New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 120 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 108 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Katniss Jimenes
tollából
Ma 7:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Valentine Hunter
TémanyitásValentine Hunter
Valentine Hunter EmptyKedd 7 Feb. - 19:42

Keresztnév + Vezetéknév

Ide jön az idézet


Karakter típusa: Saját
Teljes név: Valentine hunter
Becenevek: Nincs, meg se próbáld
Születési hely, idő: New York, 1994. Dec. 02.
Kor: 22
Lakhely: Bronx
Szexuális beállítottság: Hetero
Családi állapot: Szingli
Csoport: Törvényszegők
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Legyen mindegy..
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Tolvaj vagyok édesem
Ha dolgozik// Munkahely: utca, a te házad?
Hobbi: Közöd?
Tudjátok én tipikus pasi vagyok, aki minden jó csajt megakar dugni, aki azt hiszi, hogy ha van egy jó kocsija, akkor bármit megkaphat meg minden.. Emellett konok, makacs és forrófejű vagyok, aki hamar felkapja a vizet és képes bármit megtenni, hogyha ideges, vertem már össze valakit annyira, hogy ne kelljen fel többé.. Persze jártam egy ideig kezelésre és próbáltam ezen javítani, de végül is Mika ezen javított, ő lett az én gyógyszerem egy szinten.
Hatalmas bulis ember vagyok, szinte minden partyn és buliban megjelenek, szeretek nagy tömegben lenni, egy kicsit beképzel tis vagyok. Mindent kimondok, amit gondolok és nem fogom be a pofámat akkor sem, amikor be kellene.. Mondhatni, hogy engem erre nem tanítottak meg, sosem tudom, hogy hol kell leállni.
Sosem hagyom magam elnyomni, mindig érvényesülök és véghez viszem azt, amit elgondoltam.. Sajnos nem élek tisztességes életet, abból élek, amit összelopok, tolvaj vagyok. Szeretem a gazdag és beképzelt embereket, akik nem zárják az ajtókat, mert azt hiszik, hogy felesleges, hogy minden ember kedves és jóakaratú.. Takarítottam már ki lakásokat pucérra.. megesik az ilyen, főleg velem. Elveszem azt, amit eltudok.


Ide jön az idézet

Magam sem tudom, hogy hogyan keveredtem bele ebbe a szarba, vagyis tudom, de akkor is faszom bele ebbe az egészbe.. Miért kellett nekem fogadnom azzal a nyomorék haverommal.. Nem foglak untatni olyan dolgokkal, hogy elhagyott a családom, hogy kirakott az utcára és emiatt lopkodnom kellett, míg össze nem szedtem annyi pénzt, hogy egy rendes életet tudjak felépíteni. Szóval van egy Robert nevű csóka és épp egy meccset néztünk, azt hittem hogy a csapat nyerni fog, amire én fogadtam, de nem így lett, tehát rámutatott egy csajra és azt mondta, hogy el kell játszanom a legjobb haverját, aki meleg.. Remek, nekem, aki mindig mindenkit a dákójára húz buzit kell játszanom. Eleinte azt hittem nem lesz nehéz, de olyan kangörcsök jönnek rám néha, meg vannak olyan ruhái, melyek miatt kisebb gondjaim akadnak..
De most itt az ideje, hogy kiemeljek egy igen gáz és fontos jelenetet kettőnk érdekes kapcsolatából.

Semennyire se volt kedvem eljönni vele shoppingolni és vásárolgatni, főleg nem egy ilyen boltban és vele, de kénytelen voltam igent mondani neki, mert.. egy buzival a legjobb vásárolni, szerinte. Zsebembe dugtam a kezeimet és már mentem is a boltba, mit mondott, majd mikor megpillantottam, akkor elkezdtem rázni a nemesebbik felem és próbáltam buzis lenni, megálltam mellette és olyan furán álltam be. - Szióka csajszikám, milyen dögi vagy ma. - mondom magasabb hangon és nyomok két puszit az arcára, majd ő is üdvözöl és karjába karolok, majd elkezdem az üzlet felé húzni mosolyogva. - Mi van Tommyval? Összejöttek a dolgok? - kérdezi mosolyogva és reménykedve, én pedig elszomorodok és legyintek egyet a kezemmel, majd megforgatom a szemeimet. - Nem érdemli meg ezt az isteni pópót. - csapok a hatás kedvéért a fenekemre és próbálok nem hányni attól, amit csinálok.. hogy én mennyire rühellem a buzikat, szavakba se lehet önteni..
- Jobbat érdemelsz te ennél Vali, sokkal jobbat. - ütögeti meg a kezemet biztatóan és én pedig elmosolyodom, majd rámutatok egy üzletre és tudom, hogy az tetszeni fog neki, így megemlítem neki, hogy milyen jó cuccok vannak ott és már be is mentünk. Nem tudom, hogy miért kell neki ennyit válogatnia, de hát nem is érdekel, még csak húsz perce vacillál négy felső között, de ha nem választ egy percen belül, akkor fejbelövőm magam.. - Vidd be mindegyiket és én majd segítek választani. - mondom neki, majd elkezdem az öltözőfülke felé terelni őt. - Remek ötlet. - mosolyva mondja, majd bemegy és megmutatja mindegyiket egyenként, ameddig én más csajokra kacsingatok és szemmel flörtölök, majd megjelenik a dilemmával, hogy melyiket vegye meg.. Kikapom a kéket a kezéből. - Mindegyik remek, de ha engem érdekelnének a nők, akkor ebben dugnálak a leginkább. - nevetek fel bugyután, majd őt a kezénél fogva húzom a kassza felé, ahol egy csávó rácsap a seggemre és rám kacsint, mire Mika meglök a vállával, hogy menjek oda.. vonakodva, de odamegyek és aztán... lekap a csávó, rendesen nyelves csókot kapok tőle én meg annyira felbaszodtam ettől.. Legszívesebben az életet is kiverném belőle.. Helyette csak ellököm és haladok Mika felé.. - Undorító disznók ezek.. - mondom neki panaszosan, mire a srác utánam kiáltja, hogy dugná a seggem én pedig bemutatok neki.. Megkeresem és megölöm, feldarabolom és kétszáz kukába dobom..
- Erről nem beszélünk soha többet.. - mondom neki, majd megyünk a következő boltba, ő pedig csak kuncogni kezd.. - Pedig bejöttél neki és nem volt rossz pasi.. - én csak csúnyán nézek rá, mire ő befogja és.. folytatódik a borzalmas hétvége..

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Valentine Hunter
Valentine Hunter EmptyVas. 12 Márc. - 22:42

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Valie! Very Happy
Igen, én csakazértis becézni foglak, ezt nagyon jól tudod, hiszen Mika ne becézné a meleg legjobb barátját? Ugyan kérlek, teljesen alap dolog ez a becézgetés fogadd csak el Very Happy
Nagyon tetszett a lapod, jókat nevettem rajta, feldobta a napomat, ahogy elképzeltem Chris Wood-ot, ahogy séta közben rázza a csípőjét, sejpítősen beszél meg stb stb, szval ezek a tipik cuki, imádnivaló meleg megmozdulások, mint a Coming out-ban is... Very Happy Kíváncsian várom, hogy mi mindent fogunk kihozni ebből a kapcsolatból, rengeteg ötlet és lehetőség van a tarsolyunkban, csak győzzük majd ujjpercekkel a sok reagírást Very Happy
Sajnálom, hogy ilyen sorsa jutottál, hogy lopnod kell a megálhetésért, a családodra nem tudom mit mondhatnék, hogy ezt kaptad tőlük. Biztos minden másképp alakult volna körülötted, ha egy szerető family vesz körül, most viszont legalább ott van neked Mika. Persze, nem teljes egészében úgy, mint lehetne a hazugság nélkül, de legalább rá számíthatsz.
Siess foglalózni, aztán hódítsd meg a játékteret, van itt néhány összezúzásra alkalmas női szív, amíg nem találod meg a kiskaput Mika felé Razz


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Valentine Hunter 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Valentine Hunter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hunter O'Sullivan
» Valentine && Mikaela
» Valentine && Mikaela - running time
» Jacob Hunter
» Hunter Hills

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: