sikeresen lelöktek a hajóról. Igen jól olvastad, belelöktek a vízbe! Pont engem kellett belelökni... Komolyan azt hittem, hogy ott pusztulok meg, nagyon féltem,kiabálni meg értelmetlen volt mert baromi hangosan szólt a zene. Hogy mikor és hogyan ugrott utánam Dave, azt nem tudom, tulajdonképpen akkor még tök idegen is volt számomra, de ő volt az, akinek ez az egész feltűnt és kihúzott a partra.
Próbáltam kinyögni egy köszönömöt reszketve meg sírva, egyáltalán nem lehettem szép látvány, úgy éreztem magam mint egy mosott rongy, vagy valami olyasmi és mégis az első gondolatom az volt, hogy ezt a szüleim nem tudhatják meg. Tuti kórházba kellett volna mennem, hogy megnézzék jól vagyok-e vagy mit tudom én, de annyira erősködtem, hogy nem mehetek kórházba, mert a szüleim megtudnák, hogy ebből a mondatból szerintem nyilvánvalóvá vált Dave számára, hogy nem éppen úgy voltam ott, hogy tudtak volna róla.
Aztán a dolgok csak úgy követték egymást, összejártunk, élveztük egymás társaságát nem csak beszélgetési alapon, és egyikőnk sem sejtette, hogy az állítólag nagy korkülönbségünknek később megisszuk a levét. Nem jöttünk össze, erről szó sincs, biztos vagyok benne, hogy voltak neki más lányok is, hiszen csak rá kell nézni, de annyira vonzott magához, hogy nem tudtam neki nemet mondani, ráadásul egy részem állandóan azért üvölt, hogy meg kell neki köszönnöm, hogy megmentett, pedig már vagy ezerszer megtettem.
Az egész kapcsolatunk - egyáltalán kapcsolat ez? - az új szemeszter kezdetekor vált kényelmetlenné, de annál izgalmasabbá. Tudjátok, a tiltott gyümölcs a legédesebb, na most képzeljétek el azt, hogy új tesitanár jön a sulitokba, akire minden csak csorgatja a nyálát, te meg már jó ideje élvezed a társaságát? Sosem fordult meg a fejemben, hogy valaha viszonyt kezdenék egy tanárral, nem szorultam rá effélékre a jegyeimhez, s most mégis ezt csinálom, de egyáltalán nem érzem magam rosszul emiatt. MOst akkor valami baj lehet velem?

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Penelope Grace Nightfall
Penelope Grace Nightfall EmptyKedd Márc. 14, 2017 2:25 pm

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Penny!  Penelope Grace Nightfall 3874598021
Jajj de jó, hogy vére vannak ilyen dolgok, amikkel szebbé tehetem az elfogadót. :pls: Na szóval nem is tagadhatjuk le azt, hogy tesók vagyunk, vörös a hajunk és szépek vagyunk, ugyanazt a családnevet viseljük és blablabla, azonban te mégis más vagy, mint én. Te sokkal vadabb, lazább és talán még menőbb is vagy, nem.. én menőbb vagyok. Cool Nem is értem, hogy miért nevezel engem jókislánynak, majd rakok egy gumipókot a párnád alá, ha még egyszer így nevezel engem. Twisted Evil Nagyon tettszesz nekem édes húgom, bár az hogy piálsz és részegen jössz haza, az már kevésbé, nem hiszem, hogy ilyen példát mutattam neked, hogy erre tanítottalak. Elszomorító, hogy ennyire iszol és nem vagyok büszke rád, nagyon nem. Sad
Arról meg már nem is kéne beszélnem, hogy veszélyes vizekre evezel.. micsoda poén, hogy pont egy hajón volt a buli.. Na de na.. és ott ez a Dave gyerek, nagyon nem tetszik nekem, hogy közöd van és lesz hozzá, egy tanárral járni veszélyes dolog és nem hiszem, hogy neked erre lenne szükséged. Shocked Szóval én fogok járni a szülőire és mindig felkeresem ezt a Dave-t, mert az én húgommal senki sem.. nem tudom, nem szerethet téged és kész! Nagyon jól írsz, nem találtam kivetnivalót benne, ezért örülök, hogy hoztad a húgicámat. Penelope Grace Nightfall 3874598021
Menj lesd meg a foglalót és már semmi sem fog visszatartani abban, hogy meghódítsd a játékteret. Penelope Grace Nightfall 690269075 #vörösuralomkellide
Üdv köztünk :Penelope Grace Nightfall 1471401822:


mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Penelope Grace Nightfall 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Penelope Grace Nightfall Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
Penelope Grace Nightfall Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
Penelope Grace Nightfall
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Becks & Grace
» Grace D. Elliot
» Grace Reed
» Grace Connery
» Grace Atkinson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: