New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 75 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 75 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Blithe Morens
TémanyitásBlithe Morens
Blithe Morens EmptyHétf. Márc. 27 2017, 22:16

Blithe Morens

i'm looking at you


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Blithe Morens
Becenevek: Bo (csak Jasonnek)
Születési hely, idő: egy csini kórház, 1998.01.29
Kor: 19
Lakhely: Queens
Szexuális beállítottság: Heterószexuális
Családi állapot: egyedülálló
Csoport: Diák
Egyetem:NYU -  Tisch School of the Arts (tánc - ének)
Hobbi: Kiscica tappancslenyomatokat gyűjtök
Alapvető információk:

• Szenvedélyesen beleszerettem a táncokba, emellett az éneklésbe. Ez a szerelem egészen gyerekkoromig visszavezethető, mikor 4 éves koromban anyám elvitt egy musical előadásra.
• Nem élek semmiféle tudatmódosító szerrel - akármennyire is szeretnék néha. Ebből kivételt képez az alkohol.
• Utálom, ha valaki dohányzik körülöttem, annak ellenére is, hogy én is szoktam. Nem szeretem látni, ahogy egy számomra fontos ember roncsolja magát.
• Könnyen szeretek meg valakit, és túl könnyen bízom. Naiv is vagyok, hiszen mindig újra elhiszem, hogy nem fognak becsapni.
• Ha valaki megbánt, nem tudok rá haragudni. Megbocsájtok, nem szeretek haragban élni. Ha valaki pedig nagyon fontos, úgy árt nekem, több szeretetre vágyom a személy irányából.
• Képtelen vagyok bántani bárkit is. Akár szavakban, akár tettekkel. Nem vagyok rá képes, inkább magamban tartok mindent.
• Nem tudok szóba elegyedni csak úgy bárkivel. Félek, hogy mit gondolhat rólam.
• Ha a barátod vagyok, és kell, elások neked egy hullát is, akit te öltél meg. De vigyázz az árulással, tudom hogyan kell elásni egy hullát.

Amiket el kell viselni:

• Bármelyik pillanatban odadughatom a fejem, hogy cirógasd a hajam. Ha nem teszed meg, nőies puffogást kapsz cserébe, cicaharapásokkal.
• Ha felhozod akár egy elejtett szóban is a High School Musical-t, végig kell nézned velem mind a három részt. Azonban, ha nem nézed, megnézem egymagam, de akkor hallgathatod hetekig, hogy a te hibád, hogy hetek óta a Gotta Go My Own Way-t éneklem a zuhany alatt.
• Éneklek a zuhany alatt. Hangosan. Ne engedj el zuhanyozni nálad, ha nem viseled el a művészetem.
• Ja, fürdésnél is éneklek. Ez is kiküszöbölhető, hogy nem engedsz pancsolni.
• Főzésnél is éneklek. Vigyázz velem.
• Éneklek, ha lélegzek. Muhaha.
• Van, hogy ok nélkül táncra perdülök - ezt Troy Bolton effektusnak hívom.
• Szóvicceket sütök el, amikkel akár pillanatok alatt az agysejtjeid számát felére csökkenthetem a normálistól.
• Troy Bolton effektus mellett macskaeffektusom is van. Bújós vagyok, és tökéletesítettem a kamu dorombolásom.
• Nem tudom milyen fokozattal emeljem ki, de megőrülök a különféle rúzsokért. Legyen az matt, vagy fényes.
• Káromkodom is. Idegállapottal párhuzamban nő a szitokszavak mennyisége.
• Sokat dicsérek.
• Bármin el tudom sírni magam, ha szomorú, vagy éppenséggel boldog, vagy túl szép. A határ a csillagos ég az okoknak, ahogy a könnyeimnek is.
• Ha nem ismerlek, ezeket nem kapod meg. Ha ismerlek, megkapod. Okosan dönts kell-e, vagy sem.

Amikre kapható vagyok, és amikre nem:

• Horrorfilm vagy mesefilm maratonok. Bármikor, bárhol, csak szólj.
• Éjszakai élet, ezen belül bulik. Ne aggódj, annyira visszahúzódó vagyok, hogy minden pasi a tiéd.
• A pletykákkal ellenben, amiket terjesztettek rólam, nem, nem szopok se pénzért, sem ingyen. Ebbe a kézimunkát is beleértem, ráadásul a rendes közösülést is. A fenekem és a melleim is tabuk. Szóval csak hagyj, ha ezt akarod.
• Vigyázok rád, ha drogozni akarsz, de nem akarsz társaságban. Majd én figyelek, hogy ne kapjon el se sárkány, arra is, hogy te se kapd el a sárkányt, illetve azt sem hagyom, hogy az ablakon keresztül teszteld a gravitációs erőt. A fizika jó dolog, de inkább dobjunk ki egy tojást.
• Ja, szívesen dobálok veled dolgokat az ablakból ki. Lehetőleg járókelők fejére, hogy közösülésre intsen minket édesanyánkkal.
• Bármely illegális dolog, csak tuti ne derüljön ki.

Amiket szeretek:
• Állatok, ezen belül macskák, kakaduk
• Gusztustalan dolgok
• Gumicukor
• Igazából minden édesség
• Imádom a csirkeszárnyas chipset
• A cseresznyés cigivel le lehet venni a lábamról. Ha vaníliás-cseresznyés, instant halál örömömben
• Mirelit kajákat
• Öleléseket
• Könyveket
• Dalokat
• Kávét
• A karamelláért ölök
• Mekis nuggetsért is gyilkolok
• Azért is életet veszek, ha kaphatok érte mekis sültkrumplit (a nuggets mellé persze)

Amiket nem szeretek:
• Kukacoskodó emberek
• Eh, igazából az emberek nagy része
• A visítozó lányokat
• A magasságot, mert úgy érzem menten leszédülök
• A régi tesitanárom. Hülye pankrátornéni
•  A bevásárlólistákat, mindig kifelejtek valamit
• Gyűlölöm, ha valaki összenyálazza a cigim, ezért a szűrő beadja a nagy halált, csak egyetlen pontban szűri le a füstöt és ilyen keserű bigyó lesz
• Utálom, ha valaki szidja a töltött cigit, pedig nem is tudja, hogy az sokkal erősebb
• A buszon azokat az öregeket, akik a megállóban feldöntik az embert, de morognak, ha nincs ülőhely. Mami, nyugi a bugyiban és legalább tégy úgy, mintha járni sem tudnál, nemhogy futni
• A listákat, szóval baj, ha itt befejezem? Nem? Akkor jó.


and my heart loves the view

Gitárom húrjait megfeszítve készülök el a ma esti fellépésre, de az izzadó tenyereim árulkodnak arról mennyire izgulok. Ahogy az is, hogy a húrokról néha felkapom tekintetem, várva, hogy valaki idejöjjön és nyugtasson, de hiába, minden fellépő olyannyira ideges, mint én magam.
Én vagyok a legelső, így rajtam múlik, hogy bukik-e a közönség hangulata teljesen. Hiszen ez jótékonysági rendezvény, ha jól szereplünk, az alapítványoknak több befolyó pénzt adakozhatunk. Mindenemmé vált mostanság az, hogy segítsek az adottságaimmal, a hibátlan fülemmel, egy pillanatra sem megingó hangommal, és precíz ujjaimmal, ahogy már körmöm hegyével is úgy pengetem gitárom, mint egy pengetővel. Elvégre, az egész életem erre tettem fel. Hogy egy nap én álljak a reflektorfényben, mosolyt csalva az emberek arcára, esetleg könnyeket a szemükbe. Ezt szeretném, átadni az érzelmeimet, eggyé válni mindenkivel, aki hallgat. Ugyanakkor a kritikát nem viselném el, tudom.
Meghallom a nevem, majd miután kivitték a széket és a két mikrofont nekem, elindulok ki, oda, ahol a fények mindent megvilágítanak, vakítóan, mégis üdítően. A közönség kritikusan végigmér, el sem merem képzelni mire gondolhat a sok frakkos figura, kosztümös nőkkel oldalukon. Mégis mit keres itt ez a vékony lány? Vajon eléri a százhatvan centimétert? El sem bírja azt a gitárt... El fog csuklani a hangja. Menni fog neki?
Lecsapom fejem, hogy inkább lábaim elé figyeljek, mielőtt egy hosszabbítóba beakadok, mivel úgy járok, mint egy pingvin. Mintha el akarnék tűnni a világ elől is jelenleg, de helyette nem tűnök sehova. A széket kivéve persze, amire felülök könnyedén - a könnyedén talán túlzás, mivel túl magas, így felszenvedem magam -, beállítva a gitár mikrofonját alkalmatos távolságra a hangszertől, hogy kezemmel ne tudjam leverni, akár egy óvatlan mozdulat árán sem. Utána veszem csak kezem birtokába a másik mikrofont, állványát az ajkaim magasságával párhuzamban, hogy véletlen se tűnjek halkulónak. Ezután bátorkodom csak tekintetem megemelni, pontosan a célközönségre, akiket le kell nyűgöznöm, vagy miattam vesztett mindenki. Végül is, jobb elsőnek lenni, ha elbaltázom, az utánam lévők elfeledtethetik az égésem velük.
- Jó estét! - szólok bele zavartan, de annál erőltetettebb mosollyal a mikrofonba, hogy ne csak belekezdjek, elmondjam mi lesz ez. - A... - biccentek a gitárom felé, lefelé, hogy nem csak dísz. - A Timberland-től hoztam az Apologize című számot. Csak akusztikusban, magam komponáltam át gitárra - árulom el a kis kulisszatitkot, hogy talán így jobban tetszene nekik. Rengeteg gitárra íródott kotta volt ehhez a számhoz, de valami sajátot szerettem volna. Semelyiket sem éreztem magaménak, ezt viszont igen, hiszen az én munkám valamelyest. Ezek az én hangjaim.
Mély lélegzetet veszek még végignézve az embereken, majd kiszúrok egyet. Egyetlen egy személyt, akit az árnyékáról is képes vagyok megismerni egy pillanat alatt. Emiatt a hamiskás mosolyom valódiba alakul át, hiszen sejthettem volna, hogy Jason el fog jönni támogatni. Mindig a támaszom, mindenben, és tudja, hogy nélküle félek emberek elé állni, úgy, ha tudom, hogy nem néz ő is. Olyankor biztonságosabbnak tűnik ez a hely, a színpad. Egy nap pedig remélem önállóan is otthonomnak érezhetem, ha leküzdöm az emberfélelmem.
Megkeresem a kezdőhangot, majd rutinosan kezdek bele még a bevezetőhangokba, mielőtt énekelni kezdenék. Alaposan vezetem fel az amúgy is ritmusosan csengő zenei alapot, de elérkezek az utolsó visszaszámláláshoz, miután megnyalva ajkaim a szöveget is felidézem, ahogy könnyedén ejtem ki a szavakat, lágyan csengetve meg énekhangom, amiben mindenki szerint nagy jövőm lehet. Talán arra gondoltak egy lassabb verziót hallhatnak, de nem, megtartottam az eredeti tempót, húrjaimat hiba nélkül váltva fel. Nem hibáztam semmit, tudom, hiszen hallanám, ha nem stimmelne, az emberek arcára pedig kiülne a reakciójuk, ha bakiznék. De ahogy észreveszem, egyre inkább élvezik, hiába ezzel nem a saját érzelmeimet szolgáltatom nekik. Ők ezáltal felidézik a magukban lévő megbocsájthatatlan sérelmeket, amiket a múlt lábnyomai hordoznak lelkükben. De én végig csak egy emberre figyelek, Jason-re, aki felvette a ritmust, és úgy bólogat, hogy megtartsa bennem is, ne veszítsem el, hiszen épphogy sikerült megnyernem magamnak a közönséget.
I'm holding on your rope, got me ten feet off the ground...

Lerakva a színfalak mögött a gitárom, annak hordótokjába, lesietek a lépcsőn, hogy minél hamarabb emberek között legyek. Mármint, nem emberek, hanem egy ember mellett, akinek büszkesége többet ér, mint bárki másé, hiszen, ha ő büszke, mást nem is kívánhatnék.
Sebesen szedem tappancsaimat, ahogy megpillantom, majd elrugaszkodva földről rávetődöm, ahogy karjaimmal megtartom magam rajta, Jason pedig szorosan átölelve megpörget a levegőben. Nem kellene így viselkednünk ebben a társaságban, hiszen ezek rettentő elegáns, pénzes emberek, akik szórakoztatásért cserébe hajlandóak nemes célokért kiadni pár kannyit a markukból. De mégis, hangosan felnevetve jutalmazom a pörgést, majd mikor mancsaim földet érnek, egy ölelésbe is húzom, hiszen gondolom ő is annyira örül, mint én.
- El sem hiszem, hogy megcsináltam! - anélkül, hogy leblokkoltam volna. Ezért is levakarhatatlan a széles vigyor az arcomról, hiszen sosem gondoltam volna, hogy ennyire jól adok majd elő ilyen kritikusok között.
- Én hittem benned mindig - vigyorog rám, ezek a szavak pedig hirtelen annyi önbizalmat adott, hogy úgy érzem most rögtön képes lennék lepacsizni egy "csá" társaságában Justin Timberlake-el, mintha laza haverok lennénk, nem pedig rajongó-imádott kapcsolat. De hát erre képes ő, a kis kedves szavaival. Mint mindig, ő már a jelenlétével átsegít minden rosszan, minden bajon, és átkísér az esőn, egyenest a szivárványhoz.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Blithe Morens
Blithe Morens EmptyKedd Márc. 28 2017, 21:02

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Bo Blithe Morens 3874598021
Hát jó sok mindent megtudhattunk rólad, szerencsére nem sajnáltad az információkat tőlünk. Blithe Morens 4146035580 Elég szimpatikus karaktere vagy te lányka és bírlak is, tetszik hogy ennyire nem vagy kiélt kislány, hogy vannak még olyanok, akiknek fontos az ártatlansága és az ilyenek. Blithe Morens 4146035580 Bevallom, hogy röhögtem, mikor azt mondtad, hogy pénzért nem szopsz, nem is néztem volna ki belőled. Wink Nem nézel ki te olyan lánynak. Amúgy nagyon szeretem az arcodat elég sok jó és kifejező gif van róla és nagyon is passzol a karakteredhez. Blithe Morens 3874598021
Hát az első önálló koncert vagy fellépés sosem könnyű, de megoldottad és elég jól sikerült, ennek pedig nagyon örülök. Blithe Morens 4146035580 Nagyon kellemes az írásod, könnyen olvasható és élvezhető is. örülök, hogy ilyen jól kijöttök Jason-nal és ennyire szeretitek egymást, mert látszik, hogy szeretitek egymást. Blithe Morens 4146035580 Jason nagyon szerencsés, hogy te hoztad meg a keresettjét és már nem is akarom tovább húzni a szót, mert nincs miért ilyen sokat megváratni téged!
Menj foglalózz és játssz is Jasonnal, a játéktér csak téged vár! :pls:
Üdv köztünk! :Blithe Morens 1471401822:


mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Blithe Morens 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Blithe Morens Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
307
★ :
Blithe Morens Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
Blithe Morens
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jason Morens

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: