New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Tegnap 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Tegnap 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Tegnap 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Tegnap 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Cait & Jess chit-chat two
TémanyitásRe: Cait & Jess chit-chat two
Cait & Jess chit-chat two EmptyKedd Ápr. 07 2020, 14:01

Cait
 
 

Igen, bár a levelezősön szerintem másabb kicsit ez az egész Cait & Jess chit-chat two 249993984

Olyan hihetetlen, hogy csak egy kicsit kellett nyitottabbnak lennem és máris egyre több barátom van, olyanok, akikről nem is álmodtam volna, kicsit olyan, mintha a bátyáim lennének, mindig is szerettem volna testvéreket. Azért igyekszem nem elhanyagolni téged sem, csak most sok a munka is.

Igen, lehet kutyát kellett volna választani, de most már nem cserélném el StarCat-et, mert hozzám nőtt és én szeretgetem is, bár szerintem elkapattam az első napokban, azért ilyen kis szeretetgombóc most.

Én csak vásárlási utalványt kaptam mindig és azt is adtam, örülök is , hogy nem tartjuk a karácsonyt, mert nem tudok mit kezdeni az utalványokkal, csak továbbajándékozni.

Valami verekedős játékkal játszanak a fiúk, fogalmam sincs, mikkel játszanak még, nem szoktam megnézni, de utánanézek ezeknek a játékoknak, aztán ha mégsem jó, legfeljebb becserélik másra Smile

Viszont most ismét lépnem kell, mert a menedzseremmel kell beszélnem, majd jelentkezem!  Cait & Jess chit-chat two 2451935670
Legyen szép estéd!  Cait & Jess chit-chat two 3624854829


18:57
 

 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess chit-chat two
Cait & Jess chit-chat two EmptyPént. Ápr. 03 2020, 13:43

Jess
Ja igen, te is egyetemista vagy! Mindig elfelejtem, bocsi Cait & Jess chit-chat two 3673325056

Lehet most ismétlem magamat, de klassz, hogy találtál olyan zenészeszeket, akik neked szimpatikusak és jól kijösz velük és így tudsz velük jól együtt dolgozni, zenét csinálni.
Meg ez azt jelenti, hogy végre vannak más barátaid is rajtam kívül, akikkel együtt lóghatsz és beszélhetsz, ez szintén klassz! Nyugi, nem sértődök meg érte.

Naná, hogy barbár dolog! De hiszek benned, majd kitalálod.
Hát figyelemre vágyik, hm... Gyanúsan ismerősen hangzik...  Cait & Jess chit-chat two 3398899094 Amúgy meg macska, azok arra vágynak, hogy istenítse őket a gazdájuk.  Rolling Eyes Nem hiába istenítették őket Egyiptomban, tudod?
Ha olyan állatot akartál, aki beáll a sorba, és inkább neked szentel figyelmet (nem fordítva), akkor kutyát keleltt volna választanod és elnevezni őt Stardog-nak. Csak leírtam  Cait & Jess chit-chat two 4146035580  (Olvastam, hogy kap tőled törődést)

A tervek jól hangzanak!  Cait & Jess chit-chat two 2496992409 Majd csekkolom a YouTube-ot.

Aha, sikerült megvennem őket. Igaz, beletelt egy kis időbe, de meglettek. A két legkisebb egy-egy lego szetett kapott (fiúsat meg lányosat). A többieknek meg szívem szerint 1-1 könyvet vettem volna, de nem tudom, hogy nem mindegyikük olvasná el őket így mégsem... Nehéz volt ízlésüknek megfelelőt találni, meg hobbi cuccot. De meglettek!

Ugye tudod, hogy először is: Nem csak játékkonzolt lehet adni ajándékba? Meg ha ezt akarsz adni... Szeretnek videójátékkal játszani? Nem csak évben egyszer? Mert azért ezek nem... Á, mindegy. Szóval mivel férfiak a bandatagjaid így ajánlom, hogy ne vegyél Sims-et nekik, bár ki tudja... Inkább FPS-t válasz, lövöldözős játékot. Ö... Borderlands, Metro, The Outer Worlds... Ezeknek van új részük, az utolsó meg elég új játék (azzal én magam is tervezek játszani, jónak tűnik!) . Így elsőre ezek ugranak be.



18:38


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess chit-chat two
Cait & Jess chit-chat two EmptyCsüt. Márc. 26 2020, 17:33

Cait
 
 

Ne is mond, nekem is kellene tanulnom még egyetemre, de majd csak karácsony után ülök neki, mert jövőre lesznek már csak vizsgáim.  Rolling Eyes

Igen, Sky nagyon laza és igazán jó barátnak ígérkezik, meg ő az, aki segít a bandát egyben tartani, könnyebben barátkozik, mint én, igazi középponti figura. Jó mondjuk nincs nehéz dolgom a srácokkal, Mad is nagyon jó fej, csak Viking-gel nincs meg az összhang, mert van egy tévképzete a hírességekről és folyton úgy kezel, bár kezdi észrevenni szerintem, hogy jobb, ha engem nem úgy kezel.  Cait & Jess chit-chat two 2451935670

Egy cicás csoportban láttam egy ajánlott könyvet, amiben megütötték a cicákat, hogy tanuljanak a hibákból, meg ha valamit nem szabad, de én nem vagyok ennek a híve, micsoda barbár ír ilyet egyáltalán? Majd csak lesz valahogy...  Cait & Jess chit-chat two 1811199453

Tele van játékokkal, lehet ez a baj, mindig játszunk is, tudna mást is kaparászni, ez csak ilyen figyelj már rám hülyesége, pedig agyon van szeretgetve mindig, nem értem Sad

Készül valami karácsonyi + egyéb számos átdolgozásos kislemez, amit január vége felé majd kiadunk a tervek szerint, elég jól haladunk, majd ha lesz kész szám, akkor küldök át, de lehet egyből kikerül youtube-ra is majd utána rá nem sokkal, mert forgatni is fogunk, de ez csak terv, még nincs kőbe vésve.

Sikerült már megvenned mindenkinek az ajándékokat? Én a fiúknak nem tudom mit vegyek, milyen játékok jönnek most ki konzolra, aminek örülhetnek szerinted? Bár jobban ismerném őket Cait & Jess chit-chat two 249993984


18:13
 

 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess chit-chat two
Cait & Jess chit-chat two EmptyKedd Márc. 24 2020, 22:07

Jess

Sziaaa  Cait & Jess chit-chat two 1987965242

Bocsi, elkezdtem közben tanulni, egyetemi teendők, és ez lefoglalt Embarassed

Sajnálom, hogy a falmászás nem úgy alakult, ahogyan tervezted Sad De akkor legalább az volt ajó, ahogyan a bandatagod ügyesen kezelte a szitut Cait & Jess chit-chat two 4146035580

Űrlény? Hol? Cait & Jess chit-chat two 1556694851  Muti , gyorsan megcsodálom és veszek tőle mintát Cait & Jess chit-chat two 2624752903
De amúgy, félretéve a poénkodást, egyedi személyiségnek tűnnek, ami klassz Very Happy

Még jó, hogy nem akarod megütni és bántani!  :fél:

Kezd elpakolni a papucsokat és... Nem tudom, adj valami játékot neki amivel lefoglalhatja magát és amitől nem akarja a papucsot. A kutyáknál azt hiszem, hogy az ilyesmi hatásos, lehet azért Starcat-nél is az lenne, még ha ő macska is...

Yup, nekiálltam. A szabadidőm egy részében, szóval nem gyorsan, de megyeget a projekt.  Cait & Jess chit-chat two 2451935670  
Na és, jut eszembe, a ti albumotokkal mi a helyzetjelentés?


17:41


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess chit-chat two
Cait & Jess chit-chat two EmptySzer. Márc. 18 2020, 13:09

Cait
 
 

Igen Viking a legidősebb köztük Very Happy Sky amúgy komoly is tud lenni, meg laza is, a vezetéknevéből jött a Sky, remélem nem terminátorkodik, bár tény, hogy jó testőr lenne, annyira magas is meg izmos is.
Mad a legkomolytalanabb és a legnagyobb mókamester, nagyon sokat tud beszélni egyszerre, nem tudom hogy, de beszéd közben tuti valahogy levegőt is vesz. (Még a végén kiderül, hogy egy űrlény Cait & Jess chit-chat two 2451935670 )

Most hülyének érzem magam, hogy erre nem gondoltam és nem pakoltam még el az összes elérhető papucsot, mert úgy voltam hogy valahogy leszoktatom, de ötletem sincs hogyan kellene, nem akarom megütni, se bántai se kaját megvonni, mert mind kegyetlenség lenne.  Cait & Jess chit-chat two 1199779969
Juuj, nem gondoltam, hogy ilyen hamar nekiállsz majd pixel Caitnek  Cait & Jess chit-chat two 3874598021
Most rohannom kell falat mászni, kicsit késésbe vagyok, hogy repül az idő!  Cait & Jess chit-chat two 3305246087
Írok később még! Smile  


08:57
 

 

Cait
 
 

Szia!
A falmászásból nem lett semmi, előjött a pánik betegségem  Sad  Embarassed
De! Legalább tudom, hogy Sky milyen, utánam jött és azt mondta, hagyjuk a fenébe, azt csinálunk, amit én szeretnék, méh vezethettem is a kocsiját hazafrlé, egy jó nagy autót képzelj el, amibe én elveszek!  Rolling Eyes  Elmeséltem neki is a tegnapomat és megölelt és ő is megvigasztalt, sikerült kisírnom magamból a dolgot, aztán meg eddig aludtam is, nem rég keltem fel  Cait & Jess chit-chat two 3673325056
Nem gondoltam volna, hogy ilyen könnyen összebarátkozok vele majd, ami végre valami színfolt a tegnapi naphoz képest. Gyűjtöm az erőt, hogy beszéljek Jasonnel a menedzseremmel, meg Masonnel is erről.
Neked, hogy telt a napod?


17:07
 



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess chit-chat two
Cait & Jess chit-chat two EmptyKedd Márc. 17 2020, 12:09

Jess

House of Earth and Blood - ez a címe  Cait & Jess chit-chat two 4146035580

Igen, nem igen meséltél ám még róluk Very Happy
Hm... Hát érdekesek  Cait & Jess chit-chat two 2703332305 A Viking tűnik a legkomolyabbnak, a Sky meg a legkomolytalanabbnak, Mad pedig a kettő között lehet valahol, szeretem, így a képek alapján.
A Viking becenevet amúgy még értem is, meg a Mad rövidítést is, csak a Sky-t találom kicsit furcsának. De nem itélkezek, hogy ha léghajlítónak gondolja magát  Cait & Jess chit-chat two 3673325056  (Vagy a Skynet szüleményének a Terminátor filmekből - ebben az esetben jobb, hogy ha vigyázol vele, de reméljük, nem gonosz)
A Hóhercegnő is okés becenév, bár örülök amiért az enyém jobban tetszik neked  Cait & Jess chit-chat two 2451935670

Akkor csak dugd el előle a papucsokat! Duh!
Az új meg majd érdekzik a karácsonyfád alá via posta Very Happy

Ja tényleg, mielőtt kimegy a fejemből, pixel Cait-en már dolgozgatok, csak még nincsen kész, így arra még várnod kell, hogy megmutassam neked  Razz , de ígérem, te leszel az első személy, aki megcsodálhatja majd  szívecske


08:42


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess chit-chat two
Cait & Jess chit-chat two EmptyCsüt. Márc. 12 2020, 22:34

Cait
 
 

Nagyon érdekesnek hangzik, mi a címe? Lehet én is elolvasnám majd egyszer Very Happy

Nekem most nagyon nincs idő, a banda fontosabb és mivel elég különbözőek vagyunk, így még csiszolódni kell. Ja igen! Még nem is beszéltem róluk eddig, mind a három magasabb, mint én, bár ez nem meglepő, de mindegyikőjük izmos is, mint három testőr Very Happy

Aki az újságok címlapján lesz velem, ő Axel, de valamiért Vikingnek hívta magát, ami ráillik persze. A jelentkezési lapjáról elküldöm a képeket róluk, így első kézből láthatod őket Wink
Szóval ő a gitárosom, a basszus gitárnál meg Alex van, akinek Sky a beceneve, vele fogok most találkozni és elvisz falat mászni. A dobosom meg Maddox, nagyon kis mókamester és Hóhercegnőnek hívott, mikor találkoztuk először. A vámpíros, amit te mondtál jobban tetszett Razz Szerinted kép alapján milyenek a srácok?

Igen, szintet lépett és most jöhet a következő szint, mert nem fogja mindenki simogatni és bár van bőven vendég papucsom, nem szeretném lecserélni őket mert ő ilyen kis gonosz.

Ja, karácsonyfa alá kérem az új papucsot Very Happy 
Cait & Jess chit-chat two B638da480ceacb928527fb33aeedd7d7 Cait & Jess chit-chat two C1188d971e2f7d46787450d00be9ac0c Cait & Jess chit-chat two Hot-model-tattoo-Favim.com-6326092


08:32
 

 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess chit-chat two
Cait & Jess chit-chat two EmptyCsüt. Márc. 12 2020, 20:14

Jess

Szívesen  szívecske
Egy modern (urban) romantikus fantasy könyvet zsebeltem be.  Cait & Jess chit-chat two 4146035580 Természetfeletti lények modern környezetben, a főhősnek meghalnak a barátai aztán a jóképű pasival öszeáll, hogy kiderítsék ki/mi áll a gyilkosságok mögött. Jó vaskos példány, kicsit féltégla szerű, de nem baj, így akár tökéletes védekezési fegyver is lehet  Cait & Jess chit-chat two 2451935670  Én mindig megpróbálok olvasni mást is tankönyvek/egyetemi dolgok melett és hát info szakon ez ugye sikerül is Very Happy

Leszokott róla?  Cait & Jess chit-chat two 1556694851  Wow, gratulálok neki, ügyes cicus, szintet lépett! Csak így tovább, remélem a papucs karmolásról is leszokik és szerezz vele sok XP-t, hogy egy újabb lvl-t tudjon ugrani  Cait & Jess chit-chat two 2624752903

Addig meg... Nem tudom, vegyek neked egy új papucsot és szabadítsalak fel?


08:25


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess chit-chat two
Cait & Jess chit-chat two EmptyVas. Márc. 08 2020, 00:47

Cait
 
 

Köszi, nagyon hiányzik is most egy ölelés, még ha csak virtuális is.  Cait & Jess chit-chat two 4142114136 Én is abban reménykedem, hogy elzárom és utána jobb lesz és könnyebb lesz erről beszélni később a többieknek is. Bár olyan egyszerű lenne, mint egy számítógépen fájlokat cserélni. :taknyos:
Szerintem meg fogja érteni, amúgy sem féltékeny típus és ugye a pletykalapoknak sem dől be egyből, úgy hogy ne hallgatna meg, ezért is jó, hogy idősebb tőlem Cait & Jess chit-chat two 4146035580

Tényleg? milyen könyvet rendeltél?  Cait & Jess chit-chat two 2451935670  Miről szól? Én nagyon rég nem olvastam semmit a kötelező egyetemi könyveken kívül, amiből tanulni kellett vizsgára.  Cait & Jess chit-chat two 3719483937  A 10%-os kupon tényleg mindig jól jön Very Happy
Képzeld StarCat  Cait & Jess chit-chat two 1811199453 már nem iszik bele más italába, sikerült leszoktatni róla Cait & Jess chit-chat two 4146035580 most új hóbortja van, ha nem simogatod meg, akkor a papucsot elkezdi karmolászni... Cait & Jess chit-chat two 3719483937


08:19
 

 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess chit-chat two
Cait & Jess chit-chat two EmptySzomb. Márc. 07 2020, 20:59

Jess

Szegény Sad *megy és ad neki egy nagy virtuális vigaszölelést*  :öribari: Sajnálom, hogy az elmúlt óráid így/ilyen rosszul teltek. Sad Remélem, hogy a memóriád hamarosan jól elzárja ezeket a csúnya fájlokat és a hegymászás boldog emlékével kicseréli  Cait & Jess chit-chat two 4146035580  A pasid meg, ha tényleg normális, majd biztos megérti. Szóval nyugi szívecske

Na de! Hogy kicsit én is eltereljem erről a figyelmedet: tegnap megint rendeltem magamnak egy új könyvet amikor nem kellett volna, csak így bekerült a viruális kosaramba és... upsz? Cait & Jess chit-chat two 3673325056 Gondoltam már, akkor megveszem ha már előtte kaptam e-mailban egy 10%-os kupont, aminek nem szabad kárba vesznie... Rolling Eyes


08:12


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess chit-chat two
Cait & Jess chit-chat two EmptySzomb. Márc. 07 2020, 18:28

Cait
 
 

Még soha életemben nem volt senki olyan erőszakos velem és nagyon rossz érzés volt magatehetetlennek lenni  Sad Annyira kiszolgáltatottnak és nem is értem, hogy lehet egy tanár ilyen erkölcstelen  Sad Asajtót biztos intézi a menedzserem már, csak a telefonom nem merem bekapcsolni, még csak most fog feltölteni a telefonom... Elmegyek falat mászni, utána beszélek vele, meg Masonnel is, lehet személyesen jobb lenne elmondani neki, nem hinném, hogy elhinné a sajtónak a dolgot... Alig aludtam valamit, folyton a parkolóban találtam magam  :taknyos: Ha valaki, Sky szerintem majd felvidít, ő olyan laza és jókedvűnek tűnik.  Embarassed  Kicsit el akarom felejteni az egészet. Cait & Jess chit-chat two 1672389139


08:03
 

 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess chit-chat two
Cait & Jess chit-chat two EmptySzomb. Márc. 07 2020, 18:15

Jess

Ú... Ez tényleg nagyon rosszul hangzik, szegénykém Sad Még szerencséd, hogy ez az Axel ott volt és megmentett. Cait & Jess chit-chat two 2624752903 Bár az se jó, hogy a sajtó kikiáltotta a pasidnak :/ Persze, értem, hogy menni akarsz falat mászni ha már lebeszélted. De a menedzseredet azért tájékoztatnod kell, mert tuti megtudja és az se jó, ha mástól tudja meg. Ugyanez igaz a titkos pasidra is, szerintem az se jó ha médiából tudja meg, még ha annak nem is kell minden szavát elhinni. :/


07:58


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess chit-chat two
Cait & Jess chit-chat two EmptySzomb. Márc. 07 2020, 17:34

Cait
 
 

Tegnap egyetem után a parkolóban letámadott az egyik tanárom, szó szerint a kocsimhoz nyomott, megfogta a kezeim és megcsókolt, bár igyekeztem elfordítani a fejem, de magasabb volt és erősebb is  Cait & Jess chit-chat two 2149483383  Axel kijött hozzám, mert akart velem beszélni, ő szedte le rólam és utána kezdődött a rémálom második felvonás. Nem találtam a kocsikulcsom, így az övével léptünk le, ami lefulladt és a metróállomáson nem működött a bankkártya olvasó, így előadtunk pár számot és akkor lefotóztak minket és a páromnak állítják be most Axelt! A menedzseremmel ha beszélek nem enged el sehová egyedül soha többé, sőt... De muszáj Sky-al a basszusgitárosommal találkozni, megígértem neki hajnalban, hogy persze megyek falat mászni vele  Cait & Jess chit-chat two 2425572404 Még Masonnel sem merek beszélni, mert mit mondjak neki?  :???:


07:53
 

 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess chit-chat two
Cait & Jess chit-chat two EmptySzomb. Márc. 07 2020, 17:24

Jess

Mi-cso-da? Cait & Jess chit-chat two 1556694851 Címoldalra kerültél? Kivel is? Miért is? A másikkal meg milyen programod van?  :???:  Cait, nem tudom mit tettél, de talán... tisztáznod kéne a menedzsereddel... Nem?


07:42


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess chit-chat two
Cait & Jess chit-chat two EmptySzomb. Márc. 07 2020, 17:18

Cait
 
 

Végem van  Cait & Jess chit-chat two 2149483383 Az egyik bandataggal Axellel újság címoldalra kerültem és a menedzserem tuti kikészült, mert nem ér és ért el tegnap óta, nem merem felhívni, mert akkor ugrik a délelőtti programom, amit megígértem már Skynak, aki szintén bandatag  Cait & Jess chit-chat two 3719483937 Azt se tudom hol áll a fejem  Sad


07:37
 

 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess chit-chat two
Cait & Jess chit-chat two EmptySzomb. Márc. 07 2020, 17:12

Jess

Sziaaa! Reggelt  Cait & Jess chit-chat two 4146035580  Jaj, na mesélj, mi történt? Cait & Jess chit-chat two 1556694851


07:30


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásCait & Jess chit-chat two
Cait & Jess chit-chat two EmptySzomb. Márc. 07 2020, 15:50

Cait
 
 

Szia! Ha felébredtél majd írj kérlek, muszáj valakivel beszélnem, aki nem hímnemű Sad


05:32
 

 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess chit-chat two
Cait & Jess chit-chat two Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Cait & Jess chit-chat two
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» lyn & ben ~ chit-chat
» chit-chat; Lana & Jordan
» Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
» Ballrom chat - Cait & Bradley
» Cait & Jess

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Technika részleg-
Ugrás: