New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 91 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 81 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
Georgia Westfield
tollából
Ma 11:23-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 11:20-kor
Jeffrey Collins
tollából
Ma 11:18-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:11-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 11:11-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Susan && Jonathan
TémanyitásSusan && Jonathan
Susan && Jonathan  EmptyPént. 7 Ápr. - 0:21
Anya ötlete volt, hogy tanuljak némi küzdősportot, hogy meg tudjam védeni magamat, ha akármi is történik. Persze otthon nem történt még egy hasonló incidens mint évekkel ezelőtt, de annyira ragaszkodott a dologhoz, hogy nem tudtam lebeszélni róla. Szóval végül beíratott erre a vacakra, amihez nem sok kedvem volt, mert van nekem elég dolgom amúgy is. Ott vannak a táncórák, meg a matléták is számítanak rám mindegyik versenyen, azokra meg ugyebár készülnünk is kell. A hátam közepére se kívántam ezt az egészet, de már megszoktam, hogy minden héten van itt egy órám. Egyként meg a tanár is jó fejnek tűnik, s látszik, hogy nem csak úgy látatlanban oktat minket, ahogy a kedve tartja, hanem azért átgondolja az órák menetét.
Általában péntekenként járok, de most hétvégén lesz egy táncversenyünk, amire már péntek délután indulunk, így nem tudnék jönni, kihagyni viszont nem nagyon szerettem volna ezt az edzést, mert már hozzászoktam, hogy hetente egyszer itt vagyok és ez annyira más mint a tánc, hogy úgy érzem, szükségem van rá. Furcsa is volt kicsit ez a keddi edzés, mert teljesen idegenekkel voltam körülvéve, nem a megszokott arcokkal. Olyan érzésem volt emiatt kicsit, mint mikor először jöttem, de most már legalább nem voltam annyira béndza mint akkor.
- Bocsi, meg tudnád mutatni még egyszer azt a védekező mozdulatot? Szeretnék majd építeni rá egy táncmozdulatot - az oktatónk már eléggé képben van azt illetően, hogy én nem teljesen önszántamból jöttem ide, de persze csak annyit tud, amennyit tudnia kell, mégpedig, hogy az anyám ötlete volt az egész. Aztán egyszer szóba került, hogy sportolok-e valamit és mondtam a táncot, meg azt, hogy némelyik mozdulatot szívesen belevinném a koreográfiánkba. Talán pont ezért kedveltem meg végül őt, mert ha odamegyek óra után ezzel a hülyeségemmel, akkor nem küld el a francba...

After traning
Susan && Jonathan
©
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Susan && Jonathan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Baby && Susan
» Ben && Susan - it wasn't for you...
» Ben && Susan - it wasn't for you...
» Dmitri && Susan
» Micah && Susan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: