New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 86 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Caesar Harlow
tollából
Ma 17:04-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 16:53-kor
Mallory Duval
tollából
Ma 16:07-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 14:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 14:21-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 13:36-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:57-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:34-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Cole Monroe
TémanyitásCole Monroe
Cole Monroe EmptySzomb. 1 Ápr. - 22:44

Cole Monroe

"Man is nothing else but what he makes of himself"


Karakter típusa: saját
Teljes név: Cole Monroe
Becenevek: Főnök (de csak Rosie hív így), Gombolyag (Meow hív így), illetve bármelyen becézésre hallgatok, amit egy szép nő ad nekem
Születési hely, idő: New York, 1989. 08. 17.
Kor: 27
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: heteró
Családi állapot: egyedülálló
Csoport: Törvényszegő
Egyetem: informatika szak, már végezett
Munkabeosztás: pultos és kidobó || hacker-tolvaj
Munkahely: Med's bár
Hobbi: tolvajlás, csevegés, szex, ivászat, motorozás, dohányzás
Azt mondod, hogy szeretnél többet tudni rólam? Oké, örömmel mesélek neked. *kacsit mosolyogva*
Nos, először is, bizonnyal már észrevetted, hogy jól nézek ki. Vonzónak tartom magamat, de ez még nem egoizmus, csak egészséges hozzáállás. Ugyanis elég gáz lenne, ha utálnám, ha nem szeretném magamat. Meg jól láthatóan a csajok se tudnak nekem nemet mondani, mind a külsőmre, mind a belsőmre.
Öltözködést illetően többnyire laza, kényelmes ruhákat hordok. Szeretek feketét hordani. Fekete napszemüveg, bőrkabát, felső, farmer és bakancs…  Kivéve nyári kánikulában, mert akkor szívás. Ezért a ruhatáram tartalmaz fehér, kék, barna ruharabokat is. A változatosság kedvéért.
Lehet egy-két kisebb sebhelyem, verekedésekből, balesetekből. Tetoválásom is van, szeretem őket, de csak pár van, olyan helyeken ahol nem annyira feltűnőek vagy jól el lehet őket takarni. *kacsint* Az anyajegyeimet nem tartom számon. Más egyedi tulajdonságom… elbűvölő mosoly annak számít? *mosolyog elbűvölően*
Tudtommal nem vagyok allergiás és nem szenvedek semmilyen krónikus/halálos betegségben sem.
Babonás se vagyok. Az pedig, hogy optimista vagyok-e vagy pesszimista, a helyzettől függ. De elismerem, hogy a sok negatív gondolat igen káros.
Nem az a típus vagyok, aki könnyen dühbe gurul, de ha valaki engem vagy a családomat sértegeti, az nem ússza meg épp arccal a dolgot. Valamint olyan ember se vagyok, aki sűrűn depizik a sarokban ücsörögve.
Nem vagyok irodalmár, a szókincsem egészen átlagos. Szoktam káromkodni, szleng szavakat használni, becézni másokat, elsütni pár poént és a lányoknak még néhány bókot is szoktam mondani.
Ha már lányok, akkor tisztázzuk azt, hogy nem vagyok már szűz és nem vetem meg a testi örömöket. Egyéjszakás kalandok, barátság extrákkal... Volt már 1-2 komoly kapcsolatom is, de hamar végük lett. Az igaz szerelem és a lelki társ jó csajozós duma, de én még nem tapasztaltam meg őket.
Ami pedig a barátokat illeti szeretek új ismertségekre szert tenni. A beszélgetésekben leginkább a beszélő fél vagyok. Beletelik egy kis időbe mire megbízok másokban és picit haragtartó is vagyok, de hajlok a megbocsátás felé, viszont sose felejtek. Igyekszek tiszteletben tartani mások hitét és véleményét, hiszen mindenkinek megvan a maga gondolata a dolgokról. Ami pedig a saját véleményemet illeti, annyira nem akarnék kiállni érte, hogy akár meg is halljak érte. A hősködést is meghagyom másoknak, köszi.
Nem vagyok a jó fiú. Olykor szoktam szerencsejátékozni, mert szórakoztató. A hazugság néha kegyes. A lopás pedig olykor szükséges és lopott holmik alatt nem csak a női szíveket értem. Tolvaj vagyok, igen. De nem csak egy kis piti bűnöző, aki kirabol egy öreg nénit az utcán vagy egy kisboltot. Én nagyobb tételekben játszok. Művészeti tárgyak, drága ékszerek, drágakövek... A hackerkedés viszont a specialitásom. Új személyazonosság kellene? Keress engem! Kéne egy bizonyos bankkártya vagy bankszámla adatai? Keress engem! Vagy csak azt szeretnéd tudni kivel chatelget a párod órákon át? Keress engem! Igen, igen, az adatlopás bűn, de szétnéztél már? Romlott társadalomban élünk. A nagyhalak megeszik a kishalakat és csak azok maradnak életben, csak azok lesznek sikeresek akiknek van elég eszük a túléléshez. Nem próbálok igazságosztó lenni, én csak egy srác vagyok, aki az élet adta összes lehetőségből a legjobbat, a legtöbbet próbálja kihozni. A szexi külsőm ellenére én sem vagyok tökéletes, nekem is vannak hibáim, én is követek el hibákat. De nem bántam meg semmit, mert a hibáiból tanul az ember.
A pénz fontos, de tudom, hogy nem lehet rajta boldogságot venni. Viszont a kisebb-nagyobb illegális munkáim miatt kapott pénzből tudok olyan dolgokat venni, amik boldoggá tesznek. Például piát. Szeretek inni, főleg ha minőségi alkoholt fogyaszthatok. Vagy ha cigarettát vehetek, bár nem vagyok láncdohányos, csak néha-néha a feszkó miatt elszívok 1-2 szálat. Illetve drága mocin jobb közlekedni, mint a zsúfolt metrón és stb.
Boldogságot ezeken és a csinos nőkön kívül még egy jó vígjáték vagy akciófilm, videójáték, szendvics, pizza vagy egy jó kis buli. Ó, és Muffin (értsd Rosie, a húgom) se felejthető ki, az ő születése volt a legjobb esemény ami eddig történt az életemben. Nélküle szerintem sokkal szürkébb lett volna a gyerekkorom és néha kicsit hiányzik.
Aztán még mit mondjak... Szeretem a csapatmunkát. Állatbarát vagyok, a macskák a kedvenceim. Értek az önvédelemhez.
Negatívumaim: nem szeretem az olcsó piát, néha az ember idegeire tudok menni a beszédességemmel és a poénjaimmal, későn kelő típus vagyok, kávéfüggő, leginkább zaj/tv mellett tudok elaludni és néha (leginkább részegen) előjön belőlem a seggfej énem.


"The real man smiles in trouble, gathers strength from distress, and grows brave by reflection."

Lassan nyitom ki a szemeimet, a napfény bevilágítja a hotelszobát, hirtelen rossz is nézni. Nyögve fordulok meg, és ekkor észreveszem, hogy nem egyedül fekszek az ágyban. Alvópartnerem, egy csinos lány felém fordulva békésen alszik még mellettem. Hosszú haja kicsit elfedi formás kebleit és ahogyan végigpillantok rajta az egész látvány nagyon csábító. Hirtelen rám törnek az emlékfoszlányok: a tegnap esti buli, a nagy ivászat, a flörtölés, ami aztán átment vad csókcsatába, majd végül kikötöttünk ebben az ágyban ahol testeink szenvedélyesen simultak egymáshoz.
Elégedetten elmosolyodok. Igaz, pontosan nem emlékszek minden részletre, azt hiszem, hogy még a csaj pontos nevét se tudnám hirtelen megmondani, de jó volt. Egy alkalomnak jó volt, állapítom meg, miközben lassan felkelek, ügyelve, hogy ne ébresszem fel őt és hozzálátok gyorsan magamra kapni a ruháimat. Nem bajlódok azzal, hogy az iratait kikeressem a táskájából és megtudjam a nevét vagy a lakcímét, esetleg a mobiljába beleírjam a számomat. Még egy utolsó pillantást se veszek rá, mielőtt kilépek a szobából. Nem ő az első nő az életemben és nem is lesz az utolsó.

Fél óra múlva már egy kis kávézó kültéri részlegén vidáman ücsörögve fogyasztom el a reggelinek nevezett ebédemet. Szép idő van, a nap hétágra süt. Valamint minden kellemes és nyugodt. Az emberek higgadtan beszélgetnek körülöttem ügyes-bajos dolgaikról, én pedig néha fél füllel belehallgatok a beszélgetéseikbe. Szokványos témákról fecsegnek, melyek egy átlag polgár életét érintik: időjárás, helyi hírek, pletykák… Fejemet lehajtva gúnyosan elmosolyodok. Milyen könnyű nekik! Ők mind boldog tudatlanságban élnek, életüket az agymosást végző média irányítja. Hű állampolgárként azt csinálnak, amit a hatalmi ágak megkövetelnek tőlük. Kis halak egy nagy óceánban, tökéletes prédák a nagyhalaknak.
Meg az olyanoknak, mint amilyen én vagyok. Egy kis figyelemelterelés, egy-két szó és máris pár szép csecse-becsével lennék gazdagabb. Lennék, ha megtenném. De ma kivételesen nem lopok el semmilyen értéket. Kifizetem a rendelt kávét és croissant, majd üres kézzel távozok.
Ma olyan átlagos napom lesz, mint a kávézó többi vendégének.

Hogy én mekkora hülye vagyok, hogy ezt elhittem!

Pár perc múlva már javában az utcát járom, elmerülve a gondolataimban mikor a zsebemben lévő apró, eldobhatós mobil rezegni kezd. Sóhajtva veszem elő és olvasom el a kapott apró, ám fontos üzenetet. Újabb tennivaló, szuper! Senki nincs tisztában a szabadnap fogalmával? Mérgelődve összetöröm a telefont és behajítom a legközelebbi kukába. Mióta pár éve magába szippantott a törvény sötét oldala, nekem nincs, nem lehet normális életem. Nem mászhatok ki belőle, ez lett az új életem: lopás, hazudozás, erőszak. Elismerem, vonzott a dolog, engedtem a csábításnak, a pénz is jól jött. Még most is vonz, hiába, hogy több alkalommal csak-azért-is alapon megpróbáltam kiszabadulni belőle. De valahogy aztán mindig bent ragadtam az ördögi körben. A mai nap viszont a lázadás egy újabb napja.
Még egy darabig céltalanul mászkálok. Nem érdekel hova megyek, épületek és emberek suhannak el mellettem anélkül, hogy nagy figyelmet szentelnék nekik. Végül a lábaim csak hazavisznek, a saját kérómba, melyet egyedül is tartok fent és erre büszke vagyok. Valami, aminek örülhetek. Az ajtótól sikeresen eljutok a nappaliig, ahol ledobom magam a kanapéra és bekapcsolom a tvt. Már nagyban nézek valami bugyuta műsort, mikor valaki csönget a bejárati ajtón. Az agyam elkezd gyorsan azon kattogni, hogy ki zavarhat, amikor biztosan nem mondtam senkinek, hogy látogasson meg.
- Muffin? – kérdezem megdöbbenve miután a harmadik csöngés után rávettem magam, hogy végre ajtót nyissak. Mindenkire számítottam csak az évek óta nem látott kishúgomra nem. A döbbenettel együtt örülök is a látványnak, hiányzott már, viszont a félelem is ott motoszkál a gondolataim közt. Hiszen nem éppen jó időpontot választott a családi kapcsolat felélesztésére.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cole Monroe
Cole Monroe EmptyVas. 2 Ápr. - 19:29

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Cole! Very Happy
Oh, a pofid olyan sok női szívet megdobogtat... :Cole Monroe 1404455205: Legszívesebben én is plotolnék hozzád valamit valakivel, mert imádom őt és ezt még a karaktereddel is megfejelted, akit szintén csak imádni tudok, mert annyira szuperül összeraktad Cole Monroe 3874598021
Szépen, hosszan fejtetted ki, hogy milyen is vagy valójában, így nagyon szép összképet kaphattunk rólad. Úgy gondolom, hogy életszerű és emberi, a helyzetéhez tökéletesen passzoló karaktert alkottál. Örülök, hogy már most annyi karakterhez kötődsz, akikkel már tudsz is majd játszani :pls:
Kíváncsi lennék, miért szakítottad meg a kapcsolatot a testvéreddel és, hogy vajon mi lehet az oka annak, hogy most így minden jelzés nélkül csak úgy beállított hozzád. Nagyon izgisnek tűnik a dolog, biztos sok mindenről kell beszélnetek, így szaladok is elfogadni őt, hogy játszhassatok mielőbb a játéktéren, persze előtte még látogasd meg a foglalókat is Cole Monroe 3673325056


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Cole Monroe 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Cole Monroe
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rosie Monroe
» Zoe Monroe
» Juliana Monroe
» Monroe Walsh
» Cesar Monroe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: