New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 78 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 71 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Tegnap 22:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

the daughter i never had
Témanyitásthe daughter i never had
the daughter i never had EmptyHétf. Júl. 08 2019, 23:42
Sloane


Play by:
Emma Mackey
Születési hely:
Bronx
Kor:
18
Lakhely:
Bronx
Szexuális beállítottság:
amit szeretnél
Családi állapot:
amit szeretnél
Csoport:
diákok
Történetünk:

Az idegeimre mész.
Pofátlan, nagyszájú, szókimondó fiatal vagy, olyan, amilyet egyetlen szülő sem akar, és amilyennek mégis minden gyereknek lennie kéne. Mert kimondod, amit gondolsz, és ha az élet a földbe is döngöl, legalább elküldöd az anyjába. A sok szart előbb-utóbb úgy is kinövöd, de legalább életképessé válasz általuk.
Sose számíthattál senkire se magadon kívül. Az apád lelépett, csak akkor látod, ha pénz kell neki, az anyádat pedig jobban érdekli az aktuális pasija, mint a lánya. Az iskolába hol bejársz, hol nem, van elég eszed, hogy elvégezd és ne a híd alatt halj éhen, de nem kergetsz vágyálmokat. Tudod, hogy szarból nem építhetsz várat.
Kizsebeltél egyik éjjel, mikor láttál részegen hazafelé támolyogni és feltettél a metróra, ami egészen Brooklynig vitt. Az irataim nélkül több óráig rohadtam egy fogdában, míg gond nélkül lenyúltál mindent a haverjaiddal lakásomból, ami értékes volt.
Őszintén szólva, ha felismerlek, lehet, hogy oda se dugom a képemet. Csak annyit láttam, hogy öten neki állnak keménykedni egy csajjal a parkolóban, nálam pedig épp volt fegyver. Neked duplán szerencséd volt, hogy nem lőttelek le, miután elmondtad, hogy minden cuccomon túladtál. Én se tudom, hogy mi ütött belém, mikor fedelet adtam a fejed felé, mert nem volt hova menned. Talán az, hogy ellopni már úgyse tudtál volna semmit. Egyszeri alkalomnak indult, de időről időre feltűntél, ha épp nem volt hova menned.
//Egyfajta furcsa, elcseszett apa-lánya kapcsolatot képzelek el nekik. Joel lánya nagyjából annyi idős lenne, mint most Sloane. Joel közel sem mintaapa, de a maga módján törődik a lánnyal. Próbálja távol tartani őt az utcai bandák és drogok világától, hogy ne a könnyebb megoldásokat keresse, és kezdjen valamit az életével. Emiatt elég sok a vita köztük, ugyanis Joel bűnöző, emiatt elég képmutató, amit csinál, erre Sloane nem felejti el emlékeztetni. A lány keveset tud Joel múltjáról, de nem hülye, sejti, hogy Joelt a saját bűnei és lelkiismerete készteti, hogy beleszóljon az életébe, ez pedig nagyon nem tetszik neki.
Igyekeztem nem túl sokat meghatározni előre, hogy rugalmasabban lehessen megkreálni. Játékban, filmben, sorozatban bőven akad hasonló kapcsolatra példa, szerintem nagyon jól ki lehet játszani, én személy szerint imádom őket. A név csak ötlet, nem ragaszkodom hozzá, ahogy a PB-hez sem, de valami profilba vágóra cseréld le, ha nem tetszene Smile Egyébként meg minden kérdés, egyeztetés, akármi miatt csak dobj meg egy pm-mel, várom nagyon  the daughter i never had 2624752903  //

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
the daughter i never had
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» daughter on the down-low
» Like mother like daughter
» She's your daughter? // Jake & Meena
» a daughter should not have to beg for a relationship with her father
» you know more about my daughter than I do, right? [Camilla & Jenn]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: