New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 61 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 58 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lennox Walker
tollából
Ma 00:36-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 23:52-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:37-kor
Dok Min-Joon
tollából
Tegnap 21:38-kor
Bluebell Muray
tollából
Tegnap 21:08-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 20:59-kor
Maurice Davidson
tollából
Tegnap 20:50-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 20:18-kor
Terry M. D. Scott
tollából
Tegnap 19:29-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

Jacob Hunter
TémanyitásJacob Hunter
Jacob Hunter EmptyVas. Nov. 25 2018, 19:53
Jake Hunter


Karakter típusa:
Saját
Teljes név:
Jacob Hunter
Becenevek:
Jake
Születési hely, idő:
Manhattan, 1998. június 10.
Kor:
20
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
New York University, Programozás, még tanul
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Apja vállalatánál segít be számítógépes játékok programozásában és tesztelésében.
Ha dolgozik//Munkahely:
Hunter Electronic Games
Hobbi:
Hackelés, motorozás és motor szerelés, rögbi
Play by:
Francisco Lachowski

Jellem
"Jacob Hunter-nek igazán jók a képességei, csak éppen nagyon lusta. Éppen ezért idegesít annyira, hogy csak azokkal a dolgokkal foglalkozik, ami érdekli őt, mint a testnevelés és az irodalom."Mrs Hollow (52), matek tanár.

"Jacob... Őt mindenki ismeri, de a mi kapcsolatunk különleges. Tudom, hogy sok lány legyeskedik körülötte, de hé... mi lennénk az év párja, ha Jake végre észrevenné,mennyire összeillünk." Amy Thorn, Jacob oztálytársa és a Iskola pompom csapatának vezetője.

"Hunter egy igazi seggfej. Nem is tudom, miért rajonganak érte olyan sokan. Én egyébként sem szeretem a rögbit, szóval engem a legkevésbé sem érdekel." Matt Johnson, egy tanuló.

"Jake nagyon jó játékos. Nem csodálkoznék, ha felfedezné valamelyik csapat,bár az nekünk nagy veszteség lenne." Jack Peterson, a rögbi csapat egyik tagja.

"Nagyon kedves srác, és minden lány epekedik utána. Sokszor nagyon hülyén tud viselkedni, talán mert nem igazán van lány haverja, aki tényleg csak barátként tekint rá." Lily Carlson, osztálytárs és barát.

"Hunter igazi party arc. Egyszer nálam egy házibuliban fejest ugrott a medencébe. Más esetben tuti mindenki kinevette volna, de Hunter ezzel elintézte, hogy pár jó csaj utána ugorjon. Hú, micsoda látvány volt..." Brad Taylor, évfolyamtárs.

Múlt
Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Jacob Hunter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jacob Holt
» Jacob Griffith
» Hunter O'Sullivan
» not here to lose | jacob & april
» Jacob Jameel Lone

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: