New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 14:46-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:38-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:21-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:51-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 13:42-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:38-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:17-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Sander & Arcyl
TémanyitásSander & Arcyl
Sander & Arcyl EmptySzomb. Dec. 07 2019, 19:00
Sander & Arcyl
When heart calms down and soul finds its peace

Jeremy nem adja látható jelét, hogy  észrevenné, voltaképpen elveszem tőle a munkákat, amikkel beragadt.
- Mit szólnál, ha Max projektébe becsatlakoznál? Ahogy láttam, van már ebben tapasztalatod.
Csak annyi ideig tekintek rá, amennyire szükséges. Játék, játszma és talán ez az egy terület, ahol nyerni tudok. Otthon a rövidebb gyufaszálat húzom ki rendszerint. Igaz, itt is. Felsóhajtok magamban és visszarántom a figyelmem a jelenbe.
- Ahhoz több időre van szükségem.
Végre, jól tud kommunikálni. Azelőtt a folytonos de és ha és csak jött elsőre ki belőle. Időbe került, míg a konstruktív megoldások felé tudtam eveztetni. Miért bajlódok vele? Mert megéri.
- Meglesz.
- És hogyan? Le kell adnom pár projektet, hogy be tudjak csatlakozni.
És igen! Az útra rálépett, ezt akartam megoldani.
- Válassz ki hármat, vagy kettőt, ahogy megítéled. Azokat leadod - és most jön az aduász. - Láttalak Maxszel együtt dolgozni. A múltkori meetingen nagyon összehangoltan tudtatok érvényesülni. Ehhez a projekthez erre van szükség.
Felszínes szövegelés lenne? Cseppet sem. Jeremy ötletviharai és átadásbeli képessége messze az átlag felett van. Max két lábbal a földön természetébe vegyül némi nyitottság.
- Délutánra megküldöm Henrynek, melyikeket adom le.
Láthatóan megkönnyebbül. Már tudom, hogy az a kettő biztosan benne lesz, amivel egy ideje megakadt és csak tolja maga előtt. Sokkal jobb így megoldva, nem?
Kicsit fáradtabban csukom be a kocsiajtót és megnyugtat a motor surrogó hangja. A szokásos üdvözlő formulák után egy kis csomagot nyújt hátra a sofőr. Átveszem.
Fehér porok vannak benne, és egy fiola folyadék. Ha nekem lenne rá szükségem, hogy bódult legyek, máshogy oldom meg. Ez az egy hete, újonnan érkezett két lakómnak lesz. Nem vagyok egy tipikus mentett állatot befogadó, nem férne bele a kínos tisztasággal és rendezettséggel teli életembe és lakásomba. Mégsem tudtam elmenni a hangok mellett. Zuhogott az eső, és csak arra figyeltem, nehogy ráboruljon a koszos doboz a nadrágomra, méregdrága szövetből készült. Aztán már nem foglalkoztam vele, mikor az egyik fújtató és pisszegő, rémült állat végre megértette, megmenteni akarom, nem bántani. Végül inkább a kabátom alá bújtattam őket, hogy ne fázzanak. Tetanusz lett a vége, és két lakó az életemben. Az egyikük teljesen vak, s olyan csodálatosan tud még így is ránézni a világra, hogy egy ideig belemerültem.
Most azonban még le akartam vetkőzni a benti zaklatottságom. Szokásos nap, szokásos tevékenységével, s a tudattal, hogy egyedül nem fogom tudni vezetni a céget, ahhoz túl nagy. Kellett a bár hangulata, nyugalma. Még elég nívós, hogy egyáltalán betegyem a lábam, és már eléggé nem az, hogy a sokkal sznob jellemmel megáldott (megvert) emberek bejöjjenek, és felismerjenek. Egyedüllétre vágytam. A zenére, amely megnyugtat, s az aranybarna nedűre, amelyet megengedtem magamnak egy hétre.
A köd szitálása a kabátomra és a hajamra is ráült, míg elengedtem a sofőrt, s benyitottam az ajtón. Mélyet lélegeztem, a szokásos félmosollyal együtt léptem beljebb. A helyemet már lefoglaltatták, lassanként törzsvendég lettem és ezt figyelembe vették. A sarokasztalnál érvényesült a legjobban az éppen aktuális zene, s voltak a legkevésbé zavaróak a fények.
A szokásosat kértem, s kényelmesen elhelyezkedtem az asztalnál.

kredit:
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Sander & Arcyl
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» arcyl & avis
» Sander & Seladon- Clumsy as always
» Orvel & Arcyl - Digging up the past to bury it again
» Arcyl & Ronnie
» Arcyl & Orvel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: