New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 20:09-kor
Sonny Hirata
tollából
Tegnap 19:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Rosie Monroe
TémanyitásRosie Monroe
Rosie Monroe EmptyVas. Ápr. 02 2017, 17:42

Rosie Monroe

"Boldog, irigylésre méltó az az ember, aki az életben megtalálta a maga szerepét."


Karakter típusa: Keresett + Saját
Teljes név: Rosie Chloe Monroe
Becenevek: Muffin, Ríze, Clo
Születési hely, idő: New York 1999. 05. 12.
Kor: 18
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: Hetero
Családi állapot: Hát izé…
Csoport: Diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: gyakornok a rendőrőrsön (gyilkossági csoport)
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Gyakornok a rendőrőrsön
Ha dolgozik// Munkahely: – gyakornok (Törtet a F.B.I. Szövetségi Nyomozó Hivatalhoz, mint Erőszakos bűncselekmények(gyilkossági nyomozás)et kivizsgáló részleg.)
Hobbi: Horgászat, Rajzolás, fénytechnika, capoeira

170 centimmel átlagos magasságúnak számítok, nem lógok ki a tömegből. A ruházatom eléggé hétköznapi, de az se kizárt, hogy néha már kicsit fiús. Szeretem a kényelmes és praktikus ruhadarabokat. Nem vagyok az a fajta lány, aki egy-egy ruha miatt sírni vagy ölni tudna.  Természetesen nem vetem meg a csinosabb ruhákat se, amiben valamennyire ki tudom emelni a domborulataimat, amik nem éppen olyan jellegzetesek vagy nagyok. De én jól érzem magamat a bőrömben és szerintem ez a legfontosabb, hogy az ember képes legyen elfogadni olyannak magát, amilyen.
Első pillantásra mindenki azt gondolja, hogy egy erősebb szélvihar elvinne magával, esetleg kettétörne, pedig nem. Soha nem voltam az a fajtateremtés, aki megbírt ülni a fenekén, vagy aki elkerülte volna a veszélyt. Igazán kíváncsi természetem van már gyerekkoromtól kezdve, ami talán részben annak is köszönhető, hogy elég nagy zűrzavarban láttam meg a napvilágot. Határozottság jellemez, ha valamibe belekezdek, azt véghez is viszem. Nem szokásom a körmöm rágni egy-egy döntés felett, gyorsan vág az eszem és nem is teketóriázok soha. Nagyon kitartó vagyok, legyen szó egy apró, esetleg egy nagyobb cél eléréséről. Nagyon céltudatos vagyok, hisz kétségem sem merült fel soha abban a tekintetben, hogy mit akarok az életemtől. Masszív türelem ide, vagy oda - nem lehetetlen felmérgelni. Van néhány dolog, amire detonáló bombaként reagálok. Azzal, hogy tartom a két lépés távolságot, igazából legnagyobb gyengeségem szeretném elrejteni a világ elől. Hatalmas lelkemet és szívemet, amik rendkívül sérülékenyek.
Szerintem egyszerű lány vagyok, csak merek nagyot álmodni, és tenni értük. Mindig az mondják, merjünk nagyot álmodni. Én merek, és hiszek magamban, ennek köszönhetem a magabiztosságomat is, és nem hagytam, hogy bárki megingassa ezen hitemet.

Egyéb:

Kedvenc Hőse: Batman
Kedvenc kajája és itala: Sült krumpli, házi hamburgerrel, Gyros, cola
Kedvenc Film: Karib tenger kalózai, szépség és a szörnyeteg, Star Wars összes, Bosszúállók sorozat, Rendőrségi sorozatok-dokumentum filmek, Dr. House

- 8 hónapra született 2 kg súllyal.
- A bátya nevezte el Muffin-ak, mert olyan fura feje volt a születése után.
- A bátya lökte le az emeleti lépcsőről, játszottak. A lány nagyot esett, megsérült a koponyája hátul, egy heg éktelenkedik ott, amit a hajával takar.
- Utálja a halakat, de imád horgászni
- Kényszerbeteg (obszesszív-kompulzív): rendre, szimmetriára vonatkozó
Mindennek szimmetrikusan kell elhelyezkednie, ill. tökéletes rendnek kell lennie, különben rosszul érzi magát
A szülei a folytonos veszekedések miatt válnak, az egyik elnézi mindezt, a másik nem. Az apja magával akarta vinni a lányt Németországba (eredetileg kezeltetni). De a lánynak más tervei voltak.



"Agyunk figyelemre méltó dolgokra képes, de arra is, hogy jelentősen korlátozzon minket."


Minden történet valahol elkezdődik, de sokan azt hiszik, hogy csak onnantól, hogy megszülettünk, de szerintem már a fogantatástól. A magzatok sok mindent megértenek, érzik azt, hogy várják őket, vagy csak terhet jelentenek-e. Én voltam a legapróbb gyermek, akire mindenki vigyázott.

Sok embernek rémesen indul az élete, míg másoknak kifejezetten jól. Nos, nekem vegyes felvágott jutott osztályrészül, hiszen egy normális családban nőttem fel.
Már kicsiként is imádtam, amikor anyám a hősökről szóló meséket mondta el minden este elalváskor. Nagyon imádtam. Kedvencem mindig is Batman volt, a nagy igazságérzetével és kitartásával. Batman szülei halálából épült fel a hőssé válással. Kiskorom óta bűnüldöző akartam lenni. Sosem érdekeltek a lányos dolgok, sem barbi, sem a rózsaszín álom, habos babos ruhák.
Mindig háborúsdit akartam játszani, no de nem azért mert a bátyám mindig is rám kényszerítette. Azt nem tudom már mennyire díjazta, amikor mindig elvettem a játék pisztolyát és lövöldözőst akartam játszani… de mindig ő akart a jófiú lenni. Utáltam a rosszat játszani. De hamar kinőtt ezekből a játékokból.


ISKOLA ÉVEK
A tanáraim szerint mindig szorgalmas, példamutató tanuló voltam, aki mindig részt vállalt a közösségi munkákban, minden iskolai programban lelkesen segédkezett, és egyszerűen mindenhol ott voltam. Ezért a diáktársaim többnyire kis pukkancsnak tartottak, míg nem beszélgettek velem pár percet. Az, hogy a jövőm érdekében maximalista voltam a suliban, már egy egészen más kérdéskör.
Azonban arról senki sem szólt, milyen lesz az életem AZ után. Délután bent maradtam, holnapra kellett előkészülnöm. Rendőrségi felvilágosítás... a tanárunk meg paranoiás. Takarítás. Nem sok dolgom volt, utolsó óra előtt már megcsináltuk. Egy részét legalábbis. Az idő elég gyorsan eltelt, hiszen már sötét volt, mire a díszítéssel végeztem, a többiek is leléptek(akik maradtak segíteni), noha köszöntek, fel sem tűnt. Szóval rálestem a mobilomra és 11 nem fogadott hívás apától. Ideje lenne hazamenni. Kisiettem a suliból, elköszöntem a biztonsági őrtől, majd leléptem a területről. Azonban hallottam egy sikolyt és az én fene nagy kíváncsiságomnak persze hogy megkellett néznie hogy mi is történt. A rövid utcában, ahol csak 4 ház található… el sem tudom mondani, hogy mi történt. Megkéseltek egy nőt. Az illető, aki bántotta őt, pedig épp kizsebelte. És én csak álltam ott tétlenül… aztán egy Héé szaladt ki a számon. A késelő felegyenesedett, rám nézett.
Könnyeim szabad útra találtak, csorogtak a szemem sarkából. Kezdtem azt hinni, soha nem fog véget érni az az éjszaka. Minden egyes lélegzetvételem sípolva szökött a fülembe, de nem ez volt az egyetlen hang. Félelem járt át, még soha életemben nem éreztem magam ennyire egyedül, ennyire magányosnak. Soha nem rettegtem még ennyire. Vészjósló csend telepedett körénk. Aztán amaz elfutott, jómagam meg felsikoltottam. Csupán egy perc kellett, mire egy járókelő pár beszaladjon és rendőrséget illetve mentőt hívjon.
A rendőrség kikérdezett, én mindent amit csak láttam…elmondtam nekik. Az ipse arcát nem láttam, de olyan 30 fölötti volt, ez biztos. Csupán a hangja az, amit biztosan felismernék.
A napok teltek és ez az egész eset mély nyomot hagyott bennem. Olyan sokként ért, hogy belém vésődött. Állandóan rendet teszek, mindennek szimmetrikusan kell állnia. Ha valami nincs rendben, akkor már pánikolok, hogy annak igenis rendben kell lennie. Meg kell mindenáron csinálnom. ezzel akarja az elmém elfeledtetni a történéseket. Másra gondolni. Valami bonyolultabbra.
Igen ám, de ahogy teltek a hónapok, anyáék ez miatt kezdtek el veszekedni. Apa egyszerűen nem tudja ezt elviselni és mindenáron orvoshoz akar vinni. Elmegyógyintézetbe…de ez el lett halasztva. Valami haláleset miatt. Azt hiszem apa testvére halt meg. Szóval az egész család gyászolt. Fel lett hívva Cole is….
És csak 16 éves voltam…
Ez volt az a pont az életemben, amikor eldöntöttem, ez ellen küzdeni fogok. A rossz embereket el fogom kapni. Erre teszem fel az életemet.
Azonban amikor apa nemrég közölte velem, hogy pakoljak, mert költözünk csak mi ketten… kiderült hogy anyuék válni készülnek és nekünk kell elmenni.  Sehova sem akartam menni. Illetve egy helyen törtem a fejem. A bátyám. Az egyetlen olyan ember az életemben, akiben még megbízhatok. Igaz 3 éve nem láttam, de talán ugyanaz az ember maradt, mint régen. Nem érdekelt egyik szülőm sem, összecuccoltam és elviharoztam. Ők meg beszéljék meg mindezt magukkal. Nem vagyok erre kíváncsi.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rosie Monroe
Rosie Monroe EmptyVas. Ápr. 02 2017, 21:27

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Rosie Rosie Monroe 4146035580
Komolyan mondom én nem tudom leírni a nevedet, valamiért mindig Roseit írok a Rosie helyett és már magamat idegesítem ezzel. Very Happy Neked aztán biztosan van neked egy világképed és van egyfajta igazságérzeted, mely nagyon jó. Az ilyen romlott és korrupt világba kellenek az olyan látásszemléletű emberek, amilyen te magad is vagy. Rosie Monroe 4146035580 Az meg különösen tetszik, hogy korszülött baba vagy, mint az unokahúgom Smile Tudod azon gondolkodtam, hogy milyen jó, hogy kitartó és szívós vagy, bár ez a szimmetria dolog kicsit érdekes, de hát mindenkinek van egy defektje. Very Happy
Hát először is meg kell mondjam, hogy természetes dolog, ha egy ilyen jelenet hatására egy ember lesokkol. Én is lesokkoltam volna és nem tudtam volna semmit sem. Sajnálom, hogy egy ilyen zord jelenetet kellett át élned, hogy látnod kellett, amint az emberi erőszak és gonoszság a felszínre tört. Sad Én csak neked sok szerencsét és kitartást tudok neked kívánni, remélem rendőr lesz belőled és tudsz segíteni az embereken. Rosie Monroe 4146035580
Most pedig menj és rabold el tesókádat egy játékra! Üdv itt Rosie Monroe 3874598021


mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Rosie Monroe 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Rosie Monroe Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
Rosie Monroe Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
Rosie Monroe
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Juliana Monroe
» Zoe Monroe
» William Monroe
» Cole Monroe
» Monroe Randall

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: