New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 117 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 101 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rowan W. Mills
tollából
Ma 21:40-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 19:56-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 19:14-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 19:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Grace Atkinson
TémanyitásGrace Atkinson
Grace Atkinson EmptyHétf. Jan. 06 2020, 13:23
Grace Atkinson

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Grace Alaina Atkinson
Becenevek:
Gracie
Születési hely, idő:
Brooklyn, N.Y.C. - 1990. 04. 08.
Kor:
29
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
hajadon
Csoport:
bűnüldözés
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
NYU Tandon School
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
adatelemző technikus - rendőrségen civil alkalmazott, ex-hacker
Ha dolgozik//Munkahely:
New York Police Department
Hobbi:
salsa, fényképezés, természetjárás
Play by:
Margaret Qualley

Jellem
Carolina Meyers. Nem volt híres, nem volt insta-sztárocska, sem vlogger-blogger, sem Oscar- vagy Emmy-díjas. Egy huszonkét éves orvostanhallgató volt, akit meggyilkoltak a saját otthonában. A legjobb barátnőm volt. Egy gyönyörű és vidám lány volt, akinek legnagyobb vágya az volt, hogy orvos lehessen, de ezt már nem élhette meg, mert valaki megtámadta őt a saját házában, ahol nevelkedett és élt a szüleivel...
Az ügyben kihűlt minden nyom, a rendőrség csak úgy félretolta az aktát, rendszerint az inaktív ügyek között landolt. Én ezt nem tudtam felfogni, a rendőrség rendszerébe bejutottam, és próbáltam elérni, hogy foglalkozzanak ezzel és több más üggyel, ami hasonló volt. Célratörő és kitartó vagyok, nem adom fel soha azt, amibe belefogok. Lehet nem mindig jártam vagy járok a helyes úton, de az igazságtalanságot mindig gyűlöltem. Nevezhetnek engem is bűnözőnek, hiszen jó pár olyan dolgot tettem, ami nem volt legális, de mindig is jó szívem volt, nem akartam, hogy mások szenvedjenek. Néha nem lehet tudni, melyik oldal a jó, mit is kellene tenni azért, hogy valami sikeres legyen. Dolgoztam egy aprócska internetkávézóban meg egy irodában is, de az életem sosem volt normális. Nem akartam, hogy az legyen... Most mégis kissé rendezetté vált az életem, pedig egyáltalán nem számítottam erre. Hajszálnyira voltam már a börtöntől, de akkor választás elé kerültem. Döntésem idején rettegtem, és a hangom akkoriban alig volt hallható, mégis elfogadtam a nyomozó ajánlatát pár hónappal ezelőtt. Segítem a rendőrség egyik egységét adatelemzőként, informatikusként.

Múlt

Esőtől elázva futottam be egy kávézóba, ahol egészen feltűnő jelenség lehettem a vizes hajammal és ruhámmal, én pedig rögtön bevettem az irányt a leghátsó asztalhoz, ami szabad volt, és persze, volt ott egy radiátor is, amely meleget árasztott szerencsére, így nem fáztam már annyira. Mert miért is kellene ilyen időben az esernyő vagy a kapucni? Amikor nincs szükség kapucnis felsőre vagy kabátra, akkor bezzeg folyton abban vagyok.
- Helló, Grace! - köszöntött a pincér rám, mert ismer engem évek óta. - A szokásost kéred? Hozzak esetleg egy meleg takarót? - kérdezte kedvesen Luke.
- Szia, igen, jöhet a szokásos latte. Itt egészen kellemes az idő, de azért lehet elfogadom azt a pokrócot. Köszönöm! - nyúltam a laptopomért, amely a hátizsákomban lapult eddig.
Magamra terítettem a takarót, amely pihe-puha volt, és nem mellesleg az átázott testemet nagyon remekül melegítette. Néhány infót szeretnék megszerezni, mielőtt bemegyek a munkahelyemre, ami meglepő módon a rendőrség. Nem hittem volna, hogy ott fogok dolgozni, és nem is akármelyik egységében. Az IU, azaz az Intelligence Unit berkeibe találtam magam pár hónappal ezelőtt, ahová nem lehet könnyen bejutni. Nem vagyok nyomozó vagy profilozó, én az informatikai háttérjátékos vagyok ott, pedig előtte sokszor volt az, hogy feltörtem a rendőrség rendszerét, de a börtöntől megmentett engem a választásom. Pontosítva Bellamy West nyomozó állított választás elé.
Talán nem mindenki lelkes amiatt, hogy egy hozzám hasonló is ott van közöttük, segítve őket információkkal és technikai hátteret biztosítani. Főleg West nyomozónak! Az az ember... csöppet sem ért semmit abból, amit néha mondani szoktam. Vele a kapcsolatom jó, szerintem. A többiekkel még kialakulóban van, remélem, egyszer mindegyikük befogad. Sosem volt bennem ártó szándék, és szeretem az igazság mellett harcolni.
Azt hittem, sosem fog megérinteni semmi sem, de az ügyek igen is. Pláne, amikor fényképeket vagy videókat kell látnom egy-egy helyszínről, holttestekről, de végig kellett hallgatnom valaki haláltusáját azért, hogy ki tudjam szűrni a háttérben lévő hangokat, zajokat. Mindig eszembe jut Carolina, akin segíthettem volna én is, de az utolsó percekben lemondtam valamiért a találkozónkat. Talán, ha ott lettem volna... Talán, nem támadják meg őt... Talán, el tudtuk ijeszteni azt a fickót... Talán még élne a barátnőm. Amikor nem foglalkoztak a gyilkossággal, én hibásnak éreztem magam, ezért próbáltam hamis nyomot hagyni a nyomozóknak, hogy ne hagyják abba a nyomozást, ne kerüljön a döglött ügyek közé. Bár újra aktív az ügy, de a gyanúsítottat elengedték azzal: nincs elegendő bizonyíték. Legszívesebben magam állnék neki nyomozni, mert még mindig vétkesnek érzem abban magam, hogy nem mentem el akkor Carolina-val. Megtehetném, de talán jobb lenne találni valakit, akire rábízhatnám azt az ügyet.
-Úristen, mindjárt elkések... - gyorsan megittam a lattét, aztán gyors elpakoltam a cuccaimat, majd indultam a munkahelyemre, ahol azonnal beszélnem kell valakivel, mert találtam valami fontosat.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Grace Atkinson
Grace Atkinson EmptySzomb. Jan. 11 2020, 22:15
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Grace!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Ha már attól a fránya sittől is én mentettelek meg téged, azt hiszem, az a legkevesebb, ha ezt az elfogadót is tőlem kapod.  Grace Atkinson 2451935670  Grace Atkinson 3673325056 Már csak azért is, mert amennyire szereti az átlagember azt hangoztatni, hogy az igazság nem feltétlen jelent egyet a törvénnyel, annyira hajlamosak vagyunk csakis arra koncentrálni, valami mennyire illegális. Ami persze a bűnüldözés nagykönyve szerint nem feltétlenül rossz dolog, de hangosan elítélni azt, amit közben a sufniban titokban mi is csinálunk, alsó hangon is erős hipokratizmus.
Van az, hogy a törvények vagy épp a rendszer maga nem áll az emberek pártján. Mert annyira védeni próbáljuk mindenki jogait és megmenteni magunkat egy esetleg pertől, hogy inkább nem szülünk döntést, minthogy rosszul csináljuk. Sajnos nem Caroline-é az egyetlen ügy, amelyik az idő múlásával eltemetődik. Frusztrált és mérges családok sora várja, hogy évek, sokszor évtizedek után kapja meg azt a bizonyos telefont: megvan a tettes. Tudják, hogy ez nem hozza vissza azt, akit elvesztettek, de talán megadja a lezárás lehetőségét.
Közülük egészen biztosan senki sem ítélne el azért, amit csináltál; egy kis nógatás, nem több. No igen, de mindezt feltörve a rendőrség biztonsági rendszerét – ami véleményem szerint igencsak sok lyukkal rendelkezik, ha meg lehet csinálni hasonlót. Nem példátlan az, hogy az állami szervek kezet ráznak olyannal, akit korábban vagy más körülmények között maguk kapnának el. Mondhatnánk, amolyan tartsd közel az ellenségeid szituáció. Szerencsére Én a legkevésbé sem tartalak téged annak, és ha lehet ilyet mondani, remélem, nagy adaléka leszel majd a későbbiekben a csapatnak. Biztos vagyok benne, hogy sokan sokkal szívesebben futnak majd össze a te civil naivságoddal a folyosón, mint egyesek savanyú képével. Talán az is csak türelem kérdése, hogy a barátnőd megkapja a maga igazságát. Grace Atkinson 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Grace Atkinson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Amazing Grace
» Grace D. Elliot
» Grace Reed
» Grace Connery
» Penelope Grace Nightfall

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: