New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 70 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 67 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Tegnap 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 19:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Nice to see you again - Ezra & Nova
TémanyitásNice to see you again - Ezra & Nova
Nice to see you again - Ezra & Nova EmptyVas. Nov. 03 2019, 14:35


Ezra & Nova

Véletlenül értesültem ennek a partinak a létezéséről. Két nappal ezelőtt az egyik Manhattanben rabolt táskában volt a meghívó, bizonyos Mrs. Wattson nevére. Először csak félre dobtam a papírt az egyik sarokba, mert történetesen jobban érdekelt a nyanya pénztárcájának tartalma, mostanra viszont bőven volt időm gondolkodni, végül is ez az esemény tökéletes arra, hogy még több gazdag, sznob semmirekellőt kopasszak meg.
Tanácstalanul álldogálok a tükör előtt, bár általában teljesen elégedett vagyok a kinézetemmel most még sem vagyok teljesen biztos abban, hogy az öltözékem megfelelő egy ilyen helyre. A ruhatáram nem tartalmaz unalmasan elegáns, sznob darabokat, túlságosan sziporkázó személyiségem van ahhoz, hogy ilyen unalmas ruhadarabokat hordjam. Választásom végül egy fekete mini ruhára esik, az össze közül talán ez a legszolidabb és legvisszafogottabb, ha lehet egy ruhadarabra ilyent mondani. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy így is bőven ki fogok lógni a sorból, de csak annyi célom van, hogy valamennyire elvegyüljek és tömött pénztárcákkal vagy ékszerekkel távozzak. Nem célom, hogy hirtelen barátokat találjak magamnak, bőven elég az a néhány, aki még bírja a jelenlétem.
Jobb híján hajam laza kontyba fogom a fejem tetején, talán nem ártott volna egy kis festés neki, mert ezzel a zöld színnel kissé figyelemfelkeltő leszek, de sem a szőkéhez, sem a feketéhez nincs most hangulatom. Néhány másodpercig gyakorlom még a mű mosoly művészetét a tükör előtt állva, valami azt súgja, hogy a mai este folyamán a szokásosnál többször lesz rá szükségem. Bár alapjáraton teljes mértékben megjátszás ellenes vagyok, azért az teljesen tiszta, hogy csak úgy tudok minél több ember közelébe férkőzni, ha azt látják normális vagyok. Valljuk be, a legtöbben előszeretettel kerülik a hozzám hasonló őrülteket. Teljesen jogosan. Még egyszer ellenőrzöm az esemény helyszínét, majd magam mögött hagyva a fotelben durmoló Tigris cicát kilépek az ajtón. Szokásos novemberi időjárás van, fejem fölött sűrű, fekete felhők gyülekeznek, a hideg szél még a kabátom anyagán keresztül is simogatja a csupasz bőröm. Megszaporázom lépteimet a metró irányába, miközben az utolsó szál cigimet szívom. Brooklyn és Manhattan között túlságosan nagy a távolság ahhoz, hogy gyalog tegyem meg az utat. A tömegközlekedést csak azért szeretem, mert amikor forgalmas időszak van minden különösebb nehézség nélkül sikerül kiüríteni a zsebeiket. Néhány évvel ezelőtt még olyan kis béna voltam, szinte minden alkalommal lebuktattam magam, de a szükség nagy úr, ahogy mondani szokták, hamar megtanultam figyelmesebbnek, gyorsabbnak és pontosabbnak lenni.
A közel húsz perces metrózás közben még mindig azzal foglalatoskodom, hogy felkészítsem magam a mű mosolyok, bájolgások és megjátszás estéjére. Reményeim szerint nem ezzel fog eltelni az egész napnyugta, talán csak néhány órára lesz szükségem ahhoz, hogy megszerezzem mindazt amire szükségem van, a lehető leggyorsabban akarok túl esni a dolgokon, már most kényelmetlenül érzem magam, pedig meg sem érkeztem a helyszínre. Egyszerűen nem arra születtem, hogy ilyen puccos partik résztvevője legyek, és hogy egy csokornyi idiótának mosolyogjak. Azt sem tudom pontosan, hogy milyen rendezvényre tartok, a meghívóra elfelejtették feltüntetni.
Egy pillanatra megállok nem messze az épülettől, szükségem van még erre a kis időre, hogy átprogramozzam az agyam valami olyanra, ami egyáltalán nem vagyok és nem is voltam soha. A cél érdekében viszont kénytelen vagyok most eljátszani ezt a szerepet, és igazából remélem, hogy azért jól fogok szórakozni.
Széles mosolyt erőltetve az arcomra közelítem meg az épület előtt álló, öltönyös faszt. Gondolkodás nélkül nyújtom felé a meghívót, remélve, hogy nem fognak kérni semmilyen igazolványt.
- Üdvözlöm Mrs. Wattson. Érezze jól magát! áll félre az útból a kétajtós szekrény méretű kopasz, ezáltal szabad utat biztosítva számomra. Bárgyún mosolygok és minden fölösleges szövegelés helyett egyszerűen csak belépek az épületbe, még mielőtt az illetékes bodyguardok meggondolnák magukat.
A terem egyszerűen lenyűgöző, még én is tátott szájjal bámulom a fények és játékát a márvány oszlopokon. Valamilyen keringő szerű zene szól, számomra ez már teljesen ismeretlen, de nem mondanám azt, hogy kellemetlen. Meglepően sokan vannak, ahhoz képest amire számítottam, minden szegletében kiöltözött, jól fésült nők és férfiak csevegnek vidáman. Leveszek egy pohár pezsgőt az előttem elsétáló pingvin tálcájáról és az egyik kevésbé kivilágított sarokba sétálok, hogy felmérjem az embereket és a lehetséges áldozatokat.

credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Nice to see you again - Ezra & Nova
Nice to see you again - Ezra & Nova EmptyPént. Dec. 20 2019, 10:20


Második randi?


Nagy a munka, főleg, hogy nincs az a picsát befagyasztó fagyos idő. Több a kerti party és a fontos üzleti faszságok, amiknek pontosan semmi értelme nincs. Ez nem az üzletkötésről szól, még ha azt is gondolják, csak fogvillantásra és faszméregetésre. Az az üzleti megbeszélés, mikor egy zsák kokóval a faromban megyek be valami gyökérhez, hogy terjesszem az igét. Na, azok az üzleti bulik, semmi pucc parádé, mindenki azt mutatja, amilye van és amit tud szerezni és adni. Nem árulunk zsákbamacskát, az végzetes lehet a szakmánkban, így is volt már, hogy loholhattam, hogy a fejem a helyén maradjon.
Mit tudnak ezek a pöcsök az üzletről…
Öltönyben vagyok, mert megmondtam az emberemnek, aki egyébként a szervező, hogy nincs rá lóvém, abban jövök, amim van, de akkor meg túl feltűnő lennék. Most egészen beillek a tömegbe, azzal a kivétellel, hogy akinek kell, tudja, hogy miért vagyok itt, vagyis drogot árulni. Sose néztem még ki ennyire jól, még fodrászhoz is elküldött a faszi és megnyírtak, a szakállam is néz ki valahogyan. Fura érzés, valahogy idegen tőlem.
Még alig megy ez a mindennél unalmasabb baromság. Én nem értem ezeket a köcsögöket, hogy ebben mi a jó. Az összes vén fasznak vagy kurvának néz ki, annyira belevannak gyöpösödve ebbe a tökéletességbe. De ha nekik így jó, nekem is, én végzem a munkám, azt húzok a picsába a pénzzel.
Reménykedek valami változatosságban, valami színben ebben a szürke unalomban, de arra nem gondoltam volna, hogy nem csak metaforikusan jelennek meg azok a színek. Elhessegetem magamról a fű szagát, amit felismernek azok, akiknek fel kell a többiek meg csak néznek kieső szemekkel, hogy mi a pöcs és már megyek is a zöld szín felé. Egyre ismerősebb a tulajdonosa és nem tagadom, tetszik, amit látok. Igazából nem mennék a közelébe, ha éppen nem unnám magam halálra, vagy akár az is lehet, hogy igen, mert eléggé érdekes jelenség és bár ketten méginkább felhívjuk magunkra a figyelmet, azért nem rossz húzás, ha együtt látnak minket.
-Nem rossz ez a zöld sem- utalok a múltkori rózsaszínre, mikor rá is kérdeztem, hogy lent mi a helyzet a színek ügyében. Mellé érek és ráfogok a derekára, mintha mi sem lenne természetes. Két fura fazon egymás mellett kevésbé szokatlan, mint egymástól távol, így hihetik ezek a nyomorékok, hogy együtt jöttünk. -Már kezdtem unatkozni, de megmentetted a helyzetet-teszem még hozzá és ha nem lök el magától, én nem engedem el. -Jól nézel ki, jó kurvásan-mondom hanyagul, lassan ejtve a szavakat, mintha félig aludnék.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Nice to see you again - Ezra & Nova
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» impress me! - Lorenzo & Nova
» Tiger & Ezra
» Aston&Ezra
» Eric & Nova - studio
» Robin Nova Miller

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: