New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 19:56-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 19:14-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 19:11-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 18:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Rea & Cillian - Let's fun tonight
TémanyitásRea & Cillian - Let's fun tonight
Rea & Cillian - Let's fun tonight EmptyCsüt. Jan. 09 2020, 21:11
Péntek van, s itt a hétvége, amikor a heti hajtás fáradalmait ki lehet pihenni. Kegyetlen hetem volt, s van bennem elég feszültség. A lazításra tudok gondolni, így hazafelé menetelve. Ahogy elnézem a többi haza igyekező embert, tán én lehetek a legrosszabb állapotban. Éppen a metro aluljáróba igyekeznék, mikor csörögni kezd a telefonom.
~ Ha ez is munkával kapcsolatos hívás lesz, akkor én tuti földhöz vágom ezt a nyavalyást! ~ végül meglátom, hogy ki a hívó fél, akkor egy mély sóhajtással veszem tudomásul, hogy Rea az. Egy csöngést várok, aztán fogadom a hívást.
- Szia Rea! Rég hallottam felőled. - szólok oda, ám szokás szerint a vonal túlsó végén levő nő rövidre fogja. Mindig így csinálja, de hozzá vagyok szokva.  Tetszik, hogy hamar kimondja kerek perec mi a helyzet.
- Rendben, ahelyett hogy haza mennék, akkor megyek hozzád. - túl sok idő telne el, ha én hazamennék, összeszedném magam, aztán utána hozzá. Szeretne velem beszélgetni, meg remélem lazulni is.
- Egy fél óra, s ott leszek nálad, szia. - teszem le a telefont, s visszacsúsztatom a helyére. Úti célomat megváltoztatom, így egy harmadik irány felé indulok. Kezd valamennyire csendesülni a forgalom, de nem még mindig a munkámon kattog az agyam. Még mielőtt még odaérnék Reához, akkor a közeli boltba beugrok valami minőségi ír whiskyért, meg 4 darab sörért. Elteszem a hátizsákomba, amiben az ételt szoktam vinni a munkahelyemre. Lejárva a lábam, feszült testtartással érkezek meg Rea lakásának ajtaja elé. Kezem rögtön a megszokott hívójelet kopogja, ám előtte egyszer megnyomom a csengőt. Mi marad ezután? Egy kicsit várnom kell, míg ajtót nyit. Magamban tűnődök, hogy mennyire nyúlik a szám, vagy álmosan festenek a szemeim. Hamarosan hallom, hogy az ajtó túlsó felén valaki közeledik, majd kulcs csörgés. Végignézek magamon, s úgy látom, hogy ma eléggé Stars Wars-os hangulatom volt. Egy fekete pulóver, amin rajta van Obi-Wan Kenobi, lent egy mélykék farmer, fehér sportcipő. A pólóm, meg ha jól rémlik a következő felirattal rendelkezik: „ Hello Sexy!” Enyhén borostás vagyok.
Fordul kettőt a zár, majd a kilincs megmozdul. Kijjebb tárul az ajtó, s én rögtön első pillanatban baráti sokkot kapok az öltözetétől, de második hullámban, azért kellemes látványnak ítéli a férfi lényem. Meggyőzőm magam arról, hogy végül is ő itthon van. Nem sokat cicózok, belépek a lakásába, kissé hátrébb tolva őt, majd az egyik szabad kezemmel becsukom magam mögött.
- Khhmm kellemesen megleptél a ruhakollekcióddal – nézek rá egy pimasz mosollyal, bár nem tudom, hogy mennyire jön át rajta keresztül a fáradtságom.
- Hoztam piát, amit becserélnék egy frissítő zuhanyra. Bűzlök mint a borz. - fújom ki a levegőt, majd körülnézek, hogy mennyire van rend nála. Ahányszor itt vagyok, mindig ellenőrzöm. Mikor felmértem a terepet, akkor megengedem magamnak, hogy letegyem a táskám, s megmutassam a tartalmát.
- A francba, csak két cigarettám maradt a dobozban – így hirtelen jutott eszembe. Fontos kelléke lenne a lazítós estének, erre ezt elfelejtettem.  Leveszem a cipőm, majd elindulok be a nappaliba.
- Milyen napod volt?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rea & Cillian - Let's fun tonight
Rea & Cillian - Let's fun tonight EmptyCsüt. Jan. 09 2020, 23:40

Cillian & Rea
Some nights are made for the savoring of loneliness.




Kicsit betelt a pohár ezekkel a napokkal, a tegnapi idegenvezetésemmel meg aztán végképp. Én nem bírom elviselni már azt a hisztériát, amit a régebbi munkahelyem jelent, de végül is az én hibám, mert voltam olyan érzéstelen köcsög, hogy dühből szóltam vissza a szép szál főnökömnek, aki kapott az alkalmon és kivágott a fenébe. Mindegy már, ott van nekem a pultos meló is, jó lesz az, még ha ott sincs minden rendben most. Tulajdonképpen úgy az élettel nem vagyok jelenleg kibékülve, semmilyen téren.
Dan haverjánál bulizik, Keyleeről fogalmam sincs, annyit mondott, hogy holnap jön és ezzel nem vitatkoztam sokat úgy őszintén, Abel hazautazott kivételes alkalmak egyike ez, de megtörtén, a Parkok meg... hm, nah ők lehet itthon lesznek. Na már mindegy, a hívás kicseng.
- Halihó! Átjössz? - fogom rövidre, mert most mit kell ezen ódákat zengeni? Merő boldogság jár át, ahogy egyből pozitív választ kapok, vele olyan könnyedén összejönnek a dolgok! - Ugorj be pár alkoholért is plíz. - Nincs ebben semmi meglepő, persze van nálam sok jó dolog, de azért jobb nem félni attól, hogy elfogyna idő előtt.
Ordítok egyet, hogy az itthon lévő gárda meghallja hangom, bárhol is vannak és egész jó fejnek tűnhetek hogy megkérdezem, hogy zavarja-e őket a hangos északi rock zene, mire egységesen felelik, hogy nem, szóval több se kell nekem, már megy is a szobámban lévő laptopomon a spotify, mi kellően kihallatszik még a konyhába is, ahol kipattogtatom a popcornt és közben csinálok ennek az embernek valami kaját, mert feltételezem pokol éhes lesz. Az ajtón persze pont akkor kopog, mikor egy időben ejtem le a tonhalas kést, kellene kinyitnom a mikrót mielőtt odaégne a kukorica és akkor ne várassak meg senkit mi? Nagy francokat, először elmorzsolok egy imát, hogy nem a lábamba állt a kés, aztán kinyitom a robbanó hangot kiadó mikrót és végezetül mozdulok az ajtóhoz, hogy beengedjem a jómadarat. De legalább most meghallottam a kopogást!
- Üdv néked! - szólítom meg jópofán, majd becsukom mögötte az ajtót.
- Igen? Mert végre normálisan öltözve látsz a lakásomban? - nevetem, mert tény, hogy itthon nem szoktam túlzásba vinni az öltözéket, de most egy normális fehér póló van rajtam meg egy átlagos farmer rövidnadrág. Semmi se szakadt, semmi sem öt számmal nagyobb.
- Menj csak, asszem Parker már végzett néhány perce - mutatok a zuhany felé, aztán segítek kipakolni az italokat. - Csináltam neked tonhalas kenyeret, csak hogy lásd kivel van dolgod, meg van izé... mi ez... kukoricát is! - Nem jut eszembe elsőre a neve, de néhány csettintés megoldja az emlékezetkiesést.
- Az is van, nyugi! Mindenem van - röhögöm, mert ez agyon furcsa érzés. Nekem általában nincs semmim és mindig kuncsorgok nála a cigiért is, de persze ha már elcseszett a hetem, legalább az ilyenekből feltankoltam magam. Két doboz sört veszek el tőle és indulok meg velük a nappali felé, mikor megkérdezi, hogy milyen napom volt. Csúnyán fordulok felé, bár látom, hogy ő se túl fitt. Sőt, pont olyan szarul fest, mint a legtöbb pénteki napon miután ledolgozott egy hetet.
- Tömören fogalmazva: délelőtt kirúgtak a Highway to Heaven Travelstől - vonom meg a vállam, mintha ezzel elhitethetném magammal, hogy annyira nem is érdekel. - Tudod, néha jó érzés, hogyha vannak hasonló cipőben lévő társak, de azért remélem most nem ez a helyzet. Hogy ment neked a meló? - kérdezek vissza, majd kezébe nyomom az egyik kibontott sört, amit amúgy ő vett, de mindegy. Teszek egy pillantást a pólójára, megmosolygom a feliratot, majd újra szemét keresi tekintetem.




"There is a storm you are starting now. I'm a wanderess, a one night stand. Don't belong to no city, don't belong to no man. I'm the violence in the pouring rain I'm a hurricane"

mind álarcot viselünk
Reagan Moore
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Rea & Cillian - Let's fun tonight 69409568709ab94451813e909d103f244bba5553
Rea & Cillian - Let's fun tonight 5862c89e2f294eee6be22f2a048397d33e2ad59c
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
If I can still breathe
I'M FUCKING FINE
★ családi állapot ★ :
Forever alone
BUT NEVER SAY NEVER U KNOW
Rea & Cillian - Let's fun tonight 7b8d2c12362d66e8493434a3ce33086652af9aa2
Now you're getting it close
Almost love, almost love!
But it could be love!?
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I whisper what the fuck
to myself almost fifty times a day

Rea & Cillian - Let's fun tonight 6f77e1b515ec8c0bf766ead2a407f408e8a0c19f
★ foglalkozás ★ :
Barmaid
★ play by ★ :
Zoe Kravitz
★ szükségem van rád ★ :
Not the most hardworking people of
WOODHAVEN HOUSE
★ hozzászólások száma ★ :
203
★ :
Rea & Cillian - Let's fun tonight 252bbf5e98daa03ae39959c36ef9322a7e141bcb
TémanyitásRe: Rea & Cillian - Let's fun tonight
Rea & Cillian - Let's fun tonight EmptyPént. Jan. 10 2020, 16:28
- Bevallom, hogy magamban előre vetítettem a látványod valami falatnyi bugyival és melltartóval, de… ehhez képest a mostani öltözeted fényévekkel jobb – kacsintok rá, s nevetek vele együtt, mert nem bírom megállni röhögés nélkül. Persze alaposan megnézem az öltözetet, hogy nincs-e benne valami különleges, vagy valami plusz. A varrásáról semmit sem tudok mondani, mert jó minőségű. Olyan darab, amit teljesen tökéletesen az ő alakjára van kitalálva.
- Itt van pókember? - mosolygom meg a saját hülyeségem, de ha nekem erről a névről ez jut eszembe először. Mármint Peter Parker. Idő közben mint valami jól menő házasságban lennénk, kipakoljuk közös erővel az italokat. Mikor végzünk, s én leteszem a táskám a végső helyére, akkor közben megtudom, hogy készített nekem tonhalas szenyát vacsira, s desszertnek kukoricát. Egyik se itatós kaja, de pontosan leejtem ezen tényt. Maga a gesztusa felém megmelengeti a szívem, s tudom jól, hogy ezt meg fogom neki hálálni.
- Fürdés után fogom megenni őket – nem sokkal később jut eszembe, hogy nem sok cigarettám maradt a nap hátralevő részére. Mosolyt csal az arcomra a nevetése, s a szavai pedig nyugalommal tölt el. A jókedvű Rea azt jelenti, hogy kezd feloldódni benne a benne felgyülemlett feszültség, s adja lefelé. Jó idő van nála, s nem az előszobának csúfolt helyen szeretnék álldogálni. Leveszem a kabátot, s a pulóverem, s természetesen a cipőm. A nappalit célzom meg, mint célt. Ott megállok, hogy körülnézzek. Mindent rendben találok,  de utána rá figyelek. Egyik részről, mert várom a rövid és uncsi kérdésemre a választ. Így utólag rájövök, hogy vétettem, de hát én sem vagyok tökéletes. Csupán szereztem még egy okot, hogy bevessek egy testbeszédet. Nem kell sokat várnom, mert elárulja nekem. Elhúzom a szájam szélét, mert nem túl kellemes esemény. Egyáltalán nem őt hibáztatom az egészért, inkább fognám a főnökére.
- Ezt nem volt jó hallani – kezembe nyomja kibontva az egyik söröm, s koccintok vele egyet. Visszakérdésére összeszedem a gondolataim.
- A héten éreztem először, hogy mókuskerékben lennék, s nem hagynak pihenni. Mikor a Wc-ben volt dolgom, akkor is hívtak jó páran. Evésre nem volt alkalmam a nap folyamán, s ráadásul még a főnököm osztotta az észt, hogy többet kellene dolgoznom, vegyek példát a többiekről. Jó vicc! - sóhajtok, majd belekapaszkodok a sör adta élvezetbe, mert pár kortyot legurítok. Mikor eme rituáléval megvagyok, akkor találkozik a tekintetem Reáéval. Rámosolygok, s közelebb lépve fél kézzel ölelem magamhoz. Huncut kéz, fél a magasságtól így a partnerem hátsójánál nyugszik meg egy időre, majd csak az után siklik fel a hátára. Megsimogatom nyugtatásképpen, másik részről jelezzem végre neki, hogy itt vagyok. Az igéző szeme magával ragad, s ha nincs ellenére a komoly figyelmességem kifejezése, ami egy apró csókban összpontosul. Elválok tőle, hogy utána megjegyezzem.
- Várj meg itt, s úgy...7 perc múlva frissebben folytathatjuk az estét. - lerakom a söröm, s elsietek a jól ismert fürdőszobába. Egy frissítő zuhanyzást megengedek magamnak. Mikor visszatérek, akkor valahogyan jobban érzem magam. Rajtam viszont egy friss boxer van, meg egy új póló. Utálok izzadt ruhába visszabújni.  Megjelenek előtte, s közben vigyorgok, mert most én vagyok olyan, mint ő. Kevés ruhában.
- Hol is tartottam? Jah, igen. Szóval ha nem történik változás a munka mennyiségében, akkor felmondok.  Így is alig van életem, s erre rám terhelnének mindent. Csak mert nincs családom? A többieknek van, s vinnyognak ha már 5 perccel kell  többet benn lenniük - nyúlok a sörömért, s kezembe veszem. Odasétálok Reához, s koccintok vele megint.
- Néztek rám csúnyán, mint akin legszívesebben átmentek volna úthengerrel , mert leléptem hamarabb, mint a munkaidőm. - vázolom fel a napom, úgy röviden és tömören. Újra belekapaszkodok a testébe, de ezúttal a derekánál. Tartom őt fél karral, miközben a lazításon töröm a fejem.
- Nem tesszük át a főhadiszállásunkat a szobádba? Van pár meglepetésem erre az estére – somolygok sejtelmesen felé.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rea & Cillian - Let's fun tonight
Rea & Cillian - Let's fun tonight EmptyVas. Jan. 12 2020, 14:32

Cillian & Rea
Some nights are made for the savoring of loneliness.




Tényleg nem szoktam túlgondolni az öltözködést, főleg, mikor egyedül vagyok itthon, de azért mikor tudatosan várok vendégeket és nem mellesleg tartózkodnak itthon is, akkor azért nem egy szál semmiben élem az életemet, maximum a szobámban. Persze itt is inkább arról lenne szó, hogy most tisztában vagyok, hogy vendég fog érkezni, még ha az a vendég nem egy polgármester, hanem Cillian, de hát minek kísértem a falatka ruhákkal, mikor köztünk mindig is csak barátság volt és az is marad, ez száz százalék. Nem mintha bajom lenne vele, csak mindkettőnknek tiszta, hogy egy kapura játszunk, ami több, mint puszta kifogás a részemről, ez egy megmásíthatatlan tény.
- Nem kínzok én senkit - vonom meg a vállam, de rá kell jönnöm, hogy ez nem teljesen igaz. - Vagyis kínzok, csak... najó, ezt inkább hagyjuk. - Haragtartóként a bosszú iránti elkötelezettségem óriási, azonban ezt most nagyon hosszú lenne kifejteni, meg értelmetlen is egyelőre. Nem őt akarom kínozni, hanem a barom volt-főnökömet.
- Az, pókember. Levegőben nem gyors, de a focipályán nagyon is. - Parkerről az első gondolatom az volt, hogy mennyire király neve van már! Szívesen lepacsiznék a szüleivel, jól összehozták. Kétség kívül Parkerrel volt a legkevesebb bajom az együttélés során, ha nagyon muszáj lenne, még azt is bevallanám, hogy baromira bírom őt.
A nappaliban lehuppanok a kanapéra, nem udvariaskodok, hogy "foglal helyet" vagy valami hasonlóval, mert tudja ő azt jól, ha nem ülne le, lehúznám egy mozdulattal és kész. Sokszor volt már itt, velem is, úgyhogy már rég túl vagyok a hímes tojás csevegésen. Elmesélem neki a csodálatos napomat, ami talán már nem is nagy újdonság, hiszen rengeteget panaszkodtam már az idegenvezetői állásomról, kicsit úgy is érzem most magam, mintha egy rossz házasság ért volna véget, megkönnyebbülés.  
- Ejnye, hát miért nem dolgozol még a wc-n is? - nevet már sörrel a kezemben és próbálom utánozni a főnöke hangját, amit még sejteni sem tudok, hogy milyen lehet, mert sosem találkoztam vele, de nem is akarnék, a szavaiból ítélve nem lenne hosszú munkaviszonyom náluk sem.
- Elég kiábrándító, mikor nem képesek tiszteletben tartani, hogy mi is csak emberek vagyunk, nem pedig robotok, úgyhogy kijár némi kávé, meg minden más szünet, amikor... - toppanok egy egy fél pillanat erejéig. - Jó a seggem, Cillian? - utalok kezére, mire az elkezd felfelé vándorolni a hátamra. - Csak mondom, hogy ma rohadtul feszült vagyok, bár szerintem ezt már tudod. - sóhajtom, miközben hátradőlök és iszok még egyszer a sörből.
Felé pillantok, mikor realizálóm szemeiből, hogy valamire készül, de mire kérdezni tudnék, megérzem csókját. Nem mondom, hogy nem lep meg, bár gyorsan történik, úgyhogy nem tudok se belemenni, se ellenkezni.
- Nekem még ehhez innom kell. - Nem akarom megbántani, csak a random csókokat józanon sehogy sem tudom értékel, egy férfitól legalábbis, ellenben bólogatok neki, mikor fürdeni készül. Hogy tudja kiszámítani, hogy pont hét perc lesz? Nekem a hat perc is tíz már és a tizenhárom is még annyi.
Kényelembe helyezem magam addig is, nem túl nőiesen teszem lábaimat a dohányzóasztalra, de csak a fiatalabbik Parker halad el mellettem néhányszor, ő pedig nem szól be miatta, mondjuk lehet néz még éppen egy nagyon a szobája ajtajából, ha meglátja az alsógatyás Cilliant.
- Laza vagy, barátom! - roppantom el az épp számban lévő szotyit. Rossz hallani amit mond, de annyira tipikusan igaz. Hülye barmok...
- "Mert fiatal vagy és bírnod kell" - idézem azokat a tipikus főnököket, meg öreg nyanyákat, akik üvöltenek, ha nem állok fel nekik a buszon. - Mennyivel előbb léptél le? Tényleg ennyire szigorúan veszik? - Jó mondjuk én velem igencsak ritkán - leginkább sosem - történik meg, hogy előbb jutok haza, mint a munkaidőm, de hát a vendéglátás már csak ilyen, főleg, ha ott van Risa is, na akkor plusz egy óra rá, amit persze sohasem fizetnek meg.
- Menjünk. Viszem az itthoni italokat. Hoznád a kajákat? - Mindent mégsem bírok el. Izmom van, csak a karjaim összkerületei nincsenek meg hozzá.




"There is a storm you are starting now. I'm a wanderess, a one night stand. Don't belong to no city, don't belong to no man. I'm the violence in the pouring rain I'm a hurricane"

mind álarcot viselünk
Reagan Moore
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Rea & Cillian - Let's fun tonight 69409568709ab94451813e909d103f244bba5553
Rea & Cillian - Let's fun tonight 5862c89e2f294eee6be22f2a048397d33e2ad59c
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
If I can still breathe
I'M FUCKING FINE
★ családi állapot ★ :
Forever alone
BUT NEVER SAY NEVER U KNOW
Rea & Cillian - Let's fun tonight 7b8d2c12362d66e8493434a3ce33086652af9aa2
Now you're getting it close
Almost love, almost love!
But it could be love!?
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I whisper what the fuck
to myself almost fifty times a day

Rea & Cillian - Let's fun tonight 6f77e1b515ec8c0bf766ead2a407f408e8a0c19f
★ foglalkozás ★ :
Barmaid
★ play by ★ :
Zoe Kravitz
★ szükségem van rád ★ :
Not the most hardworking people of
WOODHAVEN HOUSE
★ hozzászólások száma ★ :
203
★ :
Rea & Cillian - Let's fun tonight 252bbf5e98daa03ae39959c36ef9322a7e141bcb
TémanyitásRe: Rea & Cillian - Let's fun tonight
Rea & Cillian - Let's fun tonight EmptySzer. Jan. 15 2020, 20:43
- Igaz, nem kínzol senkit. - somolygok rá,  s úgy döntök végül, hogy hagyom a témát. Nem azért jöttem el hozzá, hogy csakis az öltözködéséről beszélgessek. Úgy tűnik, hogy ő szintén erre a döntésre jutott, csak ő hangot is ad neki. Egy kisebb csend telepszik közénk, amit nem bánok, mikor megemlíti a lakótársa nevét. Rögtön engem egy képregény hőse jut eszembe. Vagyok olyan merész, hogy egyszerűen rákérdezek. Kisebb meglepetésemre annyit elárul, hogy focista lehet, s levegőben nem olyan gyors. Ez több információ számomra, mint ln remélni tudtam. Kifújom a levegőt, s annyit még mondok.
- De fociban lehet repülni a labda után. - ennyivel tudom le Parkert, mert nem szeretnék róla beszélni. Még azt hinné, hogy ki akarjuk őt beszélni, s megharagudna a barátomra amiatt. Inkább jön az én mesém a mai napról, ha már ő megtette a maga részéről. Kérdése hallatán csak a sörömbe iszok bele, majd válaszolok.
- Mert szeretnék engedni bizonyos dolgoknak, mert ami egyszer befolyik, az egyszer ki is, meg amit megettem, az egyszer távozik. - válaszolom rám savanyú pofával. Főnökömmel kifejezetten rideg a munka kapcsolatom egy ideje, ami ha rövidesen nem változik, akkor biztosan meglépek onnan. Kiállhatatlan a lekezelő hangjával.  Csak velem akadt össze a nem létező bajsza, de a többiekkel nagyon kedves.
- Hát egyeseknek mondhatod, hogy emberek vagyunk. A főnököm erre a kijelentésre biztosan annyit mondana: Ha ennyire sírsz, mint kicsi óvodás, s nem bírod a gyűrődést, akkor menj máshová. Azt nem veszi figyelembe, hogy mennyire szeretem, amit csinálok, s a többiektől jobb minőségben alkotok. - kicsit felmegy bennem a pumpa, ahogy erre gondolok. Nagyot kortyolok az italomból, mint ha csak az könnyedén elmosná a bennem felgyűlt feszültséget. Szeretném végül közelebb tudni barátomat magamhoz, s kissé meggondolatlanul cselekszem. Magamhoz ölelem, s a hátsóját megérintem. Akkor jövök rá, hogy el vagyok tévedve, így odakuszok a derekához. Kérdésére, csak bocsánatkérően nézek rá, mert nem tudok mit ellene mondani, meg felesleges. Tudom jól, hogy feszült, s mekkorát robbanna a szavaimra? Kő kövön nem maradna semmi, az biztos. Vétem utána a következő hibát a csókommal. Fájdalmasan fújom ki a levegőt, aztán a hallgatást megtöröm.
- Én is az vagyok, s azt sem tudom mit tegyek már. - végül a frissítő fürdő mellett adom le a voksom. Nem húzom túl a tisztálkodást, mert hamarosan visszatérek.  Nem törődök semmivel, hogy miként láthatnak engem, a kényelmet választom.
- Hát most én rémítgetlek – somolygok rá. Egy kicsit éberebb lettem, azonban a zuhany nem tudta elűzni a gondterhes dolgokat. Hallom, hogy barátom mit mond, s én bólogatok hevesen. Úgy, ahogy ejti, úgy igaz.
- Fél órával hamarabb léptem le. S nálunk szigorúan nézek. Ám itt szintén rám vannak szállva, s a többiekkel elnéző. Végül nem tudok normálisan beszélgetni, ha a falnak füle van. - felvetem az ötletet, hogy mi kettesben elvonuljunk az ő szobájába. Benne van, aminek örülök.
- Rendben hozom. - s az étellel együtt, a ruháim is viszem hozzá. Mikor benn vagyok a szobájában, akkor leülök az egyik székre, s az egyik tonhalas szenyát kezdem el enni.
-Finomra sikeredett a kajád – nem sokkal később egy korttyal leöblögetem a tonhalat.  Nem eszem meg az ő adagját, inkább felkelek a helyemről és kinyújtóztatom magam. Nem foglalkozok vele, hogy a lapos hasam kivillan a póló alól.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rea & Cillian - Let's fun tonight
Rea & Cillian - Let's fun tonight EmptyPént. Feb. 21 2020, 21:55

Cillian & Rea
Some nights are made for the savoring of loneliness.





- Jah, vagy egymásnak menni barom módjára és az ütközéstől elrepülni, jó esetben a labda után, rossz esetben ki a pályáról. - Nem tudom, hogy viccnek szánom-e. Igazából én magamat egy elég nagy focirajongónak tartom, de nem szégyellem kiparodizálni sem, bár ami azt illeti, mikor az ikertestvérem jött haza ezer belső vérzéssel, akkor nem mozdult felfelé a szám széle.
Nos hát igen, nem mi lennék, ha nem részleteznénk az emberek ürítési szokásainak miértjét, talán pár kislány nézne nagyokat, hogy miért nem a kedvenc bandánkról beszélgetünk, vagy mondjuk valami evidens témáról, melyet fiú és lány konzisztensen szokott hangoztatni. Ha nem ilyen lenne Cillian, akkor szerintem nem lettünk volna ilyen közeli viszonyban és szándékosan nem azt mondom, hogy "jóban", mert az élet nem adja meg azt a luxust nekem, hogy mindig mindenkivel klasszul kijöjjek. Mindegy is.
Sóhajtva hátradőlök. Kurvára irigylem, hogy szereti amit csinál.
- Azért jó neked, én még sosem szerettem egy munkámat se. - Lehet, hogy gáz kimondani, hogy semmi sem érdekel igazán, vagy köt le hosszabb ideig. - Egyedül talán az aktivista dolgaimra mondhatom azt, hogy tényleg szeretem, de az meg nem munka, csak szabadidős tevékenység. Az ivás is lehetne munka. Meg az alvás. Tök fasza lenne! - Erre iszok is a sörből, mintegy egyfajta megerősítésképpen.
Cillianra ritka, amikor sokáig mérges vagyok. Mivel nem sok pasit engedek magamhoz közel, mármint úgy igazán közel, mm-ben kifejezve, ezért nála mindig csak annyival letudom a kellemetlenségeket, hogy hát pasi.
- Jóól van azért ne feszülj be! - jelzem, hogy azért nem kell csalódásként felfogni, mert a világ legtermészetesebb dolga számomra, hogy egy srác érintkezését elutasítom és ezt amúgy ő is tudja, lehet ezért cukkol talán.
Míg fürdik és élvezem a semmit, meglepően imádom, még ha így is sikerül olykor elvesznem saját magam balfaszságaiban. Néha nem tudom mi a jobb, egyedül hagyni vagy ellenkezőleg, mindkettő gyilkos dolog lehet, ha nehéz időket élek át. És persze megint csak Hannah, mert nap, vagy óra nem tud eltelni anélkül, hogy ne jutna eszembe, de hogy ez mennyire ciki!
- De biztos van más állás is, ahol kiteljesedhetsz az imádott munkáddal, nem? - mondom, miután kijött a fürdőből. Én ezt már tényleg nem értem. - Ne ragaszkodj romlott dolgokhoz, mert nem fognak megjavulni, nekem elhiheted... - Kicsit sem Hannahról beszélek most. Dehogynem.
Nem vagyunk egyedül a lakásban szóval inkább közös megállapodás szerint bevonulunk az egyébként nem valami nagy szobámba.
Ráhasalok az ágyra és figyelem ahogy eszik. Nem tudom miért, de most ez a látvány kifejezetten tetszik, pedig csak egy nagydarab zabálógép tárul szemeim elé. Olyan jóízűen eszik. Mint Hannah... najó, befejeztem!
- Ritka béna fazon lennék, ha még a tonhalas kenyeret is el sikerült volna rontanom. - Lecsúszom az ágyról, hogy felbontsam az egyik whiskyt és kitöltsek belőle a két kikészített pohárba. - Amúgy mindkét szendvicset neked szántam - mondom felé se nézve, még a végén mellé menne az alkohol. Nem kell szerénykednie, tudom, hogy egy adaggal nem éri be, annál nagyobb a gyomra. Átnyújtom az egyik poharat.
- Egészség!




"There is a storm you are starting now. I'm a wanderess, a one night stand. Don't belong to no city, don't belong to no man. I'm the violence in the pouring rain I'm a hurricane"

mind álarcot viselünk
Reagan Moore
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Rea & Cillian - Let's fun tonight 69409568709ab94451813e909d103f244bba5553
Rea & Cillian - Let's fun tonight 5862c89e2f294eee6be22f2a048397d33e2ad59c
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
If I can still breathe
I'M FUCKING FINE
★ családi állapot ★ :
Forever alone
BUT NEVER SAY NEVER U KNOW
Rea & Cillian - Let's fun tonight 7b8d2c12362d66e8493434a3ce33086652af9aa2
Now you're getting it close
Almost love, almost love!
But it could be love!?
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I whisper what the fuck
to myself almost fifty times a day

Rea & Cillian - Let's fun tonight 6f77e1b515ec8c0bf766ead2a407f408e8a0c19f
★ foglalkozás ★ :
Barmaid
★ play by ★ :
Zoe Kravitz
★ szükségem van rád ★ :
Not the most hardworking people of
WOODHAVEN HOUSE
★ hozzászólások száma ★ :
203
★ :
Rea & Cillian - Let's fun tonight 252bbf5e98daa03ae39959c36ef9322a7e141bcb
TémanyitásRe: Rea & Cillian - Let's fun tonight
Rea & Cillian - Let's fun tonight EmptyVas. Feb. 23 2020, 21:45
- Szép foltok a bőrön, egyedi tetoválások és ráadásul színesek is – toldom meg a saját gondolatommal Reagan szavait, s egy mosolyt mellékelek a biztonság kedvéért. Én igazából nem szeretem nézni a sportokat a Tv-ben, sem pedig aktív tagja lenni. A focizásnál felrúgják az embert, a kézlabdánál fellökik, s a kosárlabdánál úgyszintén. A golfozás mondjuk jó foglalatosság, de az inkább a gazdagok sportja. Nincs nekem annyi pénzem hozzá, hogy megtegyem. Kedves barátomat nézem, s arcának játékát, mert tudom jól, hogy nincs túlságosan feldobva. Próbálom átgondolni a szavaimat, de rájövök, hogy azzal saját magam alatt vágom a fát. Nézem, ahogy megtelik a mellkasa levegővel, -higgyétek el szép látvány – majd sóhajtásban tőr ki. Ebből sejtem, hogy mennyire nagy a gond.
- Nah ne írd le magad. Van biztosan valami, amit szeretsz csinálni. Én marhára mázlis vagyok, hogy megtaláltam azt, amit szeretek csinálni és beleadok mindent, amit szükséges, s jó szívvel teszem. - sajnos olykor kihasználják különben, így olykor úgy kell magamra szólnom.  Kíváncsi vagyok, hogy ebben a magasröptű beszélgetésben hová jutunk el közösen. Hamar elárulja, hogy az aktivista dolgait szívesen csinálta, de az nem számít munkának, csupán szabadidős tevékenységnek.
- Ezzel nem tudok vitatkozni.  Valóban várják az önkénteseket, hogy előrébb haladjanak, de pénzt érte nem fizetnek. Most nem rémlik az, hogy esetleg nagyobb szervezeteknél nincs-e másképp. - a következő kettő ötletére csak nevetni tudok, mert akkor a csöves alkoholisták lennének a leggazdagabbak rögtön, amennyi szeszt képesek meginni. Nézem, ahogy iszik a sörből, s csak sóvárogva figyelem a többi mozdulatát. Finom hideg sör! Munka után az lenne a legjobb. Egyszerüen olyan nagy a vágy bennem, hogy követem a példáját, s egy jó nagy adagot húzok a habos italomból. Rossz fát teszek a tűzre tetteimmel, s nem szeretném táplálni benne a harag lángjait. Ha ilyen hamar nem, akkor nem. Tán később hagyja magát fogdosni, s cirógatni.
- Nyugi, nem feszültem be, csupán tudomásul vettem a tényeket. - somolygok rá, s ezzel a részemről nincs harag, vagy csalódottság. Majd közeledik, ha nincsenek meg benne azok a bizonyos gátlások. A türelem csak nekem segít. Nem mintha megfordult volna a fejemben pár pimasz gondolat vele kapcsolatban. Elmegyek fürdeni, hogy egyik részről lehűtsem magam, másik részről a felfrissülést várom tőle. Hamar végzek, ráadásul valamit mondtam neki, s ahhoz tartom magam. Alig érek ki hozzá, mikor rögtön kérdéssel bombáz engem.
- Van persze, csak éppenséggel más céghez kell elszegődnöm. Jobb fizetés, meg miegymás. Tudod itt nem becsülnek meg, s csak gürizek feszt. Ami pedig az előbbit illeti, van benne igazság. - merengek el szavai jelentésén, belegondolva bizonyos esetekbe. Utána én észlelem a hallgatóságot, így ajánlom Reagan-nek, hogy vonuljunk be a szobájába. Nem egy nagy szám a szobája, de tökéletesen elég arra, hogy meglógjunk a hallgatózó fülek és szemek elől. Ő ráhasal az ágyra, én pedig a hasam strájkolását hallva az étkezés mellett döntök. Éhes vagyok, s nem válogatok. Szépen pusztítom befelé a szendvicset.
- De nem vagy béna. Finoman elkészítetted – utána megtudom, hogy a másik szintén az enyém. Nézem közben, hogy mit ténykedik. Whisky kitöltésénél csak mosolygok, mint a vihogó hiéna a rajzfilmekből. Evés közben nyújtja át nekem a teli poharat. Felkelek a helyemről, s az utolsó tonhalas harapást már whiskyvel öblögetem le. Jólesik nekem az alkohol, s én addig meg nem állok, míg üres nem lesz a poharam.
- Neked is egészségedre váljon, köszi a vacsorát. - nézek rá hálásan, s odalépek a közelébe. Nem tudom, hogy ő meddig jutott az ivásban, de veszem a bátorságot, hogy tele töltsem az övét, s magamnak szintén. Nem nyúlok hozzá, csak ellépek mellette, s befekszek az ágyába. Nem lötykölöm az italt az ágyára.
- Van kedved kockázni? Aki kisebbet dob, annak válaszolnia kell a győztesnek? - azt nem teszem hozzá, hogy innia kell, mert nálunk alap, hogy ha ki vagyunk száradva, akkor iszunk egy jót.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rea & Cillian - Let's fun tonight
Rea & Cillian - Let's fun tonight EmptyPént. Feb. 28 2020, 13:58

Cillian & Rea
Some nights are made for the savoring of loneliness.





- Hé, én díjazom a szép tetoválásokat! A színeseket már kevésbé, de ez az én hülyeségem. - Nem a futballpályán szerezném, hanem inkább egy tetoválóművész által, de ez már csak a finomság kérdése. Az én tetoválásaim egyébként nem követelnek nagy szakértelmet és kézügyességet, mert nem 3D-s rajzokat követelek magamra, hanem egyszerű motívumokat, idézeteket és hasonlókat. Sajnálatos módon vannak tetoválók akiknek még ezek sem sikerülnek és összeteszem a két kezem, hogy ez nem én vagyok, eddig. Tuti beperelném az illetőt, ha elcseszné rajtam egy művét és van akkora szám, hogy meg is nyerjem a pert, nem jó velem kikezdeni.
Biztosan megérezte Cillian, hogy szavaim mögött van valamennyi elkeseredés is, amiért nem érzem a kémiát köztem és a munkáim között. Ez azért elég szar dolog, lehet azért mert már hosszú ideje csinálom.
- Valószínűleg. De ez is olyan, mint a tökéletes pár. Van valahol, csak meg kell találni, legalábbis ezt mondja a sors könyve, jah, csak ha a világ túlvégén van, akkor kurvára nem vagyok ezzel a tudattal kisegítve. Visszatérve a lényegre, talán lenne olyan munka, amit szó szerint imádnék, de vagy diplomához kötött, ami meg pénzhez kötött, vagy pedig nem tudok arról, hogy én azt a munkát élvezném is. Ki kellene próbálnom sok mindent, de nem jó érzés folyamatosan váltogatni munkahelyet csak azért hogy megtaláljak szívem választottját. - Nem tudom, hogy van-e értelme, amit összehordtam neki, vagy csak szépen formálom a szavakat egymás után. A lényeg, hogy majd lesz valahogy. Vagy nem.
- Mi számít jobbnak? Mármint most tényleg. Híresebb? Nem tudom egyébként, lehet ott fizetnek, de többet és jobban is követelnek. Márpedig én pont azt szeretem, hogy azért állok ki valami mellett mert én akarom és amellett, amit én akarok. Ha már fizetnek valamiért, akkor feladatokat is szabnak, úgy meg elveszik a nagy szerelem a munka iránt. - Még a legnagyobb baromságaimat is meg tudom magyarázni és el tudom adni azt úgy, mintha igazak lennének. Politikusnak kellene mennem és akkor én lennék az U.S.A. elnöke. Csak azt se élvezném.
Szimpatikus Cillianben, hogy veszi az adást. Ismerjük már egymást, közeli barátok vagyunk, vagyis én őt annak tartom, ami eléggé különleges, mert nagyon kevés férfit engedek közel magamhoz, sokukat csak azért, mert egyszerűen beleszülettek az életembe - lásd az öcsém.
Cillian fürdik, az én agyam meg tovább kattog, míg a söröm közel kiürül.
- Hajj, sehogy sem egyszerű ez - rázom meg a fejem és ezzel próbálom magamra erőltetni, hogy szakadjak már le erről a munka témáról.
A szobában kényelmesen magába tudja tömni a tonhalas kenyeret, miközben én már az alkoholt töltöm ki. Oh, tudtam én hogy nagyon fog ez tetszeni neki, rá se kell néznem, de látom, hogy örül az aromáknak, mint majom a farkának. Elkényeztetem a végén itt, pedig nem vagyok én se az anyja, se a csaja.
Nem vagyok valami finomkodós az alkohollal se most, se semmikor, úgyhogy megiszom a teljes pohár tartalmát, majd alig emelem vissza függőlegesbe, Cillian már teszi is bele az újabb adagot.
- Legyen, de fasz se tudja, hol vannak a kockáim. És most ne süsd el a rettenetesen gáz poént, hogy a hasadon... - pillantok rá, még mielőtt gondolna rá. A telefonomért nyúlok és beírom a googlebe valami olyasmit, hogy "random kocka generátor". - Zsír, probléma megoldva. - Azzal rá is nyomok a bazinagy gombra és kidobja, hogy kettes. Cuppogva sóhajtok egyet, mert ennél kisebb már nehezen lehet. Felé nyújtom a telómat, hogy ő is nyomja meg a gombot.
- Várj, és mi van ha ugyanaz a szám? - vetem fel a kérdést, mielőtt ő is meg tudná nézni, hogy milyen számot dob ki neki a képernyő.




"There is a storm you are starting now. I'm a wanderess, a one night stand. Don't belong to no city, don't belong to no man. I'm the violence in the pouring rain I'm a hurricane"

mind álarcot viselünk
Reagan Moore
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Rea & Cillian - Let's fun tonight 69409568709ab94451813e909d103f244bba5553
Rea & Cillian - Let's fun tonight 5862c89e2f294eee6be22f2a048397d33e2ad59c
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
If I can still breathe
I'M FUCKING FINE
★ családi állapot ★ :
Forever alone
BUT NEVER SAY NEVER U KNOW
Rea & Cillian - Let's fun tonight 7b8d2c12362d66e8493434a3ce33086652af9aa2
Now you're getting it close
Almost love, almost love!
But it could be love!?
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I whisper what the fuck
to myself almost fifty times a day

Rea & Cillian - Let's fun tonight 6f77e1b515ec8c0bf766ead2a407f408e8a0c19f
★ foglalkozás ★ :
Barmaid
★ play by ★ :
Zoe Kravitz
★ szükségem van rád ★ :
Not the most hardworking people of
WOODHAVEN HOUSE
★ hozzászólások száma ★ :
203
★ :
Rea & Cillian - Let's fun tonight 252bbf5e98daa03ae39959c36ef9322a7e141bcb
TémanyitásRe: Rea & Cillian - Let's fun tonight
Rea & Cillian - Let's fun tonight EmptyKedd Márc. 03 2020, 21:43
- Díjazod a szép tetoválásokat? S milyen díjakat lehet nálad kiérdemelni? Pocsék, elmegy és bejön? - szólok vissza Rea-nak. Jól láthatja az arcomon, hogy csupán ugratni szeretném, így nem kell a mellére szívnia a szavaimat. Ma este lazaság és béke van. Összességében nem szeretnék hosszadalmas vitát indítani a tetoválásokról, így a továbbiakban csendben maradok. Kedves barátom arcvonásait figyelem, hogy arról leolvassam a lelkiállapotát. Fogalmam sincs, hogy miként fog elsülni ez az este, de nagyon remélem, hogy hamar túl fogja magát tenni az eseményeken. Nem jó, ha becsavarodik, szóval adja csak ki magából a dolgokat.
Mikor hozzáfog kifejteni a véleményét, akkor csak hallgatom őt. Iszom a szavait csendesen, miközben  tekintetem az övét keresi. Nem kalandozok sem a ruházatára, vagy a testének nemes vonásaira.
- Olyan mint a tökéletes pár?  Szóval tudja, hogy szeretem a sört és a kezembe nyomja? - szerintem hazudnék, ha nem világítanék rá arra, hogy mi férfiaknak, legalábbis egy részének mi lenne a tökéletes pár fogalma. Erről csak álmodozhat az ember, de ritka, mint a fehér holló.
- Csak nyugalom, ma este ne fájjon ilyenek miatt a fejed. Tudod a túl sok gondolkozás ártalmas.  - toldom meg a beszélgetésünket ezzel a gondolatmenettel. Nem tudom, hogy mennyire érthető a számára, hiszen a különbözőek vagyunk.
- Nem is buzdítanálak túlságosan a munkahely váltogatásra, mert szerintem eléggé másként csapódna le bizonyos fejekben a történet. Tudod, hogy milyen rosszmájúak tudnak lenni az emberek. Valami olyat gondolnának rólad 10 munkahely után, hogy megbízhatatlan vagy, vagy összeférhetetlen. - sóhajtok egyet, mert az utána következő szavaira, csupán csak egy szó jut az eszembe.
- Úgy látom, hogy szeretsz szabad lenni, s ne korlátozzanak le téged. - húzom mosolyra az ajkaim, s felemelem mindkét kezem.
- Nyugodj meg, hogy én fogok az utadba állni – kacsintok rá, ezután pedig végre elsietek a fürdőbe, hogy lezuhanyozzak, s egy hosszadalmas nap után felfrissüljek egy picit. Gyorsan végzek. Hamar döntünk a félrevonulás mellett, aminek kifejezetten örülök. Én nekilátok a vacsorának, ami egészen jól sikerült. Hálásan tekintek az én beszélő „hercegnőmre”. Mikor megtudom, hogy a másik adag szintén az enyém, akkor gondolkozás nélkül látok neki a következő körnek. Alkohollal segítek neki csúszni, s az emésztésemnek szintén jó.
- Nálad nem vagyok túl sokat, így én nem tudom, hogy merre vannak a kockáid. Ne aggódj, azt a poént csak egyszer lehet elnyomni és többször nem. Nagy bátorság kell hozzá. - ezzel elhallgatok, majd várom, hogy mit csinál a mobilján. Mikor meghallom a biztató szavait, akkor van sejtésem róla, hogy talált valami okosságot.
- Ügyes vagy – ő már dob egyet az applikáció segítségével, utána pedig felém tolja a mobilját, hogy rajtam a sor. Odanyúlok, majd hozzáérek a kijelzőhöz. Valami béna animáció jelzi, hogy dobtam, utána meg rögtön feldobja a dobott értéket: 1. Nah ehhez is nagy mázli kellett.
- De pocsék szerencsém van. Ha ugyanolyan értéket dobunk, akkor természetesen nincs semmi. Vagyis de! Akkor szerintem gurítsunk le egy pohár italt. - ajánlom fel neki, mert ettől csupán még érdekesebbnek tűnik az egész. Az egy másik kérdés, hogy Rea mennyire megy bele a dologba.
- De az első kört te nyerted, szóval te kérdezhetsz. Amit csak szeretnél – tabuk nélkül bármiről,  s azáltal jobb barátokká válhatunk. Tán ezért tartunk ott ahol most vagyunk. Még sosem gondolkoztam el ezen.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rea & Cillian - Let's fun tonight
Rea & Cillian - Let's fun tonight EmptyHétf. Márc. 09 2020, 17:35

Cillian & Rea
Some nights are made for the savoring of loneliness.





- Baromi vicces... - húzom össze gúnyosan szemeimet a díjazós poénjára, ami talán megérdemelne egy tapsot, ám jelenleg túl fáradt vagyok hozzá.
Nagyon szubjektív, hogy kinek mit jelent a tökéletes pár fogalma, ami meg engem illet, én még annyira sem tudnám megfogalmazni az igényeimet, mint Cilliam. Persze, oké, poénkodik a sörrel, amit történetesen én pont az előbb nyomtam álomszerűen a kezébe, de ettől még tudom magamról, hogy szörnyű barátnő vagyok. Ez színtiszte tény rólam, nem vajmi önsanyargatás depressziós könnyekbe fulladtan.
Nem az agyamról vagyok híres, de igaz, hogy túl sokat gondolkodok felesleges dolgokon, így végül olyan helyzetekben is próbálom megtalálni a miérteket, ahol felesleges és értelmetlen. Erre remek példa ugyancsak meglepő módon: Hannah. Hatszázszor túlkombináltam már a kettőnk közötti viszonyt, s talán pont ez lett a vesztünk is, meg a mostani botrányos állapotomra az indok is.
- Ha olyan könnyű lenni - döntöm le homlokomat a kanapé karfájára és némán, rezzenéstelenül hallgatom szavait csukott szemekkel.
Sok mindennek lehet gondolni engem, de megbízhatatlannak nem. Persze arra is gondoltam már, hogyha túl sok munkahelyem lenne egy idő után, egyszerűen nem vallanék be párat és úgy venném, mintha meg sem történt volna. Vannak bőven olyan helyek, amik semmi pluszt nem adnak a munkatapasztalatomhoz.
- Jah, igen, tudom - suttogom még mindig a fejemet tartva, ami rettenetesen sajog. Jó döntés végül bemenni a szobába, egyből sokkal jobban érzem magam az ágyamon, majd aztán alkoholok közelében.
Teszem a dolgom, míg Cilliam jóízűen falatozik, bizony nem túlzás ezt kijelenteni, hisz évek óta az a fő állásom, hogy italokat töltögetek ki és keverek drága vendégeknek, bár a helyszín és az a bizonyos vendég személye nagyban elősegíti, hogy ne érezzem magam munkában, hanem megpróbálkozzak ellazulni. Cill ötletére feltúrom az egyik polcot, hogy találjak kockákat. Pici apró tárgyak nálam helyből hátrányos helyzetben vannak, szinte tuti, hogy hamar elhagyom őket.
- Jah, mert ez egy olyan kis szoba, ahol egy idő után bezártságérzete lesz két embernek, kint meg ott vannak a fél egyetemi hadsereg - utalok arra, hogy miért nem előnyös nálunk lenni. Sosem gondoltam volna, hogy ezt mondom egy férfiről, de örülök, hogy Cillian nem elég bátor ahhoz, hogy a társaságomban kétszer elsüssön egy nagyon gáz poént. Elégedetten túrok bele hajába és masszírozom meg pár mozdulattal fejbőrét, amíg másik kezemmel bepötyögöm a kockadobás alkalmazást telefonomon.
- Azért mélyen legbelül jó érzés, hogy nem csak én vagyok szerencsétlen - vigyorodom el az egyes számot látva nála, aztán még jobban, mikor mondja hogy döntetlen esetén is iszunk. - Hát ennél jobb ötletet nem is mondhattál volna.
Közben pedig már a kérdésen gondolkozom. Nem mintha nem az imént mondtuk volna ki, hogy ma este jobb lenne nem gondolkozni semmin, nem agyalni csak úgy sodródni a széllel, de egy jó kérdésért azért megerőltetem magam. Elég nehéz frappánsat és jót kérdeznem, mivel tök jól ismerem már évek óta.
- Hmm, nem tudom mit kérdezzek. Mondjuk: kivel, mikor és hol smároltál utoljára? - Tuti rámozdult már a lakótársára, vagy ki is az a nő, akiről legutóbb mesélt...




"There is a storm you are starting now. I'm a wanderess, a one night stand. Don't belong to no city, don't belong to no man. I'm the violence in the pouring rain I'm a hurricane"

mind álarcot viselünk
Reagan Moore
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Rea & Cillian - Let's fun tonight 69409568709ab94451813e909d103f244bba5553
Rea & Cillian - Let's fun tonight 5862c89e2f294eee6be22f2a048397d33e2ad59c
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
If I can still breathe
I'M FUCKING FINE
★ családi állapot ★ :
Forever alone
BUT NEVER SAY NEVER U KNOW
Rea & Cillian - Let's fun tonight 7b8d2c12362d66e8493434a3ce33086652af9aa2
Now you're getting it close
Almost love, almost love!
But it could be love!?
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I whisper what the fuck
to myself almost fifty times a day

Rea & Cillian - Let's fun tonight 6f77e1b515ec8c0bf766ead2a407f408e8a0c19f
★ foglalkozás ★ :
Barmaid
★ play by ★ :
Zoe Kravitz
★ szükségem van rád ★ :
Not the most hardworking people of
WOODHAVEN HOUSE
★ hozzászólások száma ★ :
203
★ :
Rea & Cillian - Let's fun tonight 252bbf5e98daa03ae39959c36ef9322a7e141bcb
TémanyitásRe: Rea & Cillian - Let's fun tonight
Rea & Cillian - Let's fun tonight EmptyHétf. Márc. 16 2020, 00:51
Hallom a hangjából, hogy nem igazán találja megnyerőnek a poénom. Legyintek magamban, s tovább lépek egy ilyen apróságon. Azon tűnődök, hogy jelen pillanatban mit gondolhat a kedves barátom. Mert mindenkinek jár az agya valamin  jelen pillanatban, csak míg nem fogalmazzuk meg szavakkal, addig a másik számára megfoghatatlan és nem létező. A tekintetét keresem, s ha megvan, akkor nem eresztem egy darabig. Szavai hallatán, csupán meg tudom őt erősíteni, de semmi több.
- Igen, az életet élni nem olyan egyszerű, aki kitalálta a próbákat, s a nehéz napokat, azt ott kéne fejbe vágni, hogy álljon le – húzom el a szájam, de utána enyhülni látszok. Egy kisebb mosolyt mutatok, utána szépen fokozatosan enyhül. Van időm arra, hogy felkészüljek a soron következő szavaira. Úgy döntünk, hogy az ő szobájában minden sokkal jobb lesz, s én részemről nincs ellenkezés, de a részéről sem. Az éhségem odáig fajul, hogy nem tudok mit tenni, mint hozzálátni a vacsora elfogyasztásához. Az első szendvicset szépen lassan elfogyasztom, majd nem sokára megtudom, hogy mindkettő az enyém. Így némi időtolódással, de hozzálátok a másik adag szendvics elfogyasztásába.
- Nos szerintem vannak olyan emberek, akiknek a hálószobája kétszer vagy háromszor nagyobb mint ez, s természetesnek gondolja. -gondolok itt azon személyekre, akik tehetősebbek, mint az átlag. De abba nem gondolnak bele, hogy annak kifűtése sem olcsó mulatság. Sóhajtok egyet, s várom, hogy milyen hatása van nála, mármint az okosságomnak. Látom, hogy a mobilján keres valamit, miközben engem birizgál. Ez a tény jóleső érzéssel tölt el, s hasonlóan viszonozom. Beletúrok a hajzuhatagába, s odahajolnék, hogy puszit adjak neki, ám nem teszem meg. Még nem jött el a pillanat, hogy ilyesmi megtörténjen. Hamarosan belelendülünk a játékba, míg ő kettest dob, addig én egyest. Én veszítek, s száj huzigatva fogadom el.
- Úgy tűnik ez nem az én napom. - tudom le ennyivel az eseményt, mert valójában semmi sincs veszve. Hogy érdekessé tegyem az esténk, akkor benyögök egy tuti tippet. Nem ellenkezik, ami elsődlegesen mosolyra fakaszt. Mivel ő a nyertes, így várom az első kérdését, hogy ajon mit fog feltenni nekem? Mire lesz kíváncsi? Meglep a kérdéssel, de utána kisebb gondolkozás után válaszolok neki.
- Két hete egy fekete hajú csajjal smároltam egy bulizó hely női vécéjében. - hallatszik tőlem a válasz, s remélem kielégítő választ adtam neki. Ha van még egyéb óhaja és sóhaja, akkor megvárom és tőlem telhetően teljesítem, utána a mobiljához nyúlok, s most én gurítok. 3-as lesz az eredmény ami pontosan a közepén van.
- Engem tényleg nem szeret a kocka, hihetetlen.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rea & Cillian - Let's fun tonight
Rea & Cillian - Let's fun tonight EmptyCsüt. Márc. 19 2020, 20:12

Cillian & Rea
Some nights are made for the savoring of loneliness.




Ami a szobámat illeti, jah, baromi pici, de mégis ez volt az egyik szempont, amikor beköltöztem Abelhez, mert feltételeztem, hogyha kibérlem a kisszobát, akkor egyedül lehetek és talán így a költségeim sem fognak egekbe szaladni, mely a másik legfőbb érvem volt egy sima tanyasi családból egyedül önellátóként felköltözve New Yorkba. Aztán persze most már, hogy megszedtem valamennyire magam, nem lenne olyan rossz a nagyobb élettér, főleg nem ilyen baráti találkozásaim esetén.
- Akinek egy nappali a hálója, annak a nappalija egy telek. És nem mellesleg, baszódjon meg! - Nem fogalmazok finoman, de ugyan miért is tenném? Ki előtt szerénykedjek? Utálom az újgazdagokat, meg a régieket is, mindnek van egy kisugárzása, amitől még azért is bűntudatunk lesz, ha ki kell mennünk pisilni. Hannah családját se bírom, még jó hogy Hannah nem foglalja magába a sznobizmus csíráit, ám ez is tök mindegy, mert már semmi közünk egymáshoz.
Közben előkészülök a játékhoz, az italokat és a technológiát illetően is, aztán gyorsan világossá válik, hogy az oké, hogy én szerencsétlen vagyok, de nálam már csak egy valaki a szerencsétlenebb, vagyis az én társaságomban. Biztos velem van a baj, de egy kicsit jól esne, ha nem. Hagyom, hogy beletúrjon a hajamba, most van is mibe.
- Lehet megint levágom a hajam olyan rövidre. Meg talán vissza is festem feketére... - ez még nem egy lefutott kör, lehet pont azért is mondom el neki, hogy véleményezze.
Elég nehéz megszülnöm egy kérdést, mivel nem készültem fel mentálisan én erre a játékra, de sikerül kigondolnom valami baromságot, ami még érdekel is.
- Miért pont a nőiben? - jah, mindössze ez az első kérdésem, ami megfogalmazódik bennem a válaszára. - Nem hisztiztek a csajok, hogy "jajjj, itt egy srác, én így nem picilek!" - játszom el gúnyosan a libát, jó nagy iróniával. Engem baromira nem érdekelne a jelenléte, meg az sem, ha én mennék át a férfi mosdóba, mint ahogy egyébként pont bulikban, meg fesztiválokon meg is szoktam tenni, gecisokan szoktak lenni a nőiben és nem a türelmemről vagyok híres.  
Újabb kör jön, Cillian dob egy hármast, én pedig próbálok nem nevetni.
- Na várd ki a végét. Tuti, egyest fogok dobni, vagyis izé, nyomni - mondom és ebben a pillanatban kiad a képernyő egy kép hármast. - Vagy nem... Mindegy. Iszunk! - És már adom is a kezébe az előre kitöltött poharat.
- Fenékig! - Igen, egy teljes poharat le kell húzni egyszerre és ezek nem ilyen illedelmes feles poharak! Nem vacakolok, gyorsan legurítom az alkoholt, aztán míg egyik kezemmel leteszem a poharat, a másikkal nyomok is rá a telefonom képernyőjére, ami közben kiad egy szép kettest, megint. Egyetemen ezzel nem is volt semmi bajom. Nézem, hogy neki mi lesz a harmadik száma, bár azért annyira nem tép szét az ideg miatta.




"There is a storm you are starting now. I'm a wanderess, a one night stand. Don't belong to no city, don't belong to no man. I'm the violence in the pouring rain I'm a hurricane"

mind álarcot viselünk
Reagan Moore
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Rea & Cillian - Let's fun tonight 69409568709ab94451813e909d103f244bba5553
Rea & Cillian - Let's fun tonight 5862c89e2f294eee6be22f2a048397d33e2ad59c
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
If I can still breathe
I'M FUCKING FINE
★ családi állapot ★ :
Forever alone
BUT NEVER SAY NEVER U KNOW
Rea & Cillian - Let's fun tonight 7b8d2c12362d66e8493434a3ce33086652af9aa2
Now you're getting it close
Almost love, almost love!
But it could be love!?
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I whisper what the fuck
to myself almost fifty times a day

Rea & Cillian - Let's fun tonight 6f77e1b515ec8c0bf766ead2a407f408e8a0c19f
★ foglalkozás ★ :
Barmaid
★ play by ★ :
Zoe Kravitz
★ szükségem van rád ★ :
Not the most hardworking people of
WOODHAVEN HOUSE
★ hozzászólások száma ★ :
203
★ :
Rea & Cillian - Let's fun tonight 252bbf5e98daa03ae39959c36ef9322a7e141bcb
TémanyitásRe: Rea & Cillian - Let's fun tonight
Rea & Cillian - Let's fun tonight EmptyKedd Márc. 24 2020, 07:02
Hallgatom a kedves barátnőm kifakadását, pontosan azokra, akik el vannak engedve pénzzel. Most vagy azt teszi az ember, hogy oda születik, ami nehéz vállalkozás, vagy éppenséggel olyan állást választ, ahol csak úgy tolják az ember arcába a kötegelt pénzt. Eszembe jut, hogy én mennyit kaszálhatnék a festészettel,  ha inkább azon irányon indultam volna el. Meddig bírtam volna, hogy hónapokat töltök el egy alkotás elkészítésével, hogy órák alatt elkeljen? Jó, nem kicsi összegeket adnának nekem, de ez nem igazán győzne meg arról, hogy értékelné is a vevő a művészetemet. Reagan valamit ténykedik a játékkal kapcsolatosan, így én néma megfigyelőként figyelem az édes arcát. Jobb ötletem nem támad, mint beletúrni a hajába, s hirtelen meg is lepődök. Nem ellenkezik a mozdulatom ellen, így még pár pillanatig kiélvezem a helyzetet. Mikor a bejelentést meghallom, akkor elgondolkozok a kinézetén, hogy mit változtatna rajta. A magam szempontjából maradna az a barát, akivel jól el lehet beszélgetni bármiről.
- Igazán? Szerintem abban is jól mutatnál, van akinek jól áll a rövid haj és ráadásul feketére festve. Nekem kifejezetten tetszik ezen ötleted. - hajolok közelebb hozzá, mintha csak azon járna az agyam, hogy a jelenlegihez képest milyen üdítő látvány lenne. Várom közben a kérdését, míg megszületik, majd aztán válaszolhassak rá.
- Mert a férfi Wc-ben szerintem nem csak smárolás lett volna, hanem orgia. Tudod, hogy  milyenek a férfiak, ha meglátnak egy bombázó nőt. A lányzóból egyből kurva lett volna, nem pedig nő. - fejtem ki a gondolatmenetem, hogy én milyen herceg vagyok itt a női nemmel.
- De volt hiszti, hamar ki is pateroltak a biztonságiak – mosolyodok el, hogy bizony meglett az ára a dolognak. Nem akarnak többé látni engem azon a szórakozóhelyen. Ettől több szó kár a témába, inkább haladjunk egy újabb körrel. Dobok egy hármast, s abban reménykedek, hogy lesz olyan szerencsém, hogy enyém lesz a nagyobb.
- Kivárom én, hogy milyen mázlis leszel – s nézem a mobilja képernyőjét, ami hármast mutat. Számomra a döntetlen nem rossz dolog, mert úgy érzem, hogy a nemrég lenyelt tonhalat még egy kicsit le kellene öblögetni. Hallom ám, hogy a barátom mennyire fel van dobva az ivástól. Ajkaim vigyorognak, bár lehet elég csúnyán festek jelen állapotomban.  Mikor megkapom az adagom, akkor rákacsintok, s mikor ő hozzálát az ivásnak, akkor én követem a példáját. Nem szégyenlősködöm előtte egy korttyal, mert az csalásnak számítana. Lehúzom az egészet, s élvezem, ahogy végigmarja a torkom. Mire én befejezem magamban a rituálét, akkor látom, hogy ő már újra dobott, így utána odanyúlok a mobilhoz, hogy dobjak egyet. Végül a kocka nekem hatoson áll meg, ami jóval nagyobb mint az övé. A kérdésen gondolkozom, mert számomra sem egyszerű.
- Hányszor szóltak utánad a férfiak ezen a héten? - húzom el a szájam szélét, mert elég idiótára sikerült, de nem is szeretnék egyből olyan kérdést feltenni. Mondhatni ez a bemelegítő kör.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rea & Cillian - Let's fun tonight
Rea & Cillian - Let's fun tonight EmptyCsüt. Márc. 26 2020, 15:59

Cillian & Rea
Some nights are made for the savoring of loneliness.




- Neked hiszek. Ha majd meglátsz röviden és feketén, tudd, hogy te győztél meg. - Ha pedig nem leszek az, akkor meg nem győzött eléggé meg, bár ez utóbbinak kevesebb esélyét látom, hiszem magamat is kellően belelkesítettem már és mindössze annyi lenne a dolgom, hogy megfodrászoljam magam. Szerintem Cillian a képembe mondaná, ha nem tetszene neki a frizurám, vagyis nagyon remélem, hogy a mi kapcsolatunk tart már itt.
Én beismerem, hogy azért rossz velem kérdezz-feleleket játszani, mivel a válaszok bennem újabb kérdéseket szülnek, amiket hivatalosan nem tehetnék fel már, de nincsenek szabályok, ilyen szabályok legalábbis biztosan nem, úgyhogy így jártunk.
- Azért szerintem alábecsülöd a nőket. Simán lehet, hogy több nő is rácuppan ugyanarra a srácra, nem? Vagy ugyanarra a nőre... - elemel magasra szemöldökeimet, csak hogy utaljak például magamra, aki simán képes lesmárolni egy csajt a fürdőben, vagy csatlakozni egy hancúroz, ha látom, hogy vevők rá. - Akkor elég light-os parti lehetett, ha még a wc-re is ennyire figyeltek - forgatom szemeimet, mert ez állati gáz. Ha a táncparketten lehet smárolni, akkor a mellékhelyiségben miért nem?
Kinyújtom nyelvem a kacsintásra, a következő pillanatokban pedig már iszom a poharam tartalmát, mint akik éppen azon versenyeznek, hogy ki tudja gyorsabban meginni a nemes italt. A hatosra azért kikerekednek szemeim és egészen elismerően bólintok.
- Az nem semmi, telitalálat! - mondom és egyúttal várom a kérdését.
- Volt egy-két részeg csávó a pubban, akik azt hitték, hogy kezdhetnek velem valamit. De egyébként nem sokszor, szerintem ösztönösen érzik rajtam, hogy nem vagyok számukra kapható - felelem vállamat vonva és már megint azon vagyok, hogy megtöltsem a poharakat, hiába látszólag nincs rá ok, hogy ezt tegyem.
- Te kérsz? - lehet hülye kérdés, de nem akarom erőltetni, elvégre még csak most ittuk meg az előző adagot. Amennyiben kér, hogyne töltenék neki is, jobb ketten inni, mint egyedül, én azonban szükségét érzem egy újabb körnek, mert a pub miatt már nehezen üt be az alkohol, most pedig szét akarom csapni magam.




"There is a storm you are starting now. I'm a wanderess, a one night stand. Don't belong to no city, don't belong to no man. I'm the violence in the pouring rain I'm a hurricane"

mind álarcot viselünk
Reagan Moore
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Rea & Cillian - Let's fun tonight 69409568709ab94451813e909d103f244bba5553
Rea & Cillian - Let's fun tonight 5862c89e2f294eee6be22f2a048397d33e2ad59c
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
If I can still breathe
I'M FUCKING FINE
★ családi állapot ★ :
Forever alone
BUT NEVER SAY NEVER U KNOW
Rea & Cillian - Let's fun tonight 7b8d2c12362d66e8493434a3ce33086652af9aa2
Now you're getting it close
Almost love, almost love!
But it could be love!?
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I whisper what the fuck
to myself almost fifty times a day

Rea & Cillian - Let's fun tonight 6f77e1b515ec8c0bf766ead2a407f408e8a0c19f
★ foglalkozás ★ :
Barmaid
★ play by ★ :
Zoe Kravitz
★ szükségem van rád ★ :
Not the most hardworking people of
WOODHAVEN HOUSE
★ hozzászólások száma ★ :
203
★ :
Rea & Cillian - Let's fun tonight 252bbf5e98daa03ae39959c36ef9322a7e141bcb
TémanyitásRe: Rea & Cillian - Let's fun tonight
Rea & Cillian - Let's fun tonight EmptyVas. Márc. 29 2020, 22:09
Mikor mondja, hogy nekem hisz, akkor elmosolyodok. Szép dolog a bizalom, s kettőnk között megvan oda és vissza, úgy vélem. A többire csak elnevetem magam, mert én egyáltalán nem félek attól a kinézetétől. Mindenkinek kijár a megújulás, így Reagan sem maradhat ki.
- Rendben, nem fogom mondani, hogy azonnal csináld vissza az előzőt. - kacsintok rá, s nyugodtan megtámaszkodom a hátam mögött, hogy távolabbról nézhessem a barátom alakját. Ami azt illeti nincsen rossz alakja, nem véletlenségből voltam olyan gonosz odakint. Szerintem formás hátsója van, amit jó lenne még megfogni. Tudom, hogy gyarló és perverz gondolatok, de még ezt nem mondom ki, addig az senkinek sem fáj. Játszótársam hangjára leszek figyelmes, így rá koncentrálok újból.
- Lehet, hogy alábecsülöm a nőket, míg tűzbe nem nyúlok miattuk. Bár bevallom egyszer egy lánynál nagyon megjártam. Hiába voltam gonosz, hát ő bemutatta a saját rosszabbik felét. Szerencsére azóta sem láttam többé. - kicsit elárultam magam, de különösebben nem zavar. Visszakanyarítom a témát az eredeti helyére.
- Több nő egy srácra? Ha annyira jó, akkor lehetséges. Cicus harc. Mindenesetre nekem nem kell attól aggódnom, hogy miattam két nő harcolna  - mosolygok rá, s újra közelebb hajolok hozzá. Rájövök, hogyha eltávolodom, akkor hangosabban kell beszélnem, ami igazából nem a fő célom.
- Igen light-os party volt. Fogalmam sincs, hogy miként kerültem oda és mit csináltam ott valójában. A zenéjük pocsék volt. - húzom el a szájam szélét. Mikor ivásra kerül a sor, akkor én jó írhez híven legurítom minden további nélkül az italt. Nem figyelem azt, hogy Reagan kinyújtotta a nyelvét rám. Mikor összeszedjük az italozás után magunkat, akkor gurítok a kockával, s hatost dobok. Magamban örülök, hogy milyen szerencsés vagyok.
- Csak ivás utáni mázli. Nekem mindig bejön – ejtem ki szórakozottan, mintha az olyan nagy általános dolog lenne nálam. Ajkaimon ott a mosoly, s remélem, hogy viccesen fogja fel. Mármint alig várom, hogy azért csipkelődjön velem. Neki meg van engedélyezve.
- Semmit a kéznek, lábnak és testnek. Reagan nem kapható olyanra, srácok. - nézek rá, s jó tudni, hogy nincsen zaklatója. Ha lenne, akkor személyesen ütném agyon az illetőt, mert ilyen egy rendes barát. Védelmezi a gyengéket, s elkergeti a zaklatókat. Mikor rákérdez, hogy kell-e nekem ital, akkor ránézek a poharamra, ami kong az ürességtől.
- Természetesen kérek. - újra rákacsintok, mert teljesen elkényeztet. Egy jó barát, aki tonhalas szendvicset készít nekem, most pedig nem hagy ki az ivászatból. Jó kislány. Megfogom a poharam, s odanyújtom az irányába. Mikor megtörtént a a töltés, akkor megvárom őt, aztán újra lehúzom minden további nélkül. Élvezem, ahogy az ital lecsorog a gyomromba. Felráz most teljesen.
- Te jössz a dobással – tolom oda a mobilját, hogy kezdje ő. Nem tudom, hogy két három kör után nem-e megy el a kedve a játéktól. Ami azt illeti, szerintem jó móka. Egy gond van, hogy a szesztől nekem kezd melegem lenni.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rea & Cillian - Let's fun tonight
Rea & Cillian - Let's fun tonight EmptyVas. Ápr. 05 2020, 17:20

Cillian & Rea
Some nights are made for the savoring of loneliness.




Oh, szerintem nagyon is megmondaná, hogy szar lett a hajam, vagy ha hangosan nem vallaná be, az arcán úgyis látszódna a véleménye. De már volt nekem rövid, fekete hajam, akkor nem voltam benne nagyon gáz, legalábbis elvileg, szóval szerintem most sem leszek, annyit még nem változtam az évek alatt.
Én amúgy kifejezetten feministának tartom magam, de azért azt jól tudom, hogy a nők sokszor rosszabbak még szexuális téren is a pasiknál, legyen szó nyomulásról, erőszakolásról, sőt mi több, erőszakról is, úgyhogy amennyire védem a nőket, lehet ugyanezt elmondhatnám a férfiakról is.
Látom azért hiába a szoros ismeretség és a napi szintű társalgás, még így is sok dolog történik velünk, amikről nem feltétlen beszélünk, s erre itt van ez az alkalom, többek között.
- Sosem tudhatod, mikor veszik majd össze miattad két nő - felelem és igazából egyben azt is akarom mondani, hogy van annyira jó pasi, hogy ez megtörténjen, persze ha nem ad rá lehetőséget bármilyen okból, akkor úgy tényleg nehezebben is fog megvalósulni, nem mintha életcélnak kellene lennie ennek bárkinek. - Nem olyan király volt a buli, mint aminek beharangozták? Vagy olyan mint a push up melltartó, amikor kibontod, látod, hogy fele hiányzik? - Sosem tudtom, hogy ezt a hasonlatot férfiak, vagy nők értik-e jobban, szerintem amúgy a push up eleve baromira kényelmetlen, úgyhogy megérdemli az a nő, aki felveszi, hogy rendesen szenvedjen is tőle.
Felnevetek, amikor azt mondja, hogy ivás utáni mázli, ezt sem hallottam, vagy tapasztaltam már, de nem is Cillian lenne, ha nem tőle tudnám meg, még ha rá sem nagyon jellemző ez a mázli dolog. Érzem, hogy kezdek ellazulni és sokkal flexibilisebb leszek.
- A pubban meló közben száz százalék, hogy nem, meg jah, ritka ez tőlem, de ezt te jól tudod. Szerintem utoljára pasival... igen, biztos, hogy a mi legutóbbi alkalmunk volt nekem az utolsó. - Nem tudom, hogy ez pozitív, vagy negatív tény, de ez az igazság. Lányokkal többször voltam együtt az utóbbi időkben is, úgy értem, Hannah után, merthogy míg fél éven keresztül kerülgettük egymást a lánnyal, azalatt nem szemeztem másokkal és ezt Cillian is érezte rajtam szerintem. - Tudod, én magammal kötöttem egy olyasmi egyezséget, hogy bármikor, amikor Hannahra gondolok, innom kell - mondom, miközben neki is töltök egy újabb pohárral pedig még csak nem is ugyanazt dobtuk.
Megiszom a poharam tartalmát, majd Cillian emlékeztet, hogy én jövök. Rányomok a képernyőre, kidobja az ötöst, mire kikerekednek szemeim és majd megfulladok az utolsó kortyoktól.
- Hoppá! Ennyire részeg lennék máris, vagy tényleg jól látom, hogy ötöst dobtam? Vagy mindkettő... - nevetem el magam és eldőlök az ágyon amíg várom, hogy Cillian is dobjon.




"There is a storm you are starting now. I'm a wanderess, a one night stand. Don't belong to no city, don't belong to no man. I'm the violence in the pouring rain I'm a hurricane"

mind álarcot viselünk
Reagan Moore
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Rea & Cillian - Let's fun tonight 69409568709ab94451813e909d103f244bba5553
Rea & Cillian - Let's fun tonight 5862c89e2f294eee6be22f2a048397d33e2ad59c
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
If I can still breathe
I'M FUCKING FINE
★ családi állapot ★ :
Forever alone
BUT NEVER SAY NEVER U KNOW
Rea & Cillian - Let's fun tonight 7b8d2c12362d66e8493434a3ce33086652af9aa2
Now you're getting it close
Almost love, almost love!
But it could be love!?
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I whisper what the fuck
to myself almost fifty times a day

Rea & Cillian - Let's fun tonight 6f77e1b515ec8c0bf766ead2a407f408e8a0c19f
★ foglalkozás ★ :
Barmaid
★ play by ★ :
Zoe Kravitz
★ szükségem van rád ★ :
Not the most hardworking people of
WOODHAVEN HOUSE
★ hozzászólások száma ★ :
203
★ :
Rea & Cillian - Let's fun tonight 252bbf5e98daa03ae39959c36ef9322a7e141bcb
TémanyitásRe: Rea & Cillian - Let's fun tonight
Rea & Cillian - Let's fun tonight EmptyPént. Ápr. 10 2020, 10:10
- Ha miattam veszik össze két nő, akkor te leszel az első, aki megtudja, ha lehetséges, akkor még videót szintén készítek. - nézek rá barátomra, akivel mindennap beszélgetek. Én egyáltalán nem bánom, mert kellemesen elvonja a figyelmem a rossz dolgokról. Megment a depressziótól, meg a többi önpusztító tevékenységtől. Reagan felsőtestén legeltetem a szemem egy jó darabig,  míg végleg le nem állok az összeveszős szituációk alkotásával. Másik részről a kérdése kirángat a jelenbe, amire természetesen szeretnék válaszolni.
- Az a buli volt, legalábbis számomra, hogy az első félóra után elvesztettem az érdeklődésem iránta. Addig jött a csodálatos inger, de félóra elteltével elég is volt. Láttam fiatal srácot, aki próbált idősebb lányra nyomulni. Hát az lett a vége, hogy az egyik nő akkora taslit adott a képére, hogy egy telt nő keble adta a másikat.  Meg volt egy nagyon fura pár. Egyik hippi volt, míg a másik emós. - ingatom a fejem, mert mindkettő a saját irányzatának megfelelően öltözködött. Szinte vonzották az érdeklődő szemeket. A nő kinézete nem igazán tetszett, de a férfinak meg nagy kapa fogai voltak. Maga az Adams Family csak másképp.
- Igen, amolyan push-up melltartós volt. A buli másik felét ellopták már. - többször nem szeretném átélni, inkább el szeretném felejteni. Idővel kikopik az emlékeimből. Felfigyelek Reagan nevetésére, ami jó érzéssel tölt el. Jó látni, hogy kezd feloldódni a társaságomban. A telefonban nem ilyen volt a hangulat közöttünk. Ránézek az italra, hiszen annak szintén szerepe van benne. Visszatérek beszélgetőtársam mosolygós arcára, s én szintén elmosolyodok. Mikor előkerül a téma, hogy ő a pubban biztosan nem volt sráccal, ráadásul ritkán teszi.  Tudom jól, hogy milyen, s nincs ezzel semmi gond. Mikor a mi legutóbbi alkalmunkat említi, akkor nyelek egyet.
- Én meg kötöttem magammal egy egyezséget, hogy ha bármi baj van, meg ha hívsz, akkor rövid időn belül itt vagyok. Legyen az munka közben.  -  nem sokkal később pedig egy újabb pohár szeszt tüntetünk el, pedig ez nincs benne a játékszabályban. Kezdek kimelegedni, azonban jelen pillanatban átengedem az első gurítás lehetőségét Reagannak. Mikor megpillantom az ötöst, akkor elnevetem magam.
- Jól látod, ötös lett.  Ég benned a vágy, hogy kérdezz megint – nézek rá, miközben figyelemmel kísérem az ágyon való eldőlést. Odanyúlok a mobilért, hogy dobjak egyet. Minden igyekezetem ellenére 4-est dobok.  A szesz miatt egyszerűen nem bírom tovább, s ledobom a felsőtestemet takaró ruhadarabot, a pólot. Elterülök Reagan mellett.
- Kérdezz, amit csak szeretnél. - sóhajtok egyet, s kíváncsian várom, hogy mi a következő kérdése. Kezem végül szórakozottan kinyúl barátom oldalához, s megbököm.
- Már ha szeretnél kérdezni. Szerintem a vicc kedvéért a másiknak lehet egyszerű feladatokat is adni. - Emelkedjen a tét, ráadásul részegen bénázni az nem mindennapi esemény. Remélem kap az alkalmon a partnerem.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rea & Cillian - Let's fun tonight
Rea & Cillian - Let's fun tonight EmptySzomb. Ápr. 11 2020, 18:07

Cillian & Rea
Some nights are made for the savoring of loneliness.




- Csakhogy tudd, én nagyon is összevesznék érted...- felelem kicsit talán keményebb hangon is, mint akarnám, de csak hogy ne tűnjek annyira érzelmesnek, mint amennyire egyébként a szavaim mutatnának. Rajta nem veszekednék, de érte igen, például a faszfej főnökének is szívesen megmondanám a magamét, ahogy libákat is felvilágosítanám, hogy mennyire jó pasi áll mellettük szóval hajrá, tessék őt leteperni. Persze nem csinálok ilyeneket, mert Cillian nem vevő rá, én meg tisztelem őt annyira, hogy ne csak úgy ész nélkül baromkodjak mellette.
Látom ám, hova néz, de nem különösebben zavar, megszoktam a tekinteteket, pubban dolgozom, na meg aktivista is lennék, meg túravezető is voltam... voltam. Mindegy, a lényeg, hogy nem zavar és ha nagyon szókimondó akarnék lenni, még azt is bevallanám, hogy élvezem.
Vigyorgok a buli hallatán, elég érdekes lehetett, én szeretem az olyanokat, mert csak leülök egy fotelbe és bámulom a sok partizó részeg és furcsa ember. Teljesen újra tudom gondolni az életemet eközben, új értelmet nyer a "normális" és a "sokszínűség" fogalma. De érzem ám Cillianon, hogy leginkább csak nevem tűnik viccesnek a bulija, mit át kellett élnie, szóval nem erőltetem tovább és engesztelésképpen még itatom is.
- És én ezért nagyon hálás vagyok, ugye tudod Cillian? - nézek rá talán egy kicsit meghatódott szemekkel is és most nem bánom, hogy mennyire megmutatkozik a nőiességem, mármint az mindig megmutatkozik, mert nő vagyok ízig-vérig, de időnként jobban kimutatom, hogy érzelmileg is tudok gyöngébb is lenni. Ki tudja, talán pont ez kellett ahhoz, hogy ötöst dobjak, ami már majdnem az elérhető maximum.
- Az... vágy, hogy kifaggassalak - felelem már eldőlve az ágyon és komolyan mondom, fogalmam sincs, hogy mit kérdezhetnék. - Ezaz, vetkőzz Bébi! - paskolom meg hátát amennyire érem, mert egy kicsit most izgalmasabb ez a látvány, mintsem a tanakodás, hogy ugyan mit tudakoljak meg tőle. Nincs száz százalékos szexualitás, nem lehet valaki csak hetero, vagy csak homo, én sem vagyok abszolút leszbikus, csak zömmel annak vallom magam, de ezt ő már jól tudja.
- Tudod az a helyzet, hogy... nyah! - kiáltok fel, mikor oldalba bök, mivel váratlanul ért. Az oldalamra fordulok, hogy ne piszkálhassa azt a területet. Ha nagyon nyomkodni akar valamit, ott a mellem, az nem érzékeny annyira, mint a bordáim köze. - Úgy érted, felelsz vagy mersz? Például: ugorj ki az ablakon, egyél csigás kaját, köpj le egy idegent, meg ilyenek? - Oké, vágom, azt mondta, hogy egyszerűbb feladatok.
- Akkor mit szólnál, ha... Szóval van testfilcem, úgyhogy szépen firkálok rád valamit, aztán odamész az ablakhoz, kikiabálsz egy hahót és rámutatsz a rajtad lévő rajzra, vagy feliratra. Na?- Nézek rá miközben már el is ülök az ágyon, hogy megkeressem a testfilceket. Hagyjuk is, honnan és miért vannak nekem olyanjaim. Amennyiben beleegyezik, előhalászom a filceket és intek neki, hogy feküdjön a hasára, míg én odakuporodom hozzá és bal mellére, az fölé, a tipikus tetoválós helyre elkezdek rajzolni. Először is csinálok egy nagy piros szívet, amit fekete kontúrral kihúzok a jobb láthatóság kedvéért, majd alá relatíve nagy betűkkel odaírom, hogy "a szívem csak érted dobog". Gyorsan végzek, nem tolom túl a rajzot.
- Tehát akkor szúrj ki az utcán egy csajszit és hívd fel a testedre a figyelmet. - Aztán simán lehet, hogy ezen a nem túl forgalmas utcán épp nem jön senki sem, az nagy mák lenne. Ha odamegy az ablakhoz félmeztelenül, akkor már elfogadom neki ezt a kihívást.




"There is a storm you are starting now. I'm a wanderess, a one night stand. Don't belong to no city, don't belong to no man. I'm the violence in the pouring rain I'm a hurricane"

mind álarcot viselünk
Reagan Moore
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Rea & Cillian - Let's fun tonight 69409568709ab94451813e909d103f244bba5553
Rea & Cillian - Let's fun tonight 5862c89e2f294eee6be22f2a048397d33e2ad59c
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
If I can still breathe
I'M FUCKING FINE
★ családi állapot ★ :
Forever alone
BUT NEVER SAY NEVER U KNOW
Rea & Cillian - Let's fun tonight 7b8d2c12362d66e8493434a3ce33086652af9aa2
Now you're getting it close
Almost love, almost love!
But it could be love!?
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I whisper what the fuck
to myself almost fifty times a day

Rea & Cillian - Let's fun tonight 6f77e1b515ec8c0bf766ead2a407f408e8a0c19f
★ foglalkozás ★ :
Barmaid
★ play by ★ :
Zoe Kravitz
★ szükségem van rád ★ :
Not the most hardworking people of
WOODHAVEN HOUSE
★ hozzászólások száma ★ :
203
★ :
Rea & Cillian - Let's fun tonight 252bbf5e98daa03ae39959c36ef9322a7e141bcb
TémanyitásRe: Rea & Cillian - Let's fun tonight
Rea & Cillian - Let's fun tonight EmptyVas. Ápr. 12 2020, 01:10
Reagan kijelentése, hogy miszerint  összeveszne értem jólesően érint. Így bizonyosságot nyer, hogy mennyire jó barátok lettünk, s mennyire bízunk egymásban. Számomra ő egy olyan személy, akire rá merném bízni az életem. Mosolyt küldök Reagannak, mert ezzel tudom neki igazán elmondani, hogy milyen jól érzem magam itt itt nála, az ő társaságában. Ha otthon lennék, akkor csupán a magányos szobám várna, senki más. Jól jönne most egy hivatalos barátnő, de nincs. Nem kapkodom el a dolgot.
Helyette itt van Reagan, akivel cseppet sem mondhatom azt, hogy átlagosak lennénk. Azért vagyunk egymásnak, hogy a másikat felvidítsuk, vagy felejtésre bírjuk. Megbeszélünk mindent, s nincs olyan dolog, ami tabu lenne. Az egy másik dolog, hogy ő a lányokra bukik, s nem annyira a pasikra. Bár nem tudom miért, de köztünk ez szintén jól működik.
Nézek a kedves barátomra, hogy vajon mi járhat a fejében? Vajon mindketten a jó buli fogalmát boncolgatjuk? Én amit azt illeti utóbbi időben nagyon válogatós lettem a buli terén, s sok követelménynek kell megvalósulnia, hogy én azt tiszta szívből élvezhessem. Ráadásul ennyi évesen kezdek kikopni az ilyenből, sokkal inkább a maszek munkák elvégzésével foglalkozom. Azért pénzt kapok, amit még nem tudom, hogy hol fogok elkölteni.
- Én is hálás vagyok azért, mert vagy és meghallgatsz – ha már itt a nagy kijelentések idején járunk, akkor én szintén jelzem neki, hogy mennyire a mindennapjaim részesévé vált, s nem azért, mert szerelmes lennék belé. Látom a meghatódott tekintetet, ami nála ritkaság. Erről fotót sosem fogok készíteni, inkább az elmémbe égetem és megtartom magamnak. Hamar megtudom a motivációját, hogy arra vágyik, hogy kifaggasson engem. Szuper, mert én szintén ezzel a szándékkal vagyok itt. Mikor megpaskolja a hátam, s kimondja azokat a szavakat, akkor felnevetek. Odafordítom a fejem, s őt figyelem. Mikor megbököm őt, akkor megjegyzem, hogy mennyire érzékeny ott, s mintha az arcán láttam volna, hogy kellemetlenül érte.
- Bocsánat a kellemetlenségért -  adom tudtára, hogy nem hittem volna, hogy ennyire érzékeny ott. Picit magamban bánom a dolgot, de nem hinném, hogy túlságosan megharagudna érte. Ráadásul ki fogom őt engesztelni.
- Igen felelsz vagy merszet, de minden kör után egy-egy kisebb korty szeszt leguríthatunk. - térek el kicsit a hagyományos felelek-merek játéktól. Nem kell sokat várnom arra, hogy kitaláljon nekem valami testhezálló feladatot. Első hangzásra nem olyan gáznak tűnik, ami már betudható az ital jótékony hatásának.
- Rendben legyen. - adom meg magam, mert ez simán vállalható a részemről. Hülyét csinálni magamból nem nagy dolog. Az italtól ráadásul elég laza vagyok, hogy ne aggódjak az esetleges következményektől. Elhelyezkedek úgy, ahogy kéri, aztán hagyom alkotni a barátomat.
- Neked nincs meleged még? Ledobhatnád a felsőd végre – szúrom közbe, miközben Reagan alkot. Hamar elkészül, így nekem nem marad más, mint az utasításnak megfelelően cselekedni. Odasétálok az ablakhoz, s kinyitom. Hamar meglátok egy nőt, így nem sokáig teketóriázok.
- Szöszi Kiscsibém ide nézz! - mutatok rá az alkotásra. Odalent a nő úgy néz rám, mintha elmeháborodott lennék. Nem túlságosan sokáig tart a dolog, mert faképnél hagy. Én meg gyorsan bezárom az ablakot és elhúzom vissza a sötétítőt.
- Nem repesett az örömtől, mikor meglátott. Inkább, mintha én lennék agyalágyult, úgy nézett rám. - odasétálok a mobiljához,  közelebb viszem hozzá, hogy lássa nem csalok. Utána pedig rajtam a sor, hogy töltsek a poharunkba italt, s kortyoljak egy kicsit. A szabály, az szabály. Visszalépek hozzá, s megnyomom a dobás gombot. Míg az eredmény meg nem jön, addig incselkedve közelebb hajolok Reaganhoz.
- Remélem most én leszek a soros. - rákacsintok, aztán visszahúzódok. Mikor meglátom a kettes számot, akkor felnevetek.
- Ez meg az ivás utáni Pech.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rea & Cillian - Let's fun tonight
Rea & Cillian - Let's fun tonight Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Rea & Cillian - Let's fun tonight
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Come on Barbie, lets go party!
» Lets go party - Jesus and Flor
» who lets the dogs out – lindy x paul
» Have some fun tonight
» Luc & Bernie: This Day Tonight

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: