New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 60 felhasználó van itt :: 19 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dorian J. Lester
tollából
Ma 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Ma 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Violet && Fin ~ party tonight
TémanyitásViolet && Fin ~ party tonight
Violet && Fin ~ party tonight EmptyKedd Márc. 03 2020, 19:25


Violet && Finn
Some things in life are out of your control. You can make it a party or a tragedy.
Eléggé boldoggá tett a tény, hogy nem nőnek születtem. Lényegében ezt a következtetést abból sikerült levonni, hogy mennyivel könnyebb dolgom van, ha esetlegesen bulikra kerül a sor.
Mivel mi már egyetemisták vagyunk, soha nem a hétvégéken megyünk el szórakozni, hanem azokon a napokon, amikor éppenséggel az egyetem hökös osztaga kiosztja a napokat. Nyilvánvalóan a péntek lenne a legkézenfekvőbb, de mivel szeretettel várjuk a Columbia más karáról érkező hallgatóit is, ezért igyekszünk nem egy időpontra tervezni. Sokszor megesik, hogy így is sikerül kifogni a hasonló időpontokat, ilyenkor pedig tartunk egy közös ülést arról, hogy miként kéne ezekről a dolgokról dönteni.
Mint általában, a mérnöki szaknak most is azon a bizonyos szerdai napon van a bulija. Hála az égnek a piszkos munkát – gondolok itt a jegyszedésre és fizettetésre, illetve a karszalagosztásra – nem velem végeztetik el. Elég kemény lenne úgy, hogy lényegében a HÖK elnöke vagyok az egész mérnöki karon. Szóval lényeg a lényeg, nekem semmiféle feladatom nem volt már a tervezésen túl, így csak magamra vettem a standard szerint betartandó ezüst kabátot, amit ugye megszabtunk a diákoknak. Nem feltétlenül akartam mások elől elorozni a díjat, amit a legjobban öltöző személynek ítéltünk, de mivel futurisztika volt a parti témája – amihez szereztünk egy dj-t, aki hajlandó rengeteg edm és épi zenét játszani a klasszikusok mellett – elég szarul nézett volna ki, ha pont én maradok ki a buliból és nem dobom fel az egyébként fekete outfitemet egy kissé extrább kiegészítővel. Azt persze már nem ismertem volna be senkinek, hogy képes voltam megvenni a kabátot csak ezért az eseményért, mivel elég jól nézett ki ahhoz, hogy máskor is viselni tudjam.
Lényegében nem bonyolítottam túl az öltözködés és haj témát, mert amikor visszaértem a koliba, csak gyorsan dobtam egy zuhanyt, kikaptam egyet a fekete pólóim közül a szekrényből, az mellé pedig választottam ugyanebből a színből egy szaggatott nadrágot és egy bakancsot. Ezután megszárítottam a hajam, párszor átturkáltam némi hajfixálóval, és lényegében már készen is voltam.
Még hat óra sem volt, de már le tudtam menni alapozni a többieknek, ennek hatására pedig mondhatni félrészegen értem a partihelyre. Braylennel mondjuk nem futottam össze, szóval igyekeztem egyelőre őt megtalálni. Mindenesetre a kiscsajt akiért odavan már megpillantottam, így sejtettem, hogy a közelben lehet, de mivel túl hamar megszomjaztam, lényegében a pulthoz indultam meg először, hogy kérhessek magamnak inni. A zene elég jó volt, és annyian követték a dresszkódot, hogy kifejezetten hamar megfájdult a fejem a sok ezüstös ruhát viselő embertől.
- Csak egy sört szeretnék – kiabáltam a pultos srác fülébe az amúgy kifejezetten szolidra sikeredett választásom. Meg akartam várni a töményebb körökkel a baráti köreimet. Lényegében az összes valahova eltűnt, mert gondolom az éppen aktuális crushokat hajkurászták. Szomorú, mert az enyém éppenséggel nincs itt... Mert holnap Zh-t ír, csak éppenséggel nem tudom miből. Annyira nem kötött le, amikor mesélte nekem.
Odapasszoltam egy tízdollárost a srácnak a sörömért, majd azt fogva indultam ki a dohányzó felé, hogy rágyújthassak. Alapvetően sosem cigiztem, csak a partik alkalmával volt rám jellemző a dolog... Ittasan mindig megéhezek és rá akarok gyújtani, szóval tuti a buli után még teszünk majd egy kitérőt gyrosért is... Vagy beugrunk egy 0-24-es Mekibe, addigra nekem már kurvára mindegy lesz.
Ahogy kiértem a kissé hideg levegőre, rögtön összehúztam magamon a kabátomat, majd a direkt bulizásra szolgáló, farzsebben is elférő cigitartó után nyúltam, hogy kivehessek belőle egy szálat. Miután meggyújtottam, rögtön kortyoltam egyet az italomból, és csak utána cuppantam rá a szálra. Sürgősen találnom kell majd magamnak társaságot, mert ha ezeken a köcsögökön múlik, egyedül fogok bent megrohadni, mivel az összes nőzik.



557 || outfit


Feel more like limbo
hands out my window, chasin' that sunset, that's more my tempo, that’s more my tempo, but this is all that I am, I only show you the best of me, the best of me
mind álarcot viselünk
Finn Kristian Mauseth
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Violet && Fin ~ party tonight JN7Js2V
Violet && Fin ~ party tonight JN7dg9I
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
All that talking really getting on my nerves
You used to hate on me, but now the tables turn, I don't fuck with you, like, when you gonna learn? They try to show me fake love, but that's the type of shit that make me swerve
★ családi állapot ★ :
Violet && Fin ~ party tonight JN72Jou
I'm talking 'bout the money and your bombs, girl
So listen, I'm losing focus every time you speak, girl, submissive, the way that you've been grinding on your teeth, girl, yeah, you're aggressive, the way you throw your body in my arms, girl
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Violet && Fin ~ party tonight JN72YHN
★ idézet ★ :
We- the Folk- don't love like you do,' Locke said. 'Perhaps you shouldn't trust me with your heart. I might break it.
- Holly Black, The lost sisters
★ foglalkozás ★ :
építészmérnök hallgató
★ play by ★ :
Herman Tømmeraas
★ szükségem van rád ★ :
Violet && Fin ~ party tonight JNl6G6P
She's high, she lives in the sky, tonight, she's satisfied, rolling back her eyes, but then she starts to cry, everything is turning to black, all in one night, she just went to heaven and back
Violet && Fin ~ party tonight JNlPCUF
Count up the bands stickin' up, no rubber band is big enough, chain is so heavy, can't pick it up, came with the gang, a myriad, I seen your whip, hilarious, where is my roof? Mysterious, my whip from Fast & Furious, curtains with yellow interior
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
Violet && Fin ~ party tonight JN72bqJ
TémanyitásRe: Violet && Fin ~ party tonight
Violet && Fin ~ party tonight EmptyVas. Márc. 15 2020, 18:57
Mi kell nekem? Pihenés a dolgozós napok után. Itt sincs másképp, s mint mindig az egyik barátnőmtől tudom meg, hogy  egy buli lesz szervezve, amin jó lenne, ha végre megjelennék.  Nagy dilemmába esek, mert igazából nem igazán szívlelem az ilyen össznépi gyülekezéseket, inkább a magányos bárba járó nőnek ismerem magam. Sokat gondolkozok azon, s az időpontot egyeztetem le magammal, hogy belefér-e a napomba, vagy végül hosszú civakodás után ellenálljak neki. Végül csak győz a kíváncsi, változásra vágyó felem. Még mielőtt leszállna az est, akkor a ruhatáramból kerítek magamnak egyet. Erre a ruhára esik a választásom. Nem rakok fel magamra túlságosan sok sminket,  leginkább a természetesség híve vagyok. A cicoma után elindulok a helyszínre, amihez kell a google, mint segítség. Számomra teljesen új helyszín. Lassan megyek, így van időm kigondolni az idő alatt, hogy az este nagy részében mit szeretnék csinálni. Az első pont, hogy kikapcsolódjak, míg a második jól érezzem magam. Hosszú utazás után megérkezem a helyszínre, ahol elsődlegesen először a ruhámat igazítom meg magamon, mert cseppet sem szeretném, hogy a koktél ruhám lecsússzon, vagy olyat mutasson magamról, amit nem kellene. Ha jobban végignézek magamon, akkor a koktélruha teljesen az adottságaimra simul, s jól láttatja azt, amim van. Nem most fogok hazamenni, hogy átöltözzek, mert nincs értelme. Akkor maradnék otthon, mintsem eljönnék ide újból. Előveszem amobilom,majd írok üzenetet a barátnőmnek, hogy itt vagyok. Ki tudna jönni hozzám? Talán 5 percet várok a válaszra, mikor az a válasz érkezik, hogy: „ Dolgom van egy sexy pasival, nem tudok érted jönni”. Nagyot sóhajtok, mert úgy tűnik, hogy egyedül leszek az este folyamán. A zárt térbe érkezek, s rögtön leszűröm, hogy a még az elején járhatunk a bulinak, s tán idővel  lesz jobb is. Számomra lehangoló, így indulok meg a pultnak vélt irányba. A kezdő csoportolásokat kikerülve érkezek a pulthoz, ahol egy fiatalabbnak tűnő srác kér ki magának sört. Mellette foglalok helyet, miközben az őt kiszolgáló csapos társa jön oda hozzám, hogy kiszolgáljon engem.
- Hello! Mit kérsz? - teszi fel a kérdést, miközben jobb híján a következőt válaszolom.
- Ugyanolyat kérnék, mint az Úriember – nézek rá, s küldök neki egy mosolyt. Fiatalnak tűnik, de ez jelenleg kicsit sem érdekel. Jól szeretném érezni magam. Én beérem a mai este beszélgető társakkal, s nem vagyok olyan mohó mint a legtöbb barátnőm. Hogy erre a különleges estére találjak magamnak egy pasit, aki pókhálósítja az egyes testrészem. De már megint hülyeségeket beszélek, mert nekem ott van TJ, akit szeretnék visszaszerezni, bármi áron.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Violet && Fin ~ party tonight
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nate & Nick - Party cookie is in the house tonight
» Tonight? - Ayda & Filo
» Have some fun tonight
» Rea & Cillian - Let's fun tonight
» Luc & Bernie: This Day Tonight

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: