New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 109 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 91 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 12:43-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 12:42-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:36-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 12:26-kor
Reagan Moore
tollából
Ma 12:24-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 12:13-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:06-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 11:38-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Jesse Jaden Cross
TémanyitásJesse Jaden Cross
Jesse Jaden Cross  EmptyVas. Ápr. 09 2017, 18:28

Jesse Jaden  Cross

Magányod falát csakis belülről lehet áttörni. Senki kívülről bemenni nem tud hozzád, ha nem nyitsz ajtót neki.


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Jesse Jaden Cross
Becenevek: JJ, Jess, Jady, Cross
Születési hely, idő:1989. április 3.
Kor: 28 éves
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: Hetero
Családi állapot: elvált
Csoport: Törvényszegők és munkanélküliek
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:  -
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Ha dolgozik// Munkahely: dolgozott, edző volt egy ifjúsági amerikai football csapatnál.
Hobbi: Momentán film maraton
A jellem szó maga egyszerűségében olyan könnyeden formázható, de a mögöttes tartalom bonyolult, és egyáltalán nem biztos, hogy pontosan le lehet írni ki milyen valójában.. Az ember sosem csak jó, de sosem csak rossz, mindenből van benne egy kicsi ettől egyedi. De senki sem filozófiai ismertetést kért, hanem, hogy magamról beszéljek, nyíltan és őszintén. Tulajdonképpen két részre is bonthatom magam, Daffny előtti Jesse, és Daffny utáni Jesse. Az előtti Jesse mosolygós, jó kedélyű, életvidám és imádja az amerikai focit. Edzősködik az ifi csapatnál és imád a kölykökkel a meccs után beülni egy hatalmas sonkás pizzára, amit aztán az edzőteremben a kedvenc zenéjére lefuthat. Szeret a feleségével összebújva akár romantikus, akár valami öldöklős horrort megnézni. Mindkét film lehetőséget kedveli hiszen ugyanaz az eredmény, a felesége meleg teste hozzá simulva. Az utána Jesse komor, unott és feladott mindent, amit szeretett, leginkább hanyag módon a házban tölti a legtöbb idejét. Film maratont rendez jó nagy tál popcornnal, ami már kis hasat is sikeresen növesztett neki, az edzések pedig úgy elmaradtak, mint a várva várt sarkvidéki hideg. A feleség kikerült a képből és ezzel ért el minden változást az utána Jesse-ben, mert Daffny után semmi sem ugyanaz. Hát ennyi, lényegében ennyi vagyok most, a boldogtalan exférj, aki képtelen túllépni a csalódáson és megbántottságon.  


Elbújni jó, de katasztrófa, ha nem találják meg az embert.

-Nem gondolhatod komolyan Daff, egyszerűen  nevetséges amit csinálsz! –Idegesen túrok a hajamba és szinte szétfeszít a méreg. Hát ennyi volna tíz év házasság? Ennyit ér tíz év együttélés? Nem lehet, hogy csupán ennyit érjen, mikor oly boldogan léptünk a házasság szent kötelékébe vagy mi a franc.  
-Én vagyok nevetséges? Én? És mi van azzal, hogy hónapok óta könyörgök neked azért, hogy némi időt tölts el velem és ne csak a munkáddal, szerintem sosem volt ez akkor kérés! – Üvöltötte teljes torka szakadtából és ezzel nem szállhattam vitába.
Na de ennyi miatt eldobni egy házasságot? Nem ilyenkor kellene megoldani? Megbeszélni?
Leléptem a tornácról szánt szándékkal, hogy megállítsam abbéli igyekezetében, hogy örökre kilép az életemből.
-Daff, ne csináld ezt, beszéljük meg.
-Ezen nincs mit megbeszélni Jesse, kiábrándultam belőled, ebből a házasságból, nem így képzeltem el, nem így, hogy a férjemet alig látom, nekem ez nem megy.
Megérintettem az arcát és éreztem, ahogy forró könnycsepp csorog le a kezemre. Megfogta a kézfejem és eltolta magától, szemeiben még mindig ott csillogtak a könnyek, de nem sugallt mást az arca, mint kemény elhatározást, nem marad velem, eldöntötte. Elengedtem, néztem, ahogy a bőröndjével elindul a kis Chevije felé és elhajt vele. Ott álltam még hosszú ideig és fogalmam sem volt mihez kezdjek. Még annyit sem mondott, viszlát
A percek órákba mentek át, majd napokba, végül már hetekbe. A lakás borzalmasan üresnek bizonyult nélküle és Én sem találtam a helyem. Megszoktam, hogy az életem része, hogy bármi történik, megoszthatom vele, de rá kellett ébrednem, hogy valóban elhanyagoltam Őt, nekem egyértelmű volt, hogy Ő itthon vár rám, de Ő sosem tudhatta mikor érek haza. Persze nem sokkal azután, hogy elment kiderült, hogy pár hete már az ifi csapat menedzserével feküdt össze a hátam mögött. Így visszagondolva, ezt is az én számlámra lehet kontózni.
Már csak árnyéka vagyok önmagamnak, leadtam a csapatom és hagytam, hogy a hülye, focihoz nem értő Dave vegye át a helyem és irányítsa a csapatot. Régen edzettem, szinte megszállottja voltam a sport minden válfajának, de már nem, nem mondom, hogy nem hiányzik a kimerülésig tartó futás, de mégsem tudom rávenni magam, hogy megtegyem az első lépést a sport felé. Mindenben az ellentéte lettem Önmagamnak.
Megszólal a csengő és Én egykedvűen lépek ajtót nyitni. Az ajtó túloldalán ott van Ő, Ő, aki rendszeresen átjár és meglep aprósüteményekkel. Mindig csak habogok valami köszönöm félét és már el is tűnök az ajtóm mögött.
-Öhm…Hello. – Köszönök sután a mosolygós nőre, vesszek meg, ha bármi férfias is van bennem jelenleg, Te lekvár!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jesse Jaden Cross
Jesse Jaden Cross  EmptySzer. Ápr. 12 2017, 23:01

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Jesse Jesse Jaden Cross  3874598021
Hát te aztán jöttél és győztél, nagyon hamar elkészültél, biztosan örül a keresőd, és ez azt is mutatja, hogy rábólintott a lapodra. Jesse Jaden Cross  4146035580 Hát Jesse te egy keményfejű ember vagy, akit csak sajnálni lehet, hogy elhagyta az első felesége, bár nem mondom, hogy nem vagy hibás ebben a dologban. Mert de, tehetsz arról, hogy így alakultak a dolgok köztetek. Külön ki kell emelnem, hogy nagyon tetszettek az idézetek az előtörténetedben, annyira passzoltak hozzá, hogy gratulálni tudok csak. Jesse Jaden Cross  4146035580 Nem is tudom mit mondhatnék még neked, talán erről ennyi elég is lenne, de.. jó na, elég is lesz, nekem szimpatikus vagy, szeretem a karakteredet. Jesse Jaden Cross  4146035580
Aztán ez a jelenet, aikor elhagy téged a feleséged, elég szomorú. Sad Sajnálom, hogy ezt kellett átélned, azonban azt is tudom, hogy ő is jogosan tette azt, amit tett, mert te nem voltál elég meggondolt és ésszerű. A csapatot választottad a szerelmed helyett, aztán az elválás.. tíz év az nem kicsi idő és basszus.. azért ennyire slampossá válni. Elrontani egy olyan testet, amilyen neked van, bűn! Sad Tessék mozogni, edzeni és kimenni az utcára, élni az életedet, mert azzal nem ért véget, hogy elhagyott az asszony téged, jön más. Jesse Jaden Cross  4146035580 Remélem azért a szomszédod nem fog élete végéig reménytelenül átvinni a sütiket, tessék mosolyogni és megtörni a jeget! Jesse Jaden Cross  3874598021
Menj foglalózz és játssz! <3 Üdv köztünk+ Jesse Jaden Cross  4146035580


mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Jesse Jaden Cross  497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Jesse Jaden Cross  Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
307
★ :
Jesse Jaden Cross  Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
Jesse Jaden Cross
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jesse Allen
» Jaden E. Foster
» Jaden & Ashley
» My Cross
» Tay & Mac | cross my heart, hope to die

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: