New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 81 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 70 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. 20 Május - 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 9:12-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 8:45-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 8:06-kor
Seo Dan
tollából
Ma 6:17-kor
David Gallardo
tollából
Ma 6:07-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 0:06-kor
Luana Machado
tollából
Tegnap 23:08-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Tegnap 22:57-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:22-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Cesar f*cking Fuentes
TémanyitásCesar f*cking Fuentes
Cesar f*cking Fuentes EmptyKedd 25 Jún. - 18:41
Cesar Fuentes


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Cesar Fuentes
Becenevek:
Cesar, Cesaro, Ceez
Születési hely, idő:
1995.02.22.
Kor:
24
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Törvényszegők
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Juilliard ösztöndíjas hallgatója volt (az első félévben kirúgták)
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Zenész és "mindenes" egy olasz maffiozó kocsmájában
Ha dolgozik//Munkahely:
Il Diavolo Night Pub
Hobbi:
dalszöveg írás, zenélés, motorozás
Play by:
Shawn Mendes

Jellem

Részlet a Juilliard felvételiére írt bemutatkozó leveléből. Ezt a változatot sosem küldte el az iskolának.
Most meg kéne győznöm magukat, hogy miért én vagyok abból a több száz jelentkezőből a legméltóbb az ösztöndíjra. Versengenem kéne a tehetséges üdvöskékkel, akiknek valószínűleg már előre lezsírozott helyük van maguknál. Egy valamit mondhatok. Nem vagyok az a srác, aki kiváló középiskolai resumével rendelkezik.
Elsőként is amiatt, mert folyton verekedésekbe keveredtem. Többször volt beverve a képem a négy év alatt, mint amennyi fakultáción megjelentem. Csak a zene érdekelt. Leszartam az órákat, a legtöbbre be sem jártam. Nem tudtak motiválni a matematikai egyenletek és a millió dátum bemagolása egy-egy háború kapcsán. Az iskola kerülés volt a hobbim, a sport pálya mellett bandáztam a lelátók alatt. Füvet szívtam és zenét írtam. Az irodalom volt az egyetlen óra, ami megmozgatott bennem valamit. A költészet érték.
Látják, nem vagyok az a piperkőc, jól fésült páva aki fel-alá masírozik az élére vasalt ingjében a kampuszon. Legtöbbször több napos pólóban és farmerben láthatnak, a bőrdzsekimet pedig semmi pénzért sem dobom kukába.
A külsőm semmiképpen sem mondható elitnek, a barna göndör hajamat sosem fésülöm. Sokszor borosta takarja az arcomat és a törékeny külső helyett, izmos testalkattal rendelkezem.
Fogalmam sincs, hogy ha felvesznek, hogy fogok eleget tenni az elvárásaiknak. Nem bírom ha megmondják mit tegyek, vagy hogyan viselkedjem. Könnyen fel lehet piszkálni engem, olyankor addig nem nyugszom amíg véresre nem vertem a suhancot aki belém kötött. Megvan a magam ízlése a zene terén, amin nem szeretek osztozni másokkal.
A zene mellett a motorom bütykölése és használása a hobbim. Szeretem a gyorsaságot, a limit nélküli száguldást amikor úgy érzem, hogy a semmiben repülök. Ezzel ki lennének békülve?


Múlt
Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Cesar f*cking Fuentes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cesar Monroe
» Victor Fuentes
» Quinn Angela Fuentes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: