New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 70 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Tegnap 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 19:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Valentine && Mikaela
TémanyitásValentine && Mikaela
Valentine && Mikaela EmptyKedd Márc. 14 2017, 12:53

Valie
Sziaaa! Very Happy Mizujs?
Végre kezd jobb idő lenni, ki akarok mozdulni, nincs kedved futni egyet a Central Parkban? Szerintem ránk férne a friss levegő és mesélhetnél, hogy milyenek az albérlő jelöltek, ugye van köztük cuki? Valentine && Mikaela 4146035580




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Valentine && Mikaela
Valentine && Mikaela EmptyKedd Márc. 14 2017, 20:27

Mika
Sziókaaaa Minyonom!  Valentine && Mikaela 690269075
Jujci ne is mond, annyira kimozdulhatnékom van, rám férne a popsimra egy kis edzés, arról nem is beszélve, hogy most akartam neked írni. :Valentine && Mikaela 1471401822: Már kezdtél hiányozkázni édeske-médeske. Valentine && Mikaela 3874598021 Megvagyok amúgy és most punnyadok.. Valentine && Mikaela 3673325056
Jajj édesem olyan pasik jelentkeztek, mindegyik elvihetne egy körre, kettőnél volt az a gondolatom, hogy "gyere rám"  :nyalimali: Na és veled mizujs cicó?  Valentine && Mikaela 3874598021




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Valentine && Mikaela
Valentine && Mikaela EmptyKedd Márc. 14 2017, 21:23

Valie
Jeeeee, mikorra tudsz kész lenni?  Valentine && Mikaela 3673325056 Vagyis na, egyáltalán jó neked ma délután?
Uuuuuh, majd muti őket, kíváncsi vagyok Cool Volt köztük olyan, amelyik nem mozdult rád, vagy sikeresen elcsavartad mindegyikük fejét? Very Happy
Én is punnyadok, azért gondoltam, hogy rád írok, hátha lejössz velem kocogni, meg kell dolgoznunk a popsinkat a nyárra, ha jól akarunk kinézni Valentine && Mikaela 4146035580




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Valentine && Mikaela
Valentine && Mikaela EmptyKedd Márc. 14 2017, 21:51

Mika
Már hogyne érnék rád édeske, hát mi dolgom volna? Csak estére van mani-pedim, oda kell érnem.. esetleg nem jössz velem? Valentine && Mikaela 3874598021 Olyan buli lenne csajszikám, imádnám veled, aztán kigyúrt faszikkal masszíroztatnánk magunkat.. ejj.. el kell mennünk! Valentine && Mikaela 690269075
Oh, az egyik ágyba is vitt volna ciculi, de montam, hogy ne, ez a bazár nem csak egyszer nyit ki, várni kell rá.. hát nem vagyok prosti.. De nem? Hát úgy nézek ki, mint egy prosti? Nincs is szopós szám... :affraid:
Áh, bébibogyó te már most fullos bige vagy, sosem érek fel hozzád Sad Nem baj, majd veled megyek bepasikázni, egyszer nem megyünk melegbárciba? Valentine && Mikaela 3874598021




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Valentine && Mikaela
Valentine && Mikaela EmptyKedd Márc. 14 2017, 23:08

Valie
Uuuuh, hányra van időpontod?  Tuti belefér előtte, hogy elmenjünk futni? Utána még le akarok zuhanyozni, nem megyek izzadtan sehova, az tök undi Valentine && Mikaela 1842050612
Mert amúgy nagyon jól hangzik az egész, ránk férne a kényeztetés, tuti totál kötött az összes izmom...  :pokerface:
Egyáltalán nincs szopós szád, viszont ne csodált, hogy rád mozdultak, én mondtam, hogy ez lesz, nincsenek hozzászokva az ilyen pofikhoz Razz
Jóóóó, menjünk pasizni Cool Szívesen elkísérlek melegbárba, hátha ott összeszedsz egy félistent Valentine && Mikaela 3874598021




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Valentine && Mikaela
Valentine && Mikaela EmptyKedd Márc. 14 2017, 23:52

Mika
Minyonkám én már elindultam a park felé és olyan sok dögös pasit látok, kezd kicsi lenni a nadrágom Embarassed
Még csak 13 óra van és 19.30ra van időpontom, meglesz az a futás és zuhanycsi is, ne parcsizz már édes :vigyori:
Megdumcsiztuk, akkor jössz velem és felszedek valami félistent, de együtt választjuk ki, rendicsek? Valentine && Mikaela 690269075




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Valentine && Mikaela
Valentine && Mikaela EmptySzer. Márc. 15 2017, 01:11

Valie
Jaj, hát akkor én is megyek, repülök, ugye a szokásos helyen találkozunk?  :vigyori:
Akkor megnyugodtam Very Happy
Naná, hogy együtt választjuk ki Razz Majd igyekszem nem féltékenykedni, ha túl jó pasit szerzünk neked Valentine && Mikaela 3673325056




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Valentine && Mikaela
Valentine && Mikaela EmptySzer. Márc. 15 2017, 11:46

Mika
Jujjci mit láttam bébibógyeszom :affraid:
Megtaláltam a kövi pasikádat, akiért epekedni fogok, miért olyan szexi az össze hetero? Olyan igazságtalan.. Na de, ha a tied lesz, akkor nem lesz vele bajom Valentine && Mikaela 3874598021
Soká jössz már, uncsizom Sad Siess :Valentine && Mikaela 1471401822:




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Valentine && Mikaela
Valentine && Mikaela EmptySzer. Márc. 15 2017, 22:25

Valie
Hmmmm... Ennyire? Valentine && Mikaela 4146035580 Lecsekkoltad? Van olyan jó hátulról, mint mondjuk te?  Valentine && Mikaela 3874598021
Az összes hetero? Ugyan kérlek, a jó pasiknak vagy van barátnőjük vagy a saját nemükhöz vonzódnak Shocked
Sietek, mindjárt ott vagyok, addig indulj el felém Valentine && Mikaela 3985236535




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Valentine && Mikaela
Valentine && Mikaela Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Valentine && Mikaela
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Valentine && Mikaela - running time
» Mikaela A. Bishop
» Mikaela & Juliette
» Laura && Mikaela
» Valentine Hunter

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: