New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 55 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:44-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 21:23-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Something against you - Amina&Ryder
TémanyitásSomething against you - Amina&Ryder
Something against you - Amina&Ryder EmptySzer. Jan. 15 2020, 00:34

amina&ryder
I've always liked to play with fire

Az óra pontban a fél ötöt üti el, mire bekanyarodok a park átjáróján és futólépésben folytatom tovább megkezdett utamat. Meglehetősen kevesen választják ezt az időszakot a sétálásra, ami különösen örömömre szolgál annak szempontjából milyen beszélgetést igyekszek lefolytatni Aminával. Évek teltek el, amióta utoljára láttam őt, de az úgynevezett elválásunkat nem a harag fertőzte meg, pusztán másféle irányokat választottunk, melyek hosszas időkön keresztül nem keresztezték egymást - ma viszont ez megváltozik.
Gyorsítani kezdek és a gondolataim fogságába keveredek. Hector German neve belevésődött az agyamba és kitörölhetetlen haraggal mérgezte azt. A rácsok mögött akartam tudni, jó magaviselet ide vagy oda és ennek eléréséért bármire képes voltam. Köztük még arra is, hogy felelevenítsek néhány feledésbe merülő, ámbár jónak induló kapcsolatot. Amina az összefűzött családi vacsorák egyik főszereplőjeként tetszelgett és bár belekényszerültünk a szülők barátságának velejáróiba, ezt leszámítva úgy véltem érdekes volt végigkövetni a lány útját. Azt, hogy miképpen indult és hová fejlődött. Noha munkaválasztásában én a későbbiek során már csak a hasznot láttam, ez viszont sosem vált számára nyilvánvalóvá és én sem adtam jelét annak, hogy az emberekben csak és kizárólag a kihasználási alapra koncentrálok.
A csípős hideg gyorsabb tempóra ösztökél és magamban elégedetten konstatálom sikeremet, amikor is előttem nem olyan messze kirajzolódik Amina alakja. Nem szóltam neki a találkozónkról, mert nem volt szokásom. A váratlan vendég titulus alá voltam sorolható, aki csak a semmiből felbukkan, majd ugyanolyan véletlenséggel a semmibe veszik. Mégsem gondolnám, hogy a mai média felhajtásban annyira nehéz megtalálni bárkit is, főleg akkor nem, ha az illető némiképpen a megszokások rabja. Közöttük az se utolsó szempont, ha az embernek megvannak a maga forrásai, hogy felkutasson bárkit, aki a fejében megfordul.
Könnyen érem őt utol és elé vágok, hogy ezután szembekerülhessek vele, de nem esek ki a tempóból, pusztán hátrafelé lépkedve teszem meg azokat.
- Barnes járőr, micsoda meglepetés.
Neki lehet, nekem kevésbé. - Ugyanaz a hely, ugyanaz az időpont. Csalódott vagyok. - sóhajtva teszem át magamat most már mellé azok után, hogy felhívtam jelenlétemre figyelmét, de szavaimat bővebben már csak ezen mozdulatsorok után fejtem ki. - Emlékszel mit mondtam korábban a megszokásokról? Veszélyesek lehetnek. Változtass néha időpontot vagy helyet, ne legyél kiszámítható. - az arcomra félszeg mosoly telepszik, a fülhallgatómat pedig a telefonommal együttesen a zsebembe csúsztatom, hiszen teljes mértékben a társaságomnak akarom szentelni figyelmemet. Elvégre, ha el is akarok érni valami segítséget, muszáj érdeklődést is mutatnom. Sokakkal ellentétben, én halál komolyan vettem az adok-kapok elvet, jóllehet ez nálam úgy működött, hogy jobban szerettem kapni és adni csak ösztönző információt adtam, ami miatt lehetetlen lett volna visszautasítani ajánlatomat. Tényleg nem butaság olykor elsajátítani a jó tárgyalás alapjait.
- Milyen az élet az egyenruhásokkal? Ajánlom, hogy a válasz arról szóljon, miszerint te kergeted a rossz fiúkat és nem ők téged. - a csend számomra mindig nyugtatóbb és értelmesebb volt, mint az értelmetlen beszélgetések kezdeményezése, de valakik csak így tudtak oldódni és produktívabbak lenni. Nekem sem tetszett ez a fajta ösztönzés, elvégre az én lelkibékémre jobb hatással lett volna, hogyha mások egyszerűen csak kitalálják a gondolataimat és megadják, amire szükségem van minden felesleges kérdés és elnyújtott percekbe telő hezitálások nélkül. Amina egy kedves ismerősként volt elkönyvelve az én nagybetűs szótáramban, de megváltoztam és bizonyára ő is. Mára túl nagy a tét, túl sok a kockázat és a fejem is valahol Remi Diaz képzeletében egy tálcán díszeleg amiatt, hogy hazaküldtem őt. Nem mellesleg ott van még a háttérben az a kimondatlan információ, ami a lány egész életét a feje tetejére állítaná. Malik halála kétségkívül megviselhette őt, én pedig ezt az alkalmat használtam ki, hogy kisétáljak az életéből. Már akkor a tettesek jártak a fejében, a kérdések, amelyekre a mai napig még válasz se érkezett. Tettem róla, hogy így legyen, elvégre Joshua Hayes is szerepet játszott Amina öccsének forgatókönyvében és nem engedhettem, hogy egy tévedés miatt az egyik legjobb emberem karrierje bánja. Lojális voltam a testőreimhez és némelyikükért tűzbe is mentem volna. Hayes is egy ilyen volt. Amit viszont a lány nem tud az az, hogy Malik életben van. Jó esélyekkel is, csak addig tartható fent ez az állapot, amíg Amina bele nem üti az orrát, márpedig ha kiderül az igazság, kétlem, hogy visszafogná magát.


.




Heroes always get remembered
But you know legends never die
mind álarcot viselünk
Ryder Danforth
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Something against you - Amina&Ryder 990de338fe048c8631bf48f40b6278e4a892e4b4
Something against you - Amina&Ryder 9f0c061d45703e7afe7fccdad8bf4ba907bba7dd
★ kor ★ :
41
★ idézet ★ :
There were two reasons I was scared to let people in; the damage they could do, and the damage they could find.
★ foglalkozás ★ :
security consultant (co-founder of GR Global)
★ play by ★ :
zane holtz
★ hozzászólások száma ★ :
269
TémanyitásRe: Something against you - Amina&Ryder
Something against you - Amina&Ryder EmptyPént. Jan. 17 2020, 17:50

Ryder&Amina
True Friends are never apart, maybe in distance but never in Heart.
Minden reggel pontban fél ötkor futni megyek a Central Parkba. Megnyugtat, és kellően kitisztítja a fejem. Aztán megállok nem túl eredeti módon kávézni és sütire esetleg fánkra, az egyik kedvenc pékségemben. Igen, több is van. Jöhetnék most a rendőrös fánkos klisékkel, és vehetném sértésnek, de sajnos így van. Nem is tudom mióta futhatok, mikor ismerős hangot hallok. Valaki bevág elém, én pedig felnézek. Le akarnám ordítani a seggfej képét, aki volt ennyire pofátlan, hogy bevágjon elém, de mégsem teszem, mert az arc, aki szembenéz velem, igencsak kellemes számomra.  
-Ryder?Szia.Te hogyan kerülsz ide? -lepődöm meg. Azt elhiszem, hogy meglepetés, de részéről biztosan nem. Ebben biztos vagyok, viszont nem kezdek el gyanakodni, csupán örülök neki. Persze azonnal hozza a formáját.  
-Tudom, változtatnom kéne a szokásaimon, a biztonság az első ugye? Csak nem szakmai ártalom Ryder? - kérdezem tőle kissé szarkasztikusan. - Talán felbéreljek valakit, hogy vigyázzon a biztonságomra? - öltöm most már ki rá a nyelvem. - Ismersz egy jó szakembert?  
-Na elég volt ebből, gyere ide te majom, had öleljelek meg. - mosolyodom el, majd meg is ölelem. Hiába tagadom, hiányzott. Nagyon eltávolodtunk az elmúlt időben.  
-Minden rendben van, nem kell félned, sokk rosszfiú seggét rúgom szét. - kacsintok rá.  
-Veled minden rendben? Mi a helyzet a családdal? A munkával? - kérdezem. Tudom nála a család kényes téma, így azonnal rákérdezek a munkára. Bár nálam is az, sokan inkább meg sem kérdezik, mert olyankor eszembe jut Malik, és máris oda a jókedv. Azzal is tisztában vagyok, hogy miken ment át Ryder, így nem akarom faggatni. Helyette ott a munka, még ha tisztában vagyok, a rendőri hivatásom miatt nem fog sokat elárulni. Nem vagyok ostoba, el tudom képzelni miféle alakokkal dolgozik, vagy éppen kik bérlik fel. Nem vagyok olyan rendőr, aki csak feketén és fehéren, jó és rossz alapon látja a világot. Néha bizony ott az átmenet, és ezzel Rydernek is tisztában kéne lenni. Mármint ha beszélnénk, tudná is.  
-Ne félj, nem bilincsellek meg, nem kell a cenzúra. -viccelem el.  
- Az a régi Amina, akire emlékszel már régen nincs, vagányabb lettem. - vigyorodom el pimaszan - Nem fogok sírva futni anyuhoz, mert elvetted a Barbie babám. - viccelődöm tovább, közben ide-oda ugrálok, mert egyre hidegebb van.
-Lassan befagy a fenekem. Velem tartasz futni? Utána meghívlak fánkra, rendőr módon. A málnakrémes a legjobb.  - mosolyodom rá. Bár nem éppen úgy néz ki, mint aki igen sok édességet eszik. Nekem is sok edzésbe kerül megőrizni az alakom, és persze a munkám is segít ebben. Egy rendőrnek mindig formában kell lennie, vagyis kéne. Nekem megy, pár kolléga meg lassan lefolyik a székről. Akaratlanul is végignézek Ryderen, a felsőjében, megfigyelem a testfelépítését. Na igen, neki sem kell aggódnia, ez biztos. Biztosra veszem, nagyon vonzó izomréteget takar az a pulcsi. Na de a gondolataim visszavezetem nyálcsurgatásból a barát zónába. Remélem tényleg velem tart, szeretném felfrissíteni ezt a kapcsolatot, tényleg nagyon hiányzott. Mindig is jó barátok voltunk, a korkülönbség ellenére is. Kilenc év régen igenis meglátszott, lásd Barbie baba story, de ma már felnőttek vagyunk mindketten. Azonban régen is szoros barátságunk volt, ezt kár lenne tagadni. Ő volt az én bátyám, aki vigyázott rám, és Malikra is... azonban erre most nem akarok gondolni, mert csak ismét magamba fordulnék. Malik emléke az életemben mindig árnyékként fog követni, és sajnos ha szóba kerül, elborul az agyam, és nem tudom kontrollálni magam, amiért nem egyszer bajba kerültem már. Mégis, ha Ryderről van szó, és hármunk közös emlékeiről, az melengeti a szívem.  
RULE THE WORLD♫ --- ---
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Something against you - Amina&Ryder
Something against you - Amina&Ryder EmptySzomb. Jan. 18 2020, 20:53

amina&ryder
I've always liked to play with fire

Eléggé átértékelődtek az emberekhez fűzött kapcsolataim az utóbbi években. A biztonsági cég megalakulásával sokat kockáztattam. Embereket kellett kizárnom az életemből és olyan lépésekre kellett elszánnom magamat, amikkel tudom, hogy önmagam alatt vágom a fát, de mindazonáltal úgy érzem a terveim beváltásával nyereséggel kerülök ki, még ha tisztában vagyok azzal mennyire nem veszélytelen ez.
Amina egy volt azok közül, akik az eredeti életemet képviseltették. A családi ismeretség jól alakuló halmazának ő is a részesévé vált és bár a kettőnk közötti viszálykodás olykor meglehetősen idegőrlővé vált, mindazonáltal volt valami a csajban, ami miatt úgy éreztem a későbbiekben még jó, hogyha ez kettőnknek megmarad. Nem beszéltünk már egy ideje egymással, de nem is kellett ahhoz, hogy némileg tisztában legyek merrefelé ível karrierje vagy milyen kapcsolatokba is bonyolódott az évek során. Beteges, de az őrzésem olyan szinteket ölt fel, ami számomra csak kellő alaposság, másoknak viszont már-már határokat feszegető elképzelés. Ezért sem tudom személy szerint felírni a véletlen számára a futás során kereszteződött utunkat, még ha neki ez is jön le az egészéből.
Ittlétemre vonatkozó kérdését szándékosan kerülöm, azt szeretném a későbbiekben bővebben kifejteni, helyette áttérek egy olyan figyelmetlenségre, amibe belebukhat, ha a későbbiekben nem koncentrál jobban.
- Elővigyázatosság inkább. - jegyzem meg nemes egyszerűséggel, de értem a célzását. - Ami azt illeti, tudok egy alakot a cégnél, aki mellett a házból sem tudnál kimozdulni anélkül, hogy ne lenne az árnyékod. Csak feszegesd a határaidat és örömmel küldöm rád. - ugyan egy mosolyféle odarajzolódik arcomra, de nem viccelek. Ha továbbra sem ügyel erre, muszáj drasztikusabb lépéseket alkalmaznom - az ő, meg valahol az én érdekemben is.
A meglepődését egy ölelés követi, ami hiába a közös múlt, engem különösen kényelmetlen érint. - Óvatosan, Barnes. Túl sok lesz. - megérintem a hátát mintegy viszonzásként gesztusának és ezután teszek egy lépést hátra, hogy a kényelmes távolságot tartani tudjuk.
Próbálok érdeklődést mutatni és valahol tényleg erről van szó, elvégre éveket felkaroló történést kellene bepótolnunk, de csak felszínesen vagyok hajlandó elmélyedni kettőnk életében. Mindazonáltal a türelmetlenségem nem hagy nyugodni és erősen késztet arra, hogy térjek a lényegre, majd miután megkaptam a szükséges információt, lépjek is le. De a nagyobb cél érdekében muszáj egy kicsit megerőltetnem magamat, márpedig úgy bírhatom csak szóra társaságomat, ha önmagam is adok valamit...valami emberibbet, mintsem a hűvös magatartásom.
A család említése miatt enyhe vonallá préselődnek ajkaim, elvégre nálam ez két irányba ágazik, jóllehet Amina az utóbbi esetről aligha tud. Hogy van a felbérelt családom? Hol érdekelnek engem? Csak akkor látjuk egymást, ha szükséges, hogy a közelemben legyenek, egyébként pedig különálló életet élünk. Az igazival viszont igyekszem változó időközönként találkozni. Édesanyámat csak ritkán látom, a nővéremet viszont Clem miatt többször is meglátogatom, még ha Vivienne nem is örül ennek. Állandóan csak gyanúsan vizslat és olyan kérdéseket tesz fel a munkámról vagy rólam, amikre tudja jól, hogy nem fogok választ adni, játssza be egyszer vagy számtalan alkalommal, akkor sem. Clem fontos része az életemnek. Az a kislány egy okos és végtelen jósággal megáldott tünemény, akiből egyszer olyan nő cseperedik, akire a környezete nem készült fel. Én pedig teszek róla, hogy mindent megkapjon annak érdekében, hogy elérje, amit szeretne. - Ritkán látjuk egymást, de jól. - ennyivel remélhetőleg beéri, mert ennél többre tőlem sem futja. Egyébként sem hazudtam, valóban leredukáltam azokat az alkalmakat, amikor időt szánok a családi kikapcsolódásra. Nem az én műfajom, sosem lesz. A nyugalom valahogy kiveszett a szótáramból azalatt az idő alatt, amikor a sok ökör teszi próbára a türelmemet.
A munkája felől érdeklődök, aminek csak felszínesen vagyok ismerője, de jobb lenne minél többet megtudni. Már csak annak érdekében is, hogy milyen messzire ér el a keze, ha a szükség úgy hozza.
- Egyébként sem lenne okod rá. Elvégre mindketten az emberek védelmét szolgáljuk.  
Összefoglalva. Az már megint csak más kérdés, hogy milyen módszerekkel tesszük azt.
- Valóban? - meglepődést színlelek a vagányságát illetően, de tovább vezetem érdeklődésemet. - Miben nyilvánul ez meg? Most már műkönnyek helyett igazival rukkolsz elő? - húzom az agyát, mert meg nem tudnám nevezni hány alkalommal játszotta be ezt a szülők előtt csakhogy engem kiáltsanak ki rossz fiúként.
Egyetértő bólintással reagálok a futással kapcsolatos ajánlatára, de a fánk említésére muszáj tiltakoznom. - Engem nem fogsz azzal a cukros förmedvénnyel tömni, előre szólok. - figyelmeztetően rámutatok, miközben nekiveselkedünk a futásnak. - Valami emberesebb kajára nem térhetnék át? Hamburger esetleg?
Az édességekért nem voltam feltétlenül oda és nem akarok cukorkómába kerülni még azelőtt, mielőtt bármilyen egyességre is juthatnánk egymás közt. Egyébként is, muszáj visszapótolni a futás által kiveszett energiát. - Tudok is egy helyet, szóval szedd a virgácsaidat gyorsabban Barnes és ne maradj le. Máskülönben hogy fogod lehagyni a követőidet, ha továbbra is ragaszkodsz a meggondolatlan szokásaidhoz? - nem, nem fogok leakadni erről a témáról és nem feltétlenül azért, mert paranoiás vagyok, egyszerűen minden módon muszáj felkészültnek lennünk. Ha van A tervünk, gondolkozzunk a B terven is, de ott legyen tartalékban a C mellette. Váratlan események mindig történnek és mindig történni is fognak, de nem árt, hogyha számolunk minden eshetőséggel. - Nem lehet, hogy a fánk túladagolásod befolyásolja az ítélőképességed? - gyorsítani kezdek, mert a futás mindig is egy kedvenc időtöltésemnek bizonyult és amúgy is, minél előbb túl vagyunk ezen, annál gyorsabban ráfeküdhetek arra a folyamatra, hogy German továbbra is a sitten rohadjon meg.


.




Heroes always get remembered
But you know legends never die
mind álarcot viselünk
Ryder Danforth
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Something against you - Amina&Ryder 990de338fe048c8631bf48f40b6278e4a892e4b4
Something against you - Amina&Ryder 9f0c061d45703e7afe7fccdad8bf4ba907bba7dd
★ kor ★ :
41
★ idézet ★ :
There were two reasons I was scared to let people in; the damage they could do, and the damage they could find.
★ foglalkozás ★ :
security consultant (co-founder of GR Global)
★ play by ★ :
zane holtz
★ hozzászólások száma ★ :
269
TémanyitásRe: Something against you - Amina&Ryder
Something against you - Amina&Ryder EmptyCsüt. Jan. 23 2020, 13:51

Ryder&Amina
True Friends are never apart, maybe in distance but never in Heart.
Nos Ryder nem sokat változott, még mindig ugyanolyan idegesítő. Belsőleg, külsőleg, nos, igen finom falat lett ezt, beismerem. Végigmérem őt még egyszer, és igen csak kidolgozta magát. Mindig is megvolt benne a jóképűség, a szemüvege ellenére. Sőt talán még az tette még vonzóbbá. Afféle fojtott szexualitás, és agresszió van benne, ami bármikor feltörhet. Remélhetőleg egyszerre. Hová fajultak a gondolataim megint. Megpróbálok visszatérni a jelenbe, és a szavainak hála nem is nehéz. A szép külső extra nagy seggfejet takar, ehhez kétség sem fér.  Csak a szemeim forgatom rá, és van olyan érzésem, nem utoljára.  
-Igazán? Jóképű ez a férfi? Mert ha igen, van nekem is ötletem, hogyan ne hagyjam el a lakásom vele. - cukkolom Rydert, és látom, hogy már most az agyára megyek. Kölcsönös haver, igazán. Azon persze kissé meglepődőm, hogy zavarja az ölelésem? De miért is? Olyan karót nyelt egy alak volt mindig is. Pedig én vagyok Amina a régi barátja, és mégis kellemetlen neki az ölelésem, ez pedig nem esik jól. Nem árt visszavágnom neki, mert velem így nem bánhat. Senki sem, mellékesen, de ő meg végképp nem.  
-Jaj ne legyél már ennyire finnyás Danforth. - nevetek fel. - Ez az anyámasszony katonája szerep nem áll jól neked. - forgatom meg a szemeim.  
-Ha tovább cukkolsz még egy csókot is kapsz. - figyelmeztetem játékosan, és ha ezzel fel tudnám őt paprikázni, persze simán megcsókolom. Csak tudnám miért imádom őt ennyire cukkolni. Talán még a gyerekkorunkból maradt meg.  
A család említése látom érzékeny pont, így nem igen faggatom ez ügyben.  
-Ennek örülök. Majd kérlek add át nekik üdvözletem. - ennyit mondok csupán. Aztán ismét folytatja, én meg nem tudom hogyan kontrolláljam az idegeim. Hihetetlen ez a férfi komolyan! Azért álljon meg a menet! Én rendőr vagyok, ő meg beképzelt majmokat véd, amire emberei vannak. Az nem ugyan az!  
-Ó micsoda hős vagy, oda ne rohanjak! Minden nap kockáztatod az életed igaz? - kissé undok kezdek lenni, én is látom, ezért visszaveszek. Azonban a folyamatos szurkálásai nem igen könnyítik meg a dolgom. Micsoda egy arrogáns... seggfej.  
-Kapd be Danforth. - nézek rá sértetten. - Nem ismersz, de ha így folytatod, megmutatom, mennyit változtam, és nem lesz benne köszönet. - igen, már nagyon az agyamra megy. Persze a fánkos ötletemen is kiakad, és teszi nekem itt a bio hipszter arcot, aki nem eszik ilyen szemetet. Bezzeg a hamburger az oké. Kicsit sem egészségtelen.  
-Rendben akkor menjünk oda, ahová te szeretnél. -nézek rá komoran. Csak nehogy a végén a képébe nyomjam a hamburgert.  
Nekiállunk egymás mellett futni, és már azt hinném lenyugodtam, de nem jön össze.  
-Nincs bajom az ítélőképességemmel, de mindjárt megtudod milyen, ha igen. Ne provokálj Danforth. - figyelmeztetem, és kicsit jobban belehúzok a futásba, és persze amilyen fitt, tartja velem az iramot.  
Végül megérkezünk az étkezdébe. Aranyos ötvenes évek hangulata van. Leülök lihegve a bokszba. A pincérnő máris ott terem, én pedig aranyosan rámosolygok.  
-Egy kávét kérek, tejjel, cukor nélkül, és egy sajtburgert, valamint kólát. - adom le a rendelést automatikusan, még az étlapot sem kell megnéznem. - Továbbá egy eper turmixot. Köszönöm szépen. - teszem hozzá tovább mosolyogva, és közben igyekszem figyelmen kívül hagyni Rydert, mert ha így folytatja tényleg behúzok neki egyet.
Aztán mégis megszólalok, úgy érzem a barátságunk, bár már megkopott, de ér annyit, hogy megmentsem.  
-Na, és miért kerestél meg? - kérdezem tőle. - Biztosra veszem, hogy nem véletlenül futottál erre. - Igen, ez így van. Lehet alábecsül engem, pedig nem kéne. Nem vagyok ostoba, értem a szakmám, és biztosan nem csak véletlen ez az egész találkozás, akar valamit. Már csak kérdés, hogy a nagy Ryder Danforth, akinek befolyásos barátai vannak, és kapcsolatai, miért egy járőrt keres meg, és pont egy régi barátot.  
--- Something against you --- ---
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Something against you - Amina&Ryder
Something against you - Amina&Ryder EmptyHétf. Feb. 03 2020, 23:28

amina&ryder
I've always liked to play with fire

Tagadhatatlanul tartom magamat ahhoz, hogy kizárom az életemből azokat a kapcsolatokat, akik tényleg jelentőséggel bírnak az életemben és olyanokkal váltom fel, melyek számomra nélkülözhetetlenek. A magam kifordított módján értelmezem a jót és személyemet is ebbe a kategóriába skatulyázom be. Nem tartok attól, hogy a határok elmosódnak és örömmel lépem át őket, ha ez hozzájárul a céljaim eléréséhez. A családom, akiket a média ismer és akik hozzám köthetőek még csak rokoni szállal sem fűződnek bele életem történetébe, ellenben vannak olyan kapcsolatok, amik régebbről a lényemmé formálódtak. És bár az aggodalom irántuk nem feltétlenül veszett a semmibe, egyszerűen tudom jól, hogy ők azok a személyek, akik tudnak vigyázni magukra, ha a szükség úgy hozza. Amina is egy ilyen ember volt. A családi kötelékek hoztak minket egymáshoz közelebb és mint egy fiatalabb testvér, úgy maradt meg az emlékeim között, ami sosem adatott meg számunkra Viviennel, mégis ő valósággá formálta ezt. Nem állt tőlünk messze az, hogy egymás idegeire menjünk - pontosabban én az övére, - és ez úgy gondolom az évek kihagyása után sem működött másképp. Ugyan akkoriban a hátsó szándékok gyerekes csínyeknek hatottak, mára életeket megváltoztató tétjeik vannak és most sem a véletlennek tudható be a találkozásunk.
- Nem küldenék számodra olyan személyt, akit az ujjad köré csavarhatsz, ezzel már most megnyugtatlak. Az embereimnek maximális figyelmet kell nyújtania és nem a te igényeiddel foglalkozni.
Elmosolyodok, de a szavaim ettől még igazak maradnak. Tartjuk magunkat ahhoz, hogy ügyféllel nem kavarunk, mert nincs is annál rosszabb, amikor az ítélőképességünket és a munkánkat befolyásolják a személyes érzelmek. Nem egy és nem kettő emberemet küldtem el emiatt, amikor döntés elé állítottam őket egy ilyen eset után, miszerint választaniuk kell: vagy megmaradnak az ügyfél-testőr kapcsolatnál vagy mélyebbre fűzik azt. Az utóbbi esetében viszont nem tartok rájuk igényt. És persze, valahol megértem, hogy az emberi érzelmek meg az elköteleződés valaki mellett egy olyan valami, amit részben mindenkibe belekódoltak, ettől függetlenül nem engedhettem, hogy bármi is elterelje a figyelmüket az eredeti céljukról, mert onnantól kezdve válik veszélyessé az egész, amikor éles helyzetben nem tudunk parancsolni a döntéseinknek, amit meg kell hoznunk.
Nem vagyok ez a nagy összebújós fajta és nem is most fogom elkezdeni. Részben örülök a viszontlátásnak, de ezt inkább burkoltan és szavakban próbálnám társaságom tudtára adni és nem úgy, hogy a nyakába borulok, mint ahogyan azt ő tette. - Ne feszítsd túl a húrt, Barnes, nem vall profizmusra.
A fejemet ingatom és még egy lépést teszek azért hátra. Ne kockáztassunk, ha nem muszáj, ellenben biztos vagyok benne, hogy abban a percben véget érne közöttünk ez a bájcsevej, mihelyst megkockáztatná azt a..csókot. - Utána kellene néznem a munkahelyednek, hogyha azt tanítják, hogy csak egy nő úgy érvényesülhet a másiknál, ha előtte ledobja a ruháját. - grimasszal nyugtázom a szavaimat, de mélyen belül reménykedem benne, hogy az a nő, akit akkoriban ismertem nem így éri el másoknál a célját. Ennél valahol többre tartom őt, ezt viszont jobbnak érzem inkább megtartani magamnak, nehogy még a végén elkezdje megjátszani magát a kedvemért.
- Muszáj, ha te nem végzed a dolgodat. - vállat vonok, a szemtelen vigyor viszont ott játszik ajkaim mentén, hiszen a provokálás sosem egyirányú, általában adok-kapok elven nyugszik. A gyerekes riposztját viszont egyszerűen figyelmen kívül hagyom, helyette inkább csak égnek emelem a tekintetemet. - Mi lenne ha többet járna a lábad a szád helyett? Azzal baromira lenyűgöznél. - célzok itt arra, hogy nem kellene itt szobroznunk egész végig és mihelyst sikerül elvetnünk a fánkkal kapcsolatos problémát, egy gyorsétterem felé veszem az irányt, ahol kényelmesebben és nyugodtabban tudunk belemélyedni a részletekbe.
A hely nincs messze, de mivel már korábban kezdtem a futást, ezért a mai célomat elértem, ezért elégedetten helyezkedek el az egyik ülőalkalmatosságon és egy dupla sajtos hamburgert kérek magamnak jutalmamként. Szerettem enni, ellenben utána az edzésekkel egyensúlyban tartottam magamat ilyen téren, szóval nem bántam, ha néhanap az olaszt felváltotta valami egészen egyszerűbb összetételű étel.
Amina kérdésére figyelek már csak fel, aki úgy vizslat, mintha ezzel képes lenne rájönni a gondolataimra. Kényelmesebb pozíciót veszek fel, kezem az asztalon lévő sószóróért nyúl és miközben párszor megforgatom azt, a lányra vezetem fel tekintetemet. - Előbb egyél, aztán beavatlak. - unszolom őt, de azért az érdeklődés esélyét nem veszem el magamtól.
- Továbbra is járőrként vagy számon tartva vagy azóta már előrébb jutottál? Gondolom a maximalizmusod nem sokáig hagyná, hogy csak egy szinten kényelmesedj el, de meglehet tévedek. Hiszen akit én ismertem, az meglehetősen versengő típus volt. - merengek el emlékeim sokaságában, de közben nem veszem le róla tekintetemet. Úgy érzem az idő sürget és German bármelyik percben kisétálhat a börtön kapuján, ha nem cselekszem, ez pedig eléggé frusztrál. Ugyan a terveimbe a veszteségeket is beleszámoltam és aszerint léptem tovább a következőre, de jobb szerettem minél előbb lezárni egy olyan ügyet, ami számomra kellemetlenségeket okozott. Elvégre megoldhattam nyugodtan és békésen is, de a drasztikusabb lépések sem álltak olyan messze tőlem, ha a szükség azt kívánta meg.


.




Heroes always get remembered
But you know legends never die
mind álarcot viselünk
Ryder Danforth
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Something against you - Amina&Ryder 990de338fe048c8631bf48f40b6278e4a892e4b4
Something against you - Amina&Ryder 9f0c061d45703e7afe7fccdad8bf4ba907bba7dd
★ kor ★ :
41
★ idézet ★ :
There were two reasons I was scared to let people in; the damage they could do, and the damage they could find.
★ foglalkozás ★ :
security consultant (co-founder of GR Global)
★ play by ★ :
zane holtz
★ hozzászólások száma ★ :
269
TémanyitásRe: Something against you - Amina&Ryder
Something against you - Amina&Ryder EmptySzomb. Márc. 07 2020, 11:22

Ryder&Amina
True Friends are never apart, maybe in distance but never in Heart.
Rydernek mindig is megvolt a stílusa. Kissé goromba, okoskodó, de elnéztem neki, mert legbelül tudtam, egy érző srác lakozik meg. Nagyon mélyen, de ott volt. A mostani beszólásait mégis egyre kevésbé toleráltam. Én csupán viccelődtem, de ő már komolyan sértegetett, amit nem tűrhettem.  
-Pedig jól elszórakoznék az embereddel. - vonok vállat játékosan. Aztán beszól olyat, hogy minden akaraterőmre szükségem van, hogy ne verjem képen. Mégis miféle nőnek néz? Csak azért, mert itt viccelődöm, ő meg komolyan veszi, és gyakorlatilag ribancnak nevez. Ebből most van elég!  
-Most meg te feszíted túl a húrt. Nem vagyok ribanc, és csak viccelődtem. Nem ártana humorérzéket venned édesem. - nézek rá csúnyán.  
-A megjegyzéseidre pedig vigyázz, egy rendőrrel beszélsz, nem azzal a lánnyal, aki régen voltam. - mondom neki komolyan. - El sem tudod képzelni miféle démonokkal küzdök Malik elvesztése óta, szóval kérlek, ne okoskodj itt nekem a profizmusról, és a hím soviniszta megjegyzéseidet is tartsd meg magadnak. Arról nem tehetek, ha nincs humorérzéked, te tapló. -morgok rá, majd mikor a futásért is nyaggat, elegem lesz, és “ véletlenül” rálépek a lábára. Vagyis inkább taposok.
-Megérdemelted. -válaszolom neki, és tovább futok az étterem felé. Önelégült tuskó! Azt hiszi megúszhatja, hogy így beszél velem, és ilyeneket mond csak úgy? Örüljön, hogy csak a lábára tapostam, nem rúgtam meg máshol. Nem kellett sok hozzá. Hová fajultunk? Oké, mindig piszkáltuk egymást játékosan, de ez, ahogyan most beszélt velem, annyira más volt. Bevallom eléggé fájt. Egy dolog az említett piszkálódás, de megint más, ha már komolyan sértegetnek. Ezt megjegyeztem, abban biztos lehet. Nem is szólok hozzá a továbbiakban, amíg oda nem érünk. Annyi mindenen mentem át az elmúlt időben, egyszerűen nincs türelmem ehhez, és bizony jól meg fogom gondolni, segítek e neki ezek után.  

***

A hamburgeresben még mindig fel vagyok paprikázva, és csak csúnyán nézek rá az asztalnál ülve.  
-Még járőr vagyok sajnos, de közel az előléptetés. Azonban az egyik legjobb barátom nyomozó, és rá számíthatok, ha szívességekről van szó. - mondom, majd a kólámból iszom egy kortyot. Közben kihozzák a sajtburgert is. Legalább annyi van benne, hogy nyugodtan megreggelizünk. Jobb nem provokálnia, ha éhes vagyok, még nagyobbat harapok, mint általában, vagy éppen rúgok. Nem vagyok éppen elragadtatva a titokzatosságától, bűzlik itt nekem valami, elég rendesen.  
-Nem szeretem a barkóbákat Ryder. Játssz nyílt lapokkal, mert ha megtudom, hogy titkolóztál, végeztünk, és nem is segítek. Nem szeretem az ilyen rejtélyes szívességeket, szóval tálald ki jól mit szeretnél, és meggondolom, segítek e. - felelem komolyan. - Azonban semmi illegális, mert ha igen, végeztünk. - felelem határozottan.  
Ez így van. Én tisztességes rendőr vagyok, és ha valami mocskos dolgot kér, el van felejtve. Lehet álszent az egész, de az állásom nagyon is fontos nekem. Nem mondom, van B tervem, ha megsérülnék annyira, hogy nem tudom folytatni, de szándékosan nem fogom kockáztatni a karrierem. Az életem, bármikor, Sasháért, Reidért, és Ryderért is, de az állásom más tészta.  
-Szóval ezek a feltételem. -válaszolom keresztbe tett karral. - Most már mesélhetsz. - teszem hozzá, és közben szúrósan nézek rá. Nagyon komoly dolgot kell mondania, hogy ezek után, ahogyan velem viselkedett, segítsek neki.  
--- Something against you --- ---
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Something against you - Amina&Ryder
Something against you - Amina&Ryder Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Something against you - Amina&Ryder
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ryder ✫ Flor
» Ned&Amina - Savin' Me
» Arthur&Amina - Greek Nights
» Help me through the night - Meghan&Ryder
» Ryder és Flor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: