New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 75 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 61 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Ma 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Ma 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Ma 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásCaitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat EmptyCsüt. Okt. 24 2019, 21:02
Éppen tanulok és még nekem is szükségem van egy kis pihenőre. Ezért eszembe jutott, hogy van az a chat oldal, ahová anonim avagy egy nick névvel fel lehet lépni és a rendszer ad neked véletlenszerűen egy másik, éppen online lévő személyt. Gondoltam, egy kis kikapcsolódásnak idegennel való csevegés is megteszi, ezért gyorsan beírtam az oldal url címjét, majd ott az egyik megszokott felhasználónevemet pötyögtem be és egy lementett Stitch képet állítottam be profilképnek. Aztán kezdődhetett is a csevegés.




JELLYALIEN belépett a chatbe.
 20:00


JELLYALIEN
 
 

Hello!  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1987965242  


 20:01
 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat EmptyCsüt. Okt. 24 2019, 21:35
Otthon unatkozom, azaz nincs kedvem se dolgozni, se tanulni, szóval elhasalva az ágyamon a laptopomon felléptem egy chatelős oldalra, hátha sikerül ismerkedni és kapcsolatokat építeni anonymként.



StarCat
19:58


JELLYALIEN belépett a chatbe.
20:00


JELLYALIEN
 
 

Hello!


 20:01
 


StarCat
 
 

Hello!
Milyen napod volt? Smile


 20:02
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat EmptyCsüt. Okt. 24 2019, 21:56

StarCat
 
 

Hello!
Milyen napod volt? Smile


 20:02

JELLYALIEN
 
 

Ne is mondd... Túl hosszú és túl unalmas (+ sok tanulás) Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 79856780  Ráadásul pár óra és vége a napnak... Az ég itt pedig nem olyan tiszta ma éjjel, hogy távcsővel kémleljem az égboltot csillagok és űrlények után Sad
Neked hogy telt a napod?  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2451935670


 20:04
 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat EmptyCsüt. Okt. 24 2019, 22:28

StarCat
 
 

Ne is mondd, csak nézek magam elé és nincs kedvem tanulni, pedig 1 hét múlva vizsga lenne...  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1811199453  Na meg a határidős munkámmal sem állok olyan jól, mint terveztem, katasztrófa ez a nap  :fhuuu: , megérdemlek egy kis pihenést úgy érezem. Razz
Itt amúgy már villámlik és zuhog az eső, olyan kávézós, csokis kekszes idő  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2528009420


 20:05

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat EmptyCsüt. Okt. 24 2019, 23:04

JELLYALIEN
 
 

Hát igen a közelgő vizsgák... Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 249993984 eltűnhetnének egy feketelyukban. Én informatikát tanulok (az egyetemen úgy általánosságban) és az utóbbi napokban annyit bámultam a laptopom képernyőjén a kódsorokat, hogy tisztára úgy érzem, hogy ha így halad belekerülök a Mátrix-ba. Már csak a kék és piros bogyó kéne Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3673325056

Hát nálam még nem esik, de viharfelhőnek gondolom a dolgot és a szél is erősen fúj. Vihar közeledik. Véletlenül nem te fújod erre a gonosz esőfelhőket? Merre laksz? New Yorkon belül? Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1556694851

A kávé és a csokis keksz is nagyon finom  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2624752903  Szerintem mivel őssz van, mostanában csak ilyen idő van, hogy bekuckózol egy forró itallal a kezedben és olvasol vagy sorozatot nézel vagy valami.  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4146035580  


 20:06
 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat EmptyPént. Okt. 25 2019, 07:53

StarCat
 
 

Hát jó lenne egy kis fekete lyuk, de azért megvan a maga haszna is a vizsgáknak  Wink
Én elég béna vagyok informatikából  :???:  örülök, hogy amit kell, azokat a programokat ismerem és tudom használni. A kódok alatt programozást értsek?  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1556694851

Brooklynban lakom, bár állandóan Manhattan városrészbe járok szinte minden miatt  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3673325056
Viszont, a lakás csak itt volt, amit megálmodtam, szóval nem bánom, ha autózni kell kicsit a városban.

Na igen, de már megnéztem mindent, ami érdekelt, meg nincs is kedvem magányosan filmezni, főleg mert úgy érzem hiányzik valaki, akit ilyen hülyeségekkel nem merek felhívni, ilyen időbe ki a francnak van kedve kocsikázni?  Sad


 20:07
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat EmptyPént. Okt. 25 2019, 17:05

JELLYALIEN
 
 

Igen, programozást Very Happy Nagy álmom ugyanis, hogy ha szerzek diplomát akkor a NASA-nál fogok dolgozni vagy egy nagy videójáték fejlesztő cégnél, esetleg megalapítom később a saját kis fejelsztő cégemet  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1404455205 Addig is a szabadidőm egy részében nagyon kis egyszerű videójátékot programozok meg rajzolom hozzá a grafikát  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4146035580

Te mit is tanulsz? Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4146035580

Én Manhattanben lakok. De ami a kocsikázást illeti... Én kész szerencsétlenség vagyok vezetés terén, pedig eskü, hogy legálisan lett jogsim  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2081954265

Kit nem mersz ilyen hülyeségekkel mint filmezés felhívni? De amúgy egyetértek veled, félig, hogy van amikor rossz egyedül filmet nézni, velem sokszor megesik, hogy nincs társaságom  Sad  De viszont van alkalom amikor örülök, hogy nincs társaságom és nem kell hallgatnom, hogy a nézőpartnerem miket kommentál az éppen képernyőn lévő jelenethez Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3673325056


 20:10
 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat EmptyPént. Okt. 25 2019, 18:35

StarCat
 
 

Azta ez nagyon jól hangzik, remélem sikerül elérned a céljaid! Milyen a játékocska, amin most dolgozol? Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1556694851

Én média szakos vagyok, zenével foglalkozom, a kedvencem a zongora és a gitár, az a klasszikus típus. Smile

Hú, nekem az oktató nagyon szigorú volt, de miután meglett a jogosítványom még felkértem pár órára, hogy meglegyen a rutinom, azóta meg gyerekjáték, nagyon szeretek vezetni. Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2624752903

Nem rég megismertem valakit, de ő melózik és nem hinném, hogy ennyit leutazna értem, főleg, hogy holnap is dolgozni fog és még ott van az is, hogy fogalmam sincs, milyen filmeket szeret... Velem is sokszor megesik az ilyesmi, hogy magányos vagyok, pedig én nem kommentelek film közben semmit, inkább csak izgulok, hogy mi fog történni. Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4146035580
Mondjuk valahogy nem is voltak még barátaim, azért sem tudom, hogy mivel és hogy keressem meg az illetőt... Sad


 20:12
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat EmptyPént. Okt. 25 2019, 20:02

JELLYALIEN
 
 

Ilyen 2D-s grafikájú, kiválasztod a karakteredet és le kell győznöd bunyóban az ellenfeledet. Egyszemélyes és kétszemélyes játékként is lehet kezelni. Az első karaktereimet saját magamról és a bátyámról alkottam meg, hogy legalább virtuálisan letudjam győzni egy fair küzdelemben  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4146035580

Á zene, klassz! Biztos kész Mozartina lehetsz  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1404455205  Én nem tudok semmilyen hangszeren játszani, de zenét persze szívesen hallgatok Very Happy

Akkor te a szerencsések közé tartozol, jó neked  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2624752903
Az én legutóbbi vezetéses élményem az volt, hogy a kocsi trasformersnek érezte magát, önálló életre kelt és tragédiába torkolló románcba kezdett a szomszéd postaládájával, akit szó szerint levett a lábáról majd amaz a virégágyásban lelt örök nyugalomra... Mondanom se kell, hogy se a szomszédék, se anyumék nem örültek amikor megtudták.   Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2081954265

Á, értem így már... Amúgy nekem se volt eddig még olyan sok barátom. Nem én vagyok a népszerű lány a suliban. Szóval ilyen téren, meg a megismert személyed kapcsán se tudok neked sok segítséget nyújtani Sad Illetve, talán még is: megkérdezhetnéd tőle, hogy milyen filmeket szeret és akkor legközelebb megnézhetsz majd vele egyet. A romantikus könyvek és filmek alapján ez egy lehetséges jó ötlet  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4146035580  


 20:15
 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat EmptyPént. Okt. 25 2019, 20:25

StarCat
 
 

Ez jól hangzik, én is szívesen megvernék virtuálisan pár embert, akik idegesítenek néha Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2294295132

Van még mit tanulnom. milyen zenéket szoktál hallgatni? Cool

Húha! Szegény postaláda Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1556694851 Amúgy tetszik, ahogy írsz, roppant szórakoztató! Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 690269075

Átérzem, én népszerű lúzer voltam az iskolában, nagyon rossz volt, a múltam ezen részét eltemettem valahová és nem szívesen beszélek róla, de így írva azért könnyebb... Sad
Nem tudom mit akarok még, de van még időm gondolom, nem kell egyből zaklatni mindennel, lehet megvárom, hogy ő keressen engem, hogy hiányzom-e neki... Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2624752903

Neked alakult már ki innen chatről ismeretséged? Akivel élőben is találkoztatok és beszélgettetek? Kicsit úgy érzem, hogy a külsőségek néha elveszik az emberek egymás iránti érdeklődését, pedig lehet a belső értékeik és személyiségük úgy passzolnak, hogy egy nagy lehetőségtől esnek el. Te ezt hogy látod? Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3719483937


 20:17
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat EmptySzomb. Okt. 26 2019, 13:19

JELLYALIEN
 
 

Igen, szintén, azért csinálom xD Bár mondjuk egyelőre a családtagjaimat csinálom meg benne  Twisted Evil

Mindenfélét Very Happy Szeretem filmek/sorozatok/játékok original soundtrackjét hallgatni, aztán pop is klassz, koreai, japán és kínai popot is hallgatok, country stílusban is vannak jó számok, indie zene se rossz, akkor lightosabb rock is jöhet, meg néha tanuláshos komolyzene...  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4146035580

Tényleg?  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1556694851  Hűha, ezt élőben még elég kevesen mondták nekem. Az emberek (beleértve a családom egy részét) általában úgy néznek rám, mintha egy csodabogár, egy űrlény lennék. Nos, a Roxfortba szóló levelemre még mindig várok, meg arra is, hogy egyszer kopogjon az ajtómon egy mágus és kalandra hívjon, vagy, hogy valaki elvigyem jedi-nek tanulni vagy ilyesmik... Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1404455205

Te is nagyon szimpinek tűnsz  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2624752903

Hát igen írva könnyebb... Sad

Hát nem pont innen, de van egy ismerősöm egy online játékból, akivel nemolyan rég találkoztam élőben. Már 2x is Very Happy
De értem mire gondolsz és szerintem igazad lehet. Bár online társkeresős dologra nem adtam még a fejem és szerintem nem is fogom, amennyi kamu profil van meg nem akarom, hogy átverjenek. De én mindenképpen úgy vélem, hogy a belső dolgok sokkal fontosabbak a külsőnél. Nem érdekel, hogy az új Gucci kollekciót viseli-e, milyen sportkocsija van vagy ilyesmi, hanem legyen értelmes, akinek a személyisége tényleg passzol hozzám... Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2081954265


 20:20
 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat EmptySzomb. Okt. 26 2019, 13:59

StarCat
 
 

Hűha, akkor te szinte mindent meghallgatsz! Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1735856013  Én a disney mesék zenéjét szeretem nagyon és inkább a rockosabb vonalat erősítem, de persze a komolyzene sem áll távol meg a pop sem.

Igen, tényleg Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4146035580  Ne is mondd! Roxfortba én is írtam levelet és annyira szeretem az ilyen boszorkányos témákat, de ez fogott meg a legjobban, csak azt nem tudom, melyik házhoz csatlakoznék! Szerencsére nem is én döntöm el, hanem a Teszleg Süveg Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3874598021

Köszi Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2624752903

Ó, az tök jó, bár én nagyon béna vagyok ezekben az online játékokban, valahogy nem az én világom, de szeretem nézni, ahogy mások játszanak. Egyébként hamarabb mennék ki a természetbe sétálni vagy bármi, csak hát egyedül az is olyan unalmas, akkor meg már miért is ne maradjak itthon, ahol még le tudom magam kötni.
Igen, én is utálom a kamu profilokat, meg hát minden fiú képet kér meg méreteket, pedig nem a külső a legfontosabb a sima barátkozáshoz, a társkeresés már más téma, mert hát alkatodhoz képest nyilván te is olyan keresel, aki még elérhető és nem olyat, akivel inkább úgy nem mutatkoznál.
Ezek a márkák ki tudnak kergetni a világból egyébként, mert minőségben nem is olyan jók, volt egy táskám, amit egy kínaiban vett túlélt, pedig 10x kevesebbe került... Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3719483937

Te telrvezel valamit Halloweenre? Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3673325056

20:23
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat EmptySzomb. Okt. 26 2019, 21:14

JELLYALIEN
 
 

A Disney filmek zenéit kihagytam! Azokat a mai napig nézem, egyrészt mert van 2 kistestvérem akik 11 évesek és még abban a korban vannak, másrészt azok nagyon jók Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2624752903 Ki a kedvenc disney hercegnőd? Az enyém Mulan Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4146035580

Én is írtam levelet! Oda is! Meg Mikulásnak és a Húsvéri nyuszinak. Roxfort kapcsán én kitöltöttem anno ilyen official teszet meg úgy ismerve is melyik ház milyen tulajdonságokat preferál én szerintem Hollóhátba kerülnék  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1404455205

Én fordítva. Én inkább vagyok a 4 fal között, a kis laptopommal, iPademmel vagy egy könnyvel, minthogy én a szabadban járkáljak, túrázzak és kempingezzek. Rovarok, bogarak, vadállatok és most már egyre korábban sötétedik és hidegebb is van... Brr... Meg amilyen rossz a térbeli tájékozódásom én elvesznék a rengeteg fa között szóval nagy a-á  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 199984066

Szerintem azért csinálja ezt sok srác, mert sok srác társat keres neten nő személyében és nem barátot. Pedig szerintem igen is létezik barátság férfi és nő között.  

Na igen, a márkák... Én mondjuk utálok ruhákat meg ilyesmiket vásárolni. Egyszerűen nem az én világom és hamar megunom az egészet. Hát nem mindegy? Ruha az ruha. Inkább legyen praktikus és tartson tovább.

A kistesóim tuti beöltöznek, emiatt meg az ajtócsengető gyerekek miatt tuti lesz itthon rengeteg cukorka és süti. Aztán nem tudom, hogy a többi testvérem (rengeteg van) tervez e halloweeni bulit tartani vagy elmenni egyre. Én nem tervezek bulit tartani, nem is vagyok az a személy. Meg eddig senki se hívott sehova. Azt hiszem itthon leszek, talán a halloweeni dekorációba/sütésbe besegítek és aztán egy tál édességgel/kajával megnézek pár halloweeni filmet vagy elolvasok egy éjszaka alatt egy Stephen King könyvet.  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4146035580

Te mit tervezel Halloweenre?  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2451935670


 20:28
 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat EmptySzomb. Okt. 26 2019, 23:48

StarCat
 
 

Jaj, ikrek? Az annyira menő! Nekem sajnos nincs testvérem, pedig nagyon szerettem volna! 
Nekem a kedvencem Aranyhaj, most van belőle sorozat is, 2 évad és annyira imádom, pedig biztos vagyok benne, hogy nem az én korosztályomnak készítették, nem mintha olyan idős lennék Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3673325056

Nekem mindig más jött ki, mert változok, szóval fogalmam sincs, a Hugrabug és a Griffendél jött ki a legtöbbször és biztos valami Mardekáros hapsit kerestem volna magamnak. Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2624752903
Ritkán járok el vásárolni, de én szeretek egy kicsit elmerülni benne, elvégre szeretem, ha egy ruha illik hozzám és a személyiségemhez, szóval sokáig tart megtalálni az igazit. Van pár bevált hely, ahol ez gyorsabb, de feleslegesen, hogy csak álljon nem szoktam venni semmit.

Én is beöltöznék sexy boszinak, de nem tudom hova mehetnék, jó lenne kimozdulni és bulizni, már nem olyan értelemben, hogy táncolni meg részegre inni magam. Persze egyedül semmi kedvem kimozdulni, szóval lehet én is valami horror filmezős estet tartok majd és degeszre eszem magam, ami miatt előre bűntudatom van. Nem azért mert fogyózom, csak mert mostanában kemény táncórákon veszek részt és az evésre jobban oda kellene figyelnem, hogy jól bírjam és hát az édesség ha túlzásba viszem nem a legjobb, pedig nagyon édesszájú vagyok! Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2528009420

Ki a kedvenc három hősnőd? (film/könyv/játék)


 20:32
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat EmptyKedd Okt. 29 2019, 19:20

JELLYALIEN
 
 

Igen, ikrek, csak  az egyik lány, a másik fiú. Ratuk kívül még van két húgom, még egy öcsém, utóbi három tini és korban kicsit közelebb vannak már hozzám és van még egy bátyám, pár évvel idősebb nálam. Ó, és 2 anyukám van. Nagy a család Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3673325056

Á, Aranyhaj szintén jó  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4146035580

Mardekáros hapsit?  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1556694851 Miért akarnál szenvedni? Bár oké, azért a fiatal Tom Denem és főleg Draco... Elismerem, hogy ők jól néznek ki  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1404455205

Tudod milyen vásárlás a legjobb? Online! Bár ruháknál persze pont nem jó. Á fene vigye el!  Razz

Hát... Talán ha összeszedném magamat mással együtt szívessen beöltöznék valaminek és akkor nem kéne egyedül leégetnem magamat... megint.  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3673325056
Táncórákra jársz? Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1556694851 És milyen, milyen táncot tanulsz, ha kérdezhetem?

Én is édesszájú vagyok, de mindig eszembe jut, hogy vigyázni kell a fogakkal, nehogy fogszuvasodás és fogorvos legyen a vége (low key félek a fogorvostól) és mondom is  mindig az ikreknek, hogy ne egyenek annyi cukrosat.

Csak hármat választhatok? Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1556694851 Na jó.
Film (igazából sorozat): Claire Beauchamp Randall Fraser - Az Outlanderből.
Azért mert okos (ápoló aztán orvos), éles eszű, bátor, jó a humora és visszamegy a múltba és ott talál rá az igazi Nagy Ő. Ha visszautazhatnék a múltba olyan akarok lenni, mint ő (és találni magamnak egy jóképű skót férfit mert miért ne).
Könyv: Katniss Everdeen - A Hunger Games-ből könyvsorozatból.
Bátor és erős főhősnő ő is és nagyon menő az íjjal. Noha, én sose Mennék Viadalra, de tetszett ahogyan helyt állt és végül is változtatott a disztópikus világán.
Játék: Female Commander Shephard - a Mass Effect trilógiából.
Ő is bátor, erős, jó a humora és egy űthajót parancsnoka, a galaxisban utazik és idegen fajokkal, űrlényekkel találkozik, megmenti az emberiséget/galaxist... Hát én is szeretnék az űrben utazni és űrlényekkel találkozni és összejönni eggyel  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1404455205


 20:40
 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat EmptyKedd Okt. 29 2019, 20:25

StarCat
 
 

Hűha! Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1556694851 Jó nagy a családod! Nekem csak szüleim vannak, de külön élek tőlük már...  Rolling Eyes  Sajnos nem arról híresek, hogy kifejezzék a szeretetüket és nem is nagyon érdeklem őket sajna, de már megszoktam, szóval nem kell sajnálni.  Wink Gondolom nálatok szeretetből nincs hiány!

Tudod, a "rossz" fiúk a bejövősek. Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2451935670 Fiatalon tényleg helyesek mind a ketten, de Draco sajnos nem lett álmaim férfija. Persze abban az időben még nagyon is az volt, én nekem Luna volt a kedvencem amúgy.  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4146035580
Ne is mondd! Amit lehet online rendelek meg! Még a kaját is, mert nem szeretek bevásárolni és hát itt meg látom itthon mi kell még, ott meg elfelejtem és már nem tudom megnézni, mikor eszembe jut, hogy az van-e még otthon.  :shop:

Én nagyon szívesen kimozdulnék jelmezben kicsit, olyan jó elvegyülni mások között és persze egy paróka meg a sminknek hála teljesen más embernek érezhetem magam! Ha van kedved és úgy érzed, akkor mehetnénk majd együtt is akár, nekem nem gond Manhattanbe utazni. Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2591762830

Táncóra igen, semmi konkrét, csak valami koreográfiát kell megtanulni, meg mellette edzünk is kicsit, mert nagyon eltunyultam és hát kell a jobb fizikum meg állóképesség. Szóval nem kell valami nagy dologra gondolni!

Én elég szerencsés vagyok, csak fogszabályzóm volt és más miatt nem kellett fogdokihoz mennem. Azért fél évente elmegyek kontrollra, hogy biztos minden rendben van-e és szerencsére igen. Amúgy nekem nagyon kedves fiatal doktornénim van, akiről csak jókat hallottam.  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 560292900

Nekem a kedvenc hármasom:
Lara Croft - Tomb Raider : Szeretem a játékot, bár elég béna vagyok ilyesmiben (hú hányszor meghaltam, borzasztó volt nézni is, mindig valaki más segített továbbjutni) meg szeretem a filmeket is. Egy erős, sexy nő, aki ügyes és sikeres. Nem szállt el magától, mert gazdag és engem valahogy megfogott az egész karaktere.
MLP Friendship is magic - Fluttershy: A kedvenc pónim, tudom gyerekes sorozat, de ő olyan cuki, de ha kell azért van hangja is. Igazából a sorozat nagyon jól bemutatja a barátságot meg mindent és nekem nagyon tetszik.
Beatrice 'Tris' Prior - A beavatott: Nagyon  megfogott a karaktere és hát Hetesnek én sem tudtam volna ellenállni, szeretem, bár a harmadik rész kicsit furcsa volt...

Te mitől félsz a világon a legjobban?  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2081954265


 20:47
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat EmptyKedd Okt. 29 2019, 22:16

JELLYALIEN
 
 

Á, a te caládmodelled is érdekes lehet. Vagy furi egyke lét Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1556694851 De az igen, hogy már  elköltöztél otthonról. Én még nem. De érzem, hogy a napjaim (hónapjaim) meg vannak számlálva e téren Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3719483937
Igen, szeretetből nincs hiány  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4146035580  De azért a veszekedésekből sem!  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3673325056

Jaaa, hogy te a rossz fiúkra buksz Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1556694851 Nekem ők csak külsőleg jönnek be, jöttek be mindig is, nem hiszem, hogy hosszútávon ilyen srácokkal akarnék összejönni  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3673325056

Kajáért még a szupermarketbe vagy kiskoltba csak elmegyek. De amiket online szeretek rendelni azok a könyvek  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1404455205  Igaz, lassan már nem lesz helyem hova őket pakolni, deee kit érdekel?  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3673325056  Imádok olvasni és a polcon is olyan szépen mutatnak, a dedikált és különleges példányokat pedig gyűjtöm  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1404455205

Hát szimpinek tűnsz, nem pedig sorozatgyilkosnak vagy pszichopatának vagy szociopatának, szóval ja, lehet egyeztethetünk majd kontaktot és valamikor találkozhatunk, lehet pont Halloween környékén és elmászkálhatunk jelmezben a parkban vagy ilyesmi  mókás dolgot csinálhatunk  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2451935670

Ja azt hittem hogy konkrét táncstílusról van szó Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1556694851 De az a fő, hogy ha élvezetből csinálod  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4146035580

Nekem is volt fogszabim  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3673325056  Nem igazán szerettem. Meg akkor a látásom se tökéletes, úgyhogy szemüveget hordok néha, vagy kontaklencsét  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2081954265

Lara Croft  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1404455205  Láttam a régi filmeket AJ-val, meg láttam a reboot filmet is és az is tetszett. Meg persze a reboot játéktrilógiával is játszottam, aminek a 2013-as Tomb Raider az első része, na az a kedvencem közülük. Igaz, én is sokszor meghaltam bennük, de olyan jó volt kincsvadászkodni és lövöldözni benne mert  mert erős női kari  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1404455205

A MLP-t én is ismerem, húgom miatt jó pár részt megnéztem és bevallom, van benne valami ami engem is megfogott. Én Spike-ot is szeretem benne, meg Rainbow Dasht.

Tris kapcsán sajnálom hogy a filmek olyan befejezetlenek voltak és olyan meh a 2.-ik, de főleg a 3.-ik film. Pedig az első nagyon jó volt. a Könyveket is olvastam, de azoknak a vége...Bah, jobb is tán, hogy nem vitték képernyőre. Amúgy a srác benne nem Négyes, Hetes helyet? Én úgy emlékszek Négyes. O.o


 20:55
 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat EmptySzer. Okt. 30 2019, 15:09

StarCat
 
 

Nos, nem érdekes, inkább szomorú  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 249993984  Nem tudom milyen egy család, mert a szüleim nem foglalkoztak velem, de nem panaszkodom, megvagyok egyedül, csak a barátok hiányoznak, valahogy nehezen megy a barátkozás, pont az iskolás élmények miatt Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 249993984

Nos, igazából nem, de a rossz fiús alakokat nézem meg  Very Happy  Szeretem ha egy pasi magas és izmos, de ki nem szeretné, főleg ha kék szemei vannak és szőke haja, meg olyan szexi szakálla, ami csak kicsit hosszabb, mint a borosta.

Én nem tudok főzni, szóval csak gyors kajákat eszem, tudom nem egészséges, de hát nem gyújtanám magamra a konyhát inkább Very Happy A könyvek jók, nekem is van pár, bár inkább ebookon olvasok és tárolok mindent felhőben.

Az nagyon jó lenne, tényleg nem vagyok se sorozatgyilkos, se pszichopata, se semmi ilyesmi eskü Smile Jó lenne pont halloweenkor, mert jobb szeretek jelmez mögé bújni, amikor kimozdulok otthonról, de majd még egyeztetünk, mert sose lehet tudni mi jön közbe.  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3398899094
A lényeg, hogy nem leszek elveszett, ha meg kell mozdulni valahol a táncparketten, amúgy élvezem, bár az edzőm elég érdekes személyiség, nem kímél sem a szavaival, sem a feladataival.

Nekem szerencsére nincs szükségem szemüvegre, de gyakran hiszik azt, hogy kontaklencsém van, mert olyan világos a szemem színe, ami sokaknak nem olyan természetes.

Ó! Tényleg Négyes volt! Mindig keverem a hetessel, mert a 4 meg a 7 a kedvenc számaim Very Happy

Nem válaszoltál az utolsó kérdésre Razz Szóval akkor átadom a kérdezés jogát neked!


 21:01
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat EmptySzer. Okt. 30 2019, 20:04

JELLYALIEN
 
 

Igen, bocsi, igazad van  és nekem is elkénének barátok Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2122324058

Ahá, értem már így Very Happy Nos, a sorozatokban/filmekben nekem is van pár rosszfiú kedvencem, de az ultimate-jeim a jófiúk  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1404455205  Igen, a magas és izmos pasik vonzóak  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2451935670 a szem/hajszín tekintetben nem vagyok biztos, attól függ számomra  milyen az összkép Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3673325056

Kb ugyanígy vagyok a főzés terén. A Sims-ben megy (de igaz, ott tényleg égettem már le konyhát  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3673325056 ), viszont az nem olyan mint ténylegesen. A gyors kaják között viszont akadnak finomak  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2624752903

Jó, akkor majd egyeztetünk  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3874598021

Ú, nem lehet akkor könnyű a tánctanulásod, le a kalappal előtted Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1556694851

Nagyon világos kék szemed van? Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1556694851 Azta, most kiváncsi lettem rá Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1556694851 Nekem egészen sötét színű szemem van, de ez azért van, mert ázsiai vagyok, full ázsiai génekkel.  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3673325056

Jó kis kedvenc számaid vannak Very Happy

Bocsi, elfelejtettem az utolsó kérdést megválaszolni   Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2081954265

Mitől félek a világon a legjobban...?  Hm... Van pár dolog amitől félek. Például, hogy meghalok mielőtt találkozhatnék egy űrlénnyel, halálos kimenetelű autóbalesetet szenvedek/okozok, egyedül/magamra maradok a világban, öreg koromra macskás néni leszek, halomnyi macskával és ráadásul vénlány is... Ilyesmik.

Te miktől félsz legjobban?


 21:10
 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat EmptySzer. Okt. 30 2019, 21:12

StarCat
 
 

 Igen, vannak nagyon szép zöld vagy barna szeműek is és hát az összkép a lényeg, csak hát én már találkoztam valakivel, akire ráillik ez az idilli kép, de még nem tudom mi lesz belőle, majd kiderül, csak ismerkedünk.

Na igen, a sims-ben minden olyan könnyen megy, a barátkozás, az életcélok és a főzés, edzés, minden! Néha elveszek abban a játékban és észre sem veszem, mennyi már az idő!

Alig várom Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 757797015

Semmi sem könnyű, de van, ami megéri, kell a jobb erőnlét.

Nagyon világos zöld szemem van, akár némely cicának, nem nagy szám, legalábbis nekem nem.
Nos én meg fehér vagyok, mint valami vámpír, aki nem látott napfényt, nem vagyok az a szolizós fajta, egyedül meg nem megyek ki a napra... Amúgy mindig bírtam az ázsiaiakat itt a városban, mert legalább van valami változatosság és persze más kultúra is és ételek. Én szeretem a kínai és japán kajákat.

Micsoda félelmek, az első főként, remélem sikerül valami elérni, hogy valóra válhasson. Wink

Én mitől félek? Nos... Félek, hogy valaki nem azért szeret majd, amilyen vagyok, hanem aminek lát és aszerint ítélkezik majd. Nagyon félek, hogy barátok és társ nélkül halok meg magányosan úgy, hogy a leendő macskám is inkább hamarabb elpatkol, mint magára maradjon. Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1811199453 Sad

Mit szeretsz a legjobban magadban? Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4146035580


 20:13
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat EmptyCsüt. Okt. 31 2019, 13:21

JELLYALIEN
 
 

Igen, a zöld és a barna is szép szem szín. Meg akkor a barna, fekete, vörös is szép hajszín...  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4142114136
Ó, ismerkedsz valakivel? Klassz, szurkolok akkor, hogy jól alakuljanak neked a dolgok  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4146035580  

A Sims egy nagyn  jó játék, pont ezért  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1404455205

Szeretem a cicákat  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2624752903
Az ázsiai kúltúra tényleg nagyon különbözik a nyugatitól. Én is még ismerkedek az ázsiai kúltúrával, mert javarészt a nyugati kúltúra szerint neveltek anyumék és leginkább azok ragadtak rám, amik itt New Yorkban a szokások, meg ami az itteni kúltúrába tartozik. Néha elszoktam menni ázsiai kajáldákba, szóval egyszer akár oda is elmehetünk együtt, ha már szereted a kínai és japán konyhát is Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4146035580

Köszi Very Happy Egy űrlénnyel tényleg nagyon szeretnék találkozni, amióta csak láttam kiskoromban az E.T.-t  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3874598021

A te félelmeid elég komolyan hangzanak. Főleg az első és a macskás  Sad  remélem nem vállnak valóra a félelmeid.

Nagyon szeretem az agyamat (+ hogy okos vagyok) és képes vagyok sok könyvet elolvasni és videójátékokkal játszani Very Happy De ha külső testrészekre gondolsz talán a hajam? Meg a magasságommal se sincsen már bajom, alacsony vagyok, de nem túl, pont jó... Nem tudom, annyira nem tulajdonítom fontosnak hogyan nézek ki, mármint plasztikáztatni se mennék soha Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2081954265

Te mit szeretsz a legjobban magadban?  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4146035580


 21:18
 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat EmptyCsüt. Okt. 31 2019, 18:00

StarCat
 
 

Mindenre van egy jó példa, bár nekem most ezüstös a hajszínem, mert ez tetszik, de voltam fekete meg vörös is már. Mondjuk sokakat öregít ez a szín, de szerintem nekem pont jól áll Smile
Igen ismerkedek valakivel és úgy érzem én jobban akarom őt társamnak, mint fordítva, de hát a lányok mindig is jobban szerelembe esnek nemde?

Én is szeretem őket, most megyek majd örökbe fogadni egyet menhelyre, mert nagyon rossz egyedül otthon. Csak remélem, hogy valami barátságosabb és hálás cicót fogok ki, akit elkényeztethetek.  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1811199453

Oh, szóval akkor az itteni kultúrát ismered és az ázsiait tanulod csak, hát az nem olyan jó, azt hinném, hogy a szülők/nagyszülők legalább a saját szokásait átadják, hiába nem ott laknak már.
Én benne vagyok egy ázsiai étterembe, nem vagyok válogatós és szinte mindent megeszek, szeretek kísérletezni is új ízekkel. 
Én féltem ET-től kiskoromban Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2081954265 , szóval mikor megláttam, bebújtam a takaró alá és a párnámat ölelve félve néztem végig. Nem értettem, hogy miért szeretik azok a gyerekek őt. :???:

Sajnálom, én elég komolyan veszek dolgokat, amiket nem kellene, remélem, hogy a félelmeimre rácáfolnak majd sokan és lesznek barátaim és párom is meg családom is. Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1159569709

Én a legjobban azt szeretem magamban, hogy meg tudom ragadni a hangulatot, amit tovább tudok adni. Nem tudom hogy fogalmazzam meg ezt pontosan. Talán olyan, mint mikor egy koncerten hallasz valakit, akinek a dala úgy érzed rólad szól és tökre egy hullámhosszon vagy vele.
Külsőleg meg, hát nem panaszkodom, amit megnéznek a férfiak egy nőn az van, bár a magasságom átlagos, de egy százkilencvenes pasi mellett azért kicsinek érzem magam magassarkú nélkül.

Mi lenne a szuper képességed, ha kívánhatnál magadnak ilyesmit és miért? Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4146035580


 21:21
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat EmptyCsüt. Okt. 31 2019, 21:01

JELLYALIEN
 
 

Ezüst?  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1556694851  Biztos nagyon menőn űllhat és vámpíros külsőt adhat  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1404455205

Azt hiszem, hogy igazad lehet szerelem terén, bár  én leginkább a könyves álompasijaimmal élek kapcsolatban  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2081954265  Igazi szerelem? Áh, kérlek, oviban volt és úgy ennyi  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3673325056  A fiúk többsége hülyeee a krosztályomban Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3719483937

De visszatérve rád, lehet, hogy a srácnak csak egy kicsit több idő kell, hogy úgy érezzen, mint ahogyan te már most Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4146035580

Csak barátságos lesz és nem egy Grumpy Cat 2.0  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3673325056  Most, hogy mondod, tényleg az említett macska a pofid, de klassz Very Happy

Az egyik, a vérszerinti anyukám ázsiai és vele néha van, hogy kínaiul beszélek, meg a szigorú kínai neveltetést preferálja. Csak ugye más ázsiai meg nincs a családban így... Szűkös lehetőségek vannak ázsiai kúltúra terén. Oké, pluszban kínai és  koreai drámákat, meg pár japán animét szoktam neten nézni.

Akkor majd elviszlek egyszer kajálni    Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2624752903

ET cuki  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1404455205

Én lehetek az egyik barátod, ha gondolod  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2451935670

Ezek jó dolgok, szerintem, amiket elmondtál magaddal kapcsolatban  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4146035580 A hangulat dolog nagyon klassz tud lenni társaságban és én is törpének érezném magamat 190 centis ember mellett, úgyhogy utóbbit átérzem  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3673325056

Vagy telekinesis lenne, tudod dolgok mozgatása, mert az menő lenne, hogy ha úgy kéne a szobámban lévő káoszból rendet csinálnom, hogy nem kéne mozognom. Már a legkisebb mozgás is fárasztó tud lenni, amikor a ruháimat és könyveimet kell pakolásznom  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3673325056
Vagy az időutazás képessége, hogy oda-vissza tudjak ugrálni a jövőben és a múltban. Mert akkor régi és új kultúrákat tudnék felfedezni  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2624752903
De aztán a szellemek látása se tűnik annyira rossz opciónak, segíthetnék az ittmaradt lelkeknek továbbjutni és egy szellem BFF, akit csak te látsz és ő képes paranormális jelenségeket okozni az ellenségeidnek...Nem lehet rossz, hanem csak menő  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1404455205

Te milyen képességet akarnál magadnak?  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4146035580

Ó, meg ha kívánhatnál 3-at egy dzsinntől, miket kívánnál?  


 21:30
 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat EmptyPént. Nov. 01 2019, 14:37

StarCat
 
 

Nos, a boszorkányság közelebb áll hozzám, de igen, elég különleges volt eleinte, de mostanában egyre többen festik ilyenre a hajukat és annyira nem egyedi. Persze engem ez annyira nem izgat, mert nekem legalább jól áll azt hiszem.

Na igen, a filmekben meg a könyvekben olvashatsz szerelmes történeteket, de ugye a legtöbb csak fantázia és csak a szerelem elejét mutatják be. Sajnos nekem a családom sem mutatott példát ilyesmire, szóval csak remélem nem ütöm meg a bokám rögtön a legelső pasinál.

Annyira szeretnék egy saját kis Grumpy cicót Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4146035580 Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1471401822

De jó, akkor legalább van valaki, akivel beszélhetsz más nyelven is. Én a franciát próbáltam megtanulni, de annyira sikerült, hogy megértetem magam velük, nagyon szeretnék Párizsba utazni a nagy Ő-vel.

Már alig várom, hogy elmenjünk valahová kajolni és összebarátkozzunk! Very Happy

Vicces, hogy mikre használnád a tehetséget, amit kapsz, már a kultúrák megismerése kivételével. 

Én a gyógyítást választanám, amivel legyen bárki bármennyire is beteg, segíthetnék rajta, legyen rákos, vak, vagy szellemileg visszamaradt. Szerintem sokan ebbe keserednek bele, pedig az élet olyan szép és hát így biztos közelebb kerülnék másokhoz és lennének barátaim is. Persze félnék, hogy csak hálából, de talán nem csak azért. superhero

Hű, hát ez nehéz kérdés...
Kívánnék a Földnek egy globális felmelegedés nélküli életet, ahol a szennyező anyagok átalakulnak a légkörben friss levegőre.
Kérnék egy szemüveget, ami Clarknak is van és ha felvenném, akkor egy átlagos lánynak tűnnék csak, semmi többnek.
A harmadik meg az lenne, hogy legyen szabad a dzsinn.

Neked mi lenne 2 kívánságod? Mert biztos vagyok, hogy az egyikben ott lenne a találkozás a földönkívülivel! Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 690269075


 21:34
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat EmptySzomb. Nov. 02 2019, 15:31

JELLYALIEN
 
 

Az a jó, hogy neked tetszik és jól áll, a többi nem számít  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4146035580

Jaj, ne is írd! Annyira fel tud zaklatni, hogy olvasom a romantikus könyvet, több száz oldalon szenved a főszereplő csaj és a pasi, mire összejönnek aztán vége is és max pici betekintést ad, hogy milyen együtt az életük, pedig hát az lenne a lényeg  Sad  És az insta love-ről még nem is írtam, hogy az is milyen kiborító tud lenni  Sad

Szurkolok neked akkor, hogy ne üssed meg a bokádat!  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 4146035580 (Ugye nem a bokád az egyetlen sebezhető pontod, mint Akhilleusnak?)

Én franciául nem tudok. De Párizsba és más európai városokba egszer én is el akarok jutni, bár az én fő utazási vágyam a Távol-Kelet: Peking, Szöul és Tokió  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2624752903

Én is már nagyon várom ezeket   Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2451935670

Köszi  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 3673325056  A te képességed viszont nagyon önzetlenül hangzik. Kis jótündér Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2624752903
Hogy segíteni akarsz másokon, meg igazad lehet. A 21. század emberiségének nagy hibááját foglaltad itt össze, a képességeddel meg a kívánságoddal a globális felmelegedést illetően.
Remélem, legalább a kívánságaid teljesülni fognak Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2624752903 (az első ugye a legreálisabb lenne)

Igen, én az 1. kívánságomat felhasznlnám arra, hogy találkozzak egy szexi űrlénnyel  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1404455205
A 2. kívánságommal kívánnék magamnak egy szép kis házikót, vidéken, talán a hegyekben, de úgy, hogy minden képpen legyen egy könyvtárszoba amibe a könyvecskéimet gyűjthetem és legyen internet  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2624752903
A 3. kívánságommal csalafinta lennék és megmondanám a dzsinnek, hogy szeretnék még 3 kívánságot  Very Happy  Hogy aztán az egyikkel megszüntessem a háborúkat, meg az éhséget, szegénységet. Másikkal megkérném, hogy hagy utazhassak ki az űrbe és biztonságosan vissza a Földre. A legutolsóval meg én is szabadjára engedném a dzsinnt, mert neked is, meg Aladdinnak is igaza van: a dzsinneknek nem kéne bezárva lenniük abba a szűkős lámpásukba. Kivéve Jaffart, ő megérdemli  Razz

Tényleg, annyit chatelünk itt, hogy  csak repül az idő  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 1556694851  Hamár álmos vagy és mennél aludni, akkor csak szólj nyugodtan, nem akarlak feltartani, hogy ne tudd aztán kipihenni magadat. Én képes vagyok éjjeli bagoly életet is élni Very Happy (Bár kicsit kezd most megfájdulni a fejem/szemem a sok monitornézéstől Sad )

Meg ha márannyit chatelünk és beszéltük itt arról is, hogy elmegyünk együtt valahoá, hogy megkérdezhetem, mi az igazi neved? Caitlin & Jessica - Let's chit-chat 2451935670  Meg tudsz Insta linket küldeni? Szívesen bejelölnélek, hogy tudjunk talit egyeztetni meg máskot is chatelni Very Happy
Nem emlékszek, kérdeztem, hogy te hiszel e az űrlényekben és hasonlókban? Vagy, hogy jobbakat kérdezzek, neked ki a nagy celebrity crushod? Bár tudom, hogy írtad, hogy van valaki az életedben aki tetszik neked.
Mi a kedvenc helyed New Yorkban?


 21:40
 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» who lets the dogs out – lindy x paul
» Cait & Jess chit-chat two
» I tell you in a song... - Caitlin & Sebastian
» Come on Barbie, lets go party!
» Lets go party - Jesus and Flor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: