New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 EmptySzomb. Nov. 02 2019, 18:27

StarCat
 
 

 Én is elég hitetlen vagyok olyan téren, hogy szerelem első látásra nem létezik, de azért az élet erre rácáfolt nálam. Jó, beszélgettünk és egy fél napra rá éreztem, hogy vibrál körülöttünk a levegő. Annyira jó szívű pasi és ráadásul még jól is néz ki! Felkapott az ölébe és elvitt a tánctérre táncolni, ahol kicsit közelebb is kerültem hozzá és elrabolt a szívemet. Persze egy napra nem lehet ráhúzni egy kapcsolatot, de nem zárkózott el tőle.
Igaz volt egy megkötése, amit nem tudom meddig tudok tartani, ettől félek a legjobban, mert nem szeretném elveszíteni  Sad

Azt hiszem itt ki is térek egy kicsit arra, hogy ki vagyok és hát biztos furcsa, de kérlek ne mondd el senkinek, amikről beszélgettünk. Szóval én egy híresebb énekes vagyok itt NewYorkban, szóval ezért megy nehezen az ismerkedés. Egyből felcsillan a hírnév és a pénz sokak szemében, ám ezektől senki sem lesz boldog még és sokan ki is használtak ilyenek miatt, ezért vagyok bizalmatlan. Ez az én sebezhető pontom.
A helyes pasi azt kérte, hogy ne keverjem bele a hírnév világába, ami nem nehéz egyelőre, de később mi van, ha mutatkoznék vele, de nem lehet?  Rolling Eyes

Szívesen elutazok veled mindenfelé, én majd tolmácsolok Franciaországban, te pedig majd távol keleten Very Happy

Kicsit csalásnak érzem, a plusz három kívánságot, szerintem ilyesmit nem lehet kérni, de talán a többiben más is tud segíteni és nem kell hozzá dzsinn.  Razz

Én is esti bagoly vagyok, hozzászoktam, hogy ritkán kelek fel korán, csak akkor, ha be akarok menni egyetemre, ami nekem nem kötelező, mert levelezősön vagyok, de néha jobb a tanártól hallani az anyagot, mint elolvasni. Nekem az instámat más kezeli, szóval csak egy titkos facebook profilt tudok felkínálni, de ott csak én tudok ismerősnek jelölni bárkit is, szóval ha küldesz profilt, akkor bejelöllek  Embarassed

Nos, én hiszem, hogy a világegyetem nagyobb és mások és másfélék is élnek körülöttünk, szóval igen, csak nem szeretem őket űrlénynek nevezni, remélem valami értelmesebb és helyesebb létformák, mint ET (bocsi).
Nekem Thor meg a vikingek akik bejövősek, meg Amerika kapitány! Meg volt most egy The Boys! sorozat is, abból is ott van a The Homelander  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 2624752903

Brooklynban a lakásom, ez a nyugalom szigete  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 4146035580

Neked mi a kedvenc helyed NewYorkban?


 21:47
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 EmptySzomb. Nov. 02 2019, 22:53

JELLYALIEN
 
 

Azok alapján, amiket eddig leírtál erről a srácról/férfiról, tényleg nagyon jól hangzik  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 2624752903 Szerencsés vagy, hogy rátaláltál, bár mint írtad, még nincsen kőbe vésve a dolog. De szerintem meg kell ragadnod az esélyt és tényleg kideríteni, hogy ez olyan szerelem e, mint amilyennek gondolod.  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 4146035580

Hú, először azthittem valami veszélyes barátság extrákkal dologba keveredtél.

Ezennel esküvel fogadom, hogy nem fogok senkinek se szólni azokról amikről itt szót írtunk.
Furcsának valóban furcsa, nagyon meglepődtem most, ilyen még nem történt meg velem, hogy híres énekessel beszélgetek. Lehet, hogy hallottam is már pár számodat?  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 1556694851
(Engem a hirnév csak úgy érdekel, hogy saját magán fáradozásával szeretnék egy nap elismert lenni a játékfejlesztő bizniszben.)
Szóval veled kapcsán, meg így chaten, írásban barátságos lánynak tűnsz, aki nem néz engem totál lököttnek és emiatt eltudok veled beszélgetni és akiből egy jó barátom válhat. Hiszen már vagy két órája beszélünk mindenféléről.  És ez még fenáll a részemről  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 1404455205
Most, hogy mondod az énekes karrier megmagyarázza a táncórákat  Very Happy

Á, hogy a hírnévből nem kér! Érthető a kérése, számomra. A paparazzik nem tűnnek valami jó dolognak, bár erről nem igen tudok, nem vagyok híresség. De a te oldaladat is megértem, hogy gondolom később szívesen mutatkoznál vele nyilvánosan, közterülten kézenfogva sétálva és hasonlók  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 1404455205

Á, levelezőre jársz? Én nappalin vagyok. Szerintem is jó, hogy ha a tanártől/előadó professzortól hallod az anyagot.

Megértem, hiszen énekes vagy, persze, hogy az instádat profin kell kezelni marketing meg ilyesmi miatt. Meg hogy eleve titkos facebookod van, így elkerülnek a nethuszárok, a haterek, a média, a hacherek... Akkor elküldöm majd az én facebookom linkjét  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 2451935670

Amúgy én is szexibb és intelligensebb űrlényekről álmodok, mint ET  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 1404455205 De csak azért kérdeztem, hogy te is benne vagy e klubban és nem kell így megszakítani a chatelést Very Happy (utóbbi mondattal viccelek)

Thort én is szeretem, meg még Pókember is tetszik a jelleme miatt  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 1404455205 Ja meg ha már itt tartunk, inkább Marvel fan vagyok, mint DC. a Marvel filmes univerzum jobban bejön (és jól is csinálják, nagyjából) + képregényeket is olvasok.
Meg Leonardo DiCaprio és Brad Pitt ultimate kedvencem  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 1404455205 , de egy egész listám van kedvenc szinészekből.
A The Boys! sorozatot nem teljesen ismerem, mert még csak az előzetest láttam belőle. Le vagyok maradva sorozatok terén, pedig minden héten nézek valamit  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 3673325056

"Mindenhol jó, de legjobb otthon" nem igaz?  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 2451935670

Nekem a kedvenc helyem, a kedvenc könyvesboltom Manhattanben Very Happy Órákat tudok ott eltölteni és csak körbe-körbe sétálni azon agyalva mit vegyek meg. Illetve a helyi nagykönyvtárba is rendszeresen járok, az egyetmem könyvtárába is. Van kedvenc mozim, kávézóm, kínai éttermem... Illetve ha ritkán sétálni akkor vagy szabadban olvasni, mindig a Central Parkba megyek  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 3673325056

Ha választhatnál, születésed előttre, a múltba utaznál vagy a halálod utáni jövőbe?


 22:00
 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 EmptyVas. Nov. 03 2019, 15:59

StarCat
 
 

Igazából ő már kész férfi, szóval gondolom ezért sem akar csak úgy elköteleződni, ami teljesen rendben van, én sem ugranék fejest csak úgy egy kapcsolatba, de azon a napon egyből megváltozott a véleményem mindenről.  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 2624752903  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 4146035580

Igazából azt sem bánnám, ha barátság extrákkal lenne, de mivel én érzek iránta, így ez nem menne, már most is teljesen kész vagyok, hogy mi lesz, ha látom valami nővel és elkap a féltékenység. Nem csinálhatok hülyeséget, amivel veszélybe sodrom ezt az egészet.

Nos igen, ki hinné, hogy ők is csak egy átlagos emberek, általános gondokkal mi? Én csak azért énekelek, mert szeretek és jó érzés mikor koncerten mások velem együtt énekelnek. Biztos hallottál már számot, mert a toplistákon ott szokott lenni, még ha nem is az első háromban, de egy-egy szám felkerül oda is és a rádiók is játsszák. Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 2081954265
Most készül az új albumom és az első videóklip is lehet, amiben szerepelni fogok, bár nem füllik hozzá a fülem. Na meg a koncerteken is kell a színpadon azért valamit csinálni, nem csak egy helyben állni és énekelni. Persze nem fáradhatok el, szóval formába kell jönnöm, én mindig élőben éneklek, nem szeretem a playbacket...
Amúgy, ha sorozatgyilkos lennék, biztos tudnál róla, mert a sajtó szereti az ilyeneket megírni. Én csak egy szerencsés lány vagyok a sokból, aki jó helyre született.

Apropó hírnév, te hogy viselnéd el, ha letámadnának a paparazzik? Persze nem valószínű az ilyesmi, mert nálam már kihúzták a gyufát és majdnem egy egész magazin bánta, szóval annyira nem kell félni, hogy a nyomomban kamerák villognak majd. Very Happy De azért jó lenne beöltözni és úgy találkozni, hogy mások ne ismerjenek fel.

Igen már két órája? Oh, tök jó, nem is néztem az időt, hogy repül! Már alig várom, hogy találkozzunk!  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 690269075

Annyira nem szeretnék közterületen mutatkozni vele, de nyaralni jó lenne elmenni valahová, ahol nem kell attól félni, hogy ha kimennénk a tengerpartra, akkor ott ne szórakozhatnánk önfeledten. Persze lezárathatnék egy strandot magunknak, de úgy elveszik a hangulat szerintem. Na meg fogalmam sincs, mennyire engedné, hogy fizessek ilyen utazásokat, nem szeretném megbántani őt, bár szerintem neki sem megy olyan rosszul, hogy ne tehetné meg, de azért érted.  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 2591762830

Muszáj, mert sok időm elveszi a készülődés és a turné is, viszont így útközben is tudok tanulni és  nem kell igazolást szereznem, hogy miért hagytam ki az órákat. Csak sajnos, pár tanár nem kedvel, mert általában mindig elkések, de eskü nem tehetek róla, valahogy elhúzódik a készülődés és nem azzal, hogy sminkelek! Csak megállok reggelizni valahol vagy csak egy kávéra és már elrepül az idő.

Nem kell megszakítani, sőt írtad a Mass Effectet, még a három kedvenc hősnődnél és hát elég izginek tűnik, de mivel béna vagyok benne, nincs kedved együtt végigvinni majd valamikor? Látom van már pár része és elég jókat írnak róla, meg van helyes űrlény szerelmi szál is Very Happy Csak azt nem tudom, mire lenne érdemes megvenni, xbox, playstation vagy számítógépre? Te min játszottad végig?

Én is inkább Marveles vagyok, már nagyon várom a filmeket, általában premier előtt is megnézhetném, de egyedül nem volt kedvem elmenni ezekre, viszont, ha benne vagy mehetnénk majd együtt fangirleskedni.
Én most a Titans 2. évadját nézem Sólyomszem miatt, az a pasi is ahhh.  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 2624752903

Nos igen, legjobb itthon, csak néha eléggé egyedül vagyok és nagy ez a ház. Gondoltam, milyen jó házibulikat lehet majd itt rendezni, csak hát nincs kiket meghívni rá, meg nem is az én stílusom.  Embarassed

Hűha, ez egy elég érdekes kérdés, szerintem a múltamba utaznék vissza és elcseréltetném magam a szülőszobán valaki mással. Persze ezelőtt kellene egy kis kutató munka, hogy jó családhoz kerüljek, akik szeretnek, mert annál fontosabb nincs szerintem.
Te melyiket választanád?

Ha újrakezdhetnéd az életedet mit csinálnál másképp vagy miért nem csinálnál másképp dolgokat?  Rolling Eyes


 22:09
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 EmptyHétf. Nov. 04 2019, 19:27

JELLYALIEN
 
 

Jaaa, hogy kész férfi? Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 1556694851 Mennyi? Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 1556694851 Meg te hány éves is vagy, ha már itt tartunk? Én 20 vagyok.

Igen, nagy hiba lenne féltékenységi balhét csinálnod! Vagy valami hülyeséget, amitől azt mondaná, hogy ő még se akarja. Hiszen ha tényleg kész férfi, ahogyan írtad, akkor talán jogos, hogy nem akarja elsiettni és a hírnévből se kér.
Meg más felnőtt dolgok...? Nem tudom.

Á, értem. Nos, így írásban tényleg átlagos lánynak tűnsz, az énekesi karriert leszámítva Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 4146035580 Drukkolni fogok, hogy jól sikerüljön a klipped forgatása  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 3874598021

Hát a paparazzi letámadásra lenne nálam napszüveg amit felvehetek és olyankor vetném be azt a trükköt, hogy nem bszélek, nem hallok, nem látok semmit  Very Happy  (Jó, persze nem esnék hasra de érted)

Igen, 2! Én is szeretnék nagyon találkozni  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 1404455205

Persze értem. A strand minden értelemben romantikus helynek számít. A sok homok, meg ha van ott egy kis barlang... Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 2624752903 De mondjuk én annyira nem kedvelem a tengert és a tenegrparton való napozást xD
De amiket leírtál klasszak, de hát igen, a férfiak azért a magány és fizetés témában tudnak elég makacsok lenni.

kávé  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 1404455205

Ó, nekem van számítógépen, lényegében azon szoktam játszani. de a playstation exkluzív játékok miatt kénytelen voltam PS-re is, szóval nekünk az is van itthon, úgy is van hozzá jó nagy tévénk Very Happy
Szívesen játszanám veled, meg megmutatnám mit hogyan csinálj  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 2624752903

Ja a Titanst én is nézem, de még fel kell ,hogy zárkózzak. Ó meg eszembe jutott, hogy az egyik professorom ma megkért minket, hogy a beadandóinkban pontosan tüntessük fel a nevünket és a dokumentumnak a nevünkt adjuk, mert fél óra mire letölti mindenkiért, meg átnevezi, beazonítsa és így kevesebb szabad ideje jut a The Boys sorozat nézésére  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 3673325056
Amúgy ranos nő, de sztem tuti DC fan, Batmant és Supermant is felhozta már példaként xD

Én szívesen átmennék hozzád egyszer és akkor nem leszel egyedül és csinálhatunk valami klasszat, hogy ne unatkozzunk Very Happy

Érdekes válasz, hogy elcserélnéd magadat, de az alapján amiket mondtál a családodról, megértem.

Én a halálom utáni jövőbe utaznék, hát ha akkor már lehtőség lenne találkozni egy űrlénnyel  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 1404455205  Illetve kíváncsi szemlélném az új technikai találmányokat is  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 4146035580

Ú, ez nagyon mély kérdés. Lássuk csak... Volt pár béna malőröm anyuék kocsijával, azokat megsemmissé tenném. Meg lehet nyitottabbnak kellett volna lennem általánosban, de főleg gimiben az emberek felé Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 3673325056 De nagyon sok minden vááltozatlan lenne, hogy akkor is a Columbiára járjak, mint most.

És te?

Mi volt a legkínosabb dolog, ami eddig történt veled?  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 3673325056


 22:17
 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 EmptyHétf. Nov. 04 2019, 21:01

StarCat
 
 

Én is húsz vagyok *pacsi* Ő meg hát, nem tudom, olyan huszonnyolc körül saccolnám, nem mertem megkérdezni Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 2081954265

Na igen, fogalmam sincs, milyen felnőttnek lenni, bár komolyabb vagyok, mint a legtöbb korombéli, de mégsem érzem magam felnőttnek. Annyi mindent kell még tapasztalnom és tanulnom.

Én ellendrukkolok kicsit, mert ha egy jó, akkor jöhet a többi is, én nem azt nem akarom, mert hát jön majd, a vetkőzz lentebb, mert nagyobb nézettség, meg a többi hasonló kis dolog és fokozatosan építenének át mássá, ami eladható. Így is már rockosabbra fogtam az új számaim, túl nagyot nem akarok változtatni, mert én nem ebből élek és nem is akarok ebből élni.

Nos, mi lenne, ha valamelyik nap a héten itt aludnál nálam?  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 1404455205  Elmennék érted az egyetemhez és másnap haza is viszlek szívesen, én szeretek vezetni és nem szoktam veszélyeztetni senkit és semmit Very Happy

Igen, napfény, homok és tengervíz. Nem bírnám sokáig, mert elég fehér bőröm van, de akkor is olyan jó lenne és persze fürdőruhában flangálni a melegben még jobb. Kis barlang meg hát nem hangzik rosszul, de biztos minden párocska arra startol, szóval lehet oda sem jutnánk csak úgy. 

Igen, a kávé. Van egy filteres kávéfőzöm, minden reggel annál kezdem a napomat és néha kell még egy, hogy teljesen magamhoz térjek, de napi kettőnél többet nem iszok, már így is túl függő vagyok lehet, de inkább ez, mint a cigi vagy más egyéb károsabb szenvedélyek.

Igazából, az együtt játszás, hogy én megmondom, kivel mit szeretnék beszélni és a harcoknál meg átadom az irányítást, mert nekem nem a világom az ilyesmi. Régen mindig megkértem valamelyik rakodót a hotelunkban, aki diákmunkás volt, hogy segítsen tovább jutni. Persze kikaptam miatta a szüleimtől, de hát kit kérhettem volna meg?  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 2451935670

Na igen, amikor a tanárok is nagy sorozat fanok, milyen jó is. Nekem az egyik tanár a rajongóm és felajánlotta, hogy tart magán órákat nekem, nagyok ijesztő volt és természetesen azzal a tárggyal végeztem a leghamarabb, kértem az igazgatót, hogy mihamarabb levizsgázhassak belőle.

A játékon kívül és filmezésen és medencében ázáson kívül nem tudom mit csinálhatnánk, de amiket felsoroltam sem olyan uncsik ugye?  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 4007189020

Na igen, anyám és apám vannak csak és voltak is csak mindig is, de őket jobban leköti a munka és minden csak megvesznek, amivel a gond letudva szerintük. -.-
Én nem változtatnék semmin azt hiszem, mert elégedett vagyok azzal amilyen vagyok, ha jobban belekényelmesedtem volna az elkényeztetett liba szerepébe, akkor sztárként is sokkal rosszabb lennék, nem olyan példakép féle, hanem az, aki botrányairól híres. Viszont lehet nem énekeltem volna a szüleimnek és nem csináltam volna magamból sztárt és úgy máris sokkal jobb esélyekkel indulnék lehet a nagy őmnél.  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 1404455205

A legkínosabb? Pont a napokban történt Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 2081954265 Elmentem valakihez, aki segít az utolsó számaim dalszövegét megírni és elfelejtette közölni velem a managerem, hogy siket és hogy nem is beszél. Én meg ott szembesültem ezzel, hogy nem beszél, de nem tudtam, hogy nem is hall és hát mikor ez kiderült, nos majdnem elsüllyedtem szégyenemben. Miközben mentünk a tetőre még kérdeztem is valamit tőle, amire nem kaptam választ és megjegyeztem, hogy milyen tapló, de hát nem is hallotta, meg mint leesett később, nem is beszélt ugye. Pedig ő is annyira jó pasi, még izmosabb is mint akiről meséltem, na meg magasabb is, jó két méter felett volt, gondolhatod...  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 3719483937


 22:44
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 EmptyPént. Nov. 08 2019, 19:47

JELLYALIEN
 
 

*pacsi*  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 4146035580
Dettó így érzek Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 1556694851 Bár próbálok úgy viselkedni, int a felnőttek csak...Nem mindig sikerül  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 3673325056

Ja igen, a véleményed jogos, a zeneiparban szerintem is rámennek arra, hogy éppen mi a trend, hogy a nőknek eléggé lenge ruhában, a szexualitást túltolva kell klippekben szerepelniük, ami valljuk be, eléggé nem szép a nőkre nézve Sad
De te ne is változtass azért, mert más képet akarnak ráderőltetni a médiában Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 4146035580

Jó, benne vagyok  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 1404455205  Péntekhez mit szólnál? Vagy akkor másmilyen terved van?

Számomra is a kávé jöhet, de a cigi vagy kábítószerek nem xD

Jaaa, hogy úgy értetted az együtt játszást!  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 1556694851  Oké, végülis úgy is csinálhatjuk, hogy én elintézem a mindneféle harcokat, a boss fightokat, te pedig a párbeszédeket intézed, ott csak kattintani kell párat, nagyon egyszerű  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 2451935670

Volt egy tanár aki a rajongód volt? Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 1556694851 És ez még így a hasznodra is vált? Azta! Ez nem mindennapi, de...hm...Azt hiszem hasznos, hiszen csak előbb levizsgáztál belőle.

Szerintem nem uncsik, amiket felsoroltál  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 4146035580  Nem szoktam festeni a körmeimet, de akár azt is csinálhatjuk, ha netán kifogytunk az ötletekből, hogy mit csináljunk.

Az mondjuk jogos érv, meg tök logikus, hogy ha a dolgid másképpen alakultak volna, a nagy Őddel is másképp találkoztál volna és más esélyeid lennének nála. De... Bár a hírnév akadály, de szerintem minden kapcsolatban van avalami ami akadály, szóval lehet ha másmilyen életed lenne, akkor másmilyen akadály lenne, ami nem hírnév.

Egy siket és néma ember, hogy segít neked megírni a számodat?  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 1556694851  Ezt mégis hogy gondolta a managered?  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 1556694851

Velem már sok kínos dolog történt, hogy nem is tudok választani és skála szerint értékelni őket  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 3673325056 Pl. ami napokig sértett és most is kellemetlen rágondolni, hogy egyszer, fényes nappal, a nyílt utcán letrotyizta a hajamat egy galamb.  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 2081954265  Azóta is utálom mindegyiket.

Szívesen kérdeznék még érdekes kérdéseket és mesélnék tovább, de lassan kidőlk, szóval még megvárom a válaszodat aztán megyek aludni  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 4146035580


 23:00
 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 EmptyVas. Nov. 10 2019, 19:40

StarCat
 
 

Nyugi, engem nem tudnak rávenni, mert nem érdekel a pénz úgy, mint másokat. Komolyan, egyesek képesek emiatt úgy lezülleni meg elbukni, hogy rengeteg rajongó kiábrándul és persze onnan már csak a legalja ügyekben kerülhet csak címlapra, szóval muszáj balhéznia és égetni magát...  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 3719483937

Jó lesz a péntek, szerencsére elég rugalmas vagyok még ilyen téren, mert odébb van még az új lemez megjelenése meg a többi, ami utána jön.  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 1404455205

Dettó, a kávé okés meg néha az energia ital, de a többit meghagyom másoknak, a cigi büdös és én utálok büdös lenni, a kábszer meg hát elég nagy hülyeség, nem fogom szétcsapni magam ilyenekkel.  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 1556694851

Igen úgy xD Nagyon béna vagyok a kontrollerrel, de a történet nagyon érdekel  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 2624752903
Nem vált a hasznomra, mert utáltam bejárni az óráira, szóval ezért kénytelen voltam bemagolni mindent és levizsgázni, hogy soha többé ne fussak vele össze. Tudod nem olyan jó, amikor valaki nem látja a sztár mögött az embert és pofátlan betámad mindenfélével, csak mert tőle függenek a jegyeim...

Hát, én sem szoktam magamnak semmi ilyesmit csinálni, a sminkelést megtanultam, de nem viszem túlzásba azért azt sem.  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 3673325056

Igen, elvégre sikeres üzletember, szóval a pénzére is hajthatna bárki, de tőlem pl nem kell ettől tartania, de ellenkező esetben ez is más lenne, mert én örülnék neki, ha valaki el tudna tartani és olyan munkát kereshetnék, amit élvezek is és nem olyan, amit muszáj elvállalni, hogy legyen pénzem.  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 2451935670

Gondolom nem volt mindig az és a szavak rímeihez nem kell hallania, lehet érzi, nagyon tehetséges egyébként és szerintem nem néma, csak nem beszél, van egy tablet-ja, amibe amit beír szöveget, azt felolvassa a kütyü. Meg hát nem ő az első süket, aki jó zenéket komponál.

Egek, ezek a galambok! Utálom mindet, mert rosszabbak, mint a patkányok és valakik még ezeket etetik, szörnyű. Ahogy az is, hogy te lettél az egyik áldozata  Sad

Majd felteszed pénteken és amint megadod a facebook linket a profilodról, bejelöllek, ott is folytathatjuk majd, ha tudok visszaírok egyből, ha nem, akkor nincs nálam a telefonom, de amint ránézek válaszolok. Jó éjt, szép álmokat!  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 4146035580  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 3624854829  


 23:14
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 14 2019, 19:17

JELLYALIEN
 
 

Helyes, a pénz nem is boldogít! (Kivéve ha olyat tudsz rajta venni, ami igen)

Akkor péntek  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 2624752903

Igen, megértem a véleményedet az ellenkező esetben lévő pénz mizériáról. De egy nő legyen független a pasijától! Szerintem.

Igaz, ott van a jó süket zeneszerzőre Beethoven példaként.

Nem is értem egyesek miért etetik a galambokat. Még az utcákat is összepiszkítják, meg ugy engem is Sad  De köszi, hogy együttérzel velem  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 4146035580

Oké, majd még mindjárt megadom linkelem neked a facebook profilomat üziben. Köszi, és neked is szép álmokat kívánok, álmodj csakis azzal a te Nagy Ő-ddel!  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 4146035580  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 1471401822  Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 3624854829


 23:20
 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Caitlin & Jessica - Let's chit-chat
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» who lets the dogs out – lindy x paul
» Cait & Jess chit-chat two
» Caitlin Star lakása
» Come on Barbie, lets go party!
» Lets go party - Jesus and Flor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: