New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 112 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 100 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20, 2023 9:49 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lisandro Mendez
tollából
Ma 11:07 am-kor
Lilibeth Winchester
tollából
Ma 11:03 am-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 10:38 am-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 10:35 am-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 10:19 am-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 9:17 am-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 8:55 am-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 8:45 am-kor
Aviva Pierce
tollából
Ma 8:16 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Jason Morens
TémanyitásJason Morens
Jason Morens EmptyVas. Márc. 12, 2017 5:32 pm

Jason Morens

You have my heart, and we'll never be worlds apart


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Jason William Morens
Becenevek: Jason
Születési hely, idő: Kansascity, 1997. 02. 20.
Kor: 20
Lakhely: Queens
Szexuális beállítottság: heteró
Családi állapot: kapcsolatban
Csoport: diák
Egyetem: New York-i Egyetem, műszaki tudományok szaka, folyamatban
Hobbi: Az egyik legnagyobb hobbim, és nem mellesleg pénzszerzési lehetőségem a fényképészet, emellett szeretek gitározni, de az építészet minden részlete is vonz.
Ha gyermeteg énem, ma rám néz, vajon mit lát? Vajon büszke, arra amit elértem, és azt mondaná, igen, ilyen ember akarok egyszer lenni, rá fel tudnék nézni? Nem, nem hiszem, hogy ez lenne, de minden gyermek túl optimista, azt hiszi, minden szép virágos mező, és az élet rózsaszín, minden színes, és örök életére boldog lehet az ember. Nem ismerik a fájdalmat, amit szüleik is mind átélnek párszor, amit nem mutatnak, és a nehézségeket is elrejtik, amennyire csak lehet. Nem akarják a gyermeteg lelket összetörni semmivel sem, nem akarják, hogy túl gyorsan fel kelljen nőnie, de nem számítanak arra, hogy olykor muszáj. Az én boldog, és élettel teli énem is kicsit átfordult, nem lettem búskomor ember, a mai napig értem a poént, és én is viccelek, de ez nem jelenti azt, hogy mindenben a mókát látom. A szarkazmust, és az iróniát előszeretettel alkalmazom, ha a helyzet azt kívánja, de bizonyos társaságban, még most is képes vagyok rendesen viselkedni, és akár kajacsatát is indítani, ha nem a párnával. De bármilyen helyzetben tudok kedves lenni, előítéletes vagyok, igen, de ha valakin úgy látom, hogy nem értékelné úgysem, vagy már úgy áll hozzám, akkor könnyen lerendezem szavakkal, azokkal sosem volt bajom, a tesi erőszak már nem az én terepem, arra még gyúrnom kellene.


When the sun shines, we shine together

NYOLC ÉVVEL KORÁBBAN

Egész éjjel a csomagjaimat pakoltam, csak azért, hogy ne délelőtt kelljen, és rendes búcsút vehessek tőle, a legjobb barátomtól, aki ott volt mellettem, ha elestem és harci sebet szereztem, lehorzsoltam a térdem, de ő puszit adott rá, és máris nem fájt annyira. Az viszont igen, hogy ilyen hosszú idő után itt kell hagynom őt, el kell mennem, messze tőle, és meg kell próbálnom barátkozni, másokkal, olyanokkal akiket nem ismerek. Újra kell kezdenem mindent, új ismeretek, új barátságok, új tanárok... Minden új, ezt pedig nem szeretem, a megszokottat szeretem, és őt is, hiszen a legjobb barátom, nem akarom itt hagyni, de kényszerítenek. Nincs itt többé keresnivalónk azt mondták, meg, hogy jobb lesz nekünk ott, de nem, nekem itt jó, Eileen mellett, nem a szüleimmel valahol Sohaország környékén. Messze lesz, tudom, ezt mondták, de legalább búcsút mondhatok, megengedték, ezért is vagyok most itt vele a szobában, és az ajándékát szorongatom markomban, nem merem még odaadni. Ha odaadom az azt jelenti, hogy elérkezett a búcsú pillanata, pedig nem kellene, hogy megtörténjen, csak késleltetem a végét, ami olyan, mint a sebtapasz, gyorsan le kell rántani. Anya ezt mondta, így ki is nyújtom kezem felé.
- Ez az ajándékom neked, mondtam, hogy van meglepim - nyújtom át neki a rotringot, mert tudom, hogy szeret rajzolni, jobb dolgot is szerezhettem volna, de ebbe a kezdőbetűink vannak belegravírozva. Remélem ez emlékezteti majd őt rám, akkor is, ha én elfelejtem, vagy ő engem, mert én nem fogom elfelejteni, a legjobb barátomat nem lennék képes elfelejteni, neki pedig ott lesz ez emlékeztetőnek.

NAPJAINKBAN

Kezemben a gépem, és Őt nézem, ahogy alszik, nem mozdul, csak apró lélegzetvételeket vesz, olykor szuszog, mintha mondani akarna valamit, de hangot nem ad. Felemel a ketyerét és kattintok, egy képet lövök, amin keze feje alatt látszik, meleg barna haja szétterül azon is, és a hófehér párnán is, mint egy lepel. Csodaszép, már aznap kiszúrtam, mikor először elmentem a bemutatójukra, a kamera imádta őt, ahogy ő is a kamerát, nem mellesleg én is, csak ezt nem tudtam akkor. Sosem voltam a testiségek embere, de ő megfogott engem, volt benne valami, amit nem tudtam megörökíteni a kamerámmal, de a mai napig képtelen vagyok rá, pedig próbálkozom. A digitális ketyerét le is teszem, ez nem az igazi, ezért húzom ki halkan az éjjeli szekrény fiókját, és ez ezeréves polaroid gépet veszek a kezembe, mindig is jobban szerettem ezt, lelke van, az összesnek másmilyen és sokkal szebb, nem mellesleg személyesebbek is a képek, amiket ezekkel csinálok. Sosem pazarlom, akárkit nem fényképezek vele, ő volt az első, és jelenleg az egyetlen ember, akiről polaroidos képeim vannak, és el is teszem mindet, még akkor is, ha csak a haja, és a fény gyér áttörése látszik a tincsei között, nekem még az is gyönyörű, hiszen róla van szó, nem másról.
Arra nem számítok, hogy felkel, csak a gépbe nézek, de mikor elkattintom a felvételt szemei kinyílnak és fejét is megemeli, a kis papírt, ami kijön a gépből kezembe veszem, és picit megrázogatom, hogy meglegyen rendesen, majd vigyorogva mutatom neki a mai remekművem.  - Én tudok valami jobbat, mint az - ül fel az ágyban, majd kiveszi a gépet a kezemből, a következő pillanatban pedig már az ágyban vagyok újra mellette, és ajkait ízlelhetem hosszan.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jason Morens
Jason Morens EmptyVas. Márc. 12, 2017 11:15 pm

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Jason! Very Happy
Eskü, nem hittem, hogy ennyire gyorsan elkel majd a karakterem, szóval nagyon boldoggá tettél az érkezéseddel, ráadásul még gyorsan el is készültél, nem tudok hova pislogni, de tényleg Very Happy
Örülök, hogy a karakteremtől függetlenül is alakítottál ki kapcsolatot és nem csak Eileen-re támaszkodva írtad meg a lapodat meg úgy az egész karit. Sosem szeretem, ha a keresetteim nem élnek saját életet a közös kapcsolatunkon kívül, így ennek tényleg örülök. Persze, tudod, hogy úgyis azt várom, hogy mikor mentek szét, hogy az enyém lehess muhaha  Twisted Evil
Aranyos volt olvasni azt az "ominózus" jelenetet Jason szemszögéből is, mert hát na, azért mégiscsak meghatározó pillanatról beszélünk Very Happy Tetszik, hogy belevitted Cole hobbiját a karakterbe is, a fotózást, mert imádom a srác képeit, igazán tehetségesnek tartom Razz Nem vagyok selfish, szóval elmondom, hogy amúgy a másik jelenet is aranyos, meg a jellemzésed is az lett, hogy ilyen régi meg új én összehasonlításszerűen írtad meg Smile
Nincs más dolgod mint lefoglalni az imádni való pofikádat és már hódíthatod is a játékteret, az első játékod stoppolom is Razz Very Happy


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Jason Morens 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Jason Morens
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Blithe Morens
» Jason
» Bo & Jason
» Eli & Jason
» Jason Sinclair

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: