New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

impress me! - Lorenzo & Nova
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Témanyitásimpress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova EmptyPént. Feb. 24 2023, 17:54
Lorenzo & Nova


- Te tényleg ennyire unalmas estét akarsz? - szegezem a kérdést egyenesen a dobosunknak, mert megint egy hülye bárban tölteni az estét, nem éppen van a terveim között. Persze ott könnyebb csajozni, ezt elismerem, de már a héten a negyedik esténk telne ugyanúgy és eddig Kai-on kívül senki nem vitt haza magával senkit, így az arány meglehetősen szar.
- Ismerek egy helyet. - csillan fel a szememben a kis ördögi énem. A fiúk oda lesznek érte, és én sem vagyok válogatós, mindig is el akartam jutni egy ilyen helyre. - Ahol biztosan lesz csaj mindenkinek. - állok fel a helyemről lustán, majd eltűnök a szobámban. Egyszer már egész egyszerűen kibasztak onnan, mert nem voltam megfelelően alulöltözve, így most nem bízom a véletlenre. A fiúkat kint hagytam, kíváncsian, már rohadtul kiéhezve egy jó szexre, és akármennyire is tőlem akarják ezt sokszor megkapni, mindig hoppon maradnak.
Letusolok, nem törődve azzal, hogy három pasi arra vár, hogy végre kinyögjem hol tudnak egy jó numerát szerezni végre, mert nekik csak ezen jár az agyuk. A tus alól kiszállva gyorsan felfrissítem a sminkem, igazából egy elég vad sminket dobok magamra, mert egy vad helyre megyünk, ahol nincsenek határok. Minden reményem a nevemben van, ami apámé is, ezzel elég sok helyre bejutunk. Általában nem használom ki csak ha szórakozni van kedvem és most határozottan van. Sminkelés közben meghúzom a félig tele lévő whiskys üveget, hogy megadjam magamnak a hangulatot. Több napja koslatok a srácokkal, hogy valamire való csajt hozzunk össze nekik, és már kezd egy kicsit túl sok lenni bennem a felgyülemlett energia, itt biztosan lesz jelentkező aki ezt levezeti velem.
A törölközőt magamra tekerve megyek ki a szobába és felveszek egy viszonylag szexi fehérneműt, oda nagyon más amúgy sem fog kelleni. Keresek egy ehhez illő magassarkút, de mivel rengeteg ide illő darabom van nem lesz nehéz dolgom. Felkapok magamra egy fekete hosszú kabátot, hogy azért ne egy szál semmiben menjek le a taxiig, amit közben már hívtam is.
- Na fiúk, most night klubba megyünk. - nyitom szét a kabátom, majd az egyik lábam felemelem, mint a filmekben ilyenkor, és ördögi vigyorom ismét kiül az arcomra. - Ott egyszerű dolgotok lesz, azt dugtok meg akit csak akartok. - mondom büszkén, hogy végre sikerül kielégíteni ennyi pasit egyszerre. Már ha nem lesznek olyan szerencsétlenek, hogy ma este is egyedül mennek haza. Én biztosan nem tartok ma velük, mert elegem van a szerencsétlenkedésükből.
- Akkor azt hiszem veled el is kezdhetem. - vágja nekem Kaia, de nem veszem magamra, neki már pont meg voltam, de ez titok a bandán belül, több okból kifolyólag is.
- Kivéve engem. - egészítem ki a biztonság kedvéért a mondandóm, mielőtt a többi humoros is megszólalna.
Gyorsan odaérünk, egy kis szorítást érzek a mellkasomban, izgalom lenne, valószínűleg, mert ez az első, hogy ilyen helyen megfordulok. Másrészt bennem van egy kis félsz, hogy a nagy szám ellenére,  mégsem tudom bejuttatni magunkat, akkor viszont tényleg nekem kell leápolnom, a három kanost, amire azért annyira nem vágyok, főleg, hogy utána még elég sokáig kellene együtt dolgoznunk. Szóval össze kell jönnie. Kigombolom a felső 3 gombot a kabáton, hogy egy kicsit szexibe vágjam magam a megérkezés előtt.
- Nekünk iy ilyen cuccba kellett volna jönnünk. - kérdezi Brett, miközben újra és újra végigmér.
- Igen, most éppen egy fehérnemű boltba tartunk, nektek is beszerezni egy jó darabot. idióta! - vállammal lököm meg, hogy gondolkodjon már egy kicsit. - Ezek szerint nem jártatok még ilyen helyen. - azt, hogy én sem nem kötöttem az orrukra, szeretek keményebbnek és határozottabbnak látszani mindenkinél, így ezt megtartom magamnak.
Megérkezünk. próbálok úgy kiszállni a kocsiból, hogy ne villantsak egyből mindent, kisebb nagyobb sikerrel. A szívem egyre jobban ver, az adrenalin megy fel bennem, most vagy sikerül vagy nem. Odalépek a biztonságiakhoz, határozott és tiszteletet parancsoló testtartással, amit apámtól lestem el ha egy fontos eseményre akar bejutni, csak neki mindig sikerül is.  
- Nova Kaen. - semmi köszönés, semmi tisztelet, csak odavágom. A biztonságiak végig mérnek, előre csapom az egyik lábam, kidobva ezzel a harisnyával fedett combomat majd rájuk mosolygok.
Baszki, csak menj el az ajtóból és engedj be!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: impress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova EmptyPént. Feb. 24 2023, 23:01
To Nova  Kaen



Mint egy James Bond film főgonosza, úgy fordultam meg puha, bőrborítású nagy irodai székemben, ahogy kedves kutyám izgatottságát meghallottam.
- Snorri, viselkedj, vissza! - csendül fel a hangom határozottan, de nem keményen s az eb engedelmeskedik is, hozzám baktat és már törleszkedik is a buksi simiért, amit meg is kap s míg balommal megvakargatom füle tövét, hogy kicsit megnyugodjon, mert a belső telefon csipogása zavarta meg.
A készülék után nyúlok, és felveszem a kagylót, majd a vállamhoz támasztom. Egy nevet kapok, amiből a vezetéknév ismerősen cseng, de egy gyors keresést azért megér.
- Pillanat. - mondom is a biztonságinak, aki lent várakoztatja a hölgyeményt, aki szeretne a klubba belépni. Nőket csak úgy nem engedünk be, elvégre senki nem akar féltékeny asszonyi hisztiket a klubjába, jobb így kontroll alatt tartani a helyzetet. Viszont azért van happy few, aki beléphet, de annak feltételei vannak. És általában egy igen konkrét célja is.
Igen, van Kaen néven számla vezetve a bárunkban s elég szép összeggel, mellette a Google pedig egy hírességet dob ki. Remek, remek! Fejemben kezdenek pörögni a fogaskerekek, de már bele is kezdek az utasításba, amit odalent a biztonságiőr fog tolmácsolni.

Merthogy Nova és bandája útját egyelőre elállta a korrekt, de tárgyilagos és nekem engedelmes biztonsági őr csávó hegyomlás alakjával. Nem hatotta meg egy női láb látványa, a szabály az szabály, még ha a villantásból lehetett is arra következtetni, hogy miért érkezett. S ezt persze tolmácsolta nekem is odafent... most pedig a kapott utasítások szerint válaszol.
- Üdv Miss Kaen! A barátai bemehetnek a belépti díj ellenében, kegyed viszont hölgyként nem léphet be vezetői engedély nélkül csak úgy. Viszont Mr. Vercotti úgy utasított, hogy abban az esetben beengedhetem, ha teljesít egy feltételt. - mondja a derék José türelmesen, készülve arra, hogy a fontoskodó, nevét odavető leányzó biztos fog ezen morogni. Csakhogy ő kérlelhetetlen. Ezért is alkalmaztam. - Amennyiben hajlandó a klub egy fontos vendégének műsort adni, az urak ingyen jönnek be, kegyed pedig úgy mindenhová bejuthat ma este. - tolmácsolja szavaimat José s innentől Nova-nál pattog a labda, hogy miként is reagál a dologra. Persze a megfogalmazás csavaros volt, mert sejtem, hogy Miss Kaen nem simán egy night clubban akar potyázni, és őt még tovább is engedném, de a barátai esetét még meggondolom. Lehet nekik a táncosokkal kell ma beérniük.
Szóval Nova döntésétől függ, hogy mi fog történni, de az ingyenes belépés miatt esélyesen a barátai is presszionálni fogják. Kell ez az első vizsga az akaraterejének, lássuk mennyire ugorja meg! Ha pedig rábólintana, akkor José beis kíséri őket, a bejáratnál kollégája marad. A srácoknak szabad az út végső soron a nightclub sima belső terébe, az extra résztől meg úgy sem tudják merre van... Nova-t viszont José szépen a táncosok öltözőjéhez vezeti, ahol elkészülhet. És ha majd körbenéz, az asztalon láthat szabadon egy kis kokaint is, meg egy zacskó ecstasy is árválkodik ott az egyik tükör közelében...
- Ha készen van, akkor a másik ajtón ki, aztán a folyosón egyből a második ajtó balra! Sok sikert! - drága José megadja a végső szavakat is, amennyiben Nova a próbatétel mellett döntött. A kettes ajtó mögött pedig ott is rejlik majd a jól felszerelt privát szoba is...

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
impress me! - Lorenzo & Nova Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: impress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova EmptyPént. Feb. 24 2023, 23:44
Lorenzo & Nova

Másodpercek telnek el, mire az ajtónálló orilla végre csinál valamit, de nekem óráknak tűnnek. Nem fogom beégni a srácok előtt, nincs az az isten, valahogy be fogok jutni, ha apám nem segít ebben a nevével, akkor bedobom magam. De ahogy elnézem egy egyszerű comb villantás nem fogja lenyűgözni a biztonságiakat. A mellem már így is félig kint van, így tényleg kreatívabbnak kell lennem. Megismételném mégegyszer a nevem, kihangsúlyozva, hogy KAEN, de addigre történik valami.
Valakivel elkezd beszélni, a nevemet hallom, na végre, akkor lehet be fog válni a kis tervem. A srácok izgatottak, már be akarnak menni én meg csak le akarom rázni őket egy estére végre és nem a pesztrájuk lenni.
Végre hozzánk is címez pár szót, a nevem hallatán elmosolyodok, magabiztos vagyok, és érzem, hogy sínen van az ügy, és közben kiderül,hogy tévedtem. Mondjuk, félig meddig sínen vagyunk, de persze nekem lesz ráfizetős a dolog.
- Most szopatsz ugye? - kérdezem nem éppen a legkedvesebb hangnemben a csávótól. - Mondd, mi a fenét akar ez a Vercotti? - forgatom meg a szemem, majd kapom is a feladatot.
- Csináltál már durvábbat is. - hallom a hátam mögül Brett nagyon kedves ösztönzését ,majd a többiek is beszállnak, hogy noszogassanak, eladni a testem egy kis szórakozásért.
- Egy hónapig nem kell házimunkát végezni. - hátra pillantok, összehúzom a homlokom.
- Ennél jobb alku tárgyat nem volt? Idióta! - akárhányszor megszólalnak csak hülyeség hagyja el a szájukat, mázlijuk, hogy jó velük zenélni.
Úgy teszek, mintha nagyon át kellene gondolnom, nem akarom, hogy egy nagy ribancnak nézzen itt mndenki aki a bejutásért bárki lepippant.
- Engedd be őket, és mutasd kinek kell lejtenem valami táncot. - a fiúk hátulról a nyakamba ugranak én meg kicsit önelégülten vigyorgok. Nem kell házimunkát végeznem egy hónapig, anélkül is belementem volna, hiszen szórakozni jöttem ide én is. Mit számít egy kis bemutató, ha ez az ára a jó estének.
Követem a gorillát az öltözőig, kinyitja nekem az ajtót és bemegyek. Nem tetszik az illet,amit érzek, még a fények is élesebbek, mint kint, így a szememet is bántják.
- Igazán velem maradhatnál nagyfiú. - nézek rá, de az arcvonásai nem változnak, grimaszolok egyet, majd becsapom az ajtót előtte. Úgyse mennék vele sokra, olyanok ezek, mint valami szikla, kemények és nulla érzelem van bennük munka közben.
Ledobom a kabátomat a székre és lehuppanok rá. Nem tudom mégis mit kellene készülnöm, de a tükörbe azért belenézek. Jó leszek mára így, úgysem a fejemet fogja bámulni az a valaki, aki miatt itt vagyok hátul. Az asztalra pillantva tablettákat látok és port, meg kell alapozni az estét, így a tablettából bekapok egyet, majd a szobában lévő félig töltött pohárban lévő italla öblítem.  Gin, undorító, de a lényeget levitte.
Az ajtó nyílik, amire odakapom a fejem, megint a gorilla, ad egy kis útba igazítását.
- Köszi! - intek neki, hogy mehet nyugodtan odatalálok.
Kipattanok a székből, megigazítom a fehérneműt, és kicsit rájátszva a csípőm mozgására billenek be az ajtón. A szoba üres, valószínűleg túl gyorsan értem ide, egy rúd árválkodik a szoba közepén. A zene szól, és még pia is van az egyik asztalon, mi ez ha nem extra ellátás. Oda sétálok az asztalhoz, töltök magamnak egy pohárral és lehúzom, legrosszabb keverni a kettőt, de nem számít, ma úgy érzem semmi sem számít.
Először csak messziről ismerkedek a rúddal, mert akármilyen hihetetlen, de még nem volt szerencsém ilyenhez, mindig is érdekelt, milyen lehet ezen táncolni. Megfogom és megpördülök rajta, próbálom követni a zene ritmusát és kihasználni a rúd által adott szexiséget. Hagyom, hogy vigyen a ritmus, becsukom a szemem és próbálok teljesen ellazulni.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: impress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova EmptySzomb. Feb. 25 2023, 00:18
To Nova  Kaen



A filmekben mindig az van, hogy jól megy a szekér, a rabló nem bukik le sokáig, aztán jön egy krízis, valami zsarolás mondjuk, bukja, amit eddig összeszedett és egy esélye A Nagy Balhét megcsinálni, amihez a régi csapatot újra össze kell szednie, hogy aztán a nyugdíjat valamis zigeten élvezhesse a sikeres heist után... hogy ez mekkora baromság! Ha bármikor is nyugdíjba vonulok, azelőtt nem lesz valami nagy robbantás, ebben biztos vagyok. Marhára öreg, fáradt és alkalmatlan leszek már pont a leggrízesebb melóra, azt hiszem.
Ez a nap pedig közeleg, a csontjaimban is érzem. Még nem vénültem ki, de így is tisztes kort éltem meg a szakmában és hát számolnom kell ezzel is. De ez a klub az öröksége, a védőhálóm: a biztosíték, hogy ha egyszer felhagyok a balhékkal, akkor is rendben legyenek a dolgok. Ezt a védőhálót pedig gondozni kell és karban tartani. Egyrészt működtetni kellett a klubot, az inkább csak rutin volt. Másrészt viszont az ide járó fontos vendégekről is gondoskodni kellett és ez volt olykor a fogósabb, részben a klub legprivátabb szekciója tekintetében is. Gondoskodni kellett elég szórakozásról, de úgy, hogy alkalom adtán azzal még netán zsarolhatóak is legyenek, hogy valamelyest a markomban legyenek, de mégse érezzék ott magukat, inkább az élvezetekért legyenek hálásak.
Xander Jackson pont ilyen figura volt. Manhattan kokain királya, a befolyásos drogdíler, akinek a kedvenc táncoslánya most kiesett egy sportsérülés miatt, móka nélkül maradt, pedig mindig megtekintette Rebecca műsorát, mielőtt a vörös ajtó mögötti részleget is felkereste volna... s ő volt az, akinek ma este merő véletlenségből tudtam extra meglepetéssel kedveskedni. És ő volt az, aki belépett a kettes privát szobába, ami neki volt ezen a napon lefoglalva általában.
- Nocsak! Mit hozott ma este a cica? - hangzott fel a mély hangon dörmögő kérdés a magas, sötét bőrű férfitól, aki első ránézésre egy fittebb késő negyvenes volt, legalábbisnem állt rajta rosszul a világoskék, kissé lezseren gombolt ing (nyakában nem stricis, de azért értékes aranylánc), a szürke, finom gyapjú öltönynadrág. Rövidre nyírt fekete haja már kicsit kezdett mákosba vegyülni, ahogy  gondosa karbantartott szakálla is. Sötét pillantása elégedetten mérte végig a lányt, míg beljebb lépett és töltött magának egy italt.
Nova nem tudta, de ez az úr bizony neheztelt az ő drága apukájára, aki elhappolt előle egy táncoslányt valamivel korábban s ezt sérelemként élte meg. Ha nem is volt olyan forrófejű alak, aki ilyesmi miatt hülyeséget csinálna, azért nem felejtett. S én sem kifejezetten, ugyanis amikor José bemondta a lány nevét, már formálódott is ez a terv. Kapja csak meg a mókáját Xander, pont ez az a karbantartás, amire szükség van ilyen esetekben. Hogy a lány nem tapasztalt, nem akkora gond, mert a mélyebb vonatkozás bőven megelégedés lehet majd.
- Xander vagyok, és úgy tudom, hogy ma tőled kapom meg a kis külön műsorom. - foglal helyet pohárral a kezében a sötét párnás felületen a fekete bőrű férfi, majd kortyol egyet. - Ha elég ügyes leszel, jól fogsz járni! - dől hátra a háttámlának.
- Kezdheted, kápráztass el! - kacsint a nőre, majd egy újabbat kortyol. A sötét szemek pedig nem szakadnak el korábbi ellenlábasa lányának idomairól, arcáról. Ez jó lesz.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
impress me! - Lorenzo & Nova Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: impress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova EmptySzomb. Feb. 25 2023, 07:33
Lorenzo & Nova

Nem vagyok félős kislány, mindig feltalálom magam a legmerészebb helyeken is. A fiúk kedvéért na meg azért főleg a sajátomért is mentem bele ebben a magán akcióba. Remélem hamar letudom ezt a kis produkciót, hogy utána én is élvezni tudjam a hely nyújtotta élményeket.
Mostmár csak egy valami miatt fájhat a fejem, hogy vajon a név miatt jutottam be vagy csak mert szükségük volt egy alanyra, aki feldobja az egyik gazdag vendég estéjét. Lényeges információ lenne, ha esetleg vissza akarnék járni. Na meg persze jó lenne, ha nem itt futnék össze az apámmal, kicsit kényesebb szituációban és a mostanihoz hasonló szerkóban.
Nem tudom mennyi idő telhetett el a teremben egyedül, de a mély hang kizökkentett a pihentető ringatózásból, amit mások táncnak hívnak. A férfi nem volt különösebben rossz, sőt, legalább nem egy 60 éves faszinak kell tennem a szépet, így talán nekem is könnyebb lesz és még élvezni is fogom.
Rámosolygok, azzal az ilyenkor megszokott, kéjenc mosolyommal. Na jó, akkor dolgozzunk meg azért a jó estéért.
- Inkább kit hozott kedves Xander! - javítom ki miközben végigmértem párszor a fickót. Nem ez a munkám, soha nem csináltam hasonlót, így improvizálok, nem lehet bonyolult. El kell kápráztatni egy férfit, majdnem minden nap ezt teszem, de a hétvégéim bőven ezzel telnek, általában elég nagy sikerem van, nem fogok csalódást okozni neki.
- Úgy néz ki az este csak velem kell beérned. - odasétálok hozzá, kiveszem a kezéből a poharat és lehúzom. Hogy ez mennyire sikerül csábosra ezt döntse el ő maga, én a magam módján jól szórakozok. Odahajolok hozzá, a támlára teszem a két kezem, hogy szép belátás nyíljon neki a dekoltázsomra, más úgysem fogja érdekelni.
- Én mindenképpen jól fogok járni. - kacsintok rá, majd ellököm magam és hátat fordítok neki. A korábban begyakorolt csípőmozgással vonulok el a rúdig. Utolsó mondatára hátra pillantok és szúrós tekintettel meredek rá.
- Biztosan mindent megkapsz itt,amit csak akarsz, de ma hadd mondjam meg én, mit teszek veled. - adom ki a szereposztást. Nem vagyok domina, szeretem ha a pasik irányítanak olykor, de ez a berögzült szereposztás sokaknál az idegeimre tud menni, így bár kicsit a kezembe veszem az irányítást, mégsem akarom birtokolni az egész este folyamán.  
Kezem a rúdra tapad, kitolom a fenekem és amint megfordulok felveszem a szemkontaktust a nézővel. Hadd lássam minden egyes mozdulatá, rezdülését és akár egyéb más testrészének is a változását. A zene ritmusára minden tőlem telhető és a filmekből már jól ismert rúd pózt előadok neki, de nem érzem az igazinak, mert ez nem én vagyok.
Elszakadok a rivaldafényből és belépek a közönséghez. A lábammal kis terpeszbe lököm az övéit, és közel megyek hozzá. Az egyik kezemet a nyaka mögé teszem, majd szépen lassan lesimítom azt egészen a keményebb részekig,deott el is veszem róla. Alsó ajkamba harapok és várom meddig mehetek el ezzel a fickóval.  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: impress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova EmptySzomb. Feb. 25 2023, 11:27
To Nova  Kaen



-Nos, kit? - kérdez vissza a férfi, ha már a leányzó ezt így szóvá tette. Tudta, hogy kicsoda, de ezt nem igazán akarta elővenni és ezzel kapcsolatban beszélgetésbe elegyedni. Egyelőre biztosan nem. Egyrészt nem igazán lett volna értelme, hogy a leányzónak ebben a helyzetben az apjáról beszéljen, másrészt meg a maga "bosszújának" nem az volt az értelme, hogy egyébként bárki tudjon erről, nem az a fószer volt, aki ebben az odamondogatós miliőben mozgott. Ha valakivel komoly baja volt, egyszerűen lelőtte. Ha meg ilyen apróság volt, akkor megkereste a módot a személyes elégtételnek, de itt a személyesen volt a hangsúly. A lényeg a tudat volt számára, hogy Kaen lánya csinálja azt, amit a lány apja happolt el előle.
- Csak veled? Ez úgy hangzik, mintha velem terveznél estére, bár nem hinném, hogy ez a szándékod. - jegyzi meg Xander, mert azt azért tudta, hogy Nova random lett bedobva ebbe a helyzetbe és ennek volt oka, ennyire egyébként is ismert engem. A poharas pimasz akcióra mondjuk elneveti magát és cserébe előre hajolva a lány fenekére legyint egyet, a könnyed paskolás most az ital lopkodás jutalma. Volt attitűdje és kisugárzása a csajszinak, ezt meg kell hagyni, de a drága delikvens tudta, hogy ez végső soron örökletes is a maga módján. Ez is hozzáadott a mókához.
- Ha te mondod... meglátjuk! - szavai vonatkoztak a jól járásra és arra is, hogy Nova szeretné kicsit a gyeplőt. Egyelőre. Xander így hát elégedett várakozással dől hátra, míg kiélvezi a nő közelségét, annak illatát, a dekoltázsra nyert elég szélesvásznú betekintést, ami óhatatlanul is vonta maga után a gondolatot, hogy Nova minden bizonnyal ha nem is nagy, de remek feszes, peckes keblekkel rendelkezik. Végső soron ez is a műsor része volt, ahogy az is, hogy a feszes, kerek kis popsit is megcsodálhatta, amint Nova a rúdhoz szambázott és belekezdett a produkciójába.
Na itt jött ki az, hogy a helyzet több élvezetet jelentett mentálisan a csajszi jó külsején túl, mert az egyértelműen érződött és látszódott, hogy annyira nem találja a helyét ebben, megpróbálja ihlet alapján és kulturális referenciákból összerakni, hogy mit kéne csinálnia, de nem áll azért össze egy olyan koherens, ütős egésszé, amit egy profi nyújtana. Hiába, ez is olyasmi volt, amit tanulni kell és ki tudja, Nova lehet így menet közben még kedvet is kap arra, hogy kicsit ebbe is bele akarjon tanulni, ha másért nem, hát a kaland kedvéért. Mint látszik, az élet sodorta ilyen új, felfedezetlen területekre s ez adhatott neki kihívást.
Azért panaszra ugye így sincsen oka és mosollyal fogadja, ahogy a csaj közel lép hozzá, le a rúdtól, majd jön újra a kecses fehér kacsó, most hosszabban cirógatva, Xander pedig közben maga sem marad tétlen, bankjegyet csúsztat Nova harisnyakötője alá, hogy aztán széles, erős sötét kezét ő is végig vezesse a lány idomain, finom, de mégis határozott érintéssel, felfedezve a puha alabástrom bőr forró íveit, élvezve a tenyere alá simuló fekete csipke bizsergetését itt-ott. Tetszett neki a lány, ez nyilvánvaló volt, a szürke, finom anyagú öltönynadrág ágyéki dudorodása ezt elég egyértelműen jelezte is a férfi mosolya és a nőre tapadó sötét szempár mellett. Nova kérte a gyeplőt, hát egyelőre még nála hagyta.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
impress me! - Lorenzo & Nova Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: impress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova EmptySzomb. Feb. 25 2023, 14:21
Lorenzo & Nova


Mindenki kezdi valahogy, még a táncoslányok sem profik az első napjukon, bár én a közelükbe sem érek, mégis próbálkozni ér. A feladat adott volt, műsort kell adnom, de nem volt semmi kikötés mit szabad és mit nem. Ezek szerint szabad kezet kapok, a pasik úgysem szokták leállítani ha egy nő így közeledik hozzájuk, főleg nem egy ilyen helyen. Az, hogy itt vagyok már adott egy pluszt az életemnek, vagy ha máshonnan nézzük,akkor egy mínuszt. Kellenek ezek a tapasztalatok is,kell a világ megismerése és egy ilyen helyen minden a világ része és én roppant kíváncsi teremtés vagyok.
- Hívj, ahogy akarsz. - válaszolom  neki, senki nem kérte, hogy mutatkozzak be, itt már igen távol állunk az udvariaskodástól. Amint keze a seggemhez ér, hátra mutatok neki a mutatóujjammal, amíg én nem akarom nem érhet hozzám. - Veled, másod veled, még nem igazán tudom hova vezet az este. - ezzel valóban így voltam, szórakozni jöttem, kiengedni a gőzt és nem egy vadidegen pasinak táncolni egy privát szobában. De az élet kiszámíthatatlan, így sodródok az árral, nem számít mit hoz az.
Nem ehhez van szokva, ebben biztos vagyok, itt mindenki a kívánságát figyelheti, látom az arcvonásán, hogy bár bejön neki a műsor mégsem érzi az igazinak. Nem lenyűgözni akarom, csak ő a belépőm ide, így a tőlem telhető legtöbb dolgot megteszem neki, amit kér, vagy nem kér.
A rúdat magam mögött hagyva lépdelek oda hozzá, már úgy érzem kell az, hogy hozzám érjen, valaki bárki, beérem vele is, de remélem nem csak vele kell. Lábai közé lépve, engedélyt adok neki ahhoz, hogy hozzám érjen és egy kicsit ne csak én legyek a műsorért felelős a továbbiakban. Kezem végig simula testén, közben pénzt tuszkol a ruhámba, vagy aminek ezt az apró testfedőt nevezni lehet. Nem gondoltam volna, hogy ilyen könnyű pénzre szert tenni és még szexelni sem kellett senkivel. Mondjuk ez a része még igencsak hiányzik a mai menetrendemből, de ha itt végeztem biztos megtalálom a partnert erre is.
Keze végig simítja a testem, tekintetem követi azt, majd megáll a férfi arcán. Vajon most kellene kiszállnom, vagy most kellene be? Na ehhez nincsen elég tapasztalatom még ilyen téren, de elképzeléseim azonban igen, így kihasználva azokat tetézem tovább a felgyülemlett szexualitást  teremben.
- Mondd csak, mit tennél velem, ha nem lennének határok? - kérdezem, miközben kezem a nadrágja felé vándorol. Nem kalandozok el beljebb, nem matatok, csak egyszerűen finom mozdulatokat végzek ott, ahol érzem a kemény férfiasságát. Munkaleírás hiányában az ösztöneimre hallgatok, nem tudom meddig mennek el itt a csajok, de többüknél biztosan tudnék neki nagyobb élvezetet nyújtani. Az ujjamat végighúzom az ajkain, majd feltérdelek a kanapéra, de nem helyezem rá a testsúlyom, csak fölé magasodok. Nem egy ilyen pasival képzeltem el a mai estém, de bemelegítésnek tökéletesen megfelel.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: impress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova EmptyVas. Feb. 26 2023, 23:53
To Nova  Kaen



Egy privát műsor esetében sok minden megtörténhet, főleg, ahol egy vastag pénztárca, hatalom és kábítószer vannak, vagy lehetnek a képletben. Xander esetében ez mindenképpen így volt, bár ebből Nova csak a pénzben lehetett biztos, a többit vagy sejthette, vagy talán még azt sem. Hogy miről mit tud meg, az majd kiderül, egyelőre azonban igyekezett megdolgozni a bejutásért. Igazából könnyedén beengedhettem volna minden gond nélkül, de... túlságosan is előnyömre vált ez a helyzet, semhogy engedjem és kíváncsi voltam, mire megy a helyzettel. Mert meg fogom tudni a végeredményt, ebben mindenki biztos lehet.
- Rendben cica. - bólint egyszerűen, mert nincs mit ragozni ezen, bár tudja a lány nevét egyébként, ezt mégsem árulja el, mert a kelleténél több kérdést vetne fel. De azt se mondhatja neki, hogy "hé te", vagy valami hasonlót.
- Vannak ambíciók, helyes! Nem vagy egy unalmas csaj legalább. - mondja egyszerűen, bár ezzel Nova is minden bizonnyal tisztában van, azért csak hangot adott a dolognak, mert összességében ha a barna leányzó nem igazán remekelt is mint előadó, azért ez valamennyire kompenzált a pszichikai tényező mellett, amiről persze csak Xander tudott s utóbbinak viszont nem akart hangot adni. De annak hála kedvtelve nézte, ahogy bájait szemlére teszi Nova, ahogy kacsója valami egészen másra asszociálhatóan markolja a rudat, majd a férfi mosolya kicsit szélesedik, amikor Nova terepet vált és hozzá lépdel ringó csípőjének buján elnyújtott lépteivel.
Élvezi a nő érintését és ő sem igazán fogja vissza a kezét, amellett, hogy az eddigi produkciót is jutalmazza valamelyest.
- Hmmm mindenképpen egy öltánccal érdemes kezdeni. - kezdi meg a válaszadást a fekete férfi, kicsit elértve a kérdés lényegét, mert érezte a tanácstalanságot a lányon s annak mozdulatain, így valamelyest terelgette is. Nova ujjai alatt érezheti a férfi keménységét, a nyilvánvaló hatását annak testére, minden bizonnyal ez nem is lepi meg, ahogy minden bizonnyal egyébként megelégedésére szolgál mindaz, amit a tenyere alatt érez. Talán picit többre is... Az ő kezei se maradnak tétlenek persze, bejárják a széles, erős tenyerek a nő testét, oldalától indulva a hátára simulnak, felfelé, majd előre, hogy kicsit rámarkoljon a leányzó kebleire, aztán lefelé a csípőjére, onnan pedig fenekére s kicsit ott is pihenteti őket.
- Aztán, ha nem lennének határok, alaposan megkefélnélek a tükörfalnál. - teszi hozzá, ahogy hátradőlt helyzetből előre emelkedik, szavait pedig már Nova fülébe mormolta hogy aztán megharapja a lány fülcimpáját. Ha már provokálta, ezen nem fog meglepődni esélyesen.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
impress me! - Lorenzo & Nova Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: impress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova EmptyHétf. Feb. 27 2023, 07:59
Lorenzo & Nova

Ő sem törődik a formaságokkal, nem is tudom, hogy a lányok itt egyátalán a saját nevüket hasznáják e, de erősen kétlem. Vajon mi lehetne az én álnevem? Töprengek el rajta egy kicsit, de mivel tökéletes a sajátom és imádom, nem tudnék jobbat adni magamnak, így megfelel a cica megnevezés. Vad cica, mert nem az a dorombolós fajtából való vagyok, de ezt remélem leszűrte, hogy itt bizony nem lesz semmiféle cukiskodás.
- Legalább, ezek szerint már viszont vagyok. - nézek rá, de nem várok semmilyen reakciót, csupán csak próbálom kitalálni mi tetszhet a férfinek. Nagyon piszkos a fantáziám ha egyszer szárnyra kap, hiszen itt tényleg bármi megtörténhet, csak maradjon is itt a négy fal között, hogy ha tényleg törzsvendég az én drága egyetlen apám ne azzal kelljen szembesülnie, hogy a lánya orgiákon vesz részt itt. Bár az igazat megvallva, nem feltétlen zavarna az sem, már épp itt az ideje kibújni a szemében megszületett tökéletes kislány szerepéből.
Kérdésemre egyszerű választ ad, de megoldható a kérése, sőt azért kicsit vadabb témára gondoltam, de ha így akarja legyen így. Kezei végig matatnak rajtam, ami lázba hoz. Kicsit feltüzeli a vágyat bennem, de nem adom magam ennyire könnyen, még.
Következő mondata,viszont azt a még szócskát igencsak eltörölni láttatja.
- Ki mondta, hogy vannak határok? - mászok le a kanapéról, majd hátat fordítok neki. Nem megyek el, a zene ritmusára kezd el mozogni a csípőm, egészen közel az ágyékához. Öltáncot kért, tükörfalas szexet kért, miért ne adhatnék meg neki mindent, miközben én is élvezem. Hajamba túrok, majd szépen lassan pucsítok neki, és felállva szembe fordulok vele. Hátra nyúlok és egy egyszerű mozdulattal oldom ki a melltartóm csattját, majd félredobom azt. Folytatom a táncomat, de végig a szemeit figyelem, na meg a keményedő férfiasságát, amit nehéz nem észrevenni.
Rossz kislány vagyok, telhetetlen és rohadtul felizgultam, próbálom minden jelét elnyomni ennek, mert az izgalom nem feltétlen a férfinak szól, sokkal inkább a helyzet teszi ezt velem. De mivel Xander sem ellenszenves nekem, mint férfi, így hozzátesz még pár lapáttal a vágyaimra.
Pucér felsőtesttel közeledek felé, de nem túl közel, szeretem fokozni még az izgalmakat és pontosan így teszek vele is. Arcomra kiül az ördögi mosolyom, majd leguggolok elé és felnézek rá. Gyors és gyakorlott mozdulatokkal gombolom ki a nadrágját, itt az idő a tettek mezejére lépni. Nem vagyok túlságosan türelmes lány, és így is játszottam neki eleget már, ideje nekem is szórakozni egy kicsit.
Amikor megszabadítom a nadrágja szorításból a farkát először csak a kezemmel dolgozom, miközben végig a tekintetét figyelem. A nyelvemmel megérintem a végét, alig érek hozzá. A kezem lassan dolgozik, közben fokozatosan kezdem hozzászoktatni a számat hozzá. Végig őt nézem, becsukom a szemem és tövig bekapom, halk nyögés hagyja el a szám, majd folytatom szépen lassan, minél idegörlőbb legyen mindkettőnknek.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: impress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova EmptyHétf. Feb. 27 2023, 13:30
To Nova  Kaen


+18

Nova kérte a gyeplőt, meg is kapta, elvégre Xander szórakozni jár le ide, s most a leányzón a világ szeme, hogy mihez is kezd vele. És összességében nem hasznosítja rosszul, képességeihez mérten. Van, ami fejlődést igényelne, fejlesztésre szorulna s talán ezek után Nova kedvet is kap arra, hogy ezzel foglalkozzon, lehet a pajzán életmód megéléséhez ez új terepet, plusz színezeteket jelenthet számára s eztán szívesen próbálgatja magát a határok feszegetésének ezen terepén is.
Annyi azonban biztos, hogy a férfit nem hagyja hidegen a produkciója, ahogy a nő közelsége sem aztán. Ha pedig kérdezik, hát hangot is ad a dolognak, mert azt is érzékeli, hogy azért némi iránymutatás nem árt, de mellette egyébként is egész jól kap ő is lehetőségeket, hogy kedvére kezdjen valamit a helyzettel s ehhez mérten mer "nagyot" is álmodni.
- Te kérdezted feltételes módban, hát én is úgy válaszoltam. - vonja meg a vállát a férfi, mert ezen nem volt sok ragozni való, de értette a leányzó szándékát a dologgal, csupán tartotta magát a helyzethez tartozó minimális formaságokhoz. Egyébként is remélte, hogy sikerül többet kapnia Kaen lányától, mint teste puszta látványát, bár már az sem volt rossz és még kevésbé az, ahogy Nova új szintre emeli a táncot a férfi első kérését teljesítendő. Ahogy a lány háttal neki folytatja az érzéki mozgást, kezei továbbra sem maradnak tétlenek és előre csúszva a karcsú testen a fekete melltartón keresztül markol a nő kebleire s gyúrja azokat Nova mozdulatainak ritmusát követve, egy kis plusz élményt társítva a történésekhez, amíg a lány úgy nem mozdul hogy helyzetet változtasson.
Ha már felegyenesedéskor ilyen szépen pucsít neki, hát egy játékos paskolást kioszt ismét a nő fenekére, mert túl hívogatóan domborodik ahhoz, semhogy ezt kihagyja. Persze a folytatás csak fokozza a hangulatát, hiszen most már a nő fedetlen kebleit is megpillanthatja, amik előzetes gondolataihoz híven kellemesen feszes, peckes formás halmok, kellemes látványt nyújtanak. Egy elégedett mosollyal nyugtázza is ezt, aztán pedig a folytatást, ahogy Nova már-már telhetetlenül lép a tettek mezejére, kioldva a szürke öltönynadrágot.
Nova kacsói alá egy elégedetlenségre okot nem adó, tisztességes méretű, fekete férfiasság feszül keményen és várakozón, tenyere alatt érezheti, ahogy a vér lüktetve áramlik a kidudorodó erekben az ő izgató tevékenységének hatására s ahogy nyelvét először beveti, Xander kicsit fel is szusszan, a szemkontaktust tartva a zöld szempárral. Mikor már a puha, éhes ajkak is akcióba lendülnek, keze a nő sötét fürtjeire siklik, kicsit simogatja Nova buksiját megelégedése jeleként, de amikor a mohóság még jobban úrrá lesz a lányon, a férfi már fel is morran s ujjai megszorulnak a sötét tincseken.
- Uhhh egész jó vagy! - karcos kuncogással érkeznek az elégedettségét jelző szavak, míg hímtagja elégedett izgalommal pulzál finoman a nő szájában a benne lüktető vértől. Szépen lassan, óvatosan (hogy Nova-t ne szakítsa meg tevékenységében) áll fel ültő helyéből, hogy ezzel is könnyítse a nő dolgát, javítva a hozzáférést is egyúttal.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
impress me! - Lorenzo & Nova Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: impress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova EmptyHétf. Feb. 27 2023, 16:10
+18


Lorenzo & Nova


Szemtelen, cseppet sem, pontosan azt teszi, amit egy pasi tenne hasonló helyzetben. Kiszámítható a férfi nem, kiszámíthatóan unalmas néha. De most pontosan ez benne a jó, hogy tudom mit mi után fog tenni, minden mozdulatára, érintésére számítok, mint egy rögzített óra. Kezei a szokásos helyeken mászkálnak, nem lep meg, nem kezdeményez, igaz, hogy csitítottam a kezdeményezést az elején, de ez anélkül is így menne. Sok esetben ezért is keverem magam lányok közelébe intim helyzetben, mert ott meg tudok lepődni, tudnak újat mutatni és igen kiszámíthatatlan egy nő a szexben. Éppen ez a szép benne és ezért nem ragadok le a férfiaknál, akik bár eget rengető dugásban tudnak részesíteni, de a nőknek ott van a tudás, ami a pasiknak nem. A saját nemükhöz kapcsolódó tudás, amit egy másik fél sosem fog átélni, megtapasztalni, és ezzel a tudással tudnak olyan orgazmust okozni, amit más sosem.
- Túl komor, túl tárgyias. - nyögöm oda neki kicsit durcásan, de nem veszem magamra ezt a  tárgyiasítást. Itt minden pasi egy szexjátéknak nézi a csajokat, de azért járnak ide, mert itt megtehetik ezt. Olykor jó, hogy nem visznek vele érzelmet, könnyebb egyszerűbb, de emellett kényelmetlen is tud lenni.
Amikor hozzám ér a testem libabőrös lesz, a férfi érintés mindig hasonló dolgokat tett velem, közben érzem, hogy bizsergek, minden porcikám akarja már, hogy valaki jól lerendezze.
Közeledésem tetszik neki, még egy kevésbé komor mosoly is elhagyja az arcát, de minden pasit ki lehet zökkenteni a kis világából, amikor a szerszám olyan helyre kerül, ahol elérheti a csúcsok csúcsát. Igaz Xander attól még nagyon messze van és nem fogom ebben sietni, hiszen ezért valakinek biztosan fizetett, a pénzéért meg azért kapjon extra kényeztetést.
Dolgozni kezdek rajta, kezei hajamba fúródnak, diktálná a tempót, legyen, már nem szólok bele, ahogy akarja, a játszma elkezdődött és nem akarom, hogy hamar vége legyen. Lassan áll fel, miközben a fejemet nem engedi el, szóval tetszik neki. Megjegyzésére kicsit felnevetek, de nem veszem el a szám a munkától, folytatom a kényeztetést. Letérdelek, hogy kényelmesebb pózt tudjak felvenni.
Egy percre lecuppanok kemény farkáról és felnézek rá.
- Egész jó mi? - kezemet mozgatom tovább férfiasságán, miközben nyelvemmel csak éppen, hogy a végéhez érek. - ebben talán jobb vagyok, mint a táncban. - félmosollyal az arcomon veszem a számba jó mélyen. Érzem, ahogy a torkomig hatol, nem vagyok amatőr ismerem a határaimat, tudom meddig mehetek, így ennek fényében folytatom.
Kezemmel megfogom a két lábát, hogy csak a szám legyen rajta, és gyorsítok a tempón, közben felnézek rá, kíváncsi vagyok rá,. hogy ez a komolr férfi, milyen fejet vág, ha egy nő uralja a testét.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: impress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova EmptyHétf. Feb. 27 2023, 18:28
To Nova  Kaen


+18

Nem volt itt hiba abban, hogy Nova ne lett volna vonzó, vagy kifejezetten élénk és lelkes a feladat végrehajtására. Ez megmosolyogtatta Xander-t jólesően, azért is, mert egész élvezetes kis bosszút kapott magának, kamatostól fizethet vissza mindent. Akkor is, ha az érintett nem tud róla, ő viszont akkor is és ez egy szép emlék lesz a maga nemében, annyi bizonyos.
Kiélvezi hát a lehetőségét, hogy kezei alá simul vágyakozón borzongva a nő teste, hogy érintheti karcsú, de mégis itt-ott kellemesen gömbölyödő idomait, majd azt, hogy Nova továbbra is halad előre a tevékenységével és térdei közé guggolva kezd neki a módszeres kényeztetésének. A hatás nem is marad el, egy kemény, kényeztetésekre éhes, kellemes méretű férfiasság a leányzó jutalma a férfi apró morranásai-, vagy amellett, ahogy olykor mélyebben veszi a levegőt, bár jár még mellé simogató érintés is a sötét fürtökkel játszva. Cirógatja a nő haját, majd amikor Nova kicsit jobban beveti a tudását a hollószín fürtökre is markol, hogy aztán ujjbegyeivel masszírozza picit a nő fejbőrét. Aztán végül fel is áll, hogy jobb hozzáférést biztosítson mindkettőjüknek, keze pedig továbbra is a nő fürtjein.
- A tánc se volt rossz, csak még van rajta csiszolni való. De megvannak hozzá az adottságaid és a kellő pajzánságod. Egy kis energia befektetéssel sokakat vernél benne. - adja meg a férfi az őszinte feleletét, először arra térve ki, amit korábban látott a nőtől, ha már azt Nova szóbahozta. Nem biztos, hogy számított ilyen véleményezésre, de ezt is megkapta, mert Xander azért még folytatja.
- De az biztos, hogy jól értesz a farokbűvöléshez! - kacsint rá egy pikáns mosollyal, hogy aztán élvezettel morranjon fel ismét Nova ténykedésének hála. Élvezi a dolgot, csípője meg-megmozdul a kényeztetés ritmusára, beleringatózva abba, míg ujjai eljátszanak a sötét fürtökkel. S persze ez garantált út ahhoz is, hogy a mohóságot kihozza belőle a lány, így nem meglepő, hogy egy ponton ismét rámarkol a sötét fürtökre s keze és csípője közös munkájával engedjen teret a saját mohó vágyának. Feszegeti a lány határait és kiélvezi a lehetőséget, egyszersmind picit azt is jelezve előre Nova-nak, hogy más fronton mi várhat rá...
Viszont egy ponton csak erőt vesz magán Xander és hátra húzódik, hogy Nova-t is felállítsa a térdelésből és könnyedén pördítse meg tengelye körül a karcsú leányzót, hamarosan hátulról feszülve testének. Erős kezei bebarangolják cirógatón a nő testét hátulról, módszeresen és vágyakozva, de nem teljesen türelmetlenül. Azért persze egyik keze Nova keblére talál s finoman kényeztetni kezdi bimbójával is eljátszva, míg a másik kzé lábai közé vándorolva a fekete csipkebugyi anyagán át kezdi édesgetni Nova ölét, kihasználva a csipke bizsergető érintését is az érzékeny területen, ahogy ujjai finoman, de céltudatosan keresik a legérzékenyebb területet. Mindeközben ajkai sem tétlenek ám, hátulról csókolja a nő nyakát le-, majd felfelé haladva füle tövéig, fülcimpáját is megharapja, majd ismét le, a kényeztetés mellé így adva plusz élményt.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
impress me! - Lorenzo & Nova Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: impress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova EmptyHétf. Feb. 27 2023, 23:23
+18


Lorenzo & Nova


Egy kicsit sem unom, hogy azért csinálom,hogy bejussak, de most talán értelmét vesztette a bejutás élménye, ha itt is megkaphatom, amiért jöttem. Szex valakivel akit nem látok többet vagy maximum itt, szex olyannal, aki nem gyenge nőként néz rám, és oda tudja tenni magát. Szex, de nem olyan izgalmas, mint amilyet akartam, de ha kell beérem vele, mert a helyzet izgalma teszi jobbá. Kellene valami plusz még emelléa pasi mellé, ő olyan átlagos az én étvágyamnak, olyan normális, amilyen én nem.
Szavai a fülemben csengenek, de nem esnek le rögtön, annyira el vagyok foglalva, annyira bele vagyok mélyedve, vagyis ő belém. Majd mikor csattan a pofon, akkor elveszem a szám tőle. - Baszd meg Xander! - majd visszaveszem a számba, és lassítok tempón, újra használatba veszem a kezeimet, és a számmal együtt dolgoztatom azokat. Bókja már nem reagálok, minek is, ezeket úgyis tudom magamról, nem ennek a hiú pöcsnek leszek hálás a szavakért.
Egyre jobban érzem lüktető farkában az élvezetet, ahogy mozgatni kezdi a csípőjét tudom, hogy valamit megmozgattam benne. Helyes, mert ez volt a cél, és minden bizonnyal könnyen tudtam ezt megtenni, különösebb erőfeszítés nélkül. Sosem volt gondom az ágyben még egy pasival sem,nem panaszkodtak, csak halkan élvezték, volt aki hangosan, de lényeg, hogy mindig élvezték.
Amikor eltávolodik meglepetten figyelem őt, mit tesz, netán elég volt a műsor, de nem, ő is munkába lendül. Elmosolyodok, amikor felálít a padlóról és könnyedén fordít meg. Nem vagyok egy nagy súlyú lány, így könnyen tud velem játszadozni. Kezei a testemen vándorolnak szünet nélkül, a mellemmel kezdi a játékot, a számba harapok de nem adok hangot a tetszésemnek. Pedi izgat,ahogy a bimbómmal játszik, belebizsereg az egész lényem.
A másik kezével eléri azt a pontot, ahol mégsem tudok hang nélkül hagyni, egy halk nyögés hagyja el a szám, de a felső ajkamba harapva hallgattatom el magam. Behunyom a szemem, és hagyom, hogy az élvezet végigsöpörjön rajtam, ahogyan a hideg kiráz, amikor a csiklómat izgatja. Mégis jó lehet egy ilyen helyen dolgozni, ha van egy két ilyen nem túl önző, kevésbé pöcs vendég, aki rendesen kielégíti a vágyaidat. A fenekemmel érzem merevedő férfiasságát, ahogyan nekem nyomódik, hátra akarok nyúlni, meg akarom markolni, de nem megy, nem tudok mozdulni annyira a hatalmába kerített a kényeztetése.
Ajkai a fülemet érintik, a fejem hátrahajtom, kicsit kinyomom a fenekem, hogy jobban a lényegre tudjon férkőzni. Megszabadulnék már minden ruhadarabomtól, de most nem akarok szabadulni a kezeitől.
- Kár, hogy csak egy van belőled. - lihegem alig hallhatóan, mert nehezemre esik a beszéd is. Zihálok, még nem akarok a csúcsra érni, pedig az este azt mutatja erre több alkalmam is lesz.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: impress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova EmptyKedd Feb. 28 2023, 00:01
To Nova  Kaen


+18

- Ha valakit megbaszok, az te leszel! - jegyzi meg a férfi kuncogva kertelés nélkül és egyenesen. Így, hogy a farka a nő szájában járt, nem igazán volt mit szépíteni a dolgon és nem is akart igazán. Nova nem tudott róla sokat, de egyelőre nem is akart dolgokat az orrára kötni. Volt ugye olyan, ami esélyesen nem tetszett volna a lánynak, másrészt azzal meg nem szokás körbekiabálni a háztömböt, hogy ő márpedig egy kokainbáró, még ha így is volt. Bár az is lehet, hogy egy ponton el fogja szólni magát ezzel kapcsolatban, de annyira még nem vette el ez a nő az eszét.
Annyira viszont igen, hogy mohón többet akarjon, hogy kezét és csípőjét használva kicsit torokra vágja a leányzót s megdolgozza sötét hímtagjával, megnézve, hogy hol is vannak a lány határai, s azt picit feszegetve élvezkedjen Nova zöld szemeibe pillantva lefelé végig, ahogy olykor mélyebb levegőket vesz már az élvezet hatására. Ez kifejezetten jó érzés és marhára élvezi, de nem fogja ennyivel beérni s éppen ezért nem is húzza a végtelenségig. Máshogy is akarja a nőt, ez pedig azt jelenti, hogy változtat a felálláson.
Szó szerint, mert végül felállítja Nova-t, s úgy kaparintja kezei közé, hátulról feszülve neki, míg kényeztetni kezdi. Ajkai remekül elvannak a nő nyakán, illetve a füle környékén, a csókok mellett picit nyelvét is megjáratja arra, míg egyik keze Nova mellével foglalja le magát, finoman ingerelve, morzsolgatva peckes mellbimbóját. S mindemellé ott van jobbja is, melynek mutató- és középső ujja Nova ölére talál s a bugyi csipkéjén keresztül izgatja csiklóját, felhasználva a fekete anyag bizsergető kis plusz ingerét a játék fokozására, ahogy szépen, módszeresen megdolgozza körkörös mozdulatokkal az érzékeny területet.
Bár Nova igyekszik hangjait visszafojtani, borzongása azért elárulja s a férfi csak fokozza a játékot, az ingerek intenzitását ennek hatására, tudva, hogy jó nyomon jár. Nyáltól nedves farka a nő farpofái közé nyomódik s Nova csípőringása kellemes ingert is jelent, ez is fokozza az odaadó kényeztetést részéről végső soron.
- Lehet, de attól még keményen meg fogom kúrni a csinos kis tested! - mormolja a lány fülébe, míg ujjai odébb dolgozzák a bugyi anyagát. Ezt követően eddig Nova csiklóját bűvölő két ujja nedves ölének mélyére csusszanva kezdi ujjazni, míg most hüvelykje ujjbegye kerül csiklójára és fogja ismét inger alá a leányzó testét, ajkai, s ujjainak több frontú kényeztetésének édes csapdájába, türelmesen édesgetve, amíg robbanásközelinek nem érzi a feszültséget benne. A folytatás kedvéért kénytelen visszahúzni kezeit az érzékeny területekről, de cserébe a nő csípőjére markolva rakja fel a rúddal és a tükrös fallal ellátott pódiumra, ahol egy-két lépéssel még előrébb tereli, hogy aztán arra késztesse Nova-t, hogy előre hajolva a tükörnek támaszkodjon, míg a fekete tangát sebesen letolja róla, hogy aztán a vaskos fekete szerszámot már nedves ölén érezhesse a nő, ahogy a férfi egy-két alkalommal megpaskolja vele, aztán beigazítja magát s Nova csípőjére fogva lök előre, hogy egy hangosabb morranás keretében erőteljes lendülettel hatoljon a nőbe, majd kezdjen is mozogni, hogy centiről centire dolgozza beljebb magát a kéjek forrón síkos, szűk járatába!

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
impress me! - Lorenzo & Nova Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: impress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova EmptyKedd Feb. 28 2023, 11:17
+18


Lorenzo & Nova


Azt nem gondoltam volna, amikor ide beléptem, hogy még én is élvezni fogom, egy laza tánc egy kis jópofi és mindenki mehet a dolgára, de nem.Ez a férfi rendesen megdolgoztat, fogalmam sincs ki ő, de pont ez benne a jó, nem kell arra koncentrálni amit tett vagy nem tett ezelőtt, miért van itt egyáltalán van családja, gyerekei? Ha tudnám sem érdekelne különösebben, az én lelkiismeretem mindenképpen tiszta lenne, hiszen az én részemről teljesen okés a dolog azt, hogy hogyan él meg nem rám tartozik.
Most azzal vagyok elfoglalva, hogy ne azonnal élvezzek el, mert akarom, hogy bennem legyen,miközben elmegyek, többször, mert én eggyel nem vagyok hajlandó beérni, sosem voltam ennyire kicsinyes,mindig nagy dolgokra vágytam. Neki megadatott és éppen a fenekemnél táncoltatja vastag farkát. Kezei a bugyi alá vándorolnak, amit egy újabb halk sóhajjal nyugtázok, miközben másik kezével a melleimet markolássza. Úgy érzem a kezeim közül azonnal kiesik a gyeplő, de nem bánom, azt akarom, hogy megmondja mit tegyek, hogy egy kicsit uralja a testem. Nem tudom végig én irányítani, ez a férfi túl mohó ehhez, és én meg gyenge vagyok, legyengít, ahogy ujjaz, a lábam is elgyengülés érzem, hogy alig bírom tartani magam, amikor érzékenyebb pontot érint. Nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy akarom azt a szerszámot magamban, jó erősen, vadul, mindenhogy.
- Csak ne okozz csalódást ha ekkora a szád. - nyögöm a szavakat, kicsit felhúzom, vagyis próbálkozok, mert nincs is jobb egy bizonyítani akaró pasinál.De vajon ő olyan lenne, vagy számára ő az egyetlen lényeg ebben az egész játékban? MOndjuk, miért is érdekelné, hogy a másik jól érezze magát azért jön ide, hogy ő valami brutális szexben részesüljön, vagy legalább a látvány legyen meg az estére, nem azért, hogy másokat kényeztessen. De ha ez így is van, ezen változtatok, én nem hagyom elenyészni az estémet, mások élvezetére.
A kezei túl jól járják végig azokat a pontokat, amiket kell, már majdnem eljött a mámoros érzés,amikor elveszi azokat. Dühösen fordulnék meg, de csípőmet megragadva rak arrébb, majd a tükör falnak dönt háttal neki. Az alsómtól hamar megszabadul és hamar mögém kerül ismét. Érzem, hogy a férfiassága már nagyon közel van a helyéhez, de még egy kicsit játszik velem. De nem kell sokat várnom rá, megfogja a csípőm és erős mozdulattal hatol belém. Felnyögök, ahogy vastag férfiassága teljesen belém merül. Nem tudok tovább csendben maradni,minden eggyes lökésével egyre jobban repít az orgazmus felé. A falnak támaszkodok, ahol magunkat látom, baszki még én is megleőpdök mennyire szexi tudok lenni szexközben.
A nyögéseim egyre hangosabbak lesznek, kezemmel magamhoz nyúlok, és farkával és az ujjaim segítségével érem el a csúcsot, torkomból kiszakad egy halk sikítás, mely minden bizonnyal az élvezet okozott.
- Baszki. - szakad ki belőlem, majd vissza tapasztom a kezem a falra, ilyenkor extra érzékeny leszek odalent, de nem akarom, hogy abbahagyja, a lábam kicsit beleremeg a folytatásba, de ennek még nincs vége.  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: impress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova EmptyKedd Feb. 28 2023, 12:17
To Nova  Kaen


+18

Xander kifejezetten élvezte Nova rezdüléseit, a nő közelségét, ahogy testének feszült, ahogy ujjai alatt meg-megvonaglott, ajkai alatt végigfutott puha alabástrom bőrén a borzongás, hogy milyen hangokat csalt ki belőle. És ebből még többet akart.
A saját gyönyöréért járt ilyen helyre, ez kétségtelen volt, de ebbe beletartozott az is, hogy milyen hatást tud gyakorolni valakire, hogy mit tehet meg vele, ez pedig azt vonta maga után, hogy nem bizonyult önzőnek, szentelt időt a nő kényeztetésére, úgy is, hogy Nova kacsója mondjuk nem tudott rajta dolgozni, de ezt nem is várta el. A nő élvezete és gyönyöre az övét is táplálta s a cselekedetei ehhez igazodtak. Nem kapkodott, figyelmet és időt szentelt a nőnek, az élvezetének, részben azt is tudva, hogy ha egyébként elég jól felhúzza a másikat, azzal ő se jár rosszul, sőt!
Nova megjegyzésére csak felnevet. Próbálhatja hergelni, de igazából sok értelme nincs, mert eleve akar teljesíteni, ezen már a kis provokáció nem igazán változtat. Nova érezheti, hogy a férfi vágya iránta egyáltalán nem csökken, ennek kemény bizonyítéka fenekének préselődik folyamatosan, míg  játékos ujjak és csókok csapdájában kénytelen vergődni, addig, amíg a mohóság nem győz újra és nem akar a férfi többet.
Ekkor lép ismét akcióba, hogy Nova-t új helyzet és a tükörfal elé állítsa. Egy leheletnyit még játszik vele, de határozottan és céltudatosan dolgozik azon, amit mind a ketten akarnak s nem is marad el a dolog, mert hamarosan Nova-ba hatol. Most jönnek jól azok a fekete tűsarkak, amiken a leányzó tipeg ma este, mert a férfi magasságához jobban igazodik és jobb hozzáférést biztosít számára, amit ki is használ. Egyelőre Nova csípőjét markolja erős kezeivel, ahogy lökéseivel beljebb és beljebb hatol, utat törve vaskos szerszámának, míg rövidesen tövig nem ér. Egy pillanat élvezetes megállóval élvezi, ahogy a nő forrón öleli körbe teljes hosszában, de ez csak lélegzetnyi idő, utána már mozdul is, hogy fele hosszáig kifelé haladjon, majd előre lendülve csapódik csípője a nő fenekének, újra tövig tolva magát s ezt ismétli újra és újra, nem túl gyors, de mégis jó tempóban, erélyes lökésekkel dolgozva meg Nova-t.
Ahogy érzi a szorító ingert, majd jön a lüktetés és a fojtott sikoly, fogait összeszorítva feszít izmaira és szedi össze önuralmát, hogy kitartson és egyenletes lökéseivel haladjon át a nő csúcspontján. Mondjuk azért fejben is elég jó kihívás ez, ha belegondol, hogy Kaen lánya élvez sikítva a farka köré szorulva... de nem áll le, itt még nem érhet véget a dolog, így serényen dolgozik tovább csípője. Keze előre simít a nő hátán, csigolyáin végig, majd hátulról markol a hajába, hogy mellkasával rásimulva hajolhasson a nő füléhez.
-Csodás kis forró puncid van! - mormol Nova fülébe, majd picit megharapja fülcimpáját. - És a tükörben is egész jól nézünk ki így együtt. - teszi még hozzá egy karcos kuncogás kíséretében, ahogy magukkal néz szembe, sötét bőre remek kontrasztot képez Nova alabástrom idomaival, és persze közben mozdulataival sem áll le, míg nyelvét megjáratja picit a nő fülkagylóján. Korával járó tapasztalatát kihasználva mozog tovább, ahogy vissza felegyenesedik. Keze marad Nova fürtjein, élvezve, ahogy a hollószín selymes tincsek ujjai köré simulnak, másik tenyere viszont csípője mozgásának ütemére csattan párat a nő fenekén, hogy aztán meg is markolja kicsit. Felfelé simít vele ezt követően, előre, hogy Nova keblére is rámarkoljon pár ütem erejéig, de aztán folytatja útját, hogy hüvelykjével Nova ajkain játsszon el s a leányzó szájába juttassa, míg farka mélyen dolgozik benne kisebb, de erős lökésekkel.
Aztán jöhet újra a vándorút vissza hátra, hogy a Nova nyálától nedves hüvelykje a feszes farpofák közé kerüljön és a popsijába tolja, a dugás ritmusára ujjazva a nő fenekét, míg az élvezettől ő is fel-felmorran.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
impress me! - Lorenzo & Nova Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: impress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova EmptyKedd Feb. 28 2023, 21:55
+18


Lorenzo & Nova


Xander élvezi, hogy nyitott vagyok, nem egy mérhetetlenül unalmas nőszemély és a gátlásaim olyan szinten eltűnnek, ilyenkor, mintha sosem lettek volna. Nem nevezném olyan jó tulajdonságnak, de most jól jön, ha egy ilyen pasit kell elkápráztatnom.
Nem kell igyekeznem, a testem és a mozdulataim magukkal ragadják a férfit, elég csak mosolyognom és kitolom a seggem és máris az lesz, amit én akarok, meg persze valószínűleg ő is, hiszen másként nem lenne itt, ebben a helyzetben.
Ujjai és a szája végig barangol a felsőtestemen, a fülemet cirógatják, ami igazából szexi is lenne, csak kicsi nagypapás feelingem lesz tőle. Vad szexet akarok, nem érzékit, de nem adok hangot neki, élvezem ahogy farka ki be mozdul benne, az orgazmust követően érzékeny testrészemet érintve.
- Tudom, hogy az. - nyögöm ki két tolása között a szavakat, önbizalmam világ életemben az egekben volt, így bár a bókja most őszintének tűnik, mégsem fogadom úgy, ahogyan azt illene. Szokja meg, ha az estét velem tölti, hogy nem fogok pillázni neki egy ilyen kedves mondat után.
A tükörbe pillantok ismét, majd következő mondatára elmosolyodok, miközben a tükörből őt nézem.
- Kurva jó nő vagyok, szóval tedd oda magad, hogy szép műsort lássak vissza. - mosolygok tovább majd becsukom a szemem és halk nyögések törnek ki belőlem. Keze a fenekemre vándorol, majd megmarkolja azt. Ajkamba harapok, miközben újra érzem, hogy visszanyerem a testem felett a kontrollt.
Ujjait a számba irányítja és a nyelvemmel igerelem azokat, majd cuppanós hanggal együtt távoznak a hátsóm felé. Nedves ujjai könnyedén csúsznak be a fenekembe, amire hangosabb hang tör ki belőlem.
- Szóval erre buksz. - nyitom ki a szemem és egyenesen a szemébe nézek a tükör segítségével. Nem veszem le róla a tekintetem, de minden egyes mozdulatával egyre hangosabban nyögök fel. Az egész testemet az uralma alá vette és én ezt egyre jobban élvezem. Nem akarom, hogy abbahagyja, újabb orgazmusért kiáltoznék, de szavaim nyögésekbe torkollnak, amíg el nem húzom magam tőle és szembe nem állok vele.
- Most a nyelvedet is megdolgoztatjuk. - mutató ujjam az álla alá teszem és úgy vezetem a kanapéig, ahol helyet foglalok, majd a földre mutatok.
- Mutasd meg tud e mást is a beszéden kívül. -  magamhoz nyúlok jelezve, hogy most erre vágyom, ideje a száját másra is használni. Az arcomon végig ördögi mosoly húzödik, ami arra vár, hogy a férfi nyelve elkápráztassa.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: impress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova EmptyKedd Feb. 28 2023, 22:59
To Nova  Kaen


+18

Élvezte, hogy magáévá tehette riválisa csinos lányát, az bizonyos volt. Kicsit próbálgatta, hogy mi is a jó, hogy mire kap kedvező reakciót, több fronton is ostromolva a nő érzékeit s azt tartotta meg mindebből, amire kedvező visszajelzést kapott. Idősebb és tapasztaltabb volt annál, minthogy egy sima rutin szögelésre fogja ezt az egészet, ez érződött a mozdulatain.
Nova önérzeteskedő benyögéseire egyszerűen csak kuncog kicsit, de nem ragozza a dolgot túlzottan, ahhoz túlságosan is élvezi a helyzetet. Amikor tövig járhat ebben a nőben, mit számít, hogy van e csinosabb, vagy sem? Hogy mennyire gondolja jó nőnek Nova-t? Tetszett neki, élvezte a társaságát és magáévá tehette, ennyi most elég volt, nem igazán akart ezen túl menni gondolataival, vagy szavaival. A provokáló megjegyzéseket is megszokta már tőle, és nem volt azoknak a lecsapdosására sem nagy szükség jelen helyzetben, Nova nyögései, ölének rándulásai pontosan elegendő visszajelzést jelentettek ilyen tekintetben.
Persze nem érte be azért azzal, amit csinált, feszegette a határokat, felfedezett, keze vándorolt és igyekezett a nőt kényeztetni, amellett, hogy ő is élvezkedett. Hüvelykjére érzékien simul a nő játékos nyelve, felidézve Xander-ben azt, amikor hasonlókat művelt farkával is és erre picit megrándul szerszáma a nő ölének mélyén élvezettel. Aztán a nyálól síkos ujj végül a nő fenekére vándorol, majd popsiját kezdi ujjazni a dugás ritmusára laza finomsággal.
- Egy kurva jó nő kurva jó seggét vétek lenne kihagyni a buliból! - feleli egyszerűen mosolyogva, míg állja a zöld szempár rá irányuló, a tükörből visszaverődő sugarait. Sőt, még tetszik is neki, hogy Nova szemeibe nézhet, amíg hátulról dugja egyre gyorsabb és erősebb lökésekkel, farka követelőzően merül ölébe újra és újra, keményen csapódik a nőbe, s ujja is igazodik ehhez a tempóhoz, ahogy megdolgozza Nova fenekét, alapos kezelésben részesítve ott is, megtartva farka mozgásával az összhangot.
- De te is úgy nyögsz tőle, mint egy kéjenc szajha, szóval úgy érzem tetszik! - jegyzi még meg menet közben. Egész jól belemerül a fokozódó vadságba, de aztán Nova változtat a helyzeten s teret is ad ennek, elvégre nem egy élettelen, tehetetlen testen akarta kedvét tölteni, és megjegyzésére bólintott is a fekete férfi, követve a kanapéhoz. Ott pedig a kanapé elé térdelt, Nova karcsú, harisnyába bújtatott lábait vállaira vette, s úgy merült el fejével a nő combjai között, egyelőre a belső combján csókolva végig a harisnya anyagán át, majd a perem után a meztelen alabástrom bőrön, itt már harapva is, hogy aztán elérje a nő ölét. Nyelvét laza táncba vezette Nova punciján, a hússzirmok közé merülve célozta meg az érzékeny területet s kezdte egyenletes csapásokkal megdolgozni csiklóját, míg ajkai szépen lassan a célterületre záródtak, forró leheletével tovább hevítve a helyzetet. Gyorsuló és erősödő virtuóz táncot folytatott nyelvcsapásaival a nő reakcióit figyelve, mert amire a leghevesebb nyögéseket, rezdüléseket és borzongást tapasztalta Nova-n, azokat a fogásokat alkalmazta egyre inkább, azt az intenzitást és sebességet igyekezett céltudatosan tartani, míg erős kezei közül az egyik a fekete harisnyába burkolt combot cirógatta, a másik pedig felfelé siklott, hogy aztán Nova mellével játszadozzon, bimbóját morzsolgatva kényeztető nyelvcsapásaival összhangban.
Jó darabig folytatta ezt a kínzóan kényeztető játékot, majd egy ponton egyszerűen felegyenesedett, a nő formás lábait továbbra is vállain tartva, bár a mozdulattal óhatatlanul Nova térdhajlatai helyett bokái kerültek széles vállaira, míg ágyéka újra pozícióba került. Xander keze Nova melléről felsiklott, hogy nyakára markoljon határozottan, míg morogva újra beléhatolt, hogy a póznak hála még mélyebben hatolhasson ezzel egy időben a nő ölébe egy kemény, erőteljes és gyors lökéssel. S a folytatás tempója és intenzitása sem maradt el ettől, a vaskos fekete szerszám kíméletlenül járt a nő testében, azon ügyködve, hogy szinte kiszakítsa a kéjt Nova porcikáiból!

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
impress me! - Lorenzo & Nova Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: impress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova EmptySzer. Márc. 01 2023, 16:51
+18


Lorenzo & Nova


Nem értem miért nem fedeztem fel ezt a helyet eddig rendesen, pedig jobbnál jobb dolgokra lehet itt szert tenni. Nem csak kanos másik nem, hanem tapasztalatot is gyűjthetek, pedig nekem aztán bőven van, de sosem késő még ezen a téren sem tanulni.
Xander nem reagál a beszólásaimra, eléggé lázba hoztam én a szavaim nélkül is, de szeretem mindig kicsit fokozni a hangulatot és beszélni is imádok, így nem tudom megállni, hogy ne legyen egy-két epésebb megjegyzésem a számára.
A tekintetemet végig állja, miközben ujjai a fenekembe egyenletesen mozognak. Látom az arcán az élvezet apró kis szikráját, de nem engedi el magát teljesen. Szeret kemény maradni, mégis kimutatni, hogy egyáltalán nincs ellenére a kis makacsságom. Nem tudom ő milyen ember lehet, és ez még jobban meghozza az étvágyam erre az egészre. Mintha eddig nem lett volna meg, de sosem mondtam, hogy nem lehet fokozni ezt is.
- Azt hittem bejön a pasiknak, ha egy nő feltűnően hangos. - kacsintok rá, mielőtt átterelném a folyamatot az én kényelmemre.
A kanapéra ülve kicsit belépek a saját élvezetem világába és leszarom mennyire vágyik rá, mert én nagyon. Azt akarom, hogy a nyelve is elkalandozzon a legérzékenyebb pontra odalent és egyenletes mozgással hozzon közelebb az orgazmushoz.
Amint a nyelve lecsapott, halkan felnyögtem, hogy továbbra is a kéjenc szajha jelző legyen igaz rám, amivel illetett. A kanapét markolva próbáltam nem beleremegni a nyelve mozgásába, amikor elérte azt a pontot, aminek az érintésétől is összerezzenek. Szememet behunyom és az alsó ajkamba harapva élvezem, ahogy dolgozik rajtam, miközben a kanapéba kapaszkodok, mintha attól félnék, hogy elszállok ha elengedem.
Amikor a nyelve elszakad tőlem, kicsit bánatosan meredek rá, de hamar magához kap és ismét bennem van. Nem szarozik, nem finomkodik, ami huncut mosolyt csal a arcomra. Lábaimat a vállára vetve tesz újra magáévá, amit nem hagyok szó nélkül, vagyis hang nélkül. A nyelve igencsak megtette a hatását, ismét az orgazmus határára kerülök, és egyensúlyozok. Újabb orgazmust akarok, de vajon mennyit bír el a testem? Sosem számoltam, de ha sokáig folytatja ezt velem, akkor nemsokára nem fogok tudni megmozdulni. testem egyre jobban megfeszül, fejemet hátra vetem a kanapén és megint belemarkolok.
- Azt a kurva! - szakad ki belőlem ismét, a cseppet sem tisztességes szavak, az egész testem beleremeg az élvezetbe. A férfi folytatni akarja, én is, de úgy érzem kell egy kis pihenő odalent, mert minden döféstől egyre jobban elgyengülök.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: impress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova EmptySzer. Márc. 01 2023, 22:54
To Nova  Kaen


+18

- Embere válogatja, az biztos, hogy én is kedvelem a dolgot, tetszik, ha ki tudok hozni valamit a másikból. - mondja a férfi őszintén, mert minek is tagadná ezt? Arról nem is beszélve, hogy eddigi tetteiből is tudhatja már a leányzó, hogy annyira azért nem önző figura és a másikra is fordít figyelmet. De ha efelől lettek is volna kétségei, akkor esélyesen nem sokáig lesznek, mivel a férfi enged neki és megadja az elvárt kényeztetést ajkai és nyelve segítségével, bár ebben a helyzetben nyelve dolgozik a legjobban egyértelműen.
Eleget tett a kérésnek és nem is pár másodpercre vette a kényeztetést, becsületesen eljátszadozott nyelvcsapásaival az érzékeny területen, egyenletesen növekvő sebességgel és intenzitással járatta nyelvét a lány csiklóján olyan szöget és nyelvcsapásokat tartva, amilyenek kapcsán azt tapasztalta, hogy Nova beleremeg a kéjbe, ami a kényeztetés hatására porcikáit árasztotta el. Így ténykedett a nő lábait vállain tartva és cirógatva, közelebb és közelebb sodorva a gyönyörök újabb csúcsa felé a hollószín hajzuhatag birtokosát, hogy aztán egy ponton végül a maga vágyának is teret engedjen azzal, hogy felegyenesedik és teketóriázás nélkül keményen hatolt a nő ölébe.
Nova torkára markolt határozottan, de nem úgy, hogy megfojtsa a leányzót, csupán az élvezetet fokozandó és a helyzet vadságát is egyúttal, ahogy most kompromisszummentes, serény lökésekkel dolgozta meg keményen a nő ölét, még mélyebben a póznak hála, mint ahogy a tükörnél tudta. És még tudja fokozni kicsit az élményt azzal, hogy egy ponton Nova bal lábát is átemeli széles jobb vállára, így a nő két bokáját tartva meg egyben ott másik kezével s ennek hála a nő öle csak még szorosabban öleli körül, ő pedig még jobban feszegetheti vaskos szerszámával Nova gyönyörének forró barlangját, amit serényen meg is tesz az erőteljesen mélyre csapódó, kemény lökésekkel. Fel-felmorran ténykedése közben, de elszántan tesz azért, hogy az extázis újabb hullámverését szabadítsa el Nova testében.
A nő egazltált szavaira elmosolyodik s csak megkettőzi erőfeszítéseit, hogy csúcsra juttassa, mert addig most nem is nyugodott. S ha ez megtörtént, a kéj elragadtatásának pillanataiban picit jobban rászorított a nő torkára, de csak finoman annyira, ami pont az élvezetet fokozza és ahhoz járul hozzá, hogy utána aztán engedjen is a szorításon.
Sok lazázás persze ezt követően sincs, mert bár kihúzódik a nőből s karcsú, fekete harisnyás lábait oldalra elfekteti a kanapén, a következő pillanatban már a széles sötét tenyerek térdelésbe helyezik Nova-t Xandernek háttal, hogy kezeivel a háttámlának támaszkodhasson, ha akar, a férfi pedig egyik lábát a nő térde mellett helyezte fel a kanapéra, hogy így helyezkedjen egy eddigitől eltérő szögben közelebb. Makkja Nova ánuszát célozza meg ezúttal, majd az izomgyűrűnek is feszül, hogy aztán elkezdje rövid, de erőteljesebb lökéseivel bedolgozni magát és itt is meghódítani a lányt!

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
impress me! - Lorenzo & Nova Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: impress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova EmptyCsüt. Márc. 02 2023, 14:13
+18


Lorenzo & Nova


Vad estére számítottam, vadabbra, mint egy laza éjszaka a bárban, a részeg pasikat zargatva magam körül. Viszont azt, hogy egy pasi kétszer egymás után fog a csúcsra juttatni, pont egy ilyen helyen még elképzelni sem mertem. Nincsenek fenntartásaim ezzel a hellyel kapcsolatban, de az átlagos gyorsan dugjunk meg egy csajt aki nekem táncol dolgon kívül nem láttam bele többet. Ez igazából a pasik miatt van kitalálva, akik otthon nem kapják meg az elegendő figyelmet, meg az ágytornát, vagy csak sok a feszültség és a stressz és itt könnyen levezethetik. Az adok kapok szereposztás azt hiszem tökéletesen megfelel a testemnek, ahogyan az is, hogy ennyire érzelemmentesen toljuk.
Jól esik, ha nem tolják a képembe szex közben, hogy mennyire gyönyörű vagyok, mert ezt én is tudom, de jobban szeretem a keményebb szavakat, nem finomkodni, ara ott van, anyuci meg apuci velük lehet. Az indít be, ha nem nézek rám úgy, mint egy törékeny babára, és mernek kezdeni a testemmel valamit.
Kezét a torkomon érezve látom be, hogy ez most minden csak nem finom szex, az orgazmus úgy tepert le, hogy azt hittem mentem megsemmisülök a kanapéba kapaszkodva, becsukott szemmel. Minden idegvégződésem elernyed, és meg akar pihenni, amíg újra erőt nem kap és visszatér az ismétlésre. mert a testem akar még, én akarok még, Xander meg nem tűnik még fáradtnak. Dolgozzon csak azért a táncért, amit ügyetlenül előadtam neki.
Mozdulatai határozottak, ami még jobban feltüzel, de ezek után nem vagyok benne biztos, hogy képes leszek egy újabb orgazmusra. A csiklóm és a belsőm, olyan szinten érzékenyek lettek, hogy ha csak belém döfte magát összerándultam. Nem kínoz tovább, csak hasra fektet és a fenekemet felé tolva kér repetát még belőlem. Vannak pózok, amiket szívesebben alkalmaznék, de nincs időm korrigálni, mert rögtön az uralma alá vesz ismét. A támlába kapaszkodok, amikor egy kicsit másfelé barangol kemény farka, már éppen megszólalnék, leállítanám, mert azért azt hiszem nekem is vannak határaim, amikor belém hatol.
Szavaim hangos nyögésbe alakulnak majd ismét a kanapé bánja, hogy alánk került, úgy belemarkolom. Szememet összeszorítom, ahogya lassan kezd el mozogni bennem. kicsit jobban kitolom a fenekem, ezzel is jelezve, hogy többet akarok. Nem mondom, hogy gyakran járnak arra a pasik, mert a legtöbb beszari és nem mer semmit kezdeményezni, de Xander nem kérdez, nem beszél sokat, viszont annál keményebben cselekszik.
Magamhoz akarok nyúlni, újra el akarok menni, de nem érzem magamban az erőt, ahhoz, hogy ismét megtegyem, inkább csak élvezem a popsi masszázst, amit a nagy farka ad nekem.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: impress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova EmptyCsüt. Márc. 02 2023, 15:42
To Nova  Kaen


+18

A férfi nagyon is élveztet a helyzetet. Eleinte nem tudta, hogy mire számítson a leányzótól, de abban biztos volt, hogy igyekszik a legtöbbet kihozni a lehetőségből. Elvégre nem minden nap kínálkozik fel egy rivális lánya tálcán, s amikor kiderült, hogy elég fehérmájú ahhoz, hogy ne álljon meg egy táncnál, kapva kapott a felkínálkozáson.
Innentől pedig nagyon is érdeke volt, hogy minél inkább fenntartsa ezt a helyzetet, így nem igazán vitatkozott azzal, amikor Nova kényeztetést kért, bár egyébként sem tette volna, mert nem volt akarata ellenére való a dolog. Elvégre mindent meg akart kapni a nőből s abba ez is beletartozott. Nova pedig egy kellemes kis élménnyel gyarapodott, mert kipróbálhatta a férfi nyelvjátékát. Azonban mind a ketten tudták, hogy ennyinél nem fog megállni. Nem, ahhoz túlságosan is be volt indulva és akart még a nőből.
Szóval ezek alapján változtatott a helyzeten és tette magáévá újra a leányzót, nem aprózva el semmit és nem finomkodva. Mindennek megvolt a maga dinamikája, és ha eleinte azért valamelyest bele is csaptak a dolgok közepébe, azért az sem kölcsönös hergelés nélkül történt meg s most is gyengédebb kényeztetés előzte meg azt, hogy Nova karcsú lábait vállain tartva, nyakát szorítva kefélje meg kemény, gyors lökésekkel. A hatás pedig nem is várat magára olyan sokat, a férfinak ismét összeszorított fogakkal kell önuralmat gyakorolnia, hogy kibírja, amíg a nő újabb csúcspontot él át s ahogy érzi és tapasztalja, ez még intenzívebb, mint az előző volt a tükörnél. Még akar ebből, ki akarja mindezt hozni a csinos leányzóból, nem nyugszik hát!
Inkább új helyzetbe rendezi a hollóhajú szépséget, hogy tovább engedje tombolni a benne lángoló kéjvágyat és elvegye, amit akar. Márpedig ő mindent akart a nőből s ehhez igazodtak cselekedetei is. Valamelyest hasonló póz már volt, de az még állva, a négykézláb térdelés pedig kényelmesebbé és jobban hozzáférhetővé tette a folytatást, ráadásul a kanapé is hozzájárult ehhez, amire a fekete férfi fel tudta tenni egyik lábát, szerszámát pedig kissé lefelé irányítva talált a célterületre, hogy utána kellő határozottsággal mozduljon csípője. Itt most azért óvatosabb és finomabb volt, a szükségesnél több erőt nem vetett be, mert durva szex ide vagy oda, kárt nem akart tenni Nova-ban, csak jó keményen és alaposan megdugni. Ami ellen Nova lehet elsőre tiltakozna, de nem igazán sikerül ebből értelmes megszólalás a férfi behatoló lökésének hála, a nehezen érthető nyögésbe fulladó közlés pedig kuncogásra készteti.
- Csak nem azt akarod kérni, hogy kúrjam szét a feneked, akár egy kéjenc kis kurváét? - kérdi karcos hangon, míg egy csattanósat Nova fenekére csap, másik keze pedig hajába markol, ujjbegyeivel a lány fejbőrét masszírozva, cirógatva. Csípője mozdul és centiről centire halad mélyülő lökéseivel, amit Nova csak még jobban elősegít azzal, hogy popsiját kicsit hátrafelé tolja. Nem kell a fekete drogbárót bíztatni, egyre bátrabban és határozottabban mozdul, vaskos fekete farka alaposan megdolgozza a leányzót mélyre csapódva a fenekébe.
S ezt még tudja tetézni azzal, hogy lábaival kívülről összesztorítja Nova térdeit,- elégedetten hallva, ahogy a tűsarkak egymásnak koccannak a ritmusra újra és újra-, ezzel még szűkebbé varázsolva a leányzót s még intenzívebbé téve a vad menetet, ahogy most már hátát hajánál fogva feszíti ívbe a lányt és mutatja meg számára, hogy mire is képes igazán! S a tejszínhabra biggyesztett cseresznye a tortán, hogy szabad keze a nő felsőtestén simít lefelé, ujjai lábai közé furakodnak s a dugás ritmusára kezdi Nova csiklóját is ingerelni, az eddigi legkiadósabb ostrom alá fogva az alabástrombőrű szépség minden érzékét!

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
impress me! - Lorenzo & Nova Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: impress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova EmptyCsüt. Márc. 02 2023, 17:20
+18


Lorenzo & Nova


Nem nagyon tudok gondolkodni azon, hogy mi történik velem, először is ide jöttem, hogy a haverjaimnak csináljak egy jó estét, rejtett szándékom volt magamat is feldobni. De tényleg csak titokban. Az, hogy miért vagy hogyan kerültem, ide, még magam sem tudom, amit azért nem lenne rossz kideríteni, két orgazmus egy kurva jó szex közben azért ezen agyalni igen meredek. De most, hogy a feszültség lement rólam mégis csak agyalok ezen. Bár forognak ezen a kerekek, hátulról rendesen döfi belém kemény farkát, és azt kell mondanom, hogy kurva jó érzés, ahogy egyre jobban ernyednek el az izmaim és az idegek az anális szex közben is érzékenyek ott, így hamar elengedem a témát. Nem ettől fogok elélvezni, így kapok még időt, hogy magamhoz térjek az előzőből. Nem sokat, mert a férfi hamar a csiklóm után kutatva nyál megint arra a pontra, hol a varázslat történik.
- Azt akarom… - nyögök fel kéjesen, miközben ujjai megtalálják azt a pontot, ahol a legjobban ki tudnak csinálni. Testem kissé beleremeg, mert már többszöri kényeztetést követően még mindig akarja az érintést, és a bizsergést. Az egész testem megfeszül, a hátam ível lefelé, ezzel is feljebb tolva a fenekem, hogy kényelmesebb legyen neki. Már azt akarom, hogy ő is szenvedjen az orgazmus csodás örömei alatt, hogy a lábai megremegjenek és újabb menetet kérjen, amire majd kegyesen nemet mondok és végre belevetem magam az éjszakába. Jó a fickó, nagyon jó, de nem akarok repetát, ő pontosan olyan, akit egyszer magamba engedek hosszasan, és kihasználom minden porcikáját, de utána nem akarom újra használni, mert nem hiszem, hogy tudnak újat mutatni.
- Azt akarom, hogy a számba élvezz. - nehezen de sikerült kinyögnöm a szavakat. - De csak utánam! - lehelem ki még ezt a pár szót. Mély levegőt veszek és parancsolóan szólok rá. - Ügyesebben azokkal az ujjakkal Xander! - hangom határozott akar lenni, de a döfések és a kézmozdulatok egyre jobban esek megint a gyönyör bugyraiba, már nagyon érzékeny vagyok odalent, elég lenne csak hozzám érnie és elélvezek. De még tartom magam, felizgat, hogy a seggemet is uralni akarja és meg is tesz.
- Gyerünk! - sóhajtok, miközben a kezem az övére teszem és segítek neki, mert már érzem, hogy nem fogom sokáig bírni. Hátam beleremeg lábam majdnem összecsuklik, amikor újabb hullám söpör végig rajtam. Halkan sikoltok, miközben elélvezek, kezemmel a karfát markolom és újra és újra belerángok az élvezetbe. Összezuhanok a kanapén ezzel csúsztatva ki a kanos férfit magamból. Kell egy perc, a testem kezd teljesen kikészülni, vagy már ki is készült.
Fejemet a kezeim közé hajtom, majd erőt véve magamon térdelek fel az ágyon.
- Most te jössz. - mosolygok rá huncut mosolyommal és a kanapéra lököm. Mint korábban a két lába közé térdelek és a számba veszem a férfiasságát, szépen lassan dolgozom, miközben végig a szemeit keresem az enyémekkel, látni akarom, hogy elélvez, érezni akarom ahogy a meleg szétárad a számban.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: impress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova EmptyCsüt. Márc. 02 2023, 21:07
To Nova  Kaen


+18

A jelek szerint a férfi remek ritmusérzékkel érzett rá arra, hogy mikor tegyen valamit Nova-val, vagy nyúljon a testének egy-egy pontjára, hogy valami reklamálást, vagy megjegyzést elkerüljön, illetve, hogy a nő tudatát kikapcsolja és valami elemibb, ösztönösebb világba taszítsa.
Így volt ez most is, amikor engedve mohó vágyának a nő fenekébe hatolt. Megtörtént hát, Kaen lányának utolsó, számára még érintetlen területét is magáévá tette s ez már most némi megelégedéssel töltötte el. Alaposan felpróbálta és a vágyát töltötte a leányzóval, ez bőven jó elégtétel volt számára, sőt, túl is ment ugye az arányosságon, csak az érintettek ezt nem fogják megtudni, de nem is arról szólt számára ez az egész. Neki, belül volt ez érdekes igazán.
Ujja tehát a nő csiklójára találva kényeztette arra a ritmusra, amit farka diktált a nőben, aki annyira küzdött a szavakkal ennek hála. A nyögések, rezdülések mind-mind imponáltak a férfinak, tetszett neki, ahogy Nova nehezen tudta csak kibökni, amit akart, de a szavak hatására persze kicsit megrándult farka a nő fenekében. Egyébként is közelített képessége határaihoz, de volt még benne elég tartalék ehhez.
- Tehát éhes a cica! Nem bánom, megkaphatod majd... de ahogy mondtad, előbb én foglak a csillagokig kúrni! - mormolta partnerének kissé összeszorított fogakkal, ahogy koncentrált a helyzetre. Ha lett volna szabad keze, a nő fenekére csapott volna a noszogatásra, de helyette csak jobban meghúzta a nő haját , annál fogva pedig karcsú testét farkára, míg csípője is keményebbet lökött rajta. Innentől még vadabb, durvább tempót diktált, ahogy a vaskos sötét szerszám újra és újra tövig merült a nő fenekébe kéjre éhesen és hódítón, s keze is intenzíven ingerli Nova-t.
- Élvezz csak, ahogy egy igazi fehérmájú kurva tud farokkal a kis seggében! - mormolta mélyről jövő, karcos hangon Nova-nak, ahogy farka az utolsó, minden erejét felvonultató rohamban az eddigi legintenzívebben dugta meg a nőt, ismétlődő lökéseibe kezével csak még jobban belehúzta a nőt hajánál fogva, birtokba vette és felperzselte a nő világát, ahogy csak tudta, élvezve annak minden rezdülését. Aztán eljön az óhajtott csúcspont, Nova robban, ami rohadt erotikus érzés és látvány is, Xander pedig csak azért állja meg ezt a pillanatot, mert a nő összecsúszásával kikerül belőle s így kap egy lélegzetnyi időt.
Szó szerint lélegzetnyit, mert most ő is mélyen veszi a levegőt s nevetve nyúlik el, ahogy Nova ismét akcióba lép és hagyja a nőt, hogy ajkait kényeztető lassúsággal vesse be, ő leginkább csak simogatja a hollószín fürtöket.
- Uhhh tényleg éhes kis ribanc vagy te! - morogva jegyzi meg, tartva a szemkontaktust, ahogy farka egyre jobban megfeszül, az erek már vadul lüktetnek rajta Nova ajkai alatt. Csípője önkéntelenül mozdul felfelé kicsit, hogy még mélyebbre jusson, majd az egyik mzodulatnál mély levegőt vesz a férfi, aztán morgó nyögés hagyja el sötét ajkait, ahogy minden izma megfeszül, pattanásig. Farka vad lüktetésbe kezd, ahogy megkönnyebbülve éri el az extázist és bő sugarakban kezdi el osztani a sűrű, fehér áldást Nova számára, akinek tincsein megszorulnak a sötét ujjak. Elhúzódó, hosszú kielégülés ez a kemény, több fordulós menetek hozadékaként.
Maradnak a férfinál a mély lélegzetek, ahogy kifújja magát, majd dolgát végzeve kihúzódik a nő alól. Nekilát farkát visszacsomagolni az alsónadrág és az öltönynadrág mögé, ajkain egy elégedett mosollyal.
- Ha megtanulsz rendes táncműsort adni, akkor szinte verhetetlen lennél itt! - mondja elégedetten, míg a nadrág zebébe nyúlva tesz egy kereső mozdulatot. Pár felrolnizott bankjegy, és egy kis zacskó fehér por kerül elő, amit a nő fekete csipke harisnyakötője alá tolja, ahogy a tánc alatt is némi pénzt. Ez a tied, megdolgoztál érte! - teszi hozzá, majd a nő fenekére paskol, aztán elhagyja a privát szobát.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
impress me! - Lorenzo & Nova Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: impress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova EmptyCsüt. Márc. 02 2023, 22:53
+18


Lorenzo & Nova


Esküszöm, hogy nem egy szűz kurvaként érkeztem ide, de ezalatt a pasi alatt mégis úgy érzem magam. Vannak a testemnek pontjai amik még nincsenek teljesen végigjárva, de ő pontosan tudta, mikor hova nyúljon és hogyan okozzon háromszor is orgazmust nekem. Ritka az ilyen pasi, kár, hogy semmi más maradandót nem alkotott, csak szex miatt nem fogom újra megkeresni, ahhoz túlságosan büszke nő vagyok. Esteleg ha újra ellátogatok ide, akkor ejthetünk egy újabb partit, de kétlem, hogy erre ő sort akarna keríteni,kicsit olyan pasinak tűnik, aki minden csajt meg akar kóstolni.
Kezei szorgalmasan mozognak, az egyik a hajamba kapaszkodva, a másik a csiklómon mozogva, nem tudom melyik izgat jobban, az, hogy seggemet dugja éppen vagy,hogy közben nem kevés munkát feccöl abba, hogy elélvezzek, megint.
A kellő élvezet elérése után majdnem összeroskadva maradok, mire észbe kapok, hogy hol marad az ő öröme? Hát nem hagyom elenyészni, ha ilyen orgazmust okozott a testemnek. Amint összeszedem magam már le is ültetem kényelembe. Csak jobb teljesen elengednie magát ha kényelmesen ül, mint állva, így lábai között térdelve veszem kezelésbe őt. Az ajkaimmal lassan játszok keményen lüktető farkával, kezemmel tartva azt, hogy véletlen se zökkentsem ki az élvezetből. Végig a szemébe nézek, ezzel próbálva fokozni a feszültséget, és mert kurvára szexi vagyok miközben éppen lecumizom emberünket.
Hallom a nyögéseket, a szaporább lélegzet vételét is érzem, miközben egyre nehezebben és nehezebben kapkod levegő után és végül teljesen elenged és már érzem is a meleg ondót a számba. Nem vagyok finnyás ilyen téren, egyszerűen lenyelem, majd fokozatosan engedem el a kezemmel és a számmal is a farkát. Kezemmel megtörlöm a szám, és mivel elég hamar a ruhái után kap, én is nekiállok megkeresni azokat. A harisnyakötőmbe tesz egy kis boldogító anyagot.
- Ki mondta, hogy meg akarok tanulni táncolni? Azt hiszem valamiben egész jól vagyok. - szólok vissza a megjegyzésére, miközben magamra kapom a fehérneműt, ami nem sok mindent takar belőlem. Amilyen gyorsan előkerült, olyan gyorsan távozik a szobából. Amint rajtam van minden ruhanemű ledobom magam a kanapéra, rám férne egy kis pihenés, teljesen készítette a testemet ez a férfi. Eszembe jutnak a srácok és, hogy vajon ők jól mulatnak, és amúgy én miért vagyok még mindig itt. Csak azt ne mondja nekem senki, hogy még lesz valaki akinek lejtenem kell,mert már minden energiám elfogyott. Igazából már be sem mennék oda a belső részre, inkább aludnék egy jót, csak egy fél órát, hogy aztán megújult erővel vágjak neki egy újabb menetnek valami idegennel.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: impress me! - Lorenzo & Nova
impress me! - Lorenzo & Nova Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
impress me! - Lorenzo & Nova
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Lorenzo Vercotti
»  Crosses | Lorenzo & Freya
» Lorenzo&Laura - night in a nightclub
» Nice to see you again - Ezra & Nova
» Eric & Nova - studio

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: